כיצד ליצור טופס יצירת קשר בסיסי (בחינם) באמצעות WPForms תוסף WordPress

מבצעי וורדפרס


טופס יצירת קשר הוא תכונה חיונית כמעט בכל סוג של אתר. בין אם תרצה לקבל משוב מהמבקרים שלך או פניות של לקוחות ולקוחות פוטנציאליים, הוספת טופס יצירת קשר היא אחת הדרכים הטובות ביותר לאפשר לאנשים ליצור קשר.

כפי שציפית, כשמדובר להוסיף טופס יצירת קשר לאתר וורדפרס שלך, הדרך הכי פשוטה היא להשתמש בתוסף שנבנה למטרה – אחד מהם הוא WPForms הפופולרי והחזק מהצוות שמאחורי OptinMonster וגם Soliloquy.

במדריך זה נראה לך כיצד ליצור במהירות ובקלות טופס יצירת קשר בסיסי לאתר האינטרנט שלך המופעל על ידי וורדפרס באמצעות הגרסה החינמית של WPForms: WPForms Lite.

מדוע להשתמש WPForms?

כשמדובר בתוספי טופס יצירת קשר של וורדפרס, יש המון מה לבחירה. עם זאת, WPForms היא אחת הדרכים המהירות והקלות ביותר להוסיף טופס יצירת קשר לאתר האינטרנט שלך – תוך שהיא נותנת לך את האפשרות לשדרג את הטפסים שלך אם יהיו לך צרכים מתקדמים יותר בעתיד..

תמונת עמוד התוסף של WPForms Lite

WPForms Lite זמין ממדריך התוספים של וורדפרס.

בזכות תבניות ה- WPForms אתה יכול להוסיף טופס יצירת קשר לאתר וורדפרס שלך תוך זמן קצר, ואם אתה זקוק לכך, הכלי לבניית טפסים ושחרור טופס אינטואיטיבי עומד לרשותך כדי לעזור לך ליצור טפסים מותאמים אישית עבור כמעט כל מטרה.

אז עכשיו שאתה יודע מדוע WPForms היא בחירה טובה, הבא נראה לך כיצד להשתמש בתוסף בחינם זה כדי להוסיף טופס יצירת קשר בסיסי לוורדפרס..

כיצד להוסיף את התוסף WPForms Lite לאתר וורדפרס שלך

השלב הראשון ביצירת טופס יצירת קשר בסיסי עם WPForms הוא להוסיף את התוסף לאתר שלך. WPForms מגיע בשתי גרסאות עיקריות: אפשרות חינמית ואופציה מסחרית מתקדמת יותר. עם זאת, אם כל מה שאתה מחפש הוא טופס יצירת קשר בסיסי, הגרסה החינמית היא יותר מתאימה.

הדרך המהירה ביותר להוסיף את התוסף לאתר שלך היא להיכנס לאזור הניהול של WordPress ולנווט אל חלק התוספים בלוח המחוונים..

תפריט תוספות של WordPress הוסף

ניתן להתקין WPForms Lite ישירות מתוך לוח המחוונים של וורדפרס.

מהדף הוסף תוספים, הזן ‘WPForms Lite’ לתיבת החיפוש והתקן את התוסף הראשון שהוחזר בתוצאות.

חפש WPForms Lite

חפש ‘WPForms Lite’ ולחץ על כפתור התקן עכשיו.

במסך הבא, לחץ על כפתור ההפעלה, ו- WPForms יהיה מוכן לשימוש באתר וורדפרס שלך.

כיצד ליצור טופס קשר בסיסי של וורדפרס באמצעות WPForms

כחלק מהניסיון להיות תוסף הטפסים הוורדפרס הידידותי למשתמש ביותר הקיים, WPForms מציג הודעת קבלת פנים מועילה לאחר הפעלת התוסף..

מסך הפתיחה של הפלאגין

מסך הפתיחה של WPForms Lite כולל וידאו שיעזור לך ליצור את הטופס הראשון שלך.

ממסך הפתיחה תוכלו לצפות במדריך מועיל לווידאו מועיל ליצירת טופס יצירת הקשר הראשון שלכם עם WPForms. לחלופין, אתה יכול פשוט ללחוץ על כפתור יצירת הטופס הראשון שלך כדי להתחיל. אם מסיבה כלשהי לא מופיע מסך הפתיחה, באפשרותך ליצור טופס יצירת קשר חדש על ידי לחיצה על תפריט סרגל הצד של WPForms ואז על הפריט הוסף חדש.

WPForms Lite הוסף תפריט טופס חדש

התפריט הייעודי של WPForms מקל על הגישה לתכונות של התוסף.

כמו גם לחיצה על כפתור יצירת הטופס הראשון שלך, יש לך כעת גם אפשרות לקחת את האתגר WPForms שמטרתו להנחות אותך בתהליך יצירת הטופס הראשון שלך בפחות מחמש דקות. אם תבחר לקחת את האתגר, אשף ההתקנה ינחה אותך בחמשת השלבים של יצירת טופס – החל מהענקת שם לפרסום באתר האינטרנט שלך..

קח את אתגר ה- WPForms

אשף ההתקנה של WPForms ינחה אותך דרך חמשת השלבים של יצירת הטופס הראשון שלך.

בין אם תחליט ללכת לבד או להשתמש באשף, ברגע שתתחיל תבחין שממשק המשתמש המותאם אישית של WPForms משתלט על לוח המחוונים של וורדפרס בכדי לתת לך את המרחב המרבי לעבוד על הטופס שלך. לאחר טעינת ממשק בונה הטפסים, הצעד הראשון הוא לתת לטופס שלך שם. נסה לבחור משהו משמעותי ורלוונטי שיעזור לך לזהות את הטופס בעתיד.

הזן שם טופס

כל טופס שאתה יוצר באמצעות WPForms זקוק לשם.

למרות שאתה חופשי להתחיל עם טופס ריק, מומלץ לבחור בתבנית טופס יצירת קשר פשוטה.

ממשק משתמש בונה טפסים

התבנית של טופס יצירת קשר פשוטה כוללת את כל התחומים ההכרחיים שאתה צריך.

לרוב, תבנית טופס יצירת הקשר הפשוטה אמורה להספיק. עם זאת, אם עליך להוסיף שדות נוספים לטופס יצירת הקשר שלך, זה קל כמו לחיצה על אחד מהשדות הסטנדרטיים מהחלונית הימנית כדי להכניס אותם לטופס שלך. אם תרצה לעשות שימוש בשדות מפוארים או בשדות תשלום, יהיה עליכם לשדרג לגרסת המקצוען של WPForms.

שדות פרימיום ותשלום

שדות מפוארים ושדות תשלום שמורים לגירסת הפרימיום של WPForms.

אם תלחץ על שדה רגיל מהחלונית השמאלית, הוא יתווסף לטופס שלך באופן מיידי. משם אתה יכול לגרור ולשחרר אותו למיקום חדש, או ללחוץ על השדה כדי להתחיל לערוך אותו.

הגדר שדה טופס

לחיצה על שדה מהטופס שלך גורמת להצגת הגדרות השדה בלוח השמאלי.

עריכת שדות טפסים מתבצעת בחלונית הימנית של הבונה, ומאפשרת לשנות את תווית השדה ותיאור, להגדיר את גודל השדה ולהזין כל טקסט מציין מיקום. ההגדרות העומדות לרשותך תלויות בסוג השדה שאתה עורך – לדוגמה, בשדה הדוא”ל אתה יכול בקלות לאפשר שדה אישור המחייב את המשתמש להזין את כתובת הדוא”ל שלו פעמיים. ברגע שאתה מרוצה משדות הטופס וההגדרות שלהם, לחץ על כפתור השמירה.

הגדרות שדה של טופס דוא

לסוגי שדות מסוימים יש הגדרות ייחודיות משלהם, כמו אפשרות שדה אישור הדוא”ל.

הגדרת טופס יצירת הקשר שלך

ניתן להגדיר כל טופס שאתה יוצר באמצעות WPForms בנפרד כך שיענה על הצרכים שלך. לכן, כדי להציג את ההגדרות הנוכחיות או להתאים אישית את אופן הפעולה של הטופס שלך, פשוט לחץ על הכרטיסייה הגדרות במסך בונה הטפסים כדי לפתוח את אפשרויות התצורה עבור הטופס שאתה עובד עליו..

ההגדרות מקובצות לשלושה חלקים, המכסים את אפשרויות כללי, הודעה ואישור עבור הטופס.

הגדרות טופס יצירת קשר של WPForms

ניתן להגדיר כל טופס שתיצור באמצעות WPForms בנפרד.

באמצעות ההגדרות הכלליות, באפשרותך לערוך את כותרת הטופס ואת התיאור, לשנות את טקסט כפתור ההגשה ולהפעיל את התכונות של דבש נגד דואר זבל. מומלץ להשתמש בתכונה של honeypot נגד דואר זבל, מכיוון שהיא תעזור להפחית את מספר הגשות הספאם שאתה מקבל – מבלי להשפיע על חווית המשתמש של הטפסים שלך על ידי דרישה מהמבקרים למלא שדה captcha.

הגדרות ההודעות מאפשרות לך לציין לאיזו כתובת דוא”ל יש לשלוח את רשומות הטופס, עם אפשרות להזין מספר כתובות במידת הצורך. WPForms משתמש בתגים חכמים כדי לאכלס באופן דינמי את דוא”ל ההודעות בתוכן משדות הטופס, כגון נושא הדוא”ל ושם הטופס. אם תרצה ליצור התראות מרובות, כגון הודעה נפרדת שנשלחת בדוא”ל למשתמש שהגיש את רשומת הטופס, יהיה עליך לשדרג לגרסאות הפרימיום של WPForms. עם זאת, ניתן להשתמש בתגיות החכמות כדי לשלוח את אותו דוא”ל התראה לאדם שהגיש את הטופס, כמו גם לכל נמענים אחרים שתציין..

הודעות על כניסת טופס

WPForms ישלח דוא”ל המכיל את ערך הטופס לכתובת שתבחר.

תוכל גם להשתמש בהגדרות האישור כדי להתאים אישית את ההודעה המוצגת לאחר שהמבקר שלח את הטופס. לחלופין, במקום להציג הודעה מותאמת אישית, אתה יכול לבחור להציג דף באתר שלך, או לקחת את המשתמש לכתובת URL לפי בחירתך, לאחר שהוגש רשומת טופס.

הגדרות אישור טופס

באמצעות WPForms אתה יכול לבחור מה יקרה לאחר שהוגשה רשומת טופס.

שוב, ברגע שאתה מרוצה מאישור הטופס שלך, לחץ על לחצן שמור כדי לבצע את השינויים שלך.

פרסום טופס יצירת הקשר באתר שלך

לאחר ששמרת את הטופס, תוכל לפרסם אותו באתר וורדפרס שלך כדי שיהיה זמין למבקרים שלך. לחיצה על כפתור ההטבעה במסך בונה הטפסים תציג קוד מקוצר לטופס שאתה עובד עליו. לאחר מכן תוכל להעתיק ולהדביק קיצור דרך זה בפוסט או בדף וורדפרס כדי להנגיש את הטופס. בעזרה, מוצג סרטון הדרכה כדי להדגים מה עליכם לעשות בכדי להכניס את קוד ה- code של הטופס לפוסט או לדף. עם זאת, התהליך מאוד פשוט.

קיצור ה- WPForms

לאחר לחיצה על כפתור ההטמעה, מוצג קוד הקיצור של הטופס שאתה עובד עליו.

דרך נוספת להוסיף אחד מהטפסים לאתר שלך היא ליצור פוסט או דף חדש, או לפתוח אחד קיים לעריכה ולחץ על כפתור הוסף טופס.

הוסף כפתור טופס

WPForms מוסיף לחצן שימושי לעורך וורדפרס להכנסת טפסים.

לאחר שלחצת על כפתור הוסף טופס, אתה יכול לבחור איזה טופס להכניס, וגם לבחור אם להציג את כותרת הטופס או התיאור..

הכנס טופס

WPForms נותן לך את האפשרות להציג את שם הטופס ותיאור או לא.

לאחר שהוספת את הטופס, יתווסף קוד קצר לפוסט או לדף שלך. לאחר מכן, עם הפרסום, הקודקוד יוחלף בטופס המתאים. בגלל אופן הפעולה של קודי קיצור, אם תבצע שינויים בטופס שלך הם יוחלו אוטומטית על הטופס שפורסם (גלה עוד במאמר הקודם שלנו, WordPress Shortcodes Explained.

WPForms יוצרים קוד מקודד

קוד הקצרה של הטופס שברצונך להציג יוכנס לפוסט או לדף.

כעת, אם המבקרים שלכם רוצים לשלוח לכם הודעה כל מה שהם צריכים לעשות זה למלא את הטופס ולחץ על כפתור הגש.

דוגמה לטופס שפורסם

כאשר הטופס שלך מתפרסם, המראה שלו אמור להשתלב עם נושא הוורדפרס שלך.

WPForms Lite כולל גם ווידג’ט המאפשר לך להציג את הטפסים שלך בסרגל הצד ואזורים אחרים מוכנים של ווידג’ט של נושא ה- WordPress שלך. בהתאם לבחירת הנושא שלך, הווידג’ט של WPForms יכול לתת לך את היכולת להציג טופס בכותרת התחתונה של האתר שלך, כמוצג בתמונה למטה..

שימוש בווידג'ט WPForms

ווידג’ט WPForms מאפשר לך להציג טפסים באזורי הווידג’ט של הנושא שלך.

ניהול טפסי הקשר שלך ב- WordPress

אם עליך לבצע שינויים בטפסים שלך, אתה יכול לגשת אליהם דרך הפריט ‘כל הטפסים’ בתפריט WPForms.

מסך ניהול טפסים

אתה יכול להציג ולנהל את הטפסים שלך דרך הדף WPForms בתוך לוח המחוונים של וורדפרס.

מקטע זה בלוח המחוונים של וורדפרס, אתה יכול למחוק או לערוך כל טפסים קיימים, ואם תשדרג ל- WPForms Pro, תוכל להציג את רשומות הטופס שהוגשו על ידי מבקרי האתר שלך..

כאמור, כל שינוי שתבצע יבוא לידי ביטוי באופן מיידי בטפסים שפורסמו, בזכות הכוח של קיצורי הדרך של וורדפרס.

מחשבות אחרונות

כפי שאתה יכול לראות, התוסף WPForms Lite בחינם מספק דרך קלה מאוד להוסיף טפסי קשר לאתרי וורדפרס.

על ידי שימוש בתבנית טופס יצירת הקשר הרגילה, באפשרותך להוסיף סוג זה של טופס לאתר שלך בכמה לחיצות – ובזכות עורך הגרירה והשחרור, אם אתה צריך לבצע שינויים בתבנית (כגון הוספת טופס שדות או שינוי טקסט ברירת המחדל), כל התהליך הוא באמת מאוד פשוט.

הערה: למידע נוסף על התכונות והפונקציונליות המתקדמות של WPForms, הקפד לבדוק את WPForms Pro סקירה מעמיקה שלנו..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map