مضامین زیبا “موضوع مجله وردپرس” اضافی “- بازبینی (2020)

معاملات وردپرس


عضویت در موضوعات زیبا همیشه ارزش زیادی داشته است. با این حال ، در روزهای اولیه اکثر طرح های آنها بسیار اساسی بودند و به دلیل ساخت مدل کسب و کار خود بر روی کمیت و نه کیفیت مورد انتقاد قرار می گرفتند.

در پایان سال 2013 ، Elegant Themes Divi را منتشر کرد. با انجام این کار ، آنها جهت شرکت را برای همیشه تغییر دادند.

مضامین وردپرس همه در یک سالها به طول انجامید ، اما دیوی با طراحی بهتر ، ویژگی های بیشتر و قابلیت استفاده بهتر آن را به سطح بعدی برد. خیلی سریع استانداردی شد که سایر شرکتهای وردپرس سعی در دنبال کردن آن داشتند.

در قلب موضوع Divi سازنده صفحه کشیدن و رها کردن – عملکردی است که بعدا به عنوان یک افزونه وردپرس مستقل به نام Divi Builder منتشر شد. همچنان به عنوان یکی از بهترین سازندگان صفحه کشیدن و رها کردن در دسترس کاربران WordPress در نظر گرفته می شود.

دومین موضوع وردپرس توسط Elegant themes که باید در اطراف Divi Builder ساخته شود Extra است. این طرح مجله شیک برای وبلاگها ، مجلات آنلاین ، مغازه های آنلاین و موارد دیگر مناسب است. این شامل برخی از طرح بندی های فوق العاده وبلاگ ، ابزارک های سفارشی و یک سیستم رتبه بندی داخلی است.

تم های زیبا - تم فوق العاده

در زیر ، من به شما نشان خواهم داد که چرا موضوعات مضامین Elegant “این موضوع” مجله نهایی وردپرس “نامیده می شود.

بیایید شیرجه بزنیم در …

ویژگی های اضافی & طرح

دیوی همچنان پرچمدار مضامین زیبا است. این یک راه حل واقعی همه در یک است که می تواند برای هر نوع وب سایت استفاده شود.

این موضوع با بیش از 20 طرح پیش‌نمایش موضوع ارسال می شود ، و تعداد زیادی از چیدمانهای اضافی از وبلاگ مضامین زیبا موجود است. با این حال ، اکثریت قریب به اتفاق این طرح ها به بهترین وجه برای وب سایت های شرکتی ، مانند وب سایت های شرکت ، اوراق بهادار و صفحات فرود مناسب هستند..

Extra با بهینه سازی ویژه مجلات و وبلاگ های آنلاین ، خود را از Divi متمایز می کند ، با هر ویژگی جدید که با وبلاگ نویسان طراحی شده است..

اضافی توسط Divi Builder تهیه شده است

یک مثال خوب از این روش راهی است که Exti Divi Builder را در اختیار شما قرار می دهد تا دسته بندی های پست را نیز در بر بگیرد. این ماژول های جدید به شما امکان می دهد تا یک طرح بندی منحصر به فرد به سبک مجله و سبک وبلاگ ایجاد کنید ، و سپس طرح بندی های کامل را می توان به دسته های خاص پست اختصاص داد.

چندین ماژول دسته جدید وجود دارد ، از جمله ماژول ارسال زبانه ها که محتوا را در دسته های پست ، یک نوار لغزنده برجسته برجسته و یک ماژول بلاگ سنگ تراشی تقسیم می کند که می تواند برای نمایش لیست های پست در جعبه ها استفاده شود..

همچنین یک ماژول تبلیغات وجود دارد که می تواند برای ادغام تبلیغات بنر در طرح شما استفاده شود.

همانطور که انتظار دارید ، همه ماژول ها قابل تنظیم هستند.

پستهای ارسالی در موارد اضافی

Divi Builder در قلب Extra قرار دارد.

ماژول های محتوا 40 پلاس که در Divi Builder موجود هستند به شما کمک می کنند تا در عرض چند دقیقه محتوای زیبا را ایجاد کنید. طرح های پیچیده را می توان با کشیدن و رها کردن ماژول های محتوا به طرح خود ایجاد کرد.

هر جنبه ای از محتوای شما می تواند سبک و سفارشی شود.

لیست ماژول های سازنده دیوی

همچنین پشتیبانی فوق العاده زیادی برای WooCommerce نیز دارد. افزونه تجارت الکترونیک به زیبایی با طراحی اضافی ادغام می شود.

همچنین یک نوع پست جدید سفارشی برای نمایش پروژه ها و اوراق بهادار وجود دارد.

چیدمان محصول WooCommerce

طرح بندی وب سایت با استفاده از شخصی سازی کننده تم WordPress قابل تنظیم است که به شما امکان می دهد سبک هدر و پاورقی را به راحتی تغییر دهید.

منوهای کشویی پیشرفته به شما امکان می دهد ستون ها و رسانه ها را به منوی ناوبری خود اضافه کنید. پیکربندی آسان و عالی به نظر می رسند.

منوی مگا در موارد اضافی

هفت قالب پست وردپرس در موارد اضافی ، از جمله فیلم ، نقشه ، نقل قول و صدا پشتیبانی می شوند ، به این معنی که می توانید مطالب متنوعی را در وب سایت خود منتشر کنید.

همچنین یک سیستم نقد و بررسی سفارشی ارائه می شود. شما می توانید با استفاده از مشخصات شخصی خود ، به هر پست یا محصول اضافه کنید ، در حالی که بازدید کنندگان می توانند با استفاده از یک سیستم رتبه بندی ستاره ، امتیاز کسب کنند.

رتبه بندی محصولات

علاوه بر این ، مجهز به ابزارک های سفارشی نیز طراحی شده است که در ذهن بلاگرها طراحی شده اند. این شامل رسانه های اجتماعی دنبال ویجت ، ویجت پست های اخیر ، و ویجت نویسندگان است که نویسندگان و تعداد ارسال های آنها را لیست می کند.

ابزارکهای سفارشی اضافی

همانطور که مشاهده می کنید ، اضافی مملو از امکانات کامل است و از طراحی زیبایی برخوردار است. بیایید نگاهی دقیق تر به نحوه استفاده از آن بیاندازیم.

نصب اضافی

اضافی را می توانید از منطقه بارگیری از حساب موضوعات Elegant خود دریافت کنید.

در این منطقه همچنین آموزشهای مفیدی وجود دارد که به شما در راه اندازی کمک می کند:

  • نصب اضافی
  • مروری بر موارد اضافی
  • با استفاده از ویژوال سازنده
  • پیکربندی گزینه های تم

می توانید با بارگذاری فایل zip موضوع به طور مستقیم از طریق بخش ظاهر وردپرس در منطقه مدیر خود ، Extra را در وب سایت خود نصب کنید. از طرف دیگر ، می توانید فایل تم را از حالت فشرده خارج کرده و پرونده ها را با استفاده از یک برنامه FTP مانند FileZilla در فهرست / wp-content / themes / فهرست خود بارگذاری کنید..

توصیه می کنم قبل از فعال کردن آن در وب سایت زنده ، نصب اضافی را روی تست وردپرس نصب کنید ، زیرا این کار فرصتی را برای شما فراهم می کند تا ویژگی ها و قابلیت های آن را تست کنید..

در حال بارگیری موضوع اضافی

وقتی من در وب سایت تست WordPress خود Extra نصب کردم ، یک خطای 500 سرور داخلی در WordPress ایجاد کردم که دسترسی مرا به قسمت ظاهر WordPress متوقف کرد.

این باعث تعجب من شد ، زیرا هیچ افزونه دیگری نصب نشده بود و بازنشانی پایگاه داده من از هرگونه تعارض با یک افزونه WordPress که قبلاً نصب شده بود ، رد کرد..

من این مسئله را با افزایش تخصیص حافظه به وردپرس از 64MB به 128MB حل کردم.

می توانید این کار را با اضافه کردن خط زیر به پرونده wp-config.php خود انجام دهید:

تعریف (“WP_MEMORY_LIMIT” ، “128M”)؛

من کنجکاو بودم که چرا باید برای استفاده از اضافی حد حافظه افزایش یابد ، از این رو از تم های Elegant خواستم تا مسئله را روشن کنند.

آنها تأیید کردند که برای اجرای Extra به 128MB حافظه نیاز است.

‘ما به حداقل 128 مگابایت حافظه نیاز داریم تا مطمئن شویم که Divi Builder می تواند به درستی و بدون خطا کار کند ، 64MB برای اجرای Divi و Extra خیلی کم است. ‘

پس از بازرسی بیشتر ، فهمیدم که در حالی که 128 مگابایت حافظه برای متوقف کردن خطاهای داخلی کافی است ، مجبور شدم حافظه را به 256MB افزایش دهم تا بتوانم چیدمان ها را در وب سایت خود وارد کنم.

اگر متوجه شدید که Divi یا Extra خطای سرور داخلی ایجاد می کنند ، یا به درستی وارد نمی شوند ، می توانید حافظه را به 128MB یا 256MB افزایش دهید تا مشکل حل شود.

اگر مطمئن نیستید که چگونه این کار را انجام دهید با شرکت میزبان خود صحبت کنید.

سازنده دیوی

طراحی و چیدمان اصلی Extra از طریق پنل گزینه های گزینه های اضافی و شخصی سازی موضوع WordPress کنترل می شود. اگر می خواهید ظاهر منطقه را تغییر دهید ، از Divi Builder استفاده می کنید.

بنابراین ، وقتی وارد یک پست ، صفحه یا نوع دیگر پست می شوید ، می توانید از ویرایشگر پیش فرض ، گوتنبرگ یا Divi Builder استفاده کنید.

با Divi Builder ویرایش کنید

وقتی می خواهید محتوای خود را با Divi Builder ویرایش کنید ، از شما سؤال می شود که آیا می خواهید محتوای موجود خود را حفظ کنید ، یک طرح از پیش ساخته را انتخاب کنید یا صفحه ای که قبلاً ایجاد کرده اید را کلون کنید..

صفحه انتخاب Divi Builder

گزینه چیدمان از پیش ساخته ، کتابخانه طرح را بارگذاری می کند. صدها نفر از طرح های پیش ساخته در اینجا ، همراه با صفحات موجود شما و هر طرح بندی که ذخیره کرده اید ، در دسترس هستند.

طرح بندی به بیش از ده گروه تقسیم می شود ، و یک فرم جستجو برای کمک به شما برای یافتن شخصی که به دنبال آن هستید ، وجود دارد..

بار از کتابخانه

بیش از صد بسته طرح وجود دارد و شما می توانید نسخه آزمایشی هر طرح را قبل از وارد کردن آن به وب سایت خود مشاهده کنید.

بسته های چیدمان برای چندین نوع صفحه در وب سایت شما با همان طراحی گروه بندی می کنند. به عنوان مثال ، یک بسته بندی طرح ممکن است شامل صفحه بندی مربوط به صفحه اصلی شما ، صفحه ، وبلاگ ، صفحه نمونه کارها و موارد دیگر باشد.

من یک طرفدار عظیم سیستم طرح Divi Builder هستم. حجم طرح های از پیش ساخته قابل توجه است ، و همه آنها به خوبی طراحی شده اند. این طرح بندی های عالی برای وب سایت شما فراهم می کند ، یا در صورت تمایل ، یک نقطه شروع عالی برای طرح بندی سفارشی خودتان.

آزمایش طرح بندی های ارائه شده نیز یک روش مفید برای یادگیری چگونگی کسب بیشترین بهره از دیوی است.

همانطور که قبلاً نیز اشاره شد ، اگر شما تخصیص حافظه وب سایت خود را افزایش نداده اید ، ممکن است به درستی کار نکند ، بنابراین حتماً آن را به درستی تنظیم کنید ، در غیر این صورت واردات طرح می تواند مانع شود..

بسته های چیدمان Divi Builder

هنگامی که برای اولین بار Divi Builder راه اندازی شد ، طرح بندی ها در انتها ویرایش شدند.

اکنون Divi Builder در قسمت جلوی وب سایت شما راه اندازی شده است ، بنابراین می توانید تغییرات را در زمان واقعی مشاهده کنید. اگر سبک قدیمی ساخت صفحه خود را ترجیح می دهید ، می توانید صفحه خود را در “نمای Wireframe” در قسمت جلویی مشاهده کنید ، و می توانید با انتخاب یک طرح در صفحه کتابخانه دیوی ، به تغییر طرح بندی بپردازید..

مانند هر راه حل ساختاری کشیدن و کشیدن ، ممکن است 15 تا 30 دقیقه طول بکشد تا به درستی با رابط کاربری Divi Builder آشنا شوید ، اما پس از انجام این کار ، شما می دانید که چقدر افزونه قدرتمند است.

می توانید نحوه کار و ظاهر همه چیز را تنظیم کنید – خواه این یک ماژول محتوا ، سطر ، ستون یا طرح باشد. حتی می توانید این نمای را تغییر دهید تا ببینید چطور طرح شما در دستگاه های تلفن همراه ظاهر می شود.

درج یک ماژول در Divi Builder.

هر ماژول محتوا مجموعه ای منحصر به فرد از گزینه های شخصی سازی را دارد. ماژول های ساده مانند تقسیم کننده گزینه های کمی دارند ، در حالی که ماژول هایی مانند نمونه کارها ده ها تنظیم دارند.

کلیه ماژول های محتوا ، ستون ها و ردیف ها دارای برگه طراحی هستند که به شما امکان می دهد رنگ ها ، فونت ها ، فواصل ، مرزها و موارد دیگر را سفارشی کنید. همه چیز از طریق منوهای کشویی و دکمه ها کنترل می شود ، بنابراین استفاده از نسیم آن است.

برگه پیشرفته به کاربران فنی کمک می کند تا شناسه های منحصر به فردی را به عناصر اختصاص دهند و CSS سفارشی را اضافه کنند. همچنین می توانید ماژول ها را در دستگاه های خاص از جمله دسک تاپ ، تلفن و تبلت غیرفعال کنید.

تنظیمات ماژول Divi Builder

Divi Builder بخشی جدایی ناپذیر از Extra است و دلیل اصلی انعطاف پذیری این موضوع است. من فقط سطح را خراشیده ام که می توانید با این افزونه وردپرس بکشید و رها کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Divi Builder ، از صفحه Elegant Themes Divi Builder دیدن کنید و مطمئن باشید که بررسی کامل ما را درباره Divi Builder نیز بخوانید.

اصلاح اضافی

Extra یک موضوع وردپرس بسیار قابل تنظیم است و می توانید کنترل زیادی را در مورد ظاهر وب سایت خود بدست آورید.

منوی گزینه های اضافی قسمت های اصلی تنظیمات را فهرست می کند: گزینه های تم ، تنظیم کننده تم ، تنظیم کننده ماژول ، ویرایشگر نقش ، کتابخانه Divi و سازنده دسته.

صفحه گزینه های اصلی تم به شما امکان می دهد با کلیک یک دکمه ، ویژگی ها را فعال و غیرفعال کنید.

این بخش به هشت بخش تقسیم می شود: عمومی ، ناوبری ، سازنده ، طرح ، تبلیغات ، سئو ، ادغام و به روز رسانی. بسیاری از گزینه های موجود در این بخش ها به دسته های بیشتری تقسیم می شوند. به عنوان مثال ، پنج منطقه تبلیغی به بخش های مربوطه تقسیم می شوند: هدر ، زیر هدر ، پاورقی ، بالای پست و زیر پست.

در سمت راست منوی ناوبری سبز ، دکمه هایی برای واردات و صادرات تنظیمات و بازنشانی گزینه های تنظیمات پیش فرض مشاهده خواهید کرد.

برگه گزینه های عمومی جایی است که شما آرم و فاویکون خود را بارگذاری می کنید و مکان ستون های فرعی خود را تعیین می کنید. شما همچنین URL های نمایه رسانه های اجتماعی خود را در اینجا تعریف می کنید.

گزینه های دیگر شامل تعداد ارسال هایی است که در صفحات بایگانی مختلف شما نمایش داده می شود ، و اینکه آیا CSS و Javascript minification فعال است یا خیر. یک جعبه نیز برای وارد کردن CSS سفارشی خود وجود دارد.

گزینه های تم عمومی

برگه گزینه های ناوبری به شما امکان می دهد نحوه مدیریت صفحات و دسته ها را در فهرست منو خود مدیریت کنید. منوهای کشویی غیرفعال است ، و می توانید تأیید کنید که آیا صفحه اصلی در منو خود پیوند دارد. همچنین می توانید ترتیب ترتیب موارد مورد نظر را تعیین کنید.

در تب سازنده ، می توانید Divi Builder را برای انواع خاص پست فعال و غیرفعال کنید. همچنین می توانید ویرایشگر کلاسیک را فعال کرده و ویژگی هایی مانند تور محصول Divi Builder را خاموش کنید.

چیدمان پست ها و صفحات را می توان از طریق برگه طرح تغییر داد.

تنها کاری که باید در این بخش انجام دهید کلیک روی اطلاعات پست متا مورد نظر برای نمایش است. همچنین می توانید صفحات بایگانی را از یک طرح استاندارد به سنگ تراشی تغییر دهید.

گزینه های طرح بندی

تبلیغات می توانند از طریق منطقه گزینه های موضوع وارد شوند. برای هر منطقه تبلیغاتی ، می توانید یک بنر را با یک URL هدف نمایش دهید یا می توانید کد Google Adsense خود را وارد کنید. بنرهای Google Adsense نیز می توانند پاسخگو باشند.

موارد اضافی به شما امکان می دهد تنظیمات SEO وب سایت خود را نیز بهینه کنید. می توانید تنظیمات سئو مانند عناوین ، توضیحات متا و کلمات کلیدی خود را برای صفحه اصلی ، پست ها و صفحات و صفحه فهرست خود تغییر دهید.

این تنظیمات SEO جایگزینی برای افزونه اختصاصی SEO WordPress مانند Yoast SEO یا All in One SEO Pack نیست ، اما افزودنی خوبی هستند.

برگه ادغام به شما امکان می دهد كدی را در قسمت سر و بدنه صفحات خود وارد كنید ، همچنین می توانید كدی را در بالای پست ها و پست های زیر اضافه كنید. این امر به ویژه برای نمایش تبلیغات مفید است.

گزینه های ادغام

آخرین برگه تب به روزرسانی ها است. شما باید اطمینان حاصل کنید که نام کاربری و کلید API خود را در اینجا وارد کرده اید تا بتوانید به روزرسانی ها و امکان وارد کردن طرح بندی به Divi Builder را دریافت کنید.

طراحی شخصی شما

اضافی از شخصی سازی کننده تم WordPress پشتیبانی می کند. این بدان معناست که می توانید از همه جنبه های طراحی خود سفارشی سازی کنید و تغییرات را در زمان واقعی مرورگرهای رومیزی و دستگاه های تلفن همراه مشاهده کنید.

طراحی اضافی به بسیاری از دسته ها و زیر مجموعه ها از جمله سربرگ ، پاورقی ، ابزارک و موارد دیگر تقسیم می شود.

مشتری ساز تم

وردپرس سالها است که از پشتیبانی از شخصی سازی موضوع WordPress حمایت می کند. با وجود این ، بسیاری از مضامین هنوز گزینه های طراحی در ناحیه سرپرست دارند و هیچ گزینه ای برای پیش نمایش تغییرات وجود ندارد.

من می دانم که سفارشی ساز ایده آل نیست ، اما ، به عنوان کسی که در تلاش است تجسم کند که چگونه برخی از کارهای سفارشی به نظر می رسد ، من همیشه فهمیده ام که مفید است.

رنگ پس زمینه را تغییر دهید

شما می توانید تنظیمات طراحی متداول را در تنظیم کننده موضوع ، مانند عرض طرح یک عنصر و مکان هایی که منوهای ناوبری در آن قرار دارند پیدا کنید ، اما می توانید ابزارک ها و منوها را نیز در آنجا تغییر دهید.

همچنین گزینه های خوبی برای تایپوگرافی وجود دارد که به شما اجازه می دهد نوع ، اندازه و رنگ قلم را کنترل کنید.

تنظیمات تایپوگرافی سفارشی ساز تم

ویدیوی زیر را بررسی کنید تا ببینید چگونه می توانید از Customiser theme در Extra برای تغییر طراحی وب سایت خود استفاده کنید.

سایر گزینه ها و تنظیمات اضافی

تنظیم کننده ماژول به شما امکان کنترل بر تایپوگرافی ماژول های محتوا در Divi Builder را می دهد.

برخی از ماژول ها به شما امکان می دهند عرض ماژول یا چیز دیگری مانند اندازه تصویر یا نوع انیمیشن مورد استفاده را تغییر دهید. با این حال ، در بیشتر قسمت ها ، تنظیم کننده ماژول به شما امکان می دهد اندازه ، نوع و رنگ فونت را تغییر دهید.

مشتری ماژول

دقیقاً مانند دیوی ، ویرایشگر نقش فوق العاده نیز دارد.

می توان از این طریق برای فعال و غیرفعال کردن مجوزهای گروه های مختلف کاربر برای قابلیت های Divi Builder و Extra استفاده کرد. به عنوان مثال ، می توانید مشخص کنید که چه کسی می تواند به قسمت گزینه های موضوع دسترسی پیدا کند ، چه کسی مجاز به استفاده از کتابخانه Divi است ، و کدام ماژول های محتوا در اختیار کاربران.

متأسفانه ، مجوزها محدود به گروههای کاربر هستند. شما نمی توانید مجوزها را به صورت کاربر کنترل کنید.

این ویرایشگر نقش را نباید جایگزینی برای یک راه حل ویرایش نقش غنی از ویژگی ها مانند ویرایشگر کاربر نقش ، در نظر بگیرید که گزینه های سفارشی سازی بیشتری برای کاربران در سراسر وب سایت شما ارائه می دهد. در مقایسه ، ویرایشگر نقش Divi مختص قابلیت های Divi Builder و Extra است.

ویرایشگر نقش دیوی

سیستم کتابخانه در Divi Builder خارق العاده است. می توانید طرح های خود را ذخیره کرده و در هر نقطه ای مجددا از آنها استفاده کنید.

در صفحه کتابخانه دیوی همه طرحهایی که ذخیره کرده اید لیست می کند و می توانید از اینجا به همه چیدمان های خود دسترسی پیدا کنید.

جالب اینجاست که وقتی یک طرح را از این صفحه ویرایش می کنید ، رابط Divi Builder در باطن در ناحیه سرپرست نشان داده می شود. یک دکمه بالای طرح شما برای “ساختن در قسمت جلویی” برای کسانی که ترجیح می دهند تغییرات را در زمان واقعی مشاهده کنند وجود دارد.

کتابخانه دیوی

آخرین صفحه گزینه های منوی مدیر اضافی سازنده دسته بندی است – وبلاگ نویسان از ویژگی های آن قدردانی می کنند.

هنگامی که اولین بار Extra را نصب می کنید ، صفحه بندی و صفحه دسته بندی خود را مشاهده می کنید. می توانید از اینجا طرح بندی های منحصر به فردی را اضافه کنید ، و آنها را به دسته های پست خاص اختصاص دهید. این یک روش فوق العاده برای منحصر به فرد ساختن وب سایت شماست.

به عنوان مثال ، شما می توانید یک الگوی وبلاگ منحصر به فرد برای گروه خبری خود و دیگری برای آموزش ایجاد کنید ، و به شما کمک می کند تا هر دسته را متمایز کنید و آن را برای مطالب منتشر شده در آنجا بهینه کنید..

سازنده رده اضافی

همانطور که می بینید ، Extra به شما امکان کنترل کامل نحوه طراحی وب سایت و ماژول های محتوا را می دهد. این اجازه می دهد تا هر کسی ، صرف نظر از تجربه فنی خود ، یک وب سایت حرفه ای به دنبال داشته باشد.

هزینه عضویت در موضوعات زیبا

موارد اضافی در عضویت در موضوعات Elegant گنجانده شده است. علاوه بر موارد اضافی ، عضویت به شما امکان دسترسی به 86 موضوع WordPress دیگر ، Divi Builder ، افزونه انتخاب ایمیل از طریق Bloom و افزونه اشتراک گذاری رسانه های اجتماعی Monarch را می دهد..

در یک بازاری که اکثر فروشگاه های وردپرس از سه تا پنج گزینه مجوز برخوردار هستند ، در عوض Elegant Themes یک سیاست قیمت گذاری ساده اتخاذ کرده است.

آنها دو طرح ارائه می دهند ، که هر دو دسترسی کامل به کلیه مضامین و افزونه ها ، استفاده نامحدود از وب سایت و پشتیبانی از حق بیمه را دارند.

برنامه دستیابی سالانه 89 دلار در سال است. اگر می بینید که چند سال از مضامین های زیبا استفاده می کنید ، عضویت در طول زندگی آنها معقول است. با هزینه یک بار 249 دلار ، خودش را پس از سال دوم پرداخت می کند.

قیمت گذاری موضوعات زیبا

تمام عضویت های Elegant Theme با 30 روز ضمانت برگشت پول بدون سر و صدا همراه هستند.

محصولات اضافی و سایر موضوعات Elegant ، همگی مستندات خوبی در منطقه مدیر وردپرس دارند. با این حال ، اگر هنوز در مورد چگونگی عملکرد مطمئن نیستید ، می توانید از چند طریق کمک بگیرید.

می توانید از طریق سیستم پشتیبانی بلیط ، کمک فوری دریافت کنید ، یا در انجمن گفتگوی مباحث Elegant موضوعات سؤال کنید. همچنین یک منطقه مستندات گسترده وجود دارد که صدها آموزش دقیق دارد. این راهنماها گسترده است و شامل پیشرفت های ویدیویی است.

پشتیبانی از تم های زیبا

لازم به ذکر است که تم های Elegant به طور مداوم در حال پالایش محصولات کلیدی مانند Divi ، Divi Builder ، Extra و Monarch هستند. آنها همیشه ویژگی ها و قابلیت های جدیدی را اضافه می کنند.

بنابراین ، اگر یک مشتری با موضوع زیبا باشید ، می توانید به روزرسانی منظم کنید.

افکار نهایی

مضامین ظریف بازاریابی فوق العاده به عنوان “موضوع نهایی وردپرس مجله” است. این که آیا بهترین موضوع مجله وردپرس در بازار است ، بحث و گفتگو است ، زیرا گزینه های بسیار خوبی در خارج وجود دارد ، اما قطعاً Extra حق این را داشته است که از بین بهترین ها در نظر گرفته شود.

مضامین های زیبا هر آنچه را که Divi را عالی می کند گرفته اند و آن را برای مجلات و وبلاگ های آنلاین بهینه کرده اند.

آنها به طرح بندی های وبلاگ بیشتر و امکان ایجاد طرح بندی های منحصر به فرد برای هر دسته از پست اضافه شده اند. آنها همچنین ویژگیهای جالب دیگری مانند سیستم رتبه بندی محصول و چندین ابزارک سفارشی را برای کمک به شما در ادغام پروفایل رسانه های اجتماعی ، نویسندگان و رتبه بندی محصولات یکپارچه کرده اند..

دیوی همچنان پرچمدار تم های Elegant است ، و یکی از صاحبان بیشتر وب سایت ها روی خواهد داد. با این حال ، اگر یک وبلاگ یا مجله آنلاین را اداره می کنید ، گزینه بهتر است.

خوشبختانه ، نیازی واقعی به مقایسه این دو عمق نیست ، زیرا هر دو موضوع توسط Divi Builder طراحی شده اند و در عضویت The Elegant Themes گنجانده شده اند.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me