סקירת טפסי הכבידה: עדיין התוסף הטוב ביותר לטפסים של וורדפרס?

מבצעי וורדפרס


Gravity Forms שימש ומוערך על ידי רבים מהמותגים הגדולים ביותר בענף, ונחשב זה מכבר לתוסף הטפסים החזק ביותר עבור וורדפרס. אבל אחרי כל כך הרבה זמן בפסגה, האם זה עדיין המצב? כדי לעזור לך להחליט אם התוסף הפופולרי להפליא הזה הוא האפשרות הטובה ביותר לבניית טפסים לאתר שלך, אנו נבדוק את התכונות ונלך אתך דרך חווית המשתמש של הגרסה האחרונה..

Gravity Forms חווה תחרות מוגברת מאז שחרורה, לא מעט מתוספים כמו Ninja Forms ו- WPForms. בסוף הסקירה הזו, תקווה להיות במצב טוב בהרבה כדי לשפוט האם זה הפיתרון שחיפשת או שמא יהיה לך טוב יותר עם תוסף אחר לבניית טפסים.

בואו לקבל פיצוח.

תכונות טפסים של כוח המשיכה

Gravity Forms הוא תוסף טפסים מתקדם במיוחד עבור וורדפרס. למרות שזה קל לשימוש, התכונות שלו עוברות הרבה מעבר לתכונות של תוסף בסיסי לטופס יצירת קשר.

טפסי כוח המשיכה בודקים את התוסף WordPress

בעזרת טפסי הכבידה תוכלו ליצור כמעט כל סוג של טופס, כולל סקרי משתמשים, סקרים, טפסים להעלאת קבצים, בקשות תמיכה, הזמנות מקוונות, חידונים ושאלונים. הודות לתחום עורך הטקסט העשיר, אפילו הגשות פוסט של וורדפרס בפורמט מלא מתקבלות על ידי Gravity Forms.

באמצעות הגדרות התצורה שלה, אתה מקבל שליטה רבה על האופן שבו משתמשים יכולים לתקשר עם הטפסים שלך וכיצד מטפלים בערכי טפסים. אפשרויות אלה מכסות מי מקבל התראות על כניסת טפסים ובאיזו פורמט, את היכולת לקבוע את זמינות הטפסים לפי תאריך, תפקיד המשתמש או מספר הרשומות שהתקבלו ועוד ועוד.

תכונת ההיגיון המותנית של Gravity Forms משחקת חלק גדול בהפיכתו לאחד הפתרונות החזקים ביותר של WordPress. ניתן להשתמש בלוגיקה מותנית כדי לקבוע אילו שדות טופס מוצגים למשתמש על סמך הערכים שהוזנו בשדות הקודמים. באמצעות היגיון מותנה תוכלו גם לאפשר ניתוב מתקדם של רשומות טפסים, ועוזר להבטיח שההודעות מועברות למחלקה הנכונה או לחבר הצוות בהתאם לתוכן המידע בטופס.

אנו נסתכל על חוויית המשתמש בחלק הבא בסקירת Gravity Forms, אך ראשית, נסתכל במהירות על מה עוד יש לתוסף הזה להציע.

כמה מהתכונות הטובות ביותר של טפסים בכבידה כוללים:

 • ממשק בונה צורות ושחרור אינטואיטיבי
 • שלושים ושלוש שדות טופס
 • היכולת ליצור טפסים מרובי עמודים באמצעות כפתורי שמירת התקדמות
 • היכולת לשלוט על זמינות הטפסים לפי תאריך או מספר רשומות
 • היכולת לנתב רשומות לכתובות דוא”ל ספציפיות על סמך תוכן הטופס
 • תמיכה ביצירת התראות על כניסת טפסים מרובות
 • היכולת להשתמש בלוגיקה מותנית כדי לשלוט באילו שדות טופס יוצגו והיכן נשלחות רשומות טופס
 • היכולת לקבל הגשות של פוסטפרס של וורדפרס באמצעות טפסים מופעלים באמצעות WYSIWYG
 • היכולת ליצור טופסי הרשמה לחשבון משתמש באתר וורדפרס
 • אופטימיזציה של טפסים למכשירים ניידים
 • Honeypot אנטי ספאם בלתי נראה להפחתת דואר זבל מהטופס
 • מבחר תוספות רשמיות ושל צד שלישי בחינם ומסחריים.

לפני שנחקור את חווית המשתמש של Gravity Forms החשובה ביותר, הבה נבחן כמה מהתכונות הללו ביתר פירוט.

צורות כוח משיכה סוגי שדות

טפסי כוח המשיכה סקירת שדות טופס 01

השדות Forms Gravity מקובצים לארבע קטגוריות: סטנדרט, מתקדם, פוסט ותמחור. בין אם ברצונך ליצור טופס יצירת קשר פשוט, לבנות טפסי בקשת הצעות מחיר לשירותך, או להתחיל לקבל הזמנות דרך אתר האינטרנט שלך, מבחר השדות המגוון אומר שאתה לא צריך להתקשה בבניית הטפסים שאתה צריך..

טפסי כוח המשיכה סקירת שדות טופס 02

על ידי שימוש בשדות הדואר תוכלו אפילו לעצב טופס שישתמש בנתוני הטופס שהוגשו כדי ליצור טיוטות פוסט באתר וורדפרס שלכם.

סקירת טפסים של כוח הכבידה פוסט אורח

לכן, אם אתם מחפשים דרך לפשט את הגשת התוכן בבלוג, השימוש בשדות ההודעה של Forms Gravity Forms ליצירת טפסי הגשה חזיתיים הוא דרך נהדרת לעשות זאת.

הגדרות ואפשרויות שדה טופס

טפסי הכבידה בוחנים אפשרויות התאמה אישית

ניתן להתאים ולהגדיר את כל שדות טפסי הכבידה במספר דרכים. תלוי באיזה סוג שדה אתה עובד, אתה יכול להגדיר אם זה שדה חובה, האם להשתמש בטקסט מציין מיקום, גודל השדה, נראות השדה, האם השדה מוגדר מראש עם מגוון סוגים שונים של נתונים, והרבה יותר.

טפסים בכבידה סוקרים הגדרות שדה מתקדמות

טפסי הכבידה באמת מתמקדים בסיוע לבניית הטפסים המתקדמים הדרושים לכם, ובכל זאת מציעים ממשק משתמש אינטואיטיבי.

שליטת זמינות טופס

טפסים של כוח משיכה מאפייני הגבלת סקירה

אם ברצונך להגביל את מספר הרשומות שהטפסים שלך יכולים לקבל, או להגביל את זמינות הטפסים לטווח תאריכים ספציפי, טווחי הכבידה מקלים על זה. באמצעות הגדרות ההגבלה, באפשרותך להגדיר את הזמינות של הטופס ואפילו להוסיף הודעות שימושיות כדי להודיע ​​למשתמשים שלך על מצב הטופס.

טופס בדיקת כוח המשיכה סגור

הודעות על כניסת טופס ואפשרויות משלוח

כאמור, ההיגיון המותנה ממלא תפקיד גדול בפונקציונליות של Gravity Forms. דרך עוצמתית אחת בה ניתן להשתמש היא להפנות רשומות טופס לכתובות דוא”ל ספציפיות על סמך תוכן הטופס.

כללי בדיקת טפסי כוח המשיכה

דרך נהדרת להשתמש בזה תהיה להוסיף רשימת נפתחים לטופס שלך המאפשרת למשתמש לסווג את תוכן ההודעה שלו. לאחר מכן בחירה זו תשמש לניתוב רשומת הטופס למחלקה המתאימה בארגון שלך.

תוספות טפסים בכבידה בסיסית

טפסי הכבידה בוחנים תוספות

אם ברצונך לשלב את הטפסים שלך עם שירות שיווק הדוא”ל שלך, יש תוספות בסיסיות לבעלי רישיון עסק ומפתחים כדי לאפשר זאת..

שירותי שיווק הדוא”ל המכוסים כוללים את AWeber, Monitor Campaign, GetResponse, MailChimp וכמה אחרים. אז אם ברצונך להוסיף מבקרים המקיימים אינטראקציה עם הטפסים שלך לרשימת הדוא”ל שלך או להשתמש בטפסים של Gravity כדי לגדל את מנויי הידיעון שלך, תצטרך לשדרג לרישיון Pro $ 159 ומעלה..

עם זאת, שילובים מסוימים עם שירותי שיווק בדוא”ל ספציפיים, כגון ConvertKit, ניתנים באמצעות תוספים בחינם, כך שכדאי לברר אילו אפשרויות זמינות להתקנה שלך..

תוספות טפסי כוח משיכה מתקדמים

Gravity Forms תוספות מתקדמות מכסות שילובים עם סוגים אחרים של שירותים, כולל Dropbox, ספרים טריים, צופי עזרה, PayPal, Slack, ושירותי צד שלישי רבים נוספים. יש גם תוסף מתקדם המאפשר רישום משתמשים באתר וורדפרס באמצעות הטפסים המותאמים אישית שלך.

שפע אפשרויות השילוב הוא אחד מתכונות המפתח של טווחי הכבידה. לכן, אם אתם מחפשים תוסף טפסים של וורדפרס שמציע קישוריות מסוג מסוים, הקפידו לחקור את רשימת התוספות הזמינות..

אם אינך מתכנן לשלב את הטפסים שלך בשירותי צד ג ‘כלשהו, ​​הרישיון בסך 59 $ בסיסי ותכונות הליבה של Gravity Forms עשויים להיות אפשרות התמחור הנכונה עבורך. עם זאת, כפי שנכסה בסעיף פרטי התמחור בסקירה זו, יש כמה סיבות נוספות לכך שתרצה לשדרג לרישיונות העסק או המפתח..

תוספות כוח משיכה של צד שלישי

בנוסף לתוספות הרשמיות של Gravity Forms, קיימות גם מספר תוספות של צד שלישי. הטבה בכבידה היא דוגמה אחת המאפשרת למצוא קטעי קוד שמוסיפים שיפורים לתוסף. GravityView (קרא את סקירת GravityView שלנו הנה עוד תוספת מעניינת, המשפרת את יכולת הפלאגין לפרסם רשומות טופס באתר וורדפרס שלך – שימושי לקבלת הודעות אורחים או המלצות. אם תרצה ליצור קובצי PDF מהגשות טפסים, יש תוסף של צד שלישי גם לזה – דבר שעשוי להיות מועיל אם ברצונך ליצור חשבוניות, חוזים או מסמכים אחרים מנתוני טפסים..

מדריך התוספים של וורדפרס מכיל גם מבחר תוספות בחינם לטפסים של Gravity.

טופס הכבידה טופס חווית משתמש

Gravity Forms הוא ללא ספק תוסף טפסים מלא-תכונה וחזקה עבור WordPress. אך האם לפונקציונליות הנוספת הזו יש השפעה שלילית על קלות השימוש בה? בואו לגלות זאת על ידי בדיקת חווית המשתמש.

תחילת העבודה עם טפסי כוח משיכה

טופסי הכבידה אינם מוסיפים טפסים שנבנו מראש מראש לאתר שלך, כך שלא משנה איך אתה מתכנן להשתמש בתוסף זה, תצטרך ליצור טופס אחד לפחות כדי להתחיל. למרבה המזל, השימוש בטפסים בכבידה הוא אחת הדרכים הקלות ביותר להוסיף טופס לאתר וורדפרס – אפילו בהשוואה לתוספים הבסיסיים לטופס בחינם..

בחלק זה של סקירת טופסי הכבידה שלנו, נעבור על תהליך יצירת טופס לאתר וורדפרס שלך ונחקור כיצד כמה מהתכונות הטובות ביותר של תוסף זה פועלות.

יצירת טופס לאתר וורדפרס שלך עם טפסי כוח משיכה

תפריט סקירה של טפסי הכבידה

Gravity Forms מוסיף תפריט חדש לסרגל הצד הניהולי של WordPress שלך בשם ‘טפסים’. משם אתה יכול להציג את ערכי הטפסים, להגדיר את התוסף וליצור טופס חדש.

טפסי כוח המשיכה עיין בטופס חדש

לאחר שמות הטופס שלך, השלב הבא הוא להוסיף את השדה הראשון שלך.

סקירת טפסי כוח משיכה בחר שדה

די בלחיצה על כפתור שדה כדי להוסיף אותו לטופס שלך. לאחר מכן, פשוט גרור ושחרר את השדות כדי לשנות את סדרם או את מיקומם.

טפסים של כוח המשיכה סקירה גרירה ושחרור

לאחר שתוסיפו שדה לטופס שלכם תוכלו להתאים אותה על ידי לחיצה עליו. באמצעות ההגדרות הכלליות, באפשרותך לשנות את התווית ולהזין תיאור לשדה. ניתן גם להגדיר אותו כשדה חובה במידת הצורך.

סקירת טפסי כוח הכבידה כללי שדה עריכה

הגדרות השדה בכרטיסייה ‘מראה’ מאפשרות לך להוסיף תוכן מצייני מיקום לדוגמא כדי לסייע בהנאת המשתמשים בכיוון הנכון. אתה יכול גם להזין הודעת אימות מותאמת אישית כדי להחליף את טקסט ברירת המחדל שמוצג אם שדה לא מלא בצורה שגויה.

הגדרות מראה אחרות כוללות בחירה מבין אחד משלושת גדלי השדה שנקבעו מראש והוספת מחלקת CSS מותאמת אישית לביטול עיצוב ברירת המחדל לטופס.

סקירת טפסי הכבידה עריכת מראה שדה

באמצעות הגדרות השדה המתקדמות, באפשרותך להזין תווית ניהול מותאמת אישית ולהגדיר ערך ברירת מחדל – הכולל כל אחד מהערכים הדינמיים, כגון כתובת ה- IP של המשתמש, התאריך הנוכחי או הכותרת או המזהה של הפוסט שהטופס עבר מוטמע ב. אתה יכול גם להגדיר את הנראות של השדה, ולהפוך אותו גלוי לכל המשתמשים או רק למשתמשי הניהול.

סקירת טפסי הכבידה שדה עריכה מתקדם

שימוש בלוגיקה מותנית כדי להגדיר מתי מוצגים שדות הוא מאפיין ליבה של טפסים בכבידה, וניתן לאפשר זאת באמצעות הגדרות השדה המתקדמות..

טופסי הכבידה סוקרים את ההיגיון המותנה

על ידי הפעלת לוגיקה מותנית לשדה ספציפי, אתה יכול להחליט אם שדה זה מוצג או לא, תלוי בנתונים שהמשתמש הזין בשדות האחרים בטופס..

לאחר שתסיים להגדיר שדה, תוכל לעבור לשלב הבא כדי להמשיך ליצור את הטופס שלך. אתה יכול גם להציג תצוגה מקדימה של הטופס שלך בכל נקודה כדי לראות כיצד הוא ייראה למבקרים שלך.

תצוגה מקדימה של סקרי טפסים של כוח המשיכה

הגדרת הטופס

מכיוון ש- Gravity Forms הוא תוסף טפסים מתקדם של וורדפרס, אתה מקבל שליטה רבה על אופן עבודת הטפסים שלך.

טפסים של כוח המשיכה סקירת הגדרות טופס

דרך החלק של הגדרות הטפסים של הכלי לבניית טפסים בכבידה, תוכלו לשלוט בהגדרות המיקום של תוויות שדות הטופס, להתאים את טקסט כפתור הטופס, להגביל את מספר הרשומות בטופס להתקבל ולהגדיר את הזמינות של הטופס..

צורות הכבידה מגבלות סקירה

הגדרות הטפסים בקטע הגבלות הן אידיאליות להצעות רגישות לזמן או לנפח, כגון מבצעים או הזדמנויות עבודה. היכולת להוסיף הודעות בהתאמה אישית, כגון ‘הצעה הסתיימה או’ הגבלת מועמדות ‘, עבור כל מגבלה מבטיחה שהמבקרים שלך יידעו מה המצב אם הטופס לא יהיה זמין.

טופסי הכבידה עברו על הודעה שפג תוקפה

אפשרויות אישור הגשת טופס

בכדי לחסוך לכם זמן, Gravity Forms מספק הודעת אישור ברירת מחדל המוצגת לאחר שהמבקר הגיש רשומת טופס.

עם זאת, כמו ברוב ההיבטים של טפסי הכבידה, ניתן להתאים זאת בקלות – הפעם דרך החלק האישור של הגדרות הטופס..

אישור בדיקת טופסי הכבידה

בעת יצירת הודעת האישור המותאמת אישית שלך, אתה יכול להכניס מבחר נתונים דינמיים לתוכן ההודעות שלך באמצעות מצייני המיקום. תוכן דינמי זה יכול לכלול ערכים מכניסת הטופס, כגון שם המשתמש או כתובת הדוא”ל. אתה יכול גם להוסיף מידע אחר כגון התאריך הנוכחי, כתובת ה- IP של המשתמש או כתובת האתר של הדף המכיל את הטופס – שימושי אם יש לך מספר טפסים באתר שלך.

דף אישור לבדיקת טפסי הכבידה

לאחר שמשתמש הגיש רשומת טופס, יש לך גם אפשרות להפנות אותם לדף ספציפי באתר שלך או לכל כתובת אתר שתבחר. שוב, בזכות הכוח של ההיגיון המותנה, אתה יכול ליצור אפשרויות אישור מרובות ואז להגדיר מתי הן משמשות.

הגדרת התראות על טפסי כוח משיכה

התראות על סקירת טפסי כוח משיכה

בכל הנוגע להתראות על טופס, Gravity Forms מעניק לך מספר מרשים של אפשרויות, כולל אפשרות ליצור התראות מרובות עבור כל טופס. באמצעות הגדרות ההתראות, אתה יכול להגדיר מי יקבל התראה בדוא”ל לאחר שהוגשה רשומת טופס ואת תוכן ההודעה.

הודעת ביקורת על טפסי הכבידה

דוגמאות להודעות נעות בין אפשרויות בסיסיות, כגון דוא”ל אישור שנשלח למשתמשים שהגישו רשומת טופס, וכלה בהגיון מותנה לניתוב רשומת טופס לכתובת דוא”ל ספציפית בהתבסס על תוכן הזנת הטופס..

ניתוב הודעה על סקירת טפסי הכבידה

אם יש לך צוות שעובד על הפרויקט שלך, השימוש בהיגיון מותנה כדי להבטיח שנשלח דוא”ל ספציפי לתיבת הדואר הנכנס, יכול לייעל את זרימת העבודה שלך ולהקטין את הסיכון לפספס הודעות חשובות..

התאמה אישית של מראה טופס

כשמדובר בהתאמה אישית של המראה והעיצוב של הטפסים, האפשרויות שלך מוגבלות יותר. אמנם אתה חופשי להוסיף CSS מותאם אישית לטפסים ולשדות שלהם, אם אתה מחפש עורך טפסים של WYSIWYG כדי לשנות את המראה שלהם, תתאכזב.

בעוד שהטפסים נוטים להשתלב יפה בעיצוב נושא הוורדפרס שלך, ישנם מספר כלים חיצוניים ומסחריים של צד שלישי זמינים שיכולים לעזור לך להתאים אישית את מראה הטופס שלך, כולל סגנונות & פריסות לטפסים של Gravity, Gravity Forms Styler, ו- CSS Hero.

פרסום הטפסים שלך

סקירת טפסי כוח משיכה הוסף טופס

ברגע שאתה מרוצה מהטופס שלך, אתה יכול להטמיע אותו בתוכן שלך בכמה לחיצות באמצעות הכפתור שימושי Gravity Forms מוסיף לעורך WordPress.

סקירת טפסי כוח משיכה פרסום בחר טופס

בעת הטמעת טופס לתוכן שלך, יש לך אפשרות להפעיל את AJAX – תכונה שתגיש את ערך הטופס מבלי שתצטרך לטעון מחדש את הדף. תכונה זו לא עבדה בצורה חלקה כצפוי, ויש כמה אזהרות לגבי מתי תכונה זו זמינה.

טפסים של כוח המשיכה סקירת קוד קוד

בדומה למיטב התוספים לטפסים של וורדפרס, מכיוון ש- Gravity Forms משתמש בקודים קצרים כדי להטמיע טפסים באתר שלך, אם תבצע שינויים כלשהם בטופס שפורסם, שינויים אלה יחולו אוטומטית על כל המקרים של הטופס באתר שלך..

עם טפסי הכבידה, יש לך גם אפשרות להטמיע את הטפסים בקובצי הנושא שלך, מה שהופך את התוסף של טופס וורדפרס הזה לבחירה נהדרת עבור מפתחים שרוצים לשלב טפסים מתקדמים בפרויקטים שלהם..

הצגת רשומות הטופס

רשומות סקירה של טופסי הכבידה

בנוסף לכך שהם נשלחים כדואר אלקטרוני, כל רשומות הטופס נגישות גם ממרכז השליטה של ​​וורדפרס, ותוכלו לעקוב בקלות אחר כל ההתכתבויות דרך החלק הרשומות. בעת הצגת ערכים בודדים בלוח המחוונים של וורדפרס, יש לך את היכולת לשלוח שוב הודעות דוא”ל ולהוסיף הערות לערכים.

הערות סקירה של טפסים בכבידה

היכולת להוסיף הערות לרשומת טופס זו תכונה שימושית באמת בטפסים של הכבידה, במיוחד אם יש יותר מאדם אחד המטפל בהגשות הטופס, או אם ברצונך לשלוח במהירות מעקב למשתמשים..

לוח המחוונים לבחינת טפסי הכבידה

טופסי הכבידה כוללים גם ווידג’ט שימושי שמוסיף קישורים מהירים להזנת טפסים ללוח המחוונים של וורדפרס – ועכשיו לעולם לא תחמיץ עוד הודעה חשובה.

טופס הכבידה טופס מידע על מחירים

Gravity Forms הוא תוסף טופסי וורדפרס מובחר, וזמין בשלוש תוכניות תמחור:

 • רישיון בסיסי: 59 $ (להשתמש באתר אחד וגישה לתוספות בסיסיות).
 • רישיון Pro: 159 $ (השתמש בשלושה אתרים וגישה לתוספות Basic ו- Pro).
 • רישיון עלית: 259 $ (שימוש באתרים ללא הגבלה וגישה לתוספות Basic, Pro ו- Elite).

בנוסף לגישה לכל התוספות, בחירת רישיון עלית מעניקה גם גישה לערוץ התמיכה בכרטיסים בעדיפות. כל הרישיונות של טופסי הכבידה תקפים לשנה, עם אפשרות לחדש בשיעור מוזל לאחר תפוגה.

תוכל להציג את הפרטים המלאים של תוכניות התמחור של Gravity Forms כאן.

מחשבות אחרונות

Gravity Forms הוא תוסף מרשים; באמת אין הגבלה לסוגי הטפסים שאתה יכול ליצור. ההגדרות והאפשרויות המפורטות מעניקות לך שליטה מלאה על אופן תפקוד הטפסים שלך, ואם תבחר בתוכניות במחיר יקר יותר, התוספות מספקות מרחב רב לשילוב עם מוצרים ושירותים של צד שלישי..

החדשות הטובות הן שהתכונות והאפשרויות המתקדמות הללו אינן באות על חשבון השימושיות – טפסים של Gravity הם מאוד קלים לשימוש. בונה הטפסות ושחרור הופך את יצירת הטפסים לפשוטה, תוך הגדרות ואפשרויות באופן אינטואיטיבי. המערכת האקולוגית Gravity Forms של תוספים ותוספים של צד שלישי היא פן חיובי נוסף בתוסף טפסים זה של וורדפרס..

האם עליך לבחור טפסים בכבידה לאתר האינטרנט שלך? אם אתה פשוט צריך טופס יצירת קשר רגיל, תוסף טופס יצירת הקשר 7 או WPForms Lite בחינם עשויים להיות אפשרויות טובות יותר בגלל תבניות הטופס שלהם והגדרות ואפשרויות בסיסיות..

עם זאת, אם אתה זקוק למשהו יותר מאשר טופס יצירת קשר פשוט, Gravity Forms מגיע מאוד. אף על פי כן, עדיף להשוות בין התכונות של מיטב התוספים לטפסים של וורדפרס בכדי לראות איזה מהם עונה על הצרכים שלך.

הערה אחרונה: אם אתה מתפתה לטפסים של Gravity אך אתה חושש לשחזר את הטפסים הקיימים שלך בתוסף חדש, ישנם גם כמה תוספים חינמיים שימושיים שיעזרו בתהליך ההעברה..

משתמשים / משתמשים בטפסים בכבידה? מחשבות?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me