שקופיות מאת Designmodo – מחולל אתרים סטטי ופנטסטי חדש (נבדק)

מבצעי וורדפרס


בכל פעם ש- Designmodo מביא משהו חדש, אני מתרגש למדי. מדוע, אולי תשאלו? מכיוון שאני באופן אישי חושב ש- Designmodo הופך את חלק מהאלמנטים הבנוי ביותר לדף האינטרנט ולעתים קרובות החדשניים ביותר. אז כששמעתי על המהדורה האחרונה שלהם, שקופיות, הייתי להוט כמו תמיד ללמוד יותר, לברר איך זה עבד, ואולי הכי חשוב, לראות אם זה עומד בציפיות או לא..

בואו נסתכל.

מה זה שקופיות?

בקיצור, שקופיות הן אמצעי לכל מי שמבין כיצד להשתמש בלקוח FTP, עורך טקסטים וקצת HTML ו- CSS * ליצירת אתרים מדהימים עם עמוד אחד המשתמשים במעברים דמויי שקופיות כדי להציג את תוכנם. התבונן בהדגמת השקופיות הרשמית ותראה מה כוונתי.

מסגרת שקופיות מאת Designmodo - צילום מסך

ישנם שני דברים שהופכים את השקופיות למיוחדות: א) השימוש בשקופיות מעניק לך גישה ליותר מ -60 אלמנטים מקוונים (שקופיות) מעוצבים להפליא, כלומר אתה יכול ליצור עיצובים מותאמים אישית כמעט ללא הגבלה, וב) יצירת אתר אינטרנט זה מאוד פשוט מאוד. (בתנאי שיש לך כמה מיומנויות בסיסיות בנושא פיתוח אתרים).

לקבלת מבוא מעמיק יותר מהי שקופיות ועל מה מדובר, צפה בסרטון ההקדמה הרשמי.

רגע, חכה … האמנם WinningWP לא אמור להיות קשור ל- WordPress?

ובכן, למרות ש- WordPress היא פיסת תוכנה נהדרת, אני אהיה הראשון להודות שהיא לא מתאימה לחלוטין לכל הפרויקטים (אכן, אין תוכנת אינטרנט). אם האתר שאתה בונה אינו דורש בלוג ואינו דורש עדכון בקרוב, לעתים קרובות זהו צעד ממושך לבחור במשהו פשוט יותר. אחרי הכל, אתרי וורדפרס יכולים לרוב להתבלבל בקרב לקוחות, להיות כאב להתעדכן (דבר שהוא בהחלט המפתח לשמירה עליהם), להיות איטי ומסורבל ללא אופטימיזציה נכונה (ולעיתים יקרה) של אתרים, ובהשוואה לאתרים שלהם עמיתים סטטיים דורשים תוכניות אירוח אתרים מורכבות יותר.

יצירת אתרים עם שקופיות

לאחר שקנית רישיון, תקבלו גישה לממשק מקוון קל מאוד לשימוש (ש- Designmodo מכנה ‘הגנרטור’ – צילומי מסך למטה) המאפשרת לך להרכיב את המראה של אתר האינטרנט שלך על ידי לחיצה על התמונות הממוזערות של התבנית של השקופיות שתרצה לכלול. לאחר מכן תוכלו לשלב את אלה עם אלמנטים של כותרת עליונה וכותרת תחתונה, ושלל אפקטים של מעבר שונים, בכדי לתת לכם את המראה והתחושה המדויקים אחריכם – כולם מגיבים לחלוטין ומוכנים לרשתית, כמובן.

ממשק מחולל השקופיות:

מחולל שקופיות - שקופיות

(לחץ כדי להרחיב)

מחולל שקופיות - לוחות עליונים

(לחץ כדי להרחיב)

מחולל שקופיות - לוחות תחתונים

(לחץ כדי להרחיב)

מחולל שקופיות - אנימציות

()

מחולל שקופיות - ניווט

()

לאחר ההרכבה, כל שעליכם לעשות הוא להוריד את קובץ ה- zip שתוצג בפניו, לערוך את הטקסט והתמונות שהוא מכיל בעורך טקסט (זו הסיבה שתצטרכו להכיר את HTML) ואז העלה את הכל לשרת שלך (ומכאן הצורך להבין כיצד להשתמש בלקוח FTP).

למידע נוסף על עבודות שקופיות, הסתכל בסרטון ההדרכה הרשמי.

הדגמת השקופיות שלי

לאחר שתבצע קצת עריכה והעלית את הקבצים שלך, יהיה לך אתר דומה לזה (שיצרתי במקרה באמצעות שקופיות מוקדם יותר היום **.

אתר הדגמת השקופיות שלי - תמונת מסך

כדאי לזכור שמה שאתה מעלה בתחילה לא צריך להיות האתר המוגמר: אתה תמיד יכול לעשות מספר פיסות ובוב כדי לסדר את הדברים (כמו לארגן מחדש את השקופיות) ולהפוך את מהירות האתר (על ידי ביצוע אופטימיזציה של תמונות, הפחתת קבצים, הפעלה דחיסת gzip וכן הלאה). עם זאת, אני לא אעשה דברים כאלה באתר ההדגמה הזה, מכיוון שזה יותר אינפורמטיבי כדי להראות לך בדיוק מה אתה מקבל ישר ממחולל השקופיות..

הערה: אם אתה מעוניין לראות את כל תבניות השקופיות ואת פריסות הדוגמה שנבנו מראש שמגיעות עם שקופיות, עיין בשני הסרטונים הבאים: כל שקופיות ותבניות שקופיות..

חסרונות

שקופיות הוא מוצר מאוד ממוקד: ניתן להשתמש בו רק כדי להפיק אתרים עם עמוד אחד עם מעברים דמויי שקופיות (הזזה, דהייה או כמה סוגים אחרים של אנימציות) – אם אתם מחפשים משהו אחר, זה פשוט לא בשביל אתה!

במחיר של 249 $, שקופיות אינן זולות. עם זאת, על פי האתר הרשמי המחיר הוא עבור ‘אתרים ללא הגבלה’ (למידע נוסף בנושא זה – ודברים אחרים, כגון תמיכה בדפדפנים – עיין בשאלות נפוצות בנושא שקופיות, כלומר זה לא מחיר שתשלם עבור כל עם זה אתה יוצר אתר! עם זאת, אם אתה רק הולך להשתמש בו כדי ליצור אתר יחיד, אפשר לטעון שהוא קצת בצד התלול.

תמחור מסגרת שקופיות

וכמובן, שקופיות יכולות, מעצם טבען – להיות בנויות פשוט מ- HTML, בובה של CSS, פיזור JavaScript וכמה קבצי מדיה – רק ליצירת דפי אינטרנט יחידים. פירוש הדבר שהוא די מגביל (אם כי לא בהכרח בצורה רעה) כאשר משתמשים בו בכוחות עצמו.

סיכום

בתנאי שאתה מחפש כלי להרכבה מדויקת של סוג האתרים שקופיות נוצרו כדי לבנות (בעיקר דפי נחיתה ואתרים מסוג קידום מכירות), הייתי אומר שזו מסגרת שכדאי לקחת בחשבון.

אם אתה סוכנות שמעוניינת לתכנן מספר אתרים כאלה עבור לקוחות, כנראה שההשקעה הראשונית היא לא מבוטלת!

* תצטרך גם לדעת מעט PHP אם ברצונך להשתמש בשקופית טופס יצירת הקשר המיוצר מראש – על פי הדרכת וידיאו שימושית בנושא..

** רץ על DreamHost VPS סטנדרטי לחלוטין.

אם עדיין לא עשית זאת, לכו לבדוק את זה!

הערה: קרוב לוודאי שקוראים נלהבים יהיו מודעים לכך, אך למי שלא, כפי שכתבנו על מספר מוצריה בעבר, Designmodo סיפק לנו בחביבות קוד קופון הנחה המזכה את קוראי WinningWP ב -15% הנחה על כל מוצרי Designmodo (כולל כמובן מסגרת השקופיות החדשה שהוזכרה לעיל) – צפה בקופון.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map