גלריית Envira, גלריית NextGEN או FooGallery – מהו התוסף הטוב ביותר לגלריית התמונות של וורדפרס?

מבצעי וורדפרס


למרות של- WordPress יש פונקציונליות גלריית תמונות בסיסית מחוץ לתיבה, אם אתה רוצה אפשרויות יצירתיות נוספות להצגת תמונות באתר האינטרנט שלך, תצטרך להתקין תוסף. עם זאת, עם כל כך הרבה אפשרויות זמינות עבור WordPress, איזו מהן עליכם לבחור?

במאמר זה, אנו משווים שלושה מהתוספים הפופולריים ביותר לגלריית תמונות שיעזרו לכם למצוא את הטוב ביותר לאתר שלכם. אנו נעלה את הגרסאות החינמיות של גלריית Envira, FooGallery, ו- NextGEN Gallery זו מול זו, כך שתוכלו לראות במהירות מה כל אחת יכולה לעשות ולגלות איזו מהן מתאימה לכם. אנו נסקור בקצרה כמה מהמאפיינים הטובים ביותר של גרסאות הפרימיום של התוספים האלה, כך שתוכל לראות מה מוצע, אם תחליט לשדרג.

בואו נגיע לזה.

מה יכול לעשות תוסף גלריית תמונות טוב?

בקיצור, תוספים לגלריית תמונות מעניקים לך את היכולת ליצור אוספים של תמונות ולהכניס אותם לפוסטים, לדפים ולתכנים אחרים שלך ב- WordPress. התוספים הטובים ביותר לגלריית התמונות של וורדפרס כוללים מבחר של פורמטים שונים של פריסה, סגנונות גלריה והגדרות תצוגה.

גלריה לדוגמא

דוגמה לסוג גלריות התמונות שאתה יכול ליצור באמצעות תוספים אלה.

בסוף ההשוואה הבאה של גלריית NextGEN, FooGallery, ו- Envira Gallery, תהיה לך הבנה טובה מה התוספים הגלריים לתמונות אלה לנייד יכולים לעשות, ואיזה מהם עליך לבחור..

אודות גלריית Envira, גלריית NextGEN ו FooGallery

שלושת התוספים הטובים ביותר לגלריית תמונות.

נתונים מתוך מדריך התוספים של וורדפרס.

גלריית Envira, NextGEN Gallery, ו- FooGallery הם ללא ספק שלושה מהתוספים הפופולריים ביותר לגלריית התמונות של וורדפרס הזמינים כיום. עם זאת, למרות העובדה שלתוספים אלה יש בסיס משתמשים גדול, לא כולם עברו חוויה חיובית איתם. להלן הפרטים העיקריים מתוך מדריך התוספים של וורדפרס:

  • גלריית Envira: התקנות פעילות בעלות 80,000 פלוס, דירוג 4.7 כוכבים מתוך 5 (מבוסס על 376 ביקורות).
  • FooGallery: התקנות פעילות בעלות 80,000 פלוס, דירוג 4.8 כוכבים מתוך 5 (מבוסס על 101 ביקורות).
  • גלריית NextGEN: התקנות פעילות של מיליון וחצי פלוס, דירוג 3.3 כוכבים מתוך 5 (מבוסס על 1,261 ביקורות).

NextGEN הוא ללא ספק התוסף לגלריית התמונות של וורדפרס הנמצא בשימוש נרחב ביותר. עם זאת, ציון הדירוג שלה הוא תיק מעורב, כאשר כמעט דירוגים של כוכב אחד הם חמישה כוכבים. נראה כי FooGallery ו- Envira פופולריים כמו אלה, עם דירוג משתמשים חיובי בהרבה.

בהתבסס על מידע זה, אין שום חזית ברורה בקטגוריית התוספים הטובה ביותר לגלריית התמונות של וורדפרס, אז איזה מהם עליכם לבחור? בואו נגלה בהשוואה המדברת שלנו.

תכונות התוסף הטובות ביותר לגלריית התמונות של וורדפרס בהשוואה

כדי לשמור על דברים פשוטים, בחרנו שלושה מהתוספים הגלריית תמונות הפופולריים והמוערכים ביותר להשוואה זו. אנו נחקור את התכונות הטובות ביותר של הגרסאות החינמיות שלהם, ואז נסקור את חוויית המשתמש.

סגנונות גלריית תמונות

דוגמה בסיסית של FooGallery

דוגמה לגלריית תמונות בסיסית שנוצרה באמצעות FooGallery.

בגלריה הבסיסית ביותר, גלריית Envira, NextGEN Gallery ו- FooGallery מעניקים לך את היכולת להכניס מבחר תמונות ממוזערות קטנות לפוסטים ודפי WordPress שלך. כאשר לוחצים עליה, בדרך כלל מוצגת גרסה גדולה יותר של כל תמונה ממוזערת קטנה בחלון שכבת העל של הקופסה.

דוגמה של FooGallery Lightbox

גרסה גדולה יותר של תמונה המוצגת באמצעות שכבת חלון lightbox עם FooGallery.

אמנם הצגת תמונות ממוזערות קטנות עם היכולת להציג גרסאות גדולות יותר עשויה להספיק עבור משתמשים מסוימים, אך התוספים הטובים ביותר לגלריית התמונות של וורדפרס יכולים לעשות הרבה יותר..

גלריות תמונות

גלריית מצגות שקופיות NextGEN

מצגת השקופיות של גלריית NextGEN פשוט גוללת בין התמונות.

השימוש בתבנית מצגת השקופיות הוא דרך פופולרית נוספת להציג את התמונות שלך. מתוך הגרסאות החינמיות של שלושת התוספים הללו, לגלריית NextGEN יש מצב הצגת שקופיות המובנה בתמונות במרווחי זמן קבועים או בכל פעם שהם לוחצים עליהם..

מחוון FooGallery

ל- FooGallery יש תוספת בחינם המאפשרת את פורמט גלריית המצגות.

ל- FooGallery יש תוספת לקרוסלה בחינם הניתנת להפעלה מתוך לוח המחוונים של וורדפרס.

מציג תמונות FooGallery

מצב הצפייה בתמונות FooGallery דומה למצגת שקופיות.

FooGallery ו- NextGEN כוללים גם תצוגת תמונות ומצבי דפדפן שנותנים לך דרך נוספת להציג את התמונות שלך במתכונת של מצגת שקופיות. כדי ליצור מצגות שקופיות עם Envira, תצטרך לשדרג לאחת מתכניות הפרימיום כדי להשתמש בתוסף המצגת..

גלריות לבנייה

פריסת בניית FooGallery

FooGallery מקלה על יצירת גלריית תמונות באמצעות מתווה הבנייה.

מתווה הבנייה הוא הדרך האידיאלית להציג תמונות בעלות יחסי גובה שונים ללא צורך לחתוך אותן. לכן, נהדר לראות ש- FooGallery כוללת תבנית לבנייה כסטנדרט. עבור Envira וגם עבור NextGEN, שדרוג לגרסאות הפרימיום הוא הדרך היחידה להשתמש במערכות בנייה בגלריות התמונות שלך..

הגדרות גלריה מפורטות

כל אחד מהתוספים החינמיים האלה מעניקים לך שליטה טובה על אופן עבודת גלריות התמונות שלך. ל- NextGEN בהחלט יש יותר הגדרות ואפשרויות משתי האחרות, אך כפי שנראה בסעיף חווית המשתמש, הדבר יכול להוביל לבלבול.

מסך אפשרויות Next

ל- NextGEN אין קיצור של אפשרויות והגדרות, אבל זה עשוי להיות יותר מדי עבור חלק מהמשתמשים.

תוסף Envira Gallery lite שומר על דברים פשוטים במחלקות ההתאמה האישית, כאשר מרבית ההגדרות והאפשרויות שמורות לגירסת הפרימיום..

הגדרות סביבה

הגרסה החינמית של גלריית Envira עשויה לא לספק מספיק הגדרות לאלה עם שום דבר יותר מהדרישות הבסיסיות ביותר.

FooGallery יושבת איפשהו באמצע, ומציעה מספיק בקרות כדי לספק את מרבית המשתמשים מבלי להיות מהמם.

הגדרות גלריית FooGallery

הגדרות FooGallery מהוות פשרה טובה בין קלות השימוש לחופש היצירתי.

אפשרויות שדרוג גלריית תמונות

בהשוואת תוסף גלריית תמונות זו אנו מתמקדים בגרסאות החינמיות של FooGallery, NextGEN ו- Envira. עם זאת, על ידי שדרוג לגרסאות הפרימיום של תוספים אלה או רכישה של תוספות הפרימיום, תוכלו לעשות הרבה יותר עם גלריות התמונות שלכם.

כמה דוגמאות לתכונות הפרימיום שאליהן אתה יכול לשדרג כוללות:

  • היכולת ליצור גלריות וידאו (Envira ו- FooGallery)
  • היכולת להציג גלריות תוכן ברשתות החברתיות (Envira ו- FooGallery)
  • היכולת למכור תמונות בשילוב מסחר אלקטרוני (Envira ו- NextGEN)
  • היכולת ליצור גלריות המציגות פוסטים, מוצרים ותכנים אחרים של WordPress (Envira ו- NextGEN).

למידע נוסף על גרסאות הפרימיום של תוספים אלה, עליך לבקר בדפי רשימת התכונות של NextGEN, Envira ו- FooGallery Pro באתרי האינטרנט שלהם..

איזה תוסף גלריית תמונות של וורדפרס הוא הקל ביותר לשימוש?

כפי שראינו זה עתה, כל התוספים האלה מאפשרים לך להוסיף גלריות תמונה מותאמות אישית יותר לאתר וורדפרס שלך בצורה כזו או אחרת, אך איזה קל לשימוש? בוא נגלה.

מתחילים

לאחר התקנת והפעלת FooGallery או NextGEN Gallery באתר האינטרנט שלך, מסך קבלת פנים מוצג בתוך לוח המחוונים של וורדפרס..

NextGEN מתחיל מסך.

שניהם FooGallery וגם NextGEN Gallery מציגים מסך מתחיל.

במקרה של NextGEN, יש אפילו סדרה של סרטונים מועילים המוטמעים במסך הפתיחה, כמו גם אשף גלריה שיעזור לכם להתחיל בעבודה. כשמשתמשים בו נכון, מסכי קבלת פנים יכולים לעשות עבודה טובה לעזור למשתמשים להתחיל בעבודה, להבין כיצד פועל תוסף וללמוד על אפשרויות שדרוג – וגם NextGEN וגם FooGallery הם דוגמאות נהדרות לשימוש במסכי קבלת פנים. לרוע המזל, גלריית Envira אינה כוללת מסך ברכה.

יצירת גלריה

כאמור, גלריית NextGEN כוללת אשף שנותן לך אפשרות להיות מובלת בתהליך יצירת גלריה – מה שבהחלט מקל על ההתחלה.

אשף גלריות התמונות

ל- NextGEN אשף שיעזור לך ליצור את גלריית התמונות הראשונה שלך.

בעוד של- Envira ו- FooGallery אין מכשפים, לא אמורה להיות לך בעיה ליצור גלריית תמונות באמצעות אף אחד מהתוספים האלה. למעשה, כאשר FooGallery משתלב בצורה חלקה עם WordPress, לא אמור להיות לך שום בעיה ליצור גלריית תמונות אם אתה מכיר את WordPress. וגם אם אתה חדש ב- WordPress, יהיה לך רק ממשק משתמש אחד ללמוד אם תבחר ב- FooGallery..

ממשק משתמש FooGallery

FooGallery מרגיש כמו חלק בוורדפרס בזכות ממשק המשתמש הדומה שלה.

<

p סגנון = ”float: right; font-size: 90%; margin-top: 0; padding-top: 0;”>(

עם תוכן הגלריה, הקבלן וההגדרות שנמצאים כולם באותו עמוד, כל מה שאתה צריך כדי ליצור והתאמה אישית של הגלריה שלך נגיש בקלות באמצעות FooGallery.

הגדרות FooGallery

כאשר עובדים על גלריה ב- FooGallery, הכל נגיש ממסך אחד.

גלריית Envira רותמת גם את ממשק המשתמש המקורי של וורדפרס בכדי לספק חווית משתמש אינטואיטיבית. התוסף משתלב בצורה חלקה עם ספריית המדיה של וורדפרס, מה שמקל על העלאה והוספת תמונות לגלריות שלך.

ממשק משתמש Envira

ממשק המשתמש של גלריית Envira.

בדומה ל- FooGallery, גלריית Envira מספקת את כל מה שאתה צריך במסך אחד, מה שמקל על ההתחלה ואז התאמה אישית של הגלריות שלך. עם זאת, מכיוון שרוב הפיצ’רים של Envira Gallery נמצאים בגירסת הפרימיום של התוסף, בסופו של דבר משתמשים בממשק המשתמש בכדי להציג מכירה חזקה של גרסת ה- Pro..

הודעת שדרוג Envira

תכונות רבות של גלריית Envira זמינות רק בגירסת הפרימיום של התוסף.

פרסום גלריית תמונות

גלריית Envira, FooGallery, ו- NextGEN Gallery כולן מוסיפות כפתור שימושי לעורך WordPress. עם גלריית Envira וגם עם FooGallery, לחיצה על כפתור זה מאפשרת לך לבחור באיזה מהגלריות שלך להכניס לתוכן שלך.

הכנס גלריה

כל התוספים הללו נותנים לך דרך קלה להכניס גלריות לפוסטים ולדפים שלך.

NextGEN, לעומת זאת, לוקח את הדברים לשלב הבא בכל מה שקשור להכנסת גלריה לפוסטים ולדפים שלך. במקום פשוט לבחור איזו גלריה להכניס, אתם עומדים בפני שפע של אפשרויות.

NextGEN הוסף אפשרויות גלריה

הוספת גלריה עם NextGEN יכולה להיות מעט מבלבלת.

ממסך גלריית הכניסה של NextGEN, אתה יכול לעשות הרבה יותר מאשר פשוט להוסיף גלריה לתוכן שלך. חלק מהאפשרויות של NextGEN כוללות בחירה של תמונות מהספרייה שלך להציג ואיך להציג אותן, או העלאת תמונות נוספות לאתר שלך מחלון גלריית התוספות. עם זאת, בעוד שהאפשרויות הנוספות הללו יכולות להיות מבלבלות בהתחלה, לוקח רק קצת יותר זמן להכניס גלריה לפוסט מאשר עם FooGallery או Envira..

הגלריות שפורסמו

החדשות הטובות הן שקל להכניס גלריית תמונות שהוצגה היטב לפוסט או לדף וורדפרס עם שלושת התוספים הללו. כפי שסקרנו קודם לכן, תוכלו ליצור מגוון טוב של גלריות תמונות עם תוספים אלה, וגם כאשר משתמשים בהגדרות ברירת המחדל, התוצאות מכובדות עם הבדל לא גדול בין NextGEN, FooGallery ו- Envira מבחינת המצגת..

פורסם ב- FooGallery

גלריית תמונות שפורסמה נוצרה באמצעות FooGallery באמצעות הגדרות ברירת המחדל.

כברירת מחדל, FooGallery מוסיף אפקט גבול לצלול לכל תמונה, אך ניתן לשנות זאת בקלות דרך הגדרות הגלריה האישיות. כפי שאתה יכול לראות, באמצעות הגדרות ברירת המחדל, תמונות התמונות הממוזערות לא עוברות גודל באופן אוטומטי כדי למלא את כל רוחב אזור התוכן. למרבה המזל תבנית הגלריה המוצדקת יכולה לטפל בזה.

פרסם גלריית Envira

גלריית תמונות שפורסמה נוצרה עם Envira באמצעות הגדרות ברירת המחדל.

כברירת מחדל, גלריות Envira מוצדקות יפה לתפוס את הרוחב המלא של אזור התוכן. ריחוף מעל תמונה מציג את הכותרות האופציונליות, וכמו בשני התוספים האחרים, לחיצה על תמונה מציגה גרסה גדולה יותר בחלון כיסוי שכבה של Lightbox..

פורסם בגלריית NextGEN

בדומה ל- FooGallery, תמונות שנוצרו באמצעות NextGEN באמצעות הגדרות ברירת המחדל מוסיפות גבול לתמונות הממוזערות. גם הפריסה אינה מוצדקת, ומשאירה פער בין התמונה האחרונה לקצה אזור התוכן. עם זאת, ניתן לשנות זאת בקלות בהגדרות הגלריה.

NextGEN Lightbox

כברירת מחדל, תמונות גלריה מוצגות בחלון lightbox כאשר לוחצים עליהן עם שלושת התוספים.

הדגמה זו של שימוש בהגדרות ברירת המחדל ליצירת גלריית תמונות אמורה לתת לך מושג טוב לגבי התוצאות שאתה יכול לצפות מהתוספים האלה מחוץ לתיבה.

מחשבות אחרונות

NextGEN הוא ככל הנראה התוסף הטוב ביותר לגלריית התמונות בוורדפרס עבור משתמשי כוח. אם אתה רוצה שליטה מלאה על הגלריות שלך ואפשרויות רבות ומגוונות להצגת התמונות שלך בדרכים שונות, NextGEN יכול להיות עבורך. עם זאת, בגלל האפשרויות וההגדרות המפורטות של NextGEN, זה יותר מסובך לשימוש ופחות ידידותי למשתמש מאשר Envira ו- FooGalley.

זה לעתים קרובות המחיר שיש לשלם עבור יותר תכונות ופונקציונליות, אבל זה מרגיש כאילו הדברים יכולים להיות פשוטים יותר. NextGEN בשום אופן לא שמיש, אך יתכן שתצטרך להתייעץ בתיעוד כדי להפיק את המרב מהתוסף הזה, או אפילו לעשות כמה מהיסודות. למרות שהתוצאות הסופיות היו טובות, היו תקופות של שריטות ראש כשהתחלתם עם גלריית NextGEN.

FooGallery ו- Envira דומים זה לזה מבחינת השימושיות, ושניהם קלים יותר לשימוש מגלריית NextGEN, אפילו עבור היסודות. עם זאת, מבין השניים, FooGallery פונה קדימה בגלל הדבקות המחמירה שלה בדרך של וורדפרס לעשות דברים בכל מה שקשור לעיצוב ממשק. זה פשוט מרגיש כמו חלק מהאתר שלך, ולא להוסיף.

כשמדובר בהשוואת הגרסאות החינמיות של תוספים אלה, FooGallery מקבלת את הבחירה שלי כתוסף גלריית התמונות הטוב ביותר של וורדפרס. יש לו איזון טוב של תכונות שימושיות תוך שהוא עדיין קל לשימוש. עם זאת, אם אתה זקוק לתכונות גלריית תמונות מתקדמות יותר, שדרוג לגרסאות הפרימיום של גלריית Envira או NextGEN Gallery יכול להיות אפשרות טובה יותר.

משתמשים / משתמשים באחד מאלה? מחשבות?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me