שבעת התוספים המובילים של גוגל אנליטיקס עבור וורדפרס (2020)

מבצעי וורדפרס


אם אתה רוצה להבין מה מבקרים עושים באתר שלך ומאיפה הם הגיעו, אתה צריך כלי לניתוח אתרים. וכשמדובר בניתוחי אינטרנט, יש שם אחד השולט בשוק – גוגל אנליטיקס.

על פי W3Techs, גוגל אנליטיקס משמשת 85.1% מכל אתרי האינטרנט עם כלי ניתוח ידוע. אז בעצם, כמעט כל אתר שאתה מבקר בו משתמש כנראה ב- Google Analytics.

אם אתה רוצה שאתר הוורדפרס שלך יצטרף למועדון, ישנם שני דרכים בסיסיות שאתה יכול לבצע כדי להוסיף את Google Analytics לאתר שלך:

 1. אתה יכול להוסיף באופן ידני את קוד המעקב לאתר שלך.
 2. אתה יכול להשתמש בתוסף של Google Analytics עבור WordPress.

היתרון בגישה השנייה הוא שבנוסף להקלה על הוספת סקריפט המעקב, מרבית התוספים של WordPress ל- Google Analytics גם עוזרים לך לעבוד עם הכלי בדרכים אחרות – כגון הצגת ניתוח האתר שלך במרכז השליטה של ​​וורדפרס והגדרת תצורה נוספת. שיטות מעקב מתקדמות.

כפי שכותרתו של פוסט זה מציעה, אנו נתמקד בגישה השנייה. בהמשך, אשתף את שבעת התוספים הטובים ביותר של Google Analytics עבור WordPress, ואעזור לך לבחור את התוסף הטוב ביותר לצרכים שלך.

MonsterInsights – בחינם / 199 דולר

MonsterInsights, פעיל בלמעלה מ -2 מיליון אתרי וורדפרס, הוא התוסף הפופולרי ביותר של Google Analytics באתר WordPress.org. זה מגיע מסיידי בלקהי ו- Awesome Motive, שכנראה ידועים בעיקר בזכות WPBeginner.

דף הבית של התוסף MonsterInsights

MonsterInsights עושה כמה דברים שונים כדי לעזור לך לעבוד עם Google Analytics ב- WordPress. זה:

 1. עוזר לך להוסיף את סקריפט המעקב של Google Analytics לאתר שלך מבלי שתצטרך לערוך קוד כלשהו.
 2. מאפשר לראות נתונים של Google Analytics בתוך לוח המחוונים של וורדפרס.
 3. מאפשרת לך להגדיר מעקב מתקדם יותר, כגון קישור מעקב או לחיצות על כפתור.

לאחר שתגדיר את זה, תוכל לראות נתונים סטטיסטיים עבור האתר שלך במרכז השליטה של ​​וורדפרס:

דוח סקירה של MonsterInsights בלוח המחוונים של וורדפרס

עם גרסת הפרימיום, MonsterInsights מוסיף מעקב הרבה יותר מתקדם, כמו:

 • מעקב מסחר אלקטרוני משופר לצפייה בנתונים הסטטיסטיים של חנות המסחר האלקטרוני שלך (זוהי תכונה בסיסית של Google Analytics עליה אדבר בהרחבה בהמשך).
 • ייחוס קישור משופר כדי לראות אילו כפתורים / קישורים ספציפיים משיגים את הקליקים המרובים ביותר.
 • מעקב קל אחר אירועים בהתאמה אישית ליצירת תנאי מעקב משלך.

יש לו גם כמה תכונות ייחודיות שעוזרות לך לפלח את הנתונים הסטטיסטיים שלך לפי תכונות בוורדפרס באמצעות ממדים מותאמים אישית – לדוגמה:

 • פלח משתמשי וורדפרס מחובר לעומת משתמשים שאינם מחוברים כדי לראות מגמות.
 • ראה אילו סוגי פוסטים משיגים את מירב התעבורה.
 • פילחו את התנועה שלכם לפי מילת המיקוד בפוקוס ב- SEO של יוסט.
 • ראה כיצד התנועה שלך מתאימה לניקוד ה- SEO שלך ב- Yoast. לדוגמה, האם לדפים עם ציון גבוה יותר של Joo SEO יש מדדים טובים יותר?
 • ראה אילו מחברים באתר שלך משיגים את מירב התעבורה.

אם אתה חושב שתשתמש בסוגים שונים של ניתוחים מתקדמים, ייתכן שיהיה כדאי לשלם עבור גרסת הפרימיום של MonsterInsights. אבל, אם אתה רק רוצה משהו שיעזור לך להוסיף את קוד המעקב לאתר שלך ולצפות בסטטיסטיקות בסיסיות, אתה יכול להישאר בגרסה החינמית (או לבחור תוסף אחר).

ExactMetrics (GADWP) – בחינם

תוסף זה, אשר נקרא בעבר לוח המחוונים של גוגל אנליטיקס עבור WP (GADWP). תוסף זה נרכש על ידי Awesome Motive בשנת 2018 והוחלף מחדש ל- ExactMetrics.

כן, Awesome Motive היא אותה חברה שמאחורי התוסף MonsterInsights שלמעלה.

תוסף וורדפרס של ExactMetrics

ExactMetrics הוא התוסף השני הפופולרי ביותר ב- Google Analytics ב- WordPress.org, עם ספירת ההתקנות הפעילה שלו ביותר ממיליון אתרים..

למרות שכעת נמצא תחת אותה מטריה, עדיין יש המון הבדלים בין MonsterInsights ל- ExactMetrics, וזו הסיבה ש- ExactMetrics מקבלת נקודה משלה ברשימה זו.

ראשית, בהתאם לשורשי ה- GADWP שלה, ExactMetrics הוא 100% חינם. בנוסף, Syed ו- Awesome Motive אמרו בפומבי כי בכוונתם לשמור עליו כמוצר חינם של 100%.

לכן, בעוד MonsterInsights נועל כמה תכונות מאחורי הגרסה בתשלום, לעולם לא תצטרך לשלם עבור ExactMetrics.

מנקודת מבט של תכונה, ExactMetrics מציעה הרבה מאותן תכונות שתקבל ב- MonsterInsights (אפילו כאלה שדורשות את הגרסה בתשלום של MonsterInsights, וזה נהדר אם תקציב). לדוגמה:

 • ייחוס קישור משופר
 • נתונים סטטיסטיים בזמן אמת
 • מעקב אחר קבצים / מעקב אחר קבצים
 • מעקב אחר אירועים בהתאמה אישית
 • ראה תנועה לפי מחבר

עם זאת, אני חושב שממשק MonsterInsights מעוצב וקל יותר לשימוש. לכן, אם אינך זקוק לגישה לתכונות מתקדמות אלה בחינם, יתכן שאתה מוטב עם הגירסה החינמית של MonsterInsights במקום.

ערכת אתרים מאת גוגל – בחינם

ערכת האתר היא תוסף רשמי שהושק לאחרונה מגוגל. זה עוזר לך לחבר את אתר הוורדפרס שלך לשישה שירותי גוגל שונים ולהביא נתונים משירותים אלה ללוח המחוונים של וורדפרס.

אחד השירותים הללו הוא – ניחשתם נכון – גוגל אנליטיקס.

ערכת האתר של גוגל וורדפרס

השירותים האחרים הם קונסולת החיפוש של גוגל, AdSense, PageSpeed ​​Insights, אופטימיזציה של גוגל ומנהל התגים של גוגל.

ערכת האתר אינה מציעה רשימת תכונות מפורטת כמו MonsterInsights או ExactMetrics, אך היא כן עוזרת לך בשני דברים:

 • זה עוזר לך להוסיף את קוד המעקב של Google Analytics לאתר WordPress שלך.
 • אתה יכול להציג נתונים סטטיסטיים בסיסיים עבור כל האתר שלך ודפים ספציפיים מתוך לוח המחוונים של וורדפרס.

כדי להגדיר את האתר שלך באמצעות ערכת האתר, עליך לעבור כמה שלבי הרשאה. תהליך ההתקנה אינו דורש קוד כלשהו, ​​אך עליך ללחוץ על חבורה של כפתורים.

לאחר מכן תוכל להציג את הנתונים הסטטיסטיים מלוח המחוונים של וורדפרס. אם אתה הולך ל ערכת אתר → לוח מחוונים או ערכת אתר → אנליטיקס, אתה יכול להציג נתונים סטטיסטיים ברמה גבוהה עבור כל האתר שלך, כגון:

 • סקירת תנועה
 • התוכן שלך עם הביצועים הטובים ביותר

דבר מסודר כאן הוא שערכת הערכה כוללת גם מונחי שאילתות חיפוש ממסד החיפוש בלוח המחוונים הראשי, כך שתוכל לראות כיצד אלו תואמים את התוכן הפופולרי ביותר שלך:

לוח המחוונים הראשי של ערכת האתר של גוגל בוורדפרס

אתה יכול גם להשתמש בתיבת החיפוש כדי לפתוח את הנתונים הסטטיסטיים עבור דפים ספציפיים באתר שלך. שוב, התוסף כולל שאילתות מ- Search Console עבור אותו דף ספציפי, וזה ממש נוח:

לוח המחוונים של ערכת האתר של גוגל בוורדפרס

בסך הכל, אם אינך זקוק לתכונות המפורטות של התוספים האחרים ופשוט רוצה פיתרון פשוט כדי להציג נתונים בסיסיים מכל שירותי Google שלך ​​בנקודה אחת, זהו תוסף ממש מסודר.

הערה: אם אתה קורא את ביקורות התוספים ב- WordPress.org, תראה הרבה ביקורות של כוכב אחד מאנשים שיש להם בעיות. באופן אישי, אני משתמש באתר ערכה בשני אתרים שלי כבר כמה שבועות והכל עבד מצוין.

נתח – בחינם / 39 $ פלוס

בנוסף לסייע לך להוסיף את סקריפט המעקב של Google Analytics לאתר שלך, Analytics גם מאפשר לך לגלוש סטטיסטיקות מפורטות מבלי לעזוב את אתר WordPress שלך..

ניתוח תוסף

אתה יכול לראות נתונים סטטיסטיים מקיפים בתוך לוח המחוונים של וורדפרס, וכשאתה גולש בקצה הקדמי של האתר שלך, אתה יכול גם לראות את הסטטיסטיקות של פוסטים ודפים בודדים..

תכונה אחרונה זו די נחמדה מכיוון שהיא מקלה על הגישה לסטטיסטיקה של דפים ספציפיים ללא צורך להשתמש בפילטרים.

בעוד שהגרסה החינמית של Analytify ב- WordPress.org נהדרת ליצירת לוח מחוונים סטטיסטי באתר וורדפרס שלך, אני חושבת שהתכונות הבולטות ביותר זמינות בגירסת הפרימיום..

ראשית, אם אתה מנהל חנות WooCommerce או Easy Downloads Digital, הגרסה בתשלום עוזרת לך להגדיר מעקב אחר מסחר אלקטרוני משופר של Google Analytics ולהציג נתונים אלה במרכז השליטה שלך..

אם אינך מכיר מעקב משופר למסחר אלקטרוני, זה בעצם אומר שאתה יכול לראות נתונים סטטיסטיים ספציפיים לחנות ב- Google Analytics, כגון:

 • עסקאות
 • סך ההכנסות וערך ההזמנה הממוצע
 • מספר הפעמים שאנשים מוסיפים / מסירים פריטים אל / מהעגלות שלהם
 • קליקים על מוצר
 • שימוש בשובר
 • מעקב אחר החזר כספי
 • ביצועי מוצר פרטניים – למשל באיזו תדירות מוצר נרכש / נוסף לעגלה

אתה לא יכול רק לאסוף נתונים אלה, אלא אתה יכול גם להציג את כל אותם בלוח המחוונים של וורדפרס. MonsterInsights מאפשרת לך גם להגדיר את זה, אבל אני חובב לוח המחוונים של מסחר אלקטרוני של Analytify.

גרסת ה- Pro מוסיפה גם נתונים סטטיסטיים בזמן אמת ומאפשרת לך לשלוח לעצמך דוחות דוא”ל אוטומטיים.

גרסת הליבה בתשלום עולה 39 דולר, אך אם אתה מנהל חנות מסחר אלקטרוני תצטרך גם להוסיף את התוספות WooCommerce או EDD, שעולות 39-49 דולר לכל אחת. אתה יכול גם לקבל חבילה של גרסת ה- Pro והתוסף WooCommerce במחיר של $ 79 בלבד, מה שהופך אותה לזולה מעט יותר מ- MonsterInsights.

Jetpack – 9 דולר לחודש או 99 דולר לשנה

Jetpack הוא תוסף פופולרי רב תכליתי של Automattic, אותה חברה שמאחורי WordPress.com ו- WooCommerce. זה עוזר לך לעשות הרבה דברים עליהם דיברנו בפירוט בפוסט זה.

תוסף Jetpack וורדפרס

באמצעות התוכניות בתשלום, Jetpack יכול גם לעזור לך בהגדרת Google Analytics ומעקב אחר מסחר אלקטרוני משופר. האחרון הוא אותה תכונה עליה דיברתי עם Analytify בסעיף הקודם.

אם אתה רק רוצה כלי להוסיף את סקריפט המעקב של Google Analytics ל- WordPress, אתה יכול למצוא שפע של אפשרויות טובות בחינם, אז אל תשלם עבור Jetpack רק עבור תכונות Google Analytics שלו..

אבל אם אתה כבר משתמש ב- Jetpack, או אם אתה מעוניין בתכונות אחרות של Jetpack בתשלום (כגון גיבויים אוטומטיים באמצעות VaultPress), תוכל באותה מידה לנצל את הפונקציה של Google Analytics..

בנוסף, אם יש לך חנות מסחר אלקטרוני, תכונת המעקב המשופרת של מסחר אלקטרוני נחמד מכיוון ש- Jetpack מקל מאוד על כיבוי ומכבה של ערכים ספציפיים..

תכונת Google Analytics של Jetpack זמינה רק ב- פרימיום או מקצועי שכבות, שעולות 99 ו 299 $ לשנה, בהתאמה. שתי התוכניות גם מאפשרות לך גישה לטון של תכונות אחרות, אך זה עוזר להצדיק את העלות.

אירועי WP של גוגל אנליטיקס – בחינם / 79 דולר

אירועי WP של גוגל אנליטיקס אינם תוסף כלכלי של Google Analytics, שלא כמו רבים מהתוספים האחרים ברשימה זו. במקום זאת, הוא מתמקד בסייע לך להפיק תועלת מתכונה ספציפית אחת של Google Analytics – מעקב אחר אירועים.

תוסף WP של גוגל אנליטיקס

אם אינך מכיר מעקב אחר אירועים של Google Analytics, תכונה זו מאפשרת לך בעצם להגדיר פעולות מותאמות אישית שאתה רוצה לעקוב אחריה..

לדוגמה, תוכל לעקוב אחר כמה אנשים:

 • לחץ על כפתור CTA ספציפי
 • צפו בסרטון יוטיוב משובץ
 • צפו בתמונה
 • גלול מטה לאורך הדף

מעקב אחר אירועים מאפשר לך לעשות את כל זה בתוספת הרבה יותר.

החיסרון הוא שזה יכול להיות קצת מסובך להתקין, וזה מה שהתוסף הזה נועד לתקן עבורך.

זה נותן לך ממשק קל בתוך לוח המחוונים של וורדפרס שממנו אתה יכול להגדיר מעקב אחר אירועים.

פעולה זו בהחלט לא מיועדת לכולם, אבל אם תרצו לעקוב ולנתח פעולות ספציפיות ב- Google Analytics, זה כלי נהדר.

GA Google Analytics – חינם / 15 $

GA Google Analytics הוא תוסף פופולרי של Google Analytics של ג’ף סטאר, מפתח וורדפרס מכובד. זה מגיע גם בגרסה חינמית וגם בתשלום.

תמונה עם תוסף Google Analytics של GA

ישנן שתי דרכים בהן אתה יכול להשתמש בתוסף זה:

ראשית, אם אתה רק רוצה תוסף פשוט וקל משקל שיעזור לך להוסיף את קוד המעקב של Google Analytics לאתר שלך, כל שעליך לעשות הוא:

 1. התקן את התוסף החינמי.
 2. הוסף את מזהה המעקב של Google Analytics שלך.
 3. שמור את ההגדרות שלך.
 4. התחל לעקוב אחר המבקרים שלך!

יש לך גם כמה אפשרויות אחרות, כגון אי-הכללת מעקב אחר משתמשי מנהל מערכת, כדי למנוע זיהום נתוני הניתוח שלך בפעולות שלך:

הגדרות התוסף של גוגל אנליטיקס

אם ברצונך להגדיר יישומים מורכבים יותר, עם זאת, GA Google Analytics מגיע גם עם כמה תכונות אחרות שעשויות להיות מועילות, וזו הדרך השנייה להשתמש בתוסף.

לדוגמה, הגרסה החינמית ב- WordPress.org תומכת בתכונות הבאות:

 • פרסום לתצוגה – להגדרת מודעות שיווק מחדש.
 • ייחוס קישור משופר – עקוב אחר הקישורים הספציפיים שמשתמשים לוחצים עליהם.
 • אנונימוס IP – אנונימי את כתובות ה- IP של הלהיטים שאתה שולח ל- Google Analytics.
 • כוח SSL – מאלץ את גוגל אנליטיקס להשתמש תמיד ב- SSL, אפילו בדפי HTTP.

עם הגירסה בתשלום, הוא מוסיף תכונות חדשות, כגון:

 • תיבת ביטול הסכמה של מבקרים כדי לאפשר למשתמשים לבטל את הסכמתם למעקב אחר גוגל אנליטיקס (נהדר לעמידה בתמ”ג!).
 • אפשרויות מתקדמות יותר לבחירת מי למעקב. לדוגמה, אתה יכול לכלול את כל המשתמשים המחוברים או להשבית מעקב אחר פוסטים, סוגי פוסטים, תפקידי משתמש ועוד.
 • מעקב בהתאמה אישית, כולל אפשרות להשתמש בקוד מותאם אישית על פיסות תוכן ספציפיות.

עם זאת, דבר אחד שהפלאגין אינו עושה הוא להראות לך נתונים סטטיסטיים בפועל בלוח המחוונים של וורדפרס – תצטרך לפנות לגוגל אנליטיקס כדי להציג נתונים אלה. זו לא ביקורת – רק משהו שצריך להיות מודע אליו כשאתה שוקל איך התוסף הזה משתווה לאחרים.

הגרסה בתשלום היא סבירה למדי, החל מ- $ 15 בלבד לשימוש באתר בודד ונע עד 120 $ לאתרים ללא הגבלה. כל התוכניות הללו גם מגיעות עדכונים לכל החיים, מה שאומר שלעולם לא תצטרך לשלם כדי להמשיך ולקבל עדכונים.

מה התוסף הטוב ביותר של Google Analytics עבורך?

כמו תמיד ברשימה כזו, אין אף פלאגין שהוא האפשרות ‘הטובה ביותר’ בכל התרחישים – זה תלוי בתכונות שאתה רוצה ובמה שאתה מוכן לשלם.

אם אתה רק רוצה דרך פשוטה להוסיף את קוד המעקב של Google Analytics ל- WordPress ולא אכפת לך מסטטיסטיקה בתוך לוח המחוונים, עבור עם התוסף GA Google Analytics הקל. עם הגירסה בתשלום, אתה יכול גם לקבל גישה לתכונות נוספות כדי לקבוע היכן ומתי להוסיף את קוד המעקב.

מצד שני, אם אתה רוצה לראות את הנתונים הסטטיסטיים שלך בלוח המחוונים של וורדפרס (יחד עם כמה תכונות אחרות), יש לך כמה אפשרויות טובות.

אם אינך זקוק לסטטיסטיקות מפורטות מדי, אני מאוד אוהב את ערכת האתר הרשמית של גוגל מכיוון שהוא מאחד את הנתונים משירותי גוגל מרובים בלוח המחוונים של וורדפרס שלך..

אם אתה רוצה דוחות מפורטים יותר, כגון היכולת לבצע פירוט לפי סוגי פוסטים או מחברים, בדוק את הדברים:

 • MonsterInsights אם אתה רוצה את לוח המחוונים הטוב ביותר ואתה מוכן לשלם.
 • ExactMetrics אם אתה רוצה אפשרות בחינם עם לוח מחוונים מעט פחות נוח.

ל- MonsterInsights יש גם גרסה חינמית – אתה צריך לשלם רק אם אתה רוצה את התכונות המתקדמות יותר.

לבסוף, אני חושב ש- Analytify נהדר אם אתה מנהל חנות מסחר אלקטרוני והתוסף WP של Google Analytics לאירוע נוח אם ברצונך להגדיר מעקב אחר אירועים מותאם אישית משלך..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map