گزیده ای از افزونه های مفید برای دستیابی به تصویر برای وردپرس

معاملات وردپرس


اگرچه قابلیت های دستکاری تصویر در وردپرس همچنان بهبود یافته است ، وقتی صحبت از ویرایش تصاویر و ویرایش ها و غیره می شود ، اما مسلماً هنوز کمی کوتاه نمی آیند – به این معنی که کاربرانی که به دنبال انجام کارهای بیشتر از ابتدایی ترین کارها هستند ( مانند بریدن ، چرخاندن و مقیاس گذاری اغلب در هنگام تهیه عکس و سایر گرافیک ها برای استفاده در پست ها / صفحات خود مجبور می شوند که در کل از نرم افزار دیگری استفاده کنند (مانند Photoshop یا Gimp و غیره)..

با این حال ، اگر تنها کاری که می خواهید انجام دهید این است که تصاویر خود را بهینه کنید یا چند افکت عالی و غیره را اضافه کنید ، روش دیگری وجود دارد: از طریق افزونه ها – در اینجا چند نمونه از موارد اساسی وجود دارد که شاید بخواهید با تصاویر و تصاویر خود انجام دهید. انتخاب برخی از بهترین افزونه هایی که برای دستیابی به آنها وجود دارد:

افکت ها را به طور مستقیم از طریق WordPress به تصاویر اضافه کنید

ادیک

در حالی که در جدیدترین نسخه وردپرس می توانید همانطور که در بالا گفته شد ، تصاویر را برش ، مقیاس ، چرخش و چرخش بکشید ، همانطور که در بالا گفته شد ، تصحیح رنگ یا برخی از جلوه ها را به عکس های خود اضافه کنید ، باید آنها را در مکان دیگری پردازش کنید …

معرفی Edik ، “ویرایشگر تصاویر پیشرفته برای WordPress” – افزونه ای که از جمله موارد دیگر ، به شما امکان می دهد جلوه های مختلفی اضافه کنید و رنگ تصاویر خود را تنظیم کنید قبل از اضافه کردن آنها به یک پست.

ادیک نه فیلتر برای کار با شما در تنظیم ظاهر تصاویر خود به شما می دهد ، از جمله:

 • روشنایی
 • تضاد
 • اشباع
 • ارتعاش
 • قرار گرفتن در معرض بیماری
 • رنگ

بدین ترتیب قبل از وارد کردن تصاویر در پست ها و صفحات خود ، می توانید به انواع اصلاحات رنگی و غیره در پرواز برسید..

اطلاعات بیشتر در مورد ادیک

فشرده سازی تصاویر برای بارهای سریعتر

WP Smush-It

یک افزونه محبوب وردپرس مخصوصاً پرطرفدار (با بیش از 4/4 میلیون بار دانلود) ، Smush.it تصویری را که در سایت خود بارگذاری می کنید از طریق سرویس Yahoo Smush.it – ​​که فشرده سازی و بهینه سازی تصاویر شما برای وب انجام می دهد ، حاصل می شود. اندازه پرونده های کوچکتر و بنابراین بارگیری سریعتر صفحات وب.

ویژگی های مفید افزونه WP Smush.it رایگان توسط WPMU Dev شامل موارد زیر است:

 • در پس زمینه اجرا می شود و هیچگونه اختلال در گردش کار شما ندارد
 • می توان برای بهینه سازی تصاویر موجود در سایت خود استفاده کرد
 • تمام داده های غیر ضروری را از تصاویر برای اندازه پرونده های کوچکتر حذف می کند
 • بار بارگیری صفحه را کاهش می دهد و سرعت سایت را افزایش می دهد

اگر می خواهید روشی بسیار آسان برای اطمینان از بارگیری سایت شما در سریعترین زمان ممکن و عدم دفع بازدیدکننده و تأثیر منفی بر رتبه سئوی سایت شما ، و سپس WP Smush.it یک افزونه مهم برای مدیریت تصویر برای وردپرس است..

اطلاعات بیشتر در مورد WP Smush.it

یک علامت علامت به تصاویر موجود در سایت خود اضافه کنید

واترمارک

اگر می خواهید وبلاگ نویسان دیگر را از “وام گرفتن” تصاویر خود منصرف کنند ، یا حداقل شناخت کمی پیدا کنید و شاید ترافیک اضافی در صورت انجام کار ، اضافه کردن علامت چاپ سفید قطعاً مورد پسند شما باشد (به خصوص اگر تصاویر گفته شده برای شما ارزش واقعی دارند).

علاوه بر این ، اضافه کردن علامت سفید به تصاویری که در WordPress استفاده می کنید همچنین می تواند به بازدید کنندگان خود نشان دهد که شما در واقع فردی هستید که عکس ها یا تصاویر بکار رفته در سایت خود را ایجاد کرده است – چیزی که در استفاده از تصاویر به ویژه مفید است. سایت شما به ارتقاء خدمات مانند عکاسی یا طراحی گرافیک و غیره.

به طور خلاصه ، مزایای استفاده از افزونه watermarking برای وردپرس شامل موارد زیر است:

 • به بازدیدکنندگان که تصاویر را در صفحه ایجاد کرده اید آگاه کنید
 • به جلوگیری از استفاده تصاویر بدون اجازه کمک کنید
 • محتوای خود را به روشی حرفه ای و سازگار با مارک کنید

چندین افزونه علامت مختلف برای وردپرس در دسترس است که Watermark توسط Alticreation یکی از بهترین هاست – جالب اینکه این افزونه خاص در واقع هیچ یک از تصاویر شما را تغییر نمی دهد, بلکه از کد استفاده می کند تا هنگام مشاهده یا بارگیری از طریق یک مرورگر ، علامت های تصویری را در بالای تصاویر خود قرار دهد – از این طریق به شما امکان می دهد هر زمان که بخواهید دسترسی به علامت های اصلی (تصاویر غیر علامت گذاری) از سرور دسترسی پیدا کنید و علامت های دیگر را غیرفعال کنید. با غیرفعال کردن پلاگین در یک تاریخ بعد).

اطلاعات بیشتر در مورد افزونه Alticreation’s Watermark

نتیجه

آیا روزهای فوتوشاپ شماره گذاری شده است؟ البته که نه! با این حال ، دفعه دیگر که می خواهید آنرا (یا هر نرم افزار پیشرفته ویرایش تصویر برای آن موضوع) برای برخی از کارهای نسبتاً جزئی در زمینه ویرایش تصویر ، باز کنید ، شاید ارزش آن را داشته باشد – آیا روش ساده تر دیگری وجود دارد؟ از آنجا که با بسیاری از افزونه های موجود در این روزها ، احتمالاً وجود دارد!

از سایر افزونه های مفید و مفید WordPress استفاده کنید?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me