بررسی افزونه Bloom Plugin: افزونه فرم الکترونیکی فوق العاده عالی از موضوعات زیبا…


Bloom یکی از محبوب ترین افزونه های تیم Elegant Themes است. آنها با انتشار آن ، فضای پلاگین فرم ایمیل را به همان روشی که فضای افزونه اشتراک گذاری اجتماعی را با Monarch عالی خود انجام دادند ، و فضای ایجاد کننده صفحه با افزونه Divi Builder خود ، مختل کردند..

رشد لیستی از مشترکین ایمیل احتمالاً یکی از مهمترین وظایف برای تمرکز بر روی هر وبلاگ نویس یا صاحب وب سایت است. بنابراین جای تعجبی ندارد که کاربران وردپرس به ویژه توسط افزونه هایی که می توانند در انجام این کار به آنها کمک کنند ، بسیار خوب خدمت می کنند. از گزینه های رایگان رایگان گرفته تا محصولات برتر با کیفیت برتر ، تقریباً مطمئناً افزونه ای از فرم های انتخاب خبرنامه نامه الکترونیکی به وب سایت دارای وردپرس شما افزودنی خواهد بود..

با این حساب ، بیایید ببینیم که بلوم در چه منظره قرار دارد ، و به ویژگی های آن نگاهی می اندازد و استفاده از آن چقدر ساده است.

بیا شروع کنیم.

چرا از پلاگین Bloom استفاده می کنیم?

هدف از بلوم نمایش فرم های ثبت نام / optin ایمیل در وب سایت شما است. هنگامی که بازدید کنندگان اطلاعات تماس خود را به آن فرم ها وارد می کنید ، آنها به خبرنامه ایمیل یا خدمات بازاریابی شما ، مانند MailChimp یا AWeber اضافه می شوند. هنگامی که یک بازدید کننده به لیست شما پیوست ، می توانید در صورت میل به آنها ایمیل دهید.

افزونه Bloom WordPress - توسط موضوعات زیبا

بلوم – توسط مضامین زیبا

دسترسی به لیستی از مشترکین ایمیل بسیار ارزشمند است و این امکان را برای شما فراهم می کند تا بازدید کنندگان بار اول را به وب سایت خود ترغیب کنید. بدون آن فشار اضافی ، تخمین زده می شود که 50٪ تا 80٪ هرگز برنگردند.

لیست ایمیل شما به شما کمک می کند ارتباطات بهتری با مخاطبان هدف خود ایجاد کنید, محتوای مفیدی را در اختیار آنها قرار دهید و آنها را به وب سایت خود بازگردانید. علاوه بر این ، هنگامی که زمان مناسب است ، می توانید محصولات و خدمات خود را با جلوه افزوده به آنها تبلیغ کنید.

ویژگی های Bloom: آنچه این افزونه فرم Optin Email برای ارائه دارد

برای اینکه بلوم با رهبران بازار در این زمینه رقابت کند ، مانند OptinMonster (که ما در مقاله قبلی آن را توضیح دادیم ، استفاده از آن آسان است. نه تنها این ، بلکه باید بیشتر – اگر نه همه – از ویژگی های مهم را شامل شود). انتظار می رود کاربران سایر افزونه های محبوب فرم بیننده انتظار داشته باشند.

مثال Optin

بلوم انتخاب بسیار خوبی از الگوهای فرم برای انتخاب شما دارد.

برای کسانی که در عجله هستند ، Elegant Themes یک فیلم دو دقیقه ای خوب تهیه کرده است که نمای خوبی از آنچه بلوم می تواند انجام دهد ارائه می دهد. اما اگر وقت بیشتری دارید و به دنبال داستان کامل در این افزونه هستید ، در ادامه بخوانید.

شش فرم فرم Optin Email

خوشبختانه ، وقتی ویژگی ها به وجود می آیند ، بلوم ناامید نمی شود. این برنامه فقط در یک مجوز یا برنامه قیمت گذاری موجود است (بیشتر در مورد این مورد زیر) ، به این معنی که کاربران به کلیه ویژگی های آن دسترسی دارند – مانند امکان انتخاب بین شش نوع فرم اپتین.

انواع فرم های Optin پلاگین Bloom

شش نوع فرم گزینه های زیادی را برای استفاده از نوری و پنجره به شما ارائه می دهد.

انواع فرم ها از فرم های استاندارد نمایش داده شده پس از هر ارسال تا انیمیشن متغیر است پرواز در فرم و پنجره. همچنین فرم محتوا قفل شده وجود دارد که می تواند برای مخفی کردن مطالب شما تا زمانی که خواننده آدرس ایمیل خود را وارد کند ، وارد لیست شما شود – یک روش تشویق که معمولاً وقتی صاحب سایت در عوض چیزی را ارائه می دهد ، مانند یک کتاب الکترونیکی رایگان ، استفاده می شود. یا نوع دیگری از فایل قابل بارگیری.

نمونه فرم Optin

شما می توانید از انواع فرم های مختلف در سایت خود استفاده کنید.

فقط غیبت قابل توجه در مجموعه قالب روبان سربرگ *.

با این حال ، توانایی بلوم برای ایجاد فرم های ظاهر زیبا و اسلایدها ، نمایش اشکال در نوار کناری و بعد از ارسال مطالب ، و همچنین با استفاده از کد کوتاه آنها را در وسط پست از طریق پست قرار دهید, به شما مقدار زیادی برای کار کردن می دهد.

الگوهای فرم بی شماری و گزینه های سفارشی سازی

مجموعه ای عالی از انواع فرم نیست. همه بلوم مجبور به ارائه تخیل است – بیش از آستین های خود مانند دسترسی به طرح های فرم پیش ساخته با کیفیت بالا.

قالب های فرم شکوفه

قالب های قابل تنظیم باعث می شود فرم های شما ظاهر مناسبی را برای سایت شما ایجاد کند.

این قالب های فرم می توانند به همان صورت استفاده شوند ، یا از طریق گزینه های طراحی سفارشی. در حالی که شما یک ابزار سازنده بصری برای اصلاح الگوهای دریافت نمی کنید ، می توانید با کلیک بر روی دکمه پیش نمایش شناور ، در هر زمان به راحتی فرم را پیش نمایش کنید.

گزینه های طراحی ، بسیار گسترده است. این به شما امکان می دهد تقریباً هر جنبه فرم را سفارشی کنید, از جمله عنوان ، پیام ، تصویر ، جلوه های انیمیشن ، فونت ها ، مرزها ، و قسمت های مختلف فرم داخلی ، و همچنین موقعیت یابی آنها – و اگر این کافی نباشد ، می توانید CSS سفارشی خود را به راحتی وارد کنید.

دکمه پیش نمایش شناور یک است از ویژگی های بسیار خوب, به شما این امکان را می دهد که با نمایش آن در پنجره بازشوی سبد خرید ، شکل خود را توسعه دهید. از آنجا که دکمه همیشه در معرض نمایش است ، می بایست سوئیچ زبانه های مرورگر ، صرفه جویی در کار خود ، یا مکان خود را با پیمایش بالا یا پایین صفحه از بین برد..

تنظیمات نمایش و فرم های تفصیلی فرم

تنظیمات صفحه نمایش نشان می دهد که زمان و کجا می توانید فرم را در وب سایت خود نشان دهید ، و همچنین می توانید یک انیمیشن را برای برخی از انواع فرم ها تنظیم کنید – مانند جلوه های اسلایدی و پنجره بازشو.

گزینه های انیمیشن را شکل دهید

از انیمیشن ها می توان برای کمک به فرم های شما در جلب توجه بازدید کنندگان خود استفاده کرد.

گزینه های شروع شامل: نمایش فرم بعد از تأخیر زمانی مشخص؛ بعد از یک دوره عدم فعالیت وقتی کاربر به انتهای صفحه می رسد یا درصد مشخصی را در پایین صفحه پیموده است. یا بعد از اینکه نظرشان را گذاشتند.

در به روزرسانی اخیر افزونه ، اکنون می توانید فرم های ظاهر شده و پرواز را تنظیم کنید با استفاده از ماشه بر روی کلیک. این به شما امکان می دهد پیوندهایی را ایجاد کنید که این فرم را راه اندازی کند ، به شما امکان می دهد از فرآیند محبوبیت دو مرحله ای افزایش نرخ تبدیل تبدیل شده در سرویس هایی مانند Leadpages استفاده کنید..

متأسفانه, ماشه ای برای خروج وجود ندارد. OptinMonster ، اولین رهبر در این زمینه ، نخستین افزونه فرم ثبت نام ایمیل با حق بیمه بود که به شما این امکان را می دهد تا فقط وقتی کاربر قصد ترک سایت شما را داشت ، یک فرم پاپ آپ را به شما نشان دهد. با این حال ، این ویژگی است که در اکثر پلاگین های حق بیمه از این نوع یافت می شود.

وجود دارد گزینه های جایگزین برای ماشه خروج, اگر چه. با استفاده از Bloom ، می توانید هنگامی که کاربر از درصد مشخصی از صفحه استفاده می کند ، به صفحه ظاهر شده یا در یک بازه زمانی خاص در سایت شما غیرفعال شود ، یک فرم پنجره یا اسلایدها را نمایش دهد..

به علاوه ، از آنجا که این افزونه با WooCommerce ادغام می شود ، می توانید حتی ماشه را به عنوان “صفحه خرید” متشکریم, به سایت شما اجازه می دهد فقط پس از بررسی مشتری از فروشگاه شما ، فرم خاصی را به شما نمایش دهد که این یک تماس عالی است.

برای جلوگیری از آزار بازدید کننده هایی که نمی خواهند مشترک شوند ، می توانید هر چند وقت یکبار نمایش فرم های خود تغییر دهید ، در حالی که کاربران تلفن همراه با انتخاب مخفی کردن فرم ها در دستگاه های صفحه نمایش کوچک ، می توانند از آنها استفاده کنند..

تنظیمات صفحه نمایش دیگر قسمت هایی از فرم وب سایت شما را نشان می دهد. و همچنین تنظیمات کلی ، مانند صفحه اصلی ، در همه جا ، پست ها ، صفحات و صفحات دسته بندی و برچسب ها ، می توانید گزینه فعال کردن فرم را برای دسته های فردی یا حتی پست ها و صفحات را برای نمایش انتخاب کنید (یا نمایش داده نمی شود) فرم های خود را روشن کنید.

تنظیمات نمایش فرم فرم

بلوم کنترل خوبی را در مورد مکانهای نمایش داده شده به شما می دهد.

مانند Bloom از چندین فرم optin در یک سایت پشتیبانی می کند, همچنین می توانید فرم های مختلفی را ایجاد کنید که در پست ها و صفحات خاص نشان داده می شوند ، در نتیجه به شما این امکان را می دهید تا مطالبی را که در نمایش داده می شوند بهینه کنید.

آزمایش تقسیم کارآمد و بهینه سازی

با وجود گزینه های فرم و الگوهای طراحی بسیار زیادی – از جمله به همه تنظیمات سفارشی سازی – یادآوری این امر دشوار است که آیا فرم مناسب را برای وب سایت خود انتخاب کرده اید. خوشبختانه ، ابزار تست اسپلیت باعث می شود آسان برای مقایسه چندین طرح برای پیدا کردن بهترین مجری.

آمار عملکرد عملکرد فرم

آزمایش اسپلیت آسان است ، و به شما کمک می کند تا بهترین شکل را برای مخاطبان خود پیدا کنید.

بلوم همچنین به شما امکان می دهد فوراً کلونی فرم دهید. سپس می توانید آن کلون را تغییر داده و آزمایش آن را در برابر اصلی شروع کنید ، این امکان را برای شما ایجاد می کند که بیشترین بازدید کننده را به مشترکان تبدیل می کند..

چندین ادغام خدمات بازاریابی ایمیل پشتیبانی می شود

بلوم در واقع ابزاری است برای جلب بازدید کنندگان خود برای عضویت در لیست ایمیل یا خبرنامه شما. بنابراین ، خوب است بدانید که با همه محبوب ترین سرویس های مدیریت لیست ایمیل از جمله AWeber ، MailChimp ، ثابت تماس ، ConvertKit ، GetResponse ، Infusionsoft ، MailerLite و موارد دیگر ادغام می شود. همچنین می توانید افزونه را با چندین حساب ادغام کنید ، به این معنی که می توانید بازدید کنندگان را در لیست های مختلفی که مدیریت می کنید مشترک شوید.

ادغام بازاریابی ایمیل Bloom

بلوم با همه بهترین خدمات بازاریابی ایمیل کار می کند.

روند ادغام بسیار سرراست است: برخلاف برخی گزینه های پریمیوم دیگر ، نیازی به تولید HTML خام برای فرم ها نیست ، و سپس کپی و چسباندن آن در پلاگین.

علاوه بر این ، به روزرسانی های این افزونه از پشتیبانی از خدمات بازاریابی حتی بیشتر ایمیل به Bloom اضافه شده اند – از جمله HubSpot ، Mailster ، Salesforce و ActiveCampaign – بنابراین ، اگر خدمتی وجود داشته باشد که شما از آن استفاده کرده اید در لیست نیست ، شانس خوبی وجود دارد قبل از خیلی طولانی اضافه می شود.

آمار عملکرد مفید فرم Optin

پس از تنظیم یک یا چند فرم ، می توانید عملکرد آنها را از صفحه آمار مشاهده کنید. این تعداد برداشت ها ، تبدیل ها و نرخ تبدیل برای هر فرم فعال را در سایت شما نشان می دهد.

تست تقسیم فرم شکوفه Bloom Optin

آمارهای بلوم این را آسان می کند تا ببینید کدام یک از فرم های شما بهترین اجرا کننده است.

شما همچنین می توانید بالاترین صفحات تبدیل کننده را در وب سایت خود مشاهده کنید, و تعداد ثبت نام ها در روز را مشاهده کنید.

همچنین می توانید تنظیمات فرم را بین سایت ها وارد و صادر کنید و به راحتی می توانید طرح ها و تنظیمات آزمایش شده و آزمایش شده خود را در یک پروژه جدید مستقر کنید..

بررسی Bloom: ایجاد فرم Optin Email

ویژگی های Bloom مطمئناً همه جعبه های مناسب را نشان می دهد. با این حال ، این بدان معنا نیست که استفاده از این افزونه آسان نیست. بنابراین می خواهیم روند ایجاد فرم انتخابی ایمیل پاپ آپ را امتحان کنیم ، با آزمایش تقسیم کامل.

کنترل پنل Bloom

همانطور که انتظار دارید ، Bloom یک صفحه کنترل سفارشی برای ایجاد فرم برای وب سایت شما دارد – با این حال ، Elegant Themes با این کار کار خاصی انجام داده است. در حالی که ممکن است برخی ترجیح دهند از رابط بومی وردپرس استفاده کنند ، کنترل پنل Bloom تأثیر منفی بر قابلیت استفاده نمی گذارد و به نظر می رسد.

ادغام خدمات بازاریابی ایمیل

اولین قدم هنگام افزودن Bloom به وب سایت شما ، اتصال این افزونه به سرویس بازاریابی ایمیل شماست. بلوم با همه بازیکنان اصلی ادغام می شود, بنابراین به سادگی یک مورد انتخاب گزینه مناسب از لیست کشویی و پیروی از دستورالعمل های روی صفحه برای اتصال به آن سرویس است.

تنظیم ادغام حساب ایمیل Bloom

فرآیند مرحله به مرحله ایجاد فرم جدید optin با Bloom را آسان می کند.

در صورت نیاز به کمک در هر مرحله از مراحل ایجاد و ایجاد فرم ، می توانید بر روی آیکون راهنما کلیک کنید تا اطلاعات بیشتری کسب کنید. برخی از نکات همچنین به شما امکان می دهد که بر روی یک لینک کلیک کنید ، شما را مستقیماً به بخش مربوط به مستندات آنلاین می برد.

پیوندهای راهنمای راه اندازی ایمیل

نکات و پیوندهای ابزار به شما کمک می کند تا اطلاعات ادغام مورد نیاز را پیدا کنید

انتخاب نوع فرم

پس از مجاز شدن ادغام با خدمات بازاریابی ایمیل خود ، می توانید فرم های optin خود را شروع کنید. قدم اول این است که از شش گزینه موجود ، یک نوع فرم را انتخاب کنید.

نوع فرم Optin را انتخاب کنید

بلوم شش نوع فرم Optin را برای شما انتخاب می کند.

در مرحله بعد ، باید تصمیم بگیرید که کدام یک از ادغام های خدمات خبرنامه خود را برای اضافه کردن مشترکان خود در اختیار شما قرار دهد. این گزینه ها همچنین به شما امکان می دهد تا بازدید کنندگان وب سایت خود را در لیست های مختلف ، بسته به شکلی که از طریق آن به سیستم وارد شده اید ، مشترک کنید.

فرم راه اندازی

پس از تنظیم ادغام فرم ، می توانید به سمت طرح بروید.

انتخاب یک الگوی فرم

هنگامی که Bloom و خدمات بازاریابی ایمیل شما با یکدیگر در حال گفتگو هستند ، می توانید به سمت کار جالب در طراحی فرم optin خود بروید. بلوم دارد تعداد قابل توجهی از طرح های قالب انتخاب کنید.

یک الگوی فرم Optin را انتخاب کنید

اینها فقط برخی از قالب های فرم Optin قابل تنظیم از Bloom است

سفارشی کردن طراحی فرم

پس از انتخاب ، می توانید طرح را به دلخواه تنظیم کنید و آن را به صورت دلخواه خود تهیه کنید. تنظیمات شخصی سازی پوشش هر جنبه ای از فرم, که فضای کافی برای شخصی سازی به شما می دهد.

فرم Optin را طراحی کنید

ویرایش متن و تصاویر فرم با Bloom آسان است.

دکمه پیش نمایش شناور باعث می شود بدون نیاز به رفتن به جای دیگر ، نحوه مشاهده فرم شما بسیار آسان شود.

پیش نمایش فرم Optin

شما می توانید طراحی فرم خود را در هر زمان و در طی مراحل تنظیم پیش نمایش کنید.

هنگامی که از ظاهر آن خوشحال شدید ، می توانید به پیکربندی تنظیمات نمایش بروید.

تنظیمات نمایش فرم

بسته به نوع فرم انتخابی ، گزینه های مختلفی برای نحوه نمایش آن خواهید داشت. برای نوع پنجره ، می توانید انیمیشن بار را تنظیم کنید از طیف وسیعی از گزینه ها سایر تنظیمات شامل تأخیر زمان قبل از نشان دادن فرم ، انتخاب محرکهای نمایش فرم و عدم پنهان کردن فرم در دستگاههای تلفن همراه.

تنظیمات بارگیری در فرم

بلوم کنترل و تنظیمات نمایشگر فرم زیادی دارد ، از جمله محرک های فرم های متعدد.

از این صفحه ، همچنین می توانید پست ها و صفحاتی را که فرم روی آن نمایش داده شده است ، تعریف کنید ، در حالی که یک ویژگی جدید به شما امکان می دهد تا هنگامی که جزئیات خود را ارسال کنید ، کاربران را به آدرس URL سفارشی هدایت کنید. راههای مؤثر برای استفاده از ویژگی تغییر مسیر موفقیت آمیز شامل انتقال کاربران به صفحه تشکر از شما است که در آنجا می توانند به یک آهنربای سرب دسترسی داشته باشند ، آنها را به صفحه دیگری در سایت خود ببرید تا در آنجا بتوانند اقدامات دیگری مانند به اشتراک گذاری مطالب خود با طرفداران خود انجام دهید یا حتی آنها را مستقیماً به یکی از صفحات پروفایل رسانه اجتماعی خود منتقل کنید.

تغییر مسیر موفقیت آمیز

با Bloom ، می توانید پس از ارسال فرم موفق ، کاربران را به آدرس اینترنتی هدایت کنید.

پس از پایان تنظیمات نمایش ، فرم شما مطابق با پیکربندی شما در وب سایت شما نشان داده می شود.

راه اندازی تست تقسیم

تنظیم یک آزمایش آزمایش تقسیم برای یافتن بالاترین طرح تبدیل و تنظیمات فرم بسیار ساده است. بعد از کلیک بر روی نماد تست A / B برای فرم مورد نظر برای بهینه سازی ، می توانید یک نوع ایجاد کنید.

در حالی که شما نمی توانید یک الگوی متفاوت برای نوع خود انتخاب کنید ، می توانید عناصر جداگانه فرم را شخصی سازی کنید. این به شما امکان می دهد رنگ ها و متن دکمه را تغییر دهید و ماشه دیگری را انتخاب کنید.

سپس می توانید آزمون را شروع کنید ، یا برای مقایسه گزینه های طراحی ، انواع دیگری ایجاد کنید. برای مشاهده پیشرفت آن می توانید در هر زمان ثبت نام کنید و به محض اینکه یک برنده ظاهر شد ، آزمون را پایان دهید.

متغیرهای فرم فرم تقسیم

انواع فرم را می توان با لمس یک دکمه ایجاد کرد.

تنها کاری که اکنون باید بکنید اینست که بنشینید و نظارت بر عملکرد فرم های خود را از طریق صفحه آمار انجام دهید.

قیمت گذاری

به جای فروش جداگانه ، Bloom فقط به عنوان بخشی از باشگاه عضویت Elegant Themes موجود است که برای پیوستن به مدت یک سال دسترسی 89 دلار یا 249 دلار برای دسترسی مادام العمر به تمام محصولات موجود و آینده Elegant themes هزینه دارد. این ممکن است برای بعضی از افراد کمی گران به نظر برسد ، اما شایان ذکر است که این امکان را به شما می دهد تا به موضوع پرچمدار Elegant Themes ، Divi ، و سایر افزونه ها و مضامین آن دسترسی پیدا کنید (که تعداد کمی از آنها وجود دارد). بنابراین ، اگر می خواهید یک وب سایت وردپرس جدید ایجاد کنید یا قصد دارید به سایت موجود خود تجدید طراحی را ارائه دهد ، افزونه ها و مضامین Elegant Themes باید همه موارد مورد نیاز شما را در اختیار شما قرار دهند..

نتیجه گیری و توصیه ها

افزونه فرم Optin Bloom علاوه بر طراحی و کارایی بسیار مناسب و ساده ، به بازار عرضه می شود بسته بندی شده با ویژگی های. انواع مختلفی از فرم های اصلی گنجانده شده است ، و الگوهای کاملی وجود دارد.

تنها ویژگی مهم از دست رفته ماشه ای از شکل ظاهر پنجره خروجی ، که می تواند در برابر بیگانگی بازدید کنندگان تنها با نشان دادن فرم های بازشونده ، هنگامی که مردم قصد ضربه زدن به دکمه خروج یا بازگشت را دارند ، محافظت کند..

این یک ویژگی مفید است ، بنابراین دیدن این موارد کمی تعجب آور است. به این ترتیب ، محرک هایی که وقتی خواننده به انتهای یک صفحه می رسد ، یک فرم را نشان می دهند ، برای مدت زمان مشخصی غیرفعال شده اند یا به درصد مشخصی از یک پست پیمایش می شوند ، غافل می شوند – و مطمئناً گزینه های مناسبی برای بسیاری باشد.

اگر مایل به ایجاد لیست ایمیل خود هستید ، Bloom افزونه ای است که مطمئناً فکر خواهید کرد!

* برای کسانی که واقعاً نمی توانند بدون قالب روبان کاری انجام دهند ، امثال Thrive Lead ممکن است گزینه بهتری باشد.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map