ששת התוספים המובילים של הכרטיסייה הנפתחת והודעות עבור וורדפרס (2020)

מבצעי וורדפרס


מנהלי אתרים מצליחים מבינים את חשיבות המינוף של אזורי הראות הגבוהים באתר – יש להשתמש במרחבים אלה להשפעה מרבית אם אתה והמבקרים שלך עומדים להפיק את המרב מההצעה שלך. בפוסט זה, אתמקד בתחום השפעה מרכזי אחד: החלק העליון של המסך.

סרגל התראות הוא אחת הדרכים הטובות ביותר למקד לחלל החשוב ביותר הזה במסך. אם אינך מכיר אותם, סרגלי ההתראות הם משמש להצגת הודעות קצרות אך חשובות באמצעות רצועות קטנות בצבע בהיר העוגנות לראש המסך.

הם האלטרנטיבה האידיאלית לקופצים, מכיוון שמיקומם בראש המסך מבטיח נראות מרבית מבלי לשבש את זרימת האורח, מה שהופך אותם הרבה פחות פולשניים. עבור מנהלי אתרים רבים זוהי הפשרה המושלמת, ובגלל זה, סורגי ההודעות זכו לפופולריות רבה.

סיבה נוספת לפופולריות שלהם היא הרבגוניות שלהם – סרגלי ההתראות יכולים לבצע מספר פונקציות, כמו הצגת מודעות חשובות, גיוס מנויים חדשים לרשימת תפוצה או קישור לתוכן חשוב.

הם נהדרים במיוחד להנעת המרות ולהצגת קריאות אפקטיביות לפעולה.

היום אני אכיר לך שישה מהתוספים הטובים ביותר לסרגל ההתראות של WordPress הזמינים.

נתחיל …

1. סרגל הכרזות ($ 19)

סרגל הכרזות

סרגל הכרזות הוא פיתרון התראה בר השגה מ- Themify המאפשר להציג סרגל בחלקו העליון או התחתון של הדפים.

המפתחים יצרו סוג הודעה מותאם אישית להודעות, שמשמעותו שתהליך הוספת הודעה זהה להוספת פוסט או עמוד חדש בבלוג..

מתחת לעורך, תראה חלונית מותאמת אישית להגדרת תצורת סרגל ההתראות שלך. אתה יכול להגדיר את תאריך ההתחלה ותאריך הסיום של סרגל שלך, כמו גם את קישור הכפתור והטקסט.

אפשרויות סרגל הכרזות

מכיוון שהחלק העיקרי של סרגל ההתראות נוצר בעורך וורדפרס, אין הגבלה למה שתוכל ליצור.

אתה יכול להקצות מודעות לקטגוריות ולהשתמש בעורך וורדפרס כדי לעצב טקסט, להכניס תמונות ולשתף הצעות מחיר. יש גם תמיכה במפות Google, ואם תרצה, תוכל לשלב קטעי וידאו וקיצורי דרך מתוספי וורדפרס אחרים שהתקנת..

ניתן להציג סרגלי התראות ברחבי האתר שלך או בפוסטים או בדפים ספציפיים. קוד זמין זמין גם הוא וניתן להשתמש בו בפוסטים ובדפים, או בתבניות וורדפרס.

יש גם ווידג’ט, אך למרבה הצער, הווידג’ט מנע את הצגת כל הווידג’טים האחרים באתר שלי. בדקתי זאת במספר נושאים של וורדפרס, והנושא הזה התרחש בכל אחד מהם.

דוגמה לסרגל הכרזות

דף ההגדרות הראשי מאפשר לך לקבוע כמה מילים יוצגו לפני שהמשתמש צריך ללחוץ כדי לראות עוד. ניתן להחליק טקסט על גבי המסך, ויש מגוון אפשרויות של סליידר שיעזרו לכם לעשות זאת.

ניתן להגדיר גם את מיקום הסרגל, ותוכלו להפוך את הסרגל לקבוע או מוחלט.

בלשונית העיצוב, אתה יכול לבחור כיצד יישור הטקסט, את סגנון הגופן ואת סגנון העיצוב. לחיצה על כפתור המראה המותאם אישית תעניק לך שליטה מלאה על הגופנים והצבעים המשמשים בסרגל שלך.

הגדרות עיצוב סרגל הכרזות

במחיר של 19 דולר בלבד, סרגל ההכרזות הוא אפשרות מפתה.

התוסף קל להפליא לשימוש, מראה נהדר ומאפשר לך ליצור מספר בלתי מוגבל של סרגלי התראות.

2. שלום בר (בחינם / $ 29 פלוס)

שלום בר

שלום בר הוא שירות סרגל התראות המתארח שמטרתו להמיר את המבקרים שלכם ללקוחות.

לאחר שנרשמת לחשבון בחינם, תשאל אותך מה המטרה שלך. אתה יכול לבחור להגדיל את רשימת הדוא”ל שלך, להעביר יעדים לכתובת אתר ספציפית, להודיע ​​למבקרים על קידום מכירות, להודיע ​​הודעה, לאפשר למשתמשים להתקשר אליך בלחיצה אחת או לקדם את חשבונות המדיה החברתית שלך..

בחירת יעד בהלו בר

לאחר מכן תועבר להתאמה אישית שתאפשר לך לשנות כל חלק בסרגל ההתראות שלך. ניתן לשנות את הטקסט, הכפתור, הצבעים והסטיילינג.

עשרות ערכות צבע שהוכנו מראש זמינות לבחירה, אך אם אתה מעדיף, אתה יכול לתת ל- Hello Bar להתאים אותן אוטומטית כך שתתאים לסכמת הצבעים באתר האינטרנט שלך..

שלום בר התאמה אישית

באזור זה תוכלו לחזור ולשנות את מטרת סרגל ההתראות שלכם אם תרצו – למשל, מהודעה לאיסוף מיילים. אתה יכול גם להגדיר אם הסרגל יוצג לכולם, למבקרים ניידים או רק למי שנוחת בדף הבית של האתר שלך.

הגדרות אחרות שתוכלו להגדיר כוללות: מאפשר למבקרים לסגור את הרף; האם יש עיכוב לפני שהוא נטען; והאם הוא מוצג כאשר משתמשים גולשים לאורך הדף.

לחצנים מוצגים בחלקו העליון של ההתאמה האישית כדי להציג תצוגה מקדימה של סרגל ההתראות בשולחן העבודה, הטאבלטים והמובייל.

כשתסיים, תוכל לשמור את העיצוב שלך או לפרסם אותו. לאחר שפרסמת את סרגל ההתראות, יוצג לך כיצד תוכל להתקין אותו באתר שלך. קוד HTML מסופק, אך אם מתקינים את התוסף Hello Bar WordPress כל שעליכם לעשות הוא להעתיק ולהדביק את קוד קטע האתר Hello Bar כדי להפעיל את הסרגל באתר שלכם..

אין אפשרות נוספת בתוסף וורדפרס – הוא משמש רק כגשר בין אתר האינטרנט שלך לאתר Hello Bar הראשי..

איסוף מיילים עם שלום בר

לא כולם ירצו פיתרון סרגל התראות שמתארח, אך הלו בר אכן מציע תכונות מתקדמות רבות שפתרונות אלטרנטיביים אינם יכולים.

התוכנית החינמית שלה מתאימה ל -5,000 צפיות בחודש, ומאפשרת ליצור עד עשרה ברים. מבחן פיצול A / B אחד מותר מדי.

שתי תוכניות פרימיום זמינות, ותצטרך לבחור אחת מתוכניות אלה כדי להסיר את המותג Hello Bar מסרגל ההתראות שלך.

שדרוג מאפשר ליצור מספר בלתי מוגבל של סורגים, ומוסיף תכונות עיצוב מתקדמות, תכונות מיקוד ובדיקות A / B. אינטגרציה עם שירותי צד ג ‘, דוגמת זאפייר, זמינה אף היא.

תוכנית הצמיחה עולה 29 $ לחודש ומאפשרת עד 50,000 צפיות בדף חודשיות; תוכנית העילית עולה 99 $ לחודש ומאפשרת 500,000 צפיות בדף חודשיות.

אם אתה אוהב את הלו בר, כדאי שתבדוק גם את סומו. הבר החכם שלו פועל בצורה דומה וניתן להציג אותו בחלק העליון או התחתון של הדפים שלך.

3. ברים להתראות WP (בחינם / $ 19 פלוס)

סורגי WP

פסי WP Notification הוא פתרון ידידותי למשתמש המאפשר להתאים אישית את הטקסט והצבעים המוצגים למבקרים – הגרסה החינמית של תוסף זה זמינה ב- WordPress.org.

אתה יכול להגדיר אם המבקרים יכולים לסגור את הסרגל, האם הוא ממוקם במיקום מוחלט או קבוע ומה רוחב התוכן צריך להיות.

ניתן להוסיף את תוכן ההודעה בכרטיסיית התוכן. בעוד שברשי ההתראות של WP אכן משתמשים בסוג פוסט מותאם אישית, בניגוד לסרגל ההודעות Themify, אין להשתמש בעורך WordPress. עם זאת, אתה יכול פשוט להעתיק ולהדביק את מה שאתה רוצה בתיבה המותאמת אישית, כולל קוד HTML וקודי קיצור מתוספי WordPress אחרים..

הגדרות תוכן לסרטי התראה של WP

בלשונית הסגנון תוכלו להגדיר את צבע הרקע, צבע הטקסט וצבע הקישור. ניתן להגדיר גם את גודל הגופן.

תכונה אחת שאני אוהבת בברכות ההתראה של WP היא היכולת לשלוט על מי שיראה את הרף – אתה יכול לציין אם זה או לא מוצג בדף הבית, בפוסטים או בדפים. ניתן להחיל את אותן הגדרות על מבקרים מגוגל ופייסבוק.

תנאים לסרטי הודעה על WP

WP Notification Bar Pro נמכר כעת במחיר של $ 19 עבור רישיון אתר בודד, 29 $ לשלושה אתרים ו 49 $ עבור רישיון בלתי מוגבל.

לחלופין, תוכלו לקבל גישה לגרסת המקצוענים על ידי רכישת חברות ב- MyThemeShop. החברות מספקת גישה במחיר של 8.29 דולר לחודש, ומעניקה לך גישה ל -77 נושאי וורדפרס מובחרים ו -18 תוספי וורדפרס מובחרים.

גרסת המקצוען מוסיפה הרבה פונקציונליות נוספת. זה כולל בדיקות מפוצלות של A / B, יכולת לייבא תוכן הדגמה, תמיכה ב -18 שירותי מדיה חברתית, טפסי חיפוש, טופסי עלונים, טיימרים של ספירה לאחור, ניתוחים, סרטונים ועוד.

זה גם מרחיב את מספר התנאים הזמינים בכך שהוא נותן לך אפשרות להגביל את הסרגל למבקרים במובייל.

WP Notification Bar Pro

גרסת הליבה של WP Notification Bars כוללת את כל מה שצריך כדי להציג הודעות, אך גרסת המקצוען מביאה את הדברים לשלב הבא והיא זמינה תמורת 19 דולר בלבד..

4. סרגל עליון (בחינם / $ 16 פלוס)

טופ בר

אם אתה מחפש פשטות, Top Bar הוא בשבילך. תוסף סרגל ההתראות הבסיסי הזה מציב את כל אפשרויות ההתאמה האישית וההגדרות בדף אחד.

בדף ההגדרות, באפשרותך להגדיר אם הסרגל פעיל והאם הוא נשאר קבוע כאשר משתמשים גולשים במורד הדף.

ניתן לשנות גם את צבע הרקע של הסרגל, אך באופן מוזר, אין אפשרות לצבע הגופן, לכן עליכם להבטיח שצבע הרקע יעבוד טוב עם טקסט לבן.

הודעת הטקסט ומידע הכפתורים שלך מוגדרים גם בדף ההגדרות הראשי.

הדף העליון של הגדרות סרגל

הגרסה החינמית של טופ בר קובעת: ‘זהו תוסף בחינם, הוא אינו מוגבל ואינו מכיל שום מודעה.’ אמנם אני מעריך את העובדה שהוא לא מציג מודעות, הפלאגין די בסיסי לעומת פתרונות חלופיים..

לדוגמה, אתה יכול רק ליצור סרגל התראות אחד באזור ההגדרות, ועליך לשדרג ל- Top Bar Pro כדי לתת לו עיצוב מגיב וידידותי לנייד (זהו פיתרון סרגל ההתראות היחיד ברשימה זו שאינו מגיב באופן טבעי). עליך גם לשדרג כדי לאפשר למבקרים לסגור את הסרגל.

דוגמה למעלה בר

טופ בר פרו עולה 16 דולר לשנה עבור רישיון אתר בודד, ו 39 דולר לשנה לרישיון אתרים בלתי מוגבל.

שדרוג מאפשר לך להגדיר עיכוב עד שסר ההתראה שלך יופיע בפני מבקרים, ותוכל להגביל את הסרגל לאורחים או למשתמשים רשומים.

גרסת ה- Pro של הטופ בר מאפשרת גם להציג את הסרגל בתחתית העמוד, וישנן כמה אפשרויות סטיילינג נוספות, כגון שינוי גודל הגופן.

ההתאמה האישית של הסטיילינג עדיין מוגבלת למדי, אבל זה משהו שאני מוכן לסלוח לו, מכיוון שסרגלי ההתראות שהוא מפיק נראים כל כך נהדרים.

תכונות Bar Pro הטובות ביותר

יש אנשים שמתוסכלים מהמגבלות של הגירסה החינמית של טופ בר, אבל אני די אוהב את הפשטות שבה אני נוטה להציג רק הודעות פשוטות באמצעות סרגל התראות. בנוסף, סרגל ההתראות נראה נהדר.

גרסת המקצוען די במחיר ויש לה כמה תכונות מעניינות שמשפרות את התוסף בצורה משמעותית, אבל אני מרגישה שיש אלטרנטיבות טובות יותר בשוק הפרמיום..

5. בר התראה קל (בחינם)

בר התראה קל

סרגל התראה פשוט אחר שאני אוהב הוא סרגל ההודעות הקלות.

התוסף של וורדפרס פותח על ידי WP Explorer, הוא אחד הפתרונות הבודדים בסרגל ההודעות שמציב את כל ההגדרות במותאם אישית של ערכת הנושא של וורדפרס. המשמעות היא שניתן יהיה לצפות בזמן האחרון בכל שינויים שתבצע.

ניתן לשנות את ההודעה, צבע הרקע, צבע הטקסט, יישור הטקסט וגודל הטקסט. ניתן להגדיר גם את טקסט הכפתור ואת הקישור. אם תרצה, אתה יכול להפוך את קישור הכפתור למעקב ולא לפתוח את הדף בכרטיסייה חדשה.

הגדרות סרגל ההודעות הקלות

דבר אחד שאי אפשר לשנות כרגע הוא צבע הכפתור.

במקום זאת, כשאתה משנה את צבע הרקע, התוסף ישנה את צבע הכפתור לצבע כהה יותר כך שהוא בולט.

זה למעשה עובד ממש טוב בפועל, אבל אני עדיין אשמח לראות את האפשרות להגדיר צבע כפתור משלי.

דוגמה לסרגל ההודעות הקלות

סרגל ההודעות הקלות הוא ללא ספק פיתרון פשוט של סרגל התראות. זה לא מאפשר למבקרים לסגור את הרף, וחסר לו היכולת לנעול את הרף לראש הדף כשמבקרים גולשים.

עם זאת, אם אתה רק צריך להציג הודעת טקסט וכפתור בראש העמודים שלך, סרגל ההודעות Easy הוא פיתרון נהדר ותאהב את האופן בו הוא משתלב עם הלקוח המותאם אישית של וורדפרס..

6. סרגל ההתראות של איפקס (בחינם / $ 22)

סרגל ההתראות של איפקס

אם אתה רוצה שליטה מלאה על אופן הבניה של סרגל ההודעות שלך, עיין בסרגל ההתראות של Apex. גם הלייט וגם הגרסה המלאה של התוסף מאפשרים לך לעצב את הסרגל כראות עיניך.

באזור ההגדרות הכלליות של Apex Notification Bar Lite, אתה יכול להפעיל ולהשבית את סרגל ההתראות, לאפשר אותו למבקרים במובייל ולמקם אותו בראש הדף, בתחתית הדף או להשתמש במיקום מוחלט..

אם תרצה, תוכל לבחור להציג רק את סרגל ההתראות בדף הבית שלך.

סרגל ההתראות הכללי של Apex

רוב הגדרות התוסף נמצאות באזור הגדרות הרכיב.

לשונית פריסת הסרגל מאפשרת לך לבחור מבין אחת מחמש ערכות צבע ותוכל להתאים את העיצוב בעצמך בכרטיסיה הבאה..

ניתן לשנות כל היבט בעיצוב סרגל וכפתורים. זה כולל צבעים, גופנים, גדלי גופן, ואפילו צבעי קישור וצבעי ריחוף. האחיזה היחידה שלי היא שכשאתה בוחר להתאים אישית את הסטיילינג בעצמך, אתה מתחיל עם בד ריק. לכן אתה צריך להיכנס ולשנות כל צבע בודד.

הכרטיסייה הגדרת הרכיבים היא המקום בו אתה מתאים אישית את תוכן סרגל ההתראות שלך. אתה יכול לבחור להשתמש בטקסט / HTML, טופס הצטרפות, כותרת הודעה, טופס חיפוש או סמלי מדיה חברתית.

הכרטיסייה האחרונה מאפשרת להגדיר נראות. באזור זה, אתה יכול לבחור להציג או להסתיר את הרף לאחר פרק זמן, או תמיד להציג את הסרגל. אתה יכול גם לאפשר למבקרים לסגור את הבר.

הגדרות רכיבי סרגל ההתראות של Apex

הגרסה המלאה של סרגל ההודעות Apex, שמחזירה במחיר של 22 דולר ב- CodeCanyon, מוסיפה עשרות תכונות שימושיות.

הוא מציע 15 תבניות שהוכנו מראש ועוד 20 תבניות עם נושא חג המולד והשנה החדשה. גרסת המקצוען מאפשרת לכם למקם את הסרגל בחלקו העליון, התחתון, השמאלי והימני של הדף, ואם תרצו תוכלו להציג סרגלים מרובים בעמוד..

כשאתה משדרג אתה באמת פותח את מה שאתה יכול לעשות עם איפקס. פונקציונליות נוספת כוללת סמלי לוגו מותאמים אישית, רקע תמונה מותאם אישית, אייקונים מותאמים אישית, עדכוני טוויטר, הזנות RSS, טיימר ספירה לאחור, חלונות קופצים בווידאו, אפקטים, שילוב שיווק בדוא”ל ועוד..

מאפיין מגניב נוסף הוא היכולת להפוך את המוט גדול יותר. תוכלו לנצל זאת להצגת מפות, באנרים, סרטונים ווידג’טים.

דוגמה לסרגל ההתראות של איפקס

סרגל ההתראות של Apex הוא בחירה נהדרת עבור אלו מכם שרוצים שליטה רבה יותר על מה שמוצג בסרגלי ההתראות שלך.

ל- Apex Notification Bar Lite יש הרבה תכונות שמפתחים שגובים עליהם, בעוד שהגרסה המלאה מוסיפה עשרות תכונות נוספות שעוזרות לך לשלב מדיה עשירה..

אחד לבדוק.

התייחסות מכובדת

במהלך המחקר, נתקלנו בפתרונות שימושי רבים של סרגל ההתראות שפספסו את הרשימה שלנו.

סרגל ההודעות WPFront הוא פיתרון פנטסטי בחינם המגיע עם עשרות אפשרויות. זה נותן לך שליטה מלאה על ערכת הצבעים של הבר שלך, היכן היא מוצגת ואיך היא פועלת.

פיתרון טוב נוסף הוא HashBar, שיש לו תמיכה רבה עבור בוני דפי וורדפרס, והוא בחירה טובה להצגת טופס הרשמה לדוא”ל..

סרגל עליון של MailChimp

אם אתה משתמש ב- MailChimp כדי לנהל את רשימות הדוא”ל שלך, אתה תאהב את MailChimp Top Bar. תוסף זה ל- Mailchimp עבור WordPress מאפשר לך להוסיף טופס הרשמה ל- MailChimp הניתן להתאמה אישית לראש העמודים שלך..

ההמלצה האחרונה שלי היא תוכן צף מתקדם. בנוסף להצגת סרגל בחלק העליון והתחתון של הדפים שלך, תוסף זה מאפשר לך לצוף תפריטים וסורגים במספר אזורים שונים.

מחשבות אחרונות

אם אתם מחפשים פשטות, אני ממליץ לנסות את טופ בר ואת סרגל ההודעות הקלות. יש מעט פעמונים ושריקות, ושניהם יעזרו לך לפרסם סרגל התראות למראה מקצועי.

סרגל ההודעות וסרטי ההודעות WP מביאים לשולחן תכונות מתקדמות יותר, בעוד ש- Apex Notification Bar מעניק לך שליטה עוד יותר.

שלום בר הוא גם פיתרון נהדר, אך שימו לב כי תצטרכו לשלם מחיר חודשי בסך $ 29 פלוס אם תפיקו יותר מ- 5,000 צפיות בדף חודשיות.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map