SearchWP Review: افزونه ای برای به روزرسانی جستجوی وردپرس با سهولت!

معاملات وردپرس


اسرار نیست که قابلیت جستجوی وردپرس همه چیز ممکن نیست. بدون امکان فهرست بندی انواع پست های سفارشی ، زمینه های سفارشی ، محتوای کد کوتاه یا اسناد PDF – به ذکر نتایج بازگشتی نیستند که براساس تاریخ به جای اهمیت طبقه بندی شده اند – شانس خوبی وجود دارد خوانندگان شما نمی توانند آنچه را که در وب سایت شما به دنبال آن هستند پیدا کنند. حتی اگر محتوای دقیقی که جستجو می کنید در سایت وجود داشته باشد!

اگر می خواهید بازدید کنندگان خود را به دنبال آنچه هستند که به دنبال آن هستید ، وقت آن است که با نصب یک افزونه اختصاصی ، ابزار جستجوی وردپرس را ارتقا دهید.. SearchWP گزینه ای عالی برای انجام این کار است. در این بررسی ، به ویژگیهای آن خواهیم پرداخت و خواهیم دید که استفاده از آن چقدر آسان است تا به شما کمک کند تصمیم بگیرید که آیا این انتخاب مناسبی برای وب سایت شما است.

مزایای استفاده از SearchWP

SearchWP برای کمک به کاربران WordPress ساخته شده است که به بازدید کنندگان خود یک ابزار جستجوی کاملاً کارآمد ارائه می دهد. با نصب این افزونه در وب سایت خود ، بازدید کنندگان شما می توانند اطلاعات بیشتری از مطالب شما را پیدا کنند و از این طریق تجربه کاربری خود را بهبود بخشند. در نتیجه ، این باید فرصتی گسترده برای شما ایجاد کند تا رابطه بهتری با آنها برقرار کنید.

در اینجا لیستی سریع از برخی از برجسته ترین ویژگی های SearchWP آورده شده است:

 • پست نمایه سازی متا (عناوین ، توضیحات ، کلمات کلیدی)
 • نمایه سازی محتوای سند PDF
 • نمایش پرونده رسانه در نتایج جستجو
 • کنترل وزن کلید واژه
 • نمایه سازی انتخابی
 • آمار جستجو
 • کتابخانه در حال رشد از پسوندها
 • + بیشتر

پس از نصب SearchWP ، به جای نمایش نتایج جستجو با توجه به تاریخ ارسال ، خود شوید نتایج با توجه به اهمیت بازگردانده می شوند با امکان گنجاندن طیف گسترده تری از انواع محتوا.

یکی دیگر از ویژگی های قابل توجه SearchWP ، که به بهبود عملکرد جستجوی سایت شما کمک می کند ، توانایی آن است استفاده از کلمه کلیدی stemming. این به کاربران امکان می دهد یک عبارت جستجو مانند “run” را وارد کنند ، با افزودن این افزونه به اندازه کافی هوشمند برای بازگشت نتایج از جمله کلمات مرتبط مانند “در حال اجرا” یا “runner”..

شما همچنین می توانید موتورهای جستجوگر تکمیلی ایجاد کنید, که به طور مستقل از موتور جستجوگر اصلی سایت کار می کنند. این می تواند مورد استفاده قرار گیرد تا کاربران بتوانند یک نوع پست سفارشی – مانند محصولات موجود در یک فروشگاه تجارت الکترونیکی – را جستجو کنند بدون اینکه محتوای وبلاگ را در نتایج بازگرداند..

SearchWP سازگار است, استفاده از قلاب اجازه می دهد تا شخصی سازی شود بدون اینکه روی کد افزونه اصلی تأثیر بگذارد. این همچنین هرگونه تغییراتی را که در آینده ایجاد شده است ، اثبات می کند و از نوشتن مجدد آنها در هنگام به روزرسانی افزونه جلوگیری می کند.

اکنون که به برخی از مفیدترین ویژگی های SearchWP توجه کرده ایم ، زمان آن رسیده است که ببینیم اجرای آن چقدر آسان است – به شما کمک می کند تصمیم بگیرید که آیا این یک به روزرسانی اساسی برای سایت وردپرس شماست.

چگونه با SearchWP شروع به کار کنیم

این افزونه پس از نصب و فعال سازی SearchWP ، فهرست جستجوی سایت شما را ایجاد می کند. چه مدت این کار طول می کشد بستگی به محتوای وب سایت شما دارد و آیا شما ایندکس کردن اسناد PDF را انتخاب کرده اید یا نه.

پس از اتمام این کار ، می توانید به تنظیمات افزونه دسترسی پیدا کنید تا نحوه عملکرد SearchWP در سایت شما پیکربندی شود.

بررسی اجمالی تنظیمات SearchWP

از طریق صفحه تنظیمات منفرد ، می توانید کدام نوع پست را در فهرست جستجو گنجانید و بنابراین به بازدیدکنندگانی که در وب سایت شما جستجو انجام می دهند ، نمایش داده می شوند. شامل یا حذف یک نوع پست ، مانند صفحات ، یا هر نوع پست سفارشی که در سایت خود ایجاد کرده اید به آسانی بررسی یا عیب یابی جعبه است.

SearchWP همچنین اضافه کردن وزن به عناصر فردی که یک پست را تشکیل می دهند ، بسیار آسان است. این گزینه های وزنی شامل عنوان پست ، محتوا ، Slug یا URL ، و هرگونه طبقه بندی یا زمینه های سفارشی در حال استفاده است.

وزن و وزن جستجو جستجو تنظیم کنید

این افزونه از پیش جمع شده با وزنی تشکیل شده است. با این حال ، شما می توانید برای پاسخگویی به نیازهای شخصی خود ، آنها را اصلاح کنید. این به شما امکان می دهد عناصر خاصی را حذف کنید – مثلاً گزیده ای.

به عنوان SearchWP به بازدید کنندگان این امکان را می دهد تا محتوای فیلدهای سفارشی را جستجو کنند, به هر یک از این زمینه هایی که در سایت شما فعال هستند – از جمله سایر افزونه ها یا مواردی که خودتان ایجاد کرده اید – می تواند وزن گیری بیشتری به شما بدهد.

زمینه های سفارشی را وارد کنید

با استفاده از SearchWP ، می توانید رسانه هایی را که در سایت شما بارگذاری شده است ، فهرست بندی کنید تا در نتایج جستجو بازگردد. علاوه بر گنجاندن تصاویر و سایر فایلهای رسانه ای ، SearchWP توانایی این کار را دارد محتوای اسناد PDF را فهرست کنید. انواع پرونده های خاص همچنین می توانند از نتایج جستجو حذف شوند.

فهرست فایلهای رسانه ای و PDF

هنگامی که پرونده های رسانه ای در نتایج جستجو نمایش داده می شوند ، بازدید کننده شما می تواند به جای مشاهده فایل های موجود در صفحه نتایج ، به راحتی بر روی پستی که در آن فایل وجود دارد کلیک کند..

پس از ایجاد فهرست اولیه ، این افزونه را پیکربندی کرده اید, کار دیگری وجود ندارد. SearchWP تمام وظایف جستجو را در وب سایت شما انجام خواهد داد ، بدون اینکه نیازی به بروزرسانی موجود یا اضافه کردن فرم های جستجوی جدید به صفحات شما باشد.

صفحات نتیجه جستجو همچنان یکسان به نظر می رسند – اما اکنون آنها با محتوای بسیار مناسب تری جمع می شوند.

آمار جستجو WP

به محض به روزرسانی افزونه در وب سایت شما ، شروع به جمع آوری آماری درباره نحوه استفاده بازدید کنندگان از ابزار جستجو می کنید. این آمار شامل:

 • تعداد جستجوها در طی 30 روز گذشته
 • جستجوهای محبوب روز ، هفته ، ماه و سال
 • جستجوهای انجام نشد

آمار جستجوی سایت

این داده های مفیدی برای دسترسی به شماست ، زیرا می توانید خوانندگان خود را به چه چیزی علاقه مند شوید ، و سپس پیوندهای آن محتوا را برجسته تر کنید. این داده ها همچنین می تواند نشان دهد بازدید کنندگان شما تشنه کسب اطلاعات بیشتر در مورد موضوعات خاص هستند که می توانید با افزودن مطالب بیشتر در مورد این موضوعات ، آنها را خاموش کنید..

برنامه های افزودنی و افزودنی ها

اگر می خواهید عملکرد SearchWP را گسترش دهید ، تعدادی افزونه برای افزونه در دسترس است.

این برنامه های افزودنی شامل اضافه کردن جستجوی زنده به فرم های شما ، از جمله پشتیبانی از محتوای چند زبانه ، فعال کردن مسابقات فازی برای پشتیبانی از نمایش های جستجوی ملایم تر ، و انجام تشخيص در محل به شما کمک می کند تا شاخص SearchWP و موارد دیگر را در نظر داشته باشید.

برنامه های افزودنی رسمی برای بارگیری برای همه دارندگان مجوز SearchWP در دسترس است.

قیمت گذاری SearchWP

SearchWP یک افزونه حق بیمه است و با سه پروانه در دسترس است:

 • سایت واحد: 49 دلار
 • تجارت (5 سایت): 129 دلار
 • توسعه دهنده (سایت های نامحدود): 249 دلار

(در مورد قیمت گذاری بیشتر بخوانید)

همه گزینه ها شامل یک سال پشتیبانی و دسترسی به به روزرسانی های خودکار و همچنین دسترسی به همه برنامه های افزودنی است. مجوزها پس از انقضا با 30٪ تخفیف قابل تمدید هستند.

نتیجه

مزایای بسیاری وجود دارد که همه ویژگی های استفاده از افزونه SearchWP را برای بهبود – یا حتی رفع – ویژگی اصلی جستجوی وردپرس مشاهده می کنید.

با آسانتر یافتن مطالب مورد علاقه خود برای خوانندگان ، می توانید مدت زمانی را که در وب سایت خود می گذرانید ، افزایش دهید و این به نوبه خود شانس تبدیل بازدیدکنندگان یک بار به مشترکان ، مشتری ها یا مشتری را بهبود می بخشد..

اگر در وب سایت برای مشتریانی با WordPress ایجاد می کنید ، افزودن SearchWP راهی مطمئن برای از بین بردن تماسهای پشتیبانی از دارندگان سایت ناراضی مربوط به قابلیت جستجوی “شکسته” است.

با یک فرآیند یک بار تنظیم و جایگزینی خودکار ابزار اصلی جستجوی WordPress ، اضافه کردن SearchWP به سایت شما بسیار توصیه می شود.

اطلاعات بیشتری در مورد SearchWP در وب سایت رسمی SearchWP کسب کنید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me