סקירה של טופס יצירת קשר 7: עדיין תוסף טופס יצירת קשר הגון עבור וורדפרס?

מבצעי וורדפרס


טופס יצירת קשר 7 הוא תוסף בחינם המומלץ – ונבחר באופן נרחב – המשמש להוספת טפסים ליצירת קשר לאתרי וורדפרס.

טופס יצירת קשר 7 קיים מאז 2007, כלומר המוניטין הטוב והמצב שלו הושגו לאורך תקופה ארוכה – ולא רק בשנים האחרונות. בגלל זה, כדאי להסתכל עליו עדכני כדי לראות אם זה עדיין התוסף הטוב ביותר לטופס יצירת קשר בחינם עבור WordPress.

הערכה מחודשת של טופס יצירת קשר 7 כדאית במיוחד, מכיוון שמספר אפשרויות חלופיות חזקות צצו במהלך השנים האחרונות – חלקן עם דירוג משתמשים חיובי מאוד ומספר מרשים של התקנות פעילות.

לכן, כדי לעזור לכם להחליט אם טופס יצירת קשר 7 הוא התוסף המתאים לאתר שלכם, סקירה זו מדגישה את ההיבטים הטובים והגרועים ביותר שלה, תוך שהיא בודקת כיצד היא משתווה עם כמה מהתוספים האחרים בחינם של טופס יצירת קשר הזמינים עבור WordPress.

בואו נתחיל…

אודות טופס יצירת קשר 7

כאמור, טופס יצירת קשר 7 הוא תוסף פופולרי מאוד להוספת טפסים מקוונים לאתרי וורדפרס, עם יותר מחמישה מיליון התקנות פעילות בזמן הכתיבה..

טופס יצירת קשר 7 תוסף דף וורדפרס

אולם כעת, כמה תוספי טופס מקוונים זמינים באופן חופשי, אשר שוחררו לאחר טופס יצירת קשר 7, כגון טפסים של Ninja (גרסת פרימיום זמינה גם ו- WPForms (גרסת פרימיום זמינה גם כן), מתקרבים לרמת שימוש זו, עם יותר ממיליון מיליון. ו -3 מיליון מתקנים פעילים בהתאמה.

יתרה מזאת, לגרסאות החינמיות של תוספים אלה יש דירוג משתמשים גבוה יותר מאשר טופס יצירת קשר 7, שהדירוג של עצמו החל מ -4.5 כוכבים מתוך 5 ל- 4.1 בשנים האחרונות. כל זה רומז כי טופס יצירת קשר 7 אינו יכול להיות עוד התוסף הטוב ביותר של טופס יצירת קשר עבור וורדפרס.

אז האם עליכם להשתמש בטופס יצירת קשר 7 כדי להוסיף טופס לאתר וורדפרס שלכם? לחלופין, אם אתה כבר משתמש בטופס יצירת קשר 7 באתר שלך, זה הזמן להתחיל לחשוב על מעבר לתוסף אחר?

סקירה זו של טופס יצירת קשר 7 תעזור לך לענות על שאלות אלה על ידי התבוננות בתכונות וחוויית המשתמש של התוסף, לפני שתסיים עם הערכה מהירה של התחרות.

טופס יצירת קשר 7 תכונות

במשך שנים רבות, נקודת המכירה העיקרית של טופס יצירת קשר 7 היא שהיא מקלה מאוד להוסיף טופס מקוון לאתר וורדפרס שלך המאפשר למבקרים שלך לשלוח הודעות ישירות לתיבת הדואר האלקטרוני שלך..

עם זאת, כדי שתוסף ייחשב לתוסף הטופס ליצירת קשר הטוב ביותר עבור וורדפרס, רמת פונקציונליות זו לבדה כבר לא מספיקה.

עם הרבה יותר תוספים מרשימים זמינים כעת שיש להם גם פונקציונליות זו, גורמים אחרים כמו חווית משתמש, תכונות נוספות ואפשרויות שדרוג הפכו לנקודות חשובות יותר ויותר שיש לקחת בחשבון בעת ​​בחירת פיתרון טופס יצירת קשר.

אנו נבדוק את הגורמים הללו בסקירה זו, אך לפני כן, הנה סקירה מהירה של תכונות המפתח של טופס יצירת קשר 7:

 • מותקן בקלות דרך לוח המחוונים של וורדפרס.
 • מגיע עם טופס יצירת קשר מוכן ומוגדר מראש שתוכל להוסיף לפוסטים ולדפים שלך.
 • יש מבחר שדות להרחבת טופס יצירת הקשר הבסיסי מראש.
 • צריך לעבוד עם כל נושא וורדפרס מודרני.
 • יש תמיכה ב- Captcha כדי להימנע מהגשות בטופס זבל.
 • ניתן לשימוש בחינם לחלוטין ללא שדרוגים בתשלום הדרושים.

בעוד שהנקודות שלעיל נראות טוב על הנייר, לטופס יצירת הקשר 7 יש כמה חסרונות, במיוחד בהשוואה לתחרות, מה שעלול להעמיד את הסטטוס שלו כתוסף טופס יצירת הקשר של וורדפרס הנפוץ ביותר בסיכון..

אז בואו נסקור את התכונות העיקריות של טופס יצירת קשר ביתר פירוט בכדי לראות כיצד הם יושמו ולעזור לכם להחליט אם זהו התוסף המתאים לטפסים WordPress המתאים לאתר שלכם..

דרך מהירה להוסיף טופס יצירת קשר לוורדפרס

מלבד היותם חופשיים לשימוש – וזו הדרישה העיקרית של אנשים רבים! ובעזרת דירוג כללי די חיובי מצד המשתמשים, אחת הסיבות הטובות ביותר לבחור טופס יצירת קשר 7 היא כמה מהר אתה יכול לקבל טופס יצירת קשר חדש באתר שלך..

בשונה מכמה תוספים פופולריים אחרים של טופסי וורדפרס, כמו WPForms קראו את סקירתנו כאן, טופס יצירת קשר מוכן ומוגדר מראש מתווסף אוטומטית לאתר האינטרנט שלכם – מוכן להכנס לאיזה עמוד תרצו – מייד לאחר ההפעלה..

רשימת טפסים

כדי לחסוך לכם זמן, טופס יצירת קשר 7 מגיע עם טופס יצירת קשר מוכן.

מכיוון שאינך צריך ליצור טופס יצירת קשר או אפילו להוסיף פרטי קשר משלך לטופס (אלא אם כן ברצונך לשנות את טופס כתובת הדוא”ל שנשלחים אליהם), טופס יצירת קשר 7 מספק דרך מהירה להוסיף סוג זה של טופס לכל אתר.

לאחר הפעלת התוסף, תוכלו להוסיף את טופס יצירת הקשר המוגדר כברירת מחדל לפוסטים ולדפי הוורדפרס שלכם על ידי הכנסת קוד הקוד המתאים, לא בטוחים מהם קיצורי הדרך? לתוכן שלך.

דוגמה לקוד-קוד

עליך להעתיק ולהדביק את קוד הקוד של טופס יצירת קשר 7 בעורך הדואר או בדף.

לאחר מכן תוכל לצפות בתצוגה מקדימה של הדף שלך כדי לראות כיצד נראה טופס יצירת הקשר ואז ללחוץ על כפתור הפרסום כשאתה מוכן לטופס להופיע..

תצוגה מקדימה של טופס יצירת קשר

מכיוון שלטופס יצירת קשר 7 אין חסימה לעורך WordPress, תצטרך להציג תצוגה מקדימה של הדף שלך בכדי לראות את הטופס.

טופס יצירת קשר 7 תוכנן כדי לעבוד עם כל נושא וורדפרס מודרני, כך שלא משנה באיזה אחד אתה משתמש, הטפסים שנוצרו על ידי תוסף זה צריכים להשתלב בצורה חלקה עם שאר אתר האינטרנט שלך.

עם זאת, בניגוד לטפסי Ninja ו- WPForms, טופס יצירת קשר 7 אינו מוסיף כפתור או חסימת לעורך וורדפרס המאפשר להוסיף במהירות טופס לפוסט או לדף..

נינג'ה מייצרת בלוק עורך וורדפרס

שלא כמו טופס יצירת קשר 7, טפסים של Ninja (בתמונה) מוסיפים חסימת לעורך וורדפרס להוספת טפסים לדפים.

במקום ללחוץ על כפתור או ללחוץ על חסימה, הכנסת טופס לתוכן שלך כרוכה בהעתקת הקוד הקצר מקטע אנשי הקשר בלוח המחוונים שלך, ואז הדבקתו לפוסט או לדף שאתה עובד עליו..

למרות שהעתקה והדבקה של קיצור הדרך אינה קשה, היא מוסיפה כמה צעדים נוספים לתהליך שתוספי טפסים אחרים הצליחו לחסל..

בעבר טופס יצירת קשר 7 כלל לכלול יישומון להצגת טפסים בסרגל הצד או בכותרת התחתונה באתר האינטרנט שלך. עם זאת, למרות היעדר ווידג’ט זה, אתה עדיין יכול להשיג את אותה האפקט על ידי הדבקת קוד הקוד של הטופס בווידג’ט טקסט.

יישומון כותרת תחתונה של טופס יצירת קשר

אתה יכול להציג טפסים באזורי סרגל הצד וכותרת התחתונה באמצעות טופס יצירת קשר 7.

ממשק עורך טפסים

הקלות בה ניתן ליצור ולערוך טפסים היא תכונה מרכזית בסוג זה של תוסף, ולמרבה הצער זהו התחום העיקרי בו טופס יצירת הקשר 7 התיישן..

בניגוד לרבים מהתוספים הפופולריים האחרים והמשתלמים בחינם וטפסים מקוונים, לטופס יצירת קשר 7 יש ממשק בסיסי ביותר ליצירת טפסים, ללא תצוגה מקדימה של טופס חי בזמן שאתה עובד עליו..

ממשק עורך טופס יצירת קשר 7

ממשק עורך טופס 7 אינו ידידותי למשתמש במיוחד.

בעוד שאם אתה משתמש בגירסאות החינמיות של Forms Ninja או WPForms, למשל, אתה יכול לערוך את הטפסים שלך באמצעות עורך גרירה ושחרור מודרני ואינטואיטיבי..

עורך WPForms

יצירת טפסים הרבה יותר קלה ואינטואיטיבית עם WPForms (בתמונה), בזכות ממשק המשתמש הגרור ושחרר אותה.

כשאתה משתמש בטופס יצירת קשר, עליך ללחוץ על כפתור השדה שברצונך להוסיף לטופס שלך. לאחר מכן עליך להקליד תווית עבור אותו שדה בעורך, וודא שאתה משתמש בתגיות הנכונות.

שלא כמו תוספים עם עורכים מודרניים הכוללים תצוגה מקדימה של טופס, לא תדע איך הטופס שלך נראה עד שתשמור אותו, הכנס את הקיצור לפוסט או לדף ואז להציג בתצוגה מקדימה את פיסת התוכן הזו.

החיסרון העיקרי בגישה זו הוא שאם אתה עורך טופס שכבר נמצא בשימוש באתר שלך, תצטרך לשמור את השינויים שביצעת בטופס לפני שתוכל להציג תצוגה מקדימה ולבדוק אותה. שמירת הטופס פירושה שהשינויים שלך יהיו נגישים למבקרים שלך לפני שהיה לך הזדמנות לבדוק אותם. זה פחות אידיאלי מכיוון שאם הטופס לא נראה נכון או לא עובד נכון, הוא יכול להשפיע לרעה על חוויית המשתמש עד שתצליח לתקן בעיות כלשהן.

עם זאת, יש לך את היכולת לשכפל טופס באמצעות טופס יצירת קשר 7. אז אתה יכול לעבוד על עותק של הטופס עד שאתה מוכן להחליף את המופע המקורי בגירסה החדשה, ועוזר להתגבר על כמה מהבעיות בדיוק הוזכר.

עם זאת, חוסר היכולת להציג תצוגה מקדימה של הטופס שלך בזמן שאתה עובד עליו ולפני שאתה מפרסם הוא הופך את עריכת הטפסים הקיימים עם טופס יצירת הקשר פחות ידידותיים למשתמש ממה שהיה אמור להיות.

עם תוסף כמו WPForms או טפסים של Ninja, אתה יכול לראות איך הטופס שלך ייראה לפני שתשמור אותו, ועוזר לך להימנע מהצורך להסתכן בפרסום טופס שטרם בדקת..

סט שימושי של שדות טופס

בעוד שממשק המשתמש של טופס יצירת קשר 7 מציג את גילו, לפלאגין יש קבוצה שימושית של שדות טופס ליצירת טפסים מקוונים בסיסיים..

למרות שבחירת השדה אינה מתחרה עם האפשרויות שאתה מקבל עם תוסף פרימיום, כמו Gravity Forms קרא את הסקירה שלנו, או את הגרסאות בתשלום של Ninja Forms ו- WPForms, אפשרויות השדה אכן משוות טוב לגרסאות החינמיות של אותם תוספים..

הרשימה הנוכחית של שדות טופס יצירת קשר 7 כוללת:

 • טקסט
 • אימייל
 • כתובת אתר
 • מספר טלפון
 • מספר
 • תאריך
 • אזור טקסט
 • תפריט נפתח
 • תיבות סימון
 • כפתורי רדיו
 • קבלה
 • חידון
 • קובץ מצורף / העלאה
 • כפתור הגשה

כפי שאתה יכול לראות, כל היסודות מכוסים – בתוספת מספר אפשרויות מתקדמות, כמו חידונים ויכולת לצרף ולהגיש קבצים. בין אם אתה צריך ליצור טופס יצירת קשר בסיסי או משהו קצת יותר מתקדם, כגון טופס בקשה להצעת מחיר מקוונת, טופס יצירת קשר 7 אמור להספיק.

עם זאת, לא תמצאו את שדות הטפסים המתקדמים המוצעים על ידי אפשרויות מסחריות, כך שאם עליכם ליצור טפסים המשתמשים בהיגיון מותנה כדי לקבוע אילו שדות להציג על סמך בחירות המשתמש, או לקבל תשלומים וכוללים שדות לחישוב אוטומטי, אתם עלי לשדרג לתוסף טפסים מובחר כמו WPForms, Gravity Forms או Ninja Forms.

חוויית משתמש

כאמור, כאשר אתם מחפשים את התוסף הטוב ביותר לטופס יצירת קשר, נקודה חשובה ביותר שיש לקחת בחשבון היא חווית המשתמש.

כשמדובר בשימוש בתוסף זה, טופס יצירת קשר 7 בהחלט זוכה בנקודות עבור הגעה עם טופס יצירת קשר מוגדר מראש. אם אתה רק רוצה להוסיף טופס יצירת קשר בסיסי לאתר שלך, הדבר יחסוך לך זמן בהשוואה לשימוש בכמה תוספים אחרים – כגון WPForms – המחייבים ליצור תחילה טופס. אם כי, כאמור, טפסים של נינג’ה מגיעים עם טופס יצירת קשר שהוכן מראש.

עם זאת, כשמדובר בעריכת טפסים או ביצירת טופס חדש, טופס יצירת קשר 7 נופל במהירות מאחורי התחרות. כפי שראינו בסעיף עורך הטפסים בסקירה זו, ממשק המשתמש מיושן כעת מאוד, במיוחד בהשוואה לתוספי טופס יצירת קשר פופולריים וזמינים אחרים, כגון Ninja Forms ו- WPForms.

ללא ממשק גרירה ושחרור, הוספה והסרה של שדות לטפסים והבטחת שהם מתויגים כראוי בהחלט לא פשוט ככל שזה יכול להיות.

לכן, בעוד שטופס יצירת קשר 7 מקל על הוספת טופס יצירת קשר בסיסי לאתר האינטרנט שלך, אם ברצונך לערוך טופס זה, עכשיו או בשלב מסוים בעתיד, התוסף הזה לא עושה את זה קל כל כך כמו שהוא צריך.

תיעוד מקוון מועיל ותמיכה למשתמשים

אחד היתרונות בבחירת תוסף מסחרי על פני אפשרות בחינם הוא גישה לתמיכה למשתמשת תגובה.

תמיכה בטופס יצירת קשר 7 ניתנת דרך מדריך התוספים של וורדפרס, ויש סיכוי טוב שתוכל למצוא פיתרון לבעיה שלך בארכיוני הפורום. אם לא, מגיבים לנושאים חדשים במהירות בפורום.

טופס צור קשר טופס תמיכה

אתה יכול לשאול שאלות הקשורות לתמיכה בפורום צור קשר 7 באתר WordPress.org.

התיעוד המקוון גדל עם השנים והוא מכסה כל דבר מהתחלת העבודה ועד לפתרון בעיות. גם שאלות נפוצות בנושא טופס צור קשר נרחב.

כמו כן, מכיוון שמדובר בתוסף כל כך פופולרי שמשמש כל כך הרבה אתרים, לא סביר מאוד שיינטש אותו בקרוב.

עם זאת, אם אתה מעדיף גישה לתמיכה פרימיום באמצעות דואר אלקטרוני, במקום שתצטרך להגיש את הבעיות שלך לפורום ציבורי, תצטרך לשדרג לאחד מהתוספים בתשלום, כגון טופס Gravity, Forms Ninja או WPForms.

טופס יצירת קשר 7 תוספות

כמו רבים מהתוספים הטובים ביותר של וורדפרס, נוצרו מספר תוספות של צד שלישי כדי לשפר את טופס יצירת הקשר 7.

אם אינך מכיר CSS, התאמה אישית של מראה הטפסים שלך אינה פשוטה עם טופס יצירת קשר 7. אמנם הטפסים משתלבים בדרך כלל היטב עם רוב הנושאים של וורדפרס, אך יש כמה תוספות שיכולות לעזור לך לשנות המראה שלהם, כולל עורות טופס מגע 7.

תוספת לעורות של טופס יצירת קשר 7

התוסף Skins Form Skins מקל על ההתאמה האישית של הטפסים שלך.

תוסף שימושי נוסף הוא Addon Database Addon בחינם – CFDB7. לאחר הפעלת תוסף זה, רשומות הטופס יאוחסנו במסד הנתונים של וורדפרס ויהיו זמינות דרך לוח המחוונים של וורדפרס.

תוספת למסד נתונים של טופס יצירת קשר 7

הוספת מסד הנתונים של טופס יצירת הקשר בחינם מאפשרת לך להציג רשומות טופס בלוח המחוונים של וורדפרס.

אם ברצונך להפחית את הסיכון לאבד הגשות טפסים, או שאתה מעוניין במיקום מרכזי בו ניתן לאחסן ולצפות רשומות טופס, מומלץ להשתמש בתוסף כמו למשל טופס יצירת קשר 7 למסד הנתונים. פלמינגו הוא עוד תוסף בחינם עם פונקציונליות דומה.

עם זאת, בעוד שהיכולת לאחסן ולהציג רשומות טופס בלוח המחוונים של וורדפרס היא תכונה בתשלום של WPForms, היא זמינה בגירסה החינמית של Ninja Forms, ללא צורך להתקין תוסף של צד שלישי..

אמנם באפשרותך להוסיף תכונות נוספות לטופס יצירת קשר 7, אך הסתמכות על תוספות של צד שלישי עבור תוספים קיימים גורמת סיכון. כפי שכבר קורה בכמה תוספים של טופס יצירת קשר 7, אין זה נדיר כי ביטול התוספים יפסיקו או יפסיקו לעדכן אותם, מה שמותיר אותך ללא פונקציונליות בה אתה תלוי תלוי.

אפשרויות שדרוג של טופס יצירת קשר

נקודה נוספת שיש לקחת בחשבון בעת ​​ההחלטה אם להשתמש בטופס יצירת קשר 7 במהלך התחרות או לא, היא שרוב כלי הטופס המקוונים הפופולריים האחרים עבור וורדפרס הם תוספי freemium..

במבט ראשון זה לא יכול להיות מצב חיובי, במיוחד אם אתם מחפשים דרך בחינם להוסיף טופס יצירת קשר לאתר וורדפרס שלכם..

עם זאת, בעוד שתוספי freemium, כמו Ninja Forms ו- WPForms, כוללים מספיק פונקציונליות בכדי לאפשר לך להוסיף טופס יצירת קשר לאתר שלך בחינם, ניתן להוסיף תכונות רבות נוספות בטווח של נקודות מחיר.

אם דרישות הטופס המקוון שלך גדלות בעתיד, האפשרויות שלך להוסיף תכונות נוספות הן די מוגבלות באמצעות טופס יצירת קשר 7, אך עם טפסים של Ninja ו- WPForms אפשרויות יצירת הטפסים הרבה יותר פתוחות..

טופס יצירת קשר 7 לעומת התחרות

כאמור בסקירה זו, שתי האלטרנטיבות העיקריות החינמיות לטופס יצירת קשר 7 הן טפסים של Ninja ו- WPForms.

הגרסאות החינמיות של תוספים אלה מקלים הרבה יותר על יצירת טפסים מקוונים מאשר טופס יצירת קשר 7, תוך שהם כוללים עוד כמה תכונות, כמו היכולת לאחסן ולהציג רשומות טפסים בלוח המחוונים של וורדפרס, כפי שקורה לטפסים של Ninja ו- פונקציונליות שילוב תוכנת הדואר האלקטרוני של WPForms.

כמו גם טפסי הנינג’ה Freemium ו- WPForms, Gravity Forms הוא תוסף וורדפרס פופולרי ביותר לפרימי וורדפרס שכדאי לשקול אותו, והוא אפשרות שתוכלו ללמוד עליה יותר בסקירת Gravity Forms האחרונה..

מחשבות אחרונות

בעבר טופס יצירת קשר 7 היה ללא ספק אחד התוספים הטובים ביותר לטופס וורדפרס. עם זאת, ישנן אלטרנטיבות טובות יותר שיש בהן ממשקי משתמש מודרניים יותר וכמה תכונות נוספות, תוך שהם בדרך כלל קלים ומהנים יותר לשימוש.

אחד הדברים העיקריים שקיים טופס יצירת קשר 7 הוא שהוא מגיע עם טופס מוכן שתוכל להכניס לדפים שלך במהירות יחסית.

עם זאת, כעת כאשר Ninja Forms (קרא עוד אודות Ninja Forms Free לעומת Ninja Forms Premium מגיע גם עם טופס יצירת קשר מראש, תוך כדי הוספת כפתור לעורך הוורדפרס, שלא לדבר על ממשק הגרירה והשחרור שלו והיכולת שלו לאחסן הגשות טפסים בלוח המחוונים של וורדפרס שלך, הרבה יותר קל להמליץ ​​על טופס יצירת קשר 7.

לכן, אם תרצו לעשות יותר מאשר להשתמש בטופס ברירת המחדל מטופס יצירת קשר 7, או שאתם חושבים שאולי תרצו בעתיד, עדיף לבדוק כמה מהתוספים הפופולריים האחרים לטופס מקוון הזמינים כיום..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map