ملزومات SEO WordPress – همه چیزهایی که باید بدانید!

معاملات وردپرس


تقریباً همه می خواهند وب سایت یا وبلاگ وردپرس خود در گوگل رتبه خوبی کسب کنند – امیدوارم در صدر صفحه اول باشد. برای این کار ، باید حداقل ملزومات SEO WordPress را بیاموزید.

این جایی است که این منبع بازی می شود! به راهنمای کامل مبتدی SEO WordPress SEO خوش آمدید ، جایی که ما همه چیزهایی را که می خواهید بدانید انجام خواهیم داد – بدون اینکه هیچ شکافی باقی بماند!

بعد از خواندن این راهنما ، شما دقیقاً می دانید که وجوه SEO WordPress SEO چیست ، چگونه وب سایت خود را برای موتورهای جستجو بهینه کنید و چه کارهایی را بصورت غیر رسمی انجام دهید تا شانس یافتن مخاطبان مورد نظر خود را بهبود بخشید.

در اینجا فهرست مطالب ذکر شده است:

 • سئو در صفحه
  • با میزبانی وب شروع کنید
  • یک گواهی SSL دریافت کنید
  • سایت خود را با کنسول جستجوی Google ادغام کنید
  • تنظیمات اصلی WordPress خود را به ترتیب سفارش دهید
  • موضوعی را تهیه کنید که آماده SEO باشد
  • این افزونه های SEO را نصب کنید
  • محتوا را با سئو در ذهن ایجاد کنید
  • چگونه می توان مایل اضافی را طی کرد
 • سئو خارج از صفحه
  • نورد توپ را با سهام اولیه دریافت کنید
  • از Quora پیوند بگیرید
  • ارسال به سایت های اخبار اجتماعی
  • به گروه های فیس بوک بپیوندید
  • به افرادی که ذکر کرده اید دسترسی پیدا کنید
  • به شبکه خود دسترسی پیدا کنید
  • Influencers را در توییتر برچسب کنید
  • ارسال مهمان
 • لیست چک سئو وردپرس

Contents

ملزومات سئو وردپرس: دو طرف سکه

بیایید با Biggie شروع کنیم:

دو عنصر به سئو وجود دارد: در صفحه و خارج از صفحه.

احتمالاً شما این اصطلاحات را چندین بار شنیده اید ، اما درک اینکه منظور آنها واقعاً مهم است ، تسلط بر ملزومات SEO WordPress SEO است.

 • سئو در صفحه هر کاری است که شما در وب سایت وردپرس خود انجام می دهید تا رتبه آن را ارتقا دهید. این به معنای بهینه سازی تنظیمات ، انتشار مطالب ، نصب افزونه های مفید SEO ، گرفتن یک موضوع دوست داشتنی برای SEO و غیره است. هر عنصر کوچک در کلیه سئو در صفحه شما کمک می کند.
 • سئو خارج از صفحه همه کارهایی است که شما در خارج از وب سایت خود انجام می دهید. این امر معمولاً شامل مواردی مانند تبلیغ مطالب شما در رسانه های اجتماعی ، دریافت پیوند از سایت های دیگر ، انجام امور تبلیغاتی سرد برای ترغیب سایر وبلاگ نویسان برای ذکر مطالب شما و غیره است..

نکته بسیار مهم در اینجا این است که سئو درون صفحه ای و خارج از صفحه هر دو برای نتایج شما ضروری هستند.

چیزی شبیه به این است:

وردپرس سئو: سئو درون صفحه ای در مقابل سئو خارج از صفحه

هیچ کس بدون دیگری نمی تواند وجود داشته باشد. نه اگر می خواهید واقعاً نتایج ارزشمندی کسب کنید.

با این حال ، اگر مجبور شدم انتخاب کنم که کمی مهمتر بود ، آن را به صورت SEO در صفحه می باشد. خوب است ، زیرا همه این موارد تحت کنترل شماست! بیایید با این کار شروع کنیم:

فصل اول: تسلط بر جستجوگرها در صفحه

در اینجا هر کاری که می توانید در وب سایت وردپرس انجام دهید برای بهتر شدن رتبه بندی آن است:

1. با میزبانی وب شروع کنید ?

میزبانی وب جنبه SEO زیادی در صفحه ندارد. با این حال ، در حقیقت یکی از مهمترین عناصر درست شدن است.

من خطر می کنم این را بگویم ، حتی اگر شما موفق به بدست آوردن همه موارد دیگر شوید ، اگر از یک میزبان زیرمجموعه استفاده کنید سئو SEO شما رنج می برد.

به همین دلیل است:

 • میزبان خوب = خرابی کم. اگر سایت شما بسیار پایین است ، رتبه خوبی نخواهد یافت. از این گذشته ، چرا Google سایتی را که بیشتر اوقات در دسترس نیست قرار می دهد؟ یک میزبان خوب به شما زمان خوبی می دهد – تقریباً در محدوده 99.99٪.
 • میزبان خوب = سرعت سایت خوب. نکته دیگر که یک عامل SEO برای Google است سرعت سایت شما (یا زمان بارگذاری) است. اگر سایت شما بار زیادی را بارگیری می کند ، Google آن را دوست ندارد. میزبان های خوب عملکرد خوبی دارند.
 • میزبان خوب = امنیت بهتر. بدترین اتفاقی که برای شما ممکن است SEO SEO داشته باشد دریافت پیام از گوگل مبنی بر هک شدن سایت شما است و بنابراین اکنون “موقتی” از فهرست Google حذف شده است. من می گویم که در نقل قول ها از این ممنوعیت موقت ممکن است گاهی برای ماه ها در شما بماند. میزبان های خوب شما را از هک های رایج محافظت می کنند ، یا به شما در بهبود سریع کمک می کنند.
 • میزبان خوب = SSL به صورت رایگان. گوگل صراحتاً اظهار داشته است كه سایتهای فاقد SSL رتبه مناسبی خواهند داشت. ما در مورد شماره SSL در شماره 2 بحث می کنیم.

دلایل بسیار دیگری برای به دست آوردن میزبان خوب وجود دارد ، و بیشتر آنها حتی مربوط به SEO نیستند. بنابراین ، اگر از میزبان خود مطمئن نیستید ، این باید اولین سفارش شما باشد – توصیه های ما را اینجا ببینید.

2. دریافت گواهینامه SSL ?

یک گواهی SSL (Secure Sockets Layer) به وب سایت شما اجازه می دهد پیوند رمزگذاری شده بین سرور وب و مرورگر بازدید کننده شما برقرار کند. این اطمینان می دهد که هیچ کس از آنچه بازدید کننده در سایت شما انجام می دهد یا اطلاعاتی را که آنها وارد می کنید (فرم ها ، سبد تجارت الکترونیکی و موارد دیگر) در حال شنیدن استراق سمع نیست..

اخذ SSL برای سایت شما به دلایل مختلف (امنیت رئیس آنها) این روزها ضروری است. Google همچنین راه خود را برای ترغیب وب مسترها برای دریافت SSL با اساساً مجازات سایتهایی که هنوز آنها را ندارید ، مجازات می کند.

بنابراین ، اگر SSL ندارید ، نمی توانید به پتانسیل رتبه بندی کامل خود برسید.

خوشبختانه ، دریافت SSL معمولاً شامل 0 دلار است و تنظیم آن نیز ساده است. در اینجا لیستی از شرکتهای میزبان ارائه دهنده آسان ادغام SSL وجود دارد.

3. سایت خود را با کنسول جستجوی Google (GSC) ادغام کنید ?

کنسول جستجوی Google (سابقاً Google Webmaster Tools) ابزاری رایگان برای وب مستر ها برای نظارت بر وضعیت نمایه سازی و دید وب سایت های آنها است.

GSC جایی است که شما می توانید در مورد هرگونه مشکلات سئو با سایت خود ، به همراه پانل های مختلف ، اعلان هایی را پیدا کنید که می توانید معیارهای مختلف را بررسی کنید و نکاتی درباره نحوه بهتر کردن امور دریافت کنید. ما به شدت توصیه می کنیم که آن را بررسی کنید!

در اینجا نحوه اتصال سایت خود به GSC آورده شده است.

3.1 بین یک آدرس وب سایت www و غیر www انتخاب کنید

با GSC یکپارچه ، وقت آن است که از اولین ترفند خود مراقبت کنید. بگذارید به Google بگوییم که آیا باید آدرس ‘www یا‘ غیر www را برای وب سایت شما فهرست بندی کند.

این به اندازه کافی ساده است: فقط به طور عادی به وب سایت خود مراجعه کنید و ببینید آیا “www” در نوار آدرس وجود دارد یا خیر.

بدون www

براساس آنچه مشاهده می کنید ، به GSC بروید ، سپس به تنظیمات سایت, و دامنه مورد نظر خود را مانند این تنظیم کنید:

مجموعه www

(وقتی در ابتدا سایت خود را با هاست خود تنظیم کردید ، تصمیم گرفتید که درباره این موضوع www. این که آیا با “www” یا “غیر www” رفتید ، برای SEO متفاوت نیست ، اما این کار خوب است که به Google بگویید کدام نسخه شما ترجیح میدهید.)

4- تنظیمات اصلی وردپرس خود را به ترتیب Get دریافت کنید

4.1 قابلیت مشاهده موتور جستجو

از داشبورد وردپرس خود بروید تنظیمات → خواندن. اطمینان حاصل کنید که این بررسی نشده است:

قابلیت مشاهده موتور جستجو برای سئو وردپرس

در غیر این صورت ، ممکن است Google سایت شما را کاملاً نادیده بگیرد.

4.2. پیوندهای ثابت

پیوندهای متداول URL ها (آدرسهای وب) هستند که هنگام نوشتن هر پست یا صفحه در سایت وردپرس خود در نوار آدرس مرورگر خود مشاهده می کنید..

به عنوان مثال ، پیوند پیوند این راهنمای دقیقاً در اینجا آمده است:

ملزومات-وردپرس-جستجوگر

همه پیوندها برای SEO برابر نیستند.

در حالت ایده آل ، می خواهید که بتوانید عنوان یا صفحه یا عنوان صفحه یا کلمات کلیدی اصلی خود (بیشتر در مورد موارد بعدی) را در URL / پیوند مجزا درج کنید.

همچنین ، با عنوان تقریباً در URL ، می توانید ایده خواننده را در مورد این که پست در مورد چیست.

به همین دلیل ، یک پیوند ثابت مانند ضروریات وردپرس-SEO خوب است ، در حالی که یک پیوند ثابت مانند؟ pageid = 128gh6 بد است.

برای تنظیم لینک های ثابت ، به داشبورد وردپرس خود بروید ، و سپس به آن بروید تنظیمات al پیوند ثابت. این گزینه را انتخاب کنید:

پیوندهای ثابت

پس از انجام این کار ، هر پست جدیدی که منتشر می کنید ، URL ای را دریافت می کنید که شبیه به عنوان صفحه باشد.

5. موضوعی را تهیه کنید که آماده SEO باشد ?

خود وردپرس از دیدگاه سئو از یک ساختار عالی خارج از جعبه استفاده می کند. با این وجود ، اگر موضوعی را انتخاب کنید که زیر مجموعه باشد ، به راحتی هدر خواهید داد.

در پایان روز ، Google بیشتر کد HTML موضوع شما را مشاهده می کند و نه WordPress را در اختیار شما قرار می دهد. این بدان معنی است که اگر شما یک موضوع غیرقابل انتخاب را انتخاب کنید ، سئو شما به نتیجه خواهد رسید.

بنابراین ، آنچه شما نیاز دارید یک موضوع ساده است (در ساختار کد آن) – موضوعی که از هیچ ساختار HTML قدیمی استفاده نمی کند ، و این محتوای شما را در زیر چند لایه از عناصر HTML ساختاری دفن نمی کند..

اعم از این ، بررسی این مسئله که آیا در مورد کد نویسی وب سایت خیلی زرنگ نیستید ، دشوار است ، اما چند نکته کلی وجود دارد که می توانید هنگام انتخاب موضوع خود را به خاطر بسپارید:

 • مضامین محبوب تر نیز معمولاً بهتر بهینه می شوند. این اقتصاد ناب است – با داشتن یک کاربر بزرگ ، پتانسیل بیشتری برای رفع اشکالات و مشکلات وجود دارد و در نهایت رفع می شود.
 • مضامین اخیراً به روز شده معمولاً بهتر بهینه می شوند. اگر موضوع شما بیش از یک سال به روز نشده است ، احتمالاً از نظر بهینه سازی موتور جستجو کمی قدیمی است. می توانید تعداد نصبهای فعال و آخرین تاریخ بروزرسانی موضوع را در WordPress.org بررسی کنید. مثال:

 • تم های سازگار با موبایل معمولاً بهینه تر هستند. بهینه سازی یک مضمون برای دستگاه های تلفن همراه همیشه برای توسعه دهنده آسان نیست ، زیرا دستگاه های تلفن همراه در نحوه اداره و نمایش محتوا محدود هستند ، و بنابراین کار بیشتری را برای مشاهده دسک تاپ احتیاج دارند. این بهینه سازی های اضافی برای سئو مناسب هستند.

همچنین ، با توجه به آخرین مورد ، در سال جاری ، Google شروع به طرفداری از وب سایت هایی کرد که بهینه سازی شده برای مشاهده در تلفن همراه. بخوانید: اگر وب سایت شما بهینه سازی نشده است ، رتبه شما رنج می برد.

نقطه عمل:

اگر از قبل موضوعی را انتخاب کرده اید ، تاریخ آخرین به روزرسانی آن و همچنین بهینه سازی موبایل را بررسی کنید. برای این کار ، می توانید از ابزار تست دوستانه موبایل خود Google استفاده کنید. اگر نمره کم است ، ممکن است زمان آن باشد که به دنبال یک موضوع جایگزینی باشید. بهینه سازی موضوعی که از نظر تلفن همراه راحت نیست ، معمولاً انجام آن دشوار است ، بنابراین دستیابی به موضوع دیگری ساده تر است.

تست دوستانه موبایل

 • اگر هنوز موضوعی را انتخاب نکرده اید ، یا به فهرست رسمی بروید و یکی از محبوب ترین تم های رایگان را دریافت کنید ، یا لیست ما از محبوب ترین مضامین موجود در ThemeForest را بررسی کنید.

6. این افزونه های SEO نصب کنید ?

در اینجا افزونه هایی که باید برای تقویت SEO سایت وردپرس خود در نظر بگیرید نصب می شود – از موارد ضروری شروع می شود:

6.1. SEO SEO

Yoast SEO محبوب ترین افزونه SEO است – و همچنین یکی از محبوب ترین افزونه ها به طور کلی.

این دو کار را برای شما انجام می دهد: به شما کمک می کند تا SEO را یاد بگیرید با ارائه نکاتی در مورد آنچه باید انجام دهید تا سایت شما بهینه تر شود و همچنین به شما امکان می دهد تنظیمات خاصی از سایت خود را بطور مستقیم تنظیم کنید.

این یک اسباب کار واقعی است که تقریباً به جزئیات کمی از سایت شما اهمیت می دهد که می تواند از ضروریات SEO WordPress SEO محسوب شود.

پس از نصب افزونه (نحوه نصب افزونه های وردپرس را مشاهده می کنید ، با مراقبت از موارد زیر شروع کنید:

نقشه های XML ایجاد کنید

موتورهای جستجو دوست دارند از نقشه های نقشه استفاده کنند تا در وب سایت ها بهتر حرکت کنند و تمام صفحات شخصی خود را پیدا کنند.

Yoast SEO به طور خودکار نقشه سایت را برای شما ایجاد می کند. برای فعال کردن ویژگی ، به بروید برگه ویژگی های SEO → General.

نقشه های xml

سایت خود را به ابزارهای وب مستر وصل کنید

Yoast SEO می تواند سایت شما را با محبوب ترین سیستم عامل های وب مستر ، از جمله GSC (همانطور که در ابتدا گفته شد) ، Bing Webmaster Tools ، Baidu Webmaster Tools و Yandex Webmaster Tools ادغام کنید..

برای پیکربندی این ، به بروید SEO → General tab تب Webmaster Tools.

ابزارهای وب مستر yoast

ابتدا پیوندهای مربوط به صفحات ثبت نام هر یک از ابزارهای مختلف را دنبال کنید و سپس کدهای تأیید صحت خود را در قسمت های Yoast وارد کنید.

جدا از اقدامات گفته شده در بالا ، SEO Yoast همچنین به شما امکان می دهد هر یک از پست ها ، صفحات و صفحه اصلی خود را بهینه کنید. این با ارزش ترین ویژگی Yoast در فروشگاه است و شما می خواهید به صورت روزانه و هفتگی با آنها در تعامل باشید. ما در این راهنمای کلیه چگونگی انجام بعداً را مرور خواهیم کرد.

در اینجا بیشتر در مورد Yoast SEO و نحوه استفاده از آن آورده شده است.

6.2 W3 حافظه نهان Total

W3 Total Cache افزونه ذخیره سازی بالا برای وردپرس است.

به زبان ساده ، ذخیره سازی به معنای ذخیره یک نسخه استاتیک از وب سایت شما و ارائه آن به بازدید کننده است ، به جای اینکه مجبور شوید سایت را در هر بار در سایت ایجاد کنید. این سرعت بارگذاری شما را به میزان قابل توجهی سرعت می بخشد ، بدون آنکه به تجربه کاربر آسیب برساند.

همانطور که قبلاً در این راهنما گفتیم ، سرعت یک عامل رتبه بندی است و گوگل به طور کلی ترجیح می دهد سایت های با بارگذاری سریع را نسبت به رقابت کندتر خود رتبه دهد. اصولاً هرچه سریعتر بتوانید سایت خود را تهیه کنید ، از رتبه بالاتری نیز برخوردار می شوید.

W3 Total Cache یک نوع راه حل مفید است ، به این معنی که می توانید یک بار آن را تنظیم کنید ، و سپس اجازه دهید به طور خودکار جادوی خود را انجام دهد.

در حالی که تنظیمات بی شمار در W3 Total Cache وجود دارد ، دریافت حداقل تنظیمات آسان است.

ابتدا باید حافظه پنهانی را فعال کنید. برای انجام این کار ، به بروید عملکرد → داشبورد و مطمئن شوید که افزونه فعال است.

حافظه پنهان را فعال کنید

سپس برو به عملکرد Set تنظیمات عمومی. با فعال کردن شروع کنید حافظه نهان صفحه:

صفحه حافظه نهان

بعد ، فعال کنید حافظه نهان:

مرورگر کش

اکنون می توانید Minify ، Opcode Cache ، Cache Object و Datache Cache را غیرفعال کنید ، زیرا می توانند باعث ایجاد مشکل در برخی از تنظیمات میزبانی مشترک شوند.

بعد ، بروید به عملکرد → حافظه نهان صفحه و تنظیمات حافظه را مرتب کنید.

 • فعال کردن صفحه پیامهای کش.
 • فعال کردن تغذیه حافظه نهان.
 • فعال کردن صفحات کش را برای کاربران وارد شده ذخیره نکنید

بقیه تنظیمات افزونه که می توانید در مقادیر پیش فرض آنها قرار دهید.

6.3 Google Analytics برای وردپرس توسط MonsterInsights

Google Analytics for WordPress by MonsterInsights محبوب ترین افزونه Google Analytics (GA) برای وردپرس است.

اگرچه به شما کمک نمی کند تا رتبه بهتری کسب کنید ، به طور خاص ، سایت شما را با GA ادغام می کند و بنابراین به شما امکان می دهد بررسی کنید که چگونه تلاشهای SEO شما در بازدیدها و ترافیک ترجمه شده است.

بعد از نصب و فعال سازی افزونه ، وارد شوید بینش → تنظیمات tab برگه عمومی, و کلیک کنید با حساب Google خود تأیید اعتبار کنید.

اعتبار سنجی GA

سپس ، می توانید وارد شوید برگه ردیابی و تنظیمات را تنظیم کنید تا نقش های مشخص کاربر را از ردیابی جدا نکنید:

کاربران را نادیده بگیرید

بعد از اتمام این تنظیم ، می توانید به GA بروید و مشاهده آمار سایت خود را در آنجا شروع کنید.

6.4 قطعه همه در یک طرحواره غنی

Snippets All In One Schema Rich به شما کمک می کند تا چیزی را به نام قطعه های غنی در کنار لیست های Google خود به نمایش بگذارید.

به عنوان مثال ، اگر شما یک بررسی را منتشر می کنید ، می توانید رتبه ستاره هر آنچه را که بررسی می کنید ، نشان دهید. سپس ، گوگل آن را انتخاب می کند و آن رتبه را درست در کنار لیست نمایش می دهد ، مانند این:

قطعه غنی

Snippets All In One Schema Rich می تواند مورد استفاده قرار گیرد تا نه تنها بررسی کنید ، بلکه همچنین برای رویدادها ، افراد ، محصولات ، دستور العمل ها ، نرم افزار ، فیلم ها و مقالات استاندارد استفاده کنید.

فایده اصلی در اینجا این است که افراد در صورت مشاهده این نوع اطلاعات اضافی ، بیشتر در لیست شما کلیک می کنند.

شما از افزونه به طور مستقیم در پست ها و صفحات شخصی استفاده می کنید که می خواهید قطعات ثروتمند را به آنها اختصاص دهید. یک بخش جدید در منطقه شما ویرایش کنید. ما بعداً در این راهنمای درباره این موضوع بحث خواهیم کرد.

6.5 جستجوگر پیوند شکسته

Broken Link Checker یک افزونه تعمیر و نگهداری بسیار مفید است. ایده در پشت آن ساده است – این امکان را به شما می دهد تا از هرگونه لینک شکسته در سایت خود مطلع شوید.

در حالی که من مطمئن هستم که به طور عمدی با سایتهای شکسته پیوند ندارید ، با گذشت زمان ، سایتها به هر دلیلی به سادگی خالی می شوند یا متوقف نمی شوند ، و شما متوجه این نوع چیزها نخواهید شد ، مگر اینکه یک وسیله خودکار داشته باشید که کار را انجام دهد. شما – مانند افزونه Broken Link Checker.

این برای SEO مهم است زیرا شما به راحتی نمی خواهید موتورهای جستجو پیوندهای شکسته شده از سایت خود را دنبال کنند. اگر به طور مداوم مشخص شده است که سایت شما به صفحات وب وجود ندارد پیوند می یابد ، بنابراین این به نظر شما در سابقه شما با Google خوب نخواهد بود.

این افزونه بسیار آسان برای استفاده است. این سایت شما را به طور خودکار در پس زمینه آنالیز می کند و سپس لیستی از تمام صفحات / ارسال ها با لینک های خراب را به شما می دهد. سپس می توانید وارد عمل شده و آنها را برطرف کنید. حتماً هر ماه یا همین کار را انجام دهید.

پیوندهای شکسته

6.6. فشرده سازی تصویر و بهینه سازی Smush

Smush افزونه ای است که تصاویر شما را بهینه می کند. این پرونده های تصویر شما را می گیرد و با انجام برخی جادوی بهینه سازی در پس زمینه ، آنها را در فضای دیسک کوچکتر می کنید.

نکته مهم اینست که خود تصویر فرق نمی کند ، بنابراین هیچ کیفیتی را از دست نمی دهید. این پرونده فقط شروع به مصرف کمتر از پهنای باند و فضای سرور شما می کند.

چرا این برای سئو مهم است؟ تصاویر بخش عمده ای از اندازه هر صفحه وب (فضای دیسک) را تشکیل می دهند. و هرچه صفحه وب شما بزرگتر باشد ، بارگیری آن طولانی تر خواهد بود. هر چه مدت زمان بیشتری طول بکشد ، رتبه آن بدتر خواهد شد. بنابراین بار دیگر در مورد سرعت بارگذاری سایت شما کاملاً مشخص است.

Smush به طور خودکار کار می کند ، هنگام بارگذاری آنها در یک پست یا صفحه ، تصاویر خود را پردازش می کنید. اگر می توانید تنظیمات را تنظیم کنید دود کردن از داشبورد وردپرس خود استفاده کنید.

سرخ کردن

6.7 دکمه های اشتراک گذاری شده توسط GetSocial.io

GetSocial.io یک افزونه جالب است که برخی از ابزارهای تحلیل اجتماعی را به همراه دکمه های اشتراک گذاری رسانه های اجتماعی در اختیار شما قرار می دهد.

در حالی که ممکن است اهمیت SEO زیادی به طور مستقیم نداشته باشد ، محبوبیت اجتماعی محتوای شما روی SEO تأثیر دارد و بنابراین منطقی است که بازدید کنندگان خود را تشویق کنید تا پست های شما را از طریق کانال های رسانه اجتماعی خود به اشتراک بگذارند.

پس از نصب و فعال کردن این افزونه ، شما می توانید از بین چند دکمه مختلف سبک را انتخاب کنید ، بنابراین به احتمال زیاد می توانید چیزی را پیدا کنید که متناسب با سایت شما باشد.

اجتماعی شدن

دکمه ها به صورت خودکار درج خواهند شد ، بنابراین هیچ کدگذاری وجود ندارد و باید با همه مضامین کار کند.

7. ایجاد محتوای با سئو در ذهن ✍️

جدای از بهینه سازی های استانداردی که می توانید در رابط کاربری وردپرس خود و از طریق افزونه ها انجام دهید ، ایجاد یک محتوا که بهینه شده است از get-go نیز مهم است. در اینجا آمده است:

7.1 همیشه با تحقیقات کلید واژه شروع کنید

هر مطلبی که منتشر می کنید باید با یک کلمه کلیدی خاص (یا کلمه کلیدی) در ذهن ساخته شود.

بگذارید این کار را تکرار کنم زیرا این یک مؤلفه اساسی است که غالباً به اشتباه درک می شود: شما واقعاً می خواهید هر قطعه محتوا را که در سایت شما است حول یک کلمه کلیدی خاص بسازید.

یک کلمه کلیدی ، همانطور که در اینجا فهمیده ایم ، عبارت دقیقی است که شخص هنگام جستجوی چیزی به Google وارد می کند.

آنچه می خواهید به دست بیاورید این است که هر زمان که افراد جستجوهایی را انجام دهید که مربوط به وب سایت شما باشد ، محتوای شما ظاهر شود.

به عنوان مثال ، اگر دکوراسیون منزل را در منطقه نیویورک انجام می دهید ، ممکن است بخواهید برای “دکوراسیون منزل نیویورک جدید” ظاهر شوید – کلید واژه اصلی شما.

چالش این است که افراد تمایل دارند هنگام استفاده از Google به طور متفاوتی کلمات را بیان کنند ، و این ساده نیست که همیشه بدانیم محبوب ترین روش بیان چیزی ممکن است.

به همین دلیل است که باید از ابزارهای تحقیق در مورد کلید واژه استفاده کنید که به شما در حل این رمز و راز کمک می کند. دو مورد مورد علاقه من Google Keyword Planner (GKP) و KWFinder است.

kwfinder

GKP بیشتر به جای افرادی که وب سایت های خود را برای نتایج ارگانیک گوگل بهینه می کنند ، بیشتر برای تبلیغ کنندگان AdWords است ، بنابراین من تمایل به طرفداری از ابزار دیگر – KWFinder.

استفاده از آن بسیار ساده است. با کلمه کلیدی بذر شروع کنید – مبحث اصلی که می خواهید درباره آن بنویسید – تقریباً بیان شده و سپس اجازه دهید KWFinder به شما کمک کند تا بهترین کلمه کلیدی را برای آن پست کنید.

بنابراین ، چه چیزی باعث یک کلمه کلیدی خوب می شود?

سه عامل اصلی وجود دارد:

 • جلد
 • مشکل
 • قصد کاربر

اگر هر ماه 500 جستجو داشته باشد ، یک کلمه کلیدی دنبال می شود.

حجم کلمه کلیدی

برای یک سایت جدید ، همچنین خوب است که این کلمه کلیدی به راحتی یا رتبه بندی رتبه بندی شود.

مشکل کلمه کلیدی

همه چیز بالاتر از این ، و شما به دلیل رقابت شدید برای این عبارت ، نمی توانید رتبه بندی کنید. برای کلمات کلیدی رقابتی تر ، وب سایت های برجسته تری نیز وجود دارند که می خواهند برای آنها رتبه بندی کنند ، و دور زدن آنها از نزدیک غیرممکن است.

در مرحله بعد ، می خواهید مطمئن شوید که هدف کاربر با محتوای شما مطابقت دارد. به معنای این ، این فقط به معنای انتخاب یک کلمه کلیدی با ارزش به طور تصادفی نیست و به خود می گوید محتوای خود را برای آن بهینه می کنی ، بلکه در مورد اطمینان از اینکه محتوای شما بهترین منبع در طاقچه خود برای آن موضوع خاص است.

به عبارت دیگر ، شخصی را تصور کنید که کلمه کلیدی شما را انتخاب کرده است: آیا این شخص وقتی به صفحه شما ختم شود کاملاً راضی خواهد شد؟?

کلمه کلیدی که ارزش دنبال کردن دارد باید به اندازه کافی جستجو کند ، مشکل قابل دستیابی داشته باشد و با هدف کاربر مطابقت داشته باشد ، همه در همان زمان. شما نمی توانید هیچ عنصر را گم کنید.

از آنجا که این راهنما به طور خاص در مورد WordPress SEO است ، من نمی خواهم به جزئیات بیشتر در مورد چگونگی انجام تحقیقات کلمات کلیدی گام به گام بپردازم. برای کمک بیشتر ، این منبع عالی را بررسی کنید.

با برخی از تجربه تحقیق در مورد کلید واژه در زیر کمربند خود ، می توانید کار کنید:

7.2 عنوان و توضیحات صفحه اصلی خود را بهینه کنید

در اکثر وب سایت ها ، صفحه اصلی شخصی است که باید از آن برای هدف گذاری با ارزش ترین کلید واژه شماره 1 خود استفاده کنید.

برای اینکه چنین اتفاقی بیفتد (جدا از انجام تحقیق در مورد کلمه کلیدی شما و تصمیم گیری در مورد کلمه کلیدی No. 1) ، باید عنوان و توضیحات متا صفحه اصلی خود را تنظیم کنید.

عنوان و توضیحات متا در هیچ کجای صفحه اصلی نمایش داده نمی شود. آنها فقط هنگام مشاهده لیست سایت شما در Google استفاده می شوند.

متا

هدف این است که اطمینان حاصل کنید که عنوان و توضیحات شما هر دو به اندازه کافی جالب است که بازدید کننده بتواند روی آنها کلیک کند ، همچنین از نظر کلمات کلیدی نیز غنی است تا گوگل این عبارت را درست در لیست برجسته کند (همانطور که در مثال بالا مشاهده می کنید)..

با نصب افزونه Yoast SEO ، می توانید تنظیمات صفحه اصلی خود را اگر به داشبورد وردپرس بروید تنظیم کنید و سپس به جستجوگرها → ظاهر جستجو.

صفحه اصلی yoast

می توانید عناصر حفره یا مکان نگهدارنده را که در آنجا مشاهده می کنید حذف کنید (آن بلوک های قرمز مایل به قرمز) و آنها را با یک عنوان و توضیحی غنی از کلمات کلیدی جایگزین کنید.

درمورد اینکه چه چیزی را در واقع توضیحات قرار دهیم ، یک ایده خوب این است که با آن به عنوان برچسب وب سایت خود رفتار کنید. از آن 156 نویسه موجود استفاده کنید تا خواننده را برای بررسی سایت خود دعوت کنید – به آنها بگویید چه چیزی برای آنها وجود دارد.

توجه: اگر یک صفحه استاتیک را تنظیم کرده اید تا به عنوان صفحه اصلی خود عمل کند ، پانلی را که در بالا در تنظیمات Yoast SEO شما ارائه شده است ، نخواهید دید. برای تنظیم صفحه اصلی ، باید مانند من با هر صفحه دیگری در سایت خود ، به منوی صفحات خود بروید و در صفحه اصلی خود کار کنید. اینجا را کلیک کنید تا سریع به بخشی از این راهنما بپیوندید و در آنجا توضیح می دهم که چگونه این کار را انجام دهم.

7.3 محتوا را بنویسید که رتبه دارد

“خب ، خوب!”

اما راز محتوا در رتبه بندی چیست?

اولین, طول.

همانطور که به نظر می رسد ، محتوای دیگر طولانی تر رتبه بندی نمی شود. به عنوان مثال ، تحقیقات زیادی در این باره انجام شده است ، مانند این مطالعه) ، و محتوای طولانی مدت زمان و زمان دیگری ثابت کرده است که بهتر از قطعات کوتاه تر رتبه بندی می شود.

در اینجا رابطه بین طول محتوا و رتبه بندی وجود دارد:

رتبه در مقابل کلمات

چه چیزی طولانی تلقی می شود؟ هر چیزی 1500 کلمه و بالاتر.

سپس ، همچنین عمق وجود دارد.

بدیهی است که صرفاً بخشیدن به محتوای طولانی به خاطر آن شما را به جایی نمی رساند. شما همچنین باید آن قطعه را برای هر کس که علاقه مند به موضوع مورد نظر باشد ، ارزشمند و مفید سازد.

نوشتن مطالب با جزئیات این کار سریع ، قبل از صبحانه نخواهد بود. شما باید وقت و توجه خود را اختصاص داده و در زمینه تحقیق ، تشریح ، نوشتن ، و سپس ویرایش و انتشار مقاله خود سرمایه گذاری کنید. میانبر وجود ندارد.

7.4 عناوین ، عناوین و تراکم کلمات کلیدی

بنابراین شما بر اساس تحقیقاتی که قبل از نوشتن مقاله انجام داده اید ، کلید واژه خود را انتخاب کرده اید. خوب!

اکنون زمان آن رسیده است که آن را برای آن کلمه کلیدی بهینه کنیم.

هر زمان که در هر پست یا صفحه ای در واسط وردپرس کار می کنید و Yoast را نصب کرده اید ، این کادر را در قسمت اصلی محتوای اصلی دریافت خواهید کرد:

جعبه اصلی yoast

این به شما می گوید محتوای شما برای کلمه کلیدی تمرکز چقدر بهینه شده است.

یک نکته مهم در اینجا: همیشه یک کلمه کلیدی تمرکز برای هر یک از صفحات و ارسال های خود تنظیم کنید. بدون مجموعه کلید واژه های فوکوس ، Yoast نمی تواند به شما کمک کند ، زیرا نمی داند چه کلمه کلیدی را می خواهید برای بهینه سازی استفاده کنید.

کلمه کلیدی تمرکز

هنگامی که شما به Yoast کلمه کلیدی را که دنبال می کنید اطلاع دهید ، نکاتی که به شما ارائه می دهد طلا خواهد بود!

Yoast شما را به دست خواهد گرفت و هر جزئیات کمی راجع به چگونگی بهینه سازی محتوای خود برای کلمه کلیدی تمرکز نشان می دهد.

در اینجا برخی از بهینه سازی های کلمه کلیدی برای انجام موارد زیر آورده شده است:

كليد واژه در عنوان / عنوان پست

اگرچه مناسب بودن آن در آنجا ممکن است همیشه آسان به نظر نرسد ، با برخی از ژیمناستیک کلمه ای قابل انجام است.

به این مثال از Backlinko.com نگاهی بیندازید – یکی از وبلاگ های موجود در طاقچه SEO:

بک لینک

کلمه کلیدی تمرکز در اینجا به احتمال زیاد “ترافیک وب سایت” است. برایان – نویسنده – موفق شده است آن را به زیبایی در متن قرار دهد.

 • در اینجا یک راهنمای کلی در مورد چگونگی نوشتن عناوین خوب ارائه شده است.

کلمه کلیدی در عنوان متا & شرح

Yoast به شما امکان می دهد برای پست / صفحه خود عنوان و سئو اختصاصی SEO را تنظیم کنید. این متن ها فقط در لیست موتورهای جستجو برای آن بخش از مطالب ظاهر می شوند.

مجموعه عنوان yoast

 • عنوان باید تقریباً به عناوین پست نزدیک باشد ، اما کوتاه شده است تا طولانی تر از 70 شخصیت نباشد که Google اجازه می دهد.
 • توضیحات تمایل دارد که به عنوان خلاصه ای از نوشته به بهترین دلیل کار کند به علاوه دلیل سریع اینکه چرا کسی باید آن را بخواند.

شما به کلمه کلیدی تمرکز خود در عنوان متا و توضیحات نیاز دارید.

توجه: در اینجا نیز می توانید عنوان و توضیحات صفحه اصلی خود را انتخاب کنید اگر یک صفحه استاتیک را انتخاب کرده اید تا به عنوان صفحه اصلی خود عمل کند.

کلید واژه در زیرنویس ها

هنگام نوشتن محتوا در وردپرس ، می توانید از سطوح عنوان از H1 تا H6 استفاده کنید.

عناوین

لازم نیست از همه آنها استفاده کنید – چسباندن به عنوان 2 و عنوان 3 بیش از حد کافی است. عنوان 1 معمولاً برای موضوع وردپرس شما محفوظ است که بطور خودکار از آن برای عناوین پست شما استفاده می کند.

آنچه شما انجام می دهید تقسیم پست خود در قسمت های قابل هضم تقریباً همان طول است و زیرنویس ها را بین آنها قرار دهید. سعی کنید از کلمات کلیدی خود در آن زیرنویسها استفاده کنید.

کلمه کلیدی در URL

وقتی پست یا صفحه ای را در وردپرس ذخیره می کنید ، می توانید URL آن را تنظیم کنید.

آدرس اینترنتی را تغییر دهید

کلمه کلیدی اصلی خود را برای آن محتوای خاص در آنجا بگنجانید.

به طور کلی از URL های کوتاه استفاده کنید – در اینجا برخی از داده ها در مورد چرایی وجود دارد.

کلمه کلیدی در بدنه پست

وقتی برای یک کلمه کلیدی خاص بهینه می شوید ، باید از این کلمه کلیدی as-is در بدنه مقاله خود نیز استفاده کنید.

شما نیازی به وحشی شدن در اینجا ندارید ، اما Yoast توصیه می کند که محدوده چگالی 0.5 تا 2.5 درصد را هدف قرار دهید.

تراکم جوانه

7.5 از تصاویر استفاده کنید

داشتن تصاویر در محتوای شما برای خوانایی بسیار مناسب است. فقط این واقعیت که آنها در آنجا هستند با ارائه نقاط شکسته بصری خواندن مطالب شما را آسان می کند.

اما از تصاویر نیز می توان برای به دست آوردن لبه سئو اضافی استفاده کرد.

Google همیشه در تلاش است تا تعیین کند که تصاویر شما به متن اطراف آنها چه ارتباطی دارد و از تصاویر شما نیز در جستجوی تصویر Google استفاده می کنند.

بنابراین ، روشی که به Google می گویید تصویر شما درباره چیست ، از طریق چیزی به نام برچسب alt تصویر است.

می توانید هنگام بارگذاری یک تصویر ، برچسب های alt را به راحتی در وردپرس تنظیم کنید:

تصویر alt

کلمه کلیدی خود را در حداقل یک برچسب alt تصویر استفاده کنید.

7.6 پیوند مطالب خود را

پیوندهای داخلی پیوندهایی هستند که از یک زیر صفحه سایت شما به دیگری (یا به یک پست وبلاگ) اشاره می کنند.

آنها خارق العاده هستند که خوانندگان شما را به مناطق دیگر سایت شما هدایت کنند ، به این معنی که مردم به سادگی برای مدت طولانی تری به حرکت در خواهند آمد (این چیزی است که گوگل متوجه آن و قدردانی خواهد کرد).

پیوندهای داخلی همچنین به شما امکان می دهند ساختار محتوا بهتری ایجاد کنید. به عنوان مثال ، می توانید با پیوند زدن به آنها ، بهترین قطعات محتوای خود را برجسته کنید ، و به این ترتیب باعث می شوید افراد بیشتر برای آنها ارزش قائل شوند.

سرانجام ، Google پیوندهای داخلی شما را درست مانند خوانندگان شما دنبال خواهد کرد. هرچه بیشتر به قسمت های خاص محتوای پیوند داشته باشید ، از نظر Google اهمیت بیشتری می یابد.

افزودن پیوندهای داخلی در وردپرس آسان است. کافی است یک متن را که می خواهید به پیوند تبدیل شود ، برجسته کنید ، سپس روی نماد پیوند کلیک کنید و آدرس صفحه هدف را مانند این وارد کنید:

پیوند 1 را اضافه کنید

یا به جای وارد کردن URL ، روی نماد چرخ دنده کلیک کنید و سپس از طریق ویژگی جستجوی داخلی به دنبال صفحه خاصی بروید:

پیوند 2 را اضافه کنید

شما باید در هر 1000 کلمه محتوا سه تا پنج پیوند به صفحات خود داشته باشید.

7.7 پیوند به منابع خارجی

جدا از پیوندهای داخلی ، باید لینکهای معدودی را نیز به منابع خارجی اضافه کنید.

شما این کار را انجام می دهید تا خوانندگان خود را به سایر اطلاعات پشتیبان که از آنها می توانند بهره مند شوند (مانند داده های اضافی ، بخش های تحقیقاتی ، توضیحات بیشتر و موارد دیگر) نشان دهید.

این پیوندها در محتوای شما با ایجاد کامل تر و ارزشمندتر شدن پیام برای خواننده ، کیفیت آن را بیشتر می کنند. شما به سادگی این امکان را برای آنها فراهم می کنید که چیزی بیش از آنچه در پست شما است یاد بگیرند.

Google متوجه این موضوع شده و از آن قدردانی می کند. همچنین ، سایتهایی که به آنها پیوند می دهید ممکن است متوجه شوید ، که می تواند منجر به بازگشت آنها به شما شده و ترافیک مستقیم را برای شما به ارمغان آورد.

7.8 از قطعه ثروتمند استفاده کنید

قطعه های ثروتمند می تواند راهی عالی برای گرفتن برخی از قسمت های اضافی چشم در لیست Google شما باشد. من این را هنگام صحبت درباره افزونه All In One Schema Rich Snippets در میان لیست افزونه های پیشنهادی SEO WordPress SEO خود ذکر کردم.

قطعه غنی

با نصب افزونه ، می توانید یک بلوک قطعه ثروتمند برای هر پست یا صفحه در سایت خود تنظیم کنید.

اگرچه تنظیم قطعه های ثروتمند برای همه صفحات منطقی نیست ، می تواند مفید باشد اگر آنچه می خواهید منتشر کنید را می توان به عنوان یک بررسی ، صفحه محصول ، اطلاعات رویداد ، دستور العمل ، اطلاعات نرم افزار یا اطلاعات خدمات طبقه بندی کرد..

Snippets All In One Schema Rich به شما امکان می دهد تمام جزئیات را تنظیم کنید:

قطعه قطعه غنی را تنظیم کنید

7.9 نیروی خزیدن محتوای مهم

هر وقت هر چیز جدیدی منتشر کردید ، Google زمان کافی خواهد داشت تا به آن صفحه جدید بیایید و آن را ایندکس کنید. این روند را می توان سرعت بخشید.

قابل اعتماد و متخصص کنسول جستجوی Google → خزیدن as به عنوان Google. URL صفحه یا پست جدید خود را وارد کرده و روی آن کلیک کنید رفتن و آوردن.

به عنوان گوگل واکشی کنید

اگر صفحه شما چیزی است که گوگل هرگز ندیده است ، سریعاً ایندکس می شود.

8. بروید مایل اضافی؟ ️

در اینجا چه کار دیگری می توانید برای بهبود SEO در صفحه خود انجام دهید – اگرچه ممکن است نیاز به مقابله ای بیشتر در زیر کلاه سایت شما باشد.

8.1. ثبت نام در CDN

CDN مخفف Content Delivery Network است. در اصل شبکه ای از سرورهاست که همگی نسخه ای از وب سایت شما را در اختیار دارند و سپس آن را از نزدیکترین مکان ممکن به خوانندگان خود تحویل می دهند. این معمولاً منجر به افزایش زیاد سرعت سایت می شود.

در یک سناریوی استاندارد – بدون CDN – وب سایت شما در یک وب سرور منفرد قرار دارد که در یک مکان خاص است ، به عنوان مثال در Atlanta، GA. اگر در این صورت بازدید کننده ای از لندن ، انگلیس دارید ، برای رسیدن به آنها باید وب سایت شما به خارج از کشور سفر کند. این کار چند ثانیه طول می کشد.

برای بهتر شدن اوضاع ، یک شبکه CDN دارای سرورهای زیادی در سراسر جهان است. بنابراین ، اگر یک بازدید کننده در انگلستان سعی کند به سایت شما برسد ، از طریق ایالات متحده به شما خدمات داده نمی شود ، بلکه درعوض نزدیکترین مکان در اروپا.

همانطور که قبلاً در این راهنمای ذکر کرده ایم ، سرعت سایت برای سئو وردپرس شما قابل توجه است.

CDN های خوب معمولاً برای خدمات پرداخت می شوند. شما می توانید انتظار داشته باشید هر مبلغی را از 20 تا 100 دلار در هر ماه بپردازید ، اگرچه گزینه های رایگان نیز در خارج وجود دارد. برجسته ترین CloudFlare است.

8.2. غیرفعال کردن بایگانی وبلاگ شما لازم نیست

خارج از جعبه ، وردپرس تعداد انگشت شماری از صفحات بایگانی ایجاد می کند که به احتمال زیاد به آنها احتیاج ندارید.

بایگانی مبتنی بر داده ها ، بایگانی نویسندگان ، بایگانی دسته ها و بایگانی برچسب ها وجود دارد. در حالی که دسته ها و برچسب ها برای برخی سایت ها مفید هستند ، دو مورد دیگر مهم نیستند.

اگر یک وبلاگ تک نویسنده را اجرا کنید ، بایگانی نویسندگان محتوای تکراری زیادی تولید می کنند ، که به خصوص Google دوست ندارد. بایگانی تاریخ تقریباً همین مشکل را ایجاد می کند.

اصلی ترین مسئله این است که همه آن بایگانی های محتوای تکراری “مقدار SEO وب سایت شما را” رقیق “می کنند.

Yoast SEO به شما امکان می دهد بایگانی های غیر ضروری را با چند کلیک غیرفعال کنید. برای انجام این کار ، به بروید جستجوگرها Appe ظاهر جستجو tab برگه بایگانی.

yoast بایگانی ها را غیرفعال کنید

اگر نویسندگان بیشتری در سایت شما هستند ، ممکن است بخواهید بایگانی نویسنده را دست نخورده بگذارید.

8.3. از نمایه سازی صفحات پیوست تصویر جلوگیری کنید

هر بار که یک تصویر جدید را در وبلاگ وردپرس خود بارگذاری می کنید ، یک اتفاق خنده دار اتفاق می افتد.

وردپرس جدا از اینکه تصویر را در کتابخانه رسانه در دسترس قرار می دهد و به شما امکان می دهد آن را به پست ها یا صفحات خود اضافه کنید ، صفحه پیوست جداگانه ای نیز برای آن تصویر ایجاد می کند. این صفحه است که دقیقاً از آن تصویر و هیچ یک از محتوای وبلاگ شما در اطراف آن برخوردار نیست.

مشکل این است که گوگل آن صفحات را فهرست بندی می کند. بنابراین ، گاهی اوقات ، هنگامی که در جستجوی اصطلاحات مربوطه هستید ، افراد می توانند در صفحه پیوست شما قرار بگیرند و نه در پست یا صفحه وبلاگ شما ، که ترجیح می دهند.

خوشبختانه ، شما می توانید از فهرست بندی این صفحات پیوست جلوگیری کنید ، و در عوض همه رتبه ها را به پست های والدین خود هدایت کنید.

برای این کار ، به جستجوگرها ar ظاهر جستجو tab تب رسانه, و کادر زیر را بررسی کنید:

دلبستگی رسانه ای

8.4. به طور مرتب محتوای خود را به روز کنید

“تازه بودن” اکنون یک عامل رتبه بندی شناخته شده است. به زبان ساده ، هرچه مطالب اخیر شما بیشتر باشد ، رتبه آن بهتر خواهد شد.

البته با وجود ده ها یا حتی صدها پست در سایت شما ، به روزرسانی همه آنها تقریباً غیرممکن است ، به خصوص اگر باند یک نفره باشید.

با مراجعه به Google Analytics و لیستی از صفحات / پستهای بازدید شده برتر خود از 12 ماه گذشته شروع کنید. در صورت مراجعه می توانید آن لیست را بدست آورید رفتار Cont محتوای سایت → همه صفحات:

محتوای برتر GA

سپس ، مثلاً ده نفر برتر را مرور کنید ، و سعی کنید حداقل هر ماه یکبار پست را به روز کنید.

تازه نگه داشتن محتوا ، اغلب به شما این امکان را می دهد که بتوانید رقابت خود را شکست دهید.

8.5. پیوندهای داخلی خود را مرتباً به روز کنید

جدای از به روزرسانی مطالب خود ، باید در پست های قدیمی تر نیز روی بهبود ساختار پیوند داخلی خود کار کنید.

به طور طبیعی ، هنگامی که شما آن پست های قدیمی را منتشر می کنید ، فقط آنها را به پست هایی که در آن زمان به صورت آنلاین بودند وصل کرده اید.

این ایده خوبی است که بایگانی های خود را طی کنید و اطمینان حاصل کنید که پست های جدیدتر شما به همان اندازه پیوسته است.

یک نقطه شروع خوب این است که ابتدا روی 20 پست قدیمی که بیشترین بازدید را داشته اید (پست هایی که بیش از یک سال پیش منتشر شده اند) تمرکز کنید. شما می توانید کسانی که در GA به راحتی پیدا کنید.

این کار را حداقل هر دو ماه یک بار انجام دهید.

ارزش اصلی در اینجا این است که پست های قدیمی رتبه برتر شما می توانند واقعاً به مطالب جدید شما کمک کرده و اقتدار آن را از طریق این پیوندها تقویت کنند.

8.6. از AMP برای موبایل استفاده کنید

AMP – صفحات موبایل شتاب – مفهومی است که در سال 2016 توسط گوگل معرفی شد. ایده این است که با ارائه نسخه های واقعاً ساده شده از صفحات وب که رعد و برق سریع را بارگیری می کنند و در حین انجام کار ، کانون توجه را به حداکثر می رسانند ، حداکثر بهینه سازی مشاهده موبایل کمک می کند. با بیشتر عناصر بصری که در غیر این صورت ممکن است در صفحه قرار بگیرند.

AMP for WP افزونه ای است که به شما امکان می دهد این کار را در وب سایت وردپرس خود فعال کنید. این مجموعه طیف وسیعی از تنظیمات و گزینه های مختلف را ارائه می دهد که به شما امکان می دهد نحوه نگاه وب سایت خود را از طریق AMP کنترل کنید.

با استفاده از این تنظیمات ، آزمایش کنید و ببینید از طریق پانل ها چه می توان گفت.

من یک بار دیگر می خواهم تأکید کنم که SEO امروزه همه چیز در مورد موبایل است. من واقعاً نمی توانم استرس کافی داشته باشم با رتبه اول موبایل Google ، در صورتی که به نظر خوب در تلفن همراه نباشد ، این روزها نمی توان رتبه وب سایت شما را رتبه بندی کرد.

این خلاصه ای از ملزومات SEO WordPress است زیرا آنها به بهینه سازی های صفحه شما مربوط می شوند. بعدی ، سئو خارج از صفحه:

فصل دوم: شروع کار با سئو خارج از صفحه

در اینجا کارهایی که می توانید در خارج از سایت خود انجام دهید برای بهتر شدن این رتبه بندی است:

a) توپ را با سهام اولیه بدست آورید ?

همانطور که در ابتدا در این راهنما ذکر شد ، محبوبیت رسانه های اجتماعی نشانگر قدرتمند بودن محتوای محتوای شما است. و منطقی است – از همه اینها ، اگر افراد زیادی محتوای خاصی را به اشتراک می گذارند ، باید مهم ، ارزشمند ، خبرساز یا سرگرم کننده باشد. بنابراین ، گوگل می خواهد آن را نیز قابل مشاهده کند.

با این حال ، برای به دست آوردن توپ ، ابتدا باید مطالب جدید خود را خود به اشتراک بگذارید.

این واقعاً خیلی طول می کشد و نباید دست کم گرفت.

 1. در مورد پست جدید خود توییت کنید به جای اینکه توییترهای اصلی را به عنوان توییتر بزنید ، از هشتگ های مربوطه استفاده کنید یا حتی برخی از هشتگ های معروف توییتر را وارد کنید. در اینجا نحوه یافتن آنها آورده شده است.
 2. پست خود را در فیس بوک به اشتراک بگذارید. همین موضوع در اینجا – به جای اینکه فقط از عنوان استفاده کنید ، توضیحی کوتاه در مورد پست و آنچه در مورد بحث می نویسید بنویسید. می توانید آن را در فیس بوک مفصل تر از توییتر کنید. با هدف اعتصاب مکالمه ، و به نظر رسیدن آن به صورت زمینی در نمی آید. با افزودن تصویر یا GIF به اشتراک ، می توانید اطلاعات بیشتری در مورد آن مشاهده کنید.
 3. اگر سایت شما در یک مکان طاقچه پینترست قرار دارد ، پین ایجاد کرده و آن را به صفحه های مربوطه اضافه کنید. اگر در DIY ، آشپزی ، زیبایی ، سلامتی ، تناسب اندام ، هنر و یا اصولاً در هر جایی هستید که تصاویر با کیفیت به طول انجامد ، از Pinterest به نفع خود استفاده کنید. در اینجا بیشتر در مورد نحوه استفاده از Pinterest برای سئو آورده شده است.

هدف از این مرحله ، جمع کردن رسانه های اجتماعی با محتوای شما به دروغ نیست بلکه کاشت بذر و تشویق برخی از اشتراک های اول است. حتی دو سهم هم خیلی بهتر از هیچ کس نیستند.

b) از Quora پیوند بگیرید ?

Quora وب سایت پرسش و پاسخ مورد علاقه من است. این جایی است که هرکسی می تواند برود و هر سؤالی بپرسد. سپس ، جامعه به تلاش خود پاسخ می دهد.

نکته جالب در مورد Quora این است که افراد مشهور زیادی نیز در آنجا هستند. به عنوان مثال ، من شرط می بندم که نویسنده این سؤال انتظار نداشته باشم که Reed Hastings مدیر عامل Netflix قدم بردارد و جواب دهد.

سهمیه

اما لازم نیست که از Quora به سود سایت خود استفاده کنید.

در اینجا چه باید کرد:

 1. به Quora بروید و سؤالاتی راجع به آنچه وبلاگ شما در ارتباط است جستجو کنید.
 2. سعی کنید به سؤال واقعی پاسخ دهید ، و بینش واقعی خود را ارائه دهید.
 3. در پایان پاسخ خود ، برای متن بیشتر به مقاله مربوطه در سایت خود پیوند دهید.

برای نمایانتر شدن پاسخ های خود ، از تصاویر در کنار هم استفاده کنید.

سهمیه

ج) ارسال به سایت های اخبار اجتماعی؟

سایت هایی مانند Hacker News، GrowthHackers، Designer News، Hunt Product، ManageWP.org و غیره می توانند در به دست آوردن این کلمه در مورد محتوای جدید شما بسیار عالی باشند. سایتهایی مانند این در بسیاری از سکنه ها وجود دارد ، بنابراین کافی است یکی از محبوب ترین ها را پیدا کنید و به آن بپیوندید.

مهم! از سایت استفاده نکنید تا فقط محتوای خود را به اشتراک بگذارید. ممنوع می شوی درعوض ، واقعاً در انجمن شرکت کنید ، محتوای افراد دیگر را بخوانید ، به آن رأی دهید و غیره. مطالب خود را فقط هر بار یکبار ارسال کنید.

د) به گروه های Facebook بپیوندید ?

برای همه چیز یک گروه فیس بوک وجود دارد. آن را خراش دهید – برای همه چیز چندین گروه وجود دارد.

به عنوان مثال ، علاقه مند به اجاره بلند مدت در بارسلونا هستید؟ بفرمایید. آیا به دستور العمل های سرخپوشان لهستانی علاقه دارید؟ بفرمایید.

پیوستن به برخی از گروه های برتر در طاقچه شما می تواند شگفتی هایی برای محتوای شما ایجاد کند.

این استراتژی شبیه به برنامه سایتهای خبری اجتماعی است. وارد شوید ، شرکت کنید ، مطالب خود را فقط به ندرت به اشتراک بگذارید.

ه) به افرادی که ذکر کرده اید دسترسی پیدا کنید ?

هر زمان که از طریق مقاله خود به یک منبع خارجی پیوند دهید ، در توییتر یا از طریق ایمیل به آن شخص / وب سایت دسترسی پیدا کنید و از آنها درمورد این واقعیت مطلع شوید.

لازم نیست تبلیغاتی یا هر چیزی باشید. فقط چیزی شبیه به این را بگویید ، ‘سلام ، من فقط در پست جدید وبلاگ خود به آدرس http: // URL شما را ذکر کردم. به سلامتی!’

هرچه پیام ساده تر باشد ، احتمال دارد کسی آن را بخواند و به اندازه کافی کنجکاو باشد تا بتواند پست شما را بررسی کند. اگر دوست داشته باشند ، آن را با پیروانشان به اشتراک می گذارند.

f) به شبکه خود دسترسی پیدا کنید ?

اگر بخشی از مطالب مورد نظر شما واقعاً با کیفیت است و می تواند محتوای سنگ بنای شما محسوب شود ، باید کاملاً آن را با شبکه مخاطبین خود به اشتراک بگذارید..

برای آنها یک ایمیل ساده ارسال کنید ، به آنها بگویید که چه چیزی منتشر کرده اید و از آنها دعوت کنید تا آن را بررسی کنند.

با این حال!

این کار را به صورت پراکنده انجام دهید. شما نمی خواهید برای هر یک از مطالب منتشر شده از طریق ایمیل برای مردم ارسال کنید. شما فقط از صندوق ورودی آنها ممنوع می شوید و به روابط آسیب می رسانید.

g) برچسب ها را در توییتر برچسب گذاری کنید ?

هر طاقچه تأثیرگذار خود را دارد. بعضی اوقات ، آنها واقعاً تأثیرگذار هستند. بعضی اوقات اینطور نیستند.

در هر صورت ، آنها ممکن است ارزش نشان دادن در توییتر را داشته باشند.

به عنوان مثال ، اگر شخصی در طاقچه شما وجود دارد که یک فوق ستاره واقعی است ، به هر معنی ، یک توییت برای آنها ارسال کنید تا محتوای جدید شما را ذکر کند و همچنین از هشتگ های مربوطه استفاده کند.

این ضربه گیر است. در واقع انتظار نداشته باشید که آن شخص بخواند یا بازخورد کند – آنها خیلی زیاد شلوغ هستند. آنچه شما می خواهید این است که توجه طرفداران آنها را جلب کنید ، بنابراین آنها فرصتی برای خواندن مطالب شما می گیرند.

ساعت) ارسال مهمان

این روش کار بسیار سنگین در لیست است ، اما همچنین ممکن است با ارزش ترین در طولانی مدت باشد.

ارسال مهمان در مورد نوشتن یک پست وبلاگ اصلی است و سپس ارسال آن برای سایر وبلاگ نویسان برای انتشار.

در اینجا چگونه معمولاً نمایش داده می شود:

 1. در وبلاگهای طاقچه خود تحقیق کنید و یکی را با مخاطب مشابه انتخاب کنید.
 2. ایده های طوفان طوفان در مورد اینکه چه نوع پستی را می توانید برای آنها بنویسید که برای مخاطبان آنها با ارزش باشد.
 3. آیا از این بلاگر سوال می کنید که آیا به چنین چیزی علاقه مند هستند یا خیر.
 4. پست را بنویسید و با لینک دادن به آن ، یکی از پست های خود را ذکر کنید. ذکر را طبیعی و مرتبط با موضوع کنید.
 5. ارسال مطلب را به وبلاگ نویس ارسال کنید.

من در اینجا کمی توضیح می دهم ، متأسفم اینجا بهتر است که پست مهمان چگونه باشد ، اما شما عیب دارید.

اگر همه چیز خوب پیش رفت و وبلاگ نویسی محتوای شما را منتشر می کند ، حداقل دو مورد کسب می کنید:

 • شما در معرض مخاطبان جدیدی قرار خواهید گرفت که به احتمال زیاد پیوند شما را دنبال می کنند و مطالب خود را می خوانند.
 • شما یک لینک ارزشمند به سایت خود باز می کنید. Google هنگام تعیین مکان سایت خود ، متوجه این پیوند می شود.

با این روش می توانید آهسته شروع کنید. انجام یک یا دو پست مهمان در ماه یک شروع عالی است.

تمام این روشهای خارج از صفحه برای سئو وردپرس یک هدف اصلی در ذهن دارید – برای به دست آوردن لینک های بک گراند. به همین ترتیب ، پیوندهایی از وب سایت های دیگر که به شما نشان می دهند.

Google با این پیوندها به عنوان رأی رفتار خواهد کرد. در اصل ، به نظر می رسد که هر سایت با پیوند دادن به آن ، محتوای شما را تضمین می کند. هر چه تعداد آرا بیشتر باشد ، رتبه بالاتری خواهید داشت.

اعتقاد بر این است که تعداد و کیفیت پیوندها مهمترین عامل رتبه بندی در همه آنها است.

کاری که ما در اینجا انجام می دهیم این است که فقط توپ را می چرخانیم ، بنابراین انتظار ندارید تعداد زیادی از لینکها را از اینجا دریافت کنید. اما با گذشت زمان و با افزایش شبکه و موارد زیر ، تعداد فعالیتهای خارج از صفحه SEO که انجام می دهید پیوندهای بیشتری کسب خواهید کرد.

این خلاصه هر دو موضوع ضروری سئو وردپرس درون صفحه ای و خارج از صفحه است. مجهز به این دانش جدید ، کاری جز عملی کردن این کار برای شما باقی نمی ماند!

ضروریات سئو وردپرس: لیست چک

در اینجا بیشتر چک لیست فعال SEO WordPress – از جمله مواردی که در این راهنما بحث کرده ایم:

مبانی:

 • میزبان خوبی داشته باشید
 • یک گواهی SSL دریافت کنید
 • سایت خود را با کنسول جستجوی Google ادغام کنید
 • بین یک آدرس وب سایت www و غیر www انتخاب کنید
 • تنظیم قابلیت دید موتور جستجو را در WP تنظیم کنید
 • از لینک های مجزا بهینه استفاده کنید
 • موضوعی را تهیه کنید که از نظر SEO آماده باشد

نصب این افزونه ها:

 • SEO SEO
 • W3 حافظه نهان Total
 • Google Analytics برای وردپرس توسط MonsterInsights
 • قطعه همه در یک طرحواره غنی
 • Broker Link Checker و سپس مرتباً لینک های خراب را بررسی کنید
 • فشرده سازی تصویر و بهینه سازی Smush
 • دکمه های اشتراک گذاری شده توسط GetSocial.io

محتوا:

 • برای هر پست / صفحه جدیدی که منتشر می کنید ، تحقیق کنید
 • عنوان و توضیحات صفحه اصلی خود را بهینه کنید
 • محتوایی بنویسید که حداقل 1.500 کلمه داشته باشد
 • کلمه کلیدی خود را در: عنوان ، عنوان متا وارد کنید & توضیحات ، زیرنویس ها ، آدرس اینترنتی ، متن پست
 • از تصاویر با برچسب های alt حاوی کلمه کلیدی خود استفاده کنید
 • مطالب خود را با هم مرتبط کنید
 • پیوند به منابع خارجی
 • از قطعه های غنی که در آن معنا دارد استفاده کنید
 • زور خزیدن مطالب مهم

مایل اضافی:

 • ثبت نام در CDN
 • بایگانی وبلاگ موردنیاز خود را غیرفعال کنید
 • از نمایه سازی صفحات پیوست تصویر جلوگیری کنید
 • محتوای خود را مرتباً به روز کنید
 • پیوندهای داخلی خود را مرتباً به روز کنید
 • از AMP برای موبایل استفاده کنید

خارج از صفحه:

 • با سهام اولیه نورد توپ را بدست آورید
 • از Quora پیوند بگیرید
 • ارسال به سایتهای خبری اجتماعی
 • به گروه های فیس بوک بپیوندید
 • به افرادی که ذکر کرده اید دسترسی پیدا کنید
 • به شبکه خود دسترسی پیدا کنید
 • تأثیر گذارها را در توییتر برچسب کنید
 • پست مهمان
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me