بررسی افزونه اشتراک گذاری اجتماعی پادشاهی – آیا به همان خوبی همه می گویند؟

معاملات وردپرس


TL؛ DR: در این بررسی افزونه Monarch Social Sharing برای 2019/2020 ، نگاهی عمیق به ویژگی ها ، جوانب مثبت و منفی آن و قیمت گذاری می گذارم – و حتی تست های عملکردی را انجام می دهم تا ببینم این افزونه چه میزان از دست شما می گیرد سایت اینترنتی.

افزونه Monarch Social Sharing ، از موضوعات Elegant ، یکی از اصلی ترین بخش های بخش رسانه های اجتماعی وردپرس است. بیش از این ، بسیاری از وبلاگ نویسان از آن به عنوان یکی از سه افزونه رسانه های اجتماعی برتر برای وردپرس یاد می کنند.

نیازی به گفتن نیست ، سلطنت ستایش های زیادی را در وب انجام داده است!

ولی! آیا واقعاً می تواند خوب باشد؟ آیا در سبد افزونه سایت شما واقعاً ضروری است؟ بیایید!

ug افزونه اشتراک گذاری اجتماعی پادشاه چیست؟?

برای شروع صحیح این بررسی ، بگذارید به سؤالات پاسخ دهیم: سلطنت دقیقا چیست؟ و آنچه باید و نباید از آن انتظار دارید?

بررسی افزونه Monarch

به عبارت ساده, Monarch یک افزونه WordPress است که مجموعه ای از دکمه های اشتراک گذاری رسانه های اجتماعی را در اختیار شما قرار می دهد و دکمه های دنبال کردن رسانه های اجتماعی را دنبال می کند.

تحت هود ، Monarch یک افزونه وردپرس مستقل است – و کلید واژه در اینجا “مستقل” است. این بدان معناست که تنها کاری که باید انجام دهید نصب و فعال سازی آن است و خوب است. این یکی از راه حل های SaaS به عنوان پلاگین نیست (سرفه ، سومو ، سرفه). این افزونه حق بیمه است و نسخه رایگان در دسترس نیست.

دو جزء اصلی به سلطنت وجود دارد:

 • دکمه های اشتراک گذاری رسانه های اجتماعی.
 • رسانه های اجتماعی دکمه ها را دنبال می کنند.

همچنین برخی از ویژگی های اضافی ، مانند تجزیه و تحلیل / آمار برای سهام رسانه های اجتماعی شما و یک ماژول واردات و صادرات دارد. همچنین سازگار با موبایل است و گزینه های سفارشی سازی بسیاری برای دکمه های شما ارائه می دهد. و در آخر اینکه ، از آنجایی که این محصول یک محصول عالی است ، شما 24/7 مشتری پشتیبانی می کنید.

بیایید کمی به آن موارد نگاه کنیم:

1. دکمه های اشتراک گذاری اجتماعی سلطنت

تنظیم دکمه های اشتراکی اولین کاری است که بعد از نصب افزونه انجام می دهید. سلطنت در اینجا مجموعه ای از گزینه های خوب را با پنج مکان برای دکمه ها ارائه می دهد:

مکان دکمه پادشاهی

(این همان چیزی است که داشبورد اصلی افزونه نیز به نظر می رسد.)

 • سایدبار, بالای صفحه – بسیار تبیین کننده
 • پرواز در – هنگامی که کاربر از یک نقطه معین در صفحه عبور می کند ، در پایین ظاهر می شود
 • INLINE – پایین تر و / یا بالاتر از محتوای شما (در پست ها ، صفحات)
 • رسانه ها – مانند پرونده های رسانه ای واقعی شما (تصاویر ، فیلم ها) روکش می شود:

اشتراک گذاری تصویر در Monarch

شما می توانید با کلیک کردن بر روی نمادهای مربوط به “انتخاب” ، مکانهایی را که می خواهید استفاده کنید آزادانه انتخاب کنید. جدا از آن ، هر مکان دارای پانل تنظیمات خاص خود است که در آن می توانید سایر مشخصات را تنظیم کنید.

به عنوان مثال ، شما می توانید یک سبک آیکون را برای دکمه ها انتخاب کنید – Monarch مجموعه ای از آیکون های از پیش تعیین شده بسیار زیبا را دارد که برای هر مکان بی نظیر است..

انواع نماد پادشاهی

همچنین ، هر مکان دارای چندین پارامتر است که می توانند تنظیم شوند – این امر در مورد طراحی و رفتار دکمه ها صدق می کند.

به عنوان مثال ، برای نوار کناری می توانید تنظیم کنید:

 • جهت گیری کل چیز (چپ ، راست)
 • انیمیشن مقدمه
 • خواه بخواهید تعداد اشتراک را نشان دهید یا نه
 • خواه شما می خواهید تعداد کل سهام نمایش داده شود
 • آیا می خواهید کل دستگاه را در دستگاه های تلفن همراه مخفی کنید و موارد دیگر.

تنظیمات نوار کناری سلطنت

و مطمئناً می توانید دکمه هایی را که می خواهید نمایش داده شود انتخاب کنید:

تنظیمات نمایش پادشاهی

هر مکان دارای یک پانل تنظیمات کمی متفاوت است ، اما همه آنها از همان طرح و ایده کلی پیروی می کنند ، بنابراین درک همه چیز کاملاً آسان است. در اینجا تنظیمات مکان دکمه های INLINE (سمت چپ) و POP UP (سمت راست) ، دقیقاً به عنوان مثال آورده شده است:

سلطنت داخلی در مقابل تنظیمات پنجره

خوب ، بنابراین مکانها یک چیز هستند ، اما چه در مورد شبکه های پشتیبانی می شود?

خوشحالم از شما سؤال کردم!

مطالب تبلیغاتی در مورد تعداد زیادی از شبکه های پشتیبانی شده از پادشاهی می بالد ، و … من باید به آنها می دهم ، این لیست واقعاً چشمگیر است. بیش از 20 شبکه در دسترس است ، که برخی از آنها من برای اولین بار می بینم (که ثابت می کند که بچه های سلطنت واقعاً بالای آنچه در دنیای رسانه های اجتماعی قرار دارد) بودند..

به هر حال ، احتمالاً شما فقط به سه تا پنج شبکه احتیاج دارید ، بنابراین بگذارید به شما اطمینان دهم که همه آنها آنجا هستند:

شبکه در پادشاهی

فعال کردن شبکه ها ساده است – فقط بر روی آن کلیک کنید شبکه اضافه کنید, سپس روی نماد “تیک” کنار شبکه مورد نظر خود ، و سپس در ادامه درخواست دادن. در صورت تمایل می توانید برچسب شبکه را نیز تغییر دهید.

شبکه پادشاهی اضافه شده است

آخر اینکه ، چگونه همه اینها به نظر می رسد?

بسیار خوب!

منظورم این است که ، مواردی مانند طراحی اغلب به ترجیح شخصی شما پایین می آید ، اما ماموریت Monarch این است که دکمه هایی به شما بدهد که از جعبه ظاهری خوبی برخوردار باشند ، بدون اینکه نیازی به تنظیم چیزی از طریق CSS یا وسایل دیگری باشد. شما فقط به داخل پرش می کنید ، دکمه هایی را که دوست دارید انتخاب کنید و تمام شد!

بنابراین ، همانطور که گفتم ، نتیجه خوب و قابل پیش بینی است – درست مانند وب سایت تبلیغاتی این افزونه. این همان چیزی است که من هنگام کار روی این بررسی افزونه Monarch دریافت کردم:

بررسی افزونه Monarch Social Sharing: نسخه ی نمایشی

(دکمه های درون خطی و نوار کناری را می توانید در اینجا مشاهده کنید.)

2. دکمه های پیروان اجتماعی را دنبال کنید

مؤلفه دیگر سلطنت دکمه های پیروی اجتماعی آن است.

مانند دکمه های اشتراک گذاری ، دکمه های زیر بسیار خوش تیپ هستند:

سلطنت دکمه ها را دنبال کنید

پیکربندی نیز تقریباً یکسان است. می توانید کارها را به یکی از دو روش انجام دهید:

 • اگر می خواهید کارها را در اسرع وقت تنظیم کنید ، کافیست یک شبکه را از لیست انتخاب کنید ، پیوندی را به پروفایل خود اضافه کنید و به صورت اختیاری تعداد دنبال کننده های خود را با دست خود درج کنید ، مانند:

دستی دنبال کنید

 • اگر می خواهید شماره های شما به صورت خودکار بارگیری شود ، باید اعتبار API خود را تهیه کنید. ابتدا جعبه دارای برچسب را علامت بزنید تعداد را از طریق API دریافت کنید و سپس فرم را پر کنید:

ادغام API

صحبت از اضافه کردن شبکه های جدید ، همه چیز در تنظیمات سلطنت شروع می شود ، در زیر دنبال کردن اجتماعی. این پانل بسیار شبیه به آنچه برای دکمه های اشتراک اجتماعی دیدیم:

دنبال کردن شبکه در Monarch

برای فعال کردن یک شبکه اجتماعی جدید ، فقط کافی است بر روی دکمه بزرگ کلیک کرده و سپس شبکه مورد نظر خود را انتخاب کنید. نکته جالب اینجاست که Monarch شبکه های اجتماعی حتی بیشتری را در ماژول پیگیری خود نسبت به ماژول اشتراک خود دارد. در کل ، بیش از 35 ادغام شبکه ممکن است.

تمام شبکه های موجود در سلطنت

اکنون بسته به شبکه ای که شما انتخاب می کنید ، روند ادغام می تواند از ساده یا بسیار دردناک باشد. با این حال ، تقصیر مربوط به سلطنت نیست ، بلکه در خود شبکه هاست. Monarch هر کاری که ممکن است انجام می دهد تا روند ساده تر شود ، و حتی یک راهنمای کاربر نیز دارد تا شما را از قسمت های دشوار ببرد.

هنگامی که شما می توانید شبکه های مورد نظر خود را فعال کنید ، می توانید دکمه های زیر را به یکی از دو روش نمایش دهید: از طریق ویجت یا از طریق کد کوتاه.

ویجت روشی کلاسیک برای اداره امور است و احتمالاً مفیدترین آنها.

درست مانند دکمه های اشتراک گذاری ، می توانید سبک های نماد مورد نظر خود را انتخاب کنید ، بعلاوه جزئیات دیگری درباره ظاهر و رفتار ویجت تنظیم کنید:

تنظیمات نمایش ویجت

برای کد کوتاه ، اساساً همان مجموعه سفارشی سازی را برای ویجت دریافت می کنید ، که بسیار عالی است. هنگامی که همه چیز را تنظیم کردید ، فقط کلیک کنید تولید کد کوتاه. سپس می توانید آن را در هر کجا که بخواهید (پست ، صفحه و غیره) ببرید.

کد کوتاه سلطنت

نکته جالب در مورد کد کوتاه این است که تنظیماتی که تنظیم می کنید فقط برای موردی که در آن لحظه ایجاد می کنید اعمال می شود. این به شما امکان می دهد از چندین کد کوتاه کمی متفاوت استفاده کنید در سراسر سایت.

�� سایر ویژگی های سلطنت

Monarch با جدا کردن دکمه های اشتراک گذاری و دنبال کردن ، ویژگی های بسیار جالب دیگری نیز دارد. بیایید سریع از طریق آنها فرار کنیم:

 • می توانید تنظیمات دکمه اشتراک را برای پست ها و صفحات جداگانه رد کنید. جعبه گزینه جدید را هنگام کار روی پست های فردی مشاهده خواهید کرد:

تنظیمات پادشاهی نادیده گرفته می شود

 • یک ماژول آمار وجود دارد که شماره های اشتراک اجتماعی را برای کل سایت به شما نشان می دهد ، و می توانید آنها را در پست ها ، مکان ها و انواع خاص تقسیم کنید..
 • می توانید تنظیمات سلطنت خود را وارد و صادر کنید.
 • این تلفن همراه دوستانه است – به نظر می رسد که تمام دکمه ها فقط روی موبایل کار می کنند.
 • محرک های متعدد برای پاپ آپ ها و پروازها. شما می توانید تصمیم بگیرید که دکمه های اشتراک گذاری شما چه زمانی و در کجا نمایش داده شود.

�� قیمت گذاری

در یک جمله: برای به دست آوردن افزونه ، باید 89 دلار هزینه کنید.

با این حال ، کمی بیشتر به آن داستان وجود دارد!

شما در واقع مستقیماً مبلغ افزونه را پرداخت نمی کنید ، بلکه برای عضویت سالانه مضامین کاملاً زیبا پرداخت می کنید. این امکان دسترسی به همه تم های Elegant (از جمله موضوع عالی Divi به علاوه صدها بسته وب سایت برای آن) ، افزونه ها ، همه به روزرسانی ها و پشتیبانی مشتری به مدت یک سال را به شما می دهد. علاوه بر این ، می توانید از این تم ها و افزونه ها در چندین وب سایت استفاده کنید.

⏲️ آیا پادشاه زمان بار شما را تحت تأثیر قرار می دهد؟?

با تمام این ویژگی ها ، باید به عملکرد سایت شما عوارضی وارد شود ، درست است؟ بیایید در این قسمت بعدی از بررسی افزونه Monarch ما مطلع شویم.

سایت آزمون من بسیار اساسی است (بیست و پانزده ، Wordfence ، جستجوگرها Yoast ، به علاوه تعداد معدود پلاگین نصب شده ، بدون ذخیره). در تنظیم پیش فرض آن ، اینجا نتایج من به دست آمده است:

برای بررسی افزونه Monarch تست کنید

پس از فعال سازی و پیکربندی Monarch:

تست b برای بررسی افزونه Monarch

تفاوت در زمان بار خیلی مهم نیست ، اما من از مکانی در این نزدیکی تست می کنم. تأثیرگذاری بر سایر معیارها ، کمی مهمتر است.

 • ما در اندازه صفحه از 1.2 MB → 1.3 MB رفتیم,
 • از 26 → 37 درخواست,
 • و از درجه B عملکرد درجه سانتیگراد.

بسته به استانداردهای شما ، این ممکن است زیاد باشد یا نباشد. با این حال ، اینها فقط واقعیت های تعبیه عناصر رسانه های اجتماعی در وب سایت هستند – گرفتن آنها از شبکه مورد نظر همیشه مدتی طول می کشد.

در کل ، من با این شماره ها اشکالی ندارم و نگران مصرف منابع سرور Monarch نخواهم بود.

Review بررسی افزونه پادشاهی: جوانب مثبت و منفی

در اینجا تعداد انگشت شماری از چیزهایی که دوست دارم و دوست ندارم در مورد افزونه Monarch Social Sharing هستند آورده شده است.

طرفداران:

 • این دکمه های به اشتراک گذاری اجتماعی را به شما می دهد که خارج از جعبه کار هستند و عالی به نظر می رسند.
 • شما تمام شبکه های اجتماعی مهم را به دست می آورید.
 • چندین گزینه نمایش وجود دارد ، از جمله مکان های کاملاً اصلی مانند دکمه های رسانه ای – دکمه های اشتراک گذاری که تصاویر وبلاگ شما را نشان می دهد.
 • استفاده از آن بسیار آسان است.
 • با ویرایشگر بلاک در وردپرس کار می کند.
 • شما از محبوبیت محتوای خود در رسانه های اجتماعی آماری می گیرید.
 • این امر با به شما امکان می دهد تا تعداد سهم خود را مخفی کنید تا اینکه به یک حجم معین برسید ، با اثبات منفی اجتماعی مبارزه کند.

منفی:

 • شمارش سهم همیشه دقیق نیست (با سایر ابزارهای اندازه گیری وب مقایسه می شود).
 • دکمه های رسانه ای روی تصاویر برجسته کار نمی کنند.

conclusion نتیجه گیری بررسی افزونه Monarch: باید آن را دریافت کنید?

به طور کلی ، ویژگی ویژگی Monarch دقیقاً همان چیزی است که روی قلع می گوید ، و نحوه ارائه این ویژگی ها واقعاً چشمگیر است. طراحی تمیز است ، به نظر می رسد درست است ، و تا آنجا که من چیزها را آزمایش نکردم ، هیچ لرزش جدی وجود ندارد.

گفته می شود ، گزینه های بسیار کمی در آنجا وجود دارد که افزونه Jetpack بزرگ و ماژول اجتماعی آن بسته را به خود اختصاص می دهد..

تصمیم بر عهده شماست ، اما بخاطر داشته باشید که شما نه تنها هنگام خرید مجوز ، پادشاه را دریافت می کنید بلکه چندین ابزار عالی دیگر از جمله موضوع Divi – محصول پرچمدار Elegant Themes.

اگر قبلاً پروانه Elegant Themes را دارید ، نصب Monarch در سایت شما باید فاقد فکر باشد.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map