هفت بهترین پلاگین برای کلون / کپی یک وب سایت وردپرس (2020)

معاملات وردپرس


کلون کردن یک وب سایت وردپرس نه تنها از پشتیبان گیری از آن ، بلکه بازیابی مجدد آن در مکان جدید نیز شامل می شود.

صاحبان وب سایت ها معمولاً وقتی وب میزبان را تغییر داده اند به این روش کپی می کنند و نیاز به بازیابی وب سایت خود در یک سرور جدید دارند و بسته به تنظیم شما ، ممکن است مجبور شوید در صورت تغییر نام دامنه خود نیز این کار را انجام دهید..

با کلون کردن یک وب سایت زنده در یک محیط صحنه بندی ، می توانید قبل از فشار آوردن آنها به وب سایت زنده خود ، با خیال راحت به روزرسانی ها را انجام دهید ، در حالی که داشتن یک نسخه دقیق از وب سایت شما برای انجام آزمایش های عمومی نیز عالی است.

WordPress یک راهنمای مفید دارد که به شما نشان می دهد که چگونه WordPress را به صورت دستی حرکت دهید. کپی دستی وب سایت خود در یک مکان دیگر دشوار نیست ، اما روند تهیه نسخه پشتیبان از پایگاه داده و پرونده های WordPress شما ، و بازیابی آنها در یک مکان جدید ، می تواند زمان بر باشد.

به همین دلیل بیشتر صاحبان وب سایت از یک افزونه وردپرس برای ایجاد یک کلون از وب سایت خود استفاده می کنند. افزونه های مهاجرت وردپرس روند کپی و انتقال وب سایت وردپرس را به یک مکان جدید ساده می کند. این افزونه ها بسیار محبوب هستند که بسیاری از آنها در میلیون ها وب سایت وردپرس فعال هستند.

در این مقاله ، هفت افزونه عالی وردپرس را برای کلون کردن و کپی کردن وردپرس به شما نشان خواهم داد.

1. تکثیر (رایگان / 59 دلار به علاوه)

Duplicator یک افزونه محبوب وردپرس است که به شما در حرکت و کلون کردن وب سایت های وردپرس کمک می کند.

در داخل این افزونه ، از نسخه پشتیبان ها به عنوان بسته ها یاد می شود ، و هنگامی که شما یک بسته جدید را ایجاد می کنید ، می توانید از پشتیبان گیری پرونده ها و جداول پایگاه داده استفاده کنید. همچنین گزینه ای برای شما وجود دارد که اطلاعات سرور MySQL مقصد را از قبل در پرونده پشتیبان خود پر کنید.

Duplicator اسکن وب سایت شما را تکمیل می کند تا مطمئن شوید همه چیز درست نیست ، همچنین فایل های بزرگی را که می توان از نسخه پشتیبان تهیه کرد ، برجسته می کند.

این ممکن است هنگام استفاده از نسخه رایگان ضروری باشد ، زیرا تنها از پشتیبان گیری تا اندازه 500 مگابایت پشتیبانی می کند. علاوه بر این ، فقط به شما امکان می دهد فایل ها را از سرور وب سایت خود تهیه کنید و به همین دلیل ، اگر می خواهید با استفاده از FTP ، یا از یک سرویس ذخیره سازی ابری مانند Dropbox ، Google Drive ، Microsoft OneDrive یا دیگر ، به Duplicator Pro ارتقا دهید. آمازون S3.

اسکن تکثیر

اگر می خواهید یک وب سایت بازیابی کنید ، باید فایل پشتیبان بایگانی و فایل مربوطه installer.php را بارگیری کنید و آنها را در مکان جدید بارگذاری کنید. وردپرس نیازی به نصب در محل جدید ندارد ، زیرا نصب کننده این کار را انجام می دهد ، اما اگر قبلاً این کار را نکرده اید ، باید بانک اطلاعاتی را ایجاد کنید.

نسخه رایگان Duplicator راه حل مناسبی برای کسانی است که دارای یک وب سایت کوچک با اندازه 500 مگابایت هستند ، اما وب سایت های مستقر باید ارتقا دهند.

علاوه بر حذف محدودیت اندازه فایل پشتیبان ، Duplicator Pro از ویژگی های مفید بسیاری برای کمک به وب سایت های بزرگتر برخوردار است. این شامل پشتیبانی از وردپرس چند منظوره ، چند رشته ای می شود ، بنابراین بکاپ ها سریعتر پردازش می شوند و پشتیبانی از پایگاه های داده بزرگتر نیز انجام می شود. همچنین این امکان را به شما می دهد تا از داخل منطقه ایجاد بسته ، بانک اطلاعاتی جدید و کاربران را در cPanel ایجاد کنید.

یک مجوز شخصی برای Duplicator Pro 59 دلار هزینه دارد و برای سه وب سایت به مدت یک سال پشتیبانی و به روزرسانی می کند. اگر با مجوز فری لنسر با 79 دلار به روزرسانی کنید ، پشتیبانی را به 15 وب سایت افزایش می دهید و همچنین ویژگی های اضافی مانند برنامه های ساعت ، نام تجاری نصب و نصب نمک و تعویض کلید را باز می کنید..

بسته Duplicator تکمیل شد

Duplicator یک افزونه مفید وردپرس است که به شما کمک می کند وب سایت های کوچک را با سهولت کپی کنید. هیچ راهی برای بازیابی بک آپ از راه دور در یک مکان خاص وجود ندارد ، اما روند ترمیم هنوز به طور قابل توجهی سریعتر از کپی دستی یک وب سایت است.

کسانی از شما که دارای وب سایتهای مستقر هستند باید ارتقاء به نسخه حرفه ای را در نظر بگیرند ، زیرا بهتر است برای اداره وب سایت های بزرگتر مناسب باشید و گزینه های ذخیره سازی بیشتری نیز به شما ارائه می دهد.

2. UpdraftPlus (رایگان / 30 دلار به علاوه)

به راحتی می توان فهمید که چرا UpdraftPlus یکی از محبوب ترین راه حل های پشتیبان وردپرس در بازار است.

با وجود رایگان برای بارگیری ، UpdraftPlus ویژگی های بسیاری را ارائه می دهد که راه حل های پشتیبان جایگزین برای آنها شارژ می شود. به عنوان مثال ، این امکان را به شما می دهد تا چندین نسخه پشتیبان را به صورت روزانه از طریق FTP به سرویس UpdraftVault خود ، و بیش از ده ها سرویس ذخیره سازی ابر برنامه ریزی کنید..

شما دقیقاً می توانید از چه نسخه پشتیبان تهیه کنید ، و از پشتیبان گیری افزایشی نیز پشتیبانی می کند.

برنامه پشتیبان گیری UpdraftPlus

عملکرد وب سایت های کلونینگ و مهاجرت به عنوان نسخه های برتر در دسترس است.

سرویس کلون سازی UpdraftClone به شما امکان می دهد یک وب سایت کلون شده ایجاد کرده و آن را در سرورهای UpDraftPlus ذخیره کنید. این گزینه مناسب برای کسانی است که به مرحله بندی وب سایت یا محیط آزمایش نیاز دارند.

برای استفاده از UpdraftClone ، باید نشانه خریداری کنید. كلون كردن يك وب سايت و يك علامت آن را براي يك هفته براي يك هفته هزينه آن دارد. پنج نشانه ، که وب سایت کلون شده شما را حدود یک ماه نگه می دارد ، می توانید با هزینه یکبار 15 دلار یا اشتراک ماهانه 12 دلار خریداری کنید.

افزونه مهاجر این شرکت UpdraftMigrator نام دارد. با خرده فروشی از 30 دلار ، می توان از آن استفاده کرد تا وب سایت شما به هر URL سفارشی تبدیل شود ، و از آنجایی که شما از سرورهای UpdraftPlus استفاده نمی کنید ، محدودیتی در تعداد مهاجرت های شما وجود ندارد..

ابزار مهاجرت یک ویژگی جستجو و جایگزینی دارد ، بنابراین می توانید URL ها را جایگزین کنید و تغییرات دیگری را انجام دهید تا مکان جدید وب سایت وردپرس خود را منعکس کند.

پشتیبان گیری از UpdraftPlus

UpdraftPlus یک راه حل خارق العاده برای تهیه نسخه پشتیبان از وب سایت است ، اما اگر به دنبال کلون سازی یا جابجایی وب سایت هستید ، باید پول خرج کنید. اگر در حال بارگیری وب سایت های WordPress به طور مکرر هستید ، UpdraftClone برای آزمایش مفید است ، اما UpdraftMigrator گزینه بهتری است – و فقط 30 دلار هزینه دارد.

UpdraftMigrator نیز با UpdraftPlus Premium درج شده است. خرده فروشی از 84 دلار ، برنامه های حق بیمه همه برنامه های افزودنی UpdraftPlus را با اشتراک یک سال در سرویس طاق ها و نشانه های UpdraftClone آنها قفل می کند..

3. مهاجرت WP همه در یک (رایگان)

All-in-One WP Migration یک افزونه مهاجرت وردپرس کاربرپسند است که از حداکثر محدودیتهای بارگذاری پرونده در بسیاری از شرکتهای میزبان وب سایت عبور می کند. این کار را با بارگذاری در قطعات انجام می دهد.

وقتی از وب سایت خود نسخه پشتیبان تهیه می کنید تا در مکان دیگری کپی کنید ، می توانید متن را بیابید و جایگزین کنید. این برای تغییر URL های وب سایت در فایل پشتیبان به مکان جدید مفید است.

همچنین می توانید مواردی از قبیل نظرات اسپم ، پرونده های رسانه ای و ارسال مجدد از نسخه پشتیبان را حذف کنید. با این وجود هیچ راهی برای جدا کردن جداول یا پرونده های پایگاه داده خاص وجود ندارد.

برای بازیابی وب سایت ، شما فقط باید WP Moving-All-One WP را در وب سایت دیگر وردپرس فعال کنید و وارد کردن فایل پشتیبان از روشی که انتخاب کردید برای تهیه نسخه پشتیبان از آن انتخاب کنید..

صادرات یک سایت در بارگیری مهاجرت WP همه در یک

مهاجرت همه در یک WP یک راه حل مناسب برای کسانی است که می خواهند یک وب سایت کوچک وردپرس را جابجا کنند. متأسفانه ، شما نمی توانید پتانسیل واقعی افزونه وردپرس را بفهمید ، مگر اینکه پول زیادی خرج کنید ، زیرا بیشتر عملکردها فقط از طریق پسوندهای ممتاز در دسترس هستند.

اگر می خواهید یک نسخه پشتیبان از سرور خود بازیابی کنید و یا محدودیت واردات 512MB را حذف کنید ، می بایست فرمت نامحدود را با قیمت 69 دلار خریداری کنید. اگر می خواهید از طریق FTP بکاپ خود را صادر و وارد کنید ، 99 دلار هزینه دارد.

اضافه کردن پشتیبانی از WordPress Multisite 199 دلار است و افزودن پشتیبانی از ده ها سرویس ذخیره سازی ابری برای شما 99 دلار در هر وب سایت ذخیره سازی ابر هزینه خواهد کرد.

نسخه پشتیبان تهیه مهاجرت همه در یک WP را بارگیری کنید

شکی نیست که All-in-One WP Migration یک راه حل همه جانبه برای کلون سازی و مهاجرت وردپرس است. نسخه رایگان این افزونه برای وب سایت های کوچک وردپرس زیر 512MB مناسب است ، اما بیشتر صاحبان وب سایت ها برای باز کردن تمام ویژگی های مورد نیاز برای راه اندازی خود ، مجبور هستند چند صد دلار خرج کنند..

4. BackupBuddy (به علاوه 80 دلار)

BackupBuddy یک راه حل محبوب پشتیبان تهیه شده برای وردپرس است که در سال 2010 راه اندازی شد. این افزونه به شما امکان می دهد که از چه نسخه های پشتیبان تهیه شده استفاده کنید ، و به شما امکان می دهد فایل زیپ را بارگیری کنید و از چندین نسخه ذخیره سازی ابری از جمله Amazon S3 ، Google Drive و Dropbox بارگیری کنید..

از نسخه های پشتیبان برنامه ریزی شده پشتیبانی می شود ، و در طول هر اسکن ، نرم افزارهای مخرب ، هک ها ، فایل های حذف شده ، خطاهای کاربر و موارد دیگر را بررسی می کند ، در حالی که با یک کلیک بازیابی مجدد وب سایت های شما نسیم می شود.

ImportBuddy

از ابزار ImportBuddy می توان برای کلون کردن وردپرس ، مهاجرت وردپرس یا ایجاد یک منطقه صحنه گذاری وب سایت استفاده کرد.

تمام کاری که شما باید انجام دهید بارگذاری importbuddy.php در محل جدید شما با پرونده zip backup است. هنگام نصب برنامه ، می توانید اطلاعات جدید پایگاه داده و URL جدید خود را وارد کنید.

ایجاد یک نسخه پشتیبان در BackupBuddy

یک مجوز واحد برای BackupBuddy به قیمت 80 دلار فروخته می شود که علاوه بر یک سال بروزرسانی و پشتیبانی ، 1 گیگابایت از BackupBuddy Stash و یک سال دسترسی به Stash Live را به شما اهدا می کند..

همه راه حل های پشتیبان گیری و مهاجرت وردپرس دارای جوانب مثبت و منفی است ، اما من معتقدم BackupBuddy یکی از بهترین موارد گرد است ، زیرا پشتیبان گیری خودکار ، بسیاری از گزینه های سفارشی سازی ، اسکن امنیتی و ابزاری ویژه برای وارد کردن و کلون سازی را ارائه می دهد..

5. WP مهاجرت DB (رایگان / 99 دلار به علاوه)

WP Migrate DB یک ابزار پشتیبان گیری و مهاجرت ساده وردپرس است که به شما امکان می دهد پایگاه داده WordPress خود را صادر کنید. این یک جایگزین عالی برای پشتیبان گیری از طریق phpMyAdmin است ، زیرا به شما امکان می دهد نظرات هرزنامه ، گذرا و ارسال نسخه های دیگر را حذف کنید.

یک ابزار یافتن و جایگزین همچنین به شما امکان می دهد پایگاه داده صادر شده را تغییر دهید بدون اینکه روی وب سایت زنده شما تأثیر بگذارد.

همانطور که از تصویر زیر مشاهده می کنید ، برای باز کردن قفل تمام ویژگی ها ، باید به WP Migrate DB Pro ارتقا دهید.

WP مهاجرت DB

WP Migrate DB Pro به شما امکان می دهد پرونده های SQL را وارد کنید – چیزی که از نسخه رایگان آن کاملاً گم شده است. همچنین به شما امکان می دهد داده ها را از یک وب سایت دیگر وردپرس بکشید و داده ها را به یک وب سایت راه دور وردپرس فشار دهید. این یک ویژگی خارق العاده است که به شما در کلون کردن وب سایت ها و ایجاد مناطق مرحله بندی و تست وب سایت کمک می کند.

مهاجرت را می توان از خط فرمان با استفاده از افزونه CLI انجام داد. افزونه و فایل های رسانه ای افزونه و فایلهای رسانه می توانند برای فشار و کشیدن فایلهای تم ، فایلهای افزونه و فایلهای رسانه ای استفاده شوند.

یک افزونه ابزار Multisite نیز موجود است که پشتیبانی از WordPress Multisite را نیز اضافه می کند.

WP Migrate DB Pro خط فرمان

مجوز شخصی برای WP Migrate DB Pro با 99 دلار هزینه می کند و دارای یک سال پشتیبانی و به روزرسانی است. این مجوز عملکرد واردات ، فشار و کشیدن را باز می کند.

برای باز کردن قفل چهار افزونه موجود ، باید از 199 دلار به مجوزهای توسعه دهنده بپیوندید که این امر باعث افزایش استفاده به 30 وب سایت می شود و کلیه قابلیت ها را در دسترس شما قرار می دهد..

اگر شما قبلاً به طور دستی پرونده های SQL را بین نصب های وردپرس انتقال داده اید ، نسخه رایگان WP Migrate DB می تواند به شما کمک کند تا آنچه را که به پرونده پشتیبان SQL اضافه شده است ، انتخاب کنید. با این حال ، من شما را تشویق می کنم تا نسخه حرفه ای را بررسی کنید زیرا ویژگی های فشار و کشش خارق العاده است.

بررسی دقیق ما در مورد WP Migrate DB Pro را بررسی کنید تا اطلاعات بیشتری در مورد کارهایی که می تواند انجام دهد داشته باشد.

6. مرحله بندی WP (رایگان / 89 دلار به علاوه)

WP Staging یک افزونه وردپرس مهاجرت و کلونینگ با یک منطقه تنظیمات است که به شما امکان می دهد بار CPU ، حد کپی پرونده و حد پرس و جو از کپی پایگاه داده را تغییر دهید..

هنگامی که می خواهید یک محیط صحنه بندی جدید ایجاد کنید ، می توانید از کدام دسته از پایگاه های داده و پوشه های وردپرس نسخه پشتیبان تهیه کنید. محیط صحنه یک پیام اعلان در نوار مدیریت وردپرس به شما یادآوری می کند که وب سایت مرحله بندی را مشاهده می کنید.

در نسخه رایگان ، وب سایت مرحله بندی به عنوان زیر پوشه اصلی نصب وردپرس شما ایجاد می شود. در نسخه حرفه ای ، می توانید وب سایت مرحله بندی خود را از راه دور با تعیین اطلاعات دیتابیس ، URL و دایرکتوری هدف برای مکان جدید نصب کنید.

WP Ston Cloning

اگر می خواهید وب سایت خود را به دامنه جداگانه کلون کنید ، WP Staging Pro الزامی است. multisite WordPress در این نسخه پشتیبانی می شود ، و می توانید برای دسترسی به وب سایت مرحله بندی خود ، نقش های کاربر سفارشی را تنظیم کنید.

WP Staging Pro از 89 یورو در دسترس است. یکی از بهترین ویژگی های نسخه حرفه ای این است که شما می توانید کل وب سایت مرحله بندی خود را به یک وب سایت زنده فشار دهید.

ایجاد سایت جدید استیشن در WP Staging

نسخه رایگان WP Staging برای تنظیم یک محیط تست برای امتحان کردن افزونه ها و مضامین جدید WordPress مناسب است.

اگر به دنبال کپی کردن یک وب سایت وردپرس در یک مکان جدید یا ایجاد یک منطقه صحنه برای انجام به روزرسانی وب سایت هستید ، WP Staging Pro انتخاب بهتری است.

7. XCloner (رایگان)

XCloner یک افزونه پشتیبان گیری و بازیابی وردپرس است که 100٪ رایگان برای استفاده دارد.

این افزونه کنترل کاملی در مورد نحوه تولید نسخه پشتیبان تهیه می کند. می توانید مکان تهیه نسخه پشتیبان را تعیین کنید و جداول و پرونده ها را انتخاب کنید ، اما گزینه های مفیدی نیز وجود دارد ، مانند بک آپ گیری خودکار قبل از انجام به روزرسانی وردپرس و گزینه ای برای تهیه پشتیبان از جداول بانک اطلاعاتی وردپرس.

محدودیت ها را می توان در بک آپ ها اعمال کرد ، و می توانید بطور خودکار نسخه های پشتیبان قدیمی تر از یک تاریخ خاص را حذف کنید. پشتیبان گیری را می توان در قالب zip دریافت کرد ، یا از طریق FTP یا سرویس های ذخیره سازی ابری مانند Google Drive ، Amazon S3 و Dropbox از آنها نسخه پشتیبان تهیه کرد..

گزینه های سیستم XCloner

پشتیبان گیری می تواند با استفاده از اسکریپت بازیابی xcloner_restore.php در مکان جدید شما بازیابی شود. پس از بارگذاری اسکریپت ، می توانید مسیر هدف و پشتیبان خاص را که می خواهید در آنجا بازیابی کنید ، تعریف کنید.

برای تنظیم جدید شما باید اطلاعات پایگاه داده هدف وارد شود و می توانید در این مرحله نیز جستجو انجام دهید و جایگزین کنید.

این افزونه همچنین می توانید پرونده wp-config.php را در محل جدید به روز کنید و به طور خودکار حذف اسکریپت بازیابی و پوشه پشتیبان موقت را حذف کنید.

بازیابی نسخه پشتیبان در XCloner

XCloner یک راه حل عالی برای تهیه نسخه پشتیبان از وب سایت شما و کپی کردن آن در یک مکان دیگر است.

بارگیری و استفاده رایگان است ، و به شما امکان کنترل کامل در روند مهاجرت و نحوه پیکربندی وب سایت هدف را می دهد. توصیه شده.

سخنان محترم

در طول تحقیق ما ، با بسیاری از راه حل های کلیدی مهاجرت و کلونینگ وردپرس مواجه شدیم که فقط لیست ما را از دست داده اند. در این بخش ، من می خواهم به چند افزونه خوب اشاره کنم که ممکن است بخواهید آنها را نیز در نظر بگیرید.

WP Stagecoach یک سرویس عالی استیج وردپرس است که می تواند برای ایجاد نسخه ای از وب سایت شما در سرورهای WP Stagecoach استفاده شود. تنظیم بسیار سریع است ، و پس از انجام تغییرات خود ، می توانید با کلیک روی یک دکمه ، آنها را در وب سایت زنده خود اعمال کنید. قیمت گذاری از 120 دلار در سال شروع می شود.

WPvivid Backup Plugin یک نسخه پشتیبان فوق العاده است و راه حلی را برای استفاده مجدد در اختیار شما قرار می دهد. این برنامه از FTP و فضای ذخیره سازی ابری برای پشتیبان گیری پشتیبانی می کند ، و دارای یک ابزار انتقال خودکار برای کمک به شما برای انتقال وب سایت ها به یک مکان جدید است..

مهاجرت خودکار در افزونه پشتیبان گیری WPvivid

یکی دیگر از افزونه های رایگان مهاجرت وردپرس که باید در نظر بگیرید Migrate Guru است. این افزونه توسط BlogVault ساخته شده است تا به صاحبان وب سایت کمک کند وب سایت های خود را به یک میزبان جدید منتقل کنند. همچنین از انتقال FTP پشتیبانی می کند ، بنابراین می توانید از آن برای جابجایی وب سایت خود در هر نقطه استفاده کنید.

پشتیبان گارد یک راه حل پشتیبان مفید نیز است. نسخه رایگان به شما امکان می دهد از رایانه های شخصی یا Dropbox نسخه پشتیبان تهیه کنید. نسخه حرفه ای از 25 دلار عقب می ماند.

به روزرسانی ، ویژگی مهاجرت آنها را باز می کند ، که می تواند برای انتقال پایگاه داده و فایل های وردپرس شما به یک مکان جدید استفاده شود. همچنین URL ها می توانند در طی روند مهاجرت تغییر کنند تا مکان جدید وب سایت شما را منعکس کنند.

افکار نهایی

پلاگین های بسیار خوبی برای وردپرس در بازار وجود دارد که می تواند به شما در کپی و مهاجرت وب سایت های وردپرس کمک کند.

XCloner یک نقطه شروع عالی است زیرا 100٪ استفاده از آن رایگان است. این برخلاف بسیاری از راه حل های دیگر است که بسیاری از ویژگی ها را به نسخه های حرفه ای محدود می کند. البته اگر به طور مرتب وب سایت های وردپرس را از یک مکان به مکان دیگر منتقل می کنید ، ارزشمند است برای بدست آوردن بهترین راه حل مقداری پول خرج کنید.

مثل همیشه ، من شما را تشویق می کنم تا حد ممکن بسیاری از این افزونه های کلونینگ و مهاجرت را آزمایش کنید. این به شما کمک می کند تا ببینید که کدام یک از شما مناسب تر است ، آیا شما به دنبال ایجاد یک وب سایت آزمایش ساده یا منطقه ای هستید که نیاز به هل دادن و کشیدن به یک وب سایت زنده داشته باشد یا اگر وب سایت خود را به یک هاست جدید وب مهاجرت می کنید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me