Qards Review: افزونه جذاب صفحه سازنده وردپرس جدید از Designmodo

معامله چارچوب طراحی Designmodo - 15٪ تخفیف!


Qards یک افزونه سازنده صفحه برای وردپرس است که به کاربران امکان می دهد بدون نیاز به هرگونه طراحی و دانش یا طراحی ، طرح بندی و طراحی منحصر به فردی را ایجاد کنند..

ساخته شده توسط Designmodo ، پلاگین Qards شامل یک کتابخانه گسترده ای از بلوک های ساختمانی خیره کننده (یا کارتهایی) که می توانند با استفاده از یک ویرایشگر خط جلد بسیار بصری ، شخصی سازی شوند و مونتاژ شوند تا به شما در ساخت طرح مناسب برای هر صفحه در وب سایت خود کمک کنند.

از آنجا که Qards به طور مستقل از موضوع وردپرس شما کار می کند ، و همچنین به شما امکان می دهد یک صفحه به طور کامل وب سایت بسازید (همانطور که از سازنده صفحه WordPress انتظار دارید) ، همچنین می تواند برای ایجاد صفحات فرود کامل مستقل استفاده شود استایل و قالب بندی خاص خود را دارند.

طرح بندی مثال Qards

چه کاری می توانید با Qards انجام دهید?

صفحاتی که با Qards ایجاد می کنید هیچ یک از گزینه های یک ظاهر طراحی یا چیدمان موضوع شما را نمی گیرند – بلکه آنها بوم خالی هستند که می توانند با طیف وسیعی از بلوکهای محتوای پیش ساخته که با افزونه همراه هستند ، جمع شوند..

آنها تمام صفحه و تمام صفحه, و هیچ یک از عناصر محبوب وردپرس مانند عناوین ، سربرگ ها یا ستون های فرعی را در اختیار شما قرار ندهید – به شما امکان می دهد طرح ها و طرح هایی کاملاً سفارشی بسازید ، عاری از محدودیت های موضوع یا خود WordPress.

آیا شما برای ساخت صفحات فرود مستقل از Qards استفاده کنید برای تبلیغ محصولات یا خدمات ، یا ایجاد کل وب سایت شما ، این ابزاری انعطاف پذیر است که می تواند متناسب با انواع مختلف پروژه باشد.

بلوک محتوای Qards

Qards با انتخاب خوبی از بلوک های زیبا و محتوا که به بیش از هشت دسته تقسیم می شوند ، ارائه می شود که هر یک از آنها در هر ترکیبی در صفحات شما قابل استفاده است. به عنوان مثال با تغییر تصویر پس زمینه یا متن و شکل ظاهری آن ، هر بلوک به راحتی قابل تنظیم است – بدین ترتیب بدون نیاز به ویرایش کد ، ظاهر سفارشی به شما می دهد..

Qards نیز ادعا می کند با هر موضوع وردپرس کار کنید – بنابراین ، تا زمانی که الگویی که از وب سایت خود استفاده می کنید مطابق با استانداردهای WordPress باشد ، این افزونه خوب کار خواهد کرد. اگر اینگونه نباشد (به عنوان مثال به دلیل ناسازگاری بین Qards و سایر افزونه های شما) ، Designmodo ضمانت بسیار عالی 20 روزه برای پرداخت پول ارائه می دهد.

شروع با Qards

پس از نصب و فعال سازی افزونه در وب سایت وردپرس ، می توانید از طریق کالای جدیدی که به طور خودکار به منوی نوار مدیریت وردپرس تحت عنوان “Qards” اضافه شده است ، شروع به طراحی صفحه های سفارشی خود کنید..

همه صفحات Qards را مدیریت کنید

از صفحه Qards می توانید یک صفحه جدید ایجاد کرده و سپس ویرایشگر بصری را راه اندازی کنید تا کار خود را در طراحی سفارشی شروع کنید.

بوم خز Qards

پس از بارگیری ویرایشگر ، خواهید داشت یک بوم خالی برای کار روی؛ هیچ نوار کناری ، هدر ، پاورقی یا هر یک از عناصر دیگر که ممکن است بخشی از موضوع فعلی شما باشد وجود ندارد.

بلوک های محتوای موجود که برای ساختن صفحه شما استفاده می شود ، بر اساس طبقه بندی طبقه بندی شده اند و به لطف یک صفحه پیش نمایش سریع ، می توانید قبل از افزودن آن به طرح خود ، مشاهده کنید که هر عنصر چگونه به نظر می رسد.

پیش نمایش بلوک محتوا

دسته های استفاده شده برای سازماندهی بلوک های محتوا عبارتند از:

 • پوشش
 • تصویر
 • متن
 • ویژگی
 • توری
 • منو
 • پاورقی
 • اشتراک در

هر گروه شامل چندین بلوک محتوا است که گزینه های زیادی برای چگونگی ساخت صفحه نهایی شما ارائه می دهد. و چون می توانید به راحتی هر یک از بلوک ها را سفارشی کنید شما به طرح خود اضافه می کنید ، شانس هر دو صفحه ساخته شده با Qards به همان اندازه بسیار باریک است.

برای ایجاد طرح خود با Qards ، شما به سادگی چندین بلوک را انتخاب می کنید ، یکی پس از دیگری (یک بار در محل ، بلوک ها را می توان به راحتی به راحتی جابجا کرد یا حذف کرد).

این دوباره به شما می دهد انعطاف پذیری زیادی برای چگونگی ساختار بندی نهایی شما و به دلیل این کار از طریق آن ایجاد می کند رابط کشیدن و رها کردن بصری, واقعاً نباید برای کاربران عادی رایانه مشکلی ایجاد کرد – خواه با وردپرس و طراحی وب آشنا باشند یا نه.

علاوه بر این ، از آنجا که بلوک های محتوا به گونه ای طراحی شده اند که در هر ترکیبی به خوبی کار کنند ، دشوار نیست که برای هر صفحه ای که ایجاد می کنید ، یک طراحی جذاب و منسجم را در کنار هم قرار دهید – حتی اگر به طور کلی چشم زیادی برای گرافیک ندارید. /طراحی وب سایت.

بعد از اینکه یک یا چند بلوک محتوا اضافه کردید و آنها را به مکان خود منتقل کردید, سپس می توانید طراحی خود را شخصی سازی کنید.

سفارشی سازی بلوک های محتوا Qards

شخصی سازی بلوک های محتوا Qards از طریق یک رابط کاربر پسند انجام می شود که در آن نمادها با استفاده از مکان خود روی موشواره یا کلیک بر روی عناصر فردی ، نمادها را فعال می کنند. به عنوان مثال ، تغییر دادن یک تصویر به راحتی انتخاب یک مورد متفاوت از پنجره پرونده اکسپلورر است که به راحتی نمایش داده می شود وقتی نماد ویرایش کلیک شد.

در به روزرسانی اخیر در Qards ، نسخه 1.4 به شما امکان می دهد تصاویر را مستقیماً از کتابخانه رسانه وردپرس وب سایت خود انتخاب کنید. این خبر بسیار خوبی برای کسانی است که می خواهند از هر تصویری که قبلاً در وب سایت خود بارگذاری کرده اند ، در طرح های جدید خود استفاده کنند.

کنترل ویرایشگر تصویر

این فرآیند می تواند برای هر یک از بلوک هایی که به طرح خود اضافه کرده اید تکرار شود تا زمانی که تمام تصاویر سهام را مطابق با نیاز خود جایگزین محتوای خود نکنید..

کلیه مطالب دیگر ، مانند متن ، پیوندها و موارد دیگر ، می توانند با تشکر از این ، به راحتی تصاویر را ویرایش کنند منوهای حساس به متن نمایش داده می شود که مکان نما ماوس روی آنها معلق باشد.

گزینه های اضافی برای شخصی سازی دکمه هایی که به طرح های خود اضافه کرده اید نیز در نسخه 1.4 اضافه شده است.

دکمه های جدید-دکمه-تنظیمات

از طریق تنظیمات دکمه جدید می توانید شکل ، اندازه و رنگ هر دکمه ای را که به صفحات خود اضافه می کنید به راحتی تغییر دهید. این سطح کنترل جدید به شما امکان می دهد بهترین انتخاب های ترکیبی را برای بالاترین نرخ تبدیل ممکن انتخاب کنید.

یکی از نکات برجسته Qards, و ویژگی ای که آن را از سایر ابزارهای سازنده صفحه WordPress جدا می کند ، امکان ویرایش محتوای درون خطی است – به این معنی که می توانید به راحتی روی یک عنوان یا متن دیگری کلیک کنید و شروع به تایپ کنید.

این پیش نمایش زنده از نحوه ظاهر شدن محتوای شما به شما می دهد ، نیاز به تعویض بین ویندوز را حذف می کند و حدس می زند که چگونه کار شما به کاربر نهایی نگاه خواهد کرد.

اگرچه برخی از ابزارهای سازنده جدیدتر صفحه برای وردپرس شروع به ویرایش درون خطی می کنند ، اما به ندرت اجرا می شود و همچنین با Qards. اگر می خواهید ارتباط بین ویرایشگرهای پشتیبان وردپرس و نمای جلوی محتوای خود را جدا کنید ، Qards گزینه بسیار خوبی است.

هنگام وارد کردن متن درون خطی ، به جای دستیابی به یک مجموعه کامل از کنترل های ویرایشگر برای شخصی سازی محتوا هنگام ورود به آن ،, شما فقط یک کنترل کوچک دارید برای استفاده از در نگاه اول ، ممکن است در مقایسه با ویرایشگر استاندارد TinyMCE وردپرس کمی محدود کننده به نظر برسد. با این حال ، هنگامی که شروع به استفاده از آنچه ارائه می شود ، باید پیدا کنید بیش از توانمندی به شما اجازه می دهد آنچه را که باید انجام دهید انجام دهید.

کنترل های ویرایش متن درون Qards

کنترل های ویرایش درون خطی حتی به شما امکان می دهد فونت و رنگ متن خود را تغییر دهید برای یک بخش خاص – چیزی که هنگام ایجاد محتوا در نصب پیش فرض وردپرس در دسترس نیست. و اگر تعجب می کنید چه اتفاقی برای برگه متن افتاد که به شما امکان می دهد HTML زمینه ای پست های خود را ویرایش کنید (در ویرایشگر پیش فرض وردپرس یافت می شود) ، هنوز هم می توانید با Qards به آن کد دسترسی پیدا کنید. علاوه بر این ، اکنون می توانید CSS هر عنصر را نیز به راحتی ویرایش کنید.

ویرایش منو

برای انجام این کار ، فقط یک مورد فعال کردن منوی تنظیمات و سپس انتخاب گزینه “ویرایش HTML / CSS” برای راه اندازی ویرایشگر مناسب است.

HTML و CSS را ویرایش کنید

اگرچه برای دیدن تأثیرات ویرایشهای خود پیش نمایش زنده دریافت نمی کنید ، ویرایشگر از نحو کدگذاری شده در رنگ استفاده می کند تا بتواند تنظیمات شخصی خود را آسانتر کند.

همچنین می توانید HTML و CSS عناصر جداگانه را در صفحات خود ویرایش کنید CSS جهانی را سفارشی کنید طرح شما – که با وارد کردن CSS مربوطه در صفحه تنظیمات Qards (که در زیر ظاهر در داشبورد سرپرست شما یافت می شود) حاصل می شود..

Global CSS را اضافه کنید

اگرچه شما ایده خوبی را در مورد چگونگی ظاهر محصول خود هنگام ساخت طرح خود خواهید دید ، اما می توانید در هر زمان با کلیک روی دکمه مربوطه ، طرح را پیش نمایش دهید. این به شما نمای دقیقی از نحوه نگاه وب سایت شما به بازدید کنندگان می دهد.

پیش نمایش پاسخگو

اگر شما می خواهید ببینید چقدر پاسخگو هستید طرح سفارشی شما به تازگی ایجاد شده است ، می توانید با تغییر اندازه پنجره مرورگر خود و مشاهده طرح پاسخ به تغییرات اندازه منظره را آزمایش کنید.

در طی فرایند طراحی ، شما می توانید بلوک ها را در هر نقطه ترتیب بندی مجدد کنید با کلیک بر روی دکمه مناسب و کشیدن و رها کردن عناصر به مکانهای جدید آنها. این به شما امکان می دهد تا به سرعت با چیدمان های خود آزمایش کنید تا بدون تلاش بسیار زیاد آرایش کامل را پیدا کنید.

از آنجا که صفحاتی که با Qards می سازید دارای پوسته های کامل هستند ، هیچ یک از ویژگی ها یا عناصر وب سایت شما یا موضوع آن را درج نمی کنند ، این بدان معنی است که عنوان ، وب سایت نوار جانبی ، پاورقی و هر یک از موارد منوی وردپرس شما ممکن است وب سایت شما باشد. استفاده از آنها در صفحاتی که با Qards ایجاد می کنید نمایش داده نمی شود.

اگر به دنبال ابزاری برای آن هستید صفحات فرود مستقل زیبا را طراحی کنید که کاملاً از بقیه وب سایت شما جدا است ، پس Qards یک انتخاب عالی است.

علاوه بر این ، به دلیل اینکه می توانید به راحتی صفحه ایجاد شده با Qards را به عنوان صفحه اصلی وب سایت خود تنظیم کنید – به همان روشی که می توانید با یک صفحه وردپرس معمولی – می توانید کل سایت خود را با استفاده از صفحات ایجاد شده با Qards ایجاد کنید. به گفته شما ، اگر می خواهید این کار را انجام دهید ، جای بحث دارد که آیا ارزش استفاده از وردپرس را دارید ، زیرا بسیاری از ویژگی ها و مزایای آن برای شما و بازدید کنندگان شما در دسترس نخواهد بود..

قیمت گذاری Qards

افزونه Qards از Designmodo در دو برنامه قیمت گذاری موجود است:

قیمت گذاری Qards

 • مجوز سایت واحد: 99 دلار
 • مجوز سایت آژانس 5: 199 دلار

می توانید گزینه های قیمت گذاری را در این صفحه از وب سایت رسمی Qards مشاهده کنید. بعلاوه ، یک مورد وجود دارد 20 روز ضمانت برگشت پول, که به شما زمان کافی می دهد تا محصول را امتحان کنید و ببینید آیا این نیازهای شما را برآورده می کند یا خیر.

افکار نهایی

من هنگام نصب این افزونه احساسات مختلفی داشتم – عمدتا به این دلیل که می دانستم Designmodo قبلاً یک موضوع وردپرس مستقل چشمگیر را منتشر کرده بود (بروزرسانی: 1 سپتامبر 2015؛ اکنون قطع شده است) که ، در نگاه اول ، ظاهری و ظاهری مشابه با قدس داشت.

من کاملاً شکاک نبودم ، اما مطمئن نبودم که Qards بتواند چیزی را برای جدا کردن این محصول قبلی و سایر افزونه های ایجاد شده در صفحه WordPress ارائه دهد..

خوشبختانه ، با در حال حاضر گرفتن آن برای چرخش ، می توانم تأیید كنم كه كاردس واقعاً چند ویژگی دارد وجود خود را توجیه کنید و آن را بالاتر از رقابت قرار دهید. اینها شامل امکان ایجاد صفحات جدید است که کاملاً خارج از موضوع فعلی شماست ، و ترکیبی از بلوک های محتوا فوق العاده ، به عنوان پایه و اساس طرح بندی صفحه شما استفاده می شود ، که می تواند با همان محتوای درون خطی آسان ویرایش شود. ویرایشگر که محصول قبلی خود را با چنین موفقیتی رقم زد. مسلماً ، برخی دیگر از سازندگان صفحه WordPress موفق شده اند یکی از این دو ویژگی آخر را با هماهنگی Qards به دست بیاورند ، اما تعداد بسیار کمی تعداد کمی از آنها را با هم ارائه می دهند – و خصوصاً در چنین مواردی بسته بصری و حرفه ای!

با این وجود ، هنوز شک و تردیدهای زیادی وجود دارد: اولاً ، به نظر می رسد بین برخی از کارکردهایی که معمولاً در یک موضوع وردپرس معمولی و آنچه در Qards گنجانده شده است وجود داشته باشد ، همپوشانی زیادی وجود دارد. ثانیاً ، زیرا برخی از قابلیت های اصلی وردپرس (مانند پست ها ، کتابخانه رسانه ها و ابزارک ها) به راحتی در صفحات ساخته شده با Qards قابل دسترسی نیستند ، باید از خود بپرسید که آیا Qards بستر مناسبی برای پروژه شما است – خصوصاً وقتی Designmodo موضوع وردپرس مستقل مشابه (بروزرسانی: 1 سپتامبر 2015؛ اکنون قطع شده است) همچنین با قیمتی مشابه در دسترس است.

شایان ذکر است که Qards محصولی تازه منتشر شده است که هنوز هم به طور فعال بهبود یافته و به روز می شوید – بنابراین به نظرات در صفحه رسمی محصول Qards توجه کنید تا از برنامه نویسان و یک نگاه اجمالی در مورد نسخه های آینده استفاده کنید..

تغییر مکان مکان مناسبی برای دیدن اشکالات برطرف شده و ویژگی های جدید اضافه شده است. همانطور که گفته شد ، ویژگی های دیگری که اخیراً اضافه شده اند شامل پشتیبانی بهتر از دسترسی به پرونده ها در کتابخانه رسانه ای وردپرس شما و کنترل های بهتر برای شخصی سازی دکمه هایی که به طرح های صفحه خود اضافه کرده اید.

با افزودنیها و پیشرفتهایی که بطور منظم انجام می شود ، مانند پشتیبانی از ادغام MailChimp و استفاده از فونت های Google ، به نظر می رسد که توسعه دهندگان Qards در حال پاسخ دادن به بازخورد و درخواست های کاربر هستند.

اگر شما می خواهید ساخت صفحات فرود با کیفیت بالا و با سهولت, که در خارج از طراحی و ظاهر طراحی قالب وردپرس شما قرار دارد ، سپس Qards یک راه حل ایده آل را ارائه می دهد. از طرف دیگر ، اگر فکر نمی کنید تعدادی از ویژگی های اصلی وردپرس ، مانند پست های وبلاگ ، ابزارک ها و سازنده منوی WordPress را اجتناب کنید ، حتی می توانید وب سایت خود را با این افزونه بسازید. گفته می شود ، اگر به دنبال یک رویکرد مبتنی بر موضوع برای شخصی سازی کل وب سایت خود هستید ، در حالی که هنوز به برخی از ویژگی های مشابه Qards (مانند بلوک های محتوا بسیار جذاب و رابط کاربری بصری) دسترسی دارید ، سپس مستقل قبلی Designmodo هستید موضوع وردپرس احتمالاً هنوز گزینه بهتری است.

به طور خلاصه ، بهترین ابزار برای پروژه شما به بهترین نتیجه می رسد: افزونه Qards یا طراحی اختصاصی وردپرس که قبلاً منتشر شده است Designmodo (بروزرسانی: 1 سپتامبر 2015؛ اکنون قطع شده است).

(به روز رسانی: Designmodo اکنون یک فیلم بسیار زیبا را نشان می دهد که چگونه ادغام Qards را با افزونه WooCommerce eCommerce تجارت الکترونیکی – https://www.youtube.com/watch؟v=PLSMkvSKsFk

و در آخر اینکه مبادا فراموش نکنیم: طرفداران WinningWP می توانند 15٪ تخفیف در هر محصول Designmodo (از جمله Qards) با کوپن Designmodo مفید ما دریافت کنند. لذت بردن!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map