Divi לעומת Elementor בוני דפי וורדפרס בהשוואה – מה הכי טוב? (2020)

מבצעי וורדפרס


אם ברצונך ליצור עיצובים של תוכן מותאם אישית ופריסות דפים עבור WordPress, האפשרות הטובה ביותר עבור רוב בעלי האתרים היא להתקין תוסף לבניית דפים. כשמדובר בבחירת אחד מהתוספים הללו, Divi ו- Elementor הן שתי אפשרויות פופולריות מאוד.

עם זאת, בנוסף להיותם שניים מבוני הדפים הידועים והמשתמשים ביותר, Divi ו- Elementor חולקים גם רשימות תכונות דומות, מה שמקשה על ההחלטה באיזו מהן לבחור. על הנייר, שניהם נראים נהדר, אך כמו שקורה לעיתים קרובות, הפרטים הקטנים וההבדלים יכתיבו מהם הטובים ביותר עבורך.

כדי לעזור לך לבחור את הכלי המתאים, מאמר זה משווה את התכונות וחוויות המשתמש של Divi ו- Elementor, כך שתוכל לקבל החלטה מושכלת באיזה מהן להשתמש בפרויקט שלך..

בואו נתחיל…

על דיווי ואלמנטור

התקנת תוסף לבניית דפים כגון Divi או Elementor מעניקה לך שליטה יצירתית מלאה על מראה הפוסטים, העמודים שלך וסוגים אחרים של תוכן.

ממשק בונה עמוד Divi

גם Divi (בתמונה) וגם Elementor נותנים לך דרך חדשה ליצור תוכן בוורדפרס.

לא רק זה, אלא שהגרסאות בתשלום של שני התוספים הללו מאפשרות לך להתאים אישית את הכותרת העליונה, כותרת התחתונה וחלקים אחרים באתר שלך מחוץ לאזורי הפוסט והדף..

מכיוון ש- Elementor זמין בשני זנים עיקריים – האחד תוסף בחינם והשני כלי בתשלום עם תכונות נוספות – אנו נעסוק בשתי האפשרויות בהשוואה זו. מסיבה זו תוכל להחליט אם הגרסה החינמית של Elementor תספיק לאתר שלך, או אם השקעה ב- Divi Builder או Elementor Pro היא אפשרות טובה יותר..

עבור Divi, נראה את הפלאגין Divi Builder העצמאי מתוך ערכות נושא אלגנטיות, הזמין גם כחלק מהנושא של Divi WordPress, גם מתוך ערכות נושא אלגנטיות..

סקירת Divi ו- Elementor

ממשק בונה עמוד אלמנטור

מאפייני המפתח של Divi ו- Elementor (בתמונה) הם הממשקים הויזואלית לגרור ושחרר שלהם.

מדריך זה יסתכל על דיווי ואלמנטור בפירוט. עם זאת, כדי לתת לך סקירה מהירה של הכלים האלה יכולים לעשות, הנה רשימה של תכונות המפתח שלהם:

 • ספריות של תבניות דף בית ודף פנימי באיכות גבוהה.
 • ממשקי עורך תוכן WYSIWYG עוצמת גרירה ושחרור.
 • היכולת להתאים אישית את כל האזורים באתר שלך, כולל תבניות כותרת עליונה, כותרת תחתונה ועיצוב.
 • אלמנטים הניתנים להתאמה אישית להוספת טווח תוכן לדפים שלך.
 • אפשרות ליצור תבניות לשימוש חוזר ואלמנטים של עמוד לשימוש באתר שלך.
 • מנהלי תפקידים לקבוע מי יכול לעשות מה עם בוני הדפים באתר שלך.

אמנם בוני דפים אלה עשויים להיות בעלי יכולות דומות, אך התכונות שלהם יושמו בדרכים שונות. מסיבה זו קשה להעריך ולהשוות ביניהם פשוט על ידי עיון ברשימות התכונות שלהם.

עם זאת, לאחר שתסיים לקרוא את ההשוואה הזו, תדע אם Divi או Elementor הם בוני הדפים הנכונים לאתר שלך..

לפני שנגיע לחקירה מעמיקה והשוואה של התכונות שלהם וחוויות המשתמש, הנה מידע המפתח על כל תוסף.

על דיווי

בונה Divi התחיל את החיים כעורך תוכן המשולב בנושא Divi WordPress. אולם כעת, בונה העמודים זמין גם כתוסף וורדפרס עצמאי לשימוש בכל נושא וורדפרס, וזה המוצר שאנו בוחנים להשוואה זו..

תוסף וורדפרס Divi

ה- Divi Builder זמין כתוסף WordPress עצמאי, או כחלק מנושא ה- Divi.

אמנם בונה הדפים זמין כעת כתוסף, אם עדיין בחרת נושא לאתר הוורדפרס שלך, ואתה אוהב את הצליל של Divi Builder, אתה יכול להרוג שתי ציפורים באבן אחת ולהתקין את נושא ה- Divi כדי ליישם נושא באיכות גבוהה לאתר וורדפרס שלך ולקבל גישה גם לבונה הדפים.

אם תרצה לדעת יותר על נושא הדיווי, תוכל לקרוא את הסקירה המעמיקה שלנו על הסיפור המלא.

אנו נסקור את פרטי התמחור לעומק יותר בהמשך בהשוואה של בונה העמודים, אך גם התוסף Divi Builder וגם נושא Divi WordPress זמינים מתוך ערכות נושא אלגנטיות בחבילה יחידה שמתחילה ב- $ 89..

על אלמנטור

כאמור, אתה יכול להתחיל להשתמש בבונה העמודים של Elementor בחינם, או לשלם עבור Elementor Pro כדי לגשת לגרסה עשירה יותר של תכונות של הכלי.

תוסף אלמנטור וורדפרס

Elementor זמינה כגרסה חינמית וגרסת פרימיום עשירה יותר בתכונות המכונה Elementor Pro.

בעת התקנת אחד מהתוספים נותן לך גישה לאותו ממשק של בונה עמוד, Elementor Pro כולל עוד תבניות ומודולים, בתוספת מספר תכונות נוספות שיעזרו לך להתאים אישית את כל אתר וורדפרס שלך, ליצור חלונות קופצים ולהשתלב עם המון- שירותי מסיבות. ישנו גם נושא חינמי ל- Elementor שניתן להשתמש בו אם טרם בחרת נושא לאתר שלך.

תוכלו לקרוא פירוט של ההבדלים בין Elementor Pro לגירסה החינמית באתר Elementor.

Divi לעומת Elementor תכונות בהשוואה

שני התוספים שואפים לפתור את אותה בעיה – להקל על יצירת אתר וורדפרס מותאם אישית – ולכן הם חולקים רשימות תכונות דומות. לכן, כדי לעזור לכם להחליט באיזו מהן לבחור, הנה השוואה בין תכונות המפתח שלהם.

תבניות תוכן הניתנות לעריכה

ערכות פריסת אלמנטור

Elementor (בתמונה למעלה) וגם Divi מגיעים עם מאות תבניות ניתנות לעריכה באיכות גבוהה.

אמנם זה נהדר ששני התוספים מאפשרים לך ליצור עיצובים משלך בדפים מותאמים אישית מאפס, אך הדבר עלול להיות זמן רב, שלא לדבר על די קשה, אם יכולות העיצוב שלך לא מסתכמות בהרבה.

למרבה המזל, Divi ו- Elementor Pro, ובמידה פחותה, הגרסה החינמית של Elementor, עמוסים בתבניות איכותיות. אתה יכול להשתמש בתבניות כשהן מגיעות ופשוט לבצע כמה עריכות לטקסט ולתמונות שלהן, או להתאים אותן לחלוטין כך שיהפכו לעיצובים ייחודיים.

כמה דוגמאות לסוגי התבניות שאליהן אתה מקבל גישה עם שני התוספים כוללות:

 • תבניות אתר עסקיות וממוקדות עסק
 • תבניות שיווק, עיצוב וסוכנויות קידום אתרים
 • תבניות רבות של חנויות מסחר אלקטרוני
 • הרבה תבניות של ספקי שירותים ופרילנסרים
 • תבניות תיק מקוון
 • תבניות בלוג, המכילות נושאי אוכל, נסיעות ובריאות
 • תבניות דפי נחיתה ממוקדות מכירות מרובות.

כפי שאתה יכול לראות, כל סוג אתר שאתה מתכנן, או פיסת תוכן שאתה צריך ליצור, סביר להניח שתמצא תבנית מוכנה לשימוש.

הדגמת שיווק של Divi

דוגמה לאחת מתכניות הדיווי הניתנות לעריכה.

אם לא, צריך להיות כזה שהוא התאמה קרובה שתוכל להתאים כדי לעמוד בדרישות שלך.

כשמדובר במספר התבניות שאתה מקבל גישה אליהן עם כל אחד מהתוספים הבונים לבניית העמודים, ל- Elementor Pro יש תבניות מרשימות של 150 פלוס, ואילו Divi מרחיקה את הדברים עוד יותר עם יותר מ -1,100 פריסות. הגרסה החינמית של Elementor כוללת רק כ -40 תבניות, אך אתה עשוי למצוא את הגרסה הדרושה לך מבין מבחר קטן יותר זה.

עם זאת, אמנם קל להתמקד במספרים, אך כדאי להזכיר כי עדיף לבחור את התוסף עם התבניות הרבות המתאימות לפרויקט שלך, ולא את זה עם האפשרויות הכוללות הכוללות..

ארגון התבניות

כדי לעזור להפוך את ספריית התבניות המתרחבת ללא הפסקה לניהול יותר ויותר, פריסות ה- Divi מאורגנות בחבילות אתרים. כל חבילה כוללת בדרך כלל תבנית של דף הבית, כמו גם פריסות להוספת תוכן אחר לאתר שלך, כמו דפי הכניסה, אנשי הקשר והנחיתה, כמו גם פוסטים ובלוגים..

חבילת פריסת Divi

תבניות ה- Divi מסודרות בחבילות הכוללות פריסות מרובות ליצירת סוג אינטרנט ספציפי.

חבילות הפריסה של Divi הן שימושיות מכיוון שהן מספקות לך את רוב, אם לא את כל התבניות, שתצטרך כדי להפעיל את האתר שלך. עם זאת, אתה חופשי לערבב ולהתאים את התבניות מהחבילות השונות כדי ליצור אתר מותאם אישית משלך.

עם אלמנטור, התבניות אינן מסודרות בצורה ברורה בחבילות אתרים, מה שהופך את הגלישה בספריה פחות נוחה ממה שהיא עם Divi. עם זאת, יש כמה קבוצות של תבניות שכולן עוצבו לאותה מטרה, כמו סדרת פריסות ליצירת אתר סוכנות דיגיטלית או תיק מקוון.

ייבוא ​​תבניות אלמנטור

שני התוספים מקלים על ייבוא ​​התבניות שלהם לפוסטים ולדפים שלך.

עם שני התוספים, ייבוא ​​התבניות פשוט מאוד ומאפשר לך להניח במהירות את הבסיס לאתר החדש שלך או להוסיף דפים נוספים לאתר הקיים שלך..

סיכום תבניות תוכן

דוגמת פריסת אלמנטור

דוגמה לאחת מתבניות Elementor Pro הניתנות לעריכה.

לא משנה אם תבחר Divi או Elementor Pro, תקבל גישה להרבה תבניות איכותיות ליצירת כל סוגי האתרים ולהוספת חתיכות תוכן נפרדות לאתר שלך..

בזכות מערכת החבילות של Divi, קל יותר למצוא ולייבא במהירות אוסף של תבניות שכולן תוכננו לאותו פרויקט..

עם אלמנטור, יש כמה חבילות אתרים, או ערכות כפי שהם מכנים אותן. עם זאת, רוב תבניות Elementor הן פריסות בודדות המיועדות להוסיף דף בודד לאתר שלך, ולא לבנות אתר שלם..

בזמן שאתה מקבל כמות טובה של תבניות עם שני התוספים, הדרך הטובה ביותר להחליט איזה בונה דפים מתאים לך בהקשר זה היא לגלוש בספריות שלהם (עיין בספריות Divi ו- Elementor) ולראות אילו רלוונטיות יותר לסוג אתר שתיצור.

תכונות בונה עמוד

אנו עומדים לעיין בממשקי בונה הדפים של Divi ו- Elementor כדי להדגים את תהליך יצירת התוכן ואת חוויית המשתמש של שני התוספים..

עם זאת, לפני שנבדוק כיצד הם עובדים, להלן סקירה מהירה של כמה מהתכונות הטובות ביותר בממשקי בונה הדפים Divi ו- Elementor:

 • יכולת גרירה ושחרור של אלמנטים סביב הדף.
 • יכולת לבטל ולבצע מחדש פעולות ולהציג את היסטוריית עריכת העמודים.
 • היכולת להתאים אישית בכבדות את כל האלמנטים המרכיבים את הדף שלך.
 • אפשרות להציג תצוגה מקדימה של עיצובים של דפים במגוון של נקודות תצוגה, כולל תצוגות סמארטפונים וטאבלטים.
 • אפשרות ליצור אלמנטים של תוכן שניתן להשתמש בהם לשימוש חוזר ותוכל להוסיף במהירות לדפים מרובים.

כפי שמראה רשימת התכונות שלמעלה, אתה יכול לעשות הרבה יותר עם כלים אלה ממה שאתה יכול עם עורך WordPress הרגיל.

עכשיו, נסתכל איך זה להשתמש בתוספים האלה לבניית עיצוב עמוד מותאם אישית עבור אתר WordPress שלך.

ממשקים לבניית דפים

כאמור, גם Elementor וגם Divi מוסיפים ממשק חדש לאתר וורדפרס שלכם בו תוכלו להשתמש בכדי ליצור עיצובים ופריסות בהתאמה אישית לפוסטים, לדפים ולתוכן אחר שלכם..

לחצן הפעלה של אלמנטור בונה עמוד

שני התוספים מוסיפים כפתור לעורך וורדפרס המאפשר לך להשתמש בוני הדפים שלהם ליצירת תוכן.

לאחר שתלחץ על הכפתור כדי להפעיל את בונה הדפים, אתה יכול להתחיל להשתמש בממשקי הגרירה והשחרור של Divi ו- Elementor כדי לעשות הרבה יותר ממה שאתה יכול עם עורך ברירת המחדל של WordPress..

ממשק משתמש של עורך Elementor

בוני דפים אלה מחליפים את עורך ברירת המחדל של וורדפרס בממשק משתמש מותאם אישית לעריכת תוכן.

כשמדובר ביצירת עיצוב עמוד מותאם אישית, שני התוספים משתמשים במבנים מבוססי שורה ועמודה כדי לאפשר לך לבנות את הפריסה שלך. לכל עמוד יכולות להיות מספר שורות, וכל שורה יכולה לכלול עמודות מרובות, מה שנותן לך חופש רב בעת בניית העמודים שלך.

מבנה שורה ועמודה של אלמנטור

Elementor (בתמונה) וגם Divi משתמשים בשורות ועמודות כדי לבנות את מבני פריסת העמודים.

מכיוון ששני התוספים כוללים מבחר טוב של פריסות עמודות שהוגדרו מראש, תוכלו להתחיל לבנות במהירות את מבנה העמוד.

אפשרויות שורה ועמודה divi

ל- Divi יש כמה פריסות עמודות מוגדרות מראש לבחירה בעת הוספת שורה חדשה לדפים שלך.

אם ברצונך להתאים את חלוקת העמודות, אתה יכול לעשות זאת בקלות עם Elementor פשוט על ידי גרירת גבול העמודה כדי להגדיל או להקטין את רוחבה..

גודל רוחב עמודת האלמנטור

שלא כמו Divi, Elementor (בתמונה) מאפשר לך לגרור את גבולות העמודה כדי לתת לך שליטה מלאה על רוחב העמודות שלך.

אמנם אינך יכול לגרור את גבולות העמודות כדי לשנות את גודל הגודל ב- Divi, אך אתה יכול לשנות את מבנה העמודה שהוגדר מראש בשורה שכבר נוספה לדף שלך, לשנות אותה להפצה עמודה אחרת. זה אמנם מגביל מעט את האפשרויות שלך, אך אתה אמור להיות מסוגל למצוא פריסה מוגדרת מראש שתואמת, או לפחות קרובה מאוד, לדרישות שלך..

מבנה טור שינוי Divi

Divi מאפשר לך לשנות את מבנה העמודה של שורות שכבר הוספת לדף שלך.

בשל השורה ומבנה מבוסס העמודה, אינך יכול למקם את אלמנטים הדף שלך בשום מקום שאתה אוהב, כגון זה על גבי זה או עם קצוות חופפים מעט, כמו שאתה יכול עם כלי לבניית העמודים שאינו WordPress, כגון בתור Instapage (קרא את הסקירה שלנו על Instapage למידע נוסף על שירות זה של בניית דפי נחיתה מתארחים).

עורך דף נחיתה של Instapage

הלא-וורדפרס, בונה דפי נחיתה המתארחים, Instapage, מאפשר לך לערום פריטים אחד על השני, שלא כמו בוני הדפים Divi ו- Elementor..

במקום זאת, עם Divi ו- Elementor, תוכן הדף שלך צריך לעבוד בגבולות מבנה השורה והעמודה שיצרת. עם זאת, עבור חלק מהקוראים, עדיפות על פני מבנה של שורה ומערך מבוסס עמודות על פני החופש הכולל של כלי כגון Instapage.

ממשק בונה עמוד Divi

ממשק Divi Builder שונה מאוד מממשק העורך הרגיל של WordPress.

עם זאת, עם זאת, בין אם תבחר דיווי או אלמנטור, עדיין יש לך חופש יצירתי רב בעת עיצוב הדפים שלך.

לדוגמה, שני התוספים מעניקים לך שליטה מלאה על מראה העמודות והשורות שלך, כולל הצבעים, הגבולות, תצוגות הרקע והיישור. כמו שאר האלמנטים שאתה יכול להוסיף לדפים שלך עם Divi ו- Elementor, אתה יכול גם להחיל אפקטים של אנימציה על השורות שלך, כגון שקופיות או אפקטים של דהייה-אין.

הגדרות אפקט תנועה של Elementor

בנוסף להחלת אפקטים של אנימציה ותנועה על אלמנטים בדף שלך, שני התוספים מאפשרים לך להתאים אישית את מראה העמודות והתאים בשורה..

לאחר שהוספת שורה אחת או יותר לדף שלך, תוכל להתחיל להכניס את האלמנטים לפריסות שלך כדי להמשיך לבנות את עיצוב התוכן המותאם אישית שלך..

סיכום ממשק בונה הדפים

ממשקי המשתמש של Divi וגם Elementor עברו דרך ארוכה מאז הימים הראשונים של תוספי בונה דפים, והם גם מהווים סטייה משמעותית מחוויית עריכת התוכן הרגילה של וורדפרס..

בגלל זה, להפיק את המרב מכל אחד מכלי זה ידרוש תקופת למידה והתאמה. אפילו אלה שמשתמשים במנועי וורדפרס מנוסים, אך אינם מכירים את תוספי בוני הדפים המודרניים שלהם, ככל הנראה לא יוכלו לעשות בדיוק מה שהם רוצים עם הכלים האלה מייד..

עם זאת, עם קצת התמדה וקצת ניסוי וטעייה, אתה אמור להיות מסוגל ליצור את סוג עיצובי התוכן שפשוט אינם מתאפשרים עם עורך ברירת המחדל של וורדפרס..

תכונה שימושית אחת שיש ל- Divi ולאלמנטור אינה מצב מסגרת החוט שלה. המעבר לתצוגה זו בונה הדפים מסתיר את תוכן העמוד, וחושף את המבנה הבסיסי. כך קל יותר לראות כיצד נבנה הדף ואילו מודולים הוא מכיל. ל- Elementor יש תכונה דומה של נווט, אך היא לא מועילה כל כך.

תצוגת מסגרת קווית של פריסת עמוד Divi

שלא כמו Elementor, Divi מעניקה לך אפשרות לעבור למצב wireframe כדי לקבל תצוגה ברורה יותר של מבנה העמוד..

מבין שני הכלים, כנראה ש- Elementor קל יותר לשימוש. ממשק המשתמש שלה לא ממש ייחודי כמו זה של Divi, ולכן יש לו פחות עקומת למידה.

ווידג’טים ומודולים

כדי לעזור לך ליצור דפים יעילים לאתר שלך, שני התוספים כוללים בחירות מרשימות של ווידג’טים ומודולים שתוכל להכניס לפריסות שלך דרך הממשקים של בונה הדפים..

עם הגרסה החינמית של Elementor, אתה מקבל גישה ל -30 ווידג’טים בסיסיים, ואילו גרסת ה- plug-in של הפרו כולל יותר מ- 40 ווידג’טים מתקדמים נוספים. משתמשי Divi יכולים להוסיף 40 מודולים לדפים שלהם.

המודולים והווידג’טים של שני התוספים ניתנים להתאמה אישית גם כן, כך שתקבל שליטה מלאה על מראהם ברגע שהם נוספו לדפים שלך..

כמה דוגמאות למודולים אלה:

 • כפתורים וקריאות לפעולה
 • טבלאות מחירים
 • קרוסלות המלצה
 • רשימות פוסטים בבלוג
 • רשתות תוכן לתיקים
 • טיימרים של ספירה לאחור
 • נגני וידיאו

יש הרבה קרוסאובר כשמדובר במודולים שאתה מקבל גישה אליהם עם שני הכלים האלה, וכל מה שנמצא בתוסף אחד אך לא נמצא בשני לא אמור להיות פורצי עסקות, כמו תיבות ההפעלה של Elementor שאינן נמצאות ב- Divi או באפשרות תיק העבודות לסינון של Divi שאינה נמצאת ב- Elementor.

כשמדובר בשאלה אם ל- Divi או Elementor יש מבחר טוב יותר של מודולים, קשה להכריז על אחד כזוכה. ל- Elementor Pro יש יותר מ- Divi, אבל זה באמת תלוי באילו אלמנטים ברצונך להוסיף לדפים שלך.

אפשרויות נושא של וורדפרס

שני התוספים צריכים לעבוד עם כל נושא ש”כבד את תקני הקידוד של וורדפרס שהוגדרו על ידי קודקס שלו “, אך אם טרם התחלת את אתרך ובחר נושא, או אם אתה מחפש נושא חדש לאתר שלך, Divi ו- Elementor שניהם נושאים משלהם.

כאמור, בנוסף לתוסף לבניית העמודים של Divi, יש גם נושא של Divi WordPress. קטע התמחור של השוואה זו כולל את כל הפרטים על רכישת כלים אלה – עם זאת, כאשר אתה קונה את התוסף Divi, אתה מקבל גישה גם לנושא ה- Divi. לכן, אם אתה יוצר אתר וורדפרס חדש, לא תצטרך לדאוג למצוא נושא מתאים אם תחליט כי Divi היא בונה הדפים הטוב ביותר לפרויקט שלך..

ערכות נושא של Divi לעומת Elementor WordPress

הרכישות של התוסף Divi Builder מגיעות עם ערכות הנושא של Divi ו- Extra WordPress, ואילו צוות Elementor יצר נושא בחינם לשימוש עם בונה הדפים שלהם..

צוות Elementor הפיק נושא חופשי בשם Hello Elementor שהם מתארים שהוא “וניל רגיל” & נושא קל משקל ‘לבונה הדפים שלהם. ישנה גם רשימת נושאים מומלצים של צד שלישי בחינם ופרמיום באתר Elementor.

בגלל זה, אינך צריך לדאוג למצוא נושא מתאים עם אלמנטור או דיווי, מכיוון ששניהם מספקים לך אפשרות תואמת.

בוני נושאים

בדרך כלל, מרבית התוספים של בונה הדפים מאפשרים לך לעבוד רק על תוכן הפוסט או הדף, ולא על החלקים באתר שלך המוגדרים על ידי הנושא שלך, כמו אזורי הכותרת התחתונה והכותרת התחתונה, או התבניות של הבלוג היחיד ותבניות הארכיון של הבלוגים..

עם זאת, לאחר עדכונים אחרונים, לתוספי Divi וגם ל- Elementor Pro יש כעת תכונה שהם מתארים כ- Builder Theme.

פירוש הדבר הוא שתוכלו לעצב כותרות עליונות עליונות עליונות וחתונות מותאמות אישית עבור אתר האינטרנט שלכם, החל מהתחלה או באמצעות התבניות שלהם, ואז להקצות את הכותרת העליונה או הכותרת התחתונה המותאמת אישית לכל האתר שלכם, או לחלקים ספציפיים ממנו..

פריסות כותרת של בונה נושאים של Elementor

ל- Elementor Pro יש הרבה כותרות כותרת עליונה, כותרת תחתונה ותבניות אחרות לשימוש עם התכונה Builder Theme.

עם Elementor, יצירת אזור הכותרת המותאמת אישית מתרחשת בממשק של בונה הדפים, ומעניקה לך שליטה מלאה על מראה אזור זה באתר שלך, ללא קשר לאיזה נושא אתה משתמש..

עורך כותרות בונה נושאים של Elementor

אתה יכול ליצור את הכותרת המותאמת אישית ורכיבי נושא אחרים בבונה העמודים של Elementor.

ניתן להגדיר תוכן דינמי, כגון לוגו האתר והתפריט שיוצג בכותרת המותאמת אישית, באמצעות ממשק בונה העמודים של Elementor..

בונה ערכת הנושאים Divi עובד באותה צורה של בונה הנושאים Elementor, ומעניק לך שליטה בכל ההיבטים באתר וורדפרס שלך..

הגדרות בונה ערכות Divi

בדומה ל- Elementor Pro, בונה העיצוב של Divi (בתמונה) מאפשר לך לעצב תבניות עיצוב מותאמות אישית באמצעות העורך שלה, ואז לשלוט בדיוק מתי הם משמשים באתר שלך..

תכונות כמו הגדרות הפרסום המותנות של שני הכלים מקלות על הקצאת אוטומטית של תבניות, כגון פריסת הודעה בודדת, לתוכן מקטגוריות ספציפיות, למשל.

אם ברצונך לעצב כותרות עליונות, כותרות תחתונות, תבניות פוסטים לבלוגים ועוד, Divi וגם Elementor Pro מאפשרים זאת באמצעות תכונות בניית העיצוב שלהם. שני התוספים יישמו תכונה זו ממש טוב.

תכונות נוספות

בנוסף לכל התכונות החיוניות ההופכות תוסף נהדר לבניית עמודים, כמו קבוצה גדולה של תבניות באיכות גבוהה ועורך חזותי רב עוצמה, Divi ו- Elementor כוללות כמה תכונות נוספות שכדאי להזכיר במהירות..

דיווי מובילה

כדי להוציא את הניחושים ביצירת עיצובים של דפים מותאמים אישית שממירים את מטרות האתר שלך, כגון לעודד את המבקרים ליצור קשר באמצעות טופס יצירת קשר, להצטרף לרשימת הדוא”ל שלך, לקנות מוצר או לנקוט בפעולה אחרת, ל- Divi יש כלי ש יכול לעזור לך לייעל את התוכן שלך.

הכלי הזה הוא Divi Leads, והוא משולב בונה הדפים, ומאפשר לך לבצע בדיקות מפוצלות על ידי יצירת גרסאות מרובות של אלמנט עמוד, כגון כפתור או כותרת. Divi Leads יציגו אז את הגרסאות השונות של אותו אלמנט לקבוצות המשנה של הקהל שלכם.

בזמן שהמבחן פועל, מתבצע מעקב אחר אינטראקציות הקהל עם הגרסאות השונות של האלמנטים, מה שמאפשר לך לראות בבירור איזו מהן מספקת את התוצאות הטובות ביותר כנגד היעדים שלך. לאחר שיצרת את הגרסאות של הדף שברצונך לבדוק, כל התהליך של הפעלת הניסוי ואיסוף נתונים הוא מאוד מחוייב.

למרות שאתה עשוי לחשוב שעיצובי הדפים המותאמים אישית שלך נראים נהדרים, Divi Leads יכולים לומר לך אם הם אפקטיביים לעזור לך להתגבר על המטרות שלך..

למרות שלאלמנטור אין תכונה לבדיקת פיצול, ניתן לשלב אותה עם אופטימיזציה של Google, ולתת לך דרך לבצע בדיקות A / B על התוכן המותאם אישית שלך. עם זאת, שילוב פונקציונליות זו בונה הדפים שלך, כמו במקרה של Divi, הופך את מיטוב העיצובים המותאמים אישית לקלים ויעילים יותר..

חלונות קופצים של אלמנטור

תבניות קופצות של Elementor

ל- Elementor Pro יש תכונה לבניית חלונות קופצים עם סט תבניות משלה שתוכלו למצוא בהן שימוש.

תכונה של- Elementor Pro כוללת כי Divi (והגרסה החינמית של Elementor) אינה היא בונה מוקפץ המאפשר לך ליצור חלונות קופצים מושכי עין משלך, פליי-אין, ברים שלום, תצוגות במסך מלא ו עוד – הכל דרך ממשק בונה העמודים של Elementor.

אם אתה רוצה שהמבקרים שלך יבצעו פעולה ספציפית באתר שלך, או יראו הודעה, חלונות קופצים והווריאציות שלהם הם דרך נהדרת לתפוס את תשומת ליבם.

אמנם ל- Divi אין תכונה ליצירת חלונות קופצים מובנית, אך רכישת Divi מעניקה לך גישה לתוסף ה- pop-up והדוא”ל של הפופ-אפ, בלום, כלי שימושי שבדקנו בעבר. עם זאת, שוב, הפונקציונליות המשולבת ישירות בתוסף בונה הדפים, כמו שקורה באלמנטור, היא נוחה יותר משימוש בכלי נפרד.

קהילה

ערכות נושא אלגנטיות עשתה עבודה נהדרת בטיפוח קהילה סביב מוצריה, כולל התוסף Divi Builder. באתר שלה יש את אחד הבלוגים העמוסים ביותר על וורדפרס, עם המון תוכן שימושי עבור משתמשי Divi.

יתר על כן, ישנם גם מפגשים אישיים המתקיימים בכל רחבי העולם, בהם תוכלו ליצור קשר עם משתמשים אחרים של Divi. קבוצת הפייסבוק הרשמית של Divi, כמו גם הרבים הבלתי רשמיים, נותנת לך מקום אחר לקבל תמיכה והשראה לפרויקטים שלך..

קהילת Elementor כוללת גם מפגשים אישיים, קבוצות פייסבוק עסוקות, ומקום למפתחים לשתף פעולה עם הפלאגין.

תוספות ואפשרויות שדרוג

מכיוון שגם Divi וגם Elementor הם בוני דפים פופולריים מאוד, נוצרו מספר תוספות של צד שלישי עבור תוספים אלה. חלקם תוספות בחינם בעוד שאחרים בתוספות בתשלום. עם זאת, אם אתה מגלה שיש משהו שאתה לא יכול לעשות עם Divi או אלמנטור, יש סיכוי טוב שתוכל למצוא תוסף שמביא פונקציונליות זו לבוני הדפים..

היכן למצוא תוספות עבור Elementor ו- Divi:

 • שוק אלגנטי מפרט תוספות בחינם ותשלום ממגוון מקורות.
 • עמוד התוספות של Elementor כולל קישורים לאפשרויות בחינם ובתשלום.

אם אינך מצליח למצוא תוסף שמטפל בבעיה שלך, ייתכן שתוכל לבצע קוד לעצמך או לשכור מפתח שיבנה אותו עבורך. למעשה, יש מידע רב עבור מפתחים שרוצים ליצור פתרונות לבונה העמודים שלהם באתר Elementor.

אפשרויות תמחור

להלן סקירה מהירה של אפשרויות התמחור עבור תוספים אלה לפני שנפרק בדיוק מה אתה מקבל עבור הכסף שלך:

 • Divi Builder: 89 $ עבור רישיון לשנה או 249 $ עבור רישיון לכל החיים, כאשר שתי האפשרויות מאפשרות לך גישה לתוספים ונושאים נוספים מתוך ערכות נושא אלגנטיות..
 • Elementor: גרסת חינם זמינה בעוד רישיונות Elementor Pro מתחילים ב 49 $ לשנה.

כפי שאתה יכול לראות, התוסף Divi Builder מגיע עם המוצרים האחרים של ערכות נושא אלגנטיות, כך שכאשר אתה רוכש Divi Builder, אתה מקבל גישה גם לתוסף השיתוף החברתי Monarch קרא את סקירת Monarch שלנו כאן. שתי אפשרויות הרישיון כוללות גישה לאותן קבוצות של תכונות של Divi Builder ולמוצרים האחרים של Theme Elegant.

אפשרויות תמחור דיווי

Divi Builder זמין בשתי תוכניות תמחור.

סקרנו בעבר את חבילת העיצוב האלגנטי, כך שתוכלו לקרוא את המאמר הזה כדי לגלות בדיוק מה תקבלו אם תירשמו. לא משנה אם בחרתם בשנה אחת או ברישיון לכל החיים, תוכלו להשתמש במוצרי העיצוב האלגנטי במספר בלתי מוגבל של אתרים.

תוכניות תמחור של אלמנטור

המחיר של Elementor Pro תלוי בכמה אתרים ברצונכם להשתמש בתוסף.

עם Elementor Pro, הרישיון של $ 49 מאפשר שימוש באתר אינטרנט אחד, כאשר האפשרויות היקרות יותר מכסות מספר רב יותר של אתרים. מלבד זאת, רישיונות Elementor Pro זהים, ומאפשרים לך גישה לכל התכונות של תוסף זה, ללא קשר לאפשרות שתבחר..

גם Divi Builder וגם Elementor Pro מתחייבים להחזר הכסף בחזרה למשך 30 יום, כך שתוכל לנסות אותם ללא סיכון.

מחשבות אחרונות

גם Divi Builder וגם Elementor Pro הם עורכי תוכן מרגשים ומרשימים עבור WordPress. הם לא רק נותנים לך שליטה מלאה על הפוסטים והדפים שלך, אלא גם על הכותרות, הכותרות התחתונות ואזורים אחרים באתר שלך. הפוטנציאל היצירתי לאתר שלך עם אחד מהכלי הוא כמעט בלתי מוגבל.

ללא קשר לאיזה תבחר, לא תתאכזב.

עם זאת, כדי לעזור לך לקבל החלטה, עיין בתבניות שלהם כדי לראות באיזה תוסף יש יותר אפשרויות שסביר להניח שתשתמש בפועל.

הצגת מבחר המודולים היא גם רעיון טוב, רק למקרה שיש אלמנט מסוים שתרצה להוסיף לאתר שלך שאינו כלול ב- Divi או Elementor.

כשמדובר על קלות השימוש, ממשק Elementor הוא ככל הנראה הקל ביותר מבין השניים להתחיל איתם. לכן, אם אין לך זמן או נטייה ללמוד מערכת חדשה לחלוטין, Elementor עשוי להיות טוב יותר עבורך מאשר Divi עם ממשק המשתמש הייחודי שלה.

אם בכל זאת תרצה לדעת יותר על בוני הדפים האלה, תוכל לקרוא את סקירת Divi Builder שלנו ואת סקירת Elementor שלנו כדי לקבל את התמונה המלאה.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map