שתי אפשרויות לחצן שיתוף חברתי חדשניות ומגיבות שנוצרו במיוחד עבור מוביילים – מאת AddThis

אירוח אתרים של Bluehost החל מ- $ 3.95 לחודש!


תרצו או לא, השימוש במובייל נמצא כעת בעלייה דרמטית – מה שאומר שככל הנראה לא יותר ויותר אנשים יראו את הבלוג / האתר שלכם בכל מיני מסכים בגודל שונה. במילים פשוטות: אם האתר שלך נראה בכל מקום ליד סוג של זבל במכשירים ניידים, אתה הולך להתחיל (אם כבר לא) להפסיד עוד ועוד! אם אתה משתמש בנושא מגיב, אתה כבר מתחיל להתחיל מוצק, אבל מה עם הכפתורים החברתיים שבהם אתה משתמש כרגע? האם הם מגיבים? או שמא הם נדחסים זה לזה, מכפילים את עצמם, או אולי פשוט נעלמים לגמרי (אולי לטובה ?!) כשהם נצפים בטלפונים ניידים וטאבלטים וכו ‘? אם כן, אולי הגיע הזמן שלחצן מדיה חברתית יחשוב מחדש …

אבל מאיפה להתחיל? ובכן, כמובן, קיימת ערימה של תוספים שונים, עם אמצעי לחצן שמציגים לחצן-מדיה, ווידג’טים ואפשרויות ג’אווה סקריפט רגיל-ישן-HTML + JavaScript, עם זאת, אולי אין יותר אלגנטי, קל יותר להגדרה * (בהנחה שאתה ‘ אני שמחה לערוך קובץ תבנית או שניים) אפשרויות שיתוף במדיה חברתית ספציפית לנייד, לעומת אלה המוצעות על ידי ספק כפתורי השיתוף החברתי הגדול ביותר עד כה: AddThis – אגב, הם חייבים להיות בערך כפתור השיתוף החברתי היחיד. לספקים אפשרות להציע אפשרות שכאשר היא מופעלת (שהיא כברירת מחדל במתרחש), מתאימה אישית אילו לחצני שיתוף חברתיים מציגים בפני כל מבקר, תלוי באילו פלטפורמות שיתוף חברתיות בהן מבקר בדרך כלל משתמש – גאונות!

נכון, מספיק וופל … בואו נסתכל במהירות על שני סרגלי כלים לחצני שיתוף חברתיים מעולים (ובעצם די חדשניים) שמציעים ספקי כפתורי השיתוף החברתיים הפופולריים להפליא:

סרגל הכלים לשיתוף נייד (פרימיום)

שלא כמו רוב הווידג’טים המסורתיים יותר לשיתוף חברתי שלהם, קבוצת הכפתורים הספציפית הזו מציגה לא מתחת לתוכן העיקרי בפוסטים / דפים, אלא ממש בתחתית (או בחלק העליון אם אתה מעדיף) של כל אחד מהם מסך שהוא פחות מרוחב מוגדר מראש לבחירתך (ברירת מחדל 979px) ומציג את קוד ההכנסה AddThis (שאתה חופשי למקם בכל מקום באתר שאתה בוחר כמובן), כפי שמוצג בתמונה הבאה:

סרגל הכלים לשיתוף נייד

כאשר משתמש מקיש על אחד מהסמלים הגדולים (גודל קצה אצבע) בסרגל הכלים, אפשרויות השיתוף יופיעו מלמטה (או למטה מלמעלה) של המסך …

אפילו יותר מעניין, כברירת מחדל, על פי AddThis, בדיוק אילו לחצני שיתוף חברתיים מוצגים עם סרגל הכלים הספציפי הזה תלויים בהעדפות השיתוף של המשתמשים הספציפיים שלהם … מדהים! לחלופין, אם זה קצת לא מוגדר / קסום מדי בשבילך, יש גם אפשרות לבטל את זה ולבחור בעצמך קבוצה משלך של לחצני שיתוף חברתיים בעצמך.

סרגל הכלים הנייד (בחינם)

בדומה לאח הפרימיום שלו (למעלה), סרגל הכלים הנייד של AddThis יושב בחלק התחתון (או בחלקו העליון) של המסך, אולם בניגוד לאחיו הפרימיום, הוא מציג אפשרות של שתי אפשרויות מעט עדינות יותר (‘עקוב’ ו- ‘ שתף ‘- ועוד אחד מימין, שכאשר לוחצים עליו, ממזערים את סרגל הכלים כולו) …

סרגל הכלים של AddThis

כאשר משתמש מקיש על ‘עקוב’ או ‘שתף’, אפשרויות המדיה החברתית המתאימות ממלאות את המסך:

די נאה מסודר הא?!

למידע נוסף על שתי סרגלי הכלים באתר הרשמי של AddThis.

שווה להזכיר גם חיבור מהיר – התוסף הרגיל AddThis WordPress:

למרות שלא נוצר במיוחד עם מכשירי מוביילים בחשבון, התוסף הרגיל של AddThis WordPress (שהורד כבר 1.9 מיליון פעמים מדהימים!) כפתורי לא נראה רע על מסכים קטנים ויכול להיות בדיוק העניין אם אתה מסתכל לקבוצת כפתורי שיתוף חברתי של האתר שלך מעט פחות חדשניים, סטנדרטיים (וחינמיים לחלוטין) – זמין כאן.

להלן סיכום מהיר של המעורבים: הרשמה לחשבון AddThis, הוסף שורת קוד אחת אחת (זמינה דרך הקישור ‘תפוס את הקוד’ בפינה השמאלית העליונה של לוח המחוונים של AddThis ‘גלריית הכלים’) לאתר שלך (בתוך תבנית ה- php של וורדפרס – כמו כותרת.פ.פ – או אפילו בווידג’ט טקסט יעשה – כך שהקוד נטען על כל העמודים שתרצה להציג את סרגל הכלים הנייד שלך), הוסף את כתובת האתר שלך לרשימת ‘ניהול דומיינים’ – נמצא בפינה השמאלית העליונה של הקטע ‘סיכום’ של לוח המחוונים הראשי) ואז לבסוף, בחר בווידג’ט הסרגל הנייד המועדף עליך (בחינם או בפרמיה) מ’גלריית הכלים ‘- פשוט!

** אשר יישומיהם השונים השונים משמשים כיום בלמעלה מ- 14 מיליון אתרי אינטרנט – ווז’רים!

משתמשת באחד משני סרגלי הכלים החדשים האלה של AddThis? התרשמנו?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map