iThemes Review: یک فروشگاه برای بهترین تم ها و افزونه های وردپرس؟

معاملات وردپرس


یكی از بزرگترین نامهای موجود در فضای مضامین وردپرس در طول سالها ، بی تردید iThemes بوده است. در واقع ، هنگامی که آنها در سال 2008 راه اندازی شدند ، آنها یکی از اولین شرکت های تم برتر بودند که ظاهر شدند.

از آن زمان ، iThemes تمرکز خود را از مضامین به افزونه های وردپرس تغییر داده است ، و در نتیجه ، اکنون آنها به برخی از افزونه های امنیتی ، پشتیبان گیری و تعمیر و نگهداری مهم وردپرس در دسترس هستند. ما نگاهی دقیق به بهترین iThemes ارائه می دهیم – مضامین و افزونه های موجود.

این که آیا شما به دنبال یک موضوع جدید برای سایت خود یا یک افزونه قدرتمند برای تقویت ویژگی و کارایی آن هستید ، تا پایان این بررسی iThemes باید ایده بسیار بهتری راجع به اینکه آیا این شرکت تثبیت شده یکی است یا نه ، دارید انتخاب کنید.

بیایید ترک کنیم.

درباره iThemes

این شرکت در سال 2008 توسط کوری میلر در شهر اوکلاهما تاسیس شد – در زمان بازگشت وردپرس در نسخه دو و باراک اوباما برای اولین بار به عنوان رئیس جمهور آمریکا انتخاب شد. از آن زمان ، تیم iThemes در حال رشد است و کارمندان در طیف وسیعی از بخش ها و طیف وسیعی از رشته ها مشغول به کار هستند..

با هدف ارائه تمام ابزارهای مورد نیاز برای ایجاد وب سایتهای عالی ، نمونه کارها iThemes شامل مضامین و افزونه های وردپرس و همچنین آموزش محتوای در قالب فیلم های درخواستی و وبینارهای زنده است..

مضامین iThemes WordPress

iThemes بررسی مضامین وردپرس

بیشتر مضامین جدید WordPress iThemes توسط چارچوب Builder ساخته شده است (در زیر مشاهده می شود) ، که دارای یک ویرایشگر طرح یکپارچه است که ایجاد وب سایت های سفارشی برای وردپرس را آسان می کند.

iThemes سازنده

iThemes بررسی موضوع ساز

سازنده موضوع و چارچوب پرچمدار iThemes است. در حالی که می توان از آن به تنهایی برای ایجاد یک وب سایت کامل وردپرس استفاده کرد ، تاکنون بیش از صد مضمون کودک سازنده تولید شده است تا ایجاد انواع خاص وب سایت ها آسان تر شود..

با این حال ، قبل از اینکه به چند مورد از بهترین مضامین کودک سازنده نگاهی بیندازیم ، بیایید ویژگی های اصلی آن را بررسی کنیم. این موارد عبارتند از: ابزار ویرایشگر ، که می تواند برای ایجاد پوسته های صفحه سفارشی استفاده شود. مدیر سبک و کنترل های سفارشی سازی آن؛ و گزینه های سازنده سازنده اختیاری ، که می تواند برای به روزرسانی وب سایت شما فعال شود.

ویرایشگر چیدمان سازنده

با ویرایشگر Builder ، می توانید طرح های دلخواه را برای وب سایت خود ایجاد کنید ، همه از طریق رابط بصری بصری.

طرح های بررسی iThemes

طرح های سازنده به شما امکان می دهد ظاهر سفارشی به وب سایت وردپرس خود ببخشید. سازنده و مضامین کودک آن شامل تعدادی از چیدمان ها است که هر یک از آنها را می توان از طریق رابط ویرایشگر Builder Layout تنظیم کرد. شما همچنین می توانید تعداد طرح های اضافی مورد نیاز خود ایجاد کنید ، که می تواند در پست ها و صفحه های شخصی در سایت شما اعمال شود.

ویرایشگر طرح بندی بررسی iThemes

از طریق ویرایشگر چیدمان ساز ، می توانید عرض طرح را تنظیم کنید ، تصمیم بگیرید که آیا ویجت ویجت را نمایش دهد یا خیر ، و یک پسوند را انتخاب کنید. از الحاقات اختیاری می توان برای افزودن عناصر یا ویژگی ها به طرح شما ، از جمله شبکه تصویر برجسته ، محتوای نمونه کارها یا یک طرح مجله ، در میان سایر موارد استفاده کرد.

iThemes Review ماژول اضافه کنید

هنگام کار روی چیدمان ها از طریق ویرایشگر Builder ، می توانید با اضافه کردن و حذف ماژول ها ، طرح را سفارشی کنید. این ماژول های Builder شامل موارد زیر است:

 • ماژول اضافه کردن محتوا
 • یک ماژول منطقه بالا و پایین صفحه
 • یک ماژول هدر
 • ماژول اضافه کردن فرم HTML رایگان به طرح
 • یک ماژول تصویر
 • یک ماژول نوار پیمایش افقی
 • ماژول برای نمایش ابزارهای وردپرس.

بسته به نوع ماژول ، می توانید به طیف وسیعی از کنترل ها و گزینه های مختلف سفارشی سازی ، مانند تنظیم متن هدر برای سایت خود ، اضافه کردن HTML دلخواه یا تنظیم عرض ستون دسترسی داشته باشید..

تنظیمات ماژول بررسی iThemes

مطمئناً ویرایشگر چیدمان سازنده نسبت به انواع سازندگان صفحه کشیدن و رها کردن در مضامین مانند Avada یا Divi انعطاف پذیرتر است. با این حال ، این سادگی باعث می شود Builder Layout Editor بسیار آسان باشد.

نماهای سازنده

همچنین می توانید از طرح بندی مطالب در سطح پست و صفحه شخصی استفاده کنید ، همچنین می توانید از ویژگی Handy Views سازنده استفاده کنید. مدیر Views راهی آسان برای اختصاص دادن طرح بندی به نماهای مختلف ، مانند نمای صفحه اصلی ، نمای بایگانی پست و بایگانی 404 ، برای نامگذاری چند مورد.

نمایش نظرات iThemes

پس از انتخاب یک نمای ، می توانید یک طرح را به آن نمای اختصاص دهید. نتیجه این امر این است که هر نمایش – به عنوان مثال پستهای جداگانه – از طرح خاصی در کل سایت شما استفاده می کند. شما می توانید به همان اندازه که برای وب سایت خود احتیاج دارید نمایش دهید ، یک روش سریع و آسان برای تعیین اینکه کدام قسمت از سایت شما از پوسته های خاص استفاده خواهد کرد.

مدیر سبک ساز

مدیر سبک بررسی iThemes

با فعال کردن یک افزونه اختیاری ، می توانید ویژگی Builder Style Manager را در وب سایت خود فعال کنید. از طریق Style Manager ، می توانید جنبه های بسیاری از وب سایت خود را تنظیم کنید از جمله:

 • تنظیمات پس زمینه سایت
 • قالب بندی سربرگ
 • ظاهر پیوند
 • یک ظاهر طراحی نظر
 • تنظیمات کانتینر
 • عناصر ناوبری.

Style Manger به شما امکان می دهد تنظیمات سفارشی را در کل وب سایت خود یا پست ها و صفحات شخصی اعمال کنید. در حالی که کار می کنید ، رابط کاربری آن پیش نمایش زنده ای از تغییرات شما را نشان می دهد ، و ایده خوبی از نحوه نگاه وب سایت تمام شده شما به بازدید کنندگان ارائه می دهد..

iThemes بررسی CSS سفارشی

Style Manager همچنین پیش نمایش زنده ای از CSS استفاده شده برای ایجاد گزینه های انتخابی به شما می دهد و می توانید CSS دلخواه خود را از طریق پنل مناسب به طرح بندی اضافه کنید. با تشکر از این ویژگی مفید ، شما یک روش سریع و آسان برای استفاده از CSS برای شخصی سازی طرح ها حتی بیشتر دریافت می کنید.

سازنده بلوک

می توان چهار بلوک سازنده را برای اضافه کردن قابلیت های اضافی به سایت خود استفاده کرد:

 • بلوک رستوران
 • بلوک کلیسا
 • بلاک رویدادها
 • بلوک صوتی

با استفاده از انواع پست های سفارشی وردپرس ، رستوران بلاک دو نوع جدید از محتوا را می توان به وب سایت شما اضافه کرد: موارد منو و مکان. انواع پست سفارشی از ویژگیهای بسیار خوبی در وردپرس است که می تواند سازماندهی و انتشار موارد را در منوی رستوران شما آسان کند و همچنین آدرس یک یا چند رستوران را منتشر کند.

Church Block انواع کارمندان و خطبه های پست های سفارشی را به وب سایت وردپرس شما اضافه می کند ، و پیدا کردن این اطلاعات را در وب سایت کلیسای شما برای بازدید کنندگان آسان تر می کند. Block Events به شما امکان می دهد رویدادها و مکانهای مختلف را در وب سایت وردپرس خود منتشر کنید ، در حالی که صدای بلوک اضافه کردن فایلهای صوتی به سایت شما را آسان می کند.

سایر نکات برجسته موضوع iThemes Builder WordPress:

 • کاملاً برای ایجاد وب سایتهای سازگار با موبایل پاسخگو است.
 • بیش از 100 تم کودک سازنده را انتخاب کنید.
 • بسته های چندگانه و برنامه های قیمت گذاری موجود است.

Builder یک موضوع کاربر پسند است که به شما کمک می کند طیف وسیعی از وب سایت های مختلف را با وردپرس ایجاد کنید. با تشکر از بسیاری از مضامین کودک موجود برای سازنده ، می توانید به سرعت به وب سایت وردپرس خود نگاهی بیندازید و احساس کنید که با نیازهای پروژه شما مطابقت دارد.

مضامین کودک سازنده

با بیش از 100 مضمون کودک سازنده ، شما برای انتخاب فاسد می شوید. در اینجا برخی از بهترین گزینه ها آمده است:

تم کودک Anderson Builder

اندرسون یکی از تم های کودکانه که اخیراً منتشر شده است برای Builder ، دارای طرح بندی صفحه اصلی کلاسیک است که این امر گزینه مناسبی برای ارتقاء خدمات آزاد یا تجارت آنلاین شما محسوب می شود..

iThemes بررسی اندرسون

اندرسون شامل پشتیبانی کامل از افزونه iThemes Exchange است و آن را برای ساختن یک فروشگاه آنلاین مناسب می کند. با استفاده از افزونه های مناسب Exchange ، می توانید از Anderson نیز برای ایجاد سایت عضویت یا وب سایت دوره آنلاین استفاده کنید.

جزئیات – نسخه ی نمایشی

موضوع کودک سازنده نویز

موضوع Noise برای کمک به شما در ساخت باند یا نوع دیگری از وب سایت های مرتبط با موسیقی با WordPress ایجاد شده است.

iThemes بررسی موضوع سر و صدا

با استفاده از نویز در کنار بلوک صوتی ، می توانید به راحتی فایلهای صوتی را منتشر کنید تا به موسیقی خود کمک کنید ، در حالی که می توانید از Block Events (رویدادهای بلوک) برای تبلیغ مبهم های بعدی استفاده کنید. موضوع موسیقی نویز همچنین یک ویژگی برای انتشار دیسکوگرافی شما به صورت آنلاین دارد و در صورت نصب افزونه مناسب تجارت الکترونیکی مانند iThemes Exchange ، می توانید بارگیری های دیجیتالی را نیز به طور مستقیم از سایت خود بفروشید..

جزئیات – نسخه ی نمایشی

تم کودک Herschel Builder

هرشل موضوعی بسیار جذاب است که برای عکاسان عالی است؛ طراحی تمیز و مینیمالیستی آن کار بزرگی را در اختیار شما قرار می دهد تا کار شما به مرحله مرکزی برسد.

iThemes بررسی هرشل

Herschel شامل پشتیبانی کامل از افزونه iThemes Exchange است و این گزینه را برای هر کسی که می خواهد تصاویر را بصورت آنلاین بفروشد انتخاب خوبی خواهد کرد. تعدادی طرح چیدمان ساخت نیز وجود دارد که می توانید هر یک از آنها را از طریق ویرایشگر چیدمان سازنده سفارشی سازی کنید.

جزئیات – نسخه ی نمایشی

گالری تم کلیسای سازنده تم کودک

اگرچه نسخه ی نمایشی برای یک کلیسا تنظیم شده است ، گالری کلیسا برای ایجاد یک وب سایت برای سازمان های غیر انتفاعی به همان اندازه مناسب است.

iThemes بررسی موضوع کلیسا

بخش ناوبری جسورانه باعث می شود بازدید کنندگان شما مسیر خود را در اطراف سایت پیدا کنند ، در حالی که Church Builder Block به شما در انتشار جزئیات کارمندان کمک می کند ، به عنوان مثال.

جزئیات – نسخه ی نمایشی

اگر به دنبال یک موضوع وردپرس جدید از iThemes هستید ، سازنده و مضامین کودک آن بهترین گزینه ها هستند. تعدادی از مضامین کلاسیک WordPress غیر سازنده و وردپرس در نمونه کارها iThemes وجود دارد ، اما اکنون این موارد به نظر می رسد کهنه هستند و مشخص است که تم سازنده و افزونه های WordPress اکنون تمرکز اصلی.

پلاگین iThemes WordPress

همانطور که قبلاً نیز اشاره شد ، این شرکت در سالهای اخیر تمرکز خود را بر روی افزونه های وردپرس تنظیم کرده است. نتیجه این امر این است که اکنون آنها تعدادی از محبوب ترین و قدرتمندترین افزونه های وردپرس را در انواع دسته بندی ها قرار داده اند.

پشتیبان گیری

BackupBuddy از زمان راه اندازی در سال 2010 ، نیم میلیون وب سایت وردپرس را محافظت می کند. با شروع $ 80 ، این افزونه کنترل کاملی در مورد نحوه گرفتن ، مدیریت و بازیابی نسخه پشتیبان در وب سایت وردپرس شما انجام می دهد..

پشتیبان گیری

به دلیل برخی از ویژگی های پیشرفته تر ، BackupBuddy با طراحان وب و توسعه دهندگان به دنبال راه حلی است که به دنبال کلون ، مهاجرت و مدیریت نسخه های مختلف یک وب سایت آسان می شود..

سایر نکات برجسته شامل موارد زیر است:

 • تهیه نسخه پشتیبان و بازیابی کل وب سایت ها یا پرونده ها و مؤلفه های انفرادی
 • بک لینک های پایگاه داده برای بازگرداندن محتوا و تنظیمات گمشده
 • امکان برنامه ریزی پشتیبان گیری خودکار
 • ذخیره سازی پشتیبان خارج از سایت برای افزایش مقاومت
 • پشتیبانی از خدمات ابری محبوب برای ذخیره سازی از راه دور
 • کنترل بیشتر بر روی ترمیم ها و مهاجرت از نسخه های پشتیبان با ImportBuddy
 • امکان ایجاد یک سایت مرحله بندی وردپرس و کلون کردن و انتقال سایتها بین میزبان وب
 • اعلان های ایمیل از پشتیبان گیری های موفق و ناموفق
 • بسیاری از ویژگی های توسعه دهنده برای مراحل پشتیبان گیری و مهاجرت پیشرفته تر
 • 1 گیگابایت از فضای ذخیره سازی ابر BackupBuddy Stash.

BackupBuddy دارای ویژگی های کاملی است و کاربرد آن بسیار آسان است ، و آن را به عنوان یکی از کامل ترین راه حل های پشتیبان گیری وردپرس در دسترس قرار داده.

جزئیات

iThemes Security Pro

نگهداری افزونه محبوب Better WP Security توسط iThemes به عهده گرفت ، که سپس افزونه premium iThemes Security Pro را در کنار نسخه rebranded و به روز شده lite ، که از فهرست افزونه های WordPress در دسترس است ، راه اندازی کرد..

iThemes Review Security Pro

مانند همه بهترین افزونه های امنیتی وردپرس ، هدف iThemes Security Pro امنیت و محافظت از وب سایت شما در برابر حملات تصادفی و متمرکز است. همچنین باعث می شود تمام تلاش خود را برای سخت کردن امنیت سایت خود انجام دهید ، از جمله استفاده از رمزهای عبور قوی و نام های کاربری مناسب.

سایر نکات برجسته iThemes Security Pro شامل موارد زیر است:

 • تشخیص نیروی بی رحمانه برای محافظت در برابر حدس زدن رمز عبور
 • اسکن بدافزار سایت وردپرس
 • نظارت و شناسایی تغییر پرونده
 • توانایی قفل کردن کاربران بد در تلاش برای دسترسی به سایت شما
 • یک حالت دور برای جلوگیری از دسترسی به مدیر برای مدت زمان مشخصی
 • امکان پنهان کردن صفحات ورود به سیستم و سرپرست ها و URL ها برای به حداقل رساندن دسترسی
 • عملکرد ورود به سیستم برای دیدن آنچه کاربران وارد شده انجام می دهند
 • پشتیبان گیری از پایگاه داده برنامه ریزی شده
 • اعلان های ایمیل و هشدارهای مربوط به نقض و مشکلات احتمالی.

iThemes Security Pro می تواند وب سایت وردپرس شما را از 80 دلار در سال قفل کند.

جزئیات

همگام سازی

اگر بیش از یک وب سایت WordPress را مدیریت کنید ، پس از آن همگام سازی می تواند به روز بودن آنها را به روز کند. با همگام سازی ، می توانید حداکثر 10 سایت را به صورت رایگان مدیریت کنید ، به شما این امکان را می دهید تا افزونه ها ، مضامین و نرم افزار وردپرس را از طریق یک داشبورد واحد به روز کنید..

همگام سازی بررسی iThemes

سایر نکات برجسته همگام سازی عبارتند از:

 • اعلان های ایمیل روزانه از به روزرسانی های موجود
 • امکان نادیده گرفتن بروزرسانی ها برای موضوعات و افزونه های خاص
 • نصب به روزرسانی های گسترده یا انتخابی
 • نصب فله ای از تم ها و افزونه ها در چندین سایت
 • توانایی مدیریت نظرات و کاربران در چندین سایت
 • امکان مخفی کردن همگام سازی در سایت هایی که برای مشتری ها مدیریت می کنید
 • داشبورد مشتری سفارشی برای محدود کردن دسترسی به ویژگی های وردپرس
 • یک برنامه تلفن همراه برای مدیریت چندین سایت وردپرس در حال حرکت است
 • ادغام با سایر محصولات iThemes برای بهبود امنیت و پشتیبان گیری نرم تر
 • زمان به موقع سایت ، خرابی و نظارت و گزارش عملکرد (ویژگی حرفه ای)
 • اگر اشتباهی انجام شود (ویژگی حرفه ای).

نسخه رایگان همگام سازی به شما امکان می دهد تا حداکثر 10 سایت را مدیریت کنید ، در حالی که نسخه پریمیوم شامل ویژگی های اضافی حرفه ای و پشتیبانی از سایتهای بیشتر است.

جزئیات

تبادل

هدف Exchange به عنوان افزونه ساده تجارت الکترونیکی وردپرس است. چه بخواهید محصولات فیزیکی و چه بارگیری های دیجیتال را بفروشید ، نسخه رایگان Exchange به شما کمک می کند تا به راحتی بیدار شوید و کار کنید ، در حالی که افزودنیهای حرفه ای ویژگی های مورد نیاز برای رشد فروشگاه اینترنتی خود را ارائه می دهند..

تبادل بررسی iThemes

سایر نکات برجسته مبادله عبارتند از:

 • نسخه اصلی با کاربردی آسان و با افزودنی هایی که در صورت نیاز به آنها ویژگی های پیشرفته تری ارائه می دهد
 • گزینه Buy Now برای خریدهای اکسپرس
 • پشتیبانی رایگان برای پذیرش پرداخت با PayPal و Stripe
 • افزودنیهای اختیاری که ویژگیهای عضویت ، پرداختهای مکرر و موارد دیگر را پوشش می دهد

اگر فقط می خواهید فروشگاه اینترنتی شما از ویژگی های مورد نیاز خود برخوردار باشد ، پس از آن که Exchange و کتابخانه افزودنی های آن به شما انعطاف پذیری زیادی می دهد در هنگام ایجاد یک پلتفرم تجارت الکترونیکی سفارشی.

جزئیات

جزئیات قیمت گذاری

مضامین WordPress از iThemes در سه برنامه اصلی قیمت گذاری موجود است:

 • موضوع تنها: 80 دلار برای هر موضوع ساز.
 • توسعه دهنده بسته: 150 دلار برای همه تم های 100 به علاوه سازنده.
 • All Access Pass: 197 دلار برای همه 80 تم iThemes Classic و تمام تم های 100 به علاوه سازنده.

همه گزینه های قیمت گذاری شامل دسترسی به پشتیبانی و به روزرسانی محصول به مدت یک سال است.

سایر بسته ها و محصولات iThemes

همچنین با خرید افزونه های iThemes به صورت جداگانه ، می توانید از طریق بسته های مختلف به همه افزونه ها و سایر محصولات iThemes دسترسی پیدا کنید:

 • مجموعه افزونه: 247 دلار برای مجوزهای نامحدود برای همه افزونه های iThemes.
 • جعبه ابزار وب طراح WordPress: از 700 دلار برای همه ابزارهای iThemes ، برای ساختن یک حرفه ای در طراحی وب WordPress ، لازم است.
 • iThemes Training: 197 دلار برای دسترسی به بیش از 500 ساعت آموزش ویدئویی حرفه ای وردپرس.

افکار نهایی

واضح است که iThemes شروع به تغییر تمرکز خود به سمت افزونه ها کرده است. هنوز هم تم های بسیار خوبی در مجموعه آنها وجود دارد ، اما اگر به دنبال یک باشگاه بزرگ با ارزش عالی هستید که دارای انتخاب گسترده و رو به رشدی از مضامین مدرن و دارای ویژگی های بسته بندی شده باشد ، گزینه های عالی دیگری نیز وجود دارد که باید در نظر بگیرید.

با این حال ، افزونه های iThemes WordPress ، مانند BackupBuddy ، Sync و iThemes Security Pro ، بدون شک برخی از بهترین موارد موجود هستند. اگر به دنبال یک راه حل حرفه ای برای پوشش پشتیبان ، امنیت و ابعاد نگهداری وب سایت خود هستید ، سبد افزونه iThemes به سختی قابل شکست است!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me