نه بهترین بهترین افزونه نقشه های Google برای وردپرس (2020)

معاملات وردپرس


Google Maps ، یکی از محصولات پرچمدار Google ، محبوب ترین سرویس نقشه آنلاین است.

از سال 2005 راه اندازی شد ، این سرویس پس از آن در وب سایت ها ، برنامه ها و موارد دیگر ادغام شده است. این کار توسط Google Maps API امکان پذیر است ، که به محصولات و خدمات شخص ثالث می تواند Google Maps را جاسازی کند.

WordPress از Google Maps پشتیبانی بسیار خوبی دارد و بسیاری از افزونه های وردپرس در بازار وجود دارند که به شما کمک می کنند تا آن را در صفحه مخاطب خود ، در مورد صفحه ، نوار کناری یا هرجای دیگری که انتخاب کرده اید ادغام کنید. بسیاری از مضامین وردپرس قابلیت عملکرد Google Maps را نیز دارند.

در این مقاله ، من بهترین راه حل های افزونه Google Maps را برای وردپرس به اشتراک می گذارم.

به دست آوردن کلید API Google Maps

از سال 2016 ، Google به صاحبان وب سایت درخواست كرده است كه با استفاده از كلید Google API كلیك كنند. بیشتر افزونه های Google Maps وردپرس شما را ملزم به وارد کردن این کلید API برای ادغام نقشه ها در وب سایت خود می کند. با این حال ، راه حل هایی وجود دارد که این جنبه از آن را برای شما در نظر گرفته است.

وقتی این تغییر صورت گرفت ، Google هر ماه 25000 بار نقشه رایگان ارائه می دهد. اکنون ، در عوض 200 دلار اعتبار به شما ارائه می دهد. برای اطلاع بهتر از آنچه این امر را به شما منتقل می کند ، از برگه قیمت گوگل دیدن کنید.

اعتبار Google Maps

اعتبار ماهانه 200 دلار باید برای بیشتر وب سایت های متوسط ​​تا متوسط ​​کافی باشد. با این حال ، کسانی که وب سایت های پر ترافیک دارند ممکن است هزینه بار اضافی نقشه را بپردازند.

برای به دست آوردن یک کلید API ، باید در سیستم عامل Google Cloud (GCP) ثبت نام کنید. ثبت نام و بازیابی کلید فقط چند دقیقه طول می کشد.

بستر های نرم افزاری نقشه های Google را فعال کنید

از شما سؤال خواهد شد که آیا می خواهید نقشه ، مسیر و مکان داشته باشید. توصیه من این است که هر سه مورد را طوری انتخاب کنید که تمام عملکردهای Google Maps برای وب سایت شما در دسترس باشد.

پس از چند قدم دیگر ، کلید API مورد نیاز برای استفاده از Google Maps را در وب سایت خود به شما ارائه می دهیم.

کلید API Google Maps

برای ایجاد یک کلید API Google Maps برای وب سایت خود ، صفحه Google Platform Platform را بررسی کنید و درباره نحوه عملکرد آن اطلاعات کسب کنید.

1. WP Google Maps (رایگان / 9/99 دلار به علاوه)

WP Google Maps یکی از محبوب ترین راه حل های Google Maps برای وردپرس است و به طور فعال در بیش از 400000 وب سایت استفاده می شود.

روند ایجاد نقشه های جدید با افزونه فوق العاده است. می توانید نشانگرها ، خطوط ، چند ضلعی ها و اشکال دیگر را به نقشه خود اضافه کنید. ده موضوع در دسترس است ، و شما می توانید لایه های ترافیک ، لایه های دوچرخه ، جهت ها و حداکثر سطح زوم را فعال کنید.

پس از ایجاد نقشه خود ، می توانید با استفاده از کد کوتاه وارد وب سایت خود شوید.

نقشه خود را ایجاد کنید

در قسمت تنظیمات اصلی ، می توانید کنترل های نقشه مانند بزرگنمایی ، نمای خیابان و اینکه آیا می توان از ماوس استفاده کرد ، فعال و غیرفعال کنید. گزینه های زیادی وجود دارد که به شما کمک می کند نحوه استفاده از نشانگرها را نیز تعریف کنید.

اگر بعد از فعال سازی ، کلید API Google Maps خود را وارد نکرده اید ، می توانید این کار را در برگه پیشرفته انجام دهید ، که تضمین می کند افزونه می تواند نقشه ها را بازیابی کند. منطقه تنظیمات پیشرفته همچنین به شما امکان می دهد CSS و JavaScript سفارشی را اضافه کنید.

تنظیمات نقشه Google

سه افزونه برتر برای WP Google Maps در دسترس است.

با قیمت 9.99 دلار ، افزونه Markers Generated ارزان قیمت است. همانطور که از نام آن پیداست ، به بازدید کنندگان وب سایت اجازه می دهد تا نشانگرهای خود را به نقشه ها اضافه کنند.

افزونه طلا برای یک مجوز سه وب سایت 29.99 دلار هزینه دارد و خوشه بندی نشانگر و ردیابی موقعیت مکانی در زمان واقعی را اضافه می کند.

جامع ترین افزونه افزونه Pro است ، که زمینه های دلخواه ، رابط کاربری بهبود یافته ، منابع داده های سفارشی ، برنامه ریزی ، فیلتر بهتر نشانگر ، تقویت عملکرد ، ادغام Mappity و ایستگاههای بین راه را اضافه می کند..

قیمت گذاری برای افزونه Pro برای مجوز سه وب سایت از 39.99 دلار شروع می شود.

لایه ترافیک نقشه های Google WP

چند دقیقه طول می کشد تا متوجه شوید چرا WP Google Maps اینقدر محبوب است. نسخه اصلی قابل بارگیری ، آسان برای استفاده و صدها ویژگی رایگان است.

من توصیه می کنم آن را امتحان کنید.

2. افزونه Google Maps Locator برای وردپرس (27 دلار)

افزونه Google Maps Locator برای وردپرس یک راه حل بسیار قابل تنظیم نقشه است که به بازدید کنندگان این امکان را می دهد که لیست ها و نشانگرها را در قسمت جلوی وب سایت خود ارسال کنند.

لیست ها می توانند فیلم های متصل به آنها داشته باشند و می توان آنها را با استفاده از سیستم رتبه بندی ستاره ها رتبه بندی کرد. برخی از ویژگی های جالب نقشه مانند توانایی نقشه برداری روی نقشه ، جستجو در شعاع خاص و نمایش مکان جغرافیایی به صورت خودکار.

نمونه ای از Google Maps Locator

دوازده نوع نقشه و دوازده سبک نقشه در دسترس است ، که به شما انعطاف پذیری زیادی می دهد در مورد اینکه چه نوع نقشه هایی را ایجاد می کنید.

به عنوان مثال ، یک نقشه تمام صفحه ، نقشه ای که زمینه های محتوای سفارشی را نشان می دهد ، یک نقشه دارای AJAX ، نقشه خوشه ها و یک نقشه جهت.

نقشه رویداد

قسمت تنظیمات به شما امکان می دهد تا کلید API Google Maps خود را وارد کرده و ویژگی های اصلی لیست ها ، نشانگرها ، جستجو و اعلان های ایمیل را فعال و غیرفعال کنید.

طرح رنگی پیوندها ، دکمه ها و منوها نیز قابل تنظیم است.

تنظیمات مکان یاب Google Maps

افزونه Google Maps Locator برای وردپرس با قیمت 27 دلار از CodeCanyon در دسترس است. این یک راه حل همه کاره با تعداد زیادی نقشه عالی و پشتیبانی از پیوست های رسانه ای است. روشی که به شما امکان می دهد لیست ها و نشانگرها را در نقشه ها ادغام کنید نیز مفید است.

3. کد کوتاه ساده نقشه های گوگل (رایگان)

کسانی از شما که به دنبال یک راه حل ساده تر هستند باید کد کوتاه Google Maps را بررسی کنید.

از آنجا که احتمالاً از نام آن جمع آوری شده اید ، این افزونه به شما امکان می دهد نقشه ها را با استفاده از کد کوتاه در وب سایت خود وارد کنید – تنها کاری که باید انجام دهید تعریف آدرس نقشه و کلید API Google Maps شما است. سپس نقشه با استفاده از API وردپرس گذرا به مدت سه ماه ذخیره می شود.

کد کوتاه Google Maps ساده

هیچ صفحه تنظیماتی برای کمک به شما در اصلاح نقشه ها در دسترس نیست ، اما می توانید با استفاده از ویژگی ها کمی تغییر دهید.

ویژگی هایی برای تغییر عرض و ارتفاع نقشه شما ، غیرفعال کردن پیمایش چرخ ماوس و غیرفعال کردن کنترل نقشه وجود دارد.

نمونه ای از کد کوتاه Google Maps ساده

اگر به زنگ ها و سوت هایی که سایر راه حل های Google Maps ارائه می دهند نیازی ندارید ، کد کوتاه Google Maps ساده برای شماست.

4. نشانگر نقشه ها (رایگان / 39 یورو به علاوه)

Maps Marker یک افزونه نقشه وردپرس است که با نقشه های Google ، Open Street Map ، Bing ، Mapbox و WMTS-نقشه های سفارشی کار می کند. توسعه دهندگان هنوز هم به افزونه به عنوان نشانگر نقشه های Leaflet در WordPress.org مراجعه می کنند ، اما آن را به عنوان نشانگر نقشه ها در همه جای دیگر بازاریابی می کنند..

این افزونه به شما امکان می دهد نشانگرهایی را برای مکان ها اضافه کنید و سپس این نشانگرها را با استفاده از لایه ها ترتیب دهید. هنگامی که یک نشانگر جدید را اضافه می کنید ، می توانید اندازه نقشه و سطح بزرگنمایی را نیز تعریف کنید ، در حالی که از ویرایشگر ساده شده به ویرایشگر پیشرفته سوئیچ می کنید تا مجموعه بزرگی از آیکون ها را انتخاب کنید..

نقشه های کامل را می توان با استفاده از کد کوتاه در پست ها و صفحات قرار داد.

نشانگر جدید اضافه کنید

همچنین یک صفحه واردات و صادرات برای نشانگرها و لایه ها وجود دارد که برای تهیه نسخه پشتیبان از نقشه ها و انتقال آنها به وب سایت های دیگر مفید است.

یک صفحه ابزار اختصاصی به شما امکان می دهد از تنظیمات نسخه پشتیبان تهیه کرده و نقشه پیش فرض مورد استفاده را تعریف کنید ، به همراه تنظیمات پیش فرض نقشه و موارد دیگر.

گزینه های بیشتر در صفحه تنظیمات اصلی که در آن شما کنترل مقادیر پیش فرض نقشه ، تنظیمات موقعیت مکانی ، نقشه نقشه اصلی (به عنوان مثال Open Streep Map یا Google Maps) ، پوشش ها ، لایه ها و سایر تنظیمات پیشرفته را دارید ، موجود است..

تنظیمات نشانگر نقشه ها

Maps Marker Pro از 39 یورو برای یک مجوز واحد ، با یک سال پشتیبانی و به روزرسانی در دسترس است. به روزرسانی همه ویژگی های طرفدار محدود شده در نسخه رایگان ، از جمله واقعیت افزوده ، بهبود عملکرد Google Maps ، خوشه بندی نشانگر ، فیلتر نقشه ، آهنگ های GPX ، آهنگ های ارتفاعی و موارد دیگر را باز می کند..

مثال نشانگر نقشه ها

پس از درک چگونگی تعامل نشانگرها و لایه ها با نقشه ها ، می دانید که چگونه نشانگر نقشه ها بسیار قدرتمند است. این افزونه صدها تنظیم دارد که به شما در تنظیم دلخواه نقشه ها کمک می کند و بیشتر ویژگی های اصلی در نسخه رایگان موجود است.

5. ابزارک Google Maps (رایگان / 18.99 دلار به علاوه)

ابزارک Google Maps یک راه حل سریع در حال بارگیری Google Maps است که به شما کمک می کند تا نقشه ها را در مناطق ویجت مانند سرصفحه وب سایت ، پاورقی یا نوار کناری خود ادغام کنید. دارای بیش از 100،000 نصب فعال در WordPress.org است.

هر نقشه در ویجت نقشه پیکربندی شده است ، و می توانید نوع نقشه ، سطح زوم و ظاهر پین را تنظیم کنید – و حتی نقشه را به یک URL خاص (به عنوان مثال صفحه تماس وب سایت خود) پیوند دهید. هنگامی که کاربر روی نقشه ریز تصاویر کلیک می کند ، می تواند به یک نقشه تعاملی بزرگتر منتقل شود که از یک سبد برای ارائه بهتر استفاده می کند.

تنظیمات ویجت Google Maps

توسعه دهندگان توجه داشته باشند که تصاویر کوچک ویجت Google Maps از API Google Maps Static Maps برای ذخیره نقشه ها استفاده می کند و نقشه های آنها به جای درخواست های 20 پلاس که به راه حل های دیگر نیاز دارند ، در یک درخواست بارگیری می شوند. این ظاهرا می تواند در برخی موارد اندازه کل صفحه را با 2MB کاهش دهد.

تکنیک هایی که آنها برای بارگذاری نقشه ها استفاده می کنند فراتر از تجربه فنی من است ، اما با اطمینان می توانم بگویم که نقشه های ویجت گوگل نقشه ها بطور قابل توجهی سریعتر از سایر راه حل های Google Maps را بارگیری می کنند ، که بدون شک یکی از بهترین ویژگی های این افزونه است..

ابزارک Google Maps

در نسخه رایگان ویجت Google Maps ، تمام کاری که می توانید در صفحه تنظیمات افزونه انجام دهید این است که کلید API Google Maps خود را اضافه کنید. تنظیمات و گزینه های پیشرفته برای وارد کردن پین ها و ابزارک ها در دسترس نیست مگر اینکه شما به نسخه حرفه ای ارتقا دهید.

Google Maps Widget Pro فقط از 18.99 دلار در سال عقب می ماند و علاوه بر ویژگی های ذکر شده در بالا ، ارتقا به شما امکان می دهد تا نقشه ها را در پست ها ، صفحات و سایر انواع پست های سفارشی با استفاده از کد کوتاه قرار دهید..

در کل ، Google Maps Widget Pro بیش از 50 ویژگی از جمله پوست ، پشتیبانی چند پین نقشه ، خوشه بندی پین نقشه و ادغام Google Analytics را اضافه می کند..

مثال ابزارک Google Maps

اگر به دنبال یک راه حل سریع Google Maps هستید که با طراحی وب سایت شما ادغام شود ، ابزارک Google Maps افزونه ای برای شماست.

نسخه رایگان باید برای اکثر کاربران کافی باشد ، زیرا به شما امکان کنترل کامل بر روی هر نقشه را می دهد. با این حال ، ویژگی های کافی در Google Maps Widget Pro برای توجیه ارتقا وجود دارد.

6. Hero Maps Premium (20 دلار)

Hero Maps Premium یک راه حل جذاب Google Maps است که به شما امکان می دهد نقشه های پاسخگو را به صورت تمام صفحه یا با عرض ثابت نمایش دهید.

سه بسته آیکون به شما امکان می دهد نشانگرهای حرفه ای را به نقشه های خود اضافه کنید ، و گزینه ای برای بارگذاری آیکون های شخصی شما وجود دارد. تنها کاری که باید برای اضافه کردن نشانگر انجام دهید این است که نمادی را روی نقشه بکشید و رها کنید.

همچنین نشانگرها را می توان دسته بندی کرد تا بازدید کنندگان بتوانند نتایج را فیلتر کنند. به عنوان مثال ، می توانید برای هتل ها ، فروشگاه ها ، کافه ها و پارکینگ دسته بندی کنید.

یک نشانگر را در Hero Maps Premium اضافه کنید

مجموعه ای از طرح های رنگی در دسترس هستند و می توانید شکل ها را نیز روی نقشه ها بکشید. همه نقشه هایی که ایجاد می کنید می توانند صادر شوند.

چیزی که Hero Maps Premium را از سایر راه حل ها جدا می کند ، طراحی آن است. کل تجربه استفاده از یک نقشه عالی است – از نشانگرهای متحرک گرفته تا کنترل های بزرگنمایی سیال. فیلترها همچنین تجربه کاربر را تا حد زیادی بالا می برند.

نقشه های قهرمان به عنوان مثال حق بیمه

Hero Maps Premium فقط با 20 دلار از CodeCanyon در دسترس است. توصیه می کنم نسخه ی نمایشی را بررسی کنید تا درک کامل از نقشه های آن شیک داشته باشید.

7. افزونه WP Google Map (رایگان / 59 دلار)

WP Google Map Plugin ، که نباید با WP Google Maps (شماره یک در لیست ما) اشتباه گرفته شود ، یک راه حل نقشه همه کاره است که از نشانگرها ، انواع مختلف نقشه و مکانهای مختلف پشتیبانی می کند. در حال حاضر در بیش از 100،000 وب سایت وردپرس فعال است.

هنگامی که یک مکان جدید اضافه می کنید ، می توانید آنچه را که کاربر در نقشه کلیک می کند ، تعریف کنید – و همچنین می توانید نشانگرها را به یک گروه اختصاص دهید. با نقشه ها می توانید ارتفاع و عرض نقشه ، سطح بزرگنمایی و نوع نقشه مورد استفاده را تعیین کنید و هر مکانی را که قبلاً ایجاد کرده اید اختصاص دهید.

کلید API Google Maps شما باید در صفحه تنظیمات اصلی وارد شود.

مکان را در افزونه نقشه Google WP اضافه کنید

نسخه برتر WP Google Map is افزونه پیشرفته Google Maps برای WordPress called نامیده می شود – نه WP Google Map Pro. خرده فروشی با 59 دلار ، پرفروش ترین افزونه Google Maps WordPress در CodeCanyon است.

به روزرسانی به نسخه برتر انواع پست های سفارشی ، پوسته های نقشه ، جهت ها ، خوشه بندی نشانگرها و امکان واردات و صادرات نشانگر را باز می کند. می توانید پست های وبلاگ را روی نقشه ها نیز نمایش دهید.

همچنین پشتیبانی از زمینه های پیشرفته سفارشی ، فیلترها ، پوشش های HTML و رسم با شکل را اضافه می کند.

نمونه ای از افزونه نقشه Google WP

در مورد افزونه WP Google Map چیزهای زیادی برای دوست داشتن وجود دارد. این مکانها مکانهای مختلف و نقشه های متعدد را به خوبی مدیریت می کند ، و مستندات خوبی در منطقه سرپرست دارد.

من توصیه می کنم آن را امتحان کنید.

8. فروشگاه یاب (Google Maps) برای وردپرس (25 دلار)

صاحبان فروشگاه های آنلاین باید وردپرس را از فروشگاه یاب (Google Maps) بررسی کنند. از این افزونه می توان برای ایجاد نقشه هایی استفاده کرد که در نزدیکی محل کاربر ذخیره می شوند.

این ویژگی دارای سه سبک قالب های مختلف است و اجازه می دهد مکان ها با استفاده از یک لیست یا سبک آکاردئون نمایش داده شوند ، در حالی که نشانگرها و خوشه های نشانگر نیز در دسترس هستند. همه این ویژگیها در مورد نحوه ظاهر نقشه شما انعطاف پذیری به شما می دهند.

نمونه نقشه یاب فروشگاه چابک

همه فروشگاه ها را می توان طبقه بندی کرد ، و می توانید جعبه مورد را برای هر فروشگاه نمایش دهید. لیستی از فروشگاه ها را می توان از طریق یک فایل صفحه گسترده XLS وارد کرد ، و حتی می توانید یک آرم یا تصویر را در جعبه مورد بچسبانید تا یک فروشگاه از جای خود جدا شود..

نقشه یاب فروشگاه چابک

به خریداران مجموعه ای از ویژگی ها داده می شود تا به آنها کمک کنند تا فروشگاه مورد نظر خود را پیدا کنند.

آنها می توانند با استفاده از قابلیت جغرافیایی ارائه شده توسط مرورگرها ، مکانی را به نقشه وارد کنند یا انتخاب کنند که مکان خود را بطور خودکار انتخاب کنند.

در زیر نقشه اصلی یک صفحه کنترل بزرگ وجود دارد که به خریداران این امکان را می دهد تا نحوه و نقشه نمایش داده شده را تغییر دهند. وقتی گزینه هایی مانند قالب و نقشه پیش فرض تغییر می یابد ، نقشه می تواند به شدت تغییر کند.

گزینه های پیشرفته فروشگاه اینترنتی Agile Store Locator

فروشگاه یاب (نقشه های گوگل) برای وردپرس با هزینه 25 دلار از CodeCanyon استفاده می کند.

با داشتن کلیه ویژگی ها و تنظیمات به لیست فروشگاه ها ، فروشگاه یاب برای همه مهم نیست. با این حال ، کسانی که فروشگاه های آنلاین و دایرکتوری های تجاری را اداره می کنند ، از آنچه این افزونه ارائه می دهند قدردانی می کنند.

9. نقشه های Google 10Web (رایگان / 30 دلار به علاوه)

10Web Google Maps یک افزونه عالی Google Maps WordPress است که به شما امکان می دهد نقشه ها را با استفاده از کد کوتاه در محتوای خود وارد کنید ، یا با استفاده از PHP نقشه ها را در طراحی وب سایت خود ادغام کنید..

صفحه اصلی ایجاد نقشه به شما امکان می دهد نشانگرها را اضافه کنید ، همچنین شکل هایی مانند چند ضلعی ها و پلی اتیلن ها. روند اضافه کردن اشکال ساده است: تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که به موقعیتی روی نقشه بروید و در آنجا می خواهید شکل را شروع کرده و روی موس خود راست کلیک کنید. سپس مراحل را برای سایر نقاط شکل تکرار کنید.

افزودن نقشه در نقشه های 10Web Google Maps

برای هر نقشه ای که ایجاد می کنید ، هشت زبانه تنظیم وجود دارد و می توانید نوع نقشه ، سطح بزرگنمایی ، کنترل ها ، لایه ها و موارد دیگر را تغییر دهید.

حتی گزینه ای برای فعال کردن عملکرد فروشگاه یاب در نقشه شما وجود دارد. برخی از ویژگی ها ، مانند لیست ها و فهرست های نشانگر ، در نسخه رایگان در دسترس نیستند ، اما بیشتر ویژگی ها و تنظیمات اصلی در دسترس هستند.

تنظیمات Google Maps 10Web

10Web Google Maps Pro پشتیبانی از طراحی دایره ها و مستطیل ها را اضافه می کند و توانایی واردات و صادرات نقشه ها را نیز می دهد.

سایر ویژگی هایی که به روزرسانی آنلاک ها را انجام می دهد شامل پوسته های نقشه قابل تنظیم ، جهت ها و فیلترهای دسته مارکر هستند.

نسخه حرفه ای فقط از 30 دلار عقب می ماند ، اما برنامه های دیگر با مدت زمان طولانی تر پشتیبانی و پشتیبانی از دامنه های اضافی در دسترس هستند.

نقشه ایجاد شده با نقشه های 10Web Google

با پشتیبانی از لایه ها ، اشکال ، نشانگرها و سایر ویژگی های مفید ، به راحتی می توان فهمید که چرا نسخه رایگان 10Web Google Maps تا این حد در بین کاربران وردپرس بسیار محبوب شده است.

سخنان محترم

تعداد زیادی راه حل Google Maps در دسترس کاربران WordPress است و معمولاً استاندارد بسیار خوب است.

در طول تحقیق خودم برای این مقاله ، بسیاری از افزونه های وردپرس را امتحان کردم که فقط این برش را از دست داده اند.

اگر به دنبال یک راه حل ساده هستید ، Google Maps بسیار ساده جایگزین مناسبی برای کد کوتاه ساده نقشه های Google است ، زیرا می تواند با استفاده از کد کوتاه به سرعت نقشه ها اضافه شود. راه حل اساسی دیگر برای بررسی ، راه حل نقشه های سازگار با Gutenberg ، نقشه های Google Maps Gutenberg Block و استفاده آسان Google Map است..

Google Maps Gutenberg Block

Google Maps Bank و CP Google Maps هر دو راه حل عالی نقشه هستند ، اما بیشتر گزینه ها به نسخه حرفه ای محدود می شوند. در حالی که نسخه های حرفه ای نسبتاً ارزان هستند ، گزینه های بهتری برای کسانی که مایل به هزینه کردن هستند وجود دارد.

راه حل Google Maps Supsystic ، Google Maps Easy (39 دلار برای نسخه حرفه ای ، و افزونه جایگزین گوگل مپ ، Ultimate Maps توسط Supsystic (همچنین 39 دلار برای نسخه حرفه ای) ، از این نظر خیلی بهتر تنظیم شده اند. گزینه های موجود در نسخه رایگان ، و بسیاری از ویژگی هایی را که سایر توسعه دهندگان برای آن شارژ می شوند شامل می شوند.

سایر افزونه های رایگان Google Maps برای بررسی ، نقشه های Intergeo ، Google Maps CP ، WP Google Map ، Novo-Map و Map انعطاف پذیر هستند.

Google Maps آسان

سرانجام ، ما راه حل های برتر Google Maps را داریم که در CodeCanyon در دسترس هستند. ما قبلاً به برخی از موارد از جمله افزونه Google Maps Locator برای WordPress ، Hero Maps Premium و فروشگاه یاب (Google Maps) برای وردپرس نگاه کرده ایم. با این حال گزینه های خوب دیگری نیز در CodeCanyon وجود دارد.

به ویژه ، 5sec Google Maps PRO (20 دلار) و Google Maps (20 دلار) به دلیل تعداد ویژگی ها و گزینه های ارائه شده ، و همچنین نقشه های حرفه ای نقشه ، از من متمایز هستند..

5sec Google Maps PRO

حتماً از Google WP Advanced Maps Maps (30 دلار) ، Google Maps Advanced (13 دلار) و Google Maps پاسخگو Styled (16 دلار) هم بازدید کنید..

افکار نهایی

من متوجه نشدم که یک افزونه خاص Google Maps WordPress “بهترین” است ، بنابراین واقعاً به آنچه بودجه شما و نیازهای شما برمی گردد ، تبدیل می شود ، زیرا اکثر راه حل ها برخی از ویژگی هایی را ارائه می دهند که در جای دیگر یافت نمی شوند.

بنابراین باید تا حد امکان راه حل های زیادی را آزمایش کنید تا ببینید کدام یک به بهترین وجهی برای شما و وب سایت شما مناسب است.

با بیش از 400000 نصب فعال ، WP Google Maps یک نقطه شروع خوب برای دیدن آنچه در Google Maps امکان پذیر است. با این حال ، اگر به دنبال ویژگی های پیشرفته نیستید ، قطعاً باید راه حل های اساسی مانند کد کوتاه ساده نقشه های Google و ویجت Google Maps را امتحان کنید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me