סקירת הורדות דיגיטליות נוחה: תוסף וורדפרס מעולה למכירת קבצים דיגיטליים ברשת!

מבצעי וורדפרס


הורדות דיגיטליות נוחות הוא פיתרון מסחר אלקטרוני פופולרי עבור וורדפרס שנוצר כדי לסייע לבעלי אתרים למכור מוצרים דיגיטליים כמו ספרים אלקטרוניים, מסמכים, מוזיקה, עיצובים גרפיים ועוד.

ניתן להוריד את התוסף בחינם, וכמו עם פתרונות וורדפרס איכותיים אחרים, ניתן להרחיב את הפונקציונליות שלו על ידי תוספות רבות בחינם ופרמיות. קיימים גם מגוון נושאים של וורדפרס שתוכננו במיוחד עבור הורדות דיגיטליות קלות. עם זאת התוסף נועד לעבוד עם כל נושא וורדפרס.

גרסת הליבה של Easy Digital Downloads (EDD) היא תוסף ידידותי למשתמש שמתאים למכירת קבצים דיגיטליים באתר האינטרנט שלך ולקבלת תשלומים באמצעות PayPal או Amazon..

בעוד שהגרסה החינמית מתאימה ליצירת חנות דיגיטלית פשוטה, הכוח האמיתי של Easy Digital Downloads מגיע מהמספר העצום של התוספים הזמינים להוסיף פונקציונליות. זה מוצר גמיש להפליא.

במאמר זה, אני רוצה לדבר על החברה שמאחורי Easy Downloads Digital, להסביר מה התוסף מציע ולהראות לך איך אתה יכול להשתמש בו כדי ליצור חנות מסחר אלקטרוני מקצועית..

מי עומד מאחורי הורדות דיגיטליות קלות?

הורדות דיגיטליות נוחות נוצרו על ידי מפתח וורדפרס פיפין וויליאמסון וחברת Sandhills Development. יתכן שאתה מכיר את פיפין כבר, או קראת את אחת מהמדריכי הוורדפרס הרבים שלו באתר האינטרנט שלו, Pippins Plugins.

הורדות דיגיטליות קלות

פיתוח Sandhills מכובד היטב בעולם הוורדפרס מכמה סיבות:

 • יש להם מוניטין רב לשירות לקוחות טוב.
 • הם מפתחים מוצרי וורדפרס באיכות גבוהה.
 • הם פרסמו מאות הדרכות שימושיות לפיתוח וורדפרס.

פיתוח Sandhills עומד גם מאחורי תוספי וורדפרס מצליחים אחרים, כגון תוסף שותפים AffiliateWP, תוסף חברות הגבלת Content Pro, תוסף תשלום לפסים WP Simple Pay ותוסף לוח שנה לוח שנה סוכר.

אולי הסיבה הגדולה ביותר לפיפין והחברה שלו מכבדים כל כך טוב היא בגלל הגישה שלהם לשקיפות.

ההחלטה להיות כה פתוחה לגבי החלטות חשובות של החברה בבלוג שלהן הקנתה להן תשומת לב רבה. בפרט, פוסטי הבלוג ‘שנה בסקירה’ המשקפים את 12 החודשים האחרונים נותנים לכולם תובנה לגבי אופן הפעולה של החברה שלהם ועוזרים להם להכיר את חברי הצוות..

מאמרים פופולריים אחרים כוללים מחשבה על העלאת עלות התוספות בשנת 2017 ופירוט מה קרה כאשר אפשרו חידוש חברות אוטומטי. כל המאמרים שלהם נותנים לך תובנה כיצד פועלת חברת וורדפרס מקצועית.

עיין בבלוג התוספים של פיפינים למידע נוסף על האנשים שמאחורי ההורדות הדיגיטליות הקלות.

מה מציעים הורדות דיגיטליות קלות?

גרסת הליבה של Easy Digital Downloads מגיעה עם הכלים הבסיסיים הדרושים לך בכדי להתחיל למכור מוצרים דיגיטליים באתר וורדפרס שלך.

באמצעות התוסף תוכלו להעלות כל סוג של קובץ דיגיטלי שיימכר באתרכם. מסופק קוד קצר שיעזור לך להכניס את המוצרים שלך לפוסטים ודפים.

ניתן להציע ללקוחות קודי הנחה כדי לעודד אותם לקנות, ואתה יכול גם להגביל את מספר הפעמים בהן ניתן לרכוש קובץ. זה שימושי לקידומי מכירות – לדוגמה, ‘נותרו רק עשרה עותקים’.

תשלומי PayPal Standard ו- Amazon תומכים בגירסה החינמית. עם זאת, באמצעות הרחבות תוכלו להוסיף שערים לתשלומים אחרים כמו PayPal Pro, Stripe, 2Checkout, Authorize.net ו- Coinbase.

לקוחות יכולים לראות את כל היסטוריית הקניות שלך דרך החשבון האישי שלהם, ואתה יכול להציג את זה ללקוחות באמצעות שימוש בקוד קצר..

בקצה האחורי, בעלי אתרים יכולים להפיק דוחות לכל פרק זמן ולהוריד דוחות אלה בפורמט CSV. אתה יכול לראות נתונים לגבי סוג הדוח, רווחים, רווחים לפי קטגוריה, הורדות, אמצעי תשלום ומיסים.

היופי בהורדות דיגיטליות קלות הוא הפשטות שלה.

אתה יכול להעלות קובץ ולקדם אותו באתר שלך תוך מספר דקות. ממש כמו בפוסטים בבלוגים, ניתן להציב קבצים דיגיטליים בקטגוריות ולהקצות להם תגיות שיעזרו לכם ולקוחות שלכם למצוא מוצרים בקלות.

בואו נסקור מקרוב את גרסת הליבה כדי להבין טוב יותר את האופן שבו ההורדות הדיגיטליות הקלות עובדות.

הוספת מוצרים דיגיטליים לחנות שלך

ניתן להוריד הורדות דיגיטליות קלות ישירות באזור הניהול של וורדפרס. לחלופין, תוכלו להוריד את התוסף מ- WordPress.org ולהעלות את הקבצים ידנית.

התוסף מופיע כ’הורדות ‘בתפריט הניהול הראשי שלך ב- WordPress. מכאן תוכלו לגשת לכל הדפים העיקריים, כולל הורדות (למשל מוצרים), היסטוריית תשלומים, לקוחות, קודי הנחה, הגדרות ועוד.

אם אתה מכיר הוספת פוסטים ודפים ל- WordPress, אתה תרגיש בבית עם הוספת מוצר חדש לחנות שלך, מכיוון שסוג ההודעה להורדה משתמש באותו ממשק..

עבור כל מוצר אתה יכול לתת שם לחבילת ההורדה, להוסיף תיאור ולהקצות לה קטגוריות ותגים. יש לך אפשרות להגדיר את המוצר במחיר אחד או להגדיר תמחור משתנה.

הוסף הורדה חדשה

ניתן למכור מספר קבצים, ואם תרצו, לקבץ אותם יחד למכירה כצרור. אם הפעלת תמחור משתנה, תוכל להגדיר מחיר ייחודי לכל קובץ.

קוד הזמנה לרכישה הופך לזמין כך שתוכל להפיק קישור לרכישה עבור המוצר.

הוסף הורדה חדשה

ניתן להציג כל מוצר וצרור דיגיטלי שיצרתם מדף ההורדות הראשי, יחד עם מכירות ורווחים.

רשימת הורדות

ניתן ליצור קודי הנחה כאחוז מהמכירה או כתשלום קבוע. אתה יכול לציין את ההנחה הכוללת שיש להחיל והאם זה לכל הפריטים בעגלת הקניות של הלקוח או רק לפריטים ספציפיים.

הוסף הנחה למוצר

אפשרויות אחרות כוללות אי הכללת קודים מהורדות מסוימות, הגדרת טווח התאריכים בו קוד ההנחה תקף והגדרת הרכישה המינימלית הנדרשת בעגלת הקניות בכדי שזכות ההנחה תהיה זכאית.

הוסף הנחה למוצר

כפי שניתן לראות, תהליך העלאת קבצים דיגיטליים חדשים הוא פשוט. גם שינוי מוצרים קיימים הוא פשוט.

קביעת תצורה של חנות ההורדות הדיגיטליות הקלות שלך

אזור ההגדרות הראשי מחולק לשבעה מדורי ליבה: כללי, שערים לתשלומים, מיילים, סגנונות, מיסים, פרטיות ושירותים שונים.

לרוב הסעיפים הללו יש קטעי משנה, ולכן המספר הכולל של דפי ההגדרות באזור זה הוא 18 – וזה מרשים, בהתחשב בתוסף בחינם להורדה.

בקטע הכללי, באפשרותך להגדיר את ארץ הבסיס לעסקאות ואת הדפים שמשתמשים מופנים אליהם כאשר ביצעו רכישה..

דפי ברירת מחדל, כגון קופה והיסטוריית רכישה, נוצרים על ידי הורדות דיגיטליות קלות כאשר אתה מפעיל את התוסף. אם אתה מעדיף, תוכל להקצות את דפי הקניות לדפים אחרים שיצרת.

דף ההגדרות הנוכחי בקטע זה מאפשר לך להגדיר את מטבע החנות שלך והאם תקופות (.) או פסיקים (,) משמשים למפרידים ונקודות עשרוניות. יש גם אפשרות לאפשר למשתמשים ליצור מפתחות API.

הגדרות כלליות

בחלק הבא תוכל להגדיר את שערי התשלום המקובלים שלך. עליך להשתמש במצב הבדיקה באזור זה כשאתה מגדיר את החנות שלך בפעם הראשונה כדי לוודא שהיא נעשתה כראוי..

דף הגדרות ייעודי זמין עבור PayPal Standard ותוכל להזין כאן את כתובת הדוא”ל שלך PayPal יחד עם כל מידע על ממשק API.

אם אתה מפעיל שערים לתשלום נוסף באמצעות הרחבות, דפי ההגדרות שלהם יתווספו לקטע שערי התשלום בדף ההגדרות הייעודי שלהם..

שערים לתשלום

החלק הבא מטפל באימיילים. אתה יכול להעלות לוגו ולהגדיר את השם וכתובת הדוא”ל המשמשים בהודעות דוא”ל ללקוחות בדף הכללי.

מגוון תגי תבניות זמינים לשליחת דוא”ל לקבלת קבלות רכישה והודעות מכירה חדשות. הכל נעשה באמצעות העורך החזותי של וורדפרס, כך שיצירת דוא”ל מקצועי עבור הלקוחות היא משב רוח.

הגדרות אימייל

אפשרויות הסטיילינג מוגבלות למדי בגירסת הליבה של הורדות דיגיטליות קלות.

יש אפשרות להשבית את הסטיילינג, שיש לבדוק רק אם העיצוב שלך כולל גיליון סגנונות CSS מותאם אישית במיוחד לתוסף..

ישנם תשעה צבעי כפתור לבחירה, או שאתה יכול להשתמש בטקסט במקום זאת.

לרוע המזל, אלה האפשרויות היחידות הקיימות.

כאמור, אפשרויות הסטיילינג מוגבלות; זה תחום שהמפתחים צריכים לשפר אותו.

הגדרות סגנונות

ניתן להוסיף מיסים גם לרכישות.

ניתן להתאים אותם למדינות ספציפיות, כמו גם למדינות ופרובינציות. עליכם רק לציין את שיעור המס עבור כל אזור ולאשר אם מחירי המוצר שלכם כוללים או ללא מס.

מסים

כשאתה מפעיל הורדות דיגיטליות קלות, התוסף יוצר עבורך דף מדיניות פרטיות. אתה יכול להשתמש בזה שהם מספקים, או לשנות אותו כך שיתאים לצרכים שלך.

אם תרצה, אתה יכול לדרוש מהלקוחות להסכים למדיניות הפרטיות שלך לפני שהם רוכשים פריטים כלשהם. עבור כל סוג של סטטוס תשלום, אתה יכול לבחור אם לא ננקטת כל פעולה, האם המידע הפרטי של הלקוח יימחק או שמא אנונימי..

הגדרות פרטיות

החלק השונה מחולק לשישה תת-חלקים: שונות, קופה, טקסט כפתורים, הורדות קבצים, חשבונאות ותנאי הסכם.

באופן שונה, תמצא את האפשרות להפנות משתמשים אוטומטית לקופה לאחר הוספת פריט לעגלה. יש גם אפשרות להסיר את כל הנתונים כאשר ההורדות הדיגיטליות הקלות נמחקות. זה דבר שאני מברך עליו, מכיוון שרוב התוספים משאירים נתונים לא רצויים במסד הנתונים של וורדפרס לאחר ביטולם.

הגדרות לקופה

בקופה אתה יכול לאכוף חיבור SSL, לדרוש מהלקוחות להיכנס לרכישת קבצים ולאפשר הנחות מרובות עבור לקוחות. עמוד הגדרות טקסט הכפתור מיועד לשינוי התווית עבור כפתורי קניות כמו ‘הוסף לסל’ ו’קנה עכשיו ‘.

דף הורדות הקובץ מאפשר לך להגדיר מגבלה על מספר הפעמים בהן ניתן להוריד קובץ, ואתה יכול גם להגדיר תפוגה של קישור בשעות.

בסעיף הנהלת החשבונות, אתה יכול לשלוט על המספור העוקב של ההזמנות. לבסוף, בדף הגדרות ההסכם תוכלו לכתוב טקסט הסכם ולדרוש מהמשתמשים להסכים אליו בעת הרכישה.

הגדרות חשבונאות

פרק הכלים כולל כמה אפשרויות ומידע שימושי אחרים.

בדף הכללי, אתה יכול לאסור כתובות דוא”ל ולספר מחדש סטטיסטיקות. ניתן ליצור מפתחות API גם מאזור זה, ויש תיבת מידע מערכת המציגה מידע על השרת שלך ועל התקנת WordPress שלך.

דף הייבוא ​​/ ייצוא מאפשר לייבא את היסטוריית התשלומים והמוצרים שלך בפורמט CSV, ויש גם אפשרות לייבא ולייצא הגדרות תוספים באמצעות פורמט הקובץ .json.

כלים להורדה דיגיטלית קלה

לפיתרון eCommerce בחינם, הורדות דיגיטליות Easy מעניקות לך שליטה רבה על אופן התצורה של החנות הדיגיטלית שלך. התחום העיקרי שצריך לשפר הוא התאמה אישית של סטיילינג.

בדיקת החנות שלך

לאחר שתוסיפו את ההורדות הדיגיטליות שלכם ותגדירו את החנות שלכם באזור ההגדרות, עליכם לבדוק שניתן לרכוש בהצלחה את המוצרים הדיגיטליים שלכם..

אתה יכול לעשות זאת על ידי הפעלת מצב הבדיקה בכרטיסיית שערי התשלום בדף הגדרות התוסף הראשי.

כל שעליך לעשות הוא להציג את הפריטים שלך בפוסט או בדף ואז להזין קצת מידע מזויף של לקוחות כדי לבדוק את הכל. חשוב לעשות זאת כדי לבדוק שהמוצרים הדיגיטליים שלך הוגדרו כראוי והחנות שלך פועלת כמו שאתה רוצה.

אישור רכישה

בדיקת עגלת הקניות שלך מאפשרת גם לראות כיצד הזמנות עובדות. אתה יכול לעבור לכל סדר ולבדוק את הנתונים, ובמידת הצורך לשנות אותם.

בנוסף למידע על לקוחות ומידע על הזמנות, דף זה מציג גם מידע שימושי על הלקוח, כמו למשל יומן של הורדות הקבצים שלו.

דוגמה לפרטי תשלום

בדף הלקוחות מופיעים כל מי שנרשמו לחנות שלך.

אתה יכול לראות רשימה של כל ההזמנות וההורדות שלהם מדף זה. השעה והתאריך שהם הסכימו לתנאים ומדיניות הפרטיות שלך מוצג בסעיף ההערות (אם אתה זקוק לאלה), ותוכל גם להוסיף הערות משלך על כל לקוח כאן.

פרטי לקוח

ניתן להפיק את ששת הדוחות המוצעים בקלות. אתה יכול להגדיר כל טווח תאריכים, ויש אפשרות להחריג מיסים.

אני ממליץ לך לעשות את מה שעשיתי ולנהל כמה דוחות באמצעות נתוני מדגם הבדיקה שלך.

הרווחים לפי קטגוריה

ניתן להוריד שורה של מידע בפורמט CSV.

זה כולל דוח רווחים, דוח תשלומים, רשימת לקוחות, רשימות מוצרים (הורדות), היסטוריית הורדות, בקשות API ומכירות. יש גם דף יומן שמפרט כאשר הלקוחות הורידו קבצים. נתוני לקוחות רגישים, כמו כתובות IP, מפורטות כאן.

ייצוא דוחות

בחנות חיה, בקרוב תוכלו לקבל אלפי לקוחות והזמנות, וזו הסיבה שדוחות הם חלק כה חשוב בהורדות דיגיטליות קלות..

גרסת הליבה של הורדות דיגיטליות קלות

אם אתה רק רוצה ליצור חנות דיגיטלית בסיסית שמקבלת תשלומים באמצעות PayPal Standard ו- Amazon, הגרסה החינמית של Easy Digital Downloads אמורה להספיק לצרכים שלך. יש לו הרבה תכונות נהדרות, כמו דיווח מפורט ומדיניות פרטיות שנערכה מראש.

גרסת הליבה מאפשרת להוסיף למספר בלתי מוגבל של קבצים דיגיטליים לחנות שלך, ואין מגבלות על מספר קודי ההנחה שאתה יוצר, לקוחות שיש לך או הזמנות שמוצעות..

עם זאת, אתה מוגבל לשני שערים לתשלום, ואין דרך לשלב שירותי שיווק בדוא”ל בחנות שלך. כמובן שפונקציונליות נוספת כזו זמינה באמצעות תוספות.

אמנם גרסת הליבה של הורדות דיגיטליות Easy מספיקה לחנות דיגיטלית פשוטה, אך היא גם הבסיס עליו נבנות כל חנויות ההורדות הדיגיטליות של Easy.

כפי שתראה, כדי לפתוח את מלוא הפוטנציאל של הורדות דיגיטליות קלות, תצטרך לנצל את מאות ההרחבות הזמינות.

הרחבת הורדות דיגיטליות נוחות באמצעות Addons

בזמן הכתיבה היו כמאה מוסיפים זמינים באזור ההורדות הרשמי. כ -25 כאלה ניתנים להורדה בחינם, והאחרים מחויבים על בסיס שנתי.

בחנות הרשמית מגוון נפלא של תוספות המתמקדות בכל דבר, החל מחשבונאות לשיווק ועד ניתוחים.

תמצא גם שמאות תוספות חינמיות ופרמיות זמינות ממפתחי צד ג ‘; בדף התוספים של צד שלישי בהורדות דיגיטליות קל יש רשימה טובה ביותר.

תוספות רבות בחינם להורדות דיגיטליות נוחות זמינות ב- WordPress.org – שימו לב שהתוספים הללו אכן נוטים להיות פשטניים יותר מאלטרנטיבות פרימיום, אם כי.

רשימת Addon

כל התוספות Easy Digital Downloads מרחיבות את הפונקציונליות של החנות המקוונת שלך. הם יכולים לעצב את החנות שלך, ולהשתמש בהם כדי להגדיל מכירות ולשמור על לקוחות.

כדי להגדיל את המכירות, נסה את הרחבת הביקורות, המאפשרת ללקוחות לבדוק את המוצרים שהם רכשו מהחנות שלך ולתת להם דירוג כוכבים. אתה יכול להשתמש בדוא”ל כדי לעודד את הלקוחות לפרסם ביקורת ולהציע להם הנחה ברכישה הבאה שלהם אם יבצעו זאת.

הגבלת תוכן היא תוסף שימושי שיכול לשמש בעת מכירת קורסים מקוונים ותכני פרימיום. זה מאפשר לך להגביל תוכן בכל פוסט, עמוד או סוג פוסט מותאם אישית ללקוחות שקנו ממך.

הגבלת תוכן

משלוח פשוט הוא תוספת המסייעת לך למכור פריטים פיזיים. זה יכול לשמש כדי לעזור לך למכור חולצות טריקו, DVD או כל פריט אחר.

תוספת מעניינת נוספת היא תשלומים חוזרים, בהם תוכלו להשתמש בכדי לחייב לקוחות באופן קבוע עבור פריטים מסוימים. ניתן אפילו להשתמש בה בשילוב עם התוסף להגבלת התוכן ליצירת אתר חברות מלא.

תשלומים חוזרים

עם כל כך הרבה תוספות זמינות למשתמשים בהורדות דיגיטליות קלות, האפשרויות הן אינסופיות.

כדי להבין טוב יותר כיצד ניתן לפתוח את מלוא הפוטנציאל של התוסף, אני ממליץ לגלוש בדף ההורדות הרשמי.

ערכות נושא להורדה דיגיטלית קלה

ניתן לשלב בקלות הורדות דיגיטליות קלות בכל אתר וורדפרס. אם אתה מחפש רק למכור כמה פריטים באתר קיים, כנראה שעדיף פשוט לשלב את המוצרים שלך ואת דפי החנות שלך באמצעות קיצורי דרך..

אלו מכם שרוצים להשיק חנות מקוונת ייעודית, עשויים לרצות לשקול את אחד הנושאים הרבים שעוצבו במיוחד עבור הורדות דיגיטליות נוחות.

העיצוב Themedd הוא פיתרון נהדר למכירת מוצרים דיגיטליים כמו ספרים אלקטרוניים, מסמכים ומוזיקה. ניתן להוריד בחינם, ומגיע עם יישומונים מותאמים אישית וסרגל צדדי מרובים.

נושא מוצג

שאר העיצובים החינמיים המוצעים על ידי Easy Digital Downloads הם Vendd, Shoppette, Lattice and Quota. כולם נקודות התחלה טובות לחנות ההורדות הדיגיטליות הקלות הראשונה שלך.

Vendd הוא נושא בשוק המגיע בתכניות צבע שונות. ל- Shoppette עיצוב דמוי בלוג, והוא כולל התאמה אישית של חזית חנות ואזור חברים מובנה.

לסריג יש תחושה אמנותית, והוא נושא מינימליסטי שיהיה בחירה מצוינת למוזיקה או הדפסים. העיצוב האחרון הוא Quota, בעל עיצוב פשוט ונקי ומגיע ארוז עם כמה תבניות עמוד ייחודיות.

ערכות נושא הורדות דיגיטליות קלות

העיצובים הרשמיים כולם נראים טוב, אך הם אומנם בסיסיים למדי בהשוואה לחלק מהחלופות הקיימות מחברות צד ג ‘.

אתה יכול לראות אוסף עצום של ערכות נושא של צד שלישי בדף הנושא Easy Downloads של הורדות דיגיטליות, ותמצא גם הורדות דיגיטליות של Easy WordPress נושאים בשוק, כגון ThemeForest.

יש גם אוסף של נושאי קניות ב- WordPress.org התומכים בהורדות דיגיטליות קלות. אלה כוללים נושאים כמו EDigital Market, EDigital ו- Buildr.

ערכות נושא קהילתיות

אני בטוח שרובכם תסכימו שעיצובים פרטיים של הורדות דיגיטליות קלות בדרך כלל נראות יותר מקצועיות. קח לדוגמה את נושא ה- WordPress של WordPress מ- Coding Premium.

השוק הוא קמעונאי במחיר של 37 דולר, והוא נושא לקניות יצירתי המגיע עם ארבעה פריסות עמוד הבית והבלוג. יש לו תמיכה בחמישה פורמטים של וורדפרס, וניתן לשנות את ערכת הצבעים באמצעות בורר צבעים.

הנושא נראה נהדר, ותבניות פריסת הבלוג שלו נראות פנטסטיות.

נושא המשדר WordPress

אם תבחר להקים חנות מקוונת עם הורדות דיגיטליות קלות, תשמח לדעת שיש שפע של ערכות נושא של וורדפרס שתוכננו במיוחד לתוסף. נושאים רבים של WordPress המיועדים ל- WooCommerce תומכים גם בהורדות דיגיטליות נוחות. לכן כדאי לבדוק נושאים אחרים של וורדפרס של מסחר אלקטרוני שאינם משווקים במיוחד כעיצוב הורדות דיגיטליות קל..

עלות השימוש בהורדות דיגיטליות קלות

ניתן לקנות תוספות הורדות דיגיטליות קלות בנפרד או כחבילה. יש להם ארבע תכניות תמחור: כרטיס אישי, מעבר מורחב, מעבר מקצועי ומעבר לכל גישה. קמעונאיות אלה במחיר של 99 $ לשנה, 199 $ לשנה, 299 $ לשנה ו 499 $ לשנה, בהתאמה.

לכל התוכניות יש אחריות להחזר הכסף של 30 יום, אך שימו לב שתוכניות מחויבות אוטומטית מדי שנה כברירת מחדל, לכן עליכם לזכור לבטל את התוכנית אם אינכם רוצים לחדש..

תמיכה ועדכונים כלולים בכל התוכניות. יש להם גם אזור תיעוד נרחב שתוכלו להפנות אליו.

לתוכנית All Access Pass שלהם במחיר של 499 דולר אין מגבלות שימוש, אך כל שאר התוכניות מבוססות על השימוש שלך במוצרים באתר אינטרנט אחד..

תוכניות הורדות דיגיטליות קלות

ערך יכול להיות סובייקטיבי, אך רוב בעלי החנויות המקוונות יידעו כי עלויות הפעלה יכולות להסלים במהירות אם הם זקוקים להרבה תוספות כדי שהחנות שלהם תפעל..

כשאתה שוקל את מחיר רכישת התוספות בנפרד, ארבע התוכניות הזמינות מציעות ערך רב.

קח לדוגמה את תוכנית Pass Personal. תוכנית זו כוללת בסך הכל 18 תוספות. אתה מקבל גישה לכל הרחבות ותוספות שיווקיות בדוא”ל כגון חשבוניות PDF, חשבוניות HTML, מכירות צולבות ומכירה חוזרת, ותוספת ההנחות החברתיות המעניקה מחירים מוזלים למי שמשתף את המוצרים שלך במדיה חברתית..

חלק מהתוספים הללו נמכרים ב -19 $ לשנה או 29 $ לשנה. עם זאת, תוספות שיווקיות בדוא”ל כמו MailChimp קמעונאיות במחיר של 49 $ לשנה והתוספת הרחבה למכירה והנמכר עולה 89 $ לשנה.

לכן, זה הגיוני שכל מי שמסתכל על תוסף שיווקי לדוא”ל ישקול להתבונן בתוכנית Pass Personal, מכיוון שהוא מוסיף פונקציונליות כה רבה.

הרחבות כלולות

תוכנית ה- Pass Pass במחיר של 199 דולר לשנה מגיעה עם 42 תוספות.

תוכנית זו כוללת את כל התוספות לשער התשלומים ותוספות שימושיות אחרות כגון אחסון קבצים עבור Dropbox, הגבלת תוכן ותוסף שמאפשר לארח את המוצרים הדיגיטליים שלך ב- Amazon S3. התוספות של Amazon S3 ו- Dropbox יעילות אם אתה מוכר תוכן וידאו, מכיוון שהם יפחיתו מאוד את עלויות אירוח הווידיאו שלך..

עליית תוכנית התוכנית Professional Pass במחיר של 299 דולר לשנה מעניקה לך גישה ל -51 מוסיפים.

התוספים הנוספים הכלולים בתוכנית זו יקרים לקנות בעצמם. לדוגמה, תוספות הרישוי והתוכנות להגשת חזית קמעונאיות במחיר של 199 דולר לשנה. תוספות אחרות, כגון משלוחים ועמלות בהתאמה אישית, נמכרות תמורת 89 דולר לשנה בכוחות עצמן.

האפשרות היקרה ביותר היא תוכנית All Access Pass. תוכנית זו מספקת קמעונאות במחיר של 499 דולר לשנה, ותוכנית זו מעניקה לך גישה לכל תוסף הרשמה להורדה דיגיטלית של Easy, ומאפשרת לך להשתמש בהם במספר בלתי מוגבל של אתרים. זה נותן לך כמעט פי שניים תוספים מהתוכנית לעבור מקצועי במחיר נמוך יותר.

מנהל שדות Checkout

אחד היתרונות של שימוש בתוסף וורדפרס המשתמש במודל עסקי freemium הוא בכך שכל אחד יכול להוריד את גרסת הליבה בחינם ורק להפעיל את התוספים הדרושים להם. זה מונע מבעיה נפוצה בעולם וורדפרס, לפיה הלקוחות נאלצים לקנות אחת מהתוכניות במחיר הגבוה יותר כדי לקבל גישה לפלאגין מסוים..

הרעיון פשוט: אתה קונה רק את מה שאתה צריך.

הבעיה היא שמפתחי וורדפרס רבים מתמחרים את התוספים שלהם ברמה שלא הגיוני לקנות אותם בנפרד. הורדות דיגיטליות נוחות אשם בכך.

לדוגמה, אם בעל חנות רוצה להשתמש בתוספת התשלומים החוזרים, הוא צריך לשלם 199 דולר לשנה. תוספת זו כלולה בתכנית המעבר המורחבת המגיעה במחיר של $ 199 לשנה, וההצטרפות לתכנית זו פירושה שתשיג גישה ל -41 תוספות אחרות מדי.

Authorize.net שער תשלום

אני מעריך שאחת הסיבות העיקריות לכך שחברות וורדפרס עושות זאת היא להפוך את תוכניות ההרחבה שלהם ליותר מושכות, וכמובן שיותר קל לדחוף אנשים לעבר תכנית כשהם רואים כמה כסף הם יכולים לחסוך.

המשמעות של זה בפועל היא שאם אתה לא צריך רק תוסף זול אחד או אולי כדי לשפר את גרסת הליבה של הורדות דיגיטליות נוחות, כמעט תמיד עדיף לך שתתקדם עם אחת מתכניות ההרחבה שלהם.

בקיצור, התוכניות הזמינות להורדות דיגיטליות קל מתומחרות בתחרות והן מעניקות לך גישה לפונקציונליות הרבה יותר. אני ממליץ לבחור באחת מהתכניות הללו במקום לקנות תוספות בנפרד.

אלטרנטיבות להורדות דיגיטליות קלות

אם אתם מחפשים דרך פשוטה למכור מוצרים דיגיטליים באתר וורדפרס קיים, ההורדות הדיגיטליות הקלות צריכות להיות בראש רשימתכם..

התוסף תוכנן במיוחד כדי לטפל במכירת פריטים דיגיטליים כמו ספרים אלקטרוניים וכולל קודי הנחה, מעקב אחר הזמנות ומערכת דוחות מפורטת..

אם אתה מחפש להשיק חנות מקוונת שמוכרת פריטים רבים, עליך לשקול לבדוק פתרונות חלופיים. על ידי התבוננות בחוזקות ובחולשות של כל פיתרון תוכלו לקבל החלטה מושכלת מהיכן המתאימה לכם ביותר.

WooCommerce

WooCommerce הוא לא רק אחד מהתוספים הפופולריים ביותר של וורדפרס בשוק, הוא גם הפתרונות הפופולריים ביותר לסחר אלקטרוני באינטרנט – המפעילים כשליש מכל אתרי ה- eCommerce. זהו אפוא הפתרון של הורדות דיגיטליות קלות בהשוואה לרוב.

נראה כי הקונצנזוס הכללי באינטרנט הוא שההורדות הדיגיטליות של Easy הן פיתרון טוב יותר אם אתה מוכר מוצרים דיגיטליים, ו- WooCommerce טובה יותר למכירת מוצרים פיזיים..

לרוב, זה נכון, אבל הקווים אמנם קצת מטושטשים מכיוון שאתה יכול למכור פריטים פיזיים באמצעות הורדות דיגיטליות נוחות באמצעות תוספת המשלוח הפשוטה.

WooCommerce מאפשרת לך גם למכור מוצרים דיגיטליים. בגירסת הליבה תוכלו לסמן מוצרים כווירטואליים ולהעניק גישה לקבצים דיגיטליים בעת הרכישה. יש גם הרחבות כגון הורדת בתפזורת WooCommerce, העוזרות להרחיב את התמיכה במוצרים דיגיטליים עוד יותר.

פריטים דיגיטליים של WooCommerce

בגלל הפופולריות של WooCommerce, אתה מקבל גישה לעוד נושאים ותוספות נוספות. זה נותן לך קטלוג מוצרים גדול יותר כדי להרחיב את הפונקציונליות של החנות שלך (במיוחד אם אתה מוכר פריטים פיזיים). אתה יכול גם להשתמש בסטריפ לשער תשלום בחינם.

כמובן שלגישה לגישה לעוד נושאים ותוספים זה לא בהכרח אומר ש- WooCommerce היא עדיפה. בהתאם לדרישות שלך, אתה עשוי לגלות שההורדות הדיגיטליות הקלות מטפלות יותר בצרכים שלך.

WooCommerce

ביחס לביצועים, CMO בריאן ג’קסון מצא את ההורדות הדיגיטליות הקלות מעט מהירות יותר, ופתרון קל יותר הכולל. עם זאת, ההבדל במהירות היה רק ​​סביב 60 אלפיות השנייה.

השוואה בין העלות של שני הפתרונות הללו יכולה להיות קשה, מכיוון שזה תלוי באיזו פונקציונליות חשובה לכם. ל- WooCommerce יש מבחר גדול יותר של תוספות בחינם, והרבה תוספות הן מעט זולות יותר על בסיס פרטני. עם זאת, אני מרגיש שבאופן כללי תוכניות ההרחבה מההורדות הדיגיטליות הקלות מעוגלות יותר מאשר חבילות ה- WooCommerce המוצעות..

במציאות, אין מנצח ברור בין הורדות דיגיטליות קלות לבין WooCommerce. זה מסתכם באיזו פונקציונליות חיונית לחנות המקוונת שלכם.

תוספי WordPressPress נהדרים אחרים

WooCommerce הוא הפיתרון המסחר האלקטרוני הפופולרי ביותר בשוק, וההורדות הדיגיטליות של Easy יכולות לתבוע מקום שני. עם זאת, ישנם תוספי WordPressPress רבים אחרים שעליכם לקחת בחשבון.

להלן כמה תוספי WordPressPress מעולים אחרים שכדאי לבדוק:

 • WP eCommerce – פיתרון רב תכליתי שניתן להשתמש בו למכירת מוצרים דיגיטליים ופיזיים. מבחר קטן של תוספות פרימיום זמינים עבור התוסף.
 • JigoShop eCommerce – JigoShop הוא התוסף שממנו הועלה WooCommerce. זה יכול לתמוך בפריטים דיגיטליים או פיזיים, ותוספי הפרימיום שלו הם במחיר די.
 • NinjaShop – תוסף שימושי eCommerce הכולל הגבלת תוכן, בדיקות אורחים ופקיעות הורדה.
 • MemberPress – קמעונאית החל מ- $ 129 לשנה. MemberPress היא אפשרות טובה למי שמוכר קורסים מקוונים ומוצרים דיגיטליים אחרים שבהם אתה צריך להגביל תוכן.

ג'יגושופ

תוסף וורדפרס מעניין נוסף הוא Cart66. במקום לחייב תוספות, זה כולל את כל הפונקציונליות כשאתה קונה את התוסף. לרוע המזל, בעת כתיבת שורות אלה היא לא קיבלה חשבונות חדשים.

פתרונות חנות שאינם WordPress

אם אינך מחפש לשלב את החנות שלך באתר וורדפרס קיים, ייתכן שתרצה גם לשקול פתרונות מסחר אלקטרוני שאינם מופעלים באמצעות וורדפרס..

לשירותים המתארחים הבאים יש מוניטין טוב:

 • Shopify – פיתרון מקוון מלא של כל אחד באחד המסחר האלקטרוני המאפשר להשתמש בו ליצירת חנות מקצועית תוך דקות ספורות. התמחור מתחיל מ- 29 $ לחודש.
 • SendOwl – פלטפורמת מסחר אלקטרוני במחיר סביר המאפשרת לך למכור מוצרים דיגיטליים החל מ -9 דולר בלבד לחודש. יש לו כמה תכונות שיווק נהדרות, כמו מערכת סניפים, הנחות ומכירה חוזרת.
 • Squarespace – שירות בניית אתרים ידידותי למשתמש וניתן להשתמש בו ליצירת חנויות מקוונות למראה נהדר. התמחור עבור אתרי מסחר אלקטרוני מתחיל מ- $ 18 לחודש.

Shopify

אלו מכם עם תקציב גדול עשויים לרצות לשקול גם את מג’נטו. במקור פיתרון בחינם עם קוד פתוח, פלטפורמת eCommerce עשירה בתכונות היא כעת חלק מחבילת Adobe Experience Cloud.

שקול מה חיוני לעסק שלך

בחירת פיתרון מסחר אלקטרוני אינה תמיד שחור לבן. לכל אחד יש דרישות שונות לחנות המקוונת שלהם, ולכן עליכם לבדוק האם לפיתרון מסוים יש את כל מה שאתם צריכים.

בפרט, בדוק אם פיתרון תומך בשער התשלומים הרצוי שלך. עליכם לבדוק אילו תוספים חיוניים לכם ולעסק שלכם – בין אם מדובר בכלים השיווקיים, כלי הדיווח או כל דבר אחר.

ברגע שאתה יודע איזו פונקציונליות אתה זקוק, תוכל לבדוק את העלות הכוללת של שימוש במוצר עם הנושא והתוספות הרצויות לך. זה ייתן לך את העלות האמיתית של שימוש בתוסף או שירות מסוים.

מחשבות אחרונות

הורדות דיגיטליות נוחות נחשבות בצדק לאחת הפתרונות הטובים ביותר למסחר אלקטרוני העומד לרשותך.

גרסת הליבה של התוסף כוללת כל מה שצריך כדי ליצור חנות בסיסית למכירת פריטים דיגיטליים. עם זאת, ניתן להרחיב את התוסף באופן משמעותי באמצעות תוספות חינמיות ופרמיות.

כפי שצוין קודם, אם ברצונך להרחיב את ההורדות הדיגיטליות של Easy, הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא על ידי בחירת תוכנית הכוללת את התוספות הדרושות לך. אתה יכול לקנות תוספות בנפרד, אבל זה תמיד תמיד יקר יותר לעשות זאת.

קהילה פעילה

יש הרבה פתרונות גדולים של מסחר אלקטרוני, אך אם אתה מחפש תוסף וורדפרס של eCommerce טוב, ההורדות הדיגיטליות הקלות ו- WooCommerce צריכות להיות בראש הרשימה שלך..

משתמשים / משתמשים בהורדות דיגיטליות קלות? מחשבות?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map