שבעת התוספים המובילים הטובים ביותר לשכפול / שכפול אתר וורדפרס (2020)

מבצעי וורדפרס


שכפול אתר וורדפרס אינו כרוך רק בגיבוי, אלא גם בשחזורו במיקום החדש.

בעלי אתרים לרוב משכפלים אתר בדרך זו כאשר הם החליפו את מארח האינטרנט ונדרשים לשחזר את האתר שלהם בשרת חדש, ובהתאם להגדרה שלך, ייתכן שתצטרך לעשות זאת אם תשנה גם את שם הדומיין שלך..

על ידי שיבוט אתר חי לסביבת הבימוי, אתה יכול לבצע עדכונים בבטחה לפני שתדחוף אותם לאתר החי שלך, בעוד שיש לך עותק מדויק של האתר שלך הוא נהדר לביצוע בדיקות כלליות מדי.

ל- WordPress מדריך שימושי שמראה לך כיצד להעביר את WordPress באופן ידני. כפילות ידנית של האתר שלך למיקום אחר אינה קשה, אך תהליך הגיבוי של מסד הנתונים והקבצים של WordPress ושחזורם במיקום חדש עלול לקחת זמן רב..

זו הסיבה שרוב בעלי האתרים משתמשים בתוסף וורדפרס כדי ליצור שיבוט של אתר האינטרנט שלהם; תוספי הגירה של וורדפרס מפשטים את תהליך ההעתקה והעברת אתר וורדפרס למיקום חדש. תוספים אלה פופולריים להפליא, כאשר רבים מהם פעילים במיליוני אתרי וורדפרס.

במאמר זה אראה לך שבעה תוספי WordPress נהדרים לשכפול ושכפול של WordPress.

1. מעתק (בחינם / $ 59 פלוס)

מעתק הוא תוסף וורדפרס פופולרי המסייע לכם להעביר ולשכפל אתרי וורדפרס.

בתוך הפלאגין מכונים גיבויים חבילות, וכשאתה יוצר חבילה חדשה אתה יכול לבחור לא לכלול גיבוי של קבצים וטבלאות מסדי נתונים. ישנה גם אפשרות למלא מראש את פרטי שרת היעד MySQL לקובץ הגיבוי.

מעתק משלים סריקה של אתר האינטרנט שלך כדי לוודא שהכל בסדר, שמדגיש גם קבצים גדולים שניתן לשלול מהגיבוי..

יתכן וזה נחוץ בעת השימוש בגרסה החינמית, מכיוון שהיא תומכת רק בגיבויים בגודל של עד 500MB. בנוסף, זה מאפשר לך רק לגבות קבצים לשרת האתר שלך, כך שתצטרך לשדרג ל- Duplicator Pro אם ברצונך לגבות באמצעות FTP, או לשירות אחסון בענן כמו Dropbox, Google Drive, Microsoft OneDrive או אמזון S3.

סריקת מעתק

אם ברצונך לשחזר אתר, עליך להוריד את קובץ הגיבוי של הארכיון ואת הקובץ installer.php המתאים, ולהעלות אותו למיקום החדש. אין צורך להתקין את WordPress במיקום החדש, שכן המתקין מטפל בזה, אך יהיה עליכם ליצור את בסיס הנתונים אם עדיין לא עשיתם זאת..

גרסת ה- Duplicator החינמית היא פיתרון טוב למי שיש אתר קטן בגודל 500MB, אך אתרים מבוססים צריכים לשדרג.

בנוסף להסרת מגבלת גודל קובץ הגיבוי, ל- Duplicator Pro תכונות שימושיות רבות המסייעות לאתרים גדולים יותר. זה כולל תמיכה במערכת וורדפרס מרובת-הברגה, כך שמעבדים גיבויים במהירות רבה יותר, ותמיכה במאגרי מידע גדולים יותר. זה גם מאפשר לך ליצור בסיסי נתונים ומשתמשים חדשים ב- cPanel מתוך אזור יצירת החבילה.

רישיון אישי עבור Duplicator Pro עולה 59 $ ומעניק לך תמיכה ועדכונים לשלושה אתרים במשך שנה. אם אתה משדרג לרישיון הפרילנסר במחיר של $ 79, אתה מגדיל את התמיכה ל -15 אתרים ובנוסף אתה פותח פיצ’רים נוספים כגון לוחות זמנים לפי שעה, מיתוג מתקין, החלפת מלח ומתקין והחלפת מפתחות..

חבילה של מעתק הושלמה

מעתק הוא תוסף וורדפרס שימושי שיכול לעזור לך לשכפל אתרים קטנים בקלות. אין דרך לשחזר גיבויים מרחוק למיקום ספציפי, אך תהליך השחזור עדיין מהיר משמעותית מהעתקת אתר באופן ידני.

אלו מכם עם אתרים מבוססים צריכים לשקול לשדרג לגירסת המקצוענים, מכיוון שהיא מתאימה יותר לטיפול באתרים גדולים יותר ונותנת לכם אפשרויות אחסון רבות יותר.

2. UpdraftPlus (בחינם / $ 30 פלוס)

קל לראות מדוע UpdraftPlus הוא אחד הפתרונות הפופולריים ביותר לגיבוי וורדפרס בשוק.

למרות היותו חופשי להורדה, UpdraftPlus מציע תכונות רבות שעבורן גובות פתרונות גיבוי חלופיים. לדוגמה, היא מאפשרת לתזמן גיבויים מרובים על בסיס יומי באמצעות FTP לשירות UpdraftVault שלה, ולמעלה מתריסר שירותי אחסון בענן..

אתה יכול לבחור בדיוק מה מגובה, והוא תומך גם בגיבויים מצטברים.

לוח הזמנים לגיבוי UpdraftPlus

פונקציונליות לשיבוט והעברת אתרים זמינים כשדרוגי פרימיום.

שירות השיבוט UpdraftClone מאפשר לך ליצור אתר משובט ולאחסן אותו בשרתי UpDraftPlus. זוהי בחירה טובה עבור אלה הזקוקים לבימוי אתרים או לסביבת בדיקות.

כדי להשתמש ב- UpdraftClone, עליך לרכוש אסימונים. עולה אסימון אחד לשכפול אתר ואסימון אחד להאריך אותו למשך שבוע. ניתן לרכוש חמישה אסימונים, אשר ישמרו על אתר המשובט שלכם במשך כחודש בערך, תמורת תשלום חד פעמי של 15 $ או מנוי חודשי של 12 $..

הפלאגין של החברה להעברה נקרא UpdraftMigrator. באמצעות קמעונאות החל מ -30 דולר, ניתן להשתמש בו כדי לשכפל את האתר שלך לכל כתובת אתר מותאמת אישית, ומאחר ואינך משתמש בשרתי UpdraftPlus, אין הגבלה בכמה הגירות תוכל לבצע..

לכלי ההעברה יש תכונה של חיפוש והחלפה, כך שתוכל להחליף כתובות URL ולבצע שינויים אחרים כדי לשקף את המיקום החדש של אתר WordPress שלך..

גיבויים של UpdraftPlus

UpdraftPlus הוא פיתרון פנטסטי לגיבוי אתר, אך אם אתם מחפשים לשכפל או להעביר אתרים, תצטרכו להוציא כסף. UpdraftClone שימושי לבדיקה, אך UpdraftMigrator הוא האפשרות הטובה יותר אם אתה מעביר אתרים של וורדפרס לעיתים קרובות – וזה עולה רק 30 $.

UpdraftMigrator כלול גם ב- UpdraftPlus Premium. תוכניות הפרמיה משחררות החל מ- 84 $ ומשחררות את כל התוספות של UpdraftPlus יחד עם מנוי לשנה לשירות הכספת והאסימונים של UpdraftClone..

3. הגירת WP All-in-One (בחינם)

העברת WP All-in-One היא תוסף הגירה וורדפרס ידידותי למשתמש שעוקף את מגבלות העלאת הקבצים המרביות שחברות אירוח אתרים רבות אוכפות. זה עושה זאת על ידי העלאה בגושים.

כשאתה יוצר גיבוי של האתר שלך להעתקה למיקום אחר, אתה יכול למצוא ולהחליף טקסט. זה שימושי לשינוי כתובות האתרים בקובץ הגיבוי למיקום החדש.

אתה יכול גם לכלול דברים כמו הערות זבל, קבצי מדיה ופרסומי עדכונים מהגיבוי. עם זאת, אין דרך להחריג טבלאות או קבצים מסוימים של מסדי נתונים.

כדי לשחזר אתר, עליך פשוט להפעיל את העברת ה- WP של All-in-One באתר WordPress האחר, ולבחור לייבא את קובץ הגיבוי מהשיטה שבחרת לגבות..

ייצוא אתר בהעברת All-in-One הגירה WP

הגדרת WP All-in-One היא הפיתרון המושלם למי שרוצה להעביר אתר וורדפרס קטן. למרבה הצער, אינך יכול לממש את הפוטנציאל האמיתי של התוסף WordPress אלא אם כן אתה מוציא כסף רב, מכיוון שרוב הפונקציונליות זמינה רק באמצעות תוספות פרימיום..

אם ברצונך לשחזר גיבוי מהשרת שלך, או להסיר את מגבלת הייבוא ​​512MB, עליך לרכוש את התוסף Unlimited עבור 69 $. אם תרצה לייצא ולייבא את הגיבויים שלך דרך FTP, זה יעלה לך 99 $.

199 דולר להוסיף תמיכה ב- WordPress Multisite, והוספת תמיכה לתריסר שירותי אחסון בענן תעלה לך 99 דולר לאתר אחסון בענן..

הורד גיבויים מסוג All-in-One הגירה WP

אין ספק ש- All-in-One WP Migration הוא פתרון שכפול והעברה של וורדפרס רב תכליתי. הגרסה החינמית של התוסף מתאימה לאתרי וורדפרס קטנים מתחת לגודל 512MB, אך רוב בעלי האתרים יצטרכו להוציא כמה מאות דולרים כדי לפתוח את כל התכונות הדרושות להם להתקנה שלהם..

4. BackupBuddy ($ 80 פלוס)

BackupBuddy הוא פיתרון גיבוי פופולרי פופולרי עבור וורדפרס שהושק בשנת 2010. התוסף מאפשר לך לבחור מה מגובה, ומאפשר לך להוריד את קובץ ה- zip ולאחסן גיבויים במספר שירותי אחסון בענן, כולל Amazon S3, Google Drive ו- Dropbox.

גיבויים מתוזמנים נתמכים, ובמהלך כל סריקה, הוא יבדוק אם מדובר בתוכנה זדונית, פריצות, קבצים שנמחקו, שגיאות משתמש ועוד, תוך שחזור בלחיצה אחת הופך את שחזור אתרי האינטרנט שלך לרוח.

ImportBuddy

ניתן להשתמש בכלי ImportBuddy לשכפול וורדפרס, להעברת וורדפרס או ליצירת אזור שלב אתר.

כל שעליכם לעשות הוא להעלות importbuddy.php למיקום החדש שלכם עם קובץ ה- zip הגיבוי שלכם. כאשר אתה מפעיל את המתקין, אתה יכול להזין את פרטי מסד הנתונים החדשים ואת כתובת האתר החדשה שלך.

יצירת גיבוי ב- BackupBuddy

רישיון יחיד ל- BackupBuddy מוצג במחיר של $ 80, אשר בנוסף לשנה של עדכונים ותמיכה, מעניק לך 1GB של BackupBuddy Stash וגישה לשנה ל- Stash Live.

לכל פתרונות הגיבוי וההגירה של וורדפרס יש היתרונות והחסרונות שלהם, אבל אני מאמין ש- BackupBuddy הוא אחד המעוגלים והטובים ביותר, מכיוון שהוא מציע גיבויים אוטומטיים, אפשרויות התאמה אישית רבות, סריקת אבטחה וכלי ייבוא ​​ייעודי לשיבוט והעברה..

5. WP Migrate DB (בחינם / 99 $ פלוס)

WP Migrate DB הוא כלי גיבוי והעברה פשוט של וורדפרס המאפשר לך לייצא את מסד הנתונים של WordPress. זוהי אלטרנטיבה נהדרת לגיבוי דרך phpMyAdmin, מכיוון שהיא מאפשרת לבצע אי הכללה של הערות ספאם, מעברים ופרסומי עדכונים..

כלי לחיפוש והחלפה מאפשר לך גם לשנות את בסיס הנתונים המיוצא מבלי להשפיע על האתר החי שלך.

כפי שתוכלו לראות מה צילום המסך שלמטה, עליכם לשדרג ל- WP Migrate DB Pro כדי לבטל את הנעילה של כל התכונות.

WP Migrate DB

WP Migrate DB Pro מאפשר לך לייבא קבצי SQL – דבר שחסר לחלוטין מהגרסה החינמית. זה גם מאפשר לך למשוך נתונים מאתר WordPress אחר ולדחוף נתונים לאתר וורדפרס מרוחק. זוהי תכונה פנטסטית שתעזור לכם לשכפל אתרי אינטרנט וליצור אזורי שלב ואתרי בדיקה.

ניתן לבצע הגירות משורת הפקודה באמצעות התוסף CLI; ניתן להשתמש בתוסף קבצי הנושא ותוסף וקובצי מדיה להוסיף דחיפה ומשיכה של קבצי נושא, קבצי תוסף וקבצי מדיה.

ישנה גם תוספת לכלים רב-אתרים אשר מוסיפה תמיכה ב- WordPress Multisite.

WP Migrate DB Pro Command Line

רישיון אישי עבור WP Migrate DB Pro זוכה במחיר של $ 99 ומגיע לשנה של תמיכה ועדכונים. רישיון זה יפתח את פונקציית הייבוא, הדחיפה והמשכה.

כדי לבטל את נעילת ארבעת התוספות הזמינות, עליך לקפוץ לרישיונות המפתח במחיר של 199 דולר, מה שמגדיל את השימוש ל -30 אתרים והופך את כל הפונקציונליות לזמינה עבורך.

אם אתה רגיל להעביר ידנית קבצי SQL בין התקנות וורדפרס, הגרסה החינמית של WP Migrate DB יכולה לעזור לך לבחור את מה שנוסף לקובץ הגיבוי של SQL. עם זאת, אני ממליץ לך לבדוק את גרסת המקצוענים שכן תכונות ה- push and pull הן פנטסטיות.

עיין בסקירה הנרחבת שלנו על WP Migrate DB Pro כדי לגלות עוד מה היא יכולה לעשות.

6. שלב WP (בחינם / € 89 פלוס)

WP Staging הוא תוסף WordPress להעברה ושיבוט עם אזור הגדרות המאפשר לשנות את עומס ה- CPU, מגבלת העתקת הקבצים ומגבלת שאילתת מסד הנתונים..

כשאתה יוצר סביבת בימת חדשה, אתה יכול לבחור אילו טבלאות בסיס נתונים ותיקיות וורדפרס מגובות. בסביבת הבימוי יש הודעת הודעה בסרגל הניהול של WordPress כדי להזכיר לך שאתה צופה באתר הבימוי.

בגרסה החינמית, אתר הבימוי נוצר כתיקיית משנה של ההתקנה הראשית של וורדפרס שלך; בגירסת המקצוענים, תוכלו להתקין מרחוק את אתר הבימוי שלכם על ידי הגדרת פרטי בסיס הנתונים, כתובת האתר וספריית היעד עבור המיקום החדש..

שכפול שלב WP

WP Staging Pro נדרש אם ברצונך לשכפל את אתר האינטרנט שלך לתחום נפרד. גרסא זו נתמכת ב- multisite וורדפרס ותוכל להגדיר תפקידי משתמש מותאמים אישית לגישה לאתר הבמה שלך.

WP Staging Pro זמין החל מ- € 89. אחת התכונות הטובות ביותר של גרסת המקצוענים היא שתוכלו לדחוף את כל אתר הבידור שלכם לאתר חי.

יצירת אתר הבמה חדש בביצוע WP

הגירסה החינמית של WP Staging מושלמת להגדרת סביבת מבחן לניסיון תוספים וערכות נושא חדשים של וורדפרס.

אם אתה מחפש לשכפל אתר וורדפרס למיקום חדש, או ליצור אזור שלב לביצוע עדכוני אתר, WP Staging Pro היא הבחירה הטובה יותר..

7. XCloner (בחינם)

XCloner הוא גיבוי ושחזור תוסף וורדפרס החופשי לשימוש ב 100%.

התוסף נותן לך שליטה מלאה על יצירת גיבויים. ניתן להגדיר את מיקום הגיבוי ולבחור אילו טבלאות וקבצים נשמרים, אך יש גם אפשרויות שימושיות, כגון גיבוי אוטומטי לפני ביצוע שדרוג וורדפרס ואפשרות לגבות רק טבלאות מסדי נתונים של וורדפרס..

ניתן להחיל גבולות על גיבויים ותוכל למחוק גיבויים אוטומטיים שגילם יותר מתאריך ספציפי. ניתן להוריד גיבויים בפורמט מיקוד, או לגבות באמצעות שירותי אחסון בענן FTP או ענן כמו גוגל דרייב, אמזון S3 ו- Dropbox.

אפשרויות מערכת XCloner

ניתן לשחזר גיבויים במיקום החדש שלך באמצעות סקריפט השחזור xcloner_restore.php. לאחר העלאת הסקריפט תוכלו להגדיר את נתיב היעד ואת הגיבוי הספציפי שברצונכם לשחזר שם.

יש להזין את פרטי מסד הנתונים היעד עבור ההתקנה החדשה שלך, ותוכל לבצע חיפוש ולהחליף גם בשלב זה.

התוסף יכול גם לעדכן את קובץ wp-config.php במיקום החדש ולמחוק אוטומטית את סקריפט השחזור ותיקיית הגיבוי הזמנית..

שחזור גיבוי ב- XCloner

XCloner הוא פיתרון נהדר לגיבוי האתר שלך ושכפולו למיקום אחר.

ניתן להוריד ולהשתמש בחינם, ונותן לך שליטה מלאה על תהליך ההעברה ועל אופן התצורה של אתר היעד. מומלץ.

אזכורים מכובדים

במהלך המחקר שערכנו, נתקלנו בפתרונות הגירה ושיבוט גדולים של וורדפרס מעולים שפשוט פספסו את הרשימה שלנו. בחלק זה ברצוני להפנות לכמה תוספים טובים שייתכן שתרצה לקחת בחשבון.

WP Stagecoach הוא שירות בימת וורדפרס מובחר שניתן להשתמש בו ליצירת עותק של אתר האינטרנט שלך בשרתי WP Stagecoach. זה מהיר להפליא בהגדרה, וברגע שביצעת את השינויים שלך תוכל להחיל אותם באתר שלך בשידור חי בלחיצת כפתור. התמחור מתחיל מ -120 דולר לשנה.

תוסף גיבוי WPvivid הוא פיתרון גיבוי ושחזור פנטסטי שניתן להשתמש בו בחינם. הוא תומך באחסון FTP וענן לגיבויים, ויש לו כלי העברה אוטומטי שיעזור לך להעביר אתרים למיקום חדש.

הגירה אוטומטית בתוסף גיבוי WPvivid

עוד תוסף WordPress להגירה בחינם שיש לקחת בחשבון הוא Migrate Guru. התוסף פותח על ידי BlogVault, ונועד לעזור לבעלי אתרים להעביר את אתרי האינטרנט שלהם להגדרת אירוח חדשה. זה תומך גם בהעברות FTP כך שתוכל להשתמש בו כדי להזיז את האתר שלך לכל מקום.

משמר הגיבוי הוא גם פיתרון גיבוי שימושי. הגרסה החינמית מאפשרת לך ליצור גיבויים בהתאמה אישית למחשב שלך או ל- Dropbox. גרסת המקצוענים נמכרת מ- $ 25.

השדרוג מבטל את נעילת תכונת ההעברה שלהם, המשמשת להעברת מסד הנתונים והקבצים של WordPress למיקום חדש. ניתן לשנות כתובות אתרים גם במהלך תהליך ההעברה כך שישקף את המיקום החדש של האתר שלך.

מחשבות אחרונות

ישנם הרבה תוספי וורדפרס נהדרים בשוק שיכולים לעזור לך להעתיק ולהעביר אתרי וורדפרס.

XCloner היא נקודת התחלה נהדרת מכיוון שהיא חופשית לשימוש ב 100%. זאת בניגוד לרוב הפתרונות האחרים המגבילים תכונות רבות לגרסאות המקצוענות. כמובן שאם אתה מעביר באופן קבוע אתרי וורדפרס ממקום אחד למקום אחר, כדאי להוציא קצת כסף כדי לקבל את הפיתרון הטוב ביותר..

כמו תמיד, אני ממליץ לך לבדוק כמה שיותר מתוספי השיבוט וההעברה האלה. זה יעזור לך לראות איזה מהם הכי מתאים לך, אם אתה מחפש ליצור אתר מבחן פשוט או אזור הבמה הדורש דחיפה ומשיכה לאתר חי, או אם אתה מעביר את האתר שלך למארח אינטרנט חדש..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map