بررسی Divi Builder: یک کشش چشمگیر – & – Drop Plugin Builder Page توسط Elegant themes (2020)

معاملات وردپرس


مضامین های زیبا یکی از فروشگاه های پیشرو در زمینه وردپرس است ، و موضوع پرچمدار آن ، Divi ، موفقیت فراری داشته است – به لطف ابزار سازنده صفحه کشیدن و رها کردن آن..

اما دسترسی به همان ابزار سازنده صفحه بدون جابجایی به موضوع Divi در واقع امکان پذیر است. با تشکر از انتشار افزونه Divi Builder ، اکنون می توانید این ویرایشگر محتوای بصری قدرتمند را به هر وب سایت وردپرس اضافه کنید – مهم نیست از چه موضوعی استفاده می کنید!

اگر می خواهید کنترل بیشتری در مورد ظاهر وب سایت وردپرس خود داشته باشید ، این افزونه می تواند همان چیزی باشد که به دنبال آن هستید. در ادامه بخوانید تا دریابید که دقیقاً چه چیزی برای ارائه دارد و استفاده از آن چقدر آسان است.

ویژگی های Divi Builder

Divi Builder اکنون به عنوان یک افزونه مستقل در دسترس است و با هر موضوع وردپرس کار خواهد کرد – نه فقط با مضامین Elegant.

صفحه اصلی افزونه Divi Builder

افزونه Divi Builder باید ویرایشگر محتوا را به هر موضوع WordPress اضافه کند.

هنگام تست ، من آن را با موضوع کودک برای Genesis Framework از استودیوپرس استفاده کردم – و تقریباً همه چیز مطابق آنچه انتظار می رفت کار می کرد. این یک کار بسیار بزرگ است ، زیرا افزودن ویرایش صفحه اصلی حتی به WordPress می تواند به شما کمک کند تا صفحه اصلی و سایر مطالب را در وب سایت خود ارتقا دهید..

مطمئنا ، سازندگان صفحه مستقل دیگری نیز برای WordPress در دسترس هستند ، اما همانطور که می خواهیم ببینیم ، Divi Builder چندین ویژگی دارد که آن را از رقابت جدا می کند.

ویرایشگر محتوای ویژوال بکشید و رها کنید

ممکن است Divi Builder به عنوان یک ابزار سازنده صفحه پشتی شروع کرده باشد ، اما اکنون این ویرایشگر واقعی جلویی است. با تشکر از این به روزرسانی ، به جای کار کردن در قسمت پشتی و یا وردپرس داشبورد وب سایت خود ، شما به طور موثر می توانید ویرایش قسمت جلوی وب سایت خود را از طریق WYSIWYG انجام دهید (آنچه را که می بینید-چه چیزی است که شما دریافت می کنید) رابط.

رابط کاربری WYSIWYG

اکنون Divi Builder برای ایجاد طرح بندی پست و صفحه سفارشی دارای یک ویرایشگر جلویی جلویی WYSIWYG است.

اصلی ترین حرکت سازندگان صفحه پشتی این است که شما واقعاً نمی دانید طراحی شما تا زمانی که به نمای جلویی تغییر پیدا کند چگونه ظاهر خواهد شد. بنابراین ، قادر به کار مستقیم در قسمت جلوی وب سایت خود ، همانطور که می توانید با آخرین نسخه Divi Builder ، تصویری دقیق از تجربه بازدید کنندگان خود از مطالب شما به شما ارائه می دهد. این باعث صرفه جویی در وقت شما می شود ، زیرا نیازی به جابجایی بین نماهای پشتی و جلویی نیست ، و همچنین ناامیدی از کشف چیدمان خود را به روشی که شما در نظر داشتید حذف نکنید.

ویرایشگر تنظیمات ماژول دکمه

می توانید هر یک از عناصر موجود در صفحه خود را از طریق ویرایشگر تصویری تنظیم کنید.

همانطور که از تصویر بالا مشاهده می کنید ، می توانید به سادگی روی یک عنصر صفحه – از جمله متن – کلیک کرده و ویرایش آن را شروع کنید. همانطور که در قسمت جلوی سایت خود مشغول کار هستید ، می توانید دقیقاً چگونه صفحه به بازدید کنندگان شما نگاه می کند.

ویرایش متن درون خطی

متن را می توان بصورت درون خطی از طریق رابط کاربری Divi Builder ویرایش کرد.

با این حال ، کار کردن در حالت back end دارای برخی از مزایا است. برای مثال ، می توانید یک نمای کلی خوب درباره نحوه ساخت این صفحه ، از جمله ماژول های مورد استفاده و نحوه سازماندهی آنها کسب کنید. همچنین اگر می خواهید یک طرح را طراحی کنید بسیار مفید است و هنوز به این موضوع توجه نمی کنید ، بلکه در ساختار صفحه متمرکز می شوید.

خوشبختانه ، Divi Builder اکنون به شما امکان می دهد به حالت wireframe بروید ، به طور موثر محتوای هر ماژول را پنهان کنید و ساختار صفحه برجسته تر شود. در حالت wireframe ، یک نمای کلی از طرح صفحه خود و اینکه کدام ماژول ها در حال استفاده هستند ، بدست می آورید. سپس می توانید به سرعت چیزهای اطراف را بکشید و طرح را تنظیم کنید بدون اینکه محتوای ماژول ها به راه خود ادامه دهند.

رابط کاربری Divi Builder Wireframe

حالت Wireframe نمای خوبی از چیدمان صفحه می دهد و حرکت بخش های کامل را آسان تر می کند.

با فراهم کردن این دو حالت ، Divi Builder به شما امکان می دهد تا زمانی که می خواهید به روشی که می خواهید کار کنید.

و همچنین ویرایشگر جلویی جلویی و حالت wireframe ، چند ویژگی دیگر از زمان انتشار آن به رابط کاربری Divi Builder اضافه شده است. اکنون می توانید به راحتی هر کاری را که در ویرایشگر انجام داده اید ، خنثیسازی کرده و دوباره مرتب کنید ، به یک نمای تلفن همراه تغییر دهید تا ببینید چگونه طرح شما روی یک تلفن هوشمند ظاهر خواهد شد ، و بزرگنمایی و بزرگنمایی برای مشاهده کلی از کل صفحه.

بزرگنمایی و بزرگنمایی

اکنون می توانید بزرگتر و بزرگنمایی شوید تا نمای بهتری از طرح صفحه خود داشته باشید.

ویژگی های فوق باعث می شود Divi Builder بیشتر از یک افزونه معمولی وردپرس مانند یک برنامه نرم افزاری طراحی وب مستقل احساس کند.

اگرچه عملکرد بسیار جدید جدیدی را شامل می شود ، یک چیز خوب است ، داشتن رابط کاربری متفاوت با ویرایشگر پیش فرض وردپرس می تواند از ویژگی های جانبی خود در هنگام استفاده استفاده کند.

با توجه به این نکته ، بعد از اینکه بیشتر به بهترین ویژگی های Divi Builder توجه کردیم ، تجربه کاربر این افزونه را بررسی خواهیم کرد.

کتابخانه در حال رشد وب سایت از پیش ساخته و طرح بندی صفحه

بسته چیدمان وب سایت استودیوی یوگا

106 بسته طرح از پیش ساخته وجود دارد که هر یک شامل چندین صفحه بندی صفحه جداگانه است.

همانطور که اخیراً مشاهده کردیم ، Divi Builder به طراحان غیر وب قدرت می دهد تا بدون نیاز به مهارت برنامه نویسی ، بتوانند طراحی صفحه پیشرفته خود را ایجاد کنند..

اما نگران نباشید اگر طراحی نقطه قوت شما نباشد – این افزونه همچنین با انتخاب بسیار خوبی از چیدمانهای از پیش ساخته با کیفیت بالا که می تواند به صورت مورد استفاده قرار گیرد ، یا به عنوان پایه و اساس طرح های سفارشی خود شما قرار می گیرد..

بسته چیدمان وب سایت درمانی

طرح بندی های Divi Builder همه از طریق ویرایشگر تصویری قابل تنظیم است.

در زمان نوشتن ، 106 بسته چیدمان وب سایت از قبل ساخته شده وجود دارد که شامل 791 صفحه بندی صفحه اختصاصی است. هر بسته طرح در ایجاد نوع خاصی از وب سایت متمرکز شده است ، از جمله سایت هایی برای آژانس ها ، فریلنسرها ، فروشگاه های تجارت الکترونیکی ، رستوران ها ، شرکت های ساختمانی و موارد دیگر. با این حال ، همه آنها به راحتی می توانند متناسب با سایر پروژه ها تنظیم شوند.

کتابخانه چیدمان وب سایت

کتابخانه بسته های وب سایت و طرح بندی های انفرادی همیشه در حال رشد است.

همچنین می توانید با ایجاد یک وب سایت با یک بسته بندی و الگوهای منحصر به فرد آن ، می توانید الگوهای مختلف را برای ساختن سایت منحصر به فرد خود ترکیب و مطابقت دهید. بنابراین ، اگر یک صفحه فرود را در یک بسته بندی طرح بندی که دوست دارید مشاهده کنید ، می توانید به راحتی آن را در وب سایت خود ادغام کنید.

مرورگر Divi Builder Layout Pack

بسته های چیدمان وب سایت از طرح بندی های جداگانه ای ساخته شده است که می توان بصورت مستقل از بسته آنها استفاده کرد.

نسخه های قبلی Divi Builder فقط تعداد کمی از صفحه بندی های صفحه را شامل می شد ، اما اکنون به یک کتابخانه در حال رشد بسته های کامل وب سایت دسترسی پیدا می کنید ، این روش دیگری است که Divi Builder با سایر افزونه های سازنده صفحه مانند Beaver Builder و Elementor مقایسه مطلوبی می کند..

انتخاب مفید ماژول های محتوا

Divi Builder شامل بیش از 30 ماژول محتوای قابل تنظیم است که به راحتی می توانید در طرح بندی های ستون و ردیف خود وارد شوید. این یک تعداد قابل توجه است ، اما در واقع آنها مفید هستند?

فراخوان سازنده Divi به ماژول اکشن

ماژول تماس با عمل می تواند شامل متن ، تصاویر و دکمه ها باشد.

برخی از نکات برجسته از کتابخانه ماژول محتوا شامل دکمه های تماس به عمل ، تایمر شمارش معکوس ، فرم های انتخاب ایمیل ، نقشه ها ، جداول قیمت گذاری ، توصیفات ، لغزنده های ویدیویی و موارد دیگر است..

ماژول فرم Optin Divi Builder

می توانید از ماژول optin e-mail برای رشد روزنامه خود استفاده کنید.

با فعال کردن Divi Builder در سایت خود ، بلافاصله عملکرد افزونه های بی شماری دیگر رایگان و تجاری را به یکباره جایگزین خواهید کرد. این امر نه تنها باعث کاهش بار وب سایت شما می شود بلکه می تواند در هزینه شما نیز صرفه جویی کند.

ماژول جدول قیمت گذاری سازنده دیوی

نمونه ای از ماژول جدول قیمت گذاری Divi Builder.

بیشتر ماژول ها دارای تعدادی تغییرات هستند ، بنابراین شما با پیکربندی پیش فرض گیر نمی شوید و تقریباً همه آنها تعداد قابل توجهی از تنظیمات را دارند ، بنابراین می توانید آنها را متناسب با سایت و دید خود تنظیم کنید..

تنظیمات ماژول Testi Builder Testimonials

هر ماژولی که به صفحه خود اضافه کنید می تواند به طریقی تنظیم شود.

اگر می خواهید یک ابزار دستی همه منظوره برای ساختن تقریباً هر نوع وب سایت وجود داشته باشد ، ماژول های محتوا از Divi Builder به همان اندازه نزدیک هستند که می توانید دریافت کنید..

ابزار تست A / B Divi Builder

داشتن این آزادی خلاقانه بسیار زیاد نسبت به وب سایت وردپرس شما بسیار عالی است ، اما می توان دانست که تأثیرات سفارشی شما در عملکرد بازدید کنندگان شما چه خواهد بود. اگرچه ممکن است فکر کنید که طرح و رنگ سفارشی شما و طرح رنگی منحصر به فرد باعث تحریک مخاطبان شما می شود و منجر به تبدیل های بیشتر می شود ، بازدید کنندگان شما ممکن است مخالف باشند.

Divi Builder منجر می شود

Divi Lead به شما امکان می دهد تا چندین طرح را با یکدیگر مقایسه کرده و میزان تأثیرگذاری آنها در برابر اهداف خود را اندازه گیری کنید.

خوشبختانه ، افزونه Divi Builder شامل یک ویژگی بسیار مفید است که به شما امکان می دهد طرح های خود را آزمایش کنید تا ببینید که چقدر در مخاطبان شما موثر هستند. با استفاده از ابزار آزمایش و بهینه سازی تبدیل Divi Lead A / B ، می توانید تغییرات مختلف در محتوا و طراحی را امتحان کنید تا ببینید کدام یک بهترین نرخ تبدیل را تولید می کند.

با استفاده از ویژگی Divi Lead ، می توانید به سرعت چندین نوع مختلف از یک عنصر را در صفحه خود ایجاد کنید ، مانند یک دکمه ، گرافیک بنر یا جدول قیمت گذاری و سپس پس از مشخص کردن یک هدف ، ببینید که مخاطبان شما به چه کسی پاسخ مثبت می دهند.

Divi Builder تست اسپلیت را انجام می دهد

به سرعت می توانید دو نوع دکمه را ایجاد کنید و ببینید کدام یک بیشترین کلیک را می کند.

به عنوان مثال ، می توانید دو صفحه متفاوت از یک دکمه را در صفحه خود ایجاد کنید که هر یک متن متفاوتی را نشان می دهند. سپس Divi Lead عملکرد دکمه ها را در برابر هدف انتخابی شما نظارت می کند تا ببینید ، برای مثال ، کدام دکمه بیشتر توسط بازدید کنندگان شما کلیک می شود. هنگامی که داده های کافی جمع آوری شده است تا نشان دهد کدام نوع موثرترین است ، می توانید آزمون را به پایان برسانید و دکمه را با بالاترین نرخ تبدیل هدف به نمایش بگذارید ، سپس سایر انواع را غیرفعال کنید..

Divi نتایج آزمون تقسیم را پیش می برد

نتایج آزمون تقسیم Divi Lead باعث می شود برنده آسان شود.

نتایج ارائه شده توسط ویژگی بهینه سازی Divi Lead به تفصیل و در عین حال آسان قابل فهم است ، و مشخص می کند کدام یک از بهترین نتایج را ارائه می دهد.

اگر سعی در دستیابی به یک هدف خاص مانند تولید فروش دارید ، کلیک روی پیوند خاص یا نرخ گزاف گویی پایین تر ، این ویژگی در هنگام بهینه سازی سایت شما ارزشمند خواهد بود.

ویرایشگر نقش دیوی

کشتی های Divi Builder با یک ویرایشگر نقش حمل می کنند که کنترل کردن انواع کاربران می تواند به عناصر مختلف سازنده دسترسی آسان داشته باشد. اگر نویسندگان مشترکی برای وبلاگ خود می نویسید و نمی خواهید آنها شروع به ایجاد طرح های سفارشی برای پست های خود کنند ، از این ویژگی قدردانی خواهید کرد.

از طرف دیگر ، ممکن است دوست داشته باشید که نویسندگان نویسنده شما بتوانند از ماژول های خاصی از سازنده استفاده کنند ، مانند هدرها و تصاویر با عرض کامل ، اما ماژول های دیگر این کار را نمی کنند. در هر صورت ، با ویرایشگر نقش می توانید دقیقاً کنترل کنید که چه کسی می تواند چه کاری انجام دهد.

ویرایشگر نقش دیوی سازنده نویسندگان

شما می توانید از نقش های پیش فرض کاربر WordPress استفاده کنید تا کنترل کنید چه کسی می تواند از چه بخش هایی از Divi Builder استفاده کند.

اگر یک طراح وب هستید و نگران این هستید که مشتری پس از تحویل سایت خود ، طرح های سفارشی را که با Divi ساخته اید ، نقض کند ، ویرایشگر نقش به شما در کاهش شانس این اتفاق کمک می کند.

ماژول های ویرایشگر نقش دیوی سازنده نقش

ویرایشگر نقش کنترل دقیق ماژول های موجود در دسترس کاربران را به شما می دهد.

تنظیمات ویرایشگر نقش بسیار گرانولار است ، بنابراین یک رویکرد همه یا هر چیزی نیست. با انتخاب نقش کاربر WordPress ، مانند نویسنده ، می توانید از کدام عناصر این افزونه تعریف کنید ، در صورت وجود ، می توانند از.

استراتژی خروج از موضوع تم

اگر قبلاً از موضوع Divi استفاده کرده اید – که شامل عملکرد Divi Builder است – پس خبر خوب این است که این افزونه روشی آسان برای تغییر تم ها بدون شکستن همه طرح های سفارشی و طرح بندی صفحه به شما امکان می دهد.

با فعال کردن افزونه Divi Builder در سایت خود ، اما تغییر مسیر از موضوع Divi ، اکنون یک استراتژی خروج برای ترک موضوع Divi پشت سر می گذارید (نه این که دلیلی برای متوقف کردن استفاده از موضوع Divi وجود ندارد ، اما خوب است که گزینه هایی داشته باشید).

شایان ذکر است که در صورت غیرفعال کردن افزونه در سایت ، صفحات ایجاد شده با Divi Builder خراب می شوند. اگرچه از این نوع ابزار انتظار می رود ، لازم به ذکر است ، زیرا قفل تم و افزونه مسئله ای جدی است و موضوعی است که باید هنگام انتخاب یک محصول جدید به آن توجه کنید..

خوشبختانه ، با برنامه های قیمت گذاری موجود برای Divi Builder – که به زودی به آن خواهیم رسید – نیازی نیست نگران این باشید که در قراردادهای گران قیمت قرار بگیرید تا سایت شما آنطور که باید عملکرد خود را حفظ کند..

تجربه کاربر ویرایشگر ویژوال ویرایشگر ویژوال سازنده

در این بخش از بررسی ما ، نگاهی گذرا به این خواهیم داشت که چه چیزی را می خواهید از این افزونه استفاده کنید تا طرح های سفارشی و طراحی صفحه برای وب سایت وردپرس خود ایجاد کنید.

ویرایشگر دیوی سازنده و گوتنبرگ

هر بار که می خواهید یک پست یا صفحه جدید ایجاد کنید ، می توانید از ویرایشگر پیش فرض WordPress یا Divi Builder استفاده کنید.

از آنجا که Divi Builder با ویرایشگر استاندارد وردپرس بسیار متفاوت است ، حتی با تجربه ترین کاربران وردپرس ممکن است شروع به کار با این سازنده محتوای بصری جلویی را کمی دشوار بدانند..

برای کمک به غلبه بر این ، اکنون تور مفصلی وجود دارد که می توانید پس از راه اندازی اولین بار برای ساخت Divi Builder ، که ویژگی های اصلی افزونه را طی می کند ، انجام دهید..

تور خوش آمدید Divi Builder

تور خوش آمدید به کاربران جدید برای شروع کار با Divi Builder کمک می کند.

هنگامی که تور را گشت و گذار کردید یا تصمیم به جستجوی آن گرفتید ، گزینه شروع به کار با یک صفحه خالی ، بارگیری یک طرح از پیش ساخته یا کلون کردن صفحه موجود را ارائه داده اید.

با Divi Builder شروع کنید

شما سه گزینه اصلی برای ایجاد یک طرح صفحه با Divi Builder دارید.

آیا تصمیم دارید صفحه خود را از ابتدا بسازید یا یک الگوی بارگذاری کنید ، همانطور که از تصویر زیر مشاهده می کنید ، فقط در قسمت صفحه در وردپرس کار می کنید ، با سرصفحه ، نوار کناری و سایر مناطق با موضوع انتخاب شده خود در صفحه نمایش داده می شوید..

قالب پیش فرض بیست و هجده

اگر مضمون شما یک الگوی کامل ندارد ، اندازه طرح های صفحه شما را محدود می کند.

برخی از مضامین وردپرس شامل یک الگوی تمام صفحه یا تمام صفحه است که به شما امکان می دهد هدر ، پاورقی و ستون های فرعی را در صفحه ای که روی آن کار می کنید مخفی کنید ، بنابراین می توانید صفحات تمام صفحه مانند صفحه اصلی یا صفحه فرود را ایجاد کنید..

اما اگر موضوع شما مانند آخرین موضوع پیش فرض وردپرس بیست و هجده ، اینگونه نیست ، می توانید افزونه ای رایگان مانند قالب های تمام عرض را نصب کنید تا آنها را به سایت خود اضافه کنید.

تم با الگوی کامل عرض

با استفاده از الگوی مناسب ، می توانید از Divi Builder برای ایجاد طرح بندی صفحه کامل استفاده کنید ، بدون آنکه عنوان و عنوان خود را وارد کنید.

خواه بخواهید یک طرح تمام عیار ایجاد کنید یا نه ، مرحله بعدی درج یک ردیف در صفحه خود است. از آنجا که ردیف ها را می توان به چندین ستون تقسیم کرد ، Divi Builder انتخاب خوبی از ترکیب ستون ها را برای انتخاب شما فراهم می کند..

ردیف را وارد کنید

طرح بندی صفحه ایجاد شده با Divi Builder از ردیف ها ، ستون ها و ماژول ها تشکیل شده است.

پس از وارد کردن یک ردیف ، از شما خواسته می شود که یک ماژول را در طرح خود وارد کنید. همانطور که بعداً در این بررسی خواهیم دید ، تعداد قابل توجهی از ماژول ها برای انتخاب وجود دارد.

ماژول را در چیدمان وارد کنید

Divi Builder با طیف گسترده ای از ماژول ها برای طرح های شما ارائه می دهد.

پس از افزودن ماژول به صفحه خود ، تنظیمات آن نمونه از ماژول نمایش داده می شود. یکی از نکات اصلی فروش Divi Builder این است که کنترل زیادی را در مورد نحوه صفحات شما و ماژول های موجود در آن ، نگاه و عملکرد به شما می دهد..

تنظیمات و کنترل های ماژول

هر تغییری که در یک ماژول ایجاد کنید فوراً در صفحه نمایش داده می شود.

برای کمک به صرفه جویی در وقت ، می توانید به جای کلیک کردن روی همه قسمتهای بالای و منوی کشویی ، در صفحه تنظیمات جستجو کنید تا کنترل های دقیقی را که به دنبال آن هستید ، پیدا کنید. همچنین برای نمایش کنترل های بیشتر می توانید اندازه پنل را افزایش دهید. همانطور که Divi Builder در حین کار ، پیش نمایش زنده ای از صفحه را به شما می دهد ، هر تغییری که در تنظیمات ایجاد می کنید فوراً روی ماژولی که در آن کار می کنید اعمال می شود.

ویرایش متن Inline Builder Inline

هر تغییری که ایجاد کنید ، از جمله ویرایش متن ، در زمان واقعی برای طراحی صفحه شما اعمال می شود.

از آنجا که مرحله بعدی در روند طراحی صفحه فوراً در رابط کاربری Divi Builder نمایش داده می شود ، هیچگاه سردرگمی در مورد آنچه باید انجام دهید وجود ندارد. تا زمانی که همه پیامها را دنبال کرده اید و اقدامات مناسبی را انجام داده اید ، صفحه شما باید شکل بگیرد. با تشکر از این ، چیزی که می توانست گیج کننده باشد (یادگیری یک رابط کاربری جدید) بسیار سرراست است.

این را نمی گویم که Divi Builder ابزاری است که می توانید بلافاصله بر آن تسلط کنید. در بعضی مواقع ، بلافاصله مشخص نیست که برخی از عناصر رابط کاربر چه کاری انجام می دهند ، مانند موارد نمایش داده شده در پایین صفحه.

راهنمای کاربر رابط کاربر Divi Builder

رابط کاربری Divi Builder بی نظیر است ، بنابراین مستر شدن زمان خواهد برد.

خوشبختانه ، نکات راهنمای ابزار فعال شده در حالت شناور و همچنین یک ابزار جستجو برای کمک به شما برای یافتن تنظیمات مورد نظر وجود دارد. با این وجود ، احتمالاً مدت زمانی طول خواهد کشید تا دقیقاً بدانید که در کجا جستجو کنید ، یا حتی در هنگام انجام یک کار خاص ، چه چیزی را جستجو کنید.

جستجوی رابط کاربر

امکاناتی مانند ابزار جستجو باید به شما کمک کند تنظیماتی را که به دنبال آن هستید یا پیوند به صفحات راهنمای مربوطه را پیدا کنید.

گفته می شود ، همانطور که Divi Builder ابزاری قدرتمند است که واقعاً به شما امکان می دهد طراحی وب سایت وردپرس خود را باز کنید ، تعجب آور نیست که بدانید که می توانید مدتی طول بکشد تا کاملاً با این روش جدید دست پیدا کنید. کار کردن.

نکات برجسته شخصی Divi Builder

در حالی که بسیاری از ویژگی های عالی برای یافتن در افزونه Divi Builder وجود دارد ، چند جنبه از این ابزار وجود دارد که مورد علاقه شخصی من است.

محتوای کامل

قادر به نمایش تصاویر به صورت پهن و انواع دیگر محتوا (که فراتر از لبه های ظرف بسته است) یک ویژگی طراحی است که من در بعضی از وبلاگ های شناخته شده از آن استفاده کرده ام..

ماژول هدر با عرض کامل

Divi Builder شامل مجموعه ای از ماژول های پهنای باند برای طرح بندی صفحه شما می باشد.

اکنون دیگر نیازی به تغییر مضامین یا شروع به هک کردن فایلهای قالب ندارید تا بتوانید محتوای کامل را به پست های خود اضافه کنید.

ماژول های تمام عرض

Divi شامل تعدادی ماژول تمام پهن است که می توانید به بخش های کامل صفحه خود اضافه کنید.

به سادگی یک بخش کامل را به سازنده وارد کنید ، سپس یک ماژول تمام عرض و محتوای مناسب را به آن اضافه کنید ، و تمام شد. این می تواند شامل تصاویر ، فیلم ها ، متن ، هدر ها ، منوها و موارد دیگر باشد.

با این وجود ، چقدر خوب این اثر به موضوع انتخابی شما بستگی دارد. بیرون کشیدن از ظروف پست کار ساده ای نیست و با استفاده از برخی مضامین ، کارایی نخواهد کرد و همچنین در هنگام استفاده از مضمون Divi. با این کار ، شما باید با افزودن قالبهای تمام عرض خود ، یا با ایجاد خود یا نصب یک افزونه مناسب ، بتوانید بر این مسئله غلبه کنید..

تعداد گسترده ای از تنظیمات و گزینه ها

تقریباً هر ماژولی که می توانید به طرح های خود اضافه کنید ، می تواند کاملاً پیکربندی شود تا نیازهای شما را برآورده کند. هر ماژول دارای تنظیمات بی شماری است که نحوه عملکرد و ظاهر آن را کنترل می کند ، کنترل زیادی بر ظاهر وب سایت شما می کند – از طراحی کلی ، سمت راست تا پست ها و صفحات شخصی..

جلوه های انیمیشن ماژول

تنظیمات به شما امکان می دهد تقریباً هر جنبه از صفحه خود را تنظیم کنید ، از جمله اضافه کردن جلوه های انیمیشن به ماژول ها.

اگر این کافی نباشد ، شما همچنین می توانید CSS خود را به هر ماژول اضافه کنید تا واقعاً آن را برای رفع نیازهای خود شخصی سازی کنید. با این حال ، اگر شما به این سطح از کنترل نیاز ندارید و فقط می خواهید کار را در اسرع وقت انجام دهید ، Divi Builder در راه شما ایستاده نیست. در بیشتر موارد ، صرفاً با استفاده از تنظیمات معمولی نتایج بسیار خوبی حاصل می شود.

کپی آسان عناصر

علاوه بر اینکه می توانید با استفاده از موضوع Divi یا افزونه Divi Builder ، طرح های خود را برای استفاده مجدد در هر سایت دیگری ذخیره کنید ، می توانید عناصر ایجاد شده برای طرح بندی های خود را نیز کپی کنید. به سادگی با کلیک بر روی نماد کلون ، یک کپی از آن عنصر ایجاد می شود که می توانید در آن زمان اصلاح و صرفه جویی در وقت و تلاش کنید.

این واقعاً با هر موضوع وردپرس کار می کند

شاید بتوانید یک موضوع وردپرس پیدا کنید که از Divi Builder خوشش نمی آید ، اما به نظر می رسد بیشتر مضامین اصلی کدگذاری شده با خوشحالی در کنار آن کار می کنند.

تنها محلی که Divi Builder هنگام استفاده از یک موضوع شخص ثالث – مانند طرح پیش فرض بیست و نوزده – آنگونه که انتظار می رفت ، کار نکرد ، کار نکرد هنگام کار با ماژول ها و صفحه بندی تمام صفحه یا تمام صفحه بود..

بدون نمونه کامل الگوی عرض

اگر طرح شما یک الگوی کامل ندارد ، طرح های شما قادر به پر کردن پنجره مرورگر نخواهند بود.

همانطور که قبلاً نیز گفته شد ، مگر اینکه موضوع شما با الگوی تمام عیار همراه باشد که قسمت های مربوط به سربرگ ، پاورقی و نوار کناری را پنهان کند ، شما قادر نخواهید بود که صفحه بندی هایی ایجاد کنید که کل پنجره مرورگر را پر کند – کاری که ممکن است هنگام طراحی یک بخواهید انجام دهید. صفحه اصلی یا صفحه فرود با Divi Builder.

صفحه اصلی با استفاده از الگوی تمام عرض

پس از افزودن یک الگوی تمام عیار به سایت خود ، طرح های شما می توانند پنجره مرورگر را پر کنند.

با این حال ، اگر موضوع شما با الگوی تمام عرض موجود نیست ، می توانید با ایجاد یک الگوی یا نصب افزونه ای که به سایت شما اضافه می شود ، این موضوع را بدست آورید.

چه کسی افزونه Divi Builder است?

با تشکر از به روزرسانی ها و پیشرفت های منظم ، عادلانه است که بگوییم Divi Builder اکنون باید از کسانی که تازه در ایجاد طرح های صفحه سفارشی برای وب سایت های وردپرس خود و طراحان وب باتجربه تر هستند درخواست تجدید نظر کند.

هنگام استفاده از Divi Builder برای اولین بار ، منحصر به فرد بودن یک یادگیری ، عمدتاً به دلیل رابط کاربری مبتکرانه و اصلی و امکانات خلاقانه تقریبا نامحدود موجود است. با این حال ، با کمی پشتکار و آزمایش و خطا ، بیشتر افراد باید بتوانند از این سازنده صفحه نتایج خوبی کسب کنند – خصوصاً هنگام استفاده از طرح های از پیش ساخته به عنوان نقطه شروع. همچنین تعداد زیادی فیلم آموزش و راهنمای آنلاین وجود دارد که در وب سایت Elegant Themes منتشر شده است.

ابزاری برای طراحان وب

با این حال ، همانطور که Divi Builder واقعاً می تواند در صرفه جویی در وقت و تلاش برای ایجاد صفحه های سفارشی کمک کند ، طراحان وب باتجربه نیز باید ارزش خود را در آن پیدا کنند. قادر به ایجاد طرح بندی ها و عناصر سفارشی قابل استفاده مجدد ، به سرعت کلون کردن صفحات ، و طراحی تست با استفاده از ویژگی Divi Lead باعث می شود Divi Builder ابزاری بسیار مفید برای استفاده شما باشد. طراحان وب همچنین هنگام انتقال سایتها به مشتریان خود از ویرایشگر نقش قدردانی می کنند.

افزونه Divi Builder vs vs Divi WordPress

برای کسانی که وب سایت وردپرس جدیدی را راه اندازی کرده اند و هنوز موضوعی را انتخاب نکرده اند ، توصیه می کنم با موضوع Divi بروید ، زیرا بدون نگرانی از هر گونه پتانسیل به همه ویژگی های عالی افزونه Divi Builder دسترسی پیدا می کنید. موضوعات سازگاری با موضوع.

اگر از موضوع Divi استفاده می کنید ، هیچ عملکرد جدیدی را در افزونه Divi Builder پیدا نمی کنید. با این حال ، اگر شما کاربر تم Divi هستید اما به فکر تغییر تم ها هستید ، Divi Builder باید به شما کمک کند بدون اینکه دسترسی به هرگونه طرح بندی سفارشی یا ماژول محتوا را که استفاده می کنید ، به موضوع دیگری مهاجرت کنید..

گزینه های قیمت گذاری سازنده دیوی

برای دسترسی به افزونه Divi Builder ، باید به باشگاه Elegant Themes بپیوندید. این بد نیست ، زیرا مزایای زیادی وجود دارد و قیمت ها فقط از 89 دلار در سال شروع می شود. و همچنین افزونه Divi Builder ، شما همچنین به پنج افزونه دیگر ، از جمله ابزار قدرتمند سازنده فرم انتخاب ایمیل ، Bloom و افزونه به اشتراک گذاری رسانه های اجتماعی کاملاً برجسته Monarch دسترسی خواهید یافت..

نه تنها این ، بلکه 89 دلار شما همچنین به همه 87 موضوع – از جمله دیوی – و همچنین سایر موارد منتشر شده توسط Elegant Themes در دوره عضویت شما شامل می شود. با این وجود ، صادقانه بگوییم ، فقط موضوع های Divi و Extra مورد علاقه شما هستند ، زیرا گزینه های دیگر قدیمی تر هستند.

موضوع اضافی وردپرس

Divi Builder دارای 87 موضوع WordPress ، از جمله موارد اضافی است.

اگر طرفدار برنامه های اشتراک سالانه نیستید ، می توانید برای دسترسی به همه تم ها و افزونه ها و همچنین به روزرسانی های آنها ، در برنامه Lifetime Access ثبت نام کنید و هزینه یک بار 249 دلار بپردازید..

طراحان وب ، توسعه دهندگان و صاحبان آژانس ها می توانند از افزونه ها و مضامین Elegant themes در هر تعداد سایت ، به طور کامل پشتیبانی ، بدون نیاز به خرید مجوزهای اضافی ، استفاده کنند..

می توانید جزئیات کامل برنامه های قیمت گذاری Elegant Themes را در اینجا مشاهده کنید.

نظرات نهایی نظرات Divi Builder

همانطور که احتمالاً می توانید بگویید ، من از افزونه Divi Builder بسیار تحت تأثیر قرار گرفته ام. من مدتی است که از این افزونه استفاده می کنم ، بنابراین با آن و نحوه بهبود آن از زمان انتشار آن کاملاً آشنا هستم.

با توجه به ویژگی های جدید مانند ویرایشگر جلویی جلویی ، ماژول های اضافی و چیدمان های بیشتر ، Divi Builder ابزاری حتی جذاب تر از سازنده صفحه وردپرس نسبت به گذشته است..

با وجود تعداد زیادی طرح بندی صفحه قابل ویرایش با کیفیت بالا ، و همچنین بیش از 30 ماژول محتوا که می توانید به پست ها و صفحات شما اضافه شود ، Divi Builder ابزاری واقعاً انعطاف پذیر است که می تواند برای ایجاد هر نوع وب سایت با وردپرس استفاده کند..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me