סקירה של בונה Divi: תוסף לבניית דפים וירידות מרשימים ומרשים של עמודים לפי נושאים אלגנטיים (2020)

מבצעי וורדפרס


ערכות נושא אלגנטיות הן אחת מחנויות הנושאים המובילות בוורדפרס, ונושא הדגל שלה, Divi, זכה להצלחה בורחת – בעיקר בזכות הכלי לבניית העמודים של גרירה ושחרור..

עם זאת, למעשה ניתן לקבל גישה לאותו כלי לבניית עמודים ממש מבלי לעבור לנושא ה- Divi. הודות לשחרורו של התוסף Divi Builder, כעת תוכלו להוסיף את עורך התוכן החזותי החזק הזה לכל אתר וורדפרס – לא משנה באיזה נושא אתם משתמשים.!

אם אתה רוצה שליטה רבה יותר על מראה האתר שלך ב- WordPress, התוסף הזה יכול להיות מה שאתה מחפש. המשך לקרוא כדי לגלות בדיוק מה יש לו להציע וכמה קל להשתמש בו.

Divi Builder Features

ה- Divi Builder זמין כעת כתוסף עצמאי, והוא יעבוד עם כל נושא וורדפרס – לא רק כאלה מתוך ערכות נושא אלגנטיות..

Divin Builder Plugin דף הבית

התוסף Divi Builder צריך להוסיף עורך תוכן גרור ושחרר לכל נושא בוורדפרס.

במהלך הבדיקה השתמשתי בו עם נושא ילד למסגרת ג’נסיס מבית סטודיופרס – וכמעט הכל עבד כצפוי. מדובר בעסקה די גדולה, שכן הוספת אפילו עריכת פריסת עמוד בסיסית לוורדפרס יכולה באמת לעזור לכם לשפר את דף הבית ותכנים אחרים באתר שלכם..

בטח, ישנם בוני דפים עצמאיים אחרים הזמינים עבור וורדפרס, אך כפי שאנו עומדים לראות, ל- Divi Builder יש כמה תכונות המבדילות אותו מהמתחרים.

גרור ושחרר עורך תוכן חזותי

Divi Builder אולי התחיל ככלי לבניית העמודים האחוריים, אך כעת הוא עורך חזותי אמיתי חזיתית. בזכות השדרוג הזה, במקום לעבוד בקצה האחורי או באזור לוח המחוונים של וורדפרס באתר האינטרנט שלך, אתה למעשה עורך עריכה של הקצה הקדמי של האתר שלך באמצעות WYSIWYG (מה שאתה רואה-מה-אתה-מקבל) ממשק.

ממשק משתמש WYSIWYG

ל- Divi Builder יש כעת עורך חזותי חזיתי של WYSIWYG ליצירת פריסות פוסטים ודפים מותאמים אישית.

החיסרון העיקרי של בוני העמודים האחוריים הוא שאתה לא באמת יודע איך ייראה העיצוב שלך עד שתעבור לתצוגה הקדמית. לכן היכולת לעבוד ישירות בקצה הקדמי של אתר האינטרנט שלך, כפי שאתה יכול עם הגרסה האחרונה של Divi Builder, נותנת לך תמונה מדויקת של איך המבקרים שלך יחוו את התוכן שלך. זה חוסך זמן, מכיוון שלא תצטרך להמשיך לעבור בין תצוגות אחוריות לקצה הקדמי, וגם מסיר את התסכול מהגילוי של הפריסות שלך לא נראה כמו שהתכוונת.

עורך הגדרות מודול הלחצן

אתה יכול להתאים אישית כל אחד מהרכיבים בדף שלך באמצעות העורך החזותי.

כפי שתוכלו לראות מה צילום המסך שלעיל, תוכלו פשוט ללחוץ על אלמנט עמוד – כולל טקסט – ולהתחיל לערוך אותו. כשאתה עובד בקצה הקדמי של האתר שלך, אתה יכול לראות בדיוק איך הדף ייראה למבקרים שלך.

עריכת טקסט מוטבעת

ניתן לערוך טקסט באופן מקוון דרך ממשק Divi Builder.

עם זאת, לעבודה במצב האחורי יש כמה יתרונות. ראשית, תוכלו לקבל סקירה טובה של אופן הבניין של הדף, כולל המודולים הנמצאים בשימוש ואיך הם מסודרים. זה יכול להיות שימושי גם כשאתה מתכנן עיצוב ועדיין לא מודאג יותר מדי מאיך שהוא ייראה, אלא מתמקד במבנה העמוד.

למרבה המזל, Divi Builder מאפשרת לך כעת לעבור למצב מסגרת חוטים, להסתיר את התוכן של כל מודול ביעילות ולהפוך את מבנה העמוד ליותר בולט. במצב מסגרת חוט תקבל סקירה טובה של פריסת העמוד שלך ואילו מודולים נמצאים בשימוש. לאחר מכן תוכל לגרור דברים במהירות ולהתאים את הפריסה מבלי שתוכן המודולים יסתדר.

ממשק המשתמש של Wireframe של Divi Builder

מצב Wireframe נותן סקירה טובה של פריסת העמוד ומקלה על מעבר חלקים שלמים.

על ידי מתן שני מצבים אלה, Divi Builder מאפשר לך לעבוד בדרך הרצויה לך, מתי שאתה רוצה.

בנוסף לעורך החזותי הקדמי ומצב מסגרת החוטים, כמה תכונות נוספות נוספו לממשק Divi Builder מאז יציאתו. כעת תוכלו לבטל ולבצע מחדש כל פעולה שביצעתם בעורך, לעבור לתצוגת תצוגה ניידת כדי לראות כיצד הפריסה שלכם תראה בסמארטפון, ולהתרחק ולהתרחק כדי לקבל סקירה טובה של הדף כולו..

התקרב והתרחק

כעת תוכל להתקרב ולהתרחק כדי לקבל תצוגה טובה יותר של פריסת העמודים שלך.

התכונות לעיל גורמות ל- Divi Builder להרגיש יותר כמו יישום תוכנה לעיצוב אתרים עצמאי מאשר תוסף וורדפרס טיפוסי.

אף על פי שכלול פונקציונליות כל כך הרבה חדשה זה דבר טוב, לממשק השונה כל כך מעורך וורדפרס ברירת המחדל יכול להיות החסרונות שלו כשמדובר בשימושיות.

עם זאת, לאחר שבדקנו את התכונות הטובות ביותר של Divi Builder, נחקור את חוויית המשתמש של תוסף זה.

ספריה הולכת וגדלה של פריסות אתרים ודפים מיוצרים מראש

חבילת פריסת אתר סטודיו ליוגה

יש 106 חבילות פריסה שנבנו מראש, שכל אחת מהן מכילה מספר פריסות עמוד בודדות.

כפי שראינו זה עתה, Divi Builder מעניקה למעצבי רשת שאינם יכולים ליצור עיצובים עמודים מתקדמים משלהם ללא צורך במיומנויות קידוד..

אך אל תדאגו אם העיצוב אינו הנקודה החזקה שלכם – תוסף זה מגיע גם עם מבחר נהדר של פריסות איכותיות מראש, שניתן להשתמש בהן כמו שהן, או כבסיס לעיצובים בהתאמה אישית משלכם..

חבילת פריסת אתר מטפל

פריסות Divi Builder ניתנות להתאמה אישית באמצעות העורך החזותי.

בזמן הכתיבה, היו 106 חבילות פריסת אתרים שנבנו מראש, וניתן לבחור בהן 791 פריסות עמוד בודדות. כל חבילת פריסה מתמקדת ביצירת סוג אינטרנט ספציפי, כולל אתרים לסוכנויות, פרילנסרים, חנויות מסחר אלקטרוני, מסעדות, חברות בנייה ורבות נוספות. עם זאת, ניתן להתאים בקלות את כולם להתאמה לפרויקטים אחרים.

ספריית פריסות אתרים

הספרייה של חבילות אתרים ופריסות בודדות גדלה כל הזמן.

בנוסף ליצירת אתר עם חבילת פריסה ותבניות אישיות שלו, תוכלו לערבב ולהתאים את התבניות השונות לבניית אתר ייחודי משלכם. לכן, אם אתה רואה דף נחיתה בחבילת פריסה אחת שאתה אוהב, אתה יכול בקלות לשלב אותו באתר שלך.

דפדפן חבילת הפריסה של Divi Builder

חבילות הפריסה של האתר מורכבות מפריסות בודדות בהן ניתן להשתמש ללא תלות בחבילה שלהם.

גרסאות קודמות של Divi Builder כללו רק מספר קטן של פריסות עמוד בודדות, אך כעת תקבל גישה לספרייה הולכת וגדלה של חבילות אתרים שלמות, וזו דרך אחרת ש Divi Builder משווה לטובה עם תוספים אחרים לבונה העמודים, כמו Beaver Builder ו- Elementor.

בחירה שימושית של מודולי תוכן

Divi Builder כולל יותר מ- 30 מודולי תוכן הניתנים להתאמה אישית שניתן להכניס בקלות לפרישות העמודות והשורות שלך. זה מספר מרשים, אבל האם הם באמת מועילים?

מודול הקריאה לפעולה של Divi Builder

מודול הקריאה לפעולה יכול לכלול טקסט, תמונות וכפתורים.

כמה מהדגשים מספריית מודולי התוכן כוללים כפתורי קריאה לפעולה, טיימני הספירה לאחור, טפסים להצטרפות לדוא”ל, מפות, טבלאות תמחור, המלצות, מחוון וידאו והרבה יותר..

Divi Builder Optin Form Module

אתה יכול להשתמש במודול optin לדוא”ל בכדי להרחיב את הידיעון שלך.

על ידי הפעלת Divi Builder באתר שלך, תחליף מייד את הפונקציונליות של אינספור תוספים חינמיים ומסחריים אחרים בפעם אחת. זה לא אמור רק להפחית את העומס באתר האינטרנט שלך, אלא גם לחסוך לך כסף.

מודול טבלת תמחור של בונה Divi

דוגמה למודול טבלת התמחור של Divi Builder.

רוב המודולים מגיעים עם מספר וריאציות, כך שאתה לא תקוע עם תצורת ברירת המחדל, וכמעט לכל אחד מהם יש מספר הגדרות מרשים, כך שתוכל להתאים אותם להתאמה לאתר שלך ולחזון שלך..

הגדרות מודול המלצות של Divi Builder

ניתן להתאים אישית כל מודול שתוסיף לדף שלך בדרך כלשהי.

אם אתה רוצה ערכת כלים לכל המטרה לבניית כמעט כל סוג של אתר, מודולי התוכן של Divi Builder קרובים ככל שתוכל להגיע.

Divi Builder A / B Testing Tool

החופש היצירתי הזה הרבה על אתר וורדפרס שלך הוא נהדר, אבל זה יכול להיות קשה לדעת מה ההשפעה שיש להתאמות האישיות שלך על פעולות המבקרים שלך. למרות שאתה עשוי לחשוב שהפריסה המותאמת אישית שלך וסכימת הצבעים הייחודית שלהם יעלי את הקהל שלך ויובילו להמרות רבות יותר, המבקרים שלך עשויים לחלוק על כך.

Divi Builder Leads

Divi Leads מאפשר לך להשוות מספר עיצובים ולמדוד עד כמה הם יעילים כנגד היעדים שלך.

למרבה המזל, התוסף Divi Builder כולל תכונה שימושית מאוד המאפשרת לך לבדוק את העיצובים שלך כדי לראות כמה הם יעילים לקהל שלך. על ידי שימוש בכלי בדיקות ומיטוב המרות של Divi Leads A / B, אתה יכול לנסות וריאציות שונות של תכנים ועיצוב כדי לראות איזה מהם מייצר את שיעור ההמרות הטוב ביותר..

באמצעות התכונה Divi Leads, אתה יכול ליצור במהירות גרסאות מרובות של אלמנט בדף שלך, כגון כפתור, גרפיקה של באנר או טבלת מחירים, ואז, לאחר ציון מטרה, ראה לאיזה קהל הקהל שלך מגיב בצורה החיובית ביותר..

Divi Builder מובילה בדיקות מפוצלות

אתה יכול ליצור במהירות שתי גרסאות של כפתור ולראות על אחת מהן לוחצת הכי הרבה.

לדוגמה, אתה יכול ליצור שתי גרסאות שונות של כפתור בדף שלך, כאשר כל אחת מציגה טקסט שונה. Divi Leads עוקב אחר כך אחר ביצועי הכפתורים כנגד המטרה שבחרת כדי לראות, למשל, על הכפתור שנלחץ לעיתים קרובות יותר על ידי המבקרים שלך. כאשר נאסף מספיק נתונים כדי להראות איזו גרסה היעילה ביותר, תוכלו לסיים את הבדיקה ולהציג את הכפתור עם שיעור המרות היעד הגבוה ביותר, ואז להשבית את הגרסאות האחרות.

Divi מובילה תוצאות מבחן מפוצל

תוצאות הבדיקה המפוצלות של Divi Leads מקלות על הצגת המנצח.

התוצאות המסופקות על ידי תכונת האופטימיזציה של Divi Leads מפורטות אך קלות להבנה, מה שמבהיר איזו גרסה הניבה את התוצאות הטובות ביותר.

אם אתה מנסה להשיג מטרה מסוימת, כגון יצירת מכירות, קליקים על קישור מסוים או שיעור יציאה מדף יציאה מדף יציאה, תכונה זו תהיה לא יסולא בפז כשאתה מבצע אופטימיזציה לאתר שלך.

עורכת תפקיד Divi

Divi Builder נשלח עם עורך תפקידים שמקל על השליטה בסוגי המשתמשים שיכולים לגשת לאלמנטים השונים של הבונה. אם יש לך מחברים משותפים שכותבים לבלוג שלך ואתה לא רוצה שהם יתחילו ליצור פריסות מותאמות אישית לפוסטים שלהם, אתה תעריך את התכונה הזו.

לחלופין, ייתכן שתרצה שכותביך המשותפים יוכלו להשתמש במודולים מסוימים מהבונה, כגון כותרות ותמונות ברוחב המלא, אך לא במודולים אחרים. כך או כך, בעזרת עורך התפקידים תוכלו לקבוע בדיוק מי יכול לעשות מה.

עורך תפקידים של Divi Builder עבור מחברים

אתה יכול להשתמש בתפקידי המשתמש המוגדרים כברירת מחדל של וורדפרס כדי לקבוע מי יכול להשתמש באיזה חלקים ב- Divi Builder.

אם אתה מעצב אתרים ודואג ללקוח שישבור את העיצובים המותאמים אישית שבנית עם Divi לאחר מסירת האתר שלהם, עורך התפקידים יעזור להפחית את הסיכוי שזה יקרה..

מודולי עורך תפקיד של Divi Builder

עורך התפקידים מעניק לך שליטה מפורטת על המודולים הזמינים למשתמשים שלך.

ההגדרות של עורך התפקידים הן גרגיריות מאוד, כך שלא מדובר בגישה של הכל או כלום. על ידי בחירת תפקיד משתמש וורדפרס, כגון מחבר, אתה יכול להגדיר באילו רכיבים של התוסף, אם בכלל, הם יכולים לעשות שימוש.

אסטרטגיית יציאת נושא של Divi

אם אתה כבר משתמש בערכת הנושא של Divi – שכוללת את הפונקציונליות של Divi Builder – החדשות הטובות הן שהתוסף הזה נותן לך דרך קלה להחליף ערכות נושא מבלי לשבור את כל העיצובים המותאמים אישית שלך ופריסות העמודים שלך..

על ידי הפעלת התוסף Divi Builder באתר שלך, אך עם מעבר מהנושא של Divi, יש לך כעת אסטרטגיית יציאה להשאיר את נושא ה- Divi מאחור (לא שיש סיבה להפסיק להשתמש בערכת הנושא של Divi, אבל נחמד שיש לך אפשרויות).

כדאי לציין כי כל דפים שנוצרו עם Divi Builder יישברו אם תשבית את התוסף באתר שלך. אמנם יש לצפות מכלי מסוג זה, אך ראוי להזכיר זאת, שכן נעילת התוסף והתוסף הם נושא רציני, וזה דבר שכדאי לקחת בחשבון בבחירת מוצר חדש..

למרבה המזל, עם תוכניות התמחור הזמינות עבור Divi Builder – שאליהן נגיע בקרוב – לא תצטרך לדאוג לקשור בחוזים יקרים כדי להפעיל את האתר שלך כמו שצריך.

Divi Builder עורך חזותי חווית משתמש

בחלק זה של סקירתנו, נבדוק במהירות כיצד להשתמש בתוסף זה ליצירת פריסות ועיצובים מותאמים אישית של דפים עבור אתר WordPress שלך..

דיווי בונה ועורך גוטנברג

בכל פעם שאתה יוצר פוסט או דף חדש, יש לך אפשרות להשתמש בעורך וורדפרס ברירת המחדל או Divi Builder.

מכיוון ש Divi Builder שונה מאוד מעורך וורדפרס הרגיל, אפילו משתמשי וורדפרס המנוסים ביותר עשויים למצוא תחילת העבודה עם בונה התוכן החזותי הקדמי הזה מעט מאתגר..

כדי לעזור להתגבר על זה, יש כעת סיור מפורט שתוכלו לצאת לאחר שהשיקו את ה- Bui Divi בפעם הראשונה, שמעביר אתכם בתכונות העיקריות של התוסף..

סיור ברוך הבא של Divi Builder

סיור הברכה מסייע למשתמשים חדשים להתחיל עם Divi Builder.

לאחר שעשיתם את הסיור או בחרתם לדלג עליו, מוצגת בפניכם האפשרות להתחיל עם דף ריק, לטעון פריסה שנעשתה מראש או לשכפל עמוד קיים.

התחל עם Divi Builder

יש לך שלוש אפשרויות עיקריות ליצירת פריסת עמוד באמצעות Divi Builder.

בין שאתה בוחר לבנות את הדף שלך מאפס או לטעון תבנית, כפי שאתה יכול לראות מתוך צילום המסך שלמטה, אתה עובד רק על אזור העמודים בוורדפרס, עם הכותרת, סרגל הצד ואזורים אחרים של הנושא שבחרת מוצג..

תבנית ברירת מחדל של עשרים ושמונה עשרה

אם לנושא שלך אין תבנית ברוחב מלא, זה יגביל את גודל עיצובי הדפים שלך.

כמה ערכות נושא של וורדפרס כוללות תבנית רוחב מלאה או תבנית למסך מלא המאפשרת להסתיר את הכותרת העליונה, כותרת התחתונה וסרגל הצדדיות בדף בו אתה עובד, כך שתוכל ליצור דפי מסך מלא, כגון דף הבית או דף הנחיתה..

אבל אם הנושא שלך לא, כמו שקורה עם ערכת הנושא האחרונה של ברירת המחדל של וורדפרס עשרים ושמונה עשרה, אתה יכול להתקין פלאגין בחינם כמו תבניות של רוחב מלא כדי להוסיף אותם לאתר שלך..

נושא עם תבנית רוחב מלא

בעזרת התבנית הנכונה, אתה יכול להשתמש ב- Divi Builder כדי ליצור פריסות עמוד ברוחב מלא, מבלי לכלול את הכותרת העליונה ותחתונה של העיצוב שלך..

בין אם ברצונך ליצור פריסה ברוחב מלא ובין אם לא, השלב הבא הוא להכניס שורה לדף שלך. מכיוון שניתן לחלק את השורות למספר עמודות, Divi Builder נותן לך מבחר טוב של שילובי עמודות לבחירה.

הכנס שורה

פריסות עמוד שנוצרו באמצעות Divi Builder מורכבות משורות, עמודות ומודולים.

לאחר שתוסיף שורה, תתבקש להכניס מודול לפריסה שלך. כפי שנראה בהמשך סקירה זו, יש מספר מרשים של מודולים לבחירה.

הכנס מודול לפריסה

Divi Builder מגיע עם מגוון רחב של מודולים לפריסות שלך.

לאחר הוספת מודול לדף שלך, ההגדרות למופע זה של המודול מוצגות. אחת מנקודות המכירה העיקריות של Divi Builder היא שזה נותן לך שליטה רבה על האופן בו הדפים שלך, והמודולים שהם מכילים, נראים ומתפקדים.

הגדרות ובקרות מודול

כל שינוי שתבצע במודול מוצג מייד בדף.

כדי לחסוך זמן, אתה יכול לחפש בלוח ההגדרות כדי למצוא את הפקדים המדויקים שאתה מחפש, במקום ללחוץ על כל התפריטים העליונים והתפריטים. אתה יכול גם להגדיל את גודל הלוח כדי להציג יותר פקדים. מכיוון ש Divi Builder מעניק לך תצוגה מקדימה חיה של הדף בזמן העבודה, כל השינויים שתבצע בהגדרות מוחלים באופן מיידי על המודול שאתה עובד עליו..

Divi Builder Inline Editing Text

כל שינוי שתבצע, כולל עריכת טקסט, מוחל על עיצוב הדפים שלך בזמן אמת.

מכיוון שהשלב הבא בתהליך עיצוב העמודים מוצג באופן מיידי בממשק Divi Builder, לעולם אין בלבול מה עליך לעשות. עד שתעקוב אחר כל ההנחיות ותנקוט בפעולה המתאימה, הדף שלך אמור להתחיל לקבל צורה. בזכות זה, משהו שיכול היה לבלבל (למידת ממשק חדש) מרגיש מאוד פשוט.

זה לא אומר Divi Builder הוא כלי שתוכל לשלוט בו מייד. לעיתים לא ברור מיד מה עושים כמה מרכיבי ממשק המשתמש, כמו אלה המוצגים בתחתית המסך.

טיפים כלים לממשק המשתמש של Divi Builder

הממשק של Divi Builder הוא ייחודי, כך שייקח זמן לשלוט בו.

למרבה המזל, ישנם טיפים מסייעים להפעלת ריחוף, וכן כלי חיפוש שיעזור לך למצוא את ההגדרות שאתה מחפש. עם זאת, ככל הנראה ייקח לך זמן לדעת בדיוק היכן לחפש, או אפילו מה לחפש כשמנסים להשלים משימה ספציפית..

חיפוש ממשקי משתמש

תכונות כמו כלי החיפוש אמורות לעזור לך למצוא את ההגדרות שאתה מחפש או קישורים לדפי עזרה רלוונטיים.

עם זאת, מכיוון ש Divi Builder הוא כלי רב עוצמה שבאמת יכול לאפשר לך לפתוח את העיצוב של אתר וורדפרס שלך, זה לא אמור להיות מפתיע מכדי ללמוד שייקח קצת זמן עד שתוכל להשיג את הדרך החדשה הזו של עובד.

הבהרה האישית של Divi Builder

אמנם יש הרבה תכונות נהדרות שניתן למצוא בתוסף Divi Builder, אך ישנם כמה היבטים של הכלי הזה שהם המועדפים האישיים שלי..

תוכן ברוחב מלא

היכולת להציג תמונות ברוחב המלא וסוגים אחרים של תוכן (הנמצאים מעבר לקצוות מיכל הפוסט) היא תכונה עיצובית שראיתי ששימשה בה השפעה רבה על כמה בלוגים ידועים..

מודול כותרת רוחב מלא

Divi Builder כולל מבחר מודולים ברוחב מלא לפרישות העמודים שלך.

כעת, אין צורך לשנות ערכות נושא או להתחיל לפרוץ את קבצי התבניות שלך בכדי שתוכל להוסיף תוכן ברוחב המלא לפוסטים שלך.

מודולי רוחב מלא

Divi כוללת מספר מודולי רוחב מלא שניתן להוסיף לחלקים ברוחב המלא של העמוד שלך.

כל שעליך לעשות הוא להכניס קטע ברוחב המלא לבונה, ואז להוסיף לו מודול ברוחב המלא ואת התוכן המתאים, וסיימת. זה יכול לכלול תמונות, קטעי וידאו, טקסט, כותרות, תפריטים ועוד.

עם זאת, עד כמה השפעה זו עובדת תהיה תלויה בנושא שבחרת. פריצה מכלי ההודעות אינה קלה, ועם כמה נושאים זה לא עובד טוב כמו שהוא משתמש בערכת הנושא של Divi. עם זאת, אתה אמור להיות מסוגל להתגבר על זה על ידי הוספת תבניות ברוחב מלא משלך, על ידי יצירת משלך או על ידי התקנת תוסף מתאים.

המספר העצום של הגדרות ואפשרויות

כמעט כל מודול שתוכל להוסיף לפריסות שלך יכול להיות מוגדר באופן מלא כך שיענה על הצרכים שלך. לכל מודול יש אינספור הגדרות השולטות על מראהו ומתפקד, ומעניקות לך שליטה רבה על מראה האתר שלך – החל מהעיצוב הכולל, ממש עד לפוסטים ודפים בודדים..

אפקט אנימציה של המודול

ההגדרות מאפשרות לך להתאים אישית כמעט כל היבט בדף שלך, כולל הוספת אפקטים של אנימציה למודולים.

אם זה לא מספיק, אתה חופשי להוסיף CSS משלך לכל מודול כדי להתאים אותו באמת לצרכים שלך. עם זאת, אם אינך זקוק לרמת שליטה כזו ורק אתה רוצה לבצע את העבודה במהירות האפשרית, Divi Builder אינה עומדת בדרכך. ברוב המקרים, פשוט השימוש בהגדרות הרגילות מספק תוצאות נהדרות.

שכפול קל של אלמנטים

כמו גם היכולת לשמור את הפריסות שלך לשימוש חוזר בכל אתר אחר באמצעות נושא ה- Divi או התוסף Divi Builder, אתה יכול גם לשכפל את האלמנטים שיצרת עבור הפריסות שלך. פשוט לחיצה על סמל השיבוט יוצרת עותק של אותו אלמנט שתוכל לאחר מכן לשנות, וחוסכת זמן ומאמץ.

זה באמת עובד עם כל נושא וורדפרס

אולי תוכל למצוא נושא של וורדפרס שלא אוהב את ה- Divi Builder, אבל נראה שרוב הנושאים המיינסטרים המקודדים היטב יעבדו לצידו בשמחה..

האזור היחיד בו ה- Divi Builder לא עבד כמצופה כששימשו לנושא של צד שלישי – כגון ערכת הנושא המוגדרת כברירת מחדל עשרים ותשע עשרה – היה כשעבד עם המודולים והפריסות של המסך המלא או במסך מלא..

אין דוגמה לתבנית רוחב מלאה

הפריסה שלך לא תוכל למלא את חלון הדפדפן אם העיצוב שלך לא כולל תבנית ברוחב מלא.

כאמור, אלא אם העיצוב שלך מגיע עם תבנית ברוחב מלא שמסתירה את אזורי הכותרת העליונה, כותרת התחתונה וסרגל הצד, לא תוכל ליצור פריסות דפים הממלאות את כל חלון הדפדפן – דבר שתרצה לעשות בעת תכנון דף הבית או דף הנחיתה עם Divi Builder.

דף הבית באמצעות תבנית רוחב מלאה

לאחר שתוספת לאתר שלך תבנית ברוחב מלא, הפריסה שלך יכולה למלא את חלון הדפדפן.

עם זאת, אם העיצוב שלך לא מגיע עם תבנית ברוחב מלא, אתה יכול לעקוף את זה על ידי יצירת תבנית או התקנת תוסף שיוסיף אחת לאתר שלך..

למי הוא התוסף Divi Builder?

הודות לעדכונים ושיפורים שוטפים, זה הוגן לומר שעכשיו Divi Builder צריכה לפנות גם לאלה החדשים ביצירת פריסות דפים מותאמות אישית עבור אתרי הוורדפרס שלהם וגם למעצבי אתרים מנוסים יותר..

יש עקומת למידה כשמשתמשים בפעם הראשונה ב- Divi Builder, בעיקר בגלל ממשק המשתמש החדשני והמקורי, ואפשרויות היצירה הכמעט בלתי מוגבלות שהיא מספקת. עם זאת, עם מעט התמדה וניסוי וטעייה, רוב האנשים צריכים להיות מסוגלים להשיג תוצאות טובות מבונה העמודים הזה – במיוחד כשמשתמשים בפריסות שנבנו מראש כנקודת מוצא. ישנם גם שפע של סרטוני הדרכה מקוונים ומדריכים המתפרסמים באתר הנושאים האלגנטיים.

כלי למעצבי אתרים

עם זאת, מכיוון ש Divi Builder באמת יכול לעזור לחסוך זמן ומאמץ ביצירת עיצובים של דפים מותאמים אישית, גם מעצבי אתרים מנוסים צריכים למצוא בזה ערך. היכולת ליצור פריסות ואלמנטים בהתאמה אישית שניתנים לשימוש חוזר, לשכפל במהירות דפים ולבדוק עיצובים באמצעות התכונה Divi Leads הופכת את Divi Builder לכלי שימושי מאוד העומד לרשותך. מעצבי אתרים יעריכו גם את עורך התפקידים בעת מסירת אתרים ללקוחותיהם.

Divi Builder Plugin לעומת Divi WordPress Theme

למי שמתחיל אתר חדש של וורדפרס וטרם בחר נושא, הייתי ממליץ ללכת עם הנושא של Divi, מכיוון שאתה מקבל גישה לכל התכונות הנהדרות של התוסף Divi Builder מבלי שתצטרך לדאוג לפוטנציאל כלשהו בעיות תאימות נושא.

אם אתה כבר משתמש בערכת הנושא של Divi, לא תמצא שום פונקציונליות חדשה בתוסף Divi Builder. עם זאת, אם אתה משתמש בעיצוב של Divi אך אתה חושב לשנות ערכות נושא, בונה Divi צריך לעזור לך לעבור לנושא אחר מבלי לאבד גישה לפריסות או מודולי תוכן מותאמים אישית שאתה משתמש בהם..

אפשרויות תמחור של בונה Divi

כדי לקבל גישה לתוסף Divi Builder, עליך להצטרף למועדון העיצוב האלגנטי. זה לא דבר רע, מכיוון שיש המון יתרונות, והמחירים מתחילים מ 89 $ בלבד לשנה. בנוסף לתוסף Divi Builder, אתה מקבל גישה לחמישה תוספים אחרים, כולל כלי בונה צורות הצטרפות לדואר אלקטרוני רב עוצמה בלום ותוסף שיתוף המדיה החברתית המוצג במלואו..

לא רק זה, אך 89 הדולרים שלך כוללים גם גישה לכל 87 הנושאים – כולל Divi – כמו גם לכל האחרים ששוחררו על ידי עיצובים אלגנטיים במהלך תקופת החברות שלך. עם זאת, אם להיות כנה, זה רק הנושאים Divi ו- Extra שיהיו מעניינים, מכיוון שהאפשרויות האחרות ישנות יותר.

נושא וורדפרס נוסף

Divi Builder מגיע עם 87 ערכות נושא של וורדפרס, כולל אקסטרה.

אם אינך חובב תכניות מנוי שנתיות, תוכל להירשם לתכנית Access Lifetime ולשלם סכום חד פעמי של 249 דולר עבור גישה לכל העיצוב והתוספים, כמו גם לעדכוניהם, לכל החיים..

מעצבי אתרים, מפתחים ובעלי סוכנויות יכולים להשתמש בתוספים וערכות העיצוב האלגנטיות בכל מספר אתרים, הנתמכים במלואם, ללא צורך לרכוש רישיונות נוספים..

תוכל להציג את הפרטים המלאים של תוכניות התמחור האלגנטיות כאן.

סקירה של בונה Divi מחשבות אחרונות

כפי שאתה בטח יכול לדעת, אני מאוד מתרשם מהתוסף של Divi Builder. אני משתמש בפלאגין כבר זמן מה, אז אני די מכיר אותו ואיך הוא השתפר מאז השקתו.

ככל שנוספו תכונות חדשות כמו עורך חזותי מקדימה, מודולים נוספים ופריסות נוספות, Divi Builder הוא כלי בונה דפי וורדפרס אטרקטיבי עוד יותר מכפי שהיה בעבר.

עם המון פריסות דפים ניתנות לעריכה באיכות גבוהה לבחירה, כמו גם יותר מ- 30 מודולי תוכן שניתן להוסיף לפוסטים ולדפים שלך, Divi Builder הוא כלי גמיש באמת שניתן להשתמש בו ליצירת כל סוג של אתר באמצעות WordPress..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map