هفت بهترین افزونه برای ایجاد جداول در وردپرس (2020)

معاملات وردپرس


جداول روشی فوق العاده برای ارائه اطلاعات به روشی منطقی و بصری جذاب است. خوانندگان می توانند از آنها برای آسانتر کردن اطلاعات کمی و آمار استفاده کنند ، زیرا می توانند جدول اطلاعات مربوط به آنها را اسکن کنند..

اگر ویرایشگر کلاسیک در وب سایت شما فعال است ، می توانید جداول HTML را با وارد کردن کد HTML جدول خود در ویرایشگر متن ، یا با کپی کردن و چسباندن یک جدول در ویرایشگر تصویری ، به محتوای شما اضافه کنید..

معرفی بلوک جدول گوتنبرگ به معنای نسخه اصلی وردپرس در حال حاضر از عملکرد جدول پشتیبانی می کند. این یک روش کاربر پسند برای ادغام جداول در محتوای شماست. با این وجود راه حل های بهتری برای ایجاد جداول در وردپرس وجود دارد.

در این مقاله ، آنچه را که ما در WinningWP در نظر داریم بهترین افزونه های جدول وردپرس در بازار به شما نشان می دهد ، به شما نشان خواهم داد..

* نمونه پرونده های CSV که برای آزمایش این افزونه های وردپرس از آنها استفاده کردم را می توان از این صفحه بارگیری کرد.

1. wpDataTables (رایگان / 59 دلار به علاوه)

یک افزونه محبوب وردپرس ، wpDataTables را می توان برای ایجاد جداول و نمودارهای پاسخگو استفاده کرد.

نسخه Lite از این افزونه در WordPress.org موجود است ، که به شما کمک می کند در صورت ارتقا به روزرسانی ، مشاهده نسخه های موجود در نسخه کامل را ببینید. با این حال ، با محدود کردن بیشتر گزینه های ایجاد جدول و عملکرد نمودار ، مطابق با نام “Lite” آن زندگی می کند.

هنگام ایجاد جدول ، پنج گزینه ارائه می دهید: می توانید یک جدول ایجاد کنید که به یک منبع داده موجود مرتبط باشد. یک جدول بصورت دستی ایجاد کنید. وارد کردن یک جدول؛ ایجاد یک پرس و جو به پایگاه داده WordPress؛ یا یک Query را به یک پایگاه داده MySQL تولید کنید.

در نسخه رایگان ، شما فقط می توانید با وارد کردن یک فایل جدول در قالب های اکسل ، CSV ، JSON ، XML یا سریال PHP سریال شده یک جدول ایجاد کنید..

ایجاد جدول در بارگیری wpDataTables

در حالی که بسیاری از ویژگی ها در نسخه Lite wpDataTables محدود هستند ، من تحت تأثیر قرار گرفتن از جداول و اینکه چگونه بسیاری از گزینه های پیکربندی و مرتب سازی در دسترس هستند ، تحت تأثیر قرار می گیرم. هر ستون می تواند متناسب با نیاز شما اصلاح شود.

نسخه پرداخت شده ، wpDataTables Premium ، بسیاری از ویژگیهای عالی از جمله اعلان های ایمیل و پیام کوتاه پیشرفته ، جداول قابل ویرایش جلویی ، قالب بندی مشروط ، فیلتر و پشتیبانی از روابط جدول کلید خارجی را باز می کند. داده ها همچنین می توانند در بیش از 40 نوع نمودار ارائه شوند.

نسخه کامل wpDataTables هنوز در CodeCanyon با قیمت 299 دلار فروخته می شود ، اما توسعه دهندگان اکنون محصول خود را با قیمت مناسب 59 دلار در سال ، در وب سایت رسمی خود ارائه می دهند. در صورت نیاز به پشتیبانی از سه دامنه و 249 دلار در سال برای پشتیبانی از تعداد نامحدود دامنه ، سالانه به 109 دلار افزایش می یابد..

همه مجوزها ویژگی های یکسانی را ارائه می دهند و با ضمانت 15 روزه برگشت پول همراه هستند – و همچنین چند افزودنی برای عملکرد / ادغام اضافی نیز موجود است..

جدول جدول wpDataTables

من شما را تشویق می کنم که نسخه رایگان wpDataTables را امتحان کنید تا قدردان این موضوع باشید که جداول عالی چقدر عالی به نظر می رسند و به راحتی قابل تنظیم هستند.

اگر به دنبال گزینه های ایجاد جدول بیشتر و پشتیبانی از نمودارها و ویژگی های پیشرفته مانند منطق شرطی هستید ، باید نسخه کامل wpDataTables را در نظر بگیرید. اکنون فقط از 59 دلار در دسترس است ، که ارزش خارق العاده ای برای پول است.

2. جدول لیگ (23 دلار)

جدول جدول یک راه حل جدول پاسخگو است که دارای ستون های قابل مرتب سازی ، پشتیبانی از WordPress Multisite و پشتیبانی از چندین زبان است.

ویرایشگر صفحه گسترده فرایند کپی کردن داده ها از صفحه گسترده به جداول را ساده می کند یا در صورت تمایل می توانید جداول را با فرمت XML وارد کنید. از جدولها نیز می توانید در این قالب پشتیبان تهیه کنید.

گزینه های جدول لیگ

تعداد گزینه های موجود در جدول لیگ چشمگیر است. این جدول دارای 105 گزینه در هر جدول ، 17 گزینه در هر سلول و 13 گزینه عمومی است.

می توانید عرض جدول ، رنگ ها ، قلم ها و موارد دیگر را تغییر دهید. هر سلول نیز قابل تنظیم است. می توانید قلم ها و رنگ های پس زمینه را تنظیم کنید ، فرمول های ریاضی را اعمال کنید ، کد HTML سفارشی را اضافه کنید و موارد دیگر.

گزینه های مرتب سازی زیادی نیز وجود دارد و در صورت تمایل می توانید به کاربران اجازه دهید داده ها را در جداول مرتب کنند.

جدول جدول لیگ

جدول لیگ تنها با 23 دلار در CodeCanyon در دسترس است. این یک راه حل جدول مقرون به صرفه است که بسیار متنوع است ، و برای هر کسی که به دنبال ایجاد جداول برای مسابقات ورزشی ، جداول داده های مالی ، جداول قیمت گذاری و موارد دیگر است ، انتخاب خوبی است..

3. TablePress (رایگان)

با بیش از 800000 نصب فعال ، TablePress تاکنون محبوب ترین راه حل جدول وردپرس در بازار است – و بعد از چند دقیقه استفاده از افزونه جدول ، می فهمید که چرا.

با وجود رایگان در بارگیری ، TablePress ده ها گزینه پیکربندی ، CSS سفارشی برای جداول های یک ظاهر طراحی شده و امکان واردات و صادرات جداول را در چندین قالب ارائه می دهد. من توانستم چند ثانیه جدول CSV را وارد کنم و سپس داده ها را با استفاده از drag and drop مرتب سازی مجدد کنم.

تنظیم داده ها در جدول شما ساده است. پس از انتخاب ردیف ها و ستون ها ، می توان آنها را پنهان ، نشان داده ، تکثیر ، درج و حذف کرد. سلول ها همچنین می توانند ترکیب شوند و دکمه هایی برای درج پیوندها و تصاویر وجود دارد ، همچنین یک ویرایشگر پیشرفته وجود دارد که کنترل بیشتری بر محتوای شما می کند.

جدول جدول TablePress

بخش گزینه های جدول در زیر جدول شما قرار دارد. از اینجا می توانید رنگ جدول را تغییر دهید ، نام جدول را تعریف کرده و کلاسهای سفارشی CSS را وارد کنید. گزینه های مرتب سازی و صفحه بندی نیز در اینجا قرار دارند.

نوزده افزونه افزونه برای TablePress در دسترس است ، که قابلیت های بیشتری را گسترش می دهد. شش پسوند مربوط به رفتار جدول جلویی است ، نه پسوند ویژگی های اضافی را به کتابخانه JavaTcript JavaTcript اضافه می کند ، سه پسوند گزینه های اضافی را در قسمت سرپرست ارائه می دهند و آخرین مورد به شما اجازه می دهد تا کد کوتاه جدول را تغییر دهید تا از درگیری با سایر افزونه های وردپرس جلوگیری کنید..

هفت مورد از برنامه افزودنی بعنوان حق بیمه مشخص شده اند. جالب اینجاست که توسعه دهنده این افزونه ، Tobias Bgethge ، به جای اینکه هزینه ای را تعیین کند ، به همه امکان می دهد افزونه های حق بیمه را بارگیری کنند..

برخی از برنامه های افزودنی که ارزش بررسی آن دارند جداول پاسخگو (حق بیمه) ، کد PHP در سلول های جدول ، دکمه های DataTables (حق بیمه) و فیلتر ستون DataTables.

برای لیست کامل ، حتماً صفحه الحاقات را بررسی کنید.

TablePress مثال جدول

TablePress یک افزونه فوق العاده جدول وردپرس است که به راحتی توصیه می شود: بارگیری ، استفاده ساده و پشتیبانی از واردات جدول رایگان است.

در مقایسه با سایر افزونه های میز وردپرس موجود در بازار ، TablePress گزینه های یک ظاهر طراحی شده کافی را برای شما فراهم نمی کند تا بتوانید ظاهر و ظاهر جداول را تغییر دهید – شما باید از CSS استفاده کنید. همچنین فاقد برخی از ویژگی های پیشرفته ای است که برخی از گزینه های برتر نیز ارائه می دهند.

4. جداول نینجا (رایگان / 49 دلار به علاوه)

جداول نینجا یک راه حل جدول بسیار جذاب است که گزینه های بسیار زیبایی را در اختیار شما قرار می دهد و از واردات و صادرات جداول با فرمت CSV و JSON پشتیبانی می کند..

در قسمت اصلی گزینه های افزونه می توانید Symmetric UI ، Bootstrap 4 یا Bootstrap 3 را به عنوان کتابخانه یک ظاهر طراحی شده پیش فرض انتخاب کنید. از اینجا ، همچنین می توانید از میان 13 طرح رنگ جدول استفاده کنید و تعیین کنید که آیا عناصر جدول ، مانند مرزها ، عناوین و توضیحات نمایش داده می شوند یا خیر..

وارد کردن جداول در جداول نینجا

جداول نینجا در سفارشی سازی یک ظاهر طراحی شده عالی است. صفحه اصلی طراحی جدول به شما نشان می دهد که جدول شما روی دسک تاپ ، تبلت و موبایل چگونه ظاهر خواهد شد. بیشتر ویژگی های جدول را می توان با کلیک یک دکمه فعال و غیرفعال کرد ، و تغییرات بلافاصله در پیش نمایش جدول نشان داده می شوند.

می توانید یکی از 13 طرح رنگی از پیش تعریف شده را به جدول اختصاص دهید. از طرف دیگر ، شما می توانید با استفاده از انتخاب رنگ ها ، طرح رنگی دلخواه خود را ایجاد کنید. گزینه های صفحه بندی و مرتب سازی زیادی برای جدول شما نیز وجود دارد ، همچنین جعبه هایی برای اضافه کردن CSS و Javascript سفارشی.

Ninja Tables Pro با 49 دلار برای مجوز مجدد ، 99 دلار تا 20 وب سایت و 299 دلار برای وب سایت نامحدود و مجوز طول عمر.

به روزرسانی ویرایش جدول جلوی قفل ، ویرایش جدول کشیدن و رها کردن ، طرح های رنگی نامحدود ، ادغام WooCommerce ، فیلتر ستون مشروط ، ترکیب سلول ، گزینه های مرتب سازی پیشرفته و امکان اتصال به صفحات Google.

جدول جداول نینجا

جداول نینجا یک راه حل جدول بسیار قابل تنظیم است که به شما امکان کنترل کامل از نگاه جداول خود را می دهد.

من نسخه رایگان را به هیچ وجه محدودکننده ندیدم ، اما می توانید با به روزرسانی در Ninja Tables Pro به بسیاری از ویژگیهای پیشرفته دیگر دسترسی پیدا کنید. تنها با 49 دلار ، این بانک را نمی شکند.

من توصیه می کنم جداول نینجا را امتحان کنید تا خودتان ببینید که چه کاری می تواند انجام دهد.

5. تولید کننده جداول داده ها توسط Supsystic (رایگان / 39 دلار)

ژنراتور جداول داده توسط Supsystic یک راه حل جدول همه کاره است که ده ها گزینه را ارائه می دهد و به شما امکان می دهد تا در طراحی میز و جدول خود تغییراتی ایجاد کنید و همچنین ببینید که چگونه تغییرات روی دسک تاپ ، رایانه لوحی و موبایل مشاهده می شود..

حالت های پاسخگو چندگانه برای جداول در دسترس هستند ، و شما کنترل کامل بر طرح رنگ جدول خود و نحوه ساخت جداول خود را دارید. یک ظاهر طراحی CSS نیز موجود است.

می توانید داده های جدول را در صفحه ویرایشگر وارد کنید ، و یک ویرایشگر بصری به شما امکان می دهد متن را قالب بندی کنید و پیوندها و تصاویر را وارد کنید. در صورت بروزرسانی به Data Tables Generator Pro گزینه های دیگری مانند نمودارها ، منطق شرطی و سطرهای قابل جمع شدن در ویرایشگر موجود است..

تولید کننده جداول داده توسط Supsystic Appearance

من تحت تأثیر آنچه که در نسخه رایگان Generator Table Table Data Generator وجود دارد ، تحت تأثیر قرار می گیرم ، اما تعدادی از ویژگی های آن فقط در Data Tables Generator Pro موجود است. به عنوان مثال ، در حالی که می توانید جداول را در نسخه رایگان ذخیره و کلون کنید ، در صورت بروزرسانی فقط می توانید جداول وارد و صادرات داشته باشید.

مجوز حرفه ای برای یک وب سایت 39 دلار ، برای پنج وب سایت 69 دلار و برای تعداد نامحدودی از وب سایت ها 149 دلار هزینه دارد.

به روزرسانی همچنین نمودارها ، سابقه جدول و زبانه های منبع در بالای ویرایشگر اصلی را باز می کند. تب WooCommerce در پایان به یک افزونه جداگانه به نام جدول محصول WooCommerce اشاره دارد که می تواند با Data Tables Generator یکپارچه شود.

نود نوع نمودار و نمودار در دسترس است: نمودار منطقه ، نمودار خط ، نمودار پای ، نمودار میله ، نمودار ستون ، نمودار حباب ، نمودار نوار 3D ، نمودار دونات و نمودار پای 3 بعدی و هرم سه بعدی. ویژگی سابقه جدول به شما امکان می دهد که چگونه جداول قابل ویرایش جلویی اصلاح شده است.

ویژگی منبع نیز می تواند مفید باشد ، و می توان از آن برای ساختن جدول از قسمتهایی در پایگاه داده WordPress یا پایگاه داده خارجی استفاده کرد.

نمونه ای از تولید جداول داده ها توسط Supsystic

رابط اصلی تولید کننده جداول داده توسط Supsystic کمی به نظر می رسد. با این حال ، این افزونه دارای بسیاری از ویژگی های یک ظاهر طراحی شده مفید است و ویرایشگر داخلی آن فرایند قالب بندی داده ها را به روشی که می خواهید ساده می کند..

به روزرسانی به نسخه حرفه ای ، قابلیت های برتر را شامل می شود – از جمله نمودارها و منطق شرطی. شاید مهمتر از همه ، این امکان را به واردات و صادرات جداول نیز می دهد.

6. Tablenator (20 دلار)

Tablenator یک افزونه جدول دوستانه وردپرس است که از پشتیبانی WP Bakery Page Builder پشتیبانی می کند.

در قسمت تنظیمات افزونه اصلی ، می توانید تنظیمات کلی جدول ، تنظیمات قالب ، تنظیمات ترجمه و نقاط عطف پاسخگو دستگاه های تلفن همراه را تعریف کنید. یک مدیر فونت های نماد نیز وجود دارد.

ویرایشگر جدول Tablenator

جداول می توانند با فرمت CSV یا TXT وارد شوند ، اما فقط با فرمت TXT قابل صادرات هستند.

تمام راه حل های جدول ذکر شده در این مقاله به شما امکان می دهد داده های جدول و جدول خود را به صورت دلخواه تنظیم کنید. با این حال ، به نظر من ، Tablenator بهترین ویرایشگر جدول را دارد.

ویرایشگر تصویری آن به شما امکان می دهد تا سطرها و ستون های جدید و همچنین قالب متن را به راحتی اضافه کنید ، تصاویر را اضافه کرده و رنگ های پس زمینه را تعریف کنید. چندین سلول را می توان همزمان انتخاب کرد. به عنوان مثال ، می توانید قبل از کلیک بر روی دکمه رنگ پس زمینه ، رنگ پس زمینه همه سلول های جدول را با انتخاب همه سلول ها تغییر دهید.

همچنین از قالب بندی سلول برای متن ، اعداد ، ارز ، درصد ، تاریخ و زمان پشتیبانی می کند. این به شما کمک می کند داده ها را به روشی که می خواهید نمایش دهید – مشخص کنید که آیا تعداد نقاط اعشاری را تعیین می کند یا اینکه از چه روشی برای استفاده استفاده می کنید.

جدول جدول زنی به عنوان مثال

Tablenator با قیمت 20 دلار از CodeCanyon در دسترس است.

اگر می خواهید جداول حرفه ای و با سهولت ایجاد کنید ، انتخاب عالی است. کسانی از شما که به دنبال ویژگی های پیشرفته مانند نمودارها ، منطق شرطی و ایجاد جدول از پایگاه داده ها هستید ، باید به یک راه حل جایگزین مراجعه کنید.

7. TableGen (رایگان)

TableGen یک افزونه ساده جدول وردپرس است که به صورت رایگان قابل بارگیری است.

این برنامه از وارد کردن جداول از طریق قالب های JSON ، Zip ، CSV ، HTML و XLS پشتیبانی می کند. جداول را می توان در قالب CSV نیز صادر کرد.

در قسمت تنظیمات جدول ، می توانید ده یا چند ویژگی از جمله عرض جدول ، صفحه بندی و مرتب سازی ستون را فعال و غیرفعال کنید..

در حال ویرایش یک جدول در TableGen

ویرایشگر جدول کاربردی آسان است ، اما اگر از پلاگین های پیشرفته جدول WordPress استفاده می کنید ، ممکن است محدود کننده آن را پیدا کنید. گزینه های یک ظاهر طراحی وجود ندارد ، و هیچ راهی برای قالب بندی سلول ها یا درج پیوندها یا تصاویر وجود ندارد.

در حالی که این افزونه برای بارگیری رایگان است ، ممکن است بخواهید خرید افزونه افزونه themes را که از 10 دلار در دسترس است ، در نظر بگیرید. این هشت طرح زمینه جدول ارائه می دهد و گزینه های دیگری را برای شخصی سازی طراحی جدول شما ارائه می دهد – عملکردی که از افزونه اصلی وجود ندارد.

TableGen Table Table مثال

اگر فقط به یک راه حل جدول اساسی نیاز دارید ، TableGen ارزش بررسی دارد. این افزونه برای استفاده آسان است و امکان صادر کردن جداول با فرمت CSV به معنای مهاجرت به محلول جدول دیگر در تاریخ بعدی ساده خواهد بود..

سخنان محترم

جدول بلوک گوتنبرگ به دلیل بهترین راه حل جدول در بازار ، جایزه ای را کسب نمی کند ، اما درج آن در نسخه اصلی وردپرس ، آن را به یک انتخاب مناسب برای جداول اصلی تبدیل می کند.

ردیف ها و ستون ها را می توان به راحتی به جدول خود اضافه کرد. هنگامی که بر روی یک سلول کلیک می کنید ، ویرایشگر برتر به شما امکان می دهد متن را به صورت جسورانه ، ایتالیایی یا به عنوان یک کلید دستی قالب بندی کنید. پیوندها ، کد و تصاویر نیز می توانند اضافه شوند.

چند تنظیم رنگ اصلی نیز موجود است ، اگرچه سفارشی سازی محدود است.

بلوک جدول گوتنبرگ

اگر می خواهید جداول موجود خود را به روز کنید ، باید جدول پاسخگو Magic Liquidizer و جدول پاسخگو WP را بررسی کنید. این افزونه های رایگان وردپرس می توانند جداول استاندارد HTML را پاسخگو باشند ، بنابراین از نظر تبلت و سایر دستگاه های تلفن همراه مناسب به نظر می رسند.

نمایشگر صفحه‌گسترده Google Inline

یکی دیگر از افزونه های جالب وردپرس رایگان برای بررسی ، Inline Google Spreadsheet Viewer است. این افزونه می تواند برای جاسازی صفحات گسترده Google ، پرونده های CSV ، پایگاه داده های MySQL ، نمودار جداول HTML و مستقیم تر در وب سایت شما استفاده شود..

تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که با استفاده از کد کوتاه ارائه شده به منبع منبع پیوند دهید و هرگونه تغییر در منبع به طور خودکار در وب سایت شما منعکس می شود. از نظر شخصی سازی بهترین راه حل نیست ، اما آیا می خواهید جداول و صفحه گسترده ای را که به طور منظم در جای دیگر توسط چندین مهمانی به روز می شود ، بررسی کنید..

افکار نهایی

همانطور که مشاهده می کنید ، انتخاب عالی از راه حل های جدول در دسترس کاربران WordPress است. هرکدام نقاط قوت و ضعف خود را دارند ، بنابراین مهم است که چند راه حل را آزمایش کنید تا ببینید کدام یک به بهترین وجهی برای نیازهای شما مناسب است.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me