نقد و بررسی Soliloquy: لغزان زیبا و پاسخگو به وردپرس اضافه کنید

معاملات وردپرس


در صورت استفاده خوب ، یک اسلایدر می تواند راهی عالی برای بهبود ظاهر وب سایت شما ، استفاده بهتر از املاک و مستغلات صفحه باشد و – با فرض اینکه بازدید کننده به اندازه کافی طولانی در صفحه بچرخد تا بیشتر از اولین اسلاید * را مشاهده کند – توجه را جلب کنید بازدید کنندگان جدید به هرگونه محتوا یا اطلاعات اضافی که می خواهید نشان دهید! یک نوار لغزنده در نظر گرفته شده به شما کمک می کند مخاطبان خود را دقیقاً در جایی که دوست دارید و افزایش نرخ تبدیل به مخاطبان خود برسانید!

اما از کدام افزونه کشویی استفاده کنید؟ با داشتن بسیاری از افزونه های کشویی مختلف وردپرس ، دانستن اینکه کدام یک را انتخاب کنید می تواند یک چالش باشد! در اینجا بررسی سریع یکی از بهترین بازارها وجود دارد: Soliloquy.

یکی از محبوب ترین افزونه های کشویی در اطراف ، Soliloquy در اصل در سه نوع طعم دهنده ارائه می شود: نسخه اولیه یا “شخصی” (قیمت آن 19 دلار) ، نسخه “Multi” (با قیمت 49 دلار) که شامل پشتیبانی از اولویت ایمیل و تعدادی اضافی اساسی است. -ons ، و یک نسخه “توسعه دهنده” (قیمت 99 دلار) که علاوه بر آن چیزی که نسخه Multi باید ارائه دهد (بیشتر در مورد این زیر) ، همچنین تعدادی افزونه پیشرفته تر را نیز شامل می شود..

شروع شدن

پس از نصب و فعال سازی ، ایجاد اولین نوار لغزنده تصویر با Soliloquy به طرز شگفت آور آسان است – به سادگی Soliloquy را از فهرست اصلی داشبورد وردپرس انتخاب کنید ، سپس انتخاب کنید جدید اضافه کن.

افزودن یک نوار لغزنده یکپارچه جدید

می توانید تصویر خود را از طریق برگه تصاویر – یا با رابط کشیدن یا رها کردن ، یا با استفاده از تصاویر موجود که قبلاً در کتابخانه رسانه وردپرس خود بارگذاری کرده اید ، اضافه کنید. با موفقیت بارگذاری و اضافه شدن به رابط ، تصاویر شما مستقیماً در زیر ناحیه کشیدن و رها شدن ظاهر می شوند.

افزودن تصاویر به Soliloquy

پس از آپلود کردن تصاویر ، در صورت تمایل ، می توانید به سادگی با کلیک کردن بر روی تصویر دلخواه ، به جزئیات برگردانید و جزئیات آنها را ویرایش کنید – پنجره ای را به وجود آورید که در آن می توانید مواردی مانند عنوان تصویر ، متن alt و عنوان را تغییر دهید. همچنین می توانید یک URL هدف را برای باز کردن در صورت کلیک تصویر مشخص کنید ، همچنین اینکه آیا پیوند مربوطه باید در یک برگه جدید باز شود یا خیر..

و این آن است – کشویی ایجاد شد! به طور خلاصه: رابط Soliloquy ساخت اسلایدهای خود را فوق العاده سریع و آسان می کند و تمام موارد مهم SEO را فقط با چند کلیک انجام می دهد!

تنظیمات فراداده Soliloquy

با این حال ، Soliloquy شما را محدود به استفاده فقط از تصاویر نمی کند. همچنین می توانید اسلایدهای ویدیویی ایجاد کنید – برای مثال ، از فیلم های YouTube یا Vimeo استفاده کنید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که روی “برای بارگذاری تصاویر از منابع دیگر اینجا را کلیک کنید“از داخل برگه تصاویر و به شما گزینه هایی برای ایجاد اسلایدهای تصویر ، اسلایدهای ویدیویی یا حتی اسلایدهای HTML ارائه می شود. به عنوان مثال ، برای ساخت اسلایدهای ویدئویی ، فقط اسلایدهای ویدیویی را انتخاب کرده و دکمه آبی اضافه کردن فیلم اسلاید را بزنید. اکنون می توانید URL ویدیوی مربوطه و Presto را وارد کنید ، یک اسلاید ویدیویی دارید – ساده!

پیکربندی کشویی

با افزودن تصاویر (یا فیلم ها) ، وقت آن است که کشویی را پیکربندی کنید. برای دسترسی به گزینه های پیکربندی Soliloquy ، روی برگه پیکربندی کلیک کنید.

سپس می توانید موضوع کشویی را تنظیم کنید (دو گزینه پیش فرض وجود دارد: “کلاسیک” و “پایه” و ما از نسخه اصلی در این بررسی استفاده می کنیم) ، ابعاد ، شیوه انتقال (از حالت محو شدن ، حرکت افقی و حرکت عمودی) ) ، زمان بین انتقال و حتی سرعت انتقال واقعی.

صفحه تنظیمات SoliloquyConfiguration

اگر می خواهید لغزنده شما از نظر تلفن همراه دوستانه تر باشد (که ایده خوبی است) ، همچنین می توانید نحوه نمایش اسلایدر خود را در چنین دستگاههایی انتخاب کنید.

علاوه بر این ، شما همچنین می توانید به صورت تصادفی ترتیب اسلایدها را انتخاب کنید ، هنگامی که یک بازدید کننده روی آن معلق است ، کشویی را متوقف کنید و اینکه آیا بازدید کنندگان اجازه نمی دهند به صورت دستی از طریق اسلایدها بچرخند – فقط برای اینکه طعم احتمالی را به شما بدهد!

گزینه ها همه به خوبی توضیح داده شده اند. به راحتی می توان فهمید که هر گزینه چه کاری انجام خواهد داد ، و به همین ترتیب کار کردن با استفاده از ساده کشویی ها و جعبه های انتخاب ساده است.

به طور خلاصه ، بارهای زیادی از گزینه های پیکربندی برای انتخاب شما وجود دارد که به شما امکان می دهد دقیقاً همانطور که دوست دارید آنها را انتخاب کنید. با این حال ، یک چیز وجود ندارد: امکان پیش نمایش اسلایدر شما بلافاصله پس از ایجاد آن. شاید به نظر برسد که این یک ناراحتی بسیار ناچیز باشد ، اما اگر هدف آنها از کمال باشد ، ممکن است برخی از غذاهای کاربردی برای فکر کردن باشد ، زیرا در حال حاضر ، به نظر می رسد تنها راه آزمایش و مشاهده آخرین اثر شما ایجاد یک پست جدید است ، اسلایدی را که ساخته اید اضافه کنید و سپس پیش نمایش پست یا صفحه حاوی آن را پیش نمایش کنید.

برای کاربران فنی تر ، یک برگه متفرقه نهایی نیز وجود دارد که می تواند عنوان ، سلاق و هر کلاس CSS سفارشی را اضافه کند – و مکانیزم های واردات / صادرات داخلی برای واردات / صادرات اسلایدها به / از سایت های دیگر.

کشویی تمام شده

پس از اتمام ، می توانید اسلایدر خود را با استفاده از یک کد کوتاه ساده Soliloquy یا دکمه Add Slider که بالاتر از ویرایشگر متن استاندارد WordPress قرار دارد ، به هر پست ، صفحه ، پست سفارشی یا منطقه ویجت اضافه کنید..

اگر لازم است دوباره به سیستم وارد شوید و ویرایشهای دیگری انجام دهید ، می توانید این کار را انجام دهید – فقط به یاد داشته باشید وقتی که کار را انجام دادید تا مطمئن شوید کد کوتاه مورد استفاده خود را بزنید ، آخرین نسخه اسلایدر خود را نمایش می دهید..

این موردی است که من قبلاً با استفاده از پوست “پایه” ساخته ام. (فقط تصویر ، من می ترسم!):

نمونه اسلاید پایه Soliloquy

اگرچه شما نمی توانید آنها را در اینجا ببینید ، انیمیشن های انتقال هر دو به خوبی بارگیری می شوند و بسیار عالی به نظر می رسند!

سرعت و عملکرد

شکایت رایج در کشویی سرعت است. این به این واقعیت است که استفاده از تصاویر اضافه شده ، سبک های Javascript و CSS می توانند – در صورت عدم استفاده بد – سرعت بارگذاری صفحه را به شدت کاهش دهند. خوشبختانه ، توسعه دهندگان Soliloquy آشکارا کار زیادی را برای اطمینان از این افزونه ویژه کشویی پیش روی بسته اند – از آنجا که ، من خوشحالم که گزارش می کنم ، Soliloquy به راحتی یکی از سریعترین افزونه های کشویی وردپرس در بازار است!

علاوه بر این ، Soliloquy استثنایی کاملاً کدگذاری شده است ، نه تنها از نظر اطمینان از استفاده و بارگیری سریع آن ، بلکه از نظر امنیت و ادغام یکپارچه با UI وردپرس.

به گفته مدیر توسعه دهنده وردپرس ، مارک Jaquith:

“Soliloquy همان اندازه که شما امیدوار هستید قابل استفاده است ، و کد زمینه ای آن کاملاً مناسب است. این کنوانسیون های رمزگذاری وردپرس را دنبال می کند ، کاملاً کدگذاری شده است و کاملاً در UI وردپرس مخلوط می شود. “

برای کسانی از شما که بیشتر به شماره و آمار اهمیت می دهند ، در ماه آوریل ، وردپرس-گورو (و پسر خوب همه چیز) کریس لما عملکرد شش پلاگین کشویی پیشرو را آزمایش کرد: Soliloquy ، Royal Slider ، LayerSlider ، Slider PRO، Slider Revolution، و Slide Deck 2.

در اینجا خلاصه ای سریع از یافته های وی آورده شده است:

بار بار کشویی:

 1. انفرادی: 0.44 ثانیه
 2. SliderPro: 0.53 ثانیه
 3. کشویی لایه ای: 1.12 ثانیه
 4. کشویی رویال: 2.40 ثانیه
 5. SliderDeck 2: 4.14 ثانیه
 6. انقلاب کشویی: 4.95 ثانیه

(توجه: اگر شما علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد یافته های کریس هستید ، در اینجا پیوندی به مقاله اصلی وی وجود دارد

به طور خلاصه: در مقایسه با کمترین کشویی در حال بارگذاری (لغزنده Revolution) Solooquy بیش از لود شده است ده برابر سریعتر – با توجه به یافته های کریس ، کمتر از نیم ثانیه به سرعت بارگیری صفحه اضافه کنید!

برنامه های افزودنی برای Soliloquy

اگر می خواهید از افزونه Soliloquy (یعنی بیشتر از ابتدایی ترین قابلیت ایجاد کشویی) بیشترین بهره را ببرید ، این افزونه انتخابی از عملکردهای اضافی را از طریق نه افزونه برتر ارائه می دهد. این افزودنی ها همه با همان فلسفه های کدگذاری برای بهینه سازی عملکرد ساخته شده اند ، اما انواع مختلفی از ویژگی های پیچیده تر را به جدول می آورند..

انتخاب چند لایسنس (قیمت 49 دلار) به شما می دهد تا به افزودنیهای اساسی مختلفی دسترسی پیدا کنید.

افزودنیهای اساسی:

 • برنامه: برنامه اسلایدهای ویژه فقط در ساعت های مشخصی از روز ظاهر می شود
 • مضامین: 2 پوسته اضافی برای کشویی های شما – هر دو عالی هستند
 • پینترست: در هر اسلاید یک دکمه “Pin It” به تصویر اضافه کنید تا بازدید کنندگان بتوانند تصاویر کشویی را در Pinterest به اشتراک بگذارند
 • اینستاگرام: تصاویر را مستقیماً از حساب اینستاگرام خود به اسلایدها اضافه کنید

انتخاب مجوز توسعه دهنده (قیمت 99 دلار) باعث می شود تا شما به مجموعه دیگری از افزونه های پیشرفته تر دسترسی پیدا کنید.

افزونه های پیشرفته:

 • محتوای برجسته: برای نمایش جدیدترین ارسال های خود در دسته های مشخص شده ، یک اسلایدر ایجاد کنید – برای صفحه اصلی خود ایده آل است
 • پویا: اسلایدها را مستقیماً از گالری های NextGen یا WordPress خود ایجاد کنید
 • چرخ فلک: چرخ فلک های زیبا و پاسخگو ساخت
 • جعبه نور: با کلیک کردن بر روی آنها ، تصاویر را باز کنید – برای نمایش نمونه کارها مناسب است
 • ریز عکسها: تصاویر بند انگشتی از هر اسلاید در زیر کشویی نمایش داده می شود

احتمالاً خودتان را پیدا خواهید کرد که مایل به استفاده از بسیاری از این ویژگیها است ، بنابراین قبل از پرش حتما کمی وقت بگذارید تا مطمئن شوید که تمام ویژگی های مورد نیاز خود را از مجوزی که انتخاب کرده اید دریافت می کنید!

(در مورد افزودنیهای رسمی بیشتر بخوانید)

حکم

به طور کلی ، من یک طرفدار بزرگ سلیلوکی هستم. Soliloquy با افزودنیهای مناسب ، تقریباً همه کارهایی را که می خواهید پلاگین کشویی انجام دهید انجام می دهد.

عملکرد در هنگام انتخاب افزونه کاملاً عاملی است و Soliloquy از نظر درخواست و سرعتی بیشتر از رقبای خود (بعضی از آنها با حاشیه قابل توجهی) بهتر است..

علاوه بر این ، از منظر قابلیت استفاده Sololoquy بسیار عالی است. ایجاد کشویی فوق العاده سریع ، آسان و مهمتر از همه سرگرم کننده است. داشتن اسلایدر زیبا ، کاملاً پیکربندی شده در عرض چند دقیقه کار چندان دشوار نیست. و از آنجا که همه چیز در مورد این افزونه بسیار شهودی است ، کاربران وردپرس در تمام سطوح احتمالاً با استفاده از آن در خانه احساس می کنند.

محصول اصلی دزدی با 19 دلار است. این گفتنی است ، شایان ذکر است که محصول اصلی فقط عملکرد محدودی را ارائه می دهد و ممکن است خود را کمی بیشتر به آن نیاز داشته باشید (بسته به اینکه دقیقاً همان کاری است که شما می خواهید انجام دهید). در صورت لزوم آماده پرداخت کمی اضافی شوید (به لیست افزونه های ابتدایی و پیشرفته ذکر شده در بالا مراجعه کنید) و مجوز Multi یا Developer را انتخاب کنید – این امکان را برای شما فراهم می کند که کارهایی مانند ساخت یک نوار لغزنده پست برجسته را برای صفحه اصلی خود انجام دهید ، و گسترش راه هایی که می توانید از Soliloquy استفاده کنید.

و در آخر ، اگر شما علاقه مند به دادن گرداب سیلویکی هستید ، به یاد داشته باشید که طرفداران WinningWP می توانند با استفاده از کد تخفیف یکپارچه ما!

اگر قبلاً این کار را نکرده اید ، برای اطلاعات بیشتر در وب سایت رسمی آن را بررسی کنید!

* چیزی که ، از آنجایی که شما هرگز نمی توانید واقعاً تضمین کنید ، بدان معنی است که شما همیشه باید مطمئن شوید که برای اولین بار (در واقع ، شاید تنها) اسلاید بازدید کنندگان خود را مشاهده کنید که واقعاً شمارش کرده و محتوای همه اسلایدها را به عنوان مفید و در عین حال غیر پاداش اضافه شده است!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map