هفت بهترین پلاگین منوی پاسخگو برای وردپرس (2020)

معاملات وردپرس


منوهای پیمایش یک مؤلفه اساسی هر وب سایت موفقی هستند. به عبارت ساده تر ، آنها به بازدید کنندگان كمك می كنند تا به اطراف خود بپردازند. این باعث بهبود جریان وب سایت شما می شود ، بازدید کنندگان را ترغیب می کنند برای مدت طولانی بیشتر در سایت خود بمانند ، بیشتر مطالب خود را مصرف کنند و به اهداف تبدیل شما ضربه بزنند – به عبارت دیگر.

بیشتر از این ، اگرچه ، منوهای ناوبری یک قطعه لاینفک از طراحی کلی سایت شما هستند – به هر حال ، آنها در هر صفحه منحصر به فرد نمایش داده می شوند. به یاد داشته باشید: یک منوی ناوبری از لحاظ تصویری چشمگیر می تواند یک وب سایت متوسط ​​را عالی به نمایش بگذارد ، و قطعاً برعکس نیز صادق است.

به همین ترتیب ، ساختن و یک ظاهر طراحی منوهای ناوبری شما تصمیمی برای انجام آسودگی نیست – از منظر زیبایی شناختی یا پیمایش..

خوشبختانه هزاران افزونه عالی برای کاربران WordPress وجود دارد. در این مقاله ، ما از آنها می خواهیم تا هفت مورد علاقه خود را برای شما به ارمغان بیاوریم. از آنجا که هر افزونه ای در این لیست کاملاً پاسخگو است ، کاربران دستگاه های تلفن همراه نیز می توانند از آنها لذت ببرند.

در اینجا می رویم ، هفت بهترین افزونه منوی پاسخگو برای وردپرس (از جمله افزونه های رایگان و حق بیمه).

به ترتیب خاصی …

1. UberMenu (19 دلار)

افزونه UberMenu

بیایید با شاید قدرتمندترین افزونه منو از همه شروع کنیم – UberMenu. تاکنون با توجه به بیش از 60،000 بارگیری ، این افزونه کاملاً محبوب است و در رده سوم برای پلاگینهای پرفروش CodeCanyon در همه زمان ها در رده سوم قرار دارد.

افزونه UberMenu به شما امکان می دهد برخی از زیباترین منوها را پیدا کنید که می توانید در دنیای وردپرس پیدا کنید. با نام “منوهای مگا” ، آنها می توانند بسیار پیچیده باشند ، و دارای سطح نامحدودی از منوهای فرعی برای بازدید کنندگان برای گشت و گذار در داخل آن هستند..

تصویری از یک منوی بزرگ UberMenu.

UberMenu به شما امکان می دهد تا تصاویر ، نمادها و توضیحات را به موارد منو اضافه کنید.

نقطه فروش اصلی افزونه محتوای پیشرفته ای است که می توانید به منوهای مگا خود اضافه کنید. برای مبتدیان ، این شامل تصاویر ، نقشه های Google و شبکه های ارسال وبلاگ است. UberMenu حتی می تواند محتوای وبلاگ را برای این شبکه ها بصورت دینامیکی و براساس متغیر مورد نظر شما – به طور مثال متغیر می تواند دسته پست ، نوع ارسال ، والدین یا نویسنده باشد. این افزونه همچنین به طور خودکار تصویر برجسته پست ها را به شبکه ها اضافه می کند ، و اطمینان از منوها همیشه به نظر می رسد.

فراتر از این ، UberMenu همچنین با ابزارک ها و کد کوتاه شخص ثالث ادغام می شود. این بدان معنی است که می توانید ویژگی های سایر افزونه ها را در منوهای خود گنجانید ، تا یک تجربه بازدید کننده حتی بهتر داشته باشید.

تصویری از نقشه Google و فرم تماس با ما در UberMenu گنجانده شده است

می توانید از UberMenu برای افزودن نقشه ها و فرم های تماس با منو استفاده کنید.

همانطور که انتظار دارید از افزونه ای که بر طراحی تأکید دارد ، UberMenu با گزینه های سفارشی سازی کاوش می کند. اینها شامل 25 مورد از محبوب ترین فونت های گوگل ، و همچنین اندازه فونت ها و رنگ های نامتناهی است. همچنین می توانید یک تصویر پس زمینه دلخواه را برای هر مورد از منو بارگذاری کنید.

با چنین تطبیق پذیری ، بخشیده می شوید که فکر می کنید ساخت این منوها دشوار خواهد بود. با این حال ، این به لطف سازنده شهودی افزونه نیست.

سازنده به شما امکان می دهد تا منوهای خود را با استفاده از شبکه های پاسخگو با حداکثر 12 ستون ایجاد کنید ، که می توانید آنها را با تعداد بلوک های محتوا جمع کنید. برای شخصی سازی این بلوک ها ، به سادگی روی موردی که می خواهید کلیک کنید ، و UberMenu گزینه های موجود برای آن را ارائه می دهد. همچنین می توانید منوی خود را در زمان واقعی از وردپرس Customizer مشاهده کنید – این عملکرد پیش نمایش زنده ارزشمند است.

UberMenu طیف متنوعی از انواع منوها و زیر منوها را ایجاد می کند. شما حتی می توانید آن را تنظیم کنید تا منوهای فرسوده مدرسه قدیمی را بسازید.

تصویری از پرواز UberMenu

از UberMenu استفاده کنید تا با انتخاب گزینه flyout ، منوهایی به سبک سنتی ایجاد کنید.

یا ، می توانید همه این موارد را بیرون بروید و انواع مختلفی از این گزینه ها را با هم مخلوط کرده و در یک منوی واحد – کل شیبانگ – قرار دهید.

تصویری از UberMenu با انواع مختلف محتوا.

یا ، از توانایی های کامل UberMenu استفاده کنید و از پروازها ، تصاویر پس زمینه متعدد و طیف وسیعی از دسته بندی مطالب استفاده کنید.

نتایج واقعاً خیره کننده هستند ، درست است؟ و حتی اگر بخواهید می توانید منوهای خود را به صورت عمودی تراز کنید. این منوها از ویژگیها و ویژگیهای یکسانی پشتیبانی می کنند ، اما با تراز عمودی.

تصویری از یک منوی عمودی ساخته شده با UberMenu.

آیا می خواهید در بالای صفحه صرفه جویی کنید؟ UberMenu خود را در کنار صفحه قرار دهید ، بدون اینکه ویژگی ها از بین بروند.

اکنون ، اگرچه UberMenu کاملاً پاسخگو است ، اما طراحی پیچیده منوهای مگا ممکن است باعث شود که آنها برای دستگاه های کوچکتر مناسب تر نباشند. اگر احساس می کنید این امر واقعیت داشته باشد ، توسعه دهندگان UberMenu افزونه رایگان منوی تلفن همراه: ShiftNav را در اختیار کاربران قرار داده اند. این به شما امکان می دهد منوهای ناوبری به سبک برنامه را برای کاربران تلفن همراه ایجاد کنید.

سرانجام ، شایان ذکر است که به دلیل محبوبیت غیرقابل انکار UberMenu ، توسعه دهندگان چهار برنامه افزودنی رسمی را منتشر کرده اند.

 • پسوند آیکن UberMenu – نمادهای FontAwesome 600 به علاوه را به منوهای خود معرفی کنید.
 • بسته پوستی UberMenu Flat – 30 پوسته جدید برای منوها.
 • پسوند شرط UberMenu – منطق مشروط برای منوهای بزرگ خود.
 • پسوند مهم UberMenu – منوها را به بالای صفحه لنگر می زند.

برنامه های افزودنی برای هر 8 دلار یا هر بسته 19 دلار در دسترس هستند.

2. حداکثر منوی مگا (رایگان)

افزونه منو مگا

عملکرد “منوی مگا” نسبتاً پیشرفته است ، به این معنی که معمولاً آن را فقط در پلاگین های حق بیمه خواهید یافت. با این حال ، اگر می دانید کجا را جستجو کنید ، می توانید به صورت رایگان آن را پیدا کنید.

معرفی Max Mega Menu ، یک افزونه عالی مگا عالی که از مخزن رسمی افزونه وردپرس موجود است. با نصب و فعال سازی افزونه ، منوهای وردپرس موجود شما به طور خودکار در منوهای مگا به روز می شوند.

تصویری از یک مگ مگا مگا در حال نمایش برخی از تصاویر.

منوهای مگا شما می توانید ساخت بسیار زیبا و خیره کننده – برای یک پلاگین رایگان بد نیست!

ساخت منوها آسان است ، با احترام از سازنده کشیدن و رها کردن. همچنین می توانید در زمان واقعی آنها را پیش نمایش کنید ، و بنابراین تصمیم گیری های یک ظاهر طراحی شده را در پرواز انجام دهید.

صحبت از یک ظاهر طراحی شده ، Max Mega Menu دارای گزینه های سفارشی سازی تقریباً بی پایان است. فونت ها ، اندازه ها ، رنگ ها و نمادها فقط نوک کوه یخی هستند که بیش از 100 مورد سفارشی از آن پشتیبانی می شوند. برخی از انیمیشن های جالب CSS3 نیز ساخته شده اند که باعث می شود منوها نیز روی چشم آسان تر شوند.

مانند هر افزونه منوی مگا ، همچنین می توانید منوهای بسیار پیچیده ای بسازید. شما می توانید چیزهای جالبی را به آنها اضافه کنید ، از جمله تصاویر و محتوای پویا (مانند نقشه) ، و به دلیل اینکه مگ مگا مگا به شما امکان می دهد ویدجت ها را به منوهای خود اضافه کنید ، حتی می توانید عملکرد سایر افزونه ها را ادغام کنید. این بدان معنی است که می توانید عملکردهایی مانند تقویم ها ، فیلم ها و فرم های تماس را درج کنید.

تصویری از یک مگ مگا مگا با تقویم ، فرم تماس و نقشه.

تصویر فقط چند ویدجت را می توانید به فهرست های خود اضافه کنید.

مهمتر از همه ، Max Mega Menu یکی از سریعترین افزونه های منوی مگا در اطراف است ، وزن آن کمتر از 2 کیلوبایت و با استفاده از سبک های محدود به یک پرونده CSS منفرد است..

اگر آنچه را که می بینید ، دوست دارید ، ارتقاء نسخه نسخه Pro را فقط با 19 دلار در نظر بگیرید. نسخه حرفه ای به شما امکان می دهد ویژگی های پرداخت WooCommerce و Easy Digital Download را از دیگر ویژگی های جالب به منوها اضافه کنید.

3. فوق العاده (22 دلار)

افزونه Superfly

اگر منوهای عمودی را به تراز سنتی افقی ترجیح می دهید ، افزونه Superfly را بررسی کنید. همچنین به عنوان یک صرفه جویی در فضا جذاب می شود و به شما امکان می دهد از ابعاد کامل صفحه استفاده کنید.

این با مخفی کردن منو در پشت دکمه ضامن در گوشه بالا حاصل می شود. با کلیک بر روی ، فهرست را مشاهده می کند ، و بازدید کنندگان را قادر به حرکت در وب سایت خود می کند – شما همچنین می توانید لنگر دائمی را در کنار صفحه انتخاب کنید ، اگرچه.

چرا ممکن است یک منوی تراز عمودی بخواهید؟ خوب ، برای مبتدیان ، آنها دوستانه تر موبایل هستند. همچنین کمتر با آنها روبرو می شوید و آنها را به یک وب سایت جالب توجه تبدیل می کند. و ، همانطور که انتظار دارید ، Superfly از گزینه های یک ظاهر طراحی شده فراوان پشتیبانی می کند ، که به شما کمک می کند این نوع منوی غیرمعمول را حتی جالب تر جلوه دهید.

تصویری از منوی Superfly سمت راست

منوهای فوق العاده از سمت صفحه نمایش به نمایش می روند.

این افزونه با یک کتابخانه نماد ، انواع قلم های Google و سفارشی سازی کامل رنگ ارسال می شود. همچنین می توانید تصاویر منو را برای منوهای خود بارگذاری کنید – از تصویر پس زمینه گرفته تا آرم نمایش داده شده در بالای منو. همچنین می توانید ابزارک ها یا کد کوتاه را از سایر افزونه ها ادغام کنید ، یا یک ظاهر طراحی شده HTML سفارشی ایجاد کنید. شما حتی می توانید طراحی ، شکل و قرارگیری دکمه ماشه را انتخاب کنید.

از آنجا که منوها به داخل صفحه باز می شوند ، حداکثر چهار سطح زیر منو پشتیبانی می شود. سطوح اضافی به همان اندازه خیره کننده به نظر می رسند و می توانند با یک ظاهر طراحی منحصر به فرد تنظیم شوند ، همانطور که در تصویر زیر نشان داده شده است.

تصویری از نمایه فرعی Superfly

Superfly به شما امکان می دهد برای هر سطح زیر منو خود طرح های منحصر به فردی ایجاد کنید.

از آنجا که این منوهای عجیب و غریب ممکن است متناسب با هر موقعیتی نباشد ، Superfly چندین صفحه تنظیمات هدفمند ارائه می دهد. در اینجا ، می توانید منوهای Superfly را برای گروههای خاص کاربر – مثلاً کاربران دسک تاپ – یا در صفحات خاص غیرفعال کنید.

یک ویژگی نهایی: همچنین می توانید دکمه های اشتراک گذاری اجتماعی را در انتهای منوهای خود اضافه کنید ، با پشتیبانی بیش از ده شبکه اجتماعی. با هر خوشبختی ، این منجر به سهام بیشتر اجتماعی برای محتوای شما خواهد شد.

4. منوی پاسخگو (رایگان)

افزونه منوی پاسخگو

اگر منوهای عمودی Superfly را دوست دارید اما بودجه ندارید ، ممکن است افزونه منوی پاسخگو شما را مورد توجه قرار دهد. این افزونه منوهای عمودی بسیار جذاب ایجاد می کند و می توانید به صورت رایگان از فهرست رسمی پلاگین ها بارگیری کنید.

برای یک افزونه رایگان ، پاسخگو منو با تعداد قابل توجهی از سفارشی سازی – بیش از 150 ، در واقع – ارسال می کند. این موارد شامل همه سفارشی سازیهای معمول – فونت ، اندازه ، تراز و رنگ – می شود و همچنین می توانید زمینه های سفارشی ، آرم ها و نمادها را بارگذاری کنید و به شما امکان می دهد یک لمس شخصی به منوهای خود اضافه کنید.

تصویری از منو ساخته شده با منوی پاسخگو

می توانید تصاویر پس زمینه و یک نوار جستجو را به فهرست های خود اضافه کنید.

این افزونه یک دکمه منوی ساده را در سمت راست بالای صفحه لنگر می زند و با کلیک بر روی این دکمه ، این منو با یک اثر انیمیشن زیبا به نمایش در می آید. از آنجا که منوها صفحه نمایش بیشتری را در مقایسه با Superfly به خود اختصاص می دهند ، هر سطح بعدی به جای خارج به سمت پایین باز می شود ، همانطور که در تصویر زیر مشاهده می شود.

تصویری که منوهای زیر را با منوی پاسخگو نشان می دهد

با کلیک ، موارد زیر منو به جای خارج باز می شوند.

از دیگر ویژگی های مفید می توان به عملکرد جستجوی منوها و امکان انتخاب اندازه صفحه در فهرست ها اشاره کرد.

اگر نسخه رایگان را دوست دارید ، نسخه حرفه ای $ 14.99 موجود است و عملکرد پیش نمایش زنده ، FontIcons و موارد منو متحرک را معرفی می کند.

5. منوی قهرمان (19 دلار)

پلاگین منوی قهرمان

ما دوباره با افزونه بعدی خود دوباره به منوهای مگا هستیم: منوی قهرمان. این افزونه دارای متنوع و تنوع زیادی از گزینه های سفارشی سازی است ، به این معنی که امکان ایجاد طرح های تقریباً بی پایان منو وجود دارد.

قهرمان منو با نمادهای 250 به علاوه رایگان ارسال می شود و می توانید منوها را با انتخاب 650 قلم و رنگهای نامحدود Google تنظیم کنید. برای کمک به کسانی از شما که فاقد استعداد طبیعی برای طراحی هستند ، 60 مجموعه رنگ خیره کننده را نیز پیدا خواهید کرد ، همانطور که توسط تیمی از طراحان گرافیک ماهر ایجاد شده است.

تصویری از Hero Menu

به تمام مطالب جالب شما می توانید به یک منوی قهرمان اضافه کنید

این افزونه به لطف رابط کاربری دلخواه خود ، ساخت منو را نیز ساخته است. همه چیز با کشیدن و کشیدن به شما امکان می دهد عمق بیشتری به منوها بیفزایید ، موارد منو را دوباره سفارش دهید و طرح را با سهولت تغییر دهید.

منوی قهرمان از کلیه محتوای منوی معمولی مگا – تصاویر ، فیلم ها ، نقشه ها و محتوای وبلاگ ، به علاوه کد کوتاه و ابزارک از سایر افزونه ها پشتیبانی می کند. با این حال ، Hero Menu با WooCommerce نیز سازگار است ، به این معنی که می توانید محصولات ، قیمت ها و تصاویر کوچک را به منوهای خود اضافه کنید. همچنین می توانید دکمه های به اشتراک گذاری رسانه های اجتماعی را به راحتی فعال کنید.

تصویری که WooCommerce و یکپارچه سازی منوی قهرمان را نشان می دهد

حتی می توانید محصولات WooCommerce را به منوی خود اضافه کنید.

این افزونه همچنین با قابلیت “منوی چسبنده” ارسال می شود ، به این معنی که همچنان در بالای صفحه لنگر می ماند ، حتی به عنوان یک بازدید کننده از صفحه پایین می رود. و هنگامی که Hero Menu بازدید کنندگان را با استفاده از دستگاه های کوچکتر تشخیص می دهد ، به طور خودکار منوها را به چیزی که سازگارتر با موبایل باشد متراکم می کند.

سرانجام ، بسته به نقش کاربر وردپرس ، هر منو را که بازدید کننده می بیند ، گزینش خواهد کرد – یک ویژگی مفید در صورت نیاز به ورود به سایت.

6. منوی پاسخگو WP (رایگان)

افزونه WP Responsive Menu

یکی دیگر از برنامه های رایگان بعدی: افزونه WP Responsive Menu ، که در ساخت منوهای تلفن همراه کشویی تخصص دارد.

از آنجا که این افزونه برای کاربران موبایل هدف قرار گرفته است ، بسیاری از ویژگی های اصلی آن به طور خاص به ویژگی های موجود در دستگاه های تلفن همراه اختصاص داده شده است. بازدید کنندگان می توانند با استفاده از حرکات کش رفتن ، در منوها حرکت کنند ، به علاوه می توانند صفحه های لمسی خود را برای بزرگنمایی بچسبانند.

همچنین می توانید یک منوی خاص برای تلفن همراه را برای بازدید کنندگان در دستگاه های کوچکتر تنظیم کرده و عناصر ناخواسته را غیرفعال کنید. بازدید کنندگان در دسک تاپ منوی پیش فرض را با لیست کامل گزینه ها مشاهده می کنند.

تصویری از افزونه WP Responsive Menu

می توانید منوها را برای حرکت در بالا یا چپ و راست صفحه تنظیم کنید. همچنین می توانید عرض منوها را – به صورت پیکسل یا به عنوان درصدی از اندازه صفحه نشان دهید.

گزینه های سفارشی سازی زیادی نیز وجود دارد. می توانید یک لوگو را برای منو بارگذاری کنید ، همچنین می توانید همه رنگ ها (پس زمینه ، متن و مرزها) و متن فهرست را تنظیم کنید. حتی می توانید یک عملکرد جستجوی ساده را در قسمت پایین منو وارد کنید.

مهمتر از همه ، راه اندازی فوق العاده ساده است ، به این معنی که فقط در چند دقیقه کوتاه می توانید راه اندازی و اجرا کنید.

7. WP Floating Menu Pro (17 دلار)

افزونه WP Floating Menu Pro

آخرین افزونه ای که در لیست امروز نمایش داده شده است یکی دیگر از جالب های دیگر – WP Floating Menu Pro. همانطور که از نام آن پیداست ، افزونه منوهای “شناور” را ایجاد می کند ، و از نظر ظاهری عالی هستند.

این افزونه دو نوع منو ایجاد می کند:

 • ناوبری یک صفحه ای
 • منوهای چسبنده – این نوع منو به چندین URL پیوند می زند ، مانند یک منوی معمولی وردپرس.

هیچ افزونه دیگری در این لیست ناوبری یک صفحه ای را ارائه نمی دهد ، بنابراین اجازه دهید روی آن تمرکز کنیم. وب سایتهایی که در یک صفحه ساخته شده اند ، آن را حدس زده اید ، ویژگی ناوبری یک صفحه ای را هدف قرار می دهد. این وب سایت ها معمولاً به چند بخش تقسیم می شوند – برای مثال ، ممکن است یک بخش درباره ما یا یک فرم تماس پیدا کنید.

تصویری از WP Floating Menu Pro

با کلیک کردن روی نمادها در سمت راست ، بازدید کنندگان می توانند به هر قسمت از یک وب سایت یک صفحه ای پرش کنند.

با منوهای ناوبری یک صفحه ، وقتی یک بازدید کننده روی یکی از نمادها کلیک می کند ، آنها به طور خودکار به آن قسمت از صفحه می روند. این بدان معنی است که از این منو برای حرکت به سمت بالا و پایین صفحه ، مستقیماً به بخشی که بازدید کننده می خواهد – منوی line درون خطی »استفاده می شود. عالی به نظر می رسد ، درست است?

فراتر از این ویژگی های جذاب ، WP Floating Menu Pro با بارهای سبک سفارشی سازی همراه است. برای مبتدیان ، 13 قالب از پیش ساخته وجود دارد که مجموعه ای از سبک های دکمه ، رنگ بندی و جلوه های انیمیشن را شامل می شوند. با این حال ، هر الگوی کاملاً قابل تنظیم است – به علاوه ، می توانید سبک خود را از ابتدا بسازید ، بنابراین می توانید منوها را به سبک سایت خود تنظیم کنید.

با داشتن دکمه های کوچکتر در این منوها ، نمادها یک عنصر مهم در طراحی هستند و افزونه با سه مجموعه حمل می شود: Dash Icons ، Icon های FontAwesome و General Icons. WP Floating Menu Pro همچنین با منوهای سازگار با تلفن همراه حمل می شود ، که می توانید با لمس یک دکمه آن را فعال کنید.

افکار نهایی

که نتیجه گیری ما از بهترین افزونه های منوی پاسخگو برای وردپرس است. افزونه های نمایش داده شده در این لیست انواع مختلف منو را پشتیبانی می کند – منوهای مگا ، منوهای عمودی ، منوهای دوستانه برای موبایل و منوهای یک صفحه ای.

کدام یک برای وب سایت شما مناسب است؟ خوب ، بستگی دارد انتخاب افزونه منوی مناسب یک تصمیم مهم است ، زیرا منوها یک عملکرد مهم – پیمایش را ارائه می دهند – و بخشی اساسی از زیبایی شناسی سایت شما هستند. به عبارت دیگر ، وقت خود را بگذرانید و مطمئن شوید که این تصمیم را به درستی می گیرید.

من شخصاً عاشق سبک منوها هستم – آنها به توجه توجه می كنند ، به علاوه می توانید چیزهای جالبی را به آنها اضافه كنید. با این حال ، آنها احتمالاً برای وب سایتهایی که صفحات مختلف زیادی دارند مناسب هستند. وب سایت هایی که یک منوی ناوبری واقعاً جامع مورد نیاز است.

از طرف دیگر ، منوهای سبک عمودی برای وب سایتهایی که باید حداکثر استفاده از فضا را داشته باشند ایده آل هستند. این منو در پشت ضامن پنهان است ، به این معنی که محتوای شما تمام صفحه را پر می کند – مناسب برای وب سایت هایی که دارای یک تصویر یا فیلم تمام صفحه هستند.

با داشتن افزونه های رایگان در هر دسته ، توصیه من این است که چند سبک مختلف از فهرست را امتحان کنید تا ببینید کدام یک را ترجیح می دهید. سپس ، هنگامی که می دانید کدام سبک را دوست دارید ، برخی از گزینه های حق بیمه را ارزیابی کنید تا تعیین کنید از کدام افزونه می خواهید برای پیشروی استفاده کنید. با وجود بسیاری از ویژگی ها و ویژگی های اضافی ، گزینه های حق بیمه واقعاً برش از گزینه های رایگان است.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map