עשרת התוספים המובילים למסגרת בראשית וורדפרס (2017)

מבצעי וורדפרס


הייתי לקוח מאושר של סטודיאפרפר במשך שנים רבות – וליבה של כל עיצובי סטודיופרס וורדפרס הוא המסגרת הפופולרית ביותר של ג’נסיס..

בראשית היא מסגרת יעילה הנוקטת גישה מינימלית לתכונות ואפשרויות. בגלל זה, חסרים הרבה פונקציונליות שמסגרות וורדפרס אחרות מציעות, אבל זה היה, כמובן, על ידי עיצוב. ג’נסיס אינה סובלת מאזור הגדרות נפוחות כמו שמסגרות אחרות של וורדפרס עושות, אך יש מקרים בהם הייתי רוצה שיכולתי לבצע שינויים מסוימים באזור האפשרויות במקום שאצטרך להשתמש בפונקציות מותאמות אישית..

למרבה המזל, יש הרבה תוספים רשמיים וצד ג ‘זמינים ל- Genesis שמרחיבים את הפונקציונליות של המסגרת. במאמר זה ברצוני לשתף אתכם במה שאני מחשיב את התוספים הטובים ביותר של ג’נסיס.

נתחיל:

בראשית עריכות פשוטות

Genesis Simple Edits הוא התוסף הראשון שאני מתקין בכל פעם שאני משתמש בערך נושא ג’נסיס. זה מאפשר לי לשנות במהירות את המידע המטה המוצג בפוסטים בבלוג שלי ולהתאים אישית את תפוקת הכותרת התחתונה שלי.

אם אתה רק צריך להתאים אישית את טקסט הכותרת התחתונה, מומלץ לשקול במקום זאת כותרת תחתונה מותאמת אישית של ג’נסיס.

בראשית עריכות פשוטות

העלאת סרטון Favicon

למרבה הצער, המסגרת של ג’נסיס אינה כוללת אפשרות לשינוי ה- favicon באתר. אם ברצונך להוסיף פונקציונליות זו עבור לקוחות, אני ממליץ להתקין את העלאת הסרטון Genesis Favicon.

העלאת סרטון Favicon

התאמות פשוטות של ג’נסיס

התאמות פשוטות של ג’נסיס מתהדרות באפשרויות התאמה אישית רבות יותר מאשר עריכה פשוטות של ג’נסיס. זה מאפשר לך להסיר בקלות את תמונת ה- favicon של ג’נסיס, לפרסם מידע, לכתוב מטא, טקסט כותרת תחתונה ואת קישור העריכה.

ניתן להסיר או למקם את תפריט הניווט המשני מתחת לכותרת העליונה. התוסף מאפשר גם לשנות את המיקום של תמונות מוצגות ותיאורי קטגוריות, ותוכל להתאים אישית את הטקסט של מספר שדות.

התאמות פשוטות של ג'נסיס

מדריך הוק חזותי של ג’נסיס

ג’נסיס מפורסמת במספר הווים שהיא מציעה. ווים אלה מאפשרים למפתחים ומשתמשי ג’נסיס להכניס תוכן בקלות לאזורים ספציפיים באתר שלהם.

אם אינך בטוח היכן ממוקמים הווים האלה, אני ממליץ להתקין את מדריך ה- Visual Hook של ג’נסיס. התוסף יציג שכבת-על בעיצוב האתר החי שלך, תוך שהוא מדגיש את האזורים אליהם מתייחסים הקרסים. זהו הפיתרון המעשי ביותר שניתן לראות למיקום הווס של ג’נסיס.

מדריך הוק חזותי של ג'נסיס

בראשית ווים פשוטים

Genesis Simple Hooks מאפשרת לך להוסיף קוד בקלות לכל תחום באתר שלך. כל שעליכם לעשות הוא להזין את קוד ה- HTML, ה- shortcode או ה- PHP שלכם לאחד ממסלולי ה- Genesis הרבים הזמינים. זה מאוד פשוט לשימוש – וגם יעיל מאוד.

בראשית ווים פשוטים

ג’נסיס עיצוב צבעים Pro

Genesis Design Palette Pro הוא תוסף כל כך שימושי עד שסטודיופרס בחר לקדם אותו באתר הרשמי שלהם. זה מאפשר לך לערוך כל היבט בעיצוב אתר האינטרנט שלך מבלי לדאוג לקוד כלשהו. הדבר היחיד שאני לא אוהב ב Genesis Design Palette Pro הוא שזה לא נכלל במסגרת של ג’נסיס עצמה!

התוסף מכיל מחיר של 49 $ עבור רישיון בודד, 89 $ לחמישה אתרים ו 199 $ עבור 50 רישיונות אתרים. כל התוכניות מגיעות עם שנה של תמיכה ועדכונים, פונקציות יבוא ויצוא וגישה לתיעוד.

ג'נסיס עיצוב צבעים Pro

ג’נסיס מותאם אישית סופר

אם אתה מעדיף לשנות את אתרך באמצעות ההתאמה האישית של וורדפרס, ייתכן שתרצה לנסות את Genesis Super Customizer. עם יותר ממאה אפשרויות התאמה אישית, זהו ללא ספק אחד הפתרונות הגמישים ביותר שקיימים ל- Genesis.

לאחר הפעלת ההתאמה האישית של ג’נסיס סופר, תוכל לשנות כל רכיב בעיצוב האתר שלך. זה כולל את הכותרת, סרגל הצד, הגדרות הטופס, פריסת הכפתורים, עיצוב הניווט ועוד ועוד.

ג'נסיס מותאם אישית סופר

מאריך בראשית

Genesis Extender הוא תוסף תכליתי שנוצר עבור מפתחי ג’נסיס.

זה מאפשר לך להפעיל ולבטל בקלות תכונות, כגון פורמטים של פוסטים וכותרות עמודים, ולשנות בקלות את גודל התמונות הממוזערות. אתה יכול גם להוסיף CSS מותאם אישית, JavaScript מותאם אישית, תבניות מותאמות אישית, פונקציות מותאמות אישית, אזורי יישומון מותאמים אישית, תיבות וו מותאמות אישית ועוד ועוד.

Genesis Extender זול במחיר של 49 $ עבור אתר אחד, 89 $ לשלושה אתרים ו 149 $ לשימוש ללא הגבלה. כל הרישיונות מגיעים עם שנה אחת של תמיכה ועדכונים, כאשר חידוש שנתי עומד על 50% מעלות המקור.

מאריך בראשית

תוספות פריסת ג’נסיס

ניתן להשתמש בתוספות פריסת ג’נסיס כדי לשנות את פריסות ברירת המחדל של דף הבית שלך, פוסטים ודפים, קטגוריות, ארכיונים, דפי מחבר, דף שגיאה 404, קובץ מצורף, דף תוצאות חיפוש, ועוד.

הוא תומך בסוגים של פוסטים מותאמים אישית שנוספו על ידי ערכות נושא של ג’נסיס לילד, ותוספים כמו WooCommerce, bbPress והורדות דיגיטליות קלות..

תוספות פריסת ג'נסיס

ג’נסיס קלאב פרו

קשה לסווג את ג’נסיס קלאב פרו, מכיוון שהוא עושה כל כך הרבה דברים. הוא מוסיף לאתר האינטרנט שלך 25 ​​תכונות הכוללות דפי נחיתה של וידיאו, סרגל התראה לכותרת שלך, מעלה favicon, חתימות מחבר, מחוון תמונות ועוד..

ג’נסיס קלאב פרו חוזרת במחיר של 57 $ עבור רישיון בודד, 97 $ עבור רישיון רב ו -197 דולר עבור רישיון מפתח. לכל התוכניות מגיעה שנה של תמיכה ושדרוגים.

ג'נסיס קלאב פרו

בראשית. פשוט

כפי שאני בטוח שאתה מודע, קיימים שפע של תוספים לשיתוף מדיה חברתית הזמינים עבור WordPress, וכל אלה יכולים לשמש באמצעות התוסף ג’נסיס. עם זאת, מומלץ לשקול פיתרון לשיתוף מדיה חברתית שתוכנן במיוחד עבור משתמשי ג’נסיס.

Genesis Simple Share הוא אפשרות אחת כזו. זהו תוסף פשוט, אבל אני אוהב את המראה המקצועי הנקי שלו. Genesis Simple Share, שעוצב על ידי StudioPress, יכול להוסיף סרגל חברתי קטן או בינוני, או קופסאות חברתיות גדולות לאתר שלך. ניתן ליישם אותו מעל ו / או מתחת לאזור התוכן שלך בפוסטים בבלוגים, דפים, דפי קבצים מצורפים וארכיונים.

שני תוספים נוספים שעשויים לקחת בחשבון הם האייקונים החברתיים הפשוטים של StudioPress ופתרון הטעינה האסינכרוני..

בראשית. פשוט

והשאר…

הפופולריות של ג’נסיס פירושה שיש שפע של תוספים שעוצבו במיוחד עבור המסגרת. בחלק זה ברצוני לרשום את שאר הטובים ביותר.

ניווט & קידום אתרים

תוספים אלה יעזרו לכם להרחיב את הניווט ולהקל על המבקרים ומנועי החיפוש למצוא את התוכן שלכם.

 • תפריטים פשוטים של ג’נסיס – תוסף שימושי המאפשר להקצות תפריט וורדפרס לתפריט הניווט המשני של ג’נסיס לפי הודעה, לעמוד, לכל תג או לפי קטגוריה..
 • שינוי כותרת של ג’נסיס – מאפשר לך להשבית כותרות בדפים ספציפיים.
 • רשת בראשית – ניתן להשתמש בה כדי להציג ארכיונים ברשת.
 • פירורי לחם בודדים של ג’נסיס – מאפשר לך להשבית את פירורי הלחם בפוסטים ובדפים ספציפיים.
 • טרנספורמטור נתונים של SEO – שימושי במיוחד אם ברצונך להעביר הגדרות SEO מ- Genesis לתוסף SEO כמו SEO ב- All in One או SEO WordPress.
 • סרגלי צד פשוטים של ג’נסיס – דרך קלה להוסיף סרגלי צד חדשים לאתר שלך המופעל על ידי ג’נסיס.

סטיילינג

תוספים שימושיים הקשורים לסטיילינג שיעזרו לך לשנות את מראה האתר שלך.

 • סגנון בראשית טראמפ – מכריח את גליון הסגנונות של נושא ג’נסיס לטעון מאוחר יותר.
 • Genesis Printstyle Plus – מוסיף קובץ גיליון סגנונות מוכן למדפסת לאתר האינטרנט שלך.
 • קטעי עמוד פשוטים של ג’נסיס – דרך פשוטה ליצור חלקים מהדף שלך לרוחב המלא של הדף.
 • מחוון רספונסיבי לג’נסיס – מחוון רספונסיבי מגיב שעוצב במיוחד לג’נסיס.
 • פשוט מותאם אישית CSS – מאפשר להוסיף בקלות CSS מותאם אישית לאתר שלך. התוסף הזה לא תוכנן במיוחד למסגרת Genesis, אך הוא משלים היטב את Genesis.

ווידג’טים

אוסף ווידג’טים המיועדים לאתרים המשתמשים במסגרת ג’נסיס.

 • יישומון תוכן מוצע של ארגז חול של ג’נסיס – מוסיף תומך תוכן של ג’נסיס בהצגת סוגי פוסטים וטקסונומיות בהתאמה אישית.
 • כרטיסיות בראשית – מציגה תיבת יישומונים עם כרטיסיות המציגה פוסטים בבלוג והתמונות המוצגות בהן.
 • WP Genesis Box – עוזר לך לקדם את ג’נסיס בסרגל הצד שלך.
 • Genesis Author Pro – מאפשר להוסיף ספריית ספרים לאתר ג’נסיס.

שילוב והרחבה

קיימים מספר תוספים העוזרים לך לשפר ערכות נושא ספציפיות לילדי סטודיפרפר, כגון תוספות פרוזה של ג’נסיס ורשימות AgentPress.

ישנם גם מספר תוספים זמינים שעוזרים לשלב את ג’נסיס עם תוספי וורדפרס פופולריים. אלה כוללים את ג’נסיס Connect לבאדיפרס, bbPress Genesis Extend, Genesis Connect להורדות דיגיטליות קלות, ו- Genesis Connect עבור WooCommerce.

אם ברצונך להתקין את הגירסה האחרונה של ג’נסיס, בדוק את Genesis Beta Tester והקפד להתקין את ג’נסיס תרגומים אם ברצונך לתרגם את אתר ג’נסיס שלך..

מחשבות אחרונות

אני מקווה שנהנית מהמבט הזה על מה שאני מאמין שהם התוספים הטובים ביותר של ג’נסיס ששוחררו עד כה – מבחר שיעזור, לפתור, לפקוח את עיניך בדיוק למה שניתן להשיג באמצעות המסגרת המדהימה הזו.!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map