Divi vs Astra: بهترین موضوع وردپرس چند منظوره کدام است؟

معاملات وردپرس


Astra و Divi هر دو تم با کیفیت بالا هستند که باید همه چیز مورد نیاز شما را برای ایجاد یک وب سایت حرفه ای به همراه WordPress به شما ارائه دهند.

بسته بندی شده با محتوا از پیش ساخته که آماده رفتن است ، و همچنین گزینه های سفارشی سازی بی شماری برای اطمینان از اینکه سایت شما شرایط پروژه شما را برآورده می کند ، از این تم ها می توان برای راه اندازی هر نوع وب سایت وردپرس استفاده کرد.

اگرچه انتخاب دو گزینه چشمگیر بسیار عالی است ، تصمیم گیری بین Divi و Astra می تواند دشوار باشد. همانطور که درباره ما درباره Astra و Divi بحث می کنیم ، هر دو با بهترین مضامین موجود در وردپرس در آنجا قرار دارند.

بنابراین ، برای کمک به شما در تصمیم گیری که برای شما مناسب تر است ، این مقایسه Divi vs Astra دقیقاً مشخص می کند که با هر مضمونی چه ویژگی هایی را کسب می کنید و چگونه آنها را پیاده سازی کرده اند ، بنابراین می توانید یک انتخاب آگاهانه داشته باشید. با پایان یافتن این مقاله ، شما به پیدا کردن موضوع ایده آل برای وب سایت خود بسیار نزدیک تر خواهید بود.

شروع کنیم…

درباره مضامین Astra و Divi

اگر با این مضامین ناآشنا نیستید ، در اینجا مختصراً از Astra و Divi صحبت خواهیم کرد قبل از اینکه به مقایسه ویژگی برویم.

درباره آسترا

Astra یک تم وردپرس رایگان با بیش از 500000 نصب فعال است که با خرید مجوز Astra Pro و نصب افزونه افزونه برتر می توانید آن را ارتقا دهید.

موضوع وردپرس Astra

نسخه محدود آسترا محدود و همچنین گزینه های جدیدتری برای ارتقا حق بیمه وجود دارد.

خواه نسخه رایگان این موضوع یا Astra Pro را انتخاب کنید ، به یک کتابخانه با محتوای حرفه ای از پیش ساخته شده با کیفیت حرفه ای برای وب سایت خود دسترسی پیدا خواهید کرد. با این حال ، به روز رسانی حتی بیشتر از این محتوا و همچنین برخی از ویژگی های اضافی را باز می کند.

سایتهای استارت رایگان Astra

نسخه رایگان آسترا با برخی از قالب های وب سایت چشمگیر ارائه می شود.

با هر دو نسخه Astra ، می توانید از سازندگان توصیه شده برای استفاده در صفحه شخص ثالث برای شخصی سازی آن محتوا و ایجاد وب سایت منحصر به فرد با وردپرس استفاده کنید..

ما به مطالب از پیش ساخته ای که می توانید بعداً در این مقایسه با هر دو مضمون دسترسی پیدا کنیم ، نگاه خواهیم کرد ، اما بسیار جالب است که نمونه های بسیار چشمگیر و قابل تنظیم را از یک موضوع وردپرس رایگان در دسترس قرار دهید – با حتی بیشتر در دسترس کسانی که مایل هستند پرداخت.

درباره دیوی

دیوی تم پرچمدار وردپرس از Elegant Themes است ، شرکتی با بیش از 600000 مشتری تا به امروز. مانند Astra ، این یک موضوع چند منظوره است که می تواند برای ایجاد هر نوع وب سایت با WordPress استفاده کند ، و محتوا و ابزارهای از پیش ساخته را برای شما فراهم می کند تا نوع سایتی را که پروژه شما درخواست می کند را راه اندازی کنید..

موضوع Divi WordPress

Divi یکی از تم های پرفروش برای وردپرس است.

با این حال ، بر خلاف آسترا ، Divi فقط به عنوان یک موضوع پرداخت شده در دسترس است. در حالی که گرفتن رایگان چیزها بسیار خوب است ، این کمک می کند تا چیزها نسبتاً ساده حفظ شوند ، زیرا فقط یک نسخه از موضوع Divi وجود دارد (به جای مجوزهای متعدد Astra و ویژگیهای مختلفی که در آن قرار دارد). بنابراین ، اگر تصمیم به خرید Divi دارید ، به همه چیزهایی که ارائه می دهد ، و همچنین چند محصول دیگر از تم های Elegant که ما در اینجا با جزئیات بیشتری مرور کرده ایم ، دسترسی پیدا خواهید کرد..

قیمت گذاری دیوی در مقابل آسترا

قبل از اینکه به ویژگی های این مضامین و دلایلی که ممکن است بخواهید یکی دیگر از آنها را انتخاب کنید ، بپردازیم ، اجازه دهید سریع جزئیات جزئیات قیمت آنها را بررسی کنیم.

همانطور که گفته شد ، وقتی صحبت از Divi می شود ، قیمت گذاری این موضوع با مجوز سالانه یا گزینه طول عمر نسبتاً ساده است ، اما ، هر کدام از گزینه های مورد نظر خود را انتخاب کنید ، به همه ویژگی ها و قابلیت های Divi دسترسی پیدا خواهید کرد..

با آسترا ، همه چیز پیچیده تر است. علاوه بر نسخه رایگان موضوع ، سه گزینه خرید نیز وجود دارد که هر کدام ویژگی های مختلفی دارند.

قبل از رسیدن به تفاوت بین بسته های Astra ، در اینجا سریع به گزینه های اصلی خرید برای هر دو موضوع اشاره می کنیم:

  • Astra Pro: بسته به نوع بسته ای که انتخاب می کنید ، قیمت ها از 59 دلار تا 174 دلار در سال یا 249 تا 699 دلار برای پروانه زندگی.
  • Divi: سالانه 89 دلار یا 249 دلار برای پروانه تمدید عمر ، که هر دو گزینه از جمله موضوع اضافی ، اپل ایمیل Bloom و افزونه های اشتراک گذاری اجتماعی Monarch.

هر دو موضوع را می توان در تعداد نامحدودی از وب سایت ها از یک خرید واحد استفاده کرد که اگر صاحب چندین وب سایت باشید یا برای مشتری ها سایت بسازید عالی است..

مجوزهای سالانه در مقابل طول عمر

اگر گزینه سالانه را برای Divi یا Astra انتخاب کنید ، می توانید به روزرسانی های موضوع ، پشتیبانی مشتری و سایر ویژگی ها یا محصولاتی که در هنگام فعال شدن مجوز شما اضافه می شوند ، دسترسی پیدا کنید..

پس از پایان سال ، می توانید مجوز خود را تمدید کنید یا استفاده از این موضوع را بدون دسترسی به به روزرسانی ها و پشتیبانی ادامه دهید. هر دو موضوع جایگزین برای تمدید سالانه در قالب مجوزهای عمر با هزینه های یک بار خود هستند.

ضمانت برگشت پول

اگر بعد از خواندن این مقایسه هنوز مطمئن نیستید کدام یک را انتخاب کنید ، هر دو موضوع به شما امکان می دهد یک خرید بدون ریسک انجام دهید. با دیوی ضمانت 100 روزه 100٪ برگرداندن پول وجود دارد ، در حالی که با آسترا ضمانت 14 روزه است.

خلاصه قیمت گذاری

بنابراین ، کدام مضمون بهترین ارزش است ، آسترا یا دیوی?

گذشته از نسخه رایگان آسترا ، مجوز ورود به سطح Astra Pro که سالانه 59 دلار هزینه دارد ارزانترین راه برای دسترسی به یکی از این تم های پریمیوم است.

با این حال ، به دلیل مجوز 59 دلاری Astra Pro تمام ویژگی های حق بیمه Astra را شامل نمی شود (برای این کار به آژانس بسته نرم افزاری نیز نیاز دارید) ، مجوز سالانه 89 دلار دیوی کمترین قیمت برای باز کردن همه ویژگی های یکی از این موارد است مضامین.

همچنین ، اگرچه نسخه رایگان Astra ممکن است وسوسه‌انگیز باشد ، نسخه رایگان را فقط به دلیل عدم وجود برچسب قیمت انتخاب نکنید.

همانطور که در بررسی اخیر ما در زمینه تم Astra ذکر شد ، بیشتر صاحبان وب سایت برای دسترسی به ویژگی های اضافی احتمالاً به نسخه پولی ارتقا می یابند. به همین دلیل ایده خوبی است که هنگام مقایسه این مضمون با Divi ، هزینه های نسخه های برتر Astra را در نظر بگیرید.

اکنون می دانید که این تم ها چقدر هزینه دارند ، بیایید ببینیم در کاوش در مورد ویژگی های اصلی دیوی و آسترا چه چیزی را برای پول خود دریافت می کنید.

مقایسه دیوی در مقابل آسترا بهترین ویژگی ها

بر روی کاغذ ، این مضامین دارای لیست های ویژگی های مشابه هستند ، مانند بسیاری از محتوای وب سایت با کیفیت بالا از پیش ساخته و بسیاری از ابزارها و تنظیمات شخصی سازی. با این حال ، همانطور که می خواهیم ببینیم ، این ویژگی ها به روش های مختلفی پیاده سازی شده اند.

بنابراین ، برای کمک به شما در تصمیم گیری که آیا Divi یا Astra موضوعی است که به دنبال آن هستید ، در اینجا مقایسه ای از ویژگی های اصلی آنها و نحوه کار آنها آورده شده است..

محتوای وب سایت حرفه ای وردپرس

هنگامی که نوبت به ساختن مطالب برای کمک به شما در ایجاد وب سایت خود می رسد ، دیوی از نظر تعداد از آسترا جلوتر است. با این حال ، قالب وب سایت از هر دو موضوع با استاندارد بسیار بالا طراحی شده است.

اگر به دنبال موضوعی هستید که می تواند به شما در راه اندازی یک وب سایت با ظاهر حرفه ای کمک کند ، Divi و Astra بیشتر از این وظیفه دارند.

اما ، برای اینکه به شما ایده بدهیم که کدام یک ممکن است بهترین انتخاب برای پروژه شما باشد ، در اینجا یک نمای کلی از الگوهای وب سایت شما به هر موضوع دسترسی دارید.

محتوای دیوی

Divi دارای بسته های چیدمان وب سایت است ، که مجموعه ای از قالب ها هستند که برای راه اندازی یک نوع خاص از سایت ، باید همه موارد لازم را داشته باشند. در زمان نگارش ، 140 بسته طرح برای Divi موجود بود ، که شامل 1.036 طرح بندی یا قالب های اختصاصی.

بسته های وب سایت Divi

هر بسته طرح دیوی شامل مجموعه ای از قالب ها است که به شما کمک می کند تا به سرعت وب سایت خود را راه اندازی کنید.

هنگام ایجاد وب سایت با Divi ، می توانید تمام طرح ها را در یک بسته وارد کنید ، یا طرح های جداگانه را از چندین بسته مخلوط و مطابقت دهید. مطمئناً می توانید الگوهای را نادیده بگیرید و از Divi Builder برای ایجاد وب سایت منحصر به فرد خود استفاده کنید ، اما ما بعداً آن را پوشش خواهیم داد.

پکیج وب سایت آژانس طراحی دیوی

برای ایجاد وب سایت دلخواه می توانید طرح های موجود در بسته های مختلف را با هم مخلوط کرده و مطابقت دهید.

از آنجا که بسته های چیدمان Divi طیف گسترده ای از پروژه های وب سایت ، از جمله سایت های آژانس ، اوراق بهادار و فروشگاه های تجارت الکترونیک را شامل می شود – برای نامگذاری فقط چند مورد – از هر نوع وب سایتی که ساختید ، باید الگوهای مناسب را در کتابخانه پیدا کنید.

اگر به پیش نمایش های الگوی نگاهی بیندازید ، می بینید که همه آنها به یک استاندارد بسیار بالا طراحی شده اند. در صورت نیاز به ایجاد تغییر در محتوای از قبل ساخته شده ، تمام طرح بندی های Divi را می توان از طریق ابزار سازنده صفحه کشیدن و رها کردن یکپارچه شخصی سازی کرد.

محتوا Astra

بر خلاف دیوی ، که شامل دسترسی به همه قالب ها با هر خریدی می شود ، نسخه یا مجوز Astra شما انتخاب می کنید به کدام محتوا از قبل ساخته شده یا سایتهای Starter شما دسترسی پیدا می کند..

قالب وب سایت Astra

نسخه های رایگان و پولی آسترا هر دو دارای قالب های وب سایت هستند.

با این حال ، همانطور که گفته شد ، حتی نسخه رایگان Astra نیز با نسخه نمایشی وب سایت prebuilt قابل تنظیم است که 49 سایت Starter در زمان نوشتن در دسترس هستند. به همین دلیل ، ممکن است متوجه شوید که می توانید وب سایت ایده آل خود را با Astra ایجاد کنید – بدون نیاز به پرداخت نسخه حق بیمه تم.

اما اگر تصمیم به روزرسانی دارید و مجوز ورود به سطح Astra Pro را انتخاب می کنید ، به بیش از 20 سایت شروع کننده دیگر دسترسی خواهید یافت. اگر گزینه ورود به سطح را رد کنید و یکی از مجوزهای گران قیمت را انتخاب کنید ، به 55 نسخه نمایشی دیگر نیز دسترسی پیدا خواهید کرد.

سایتهای استارت آسترا

الگوهای وب سایت Astra طیف گسترده ای از پروژه ها را پوشش می دهد.

شما می توانید وب سایت های آماده برای وارد کردن را در سایت Astra پیش نمایش کنید ، همچنین ببینید دقیقاً بر اساس اینکه آیا از نسخه رایگان Astra استفاده می کنید ، Astra Pro را خریداری کنید یا یکی از بسته های آژانس Astra را انتخاب کنید ، دقیقاً به کدام قالب ها دسترسی پیدا می کنید..

مانند قالب های Divi ، محتوای Astra قابل تنظیم است. اما ، همانطور که می خواهیم ببینیم ، به جای استفاده از سازنده صفحه داخلی – مانند مورد Divi – الگوهای Astra با استفاده از نسخه های رایگان افزونه های Beaver Builder ، Brizy و Elementor قابل ویرایش هستند..

برنده: دیوی در حالی که هر دو موضوع قالب های با کیفیت بالا دارند ، اما دیوی باید انتخاب بیشتری کند.

واردکنندگان محتوا

قبل از اینکه به سازندگان صفحه برسیم ، ارزش این است که روند دریافت محتوای پیش ساخته در وب سایت وردپرس خود را بررسی کنید ، زیرا این دو موضوع رویکرد کمی متفاوت دارند.

با Astra ، شما یک سایت Starter را وارد می کنید ، وب سایت وردپرس خود را با تمام صفحاتی که نسخه آزمایشی در آن قرار دارد ، و همچنین تنظیم ابزارک ها و فهرست ها را جمع می کنید. همچنین می توانید تنظیمات سفارشی سازی ، محتوا و / یا ابزارک ها را وارد کنید. اگر می خواهید قالب های جداگانه را از نسخه های مختلف مخلوط کرده و مطابقت دهید ، لازم است تمام مطالب را از یک نسخه آزمایشی وارد کنید ، سپس صفحات موردنیاز خود را تا زمانی که سایت خود را جمع نکنید ، حذف کنید.

وارد کننده الگوی وب سایت Astra

نمایش کامل سایت های مبتدی Astra می توانند با یک بار وارد وردپرس شوند.

با Divi ، هر صفحه از یک بسته وب سایت یا نسخه ی نمایشی باید بصورت جداگانه وارد شود. این باعث می شود که الگوهای موجود در بسته های مختلف مخلوط و مطابقت داده شود ، اما به همان اندازه روش Astra ساده تر نیست.

وارد کننده طرح دیوی

دیوی واردات چیدمانهای فردی از هر بسته الگوی را آسان می کند.

هر دو روش ، هرچند کار می کنند ، و مانع از ساختن سایت خود به روشی که شما می خواهید نیست – صرف نظر از اینکه می خواهید از نسخه نمایشی کامل استفاده کنید یا از آن استفاده کنید یا مجموعه الگوهای خود را جمع کنید.

علاوه بر این ، هر دو روش پیشرفت خوبی در روش های گرفته شده توسط برخی مضامین کمتر است ، جایی که شما باید قبل از پیکربندی تنظیمات خود ، چندین محتوا و پرونده های پیکربندی را به صورت دستی بارگذاری و وارد کنید. بنابراین ، چه Astra یا Divi را انتخاب کنید ، شما در دسترسی به محتوای از پیش ساخته و ایجاد پایه های سایت جدید خود مشکلی نخواهید داشت.

برنده: قرعه کشی ، هر دو رویکرد خوب کار می کنند اما جوانب مثبت و منفی خود را دارند.

صفحه سازندگان

همانطور که گفته شد ، هر دو موضوع با استفاده از ابزارهای سازنده صفحه قدرتمند کشیدن و رها کردن ، می توانند به شدت سفارشی شوند و این امکان را برای شما فراهم می کند که محتوای پیش ساخته را ویرایش کنید یا یک وب سایت وردپرس بی نظیر را از ابتدا ایجاد کنید. اما یک بار دیگر ، این مضامین رویکردهای متفاوتی برای ارائه قابلیت ایجاد صفحه ساز دارند.

صفحه ساز Divi

دیوی شامل یک ویرایشگر تصویری است که مانند موضوع توسط Elegant Themes تولید شده است. پس از ایجاد صفحه در Divi Builder یا باز کردن الگوی موجود برای ویرایش ، می توانید شخصی سازی محتوا را از طریق ویرایشگر تصویری کشیدن و رها کردن شروع کنید و این یک خروج بزرگ و از تجربه پیش فرض ویرایش وردپرس است..

ویرایشگر تصویری Divi Builder

دیوی یک ویرایشگر تصویری WYSIWYG دارد که به شما امکان می دهد قالب های صفحه را به طور کامل سفارشی کنید.

ایجاد طرح بندی متشکل از ستون ها و ردیف ها ، و سپس جمع آوری آن طرح ها با ماژول های انتخاب بزرگ موجود در Divi ، شما را قادر می سازد تا هر نوع محتوا را در وردپرس ایجاد کنید..

تقریباً همه چیز در مورد Divi قابل تنظیم است ، بنابراین اینکه آیا می خواهید از ماژول ها در حالت پیش فرض آنها استفاده کنید یا آنها را شخصی سازی کنید ، کاملاً مربوط به شماست. به همین دلیل ، همانطور که این مجموعه وب سایت های ایجاد شده با Divi نشان می دهد ، هیچ دو سایتی با استفاده از این موضوع نباید یکسان باشند.

نمایش Wireframe Divi Builder

با استفاده از Divi Builder می توانید به سرعت به نمای wireframe بروید تا ساختار یک صفحه با وضوح بیشتری مشاهده شود.

اگر می خواهید دقیقاً بدانید که این ابزار چه کاری را می تواند انجام دهد ، می توانید در بررسی ما درباره سازنده صفحه Divi ، که تمام ویژگی های آن و آنچه را که دوست دارید استفاده کنید ، بدانید. اما ، به طور خلاصه ، این یکی از بهترین و قدرتمندترین سازندگان صفحه برای وردپرس است.

صفحه سازنده آسترا

بر خلاف دیوی ، که یک ابزار سازنده صفحه در خانه دارد ، Astra در عوض به برخی از سازندگان صفحه محبوب که قبلاً برای وردپرس وجود دارد ، اعتماد دارد..

به عنوان مثال ، سایتهای Astra Starter و قالب های آنها ساخته شده اند تا با ویرایشگرهای شخص ثالث Beaver Builder ، Brizy و Elementor و همچنین Gutenberg نسخه به روزرسانی شده ویرایشگر پیش فرض وردپرس ویرایش شوند..

افزونه Beaver Builder

Astra با افزونه های محبوب سازنده صفحه شخص ثالث ، از جمله نسخه رایگان Beaver Builder ، کار می کند تا بتواند محتوای پیش ساخته خود را سفارشی کند.

اگرچه استفاده از قدرت سازندگان صفحه موجود – به جای ایجاد نسخه جدید از ابتدا – ایده خوبی است ، به یک وضعیت کمی گیج کننده منجر می شود ، زیرا برخی از قالب ها فقط با سازندگان صفحه خاص قابل ویرایش هستند. یکی از مشکلات این مسئله این است که شما ممکن است وقت خود را صرف یادگیری نحوه استفاده از Beaver Builder کنید ، فقط برای کشف اینکه یک سایت Starter که می خواهید ویرایش کنید فقط با Elementor قابل تنظیم است.

برای اینکه بتوانید از نحوه کار این سایت آگاه شوید و ببینید که سایتهای Astra Starter Sites با کدام سازندگان صفحه کار می کنند ، می توانید وب سایت های آماده را در این صفحه فیلتر کنید که براساس آنها می توانند ویرایش شوند.

فیلتر جستجوگر سایتهای Astra Starter

برخی از قالب های Astra و سایت های Starter فقط با سازندگان صفحه خاص قابل تنظیم هستند.

در حالی که این موارد کمی پیچیده است ، این امکان را به شما می دهد تا از انتخاب سازنده صفحه پشتیبانی شده خود استفاده کنید. در تلاش برای ساده کردن شرایط ، هنگامی که شما یک سایت Starter را در داشبورد وردپرس خود وارد می کنید ، صفحه سازنده ویرایش با آن در سایت شما فعال می شود. همچنین لازم به ذکر است که تیم مضمون آسترا در تلاش است تا نسخه هایی از همه الگوهای خود را که با چهار سازنده صفحه توصیه می شود ، ایجاد کند..

افزونه سازنده صفحه عناصر

همچنین می توانید از نسخه رایگان Elementor برای شخصی سازی محتوای پیش ساخته Astra استفاده کنید.

افزونه های سازنده صفحه آسترا

همانطور که در بخش قیمت گذاری ذکر شد ، اگر به جای گزینه ورود به سطح یکی از دو پروانه برتر آسترا را انتخاب کنید ، به محتوای پیش ساخته تر در قالب سایت های مبتدی آژانس دسترسی پیدا می کنید..

از آنجا که این قالب ها شامل ماژول های Ultimate Addons for Beaver Builder و Ultimate Addons for Elementor می باشند ، شما به این بسته های حق بیمه نیز دسترسی پیدا می کنید ، و این امکان را برای شما فراهم می کند تا به طور کامل قالب های سایت های مبتدی آژانس را شخصی سازی کنید. همچنین می توانید از ماژول ها و افزودنی های این بسته ها برای Beaver Builder و Elementor استفاده کنید تا صفحه های پیشرفته دیگری را نیز ایجاد کنید..

ما Beaver Builder و Elementor را مرور کردیم ، و آنها در آنجا با بهترین سازندگان صفحه برای وردپرس قرار دارند. به همین دلیل ، شما می توانید بسته به نیاز خود ، یک وب سایت منحصر به فرد با آسترا ایجاد کنید یا محتوای پیش ساخته را به شدت سفارشی کنید..

خلاصه صفحه سازنده

سازنده صفحه Divi از نسخه های رایگان سازندگان صفحه که برای استفاده با Astra توصیه می شود ، قدرتمندتر است – حتی اگر Ultimate Addons را برای Beaver Builder و Elementor در نظر داشته باشید که به آنها اجازه دسترسی به مجوزهای گران تر Astra را می دهید..

یک نمونه از این ابزار تست قدرتمند تقسیم Divi Lead است که می تواند به شما در بهینه سازی وب سایت و محتوای آن برای نرخ تبدیل بهتر کمک کند. یکی دیگر از این ویژگی ها Divi Theme Builder است که اخیراً منتشر شده است و به شما امکان می دهد از ویرایشگر بصری استفاده کنید تا هدرها ، پاورقی ها و سایر مناطق وب سایت خود را در خارج از قسمت پست و صفحه ایجاد کنید..

سازنده تم دیوی

Divi Theme Builder به شما امکان می دهد برای محتوای مختلف در وب سایت خود هدر ، پاورقی و سایر مناطق ایجاد کنید.

اگرچه می توانید به برخی از این قابلیت ها دسترسی پیدا کنید ، به شما امکان می دهد کل وب سایت خود را با برخی از سازندگان صفحه توصیه شده Astra ویرایش کنید ، اما به نظر نمی رسد که به عنوان سازنده Divi Theme انجام شود.

با این حال ، به دلیل سطح بالای آزادی خلاقیت که سازنده صفحه Divi ارائه می دهد ، به ذکر لیست ویژگی های طولانی آن ، دارای یک منحنی یادگیری کاملاً شیب دار است. اگر از Beaver Builder ، Brizy یا Elementor استفاده نکرده اید ، برای شخصی سازی Astra نیز باید این ابزارها را یاد بگیرید. به گفته اینها ، دسترسی آسانتر از دیوی کمی آسان تر است.

از طرف دیگر ، اگر از قبل با سازندگان صفحه پشتیبانی شده توسط Astra آشنا نیستید ، می توانید بدون تأخیر شروع به شخصی سازی محتوای از پیش ساخته این موضوع کنید.

همچنین لازم به ذکر است که ، به عنوان موضوع Divi و سازنده صفحه آن توسط همان شرکت Elegant themes ایجاد و عرضه شده است ، در صورت نیاز به کمک با استفاده از سازنده صفحه ، فقط یک نقطه تماس خواهید داشت.

قطعاً تفاوتهایی بین عملکرد صفحه سازنده این مضامین وجود دارد ، اما به عنوان Divi Builder و افزونه های شخص ثالث سازگار با Astra برخی از بهترین ویرایشگرهای محتوا برای وردپرس هستند ، هر کدام از موضوعی که شما انتخاب می کنید ، آزادی خلاقیت شما نباید باشد. محدود.

برنده: دیوی ، زیرا سازنده صفحه از افزونه های رایگان موجود با آسترا قدرتمندتر است.

گزینه های شخصی سازی

گذشته از استفاده از ابزارهای سازنده صفحه ، هر دو موضوع به شما امکان می دهد وب سایت خود را از راه های دیگر شخصی سازی کنید. اگر به درون رابط کاربری Customizer در داشبورد وردپرس خود حرکت کنید ، می توانید به همه تنظیمات و گزینه های قابل استفاده برای شخصی سازی وب سایت خود ، پوشاندن فونت ها ، رنگ ها ، چیدمان ها و موارد دیگر دسترسی پیدا کنید..

تنظیمات Divi Customizer

بسیاری از جنبه های وب سایت وردپرس شما از طریق کنترل های WordPress Customizer Divi قابل تغییر است.

یکی از ویژگی های Astra که در Divi در دسترس نیست افزودنی رایگان اختیاری است که به شما امکان می دهد از طریق کنترل های رابط جستجو کنید. از آنجا که هر دو موضوع امکان شخصی سازی تقریباً هر جنبه از وب سایت شما را ممکن می سازند ، قادر به جستجو در تنظیمات با استفاده از Customizer کارآمدتر می شوند..

تنظیمات سفارشی کننده Astra

تقریباً همه جنبه های وب سایت شما از طریق وردپرس Customizer با Astra قابل تطبیق است.

همچنین هر دو موضوع امکان صادرات و واردات پیکربندی تنظیمات تنظیمات شخصی شما را برای انتقال آسان بین وب سایت های وردپرس امکان پذیر می کند.

برنده: یک قرعه کشی ، زیرا هر دو موضوع دارای تنظیمات و کنترل های چشمگیر هستند که از طریق وردپرس Customizer قابل دسترسی هستند.

پشتیبانی و مستندات

چه Divi و چه Astra را انتخاب کنید ، می توانید منابع بسیار باکیفیتی پیدا کنید تا به شما در ایجاد وب سایت ایده آل خود کمک کنند. سایت های هر دو موضوع مملو از مستندات ، آموزش ها و فیلم ها هستند که نحوه استفاده از همه ویژگی های آنها را توضیح می دهند. برای هر دو موضوع گروه های فیس بوک نیز وجود دارد ، گرچه گروه های Divi اعضای بیشتری دارند.

هنگامی که نوبت به دریافت کمکهای تک به تک با این مضامین می رسد ، دارندگان مجوزهای Divi می توانند از طریق سیستم چت زنده با کارکنان پشتیبانی Elegant Themes تماس بگیرند یا بلیط از طریق ایمیل باز کنند. کسانی که نسخه رایگان Astra را انتخاب می کنند می توانند سوالی را در انجمن های پشتیبانی WordPress.org ارسال کنند یا در صورت داشتن مجوز فعال برای Astra Pro ، به میز راهنما ایمیل بزنند..

یکی از مناطقی که Divi در آن از رقابت بیشتر است ، وبلاگ شلوغ Elegant Themes است که دارای یک منبع پایدار از منابع برای کمک به شما برای به دست آوردن بیشترین استفاده از موضوع پرچمدار آن است. همچنین ، اگر دوست دارید بصورت حضوری با سایر کاربران دیویو شبکه برقرار کنید ، می توانید در یکی از ملاقات هایی که هم اکنون در 16 کشور در سراسر جهان برگزار می شود شرکت کنید.

برنده: دیوی ، زیرا محتوای پشتیبانی بیشتری و انجمن کاربر بزرگتری وجود دارد.

اضافی های دیوی

همانطور که گفته شد ، Divi با موضوع اضافی WordPress و همچنین فرم Optin email Bloom و افزونه های اشتراک گذاری اجتماعی Monarch همراه است ، همچنین از موضوعات Elegant است. اگر می خواهید یک خبرنامه برای وب سایت خود راه اندازی کنید ، مطمئناً بلوم ارزش خرید آن را دارد. می توانید نحوه مقایسه آن با رقابت را در مقاله Bloom vs OptinMonster ما بخوانید. اگر می خواهید بازدید کنندگان خود را تشویق کنید تا مطالب خود را در رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارند ، سلطنت نیز مفید واقع شود.

Astra Extras

اگر مجوز بسته متوسط ​​Mini Agency Bundle را خریداری کنید (از 169 دلار) ، پس از آن به سایت های استارت آژانس 55 پلاس اضافی ، افزونه WP Portfolio دسترسی پیدا می کنید که می تواند به شما در انتشار کار خود به صورت آنلاین و یا افزونه های نهایی برای Elementor یا افزونه های نهایی برای Beaver Builder.

بسته برتر آژانس Astra (از 249 دلار) شامل تمام افزونه های فوق به علاوه افزونه تبدیل سرب Pro و دسترسی به دوره های آنلاین SkillJet.

برنده: دیوی ، زیرا اگرچه هر دو موضوع دارای موارد اضافی مفیدی هستند ، شما باید مجوزهای سطح متوسط ​​و عالی آسترا را برای باز کردن تمام موارد اضافی آن انتخاب کنید..

افکار نهایی

همانطور که مشاهده می کنید ، هر دو Astra و Divi مضامین بسیار چشمگیر هستند ، بنابراین ، متاسفانه ، اعلام یکی بهتر از دیگری امکان پذیر نیست. با این حال ، خبر خوب این است که ، هر کدام را انتخاب کنید ، ناامید نخواهید شد.

در حالی که دیوی و آسترا تمام ویژگی هایی را که از یک مبحث پرفروش وردپرس انتظار دارید ، شامل می شوند ، همانطور که این مقایسه نشان داده است ، آنها کارهایی بسیار متفاوتی انجام می دهند ، مانند گزینه های قیمت گذاری و نحوه عملکرد صفحه سازنده آنها. علاوه بر این ، انتخاب و سبک محتوای پیش ساخته که به آن دسترسی پیدا می کنید ، متفاوت است از موضوع به موضوع دیگر.

به همین دلیل ، تنظیمات شخصی شما به شما دیکته می کند که کدام موضوع برای وب سایت شما بهترین است.

بنابراین ، با توجه به این موضوع ، بسته های وب سایت Divi و سایت های Astra Starter را بررسی کنید تا ببینید کدام یک جذاب ترین هستند. بهره گیری از ضمانت های برگشت پول نیز ایده خوبی است ، زیرا آنها به شما فرصتی می دهند تا سازندگان صفحه را امتحان کنید تا ببینید که چگونه آنها و سایر ویژگی های این تم ها پیاده سازی شده اند.

کدام یک از این دو موضوع را ترجیح می دهید؟ چرا?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me