دو گزینه خلاقانه اشتراکی بر روی گزینه های جدید پاسخگو ، ایجاد شده ویژه برای موبایل – توسط AddThis

میزبانی وب Bluehost از 3.95 دلار در هر ماه!


دوست دارید یا نه ، استفاده از موبایل اکنون به طرز چشمگیری رو به افزایش است – این بدان معناست که ، به احتمال زیاد ، تعداد بیشتری از افراد وبلاگ / وب سایت شما را در انواع صفحه نمایش در اندازه های مختلف مشاهده می کنند. به عبارت ساده: اگر سایت شما به جای زباله در دستگاه های تلفن همراه به نظر می رسد ، قصد دارید (اگر قبلاً نیستید) شروع به از دست دادن بیشتر و بیشتر کنید! اگر از یک موضوع پاسخگو استفاده می کنید ، دیگر به یک شروع خوب ختم نمی شوید ، اما آن دکمه های اجتماعی که در حال حاضر از آنها استفاده می کنید چیست؟ آیا آنها پاسخگو هستند؟ یا آیا آنها با هم جمع می شوند ، دو برابر می شوند ، یا حتی ممکن است به سادگی از بین بروند (شاید برای بهترین ها؟) وقتی در تلفن های همراه و رایانه های لوحی و غیره مشاهده می شوند؟ اگر چنین است ، شاید وقت آن رسیده است که یک دکمه رسانه اجتماعی تجدید نظر کند …

اما از کجا شروع کنیم؟ خوب ، به شما داده می شود تعداد افزایشی از افزونه ها ، ابزارک ها و گزینه های ساده فقط قدیمی-html + javascript-نمایشگر رسانه های اجتماعی در دسترس باشد ، با این وجود ، شاید هیچ گزینه تنظیم ظریف تر و ساده تری (با فرض شما وجود ندارد) وجود ندارد. خوشحالم که می توانید یک فایل الگو را ویرایش کنید یا دو) گزینه اشتراک گذاری رسانه های اجتماعی ویژه تلفن همراه از آنجا که از بزرگترین ارائه دهنده دکمه اشتراکی اجتماعی ** تا به امروز ارائه شده است. ویرایش می شود: AddThis – که اتفاقاً باید تنها دکمه اشتراک گذاری اجتماعی باشد ارائه دهندگان گزینه ای را ارائه می دهند که در صورت فعال بودن (که به طور پیش فرض آن را اتفاق می افتد) ، بسته به نوع سیستم عامل های اشتراک اجتماعی که بخصوص بازدید کننده از آن استفاده می کند ، کدام دکمه های اشتراک گذاری اجتماعی را برای هر بازدید کننده شخصی شخصی می کند.!

درست است ، وفل کافی … بگذارید نگاهی گذرا به دو نوار ابزار دکمه اشتراکی اجتماعی فوق العاده (و واقعاً کاملاً نوآورانه) ارائه دهیم (یک حق بیمه ، یک رایگان) که توسط این ارائه دهنده دکمه اشتراک گذاری شگفت آور محبوب ارائه شده است:

1. نوار ابزار به اشتراک گذاری موبایل (حق بیمه)

این مجموعه خاص از دکمه ها بر خلاف اکثر ابزارک های دکمه اشتراکی اجتماعی سنتی خود ، بالاتر از محتوای اصلی در پست ها / صفحات را نشان نمی دهند ، بلکه درست در پایین (یا در بالای صفحه اگر ترجیح می دهید) از هر کدام صفحه ای که از انتخاب از پیش تعریف شده کمتر باشد (پیش فرض 979px) و نمایش کد درج AddThis (که شما می توانید در هر کجای سایت خود که البته انتخاب کرده اید آزاد باشد) نمایش داده می شود ، همانطور که در تصویر زیر نشان داده شده است:

نوار ابزار اشتراک گذاری تلفن همراه AddThis

وقتی کاربر یکی از نمادهای بزرگ (اندازه نوک انگشت) را در نوار ابزار ضربه می زند ، گزینه اشتراک گذاری از پایین (یا پایین از بالا) صفحه نمایش …

جالبتر اینکه ، به طور پیش فرض ، مطابق با AddThis ، دقیقاً کدام دکمه های اشتراک گذاری اجتماعی با این نوار ابزار خاص نمایش داده می شود و بستگی به آن دارد که کاربران خاص ترجیحات مشترک خود را دارند … شگفت انگیز! از طرف دیگر ، اگر این کمی برای شما تعریف نشده / جادویی باشد ، گزینه ای برای رد کردن این گزینه نیز وجود دارد و در واقع مجموعه دکمه های اشتراک گذاری اجتماعی خود را انتخاب می کنید.

2. نوار ابزار تلفن همراه (رایگان)

تقریباً مانند برادر پریمیوم خود (در بالا) ، نوار ابزار افزودنی موبایل در پایین (یا بالای صفحه) روی صفحه قرار دارد ، اما برخلاف برادر پریمیوم ، انتخابی از دو گزینه کمی ظریف تر (“دنبال” و “نمایش”) را نشان می دهد. به اشتراک بگذارید ‘- به علاوه یک مورد دیگر در سمت راست که در صورت ضربه زدن ، کل نوار ابزار را به حداقل می رساند) …

نوار ابزار ابزار افزودنی

هنگامی که یک کاربر یا “دنبال” یا “اشتراک” را ضربه بزنید ، گزینه های مربوط به رسانه های اجتماعی صفحه را پر می کنند:

بسیار خسته و دلگیر است?!

درباره هر دو نوار ابزار در وب سایت رسمی AddThis اطلاعات کسب کنید.

همچنین لازم به ذکر سریع – پلاگین استاندارد AddThis WordPress:

اگرچه به طور خاص با دستگاه های تلفن همراه در ذهن ایجاد نشده است ، اما افزونه های استاندارد AddThis WordPress (که قبلاً 1.9 میلیون بار بارگیری شده است!) روی دکمه های کوچک به نظر نمی رسد و فقط اگر به دنبال آن باشید ، می تواند چیزی باشد. برای مجموعه ای از دکمه های اشتراک گذاری اجتماعی کمی که کمی ابتکاری تر ، استاندارد تر (و کاملاً رایگان) از سایت شما باشد – در اینجا موجود است.

* در اینجا خلاصه سریع آنچه در آن وجود دارد آمده است: ثبت نام در یک حساب کاربری AddThis ، اضافه کردن یک خط واحد کد (موجود از طریق لینک ‘Grab the Code’ در سمت راست بالای داشبورد AddThis ‘گالری ابزار’) به سایت خود اضافه کنید (در یک قالب php وردپرس – مانند header.php – یا حتی در ابزارک متنی این کار را انجام می دهد – به گونه‌ای که کد در صفحاتی که می خواهید نوار ابزار تلفن همراه خود را نشان دهد بارگیری شود) ، URL وب سایت خود را به لیست “مدیریت دامنه” اضافه کنید. در بالا سمت راست بخش “خلاصه” داشبورد اصلی و سپس ، در آخر ، ویجت نوار ابزار مورد علاقه خود را (رایگان یا حق بیمه) از “گالری ابزار” انتخاب کنید – ساده!

** ابزارک های مختلف مختلف که هم اکنون در بیش از 14 میلیون وب سایت استفاده می شود – wowzers!

هنوز از هیچ یک از این دو نوار ابزار AddThis جدید استفاده کرده اید؟ تحت تاثیر قرار?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me