محدود کردن بررسی محتوای حرفه ای: افزونه پیشرفته عضویت در وردپرس از پیپین ویلیامسون

معاملات وردپرس


محدود کردن محتوا نرم افزار یک افزونه غنی از ویژگی برای وردپرس است که همه چیز را برای ایجاد یک وب سایت عضویت و یا دوره آنلاین – یا حتی یک محدوده محتوا با محدودیت برای کارمندان در اختیار شما قرار می دهد..

در حالی که نسخه رایگان افزونه وجود دارد ، کاملاً محدود است و تبلیغات خوبی برای آنچه نسخه حرفه ای می تواند انجام دهد نیست.

این شامل پشتیبانی عالی از دروازه پرداخت و همچنین بسیاری از ابزارهای مدیریت عالی برای اعضای شما است. علاوه بر این ، ابزار حرفه ای همچنین به شما امکان می دهد تخفیف هایی را تنظیم کنید تا به افزایش فروش عضویت کمک کند.

محدود کردن Content Pro

Restrict Content Pro توسط شرکت پیپین ویلیامسون ، Sandhills Development توسعه داده شد. همانطور که در بررسی اخیر من درباره بارگیری آسان دیجیتال ذکر شد ، توسعه Sandhills سابقه فوق العاده ای در زمینه توسعه محصولات حرفه ای وردپرس و ارائه پشتیبانی کاملاً به مشتریان دارد.

علاوه بر بارگیری آسان دیجیتال و وبلاگ Pugins Plugins ، این تیم در پشت افزونه AffiliateWP ، راه حل پرداخت Stripe WP Simple Pay و رویداد تقویم تقویم شکر قرار دارد..

بیایید نگاهی دقیق تر به این نکته بیاندازیم که چرا بسیاری از افراد محدود کردن Content Pro را به عنوان یکی از بهترین راه حل های عضویت WordPress در دسترس امروز مشاهده می کنند.

نسخه رایگان محدود کردن محتوا

نسخه رایگان Restrict Content Pro ، که به سادگی نام آن محدود شده است ، می توانید از وردپرس.org یا در صورت تمایل ، مستقیماً از صفحه افزونه های قسمت مدیریت وردپرس خود بارگیری کنید..

با بارگیری آسان دیجیتال ، هر کاربر باید نسخه اصلی افزونه را نصب کند. این را می توان از WordPress.org بارگیری کرد ، و شامل بسیاری از ویژگی های عالی مانند کد تخفیف ، پشتیبانی از PayPal و گزارش های تحلیلی است. سپس می توان عملکرد افزونه را از طریق افزونه های حق بیمه افزایش داد.

محدود کردن محتوا متفاوت تنظیم شده است. این یک محصول مستقل است که فقط قابلیت های اساسی عضویت را ارائه می دهد. کسانی که گزینه Restrict Content Pro را انتخاب می کنند ، باید یک افزونه جداگانه را نصب کنند.

محتوا با استفاده از کد کوتاه محدود می شود و همچنین می توانید صفحات ثبت و ورود به سیستم را با استفاده از کد کوتاه ایجاد کنید.

پس از فعال سازی افزونه ، گزینه ای را برای “محدود کردن این محتوا” در زیر پست ها ، صفحات و سایر انواع پست های سفارشی WordPress مشاهده خواهید کرد. این به شما امکان می دهد سطح کاربر WordPress را تعریف کنید که بتواند محتوای موجود در کد کوتاه را مشاهده کند.

این محتوا را محدود کنید

در صفحه تنظیمات افزونه ، می توانید پیامی را که نمایش داده می شود وقتی کاربر سعی می کند صفحه را مشاهده کند ، سفارشی کند اما اجازه انجام این کار را ندارد.

یک پیام متفاوت می تواند از گروه های مختلف کاربر برای کاربران نمایش داده شود.

تنظیمات محتوا را محدود کنید

محدود کردن محتوا به هیچ وجه افزونه بدی نیست – فقط ویژگی های بسیاری در اختیارتان قرار نمی دهد که به شما امکان می دهد کاری بیش از محدود کردن محتوا را در سطوح از پیش تعریف شده کاربر انجام دهید.

اگر به دنبال یک راه حل عضویت رایگان هستید ، ممکن است بخواهید یک افزونه جایگزین مانند عضویت ساده را در نظر بگیرید ، زیرا پشتیبانی از پرداخت های PayPal و Stripe را دارد ، و دارای بسیاری از گزینه های نمایه کاربر است. گزینه نهایی ، کاربران نهایی ، محدود کردن دسترسی کاربر و اعضای WP نیز هستند.

به نظر من ، توسعه Sandhills باید عملکرد محدود کردن محتوا را افزایش دهد تا بهتر نشان دهد که کاربران WordPress با نسخه حرفه ای به چه دستیابی می پردازند. متأسفانه ، در زمان نوشتن ، محدود کردن محتوا به مدت 12 ماه به روز نشده بود ، بنابراین به نظر نمی رسد فعالانه پشتیبانی شود.

چه چیزی پیشنهادات محتوا را محدود می کند?

تفاوت بین محدود کردن Content Pro و همتای رایگان آن در شب و روز است. Retrict Content Pro با خرده فروشی از 99 دلار در سال ، یک محصول پیشرفته وردپرس است که می تواند برای ساخت انواع وب سایت های مختلف مورد استفاده قرار گیرد.

این افزونه دارای ویژگی هایی از قبیل داشبورد مشتری است که به کاربران امکان مشاهده و مدیریت حساب کاربری خود را می دهد و کدهای تخفیف را برای تشویق ورود به سیستم عضویت در اختیار شما قرار می دهد.

پذیرش پرداخت نباید مشکلی باشد ، زیرا محدود کردن محتوا Pro از چندین دروازه پرداخت مانند Stripe ، PayPal ، Authorize.net و 2Checkout پشتیبانی می کند. این افزونه با WooCommerce هم ادغام می شود.

تعداد زیادی گزارش در مورد عضویت و درآمد شما ایجاد می شود تا تصویر بهتری از نحوه عملکرد عضویتهایتان به شما ارائه دهد. همچنین می توانید اطلاعات مربوط به عضویت و اطلاعات پرداخت را با فرمت CSV صادر کنید.

ویژگی های Pro Content را محدود کنید

آنچه که واقعاً چشمگیر است سطح کنترلی است که شما با محدود کردن Content Pro دارید.

از داشبورد مشتری ، کاربران نه تنها می توانند وضعیت فعلی عضویت خود را مشاهده کنند ، بلکه از برنامه های مختلف نیز ارتقا و پایین می آورند و فقط تفاوت آن را پرداخت می کنند.

به عنوان سرپرست ، شما می توانید هر نوع عضویت را که می خواهید ایجاد کنید – خواه این یک حق بیمه اشتراک ، یک آزمایشی است که به افراد امکان می دهد سرویس شما یا یک حساب کاربری رایگان را آزمایش کنند. صفحه عضویت به شما امکان می دهد اعضای فعال ، معلق ، منقضی و لغو شده را مشاهده کنید.

در پایان ، همچنین می توانید ایمیلهایی را که به مشتریان ارسال می شود ، مانند رسید پرداخت و یادآوری تمدید ، تعریف کنید.

ویژگی های Pro Content را محدود کنید

محدود کردن محتوا نرم افزار می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای ایجاد انواع وب سایت ها ، از جمله وبلاگ های فقط برای اعضای خصوصی ، عضویت در باشگاه و وب سایت های گروه خصوصی برای مدارس و سازمان های دیگر.

این افزونه همچنین می تواند با WP Job Manager یکپارچه شود تا به شما در ایجاد یک هیئت مدیره شغلی کاملاً کاربردی کمک کند ، و می توانید انجمن ها و مباحث موجود در انجمن bbPress خود را در پرداخت مشترکین محدود کنید..

برای مثال های بیشتر درباره آنچه محدودیت Content Pro را می تواند انجام دهد ، از صفحه مورد مورد Restrict Content Pro دیدن کنید.

نسخه 3.0

از زمان راه اندازی محدودیت Content Pro ، به طور مداوم بهبود و پالایش می شود. آخرین نسخه نسخه 3.0 بتا است که در ژانویه 2019 منتشر شد.

این نسخه بزرگ تقریباً یک سال در دست ساخت بود. این دو جدول جدید سفارشی برای ذخیره سازی عضویت و گزینه جدیدی برای مشتریان برای پرداخت هزینه های بیشتر برای عضویت در اقساط به شما ارائه داد. اکنون محتوا می تواند به بیش از یک گروه کاربر محدود شود.

برنامه های پرداخت محتوا را محدود کنید

در قسمت مربوط به حساب کاربری Restrict Content Pro من ، امکان بارگیری نسخه 2.9.15 را نیز داشتم ، اما به منظور این بررسی ، تصمیم گرفتم نسخه 3.0 بتا را در وب سایت تست خود نصب کنم..

برای اطلاع از جزئیات جدید در مورد ویژگی های جدید اضافه شده و اشکالات برطرف شده ، نسخه اعلامیه را ‘نسخه 3.0 بتا منتشر شده‘ توسط اشلی گیبسون بررسی کنید..

محدود کردن دسترسی با محدود کردن محتوای حرفه ای

پس از فعال کردن محدود کردن محتوای حرفه ای ، گزینه “محدود کردن این محتوا” را در زیر پست ها ، صفحات و انواع پست های سفارشی خود مشاهده خواهید کرد. به همان روش نسخه رایگان کار می کند. با این حال ، در نسخه حرفه ای شما کنترل بیشتری بر روی افرادی دارید که می توانند محتوای محدود را مشاهده کنند.

گزینه های دسترسی عضو

می توانید محتوا را برای کاربرانی که یک عضویت خاص خریداری کرده اند ، افرادی که سطح دسترسی کافی دارند یا عضوانی که نقش خاصی دارند ، محدود کنید.

همچنین می توان محتوا را تا حدی محدود کرد ، و می توانید گزیده ای از آن را به کاربران نشان دهید تا پیش نمایش آنچه را که اعضای پرداخت کننده کامل مشاهده می کنند ، به آنها ارائه دهید..

این محتوا را محدود کنید

همین گزینه های دسترسی عضو به طور مستقیم می تواند در انواع پست های سفارشی اعمال شود. به عنوان مثال ، شما می توانید دسترسی به همه پست های وبلاگ ، همه صفحات یا یک نوع پست سفارشی مانند نمونه کارها را محدود کنید.

محدود کردن همه پست ها

دسته بندی ها و برچسب ها در کل به اعضای پرداخت نیز محدود می شود. شما فقط باید سطح دسترسی مورد نیاز برای مشاهده محتوا را تعریف کنید.

محدودیت رده

همانطور که مشاهده می کنید ، محدود کردن Content Pro کنترل زیادی را در اختیار شما قرار می دهد که مجاز به مشاهده محتوای خاص در وب سایت شما هستند.

مدیریت عضویت با محدود کردن محتوای حرفه ای

محدود کردن تنظیمات Content Pro را در قسمت “محدود کردن” در قسمت مدیریت وردپرس خود پیدا خواهید کرد. از اینجا ، می توانید عضویت های جدید ایجاد کنید ، گزارش ها را بررسی کنید و نحوه کار این افزونه را پیکربندی کنید.

صفحه عضویت همه کاربران دارای عضویت در وب سایت شما را لیست می کند. شما می توانید اعضای خود را طبق برنامه عضویت که در اختیار دارند فیلتر کنید و ببینید که کدام فعال ، منقضی شده یا حذف شده اند.

وقتی روی یک کاربر کلیک می کنید ، به صفحه جزئیات عضویت منتقل می شوید. این صفحه وضعیت فعلی عضویت را به شما توصیه می کند و به شما این امکان را می دهد تا از زمان شروع عضویت و چه زمان قبض آن مطلع شوید.

همچنین می توانید وضعیت عضویت را از این صفحه تغییر دهید. این مفید است اگر ، به عنوان مثال ، شما می خواهید به یک مشتری طولانی مدت با پسوند عضویت پاداش دهید.

جزئیات عضویت

در زیر لیستی از کلیه پرداخت هایی که انجام شده است می باشد و در صورت لزوم می توانید به صورت دستی در اینجا پرداخت اضافه کنید.

بخش یادداشت ها در پایین صفحه برای افزودن یادآوری در مورد عضویت مشتری مفید است. به عنوان مثال ، می توانید یک یادآوری اضافه کنید که به مشتری عضویت رایگان در یک رقابت داده می شود یا به یک دادگاه طولانی داده می شود.

با گذشت زمان ، این یادداشت ها به شما و سایر کارکنان کمک می کند تا نقاط عطف اصلی در حساب مشتری را به خاطر بسپارید.

اطلاعات پرداخت عضویت

هر شخصی که عضویت در عضویت دارد در صفحه مشتریان ثبت می شود.

می توانید نام و آدرس ایمیل آنها را به صورت دستی در اینجا تغییر داده و ببینید که آیا آنها با هر شرایطی که از آنها خواسته اید بخوانید موافقت کرده اند یا خیر. اطلاعات کامل در مورد عضویت و پرداخت های آنها در اینجا نمایش داده می شود ، و یک بخش یادداشت برای اضافه کردن هر گونه اطلاعات اضافی در مورد مشتری وجود دارد.

اطلاعات مشتری

صفحه سطح عضویت جایی است که شما می توانید برنامه های عضویت خود را ایجاد کنید ، و محدودیتی برای تعداد برنامه هایی که می توانید ایجاد کنید وجود ندارد.

همه چیز در مورد برنامه عضویت در اینجا تعریف شده است ، از جمله نام ، توضیحات ، مدت و قیمت عضویت. هزینه ثبت نام اختیاری می تواند با برنامه شما هزینه شود. با ایجاد این منفی ، می توانید تخفیف در پرداخت اول را بدهید. از طرف دیگر ، می توانید برای پاداش کسانی که عضویت خود را در سالهای بعد تمدید می کنند ، هزینه ثبت نام بالایی و هزینه کم تجدید هزینه را نیز بپردازید..

همچنین می توانید نقش کاربر را هنگام ثبت نام و میزان دسترسی وردپرس به آنها اعطا کنید.

سطح جدید را اضافه کنید

کدهای تخفیف بخشی اساسی در پیشبرد برنامه های عضویت و پاداش دادن به مشتریان بلند مدت است.

از صفحه تخفیف ها می توانید کد تخفیف را تعیین کنید و اینکه آیا تخفیف مبلغ تعیین شده یا درصد است. تخفیف می تواند به برنامه های عضویت خاص محدود شود و می تواند تا تاریخ خاصی و تعداد مشخصی از کاربردها منقضی شود..

تخفیف جدید اضافه کنید

کلیه پرداختهای دریافت شده در صفحه پرداختها ذکر شده اند. می توانید هرگونه پرداخت را بررسی کرده و اطلاعاتی مانند نام کاربری ، مبلغ پرداخت شده ، تاریخ پرداخت و وضعیت پرداخت را ویرایش کنید.

در این صفحه جزئیات مربوط به عضویت در پرداخت و اینکه آیا تخفیف در پرداخت اعمال شده است ، توضیح می دهد.

ویرایش پرداخت

صفحه گزارش درآمد ، بازپرداخت و ثبت نام شما را نشان می دهد. می توانید داده ها را بر اساس ماه و بر اساس سطح عضویت فیلتر کنید.

گزارش درآمد

روند ایجاد عضویت ، اعتبارسنجی در پرداخت و اصلاح اطلاعات مشتری ، همه ساده است. اگر از هر جنبه استفاده از این افزونه مطمئن نیستید ، توصیه می کنم به قسمت مستندات Restrict Content Pro مراجعه کنید.

یک صفحه ای که باید از ناحیه اسناد آن را علامت گذاری کنید ، صفحه کد کوتاه است که کلیه کد های موجود را لیست می کند و نمونه هایی از نحوه استفاده هر یک از آنها را ارائه می دهد.

یادآوری این کد کوتاه ضروری نیست ، زیرا با فعال کردن محدود کردن محتوا Pro ، صفحات لازم مانند ثبت نام ، به روزرسانی اطلاعات صورتحساب ، ویرایش پروفایل ها و موارد دیگر را ایجاد می کنید.

فرم ثبت نام

سبک فرم ها و قسمت های شما مطابق با موضوع وردپرس مورد استفاده شما تغییر خواهد کرد. مثال بالا به شما نشان می دهد که فرم با استفاده از تم پیش فرض وردپرس ، بیست و نوزده ، چگونه به نظر می رسد.

متأسفانه ، در حال حاضر هیچ مدیر یک ظاهر طراحی شده یا سازنده بصری کشیدن و رها کردن به شما کمک نمی کند تا ظاهر و فرم های خود را تغییر دهید. این چیزی است که من دوست دارم در آینده به این افزونه بپیوندم.

در ضمن ، فرم ساز را از Figarts بررسی کنید. خرده فروشی با 29 دلار ، این افزونه به شما امکان می دهد تا با استفاده از سازنده کشیدن و رها کردن ، زمینه های دلخواه را به فرم ها اضافه کنید و ارزش بررسی دارد.

پیکربندی محدود کردن محتوا نرم افزار

در انتهای منوی مدیر Restrict Content Pro ، تنظیمات ، صادرات و ابزارهایی را پیدا خواهید کرد. پیوند راهنما منطقه مستندات را در وب سایت رسمی بارگذاری می کند ، و صفحه افزونه همه افزونه های رسمی و افزونه های حرفه ای را لیست می کند.

صفحه تنظیمات افزونه اصلی به پنج زبانه تقسیم می شود: عمومی ، پرداخت ، ایمیل ، صورت حساب و متفرقه.

برای دریافت به روزرسانی های خودکار باید اطلاعات مجوز خود را در برگه عمومی وارد کنید. این صفحه تنظیمات همچنین جایی است که شما صفحات مهمی مانند صفحه ثبت نام و صفحه حساب را تعیین می کنید.

تنظیمات افزونه اصلی

گزینه تمدید خودکار به شما امکان می دهد تصمیم بگیرید که آیا عضویت همیشه تمدید می شود یا هرگز تجدید نمی شود ، یا اینکه مشتری مجاز به تصمیم گیری است یا خیر.

پیام محتوای محدود شده شما را نیز می توانید در اینجا وارد کنید. این کار با استفاده از ویرایشگر تصویری WordPress انجام می شود ، بنابراین می توانید به راحتی متن را قالب بندی کرده و تصاویر و فیلم ها را به پیام اضافه کنید.

تنظیمات افزونه اصلی

در برگه پرداخت ، می توانید ارز خود را انتخاب کرده و کدام دروازه پرداخت را که می خواهید برای پرداخت عضویت بپذیرید ، تعریف کنید. یک حالت ماسهبازی برای کمک به شما در بررسی صحت پیکربندی پرداخت ها در دسترس است.

اگر تصمیم به پذیرش پرداخت از طریق یک درگاه پرداخت خاص را دارید ، حتماً اطلاعات API را برای آن در این صفحه وارد کنید.

تنظیمات پرداخت

می توانید ایمیل ارسال کنید با متن ساده یا با استفاده از الگویی که از طریق ویرایشگر تصویری وردپرس تنظیم شده است.

همه موارد از آدرس ایمیل تا هدر قابل تغییر است. می توانید یک لوگو را در بالای ایمیل بچسبانید تا آنها نیز حرفه ای تر به نظر برسند.

گزینه مفید دیگر تأیید صحت ایمیل است که اطمینان می دهد مشتریان با استفاده از یک آدرس ایمیل معتبر وارد سیستم شده اند.

تنظیمات ایمیل

می توانید ایمیل های ارسالی برای فعال سازی های جدید عضویت ، عضویت های لغو شده ، عضویت های منقضی شده ، یادآوری های انقضا ، یادآوری تمدید ، عضویت رایگان ، عضویت در جلسه آزمایشی ، تأیید پرداخت و عدم موفقیت در پرداخت جدید را تغییر دهید..

موضوع و محتوای هر ایمیل مطابق میل شما قابل تغییر است. از آنجا که از ویرایشگر تصویری وردپرس استفاده می شود ، می توانید این ایمیل ها را به دلخواه یا ساده به دلخواه خود بسازید.

الگوی ایمیل

فاکتورها نیز می توانند سفارشی شوند.

قسمت هایی برای وارد کردن اطلاعات شرکت ، آدرس ایمیل ، متن و هدر و صفحه اصلی و همچنین بخش یادداشت ها برای اضافه کردن اطلاعات مفید دیگر وجود دارد.

تنظیمات فاکتور

برگه متفرقه دارای تنظیمات متنوعی است.

در قسمت بالا گزینه هایی برای هدایت کاربران به صفحه مشخص در هنگام تلاش برای مشاهده محتوای اختصاصی برای اعضا وجود دارد. به طور پیش فرض ، کاربران به صفحه پرداخت شما هدایت می شوند ، اما در صورت تمایل می توانید آنها را به صفحه دیگری مانند صفحه ثبت نام خود یا به صفحه برنامه هایی ارسال کنید که جزئیات مربوط به برنامه های مختلف عضویت شما را ارائه می دهد..

نشان های محتوا نشان می دهد مشتریان بالقوه را اذیت می کنند ، و در صورت تمایل می توانید برای همه پست ها فعال یا غیرفعال شوید.

تنظیمات متفرقه

یکی از مهمترین تنظیمات در این صفحه تنظیم تخفیف های یک بار است. اگر این غیرفعال باشد ، هر تخفیفی که هنگام پرداخت عضویت اعمال می شود ، برای کلیه پرداختهای آینده اعمال می شود. این همیشه آن چیزی نیست که شما می خواهید ، بنابراین حتما این موضوع را مرور کنید.

تنظیمات متفرقه

شما می توانید هنگام عضویت در عضویت ، مشتریان را مجبور به موافقت با شرایط و ضوابط و سیاست حفظ حریم خصوصی خود کنید. اگر صفحه حریم خصوصی را اینجا اضافه کنید ، پیوند این صفحات در فرم های ثبت نام نمایش داده می شود.

یک قسمت reCaptcha را می توان به فرم ها اضافه کرد تا در جلوگیری از هرزنامه ها نیز جلوگیری شود.

تنظیمات متفرقه

افزونه های وردپرس معمولاً هنگام حذف آنها از وب سایت خود ، تمام جدول ها و ردیف هایی را که ایجاد کرده اند ، رها می کنند. با این حال ، Restrict Content Pro گزینه ای برای حذف تمام داده ها در هنگام حذف افزونه دارد.

تنظیمات متفرقه

صفحه صادرات به شما امکان صادرات داده های عضویت و داده های پرداخت را به عنوان پرونده CSV می دهد. این گزارش ها می توانند برای یک نوع خاص از عضویت و وضعیت خاص عضویت تنظیم شوند.

گزارشهای پرداخت نیز می تواند به ماهها و سالهای خاص محدود شود.

گزینه های صادرات

در صفحه ابزارها اطلاعات سیستم در مورد وردپرس و سرور شما ذکر شده است.

این منطقه همچنین دارای یک ابزار اشکال زدایی است. با وجود نصب نسخه بتا 3.0 ، هیچ وقت با خطایی یا خطایی روبرو نشدم. در صورت بروز هر مشکلی ، می توانید اطلاعات اشکال زدایی را به تیم پشتیبانی Restrict Content Pro منتقل کنید تا به آنها در حل مسئله کمک کنید.

ابزار اشکال زدایی

در کل ، محدود کردن محتوا تعداد زیادی گزینه گزینه پیکربندی را دارد.

منطقه اصلی که من معتقدم باید آن را بهبود ببخشد یک ظاهر طراحی شده است ، و من دوست دارم این افزونه را کنترل بیشتری در نحوه ساخت و طراحی فرم ها و صفحات حساب داشته باشد..

ادعاهای رسمی

افزونه ها عملکرد یک افزونه وردپرس را تا حد زیادی گسترش می دهد. افزونه مناسب بعضی اوقات می تواند تفاوت بین یک افزونه خوب و یک افزونه عالی باشد.

مورد آخر در فهرست گزینه Restrict Content Pro موارد اضافی موجود را لیست می کند. اینها به افزونه های رسمی و افزونه های حرفه ای تقسیم می شوند.

اصطلاح بهتر برای افزونه های رسمی “افزودنی های اساسی” یا “افزونه های اساسی” است ، زیرا آنها در تمام برنامه ها گنجانده شده اند. در مقابل ، افزونه های حرفه ای فقط در اختیار کاربران برنامه ریز حرفه ای و نهایی قرار می گیرند ، و در اختیار کسانی قرار نمی گیرند که مجوز Restrict Content Pro را با قیمت پایین تر انتخاب کنند (بیشتر در مورد این بعد).

در محدوده سرپرست خود ، لیستی از بیشتر افزونه‌های ارائه شده را مشاهده خواهید کرد. افزونه های ذکر شده در اینجا MailChimp ، مدیر شغلی WP ، بارگیری های اعضای EDD ، محدودیت های فروشندگان EDD FES هستند,
کیف پول EDD ، تعداد محدودی در دسترس ، دانلود مانیتور ، مانیتور کمپین ، MailPoet و bbPress.

افزونه های رسمی رسمی

به طرز عجیبی ، دو افزونه دیگر ، CSV کاربر وارد کردن و اجرای رمزهای عبور قوی ، در صفحه افزونه های افزونه درج نشده اند – با وجود اینکه به عنوان یکی از 12 افزونه رسمی درج شده اند.

AffiliateWP به عنوان افزونه ای ذکر شده است ، اما این یک افزونه جداگانه است که از 99 دلار پایین می رود.

یکی دیگر از افزونه های ذکر شده در صفحه رسمی افزونه ها ، تخفیف های عضو EDD است. این افزونه در هیچ عضویتی گنجانده نشده است ، و به طور جداگانه با 19.99 دلار به فروش می رسد. این از لحاظ فنی افزونه ای برای بارگیری آسان دیجیتال است ، بنابراین من حدس می زنم که دلیل جدا بودن آن را توضیح می دهد ، اما وقتی سایر افزونه های ادغام Easy Digital Download رایگان بارگیری شوند ، متناقض است..

پرداخت های ارجاع AffiliateWP

تعداد افزودنیهای متنوعی به عنوان افزونه های رسمی موجود است.

با افزودن مقدار محدود موجود ، به شما امکان می دهد تعداد اشتراک هایی که به فروش می رسد محدودیت ایجاد کنید. واردات کاربر CSV می تواند برای وارد کردن حساب های عضو از یک پرونده CSV استفاده شود ، و اجرای رمزهای عبور قوی به شما امکان می دهد پس از ثبت نام رمزهای عبور قوی را اجرا کنید.

به نظر من ، عملکرد این سه افزونه باید در افزونه اصلی ادغام شود. من دلیلی نمی بینم که این ویژگی ها بطور جداگانه منتشر شوند ، زیرا عملکردی را که بیشتر کاربران از محدودیت Content Pro استفاده می کنند فراهم می کند.

سایر افزونه ها حس بیشتری را برای انتشار به عنوان موارد جداگانه احساس می کنند.

MailChimp ، Monitor Campaign و MailPoet ، می توانند مورد استفاده قرار گیرند تا اعضای از طریق این خدمات بازاریابی ایمیل میزبانی شده در لیست ایمیل شما مشترک شوند.

کسانی از شما که از بارگیری آسان دیجیتال نیز استفاده می کنید ، ممکن است با استفاده از برنامه های EDD برای مدیریت بارگیری ، EDD FES فروشنده محدودیت های پذیرش ارسال از فروشندگان را محدود کنید و EDD Wallet را برای ورود وجه در کیف پول فروشگاه مشتری در هنگام ثبت نام ، واریز کنید. برای عضویت.

سایر افزونه های ادغام موجود برای افزونه های وردپرس WP Job Manager ، Download Monitor و bbPress هستند. همه آنها می توانند برای تبدیل وب سایت عضویت شما استفاده شوند.

ادغام bbPress

نکته ای که کمی آزار دهنده است اینست که امکان نصب افزونه ها به طور مستقیم از ناحیه سرور وردپرس وجود ندارد. وقتی روی افزونه رسمی کلیک می کنید ، برای آن به صفحه اطلاعات منتقل می شوید. سپس می بایست فایل افزونه را بارگیری کرده و آن را به صورت دستی بارگذاری کنید.

افزودنیهای شخص ثالث

تعدادی از افزونه های شخص ثالث نیز برای محدود کردن Content Pro از شرکت های خارجی در دسترس هستند.

افزونه های ماهر یک افزونه یکپارچه سازی BuddyPress را ارائه می دهد ، اما جالب اینکه ، عملکرد ارائه شده در افزونه تمدید سفارشی آن از آن زمان به نسخه اصلی Restrict Content Pro اضافه شده است..

افزونه جالب دیگر افزودنی چند ارزی از Udesly است. می توانید از این افزونه برای پذیرش بسیاری از ارزهای دیگر در وب سایت خود استفاده کنید.

Udesly همچنین دارای یک ژنراتور کوپن است که برای تبلیغ کوپن های شما بانرهایی ایجاد می کند.

ژنراتور کوپن

برای دیدن افزونه های بیشتر از شرکت های خارجی ، صفحه افزونه شخص ثالث را در محدود کردن Content Pro ببینید.

افزونه های حرفه ای

بنابراین می توانم محدود کردن Content Pro را بررسی کنم ، این شرکت با مهربانی به من اجازه مجوز حرفه ای داد.

در قسمت حساب ، یک صفحه بارگیری وجود دارد که تمام افزونه های حرفه ای موجود با این مجوز را نشان می دهد.

لیست دانلود نرم افزار Addon

در مجموع 17 افزونه حرفه ای در دسترس است.

چهار افزونه بازاریابی ایمیل اضافی ، از جمله ارائه شده است
MailChimp Pro ، AWeber Pro ، ConvertKit و ActiveCampaign. افزونه یکپارچه سازی طرفدار MailChimp ادغام بسیار بهتری نسبت به افزونه رسمی ارائه می دهد و بسته به اینکه چه برنامه عضویتی را خریداری می کنند ، می تواند برای اضافه کردن مشتری به لیست های مختلف ایمیل استفاده شود..

افزونه های حرفه ای

Group Accounts افزونه جالبی است که به شما امکان می دهد عضویت گروهی را بفروشید. ایده اصلی این است که وقتی مشتری عضویت را خریداری می کند تعداد مشخصی از حسابهای فرعی دریافت می کند. به عنوان مثال ، یک شرکت می تواند یک حساب کاربری بخرد و حساب های فرعی را به کارمندان بدهد.

Drip Content را می توان برای انتشار مطالب به مشتری با گذشت زمان استفاده کرد. این روش توسط بسیاری از دوره های آنلاین برای انتشار مطالب در طی هفته ها و ماه ها استفاده می شود ، نه اینکه تمام روز در یک روز تمام مطالب را به مشتری ارائه دهید.

قطره محتوا

تغییر مسیرهای سفارشی می تواند برای هدایت کاربران به URL منحصر به فرد پس از ورود به سیستم یا ثبت نام استفاده شود. این برای ارسال کاربران برنامه های مختلف به صفحات مختلف مفید است.

تخفیف های اعضا WooCommerce می تواند مورد استفاده قرار گیرد تا به افرادی که عضویت عضویت در فروشگاه WooCommerce شما را دارند تخفیف دهید ، در حالی که افزونه Help Scout می تواند به شما اجازه دهد اطلاعات عضویت مشتری را در بلیط های پشتیبانی از Scout Help خود نمایش دهید..

یکی از بی نظیرترین افزونه های موجود در لیست افزونه های حرفه ای ، سایت ایجاد است. این به شما امکان می دهد وب سایت هایی را که در WordPress ایجاد کرده اید به صورت چندرسانه ای به مشتریان بفروشید. برای این امتیاز هزینه معمولی را می توان برای مشتریان پرداخت کرد.

ادغام کمیت کمک کنید

سه افزونه محدود کننده محتوا در دسترس است: محدودیت Timelock اجازه می دهد تا محتوا را تا زمان مشخصی در آینده ، هنگامی که خصوصی شود ، مشاهده کنیم. محدود کردن محدودیت ها برعکس عمل می کند ، و هنگامی که محتوای محدود در دسترس همه قرار می گیرد ، تاریخ و زمان را در آینده مشخص می کند. و محدود کردن محتوای گذشته می تواند برای محدود کردن محتوای قبل از تاریخ شروع یک عضو استفاده شود.

گزینه دیگر Hard-set External Dates است. این افزونه به شما امکان می دهد تمام اعضای یک برنامه عضویت مشخص را در یک تاریخ مشخص منقضی کنید. پس از رسیدن تاریخ ، تمام اعضا بدون توجه به زمان ثبت نام ، برنامه های خود را تمام می کنند.

زمان محدودیت

افزونه REST API به توسعه دهندگان کمک می کند تا از داده های Restrict Content Pro استفاده کنند و به همه سوابق حساب و سوابق پرداخت دسترسی پیدا کنند..

اگر می خواهید از ربات های ثبت شده توسط اسپم جلوگیری کنید ، از افزونه تأیید صحت ریاضی استفاده کنید. در مقایسه با یک زمینه reCaptcha ، این یک راه حل کاربرپسند تر است ، زیرا فقط یک سوال اساسی ریاضی را در یک زمینه جدید اضافه می کند. البته می توانید استدلال کنید که این افزونه باید در نسخه اصلی Restrict Content Pro ساخته شود و به عنوان افزونه منتشر نشود..

آخرین افزونه ، افزونه IP Restriction است که به شما امکان می دهد از لیست سفید لیست IP و لیست سیاه استفاده کنید تا بتوانید کنترل کنید چه کسی می تواند محتوای محدود را مشاهده کند. این یک افزونه مهم برای متوقف کردن ثبت نام هرزنامه ها در وب سایت شما است.

مانند افزونه های رسمی ، هیچ راهی برای نصب افزونه های حرفه ای به طور مستقیم از ناحیه سرور وردپرس شما وجود ندارد.

افزونه های حرفه ای را می توان از صفحه بارگیری حساب کاربری خود بارگیری و سپس به صورت دستی بارگذاری کرد.

هزینه محدود کردن محتوای حرفه ای

چهار گزینه مجوز برای کسانی که مایل به خرید Restrict Content Pro هستند در دسترس است.

از آنجا که هیچ گزینه ای برای خرید افزونه به طور جداگانه وجود ندارد ، تصمیم گیری در مورد اینکه مجوز خرید کدام گزینه ساده تر از یک افزونه مانند Easy Digital Downloads است که در آن باید هزینه خرید افزونه ها را بصورت جداگانه وزن کنید.

ارزان ترین مجوز موجود برای Restrict Content Pro برنامه شخصی است که در هر سال 99 دلار هزینه می کند و به 12 افزونه رسمی دسترسی پیدا می کند. مجوز به همراه 149 دلار عملکرد مشابهی را ارائه می دهد ، اما پشتیبانی و به روزرسانی ها را از یک وب سایت به پنج افزایش می دهد.

قیمت گذاری محتوا را محدود کنید

مجوز حرفه ای و مجوز نهایی ویژگی ها و قابلیت های مشابه را به شما می دهد. تنها تفاوت این است که مجوز حرفه ای در هر سال 249 دلار هزینه دارد ، در حالی که جواز نهایی هزینه 499 دلار هزینه یک طرفه را دارد. بنابراین ، اگر فکر می کنید مجوز حرفه ای را برای یک سال دوم تمدید کنید ، مجوز نهایی خرید بهتری است.

هر دوی این گزینه ها به شما امکان دسترسی به محدود کردن Content Pro و همه افزونه های رسمی و افزونه های حرفه ای را می دهند. محدودیت به روزرسانی یا پشتیبانی در تعداد وب سایتهایی که بر روی آنها Restrict Content Pro نصب کرده اید وجود ندارد.

محدود کردن Content Pro با ضمانت فروخته می شود که اگر از محصول راضی نیستید ، 100٪ بازپرداخت دریافت خواهید کرد.

با این حال ، توجه داشته باشید که محدود کردن محتوا Pro با تمدید خودکار فعال می شود. بنابراین اگر نمی خواهید هزینه استفاده از این افزونه برای یک سال دوم شارژ شود ، حتماً تمدیدها را غیرفعال کنید.

گزینه های Content Pro را محدود کنید

هنگامی که نوبت به ایجاد وب سایتهای عضویت و محدود کردن محتوا برای کاربران منتخب داده می شود ، صاحبان وب سایت های WordPress برای انتخاب فاسد می شوند. راه حل های پیشرفته زیادی در بازار وجود دارد.

همانطور که احتمالاً آگاه هستید ، توسعه دهندگان Restrict Content Pro همچنین بارگیری آسان دیجیتال را توسعه می دهند. این افزونه همچنین می تواند برای ایجاد یک وب سایت عضویت با استفاده از افزونه هایی مانند پرداخت مکرر و محدودیت محتوا مورد استفاده قرار گیرد.

به همین ترتیب ، می توانید از طریق افزونه عضویت WooCommerce ، وب سایت عضویت را با استفاده از WooCommerce ایجاد کنید.

عضویت در WooCommerce

اگر به دنبال یک راه حل رایگان هستید ، افزونه هایی را که قبلاً در این مقاله به آنها اشاره کردم ، بررسی کنید: عضویت ساده ، عضو نهایی ، محدود کردن دسترسی کاربر و اعضای WP. آنها برای وب سایت های ساده عضویت کامل هستند ، و تعدادی از افزونه های برتر نیز برای گسترش بیشتر آنها در دسترس هستند.

بازار عضویت در حق بیمه افزونه های WordPress مثل همیشه رقابتی است و این راه حل ها تمایل به ویژگی های بیشتری نسبت به افزونه های عضویت رایگان دارند..

با دامنه این بررسی ، مقایسه کاملی از این موارد ارائه شده است. با این حال ، شما باید endamênPress ، WishList Member ، Paid Memberships Pro و s2Member را بررسی کنید. این افزونه ها همه به خوبی مورد توجه کاربران وردپرس قرار گرفته و سالهاست که وجود دارد.

همچنین یک طرفدار نرم افزار را ببینید. این یک محصول مستقل است ، اما به خوبی با WordPress و دیگر برنامه های کاربردی محبوب CMS و تالار گفتگو ادغام می شود.

عضو WishList

راه حل های دیگر برای بررسی موارد زیر موارد زیر را شامل می شود:

  • عضو خانه
  • LearnDash
  • اشتراک مشترک پرداخت شده
  • مطبوعات را بهینه کنید
  • اعضاء جادویی
  • فروشگاه نینجا
  • نرم افزار عضویت نهایی
  • محتوای خصوصی
  • ARMember
  • عضویت در WP

مطمئن باشید که در افزونه وردپرس عضویت برای شما چه ویژگی هایی ضروری است ، زیرا این امر به شما کمک می کند تا تصمیم آگاهانه ای در مورد بهترین راه حل برای شما و وب سایت خود بگیرید..

افکار نهایی

محدود کردن محتوا نرم افزار یک راه حل قدرتمند عضویت است که می تواند برای محدود کردن مطالب در وب سایت شما از چند طریق مورد استفاده قرار گیرد.

این پشتیبانی عالی از دروازه پرداخت است و اشتراک ها و برنامه ها را به روشی مؤثر اداره می کند. این همه چیز را برای ایجاد یک وب سایت عضویت حرفه ای مبتنی بر محتوا دارد.

این که آیا محدود کردن Content Pro بهترین راه حل برای شما است بستگی به نیازهای شما دارد. با این حال ، من معتقدم که این افزونه یکی از بهترین راه حل های موجود امروز است ، زیرا بسیاری از ویژگی های پیشرفته عضویت را بدون داشتن بیش از حد گزینه های زیاد در شما بسته بندی می کند. این تضمین می کند که این افزونه همه کاره باشد ، اما برای استفاده ساده باقی مانده است.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me