בלום לעומת OptinMonster: מהו התוסף הטוב יותר לטופס אופטין לדוא”ל?


כשמדובר בתוספי וורדפרס עמוסים בתכונות להצגת טפסי אי-מייל לדוא”ל באתר שלך, ישנם שני מקשרים חזקים: OptinMonster הפופולרי מתמיד ובלום שפורסם לאחרונה, מתוך ערכות נושא אלגנטיות..

כידוע שקוראים קבועים, כבר בדקנו את התוספים הללו בפירוט בשני פוסטים קודמים: סקירה של OptinMonster: בחינת התכונות החדשות של תוסף טופס אופטינים זה עבור וורדפרס וביקורת הבלום האחרונה שלנו: תוסף טופס דוא”ל חדש לגמרי. מתוך ערכות נושא אלגנטיות. עם זאת, בעוד שביקורות אלו עומקות לעומק ניכר, הן אינן מנסות לעזור לך לענות על השאלה החשובה ביותר: וזו האפשרות הטובה יותר לאתר שלך?

כדי לעזור לך להחליט, נשווה את השניים.

נבדוק את התכונות שלהם, נעריך כמה קל להשתמש בהן וננסה לקבוע אילו מציעים את התמורה הטובה ביותר לכסף. נתחיל.

שלח דוא”ל סוגי טפסים

התכונות החשובות ביותר של תוסף לאפליקציות לדוא”ל הן סוגי הטפסים המוצעים. גם בלום וגם OptinMonster עוברים הרבה מעבר להיותם רק תוספים לטופס קופץ / optin, ושניהם כוללים סוגי טפסים שימושיים שיעזרו לכם להגדיל את רשימת הדוא”ל שלכם..

בלום מציג שישה סוגי טפסים: קופץ Lightbox, fly-in / slide-in, ווידג’ט, מתחת לפוסט, קודי קיצור בתוכן ותוכן נעול.

OptinMonster לעומת סוגי טפסים של בלום

בלום נותן לך שישה סוגי אופטין לבחירה.

עם OptinMonster, אתה מקבל גישה אל שבעה סוגי optin / popup: קופץ Lightbox, סגנון מחצלת קבלת פנים במסך מלא, שקופית, סרגל צף, קופץ נייד, הודעה מוטבעת / אחרי מסרגל הצד. יש גם אפשרות קופץ ריק של בד שניתן להשתמש בה כדי להציג כל תוכן מותאם אישית לבחירתך. עם זאת, כמו היבטים רבים אחרים של תוסף זה, הטופס והסוגים המוקפצים המדויקים שתוכלו לגשת אליהם יהיו תלויים באיזו תוכנית תמחור שתבחרו (עוד על אלה בהמשך).

סוגי טפסים של קמפיין OptinMonster

OptinMonster כולל שבעה סוגי אופטין עיקריים, בתוספת אפשרות לבד ריק.

בלום בהחלט מכסה את כל סוגי הצורות החיוניות, אך כך גם OptinMonster – והיא גם נותנת לך סרגל צף, קופץ בד ריק, אפשרות השתלטות על מסך מלא וטופס קופץ לנייד בלבד..

אפשרות טופס התוכן הנעול של שני התוספים תהיה שימושית אם ברצונך להשתמש בתוכן בעל ערך גבוה – כגון הורדת קובץ – ל לפתות מבקרים להצטרף לרשימה שלך. מה שכן, היכולת להכניס טפסים לתוכן שלך באמצעות קוד מקוצר יכולה גם לספק לך הזדמנות להירשם לקוראים באמצע הודעה או עמוד..

בעזרת OptinMonster, צורת הבד מאפשרת להציג כל תוכן מותאם אישית שאתה אוהב בחלון הקופץ. תוכן זה יכול להיות קישורי מוצרים, פרופילי מדיה חברתית וקישורים הניתנים לשיתוף, או כל דבר שמתאים לתוכן שלך. בקיצור: האינסופיות באפשרויות שמציגה צורת הבד הופכות אותו לתכונה מעניינת מאוד.

דוגמאות לתבניות בר צפות של OptinMonster

בניגוד לבלום, ל- OptinMonster אפשרות לצפייה ב- pop-up בסרגל צף.

ה- OptinMonster בר צף הוא סוג צורה שימושי אחר. הסיבה לכך היא שטופס ה- optin מוצג תמיד – בחלקו העליון או בחלק התחתון של החלון – בכל מקום בו המבקרים נמצאים בדף שלכם. בנוסף, אם מספר ניכר של המבקרים שלך ניגשים לאתר שלך במכשירים ניידים, הקופץ הנייד בלבד של OptinMonster יהיה בהחלט מושך. עם זאת, עם בלום, אתה יכול להגדיר אופטינה שלא תוצג במכשירים ניידים.

לאחרונה התווסף OptinMonster טופס השתלטות על מסך מלא הוא גם מנצח. כאשר היא מוצגת, אפשרות זו מכסה את כל חלון הדפדפן וניתנת להפעלה כאשר מבקר מגיע לאתר שלך או עומד לעזוב. אם אתה באמת רוצה לתפוס את תשומת ליבם של המבקרים שלך, זו בהחלט יכולה להיות האפשרות הטובה ביותר.

שני התוספים נותנים לך מבחר של אפקטים של אנימציה כדי להחיל על הטפסים שלך כדי לתפוס את תשומת ליבם של הקוראים שלך. בעוד של OptinMonster יש יותר אפקטים של אנימציה, ההבדל בין השניים אינו כה משמעותי. עם זאת, עדכון עדכני ל- OptinMonster מאפשר לך להוסיף צלילים לקופצים שלך כפי שהם מוצגים.

פסק דין: OptinMonster מנצח בנקודה זו מכיוון שיש לו יותר סוגים של צורות. זה כולל כמה אפשרויות שימושיות (כגון קופץ קנבס) שפשוט אינן זמינות ב- Bloom. התפיסה היא שהיא דורשת שדרוג בתשלום כדי לקבל את סוגי הטפסים הנוספים הללו.

הזוכה: OptinMonster

עיצובים טפסים ואפשרויות התאמה אישית

ספינות בלום עם מספר מרשים של תבניות טופס שנבנו מראש שניתן להחיל על כל סוגי הטפסים המוצעים. עם זאת, לעיון מקרוב, רבות מתבניות הטופס הללו הן למעשה רק וריאציות קלות בערכת הליבה של העיצובים. למרות זאת, עדיין קיימים מספר לא מבוטל של עיצובים שונים באופן משמעותי.

אפשרויות תבנית בלום

רק כמה מתבניות טופס הניתוח להתאמה אישית של בלום.

תבניות הטופס OptinMonster מחולקות בין סוגי הטפסים הזמינים השונים. מסיבה זו, לסוגי טפסים מסוימים יש יותר תבניות מאחרות – אך לא משנה מה סוג הטופס שתבחר, לא תחסר את אפשרויות התבנית.

תבניות טופס OptinMonster Optin

לכל סוג טופס OptinMonster יש קבוצה משלה של תבניות בנויות למטרה לבחירה.

בסך הכל, גם ל- OptinMonster וגם לבלום יש מספר דומה של תבניות טופס. עם זאת, עם OptinMonster, אתה מקבל גישה למבחר עיצובים מגוון יותר מכפי שאתה עושה עם בלום. כדאי גם לציין ששני התוספים מאפשרים לך לעשות זאת התאם אישית את התבניות לפרטי פרטים.

בלום נותן לך מגוון עצום של הגדרות לעבוד איתן בהתאמה אישית של עיצוב הטפסים שלך, אך OptinMonster מקל במיוחד על התאמה אישית של הטפסים בזכות הממשק הידידותי למשתמש..

פסק דין: השוואה בין האיכות והגיוון של העיצובים זו קריאה קשה. בלום אכן מקלה על חייך על ידי הכללת ריבוי וריאציות שנבנו מראש מראש על כל אחד מעיצובי צורת הליבה, בעוד של OptinMonster יש מבחר רחב יותר של עיצובים שונים ומובהקים שניתן לבחור מהם. אף אחד מהפלאגינים לא חסרים בתחום זה, וההעדפות האישיות שלך יכתיבו אילו עיצובים תבנית אתם מעדיפים.

הזוכה: תיקו

הגדרת מפעילי טפסים והגדרות הפעלה

מפעילים מאפשרים לך שלוט בזמן הצגת הטפסים שלך, כך שלקוראים שלך יש מספיק זמן לגבש דעה על אתר האינטרנט שלך ועל תוכנו תחילה.

העיכוב בהפעלת הטופס שלך יכול להיות פשוט מבוסס זמן, או שהוא יכול להיות מסובך יותר, כמו שימוש במנגנון שמפעיל את הטופס שלך כאשר מבקר גולל לנקודה מסוימת בדף, או כשהם הגיעו לסוף פוסט – או אפילו כשהם לא היו פעילים במשך פרק זמן מוגדר.

הגדרות תצוגה של טופס בלום אופטין

לבלום יש כמה טריגרים נהדרים ששולטים בעת הצגת הטפסים שלך.

עם בלום, אתה מקבל גישה לכמה טריגרים מעניינים מאוד, כגון עיכובים בזמן, לאחר הערות, לאחר שבוצעה רכישה של WooCommerce, טריגרים של גלילת עמודים, מפעילי זמן סרק וכאשר משתמש לוחץ על כפתור או קישור.

אפשרויות בקרת תצוגת טופס OptinMonster

ל- OptinMonster יש כעת מבחר גדול יותר של כללי תצוגה מבלום, למרות שאף תוסף לא חסר באפשרויות.

עדכונים ל- OptinMonster ראו תצוגות נוספות שנוספו, כולל אפשרות חזקה על בסיס תאריך ומועד המתאימה להצגת מבצעים בימים מסוימים של השבוע או בפרק זמן מסוים. בדומה לבלום, גם ל- OptinMonster יש טריגר מבוסס גלילה, טריגר מתוזמן, אפשרות לחוסר פעילות ותכונה המאפשרת להוסיף קישורים לתוכן שלך שמפעילים קופץ בעת לחיצה על לחיצה..

שלוט בחשיפת הקופץ לפי תאריך ושעה.

OptinMonster תומך בתנאים מבוססי זמן ותאריך מרובים בכדי לשלוט על הנראות של קופצים ואופטינים שלך.

ההבדל העיקרי בין OptinMonster לבלום בתחום זה הוא שיש ל- OptinMonster מפעיל כוונת יציאה.

מפעיל כוונת היציאה יכול תגלה מתי מבקר עומד לעזוב את האתר שלך. הדבר נעשה על ידי מעקב אחר תנועת סמן העכבר כדי לאתר מתי הוא עוזב את חלון הדפדפן, נותן אינדיקציה טובה לכך שהמבקר עומד ללחוץ על כפתור הגב או היציאה. כאשר הסמן עוזב את החלון, הטופס מוצג. היתרון בכך הוא שטופס הקופץ שלך הוא רק מוצג כאשר מבקר עומד לעזוב את האתר שלך, ובכך להסיר את הסיכון לעצבן את הקוראים בזמן שהם צורכים את התוכן שלך.

פסק דין: בעוד שהטריגרים של בלום מועילים מאוד, OptinMonster מנצח כאן, בזכות הכללתו של טריגר כוונת יציאה.

הזוכה: OptinMonster

בקרות והגדרות תצוגה של טופס

גם בלום וגם OptinMonster נותנים לך שליטה רבה על מיקום הטפסים – בין בכל האתר, בפוסטים מקטגוריות ותגיות בודדות, ובין אם בדפים ספציפיים. שניהם גם מאפשרים לך לעשות זאת אל תכלול פוסטים ודפים בודדים מלהציג את הטפסים.

הצג הגדרות לטפסים של בלום

בלום מקל על ההגדרה של התוכן שבו יוצגו האפליקציות שלך.

בעוד שלשני התוספים יש הגדרות תצוגה טובות, OptinMonster לוקח את הדברים לרמה הבאה באמצעות פקדים המכסים את המיקום הפיזי של האורח, מבקרים עם פרמטר URL ספציפי, מבקרים המשתמשים ב- Adblock ומבקרים ממקור תנועה ספציפי..

קבע מי צריך לראות את חלונות הקופצים של OptinMonster שלך

ל- OptinMonster יש שליטה מרשימה להגדרת מי שיראה את הטפסים והקופצים שלך.

בנוסף להצגת הודעה בהתאמה אישית, OptinMonster וגם בלום מאפשרים לך להפנות מבקרים לכתובת אתר ספציפית לאחר הגשת טופס.

הגדרות המשתמש של OptinMonster Optin Syntag

OptinMonster מאפשרת לשלב מספר חלונות קופצים ולהפעיל אותם על סמך האופן בו המשתמש יצר איתם קשר.

פסק דין: OptinMonster זוכה בזה, מכיוון שיש לו אפשרויות נוספות להסתיר ולהראות את הטפסים שלך על סמך תרחישים רבים יותר.

הזוכה: OptinMonster

שילוב של שירותי דואר אלקטרוני

שני התוספים משתלבים עם כל שירותי השיווק המיילים המובילים, והתהליך לחיבור התוסף לשירות ניהול רשימת הדוא”ל שלך הוא פשוט באותה מידה עם שתי האפשרויות. יהיה זה ככל שיהיה, ל- OptinMonster יש את הקצה, מכיוון שהיא תומכת במגוון רחב יותר של שירותים. עם זאת, בלום הוסיפה תמיכה לשירותים רבים יותר עם כל עדכון, ולכן יתכן שיצליח להתעדכן בקרוב.

אפשרויות שילוב של שירותי שיווק בדוא

בלום משתלב כעת עם 16 שירותי שיווק בדוא”ל אך OptinMonster עובד עם יותר.

פסק דין: OptinMonster זוכה בהתבסס על המספר הגדול יותר של שירותי שיווק בדוא”ל הנתמכים כיום.

הזוכה: OptinMonster

שימושיות: קלות שימוש

יצירה, קביעת תצורה וניהול של טפסי הצטרפות לדוא”ל שלך היא למעשה מאוד פשוטה עם שני התוספים.

ממשק בונה טפסים של בלום

לבלום יש ממשק מעצב טפסים מיושן מעט, אך עדיין ניתן להתאים אישית את עיצובי האופטין שלך.

בלום משתמש בלוח בקרה מעוצב בהתאמה אישית שאליו ניתן לגשת דרך אזור הניהול של וורדפרס, ואילו בזכות העדכון האחרון, OptinMonster הוא כעת שירות מתארח.

עורך טפסים קופץ של OptinMonster

ל- OptinMonster יש כעת ממשק מעצב קופץ אינטואיטיבי מקדימה.

מעבר של OptinMonster לשירות מתארח פירושו שיצירה וניהול של טפסי OptinMonster שלך מתרחשת מחוץ ללוח המחוונים של וורדפרס, אך ממשק המשתמש צריך להיות מוכר כמעט לכל משתמשי WordPress. מעבר לשירות מתארח יש את היתרונות והחסרונות שלו. מצד אחד זה אומר שיש לך אתר נוסף להיכנס אליו כדי לנהל את הטפסים שלך; מצד שני, כעת תוכל לנהל טפסים עבור אתרים מרובים דרך לוח מחוונים מרכזי. זה גם מאפשר לך להשתמש OptinMonster בכל אתר אינטרנט, ולא רק אלה המופעלים באמצעות WordPress.

מסך אופטינים פעיל בבלום

בעוד שכל ממשק משתמש שונה, שניהם עובדים טוב מאוד. עם זאת, OptinMonster – הכולל פאנל צדדי של הגדרות ליד לוח ראשי גדול עם תצוגה מקדימה חיה של עיצוב הטפסים שלך – מקל על מהירות הבנייה של הטפסים שלך. העובדה כי OptinMonster מתארח כעת מחוץ לאתר וורדפרס שלך, עם זאת, עלולה לדחות אותך אם אתה מעדיף לעבוד ישירות בלוח המחוונים של וורדפרס שלך..

פסק דין: OptinMonster מנצח כאן, בזכות ממשק ידידותי למשתמש עם תצוגה מקדימה חיה גדולה ואפשרויות התאמה אישית של קליק לעריכה..

הזוכה: OptinMonster

תכונות כוללות: בלום לעומת OptinMonster

שני התוספים מלאים בתכונות שימושיות, אך ישנם כאלה כמה נקודות הבדל.

אפשרויות מיקום של טופס בלום

גם לבלום וגם לאופטינמונסטר יש מספר גדול של תבניות טופס, והרמה בה ניתן להתאים אישית אלה מרשימה מאוד – אם כי לאופטינמונסטר יש מבחר מגוון יותר של תבניות מאשר בלום.

כשמדובר בסוגי טופס וקופץ, ל- OptinMonster יש בר צף, בד ריק, ואופטומי ברכה בסגנון שטיח מלא, חסרים בבלום. אמנם גם לבלום אין את ההפעלה של כוונת יציאה, אך גלילה וטריגרים מבוססי זמן הן פשרות טובות. זה נכון לומר ששני התוספים מכסים את עיקרי התייחסות לסוגי טופס וקופץ.

ישנם כמה תחומים אחרים בהם OptinMonster מציע יותר מ- Bloom, כמו ממשק מעצבי הטפסים, המעניק תצוגה מקדימה חיה של העבודה שלך. צורת הבד המאפשרת לך הוסף כל תוכן לקופץ שלך (במקום טופס optin) הוא גם כלי שימושי לגישה אליו – שלא לדבר על אפשרות ההשתלטות על מסך מלא. גם לא ניתן להתעלם ממפעיל התצוגה של צורת כוונת היציאה.

אם כי שונה, לאף אחד מהתוספים חסרים בתכונות, שפירושו להחליט למי יש את הגדרת התכונות הטובה ביותר לפרויקט שלכם תלוי בכמה אתם מעריכים כוונות יציאה וקופצים קנבס, כמו גם כמה שליטה אתם זקוקים למי שיכול לראות את הקופצים והאופטינים שלכם. בנוסף, מערך העיצובים של תבניות הטופס שאתה מעדיף יעזור לך להחליט לאיזה תוסף ללכת.

פסק דין: שני התוספים מכסים את כל התכונות החיוניות, תוך שהם מציעים דרך משלהם לעשות דברים. עם זאת, על הנייר יש ל- OptinMonster תכונות רבות יותר מבלום. אבל כשמדובר בהכרזת על מנצח, זה הולך לרדת להעדפותיך והדרישות האישיות שלך, ואיזה תוסף עונה באופן הדוק ביותר על צרכיך..

הזוכה: תיקו

תמחור: אפשרות הטובה ביותר לכסף

בלום זמין בשתי נקודות מחיר: רישיון שנתי ואופציה לכל החיים. עם שתיהן אתה מקבל גישה לכל התכונות ומשתמש באתרים ללא הגבלה.

לעומת זאת, OptinMonster זמין בארבע תוכניות תמחור. אלה מבוססים על מספר האתרים בהם ניתן להשתמש בתוסף, ואילו תכונות תרצו לגשת אליהם.

זה עושה את זה קשה להשוות בין בלום לבין OptinMonster ביחס לתמורה לכסף – והעובדה שמחיר בלום כולל גישה לכל שאר התוספים והנושאים הזמינים מתוך ערכות נושא אלגנטיות, הופך את זה עדיין קשה יותר כדי לבצע השוואה ישירה.

אפשרות הערך הטוב ביותר תהיה תלויה במידה רבה בתכונות שאתה צריך לגשת אליה, כמו גם במספר האתרים שבהם אתה מתכנן להשתמש בתוסף..

כדי לעזור לך לקבוע אילו מציעים את התמורה הטובה ביותר לצרכים שלך, להלן אפשרויות התמחור:

OptinMonster זמין החל מ -108 דולר לשנה. עם זאת, אם אתה רוצה גישה ל כל התכונות, אתה יכול בסופו של דבר לשלם עד 2,388 דולר לשנה – שווה ערך ל -199 דולר לחודש – עבור חבילת הסוכנות.

הנה מהיר סקירה כללית על אפשרויות התמחור של OptinMonster:

 • בסיסי: 9 $ לחודש – שימוש באתר אחד עם סוגי טפסים מוגבלים.
 • בנוסף: 19 דולר לחודש – השתמש בשלושה אתרים עם סוגי טפסים נוספים (סרגל צף, סרגל צד, נעילת תוכן וכן הלאה).
 • מקצוען: 29 $ לחודש – שימוש באתרים ללא הגבלה, בתוספת סוגי טפסים נוספים (כולל כוונת יציאה וקנבס) ותכונות נוספות (כולל איתור הפניות ותזמון).
 • סוכנות: 199 דולר לחודש – שימוש באתרים ללא הגבלה ובכל התכונות (כולל מיתוג מותאם אישית, מיקוד מחדש באתר, ומיקוד גיאוגרפי למיקום).

כל התוכניות של OptinMonster מחויבות מדי שנה ותוכלו להציג את הפרטים המלאים, כולל בדיוק לאילו תכונות תקבלו גישה.

בלום מתומחר ב -89 דולר לשנה אחת או 249 דולר עבור גישה לכל החיים לתמיכה ועדכונים, כאשר שתי האפשרויות מכסות שימוש בלתי מוגבל באתר. מחיר בלום מעניק לך גישה לכל שאר הנושאים והתוספים של וורדפרס האחרים מתוך ערכות נושא אלגנטיות, הכוללת את ספינת הדגל שלה Divi WordPress Theme, את התוסף הפופולרי לשיתוף חברתי Monarch ואת התוסף העצמאי Divi Builder Page..

אמנם אתה צריך לשלם תוספת תשלום כדי לקבל גישה לכוונת היציאה, הבד ותכונות מתקדמות אחרות של OptinMonster, אף אחת מהן אינה זמינה בבלום בכל מחיר.

מבחינת עלות, תג המחיר של בלום בסך 89 דולר יושב בין תוכניות Basic ו- Plus OptinMonster, עם תכונות מוגבלות בהשוואה לתוכניות ה- Pro והסוכנות..

פסק דין: כשמשווים ערך לכסף, הייתי אומר שבלום היא האפשרות הטובה יותר, מכיוון שיש לה מחיר נמוך יותר שכולל עדיין מערך תכונות טוב.

הזוכה: בלום

פסק דין סופי: OptinMonster נגד בלום

בעוד ש OptinMonster ניצחה הכי הרבה סיבובים, אין הרבה מה לעשות הפרד בין שני התוספים הללו בכל מה שקשור לחיוניים. שתיהן קלות מאוד לשימוש וכוללות את כל התכונות הדרושות לך בכדי להתחיל להרחיב את רשימת הדוא”ל שלך.

עם זאת, כשמדובר בתכונות מתקדמות שיכולות באמת לשפר את התוצאות שלך, OptinMonster יוצא לפניה – אם כי הגישה לתוספות האלו אינה זולה.

אם התקציב הוא גורם מפתח, השקעה בבלום היא ככל הנראה האופציה הטובה ביותר, לעומת חבילת OptinMonster 108 $ לשנה. אם אתם מחפשים נושא אחד או יותר של וורדפרס חדשים, הצטרפות למועדון העיצוב האלגנטי מייצגת תמורה נהדרת לכסף (היא מציעה גישה לכל 87 העיצובים והתוספים תמורת 89 דולר).

מצד שני, אם אתה יכול להרשות לעצמך את תוכניות ה- Pro והסוכנות המפורסמות ביותר מ- OptinMonster, תגיע לגישה לכלי רב עוצמה להגדלת ההמרות באתרי אינטרנט מרובים..

בסופו של יום, התכונות שאתה מעריך הכי הרבה וכמה אתה מוכן להוציא יקבעו מהו התוסף הטוב ביותר של טופס ההפעלה של וורדפרס לאתר שלך. כשמדובר בהחלטה בין בלום ואופטין מונסטר, באמת תלוי בך לבצע את השיחה הסופית.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map