چه در نسخه وردپرس نسخه 4.7 جدید است


وردپرس نسخه 4.7 به نام سارا “سسی” Vaughan و به سرپرستی هلن هو ساندا نامگذاری شده است.!

بنابراین ، چه چیزی در فروشگاه است؟ طبق معمول ، تیم توسعه وردپرس سخت تلاش کرده است تا همه چیز را تغییر دهد.

در اینجا نکات برجسته آورده شده است:

1) مشتری ساز

Customizer ابزاری است که در سایت وردپرس خود برای ویرایش گزینه های موضوع و ابزارک ها استفاده می کنید. بطور قابل ملاحظه ای گسترش یافته است. در میان چیزهای دیگر ، اکنون می توانید صفحات جدید را هنگام ویرایش منوها ایجاد کنید ، و ماژول CSS سفارشی قوی تر است. دو مورد از تغییرات بارز در شخصی ساز مربوط به موضوعات است:

1a) میانبرهای ویرایش قابل مشاهده

وقتی از ابزار شخصی سازی برای ویرایش ظاهر وب سایت خود استفاده می کنید ، ممکن است با برخی از نمادهای مداد آبی کوچک روبرو شوید. مثالی از وب سایت شخصی من:

میانبرهای ویرایش قابل مشاهده وردپرس

این میانبرهای ویرایش قابل مشاهده هستند و می توانید بر روی آنها کلیک کنید تا عنصری را که در حال پخش است ، ویرایش کنید. به عنوان مثال ، وقتی من روی تصویر موجود در صفحه کلیک می کنم ، به من این امکان را می دهد که منوی نوار را ویرایش کنید.

1b) محتوای شروع کننده

مضامین اکنون می تواند شامل محتوای شروع کننده باشد. هلن هو ساندا ، توسعه دهنده وردپرس توضیح داد:

[T] انتخاب ویژه محتوای heme برای کمک به نمایش موضوعی برای کاربران و به عنوان نقطه شروع برای راه اندازی بیشتر سایت های جدید. […] محتوای شروع کننده با ورود به شخصی ساز اعمال و نمایش داده می شود ، تا زمانی که تغییرات سفارشی ساز به طور صریح ذخیره و منتشر نشود ، هیچ تغییری در سایت زنده ظاهر نمی شود. در 4.7 ، این نمای اولیه از موضوعی با محتوای مبتدی فقط برای “سایت های تازه” اتفاق می افتد – نصب های جدید که هنوز هیچ ارسال ، صفحه ، ابزارک یا تنظیمات سفارشی سازی نداشته اند..

به عبارت دیگر ، محتوای مبتدی به شما کمک می کند تا قبل از ساخت وب سایت خود ، از اینکه چه تمی به نظر می رسد ، بدست آورید. این ویژگی باید به هر موضوع به صورت جداگانه اضافه شود ، اما احتمالاً توسط توسعه دهندگان حرفه ای وردپرس پذیرفته شده است.

صحبت از مضامین ، یک…

2) موضوع پیش فرض جدید

بیست و هفده موضوع پیش فرض جدید است که توسط Mel Choyce طراحی شده است. می توانید نسخه ی نمایشی را اینجا ببینید. توجه کنید که هدر ویدیوی snazzy ، و پیمایش اختلاف منظر؟ به طور کلی ، بیست و هفده نگاه و احساس یادآور Bootstrap (یک چارچوب وب محبوب که ابتدا توسط توییتر تهیه شده است).

بیست و هفده موضوع جدید پیش فرض وردپرس است

تصویر از طریق وبلاگ وردپرس.

بیست و هفده نمی توانید به صورت خودکار به وب سایت های موجود در وردپرس اضافه شوید ، بنابراین اگر می خواهید از آن استفاده کنید ، باید آن را بصورت جداگانه نصب کنید.

3) ارسال الگوهای

وردپرس 4.7 به قالب های پست سفارشی اجازه می دهد

WordPress مدتهاست کاربران را قادر می سازد قالب هایی برای صفحات ایجاد کنند. اکنون این قابلیت به پستهای معمولی گسترش یافته است! به عنوان مثال ، اگر می خواهید یک سبک متفاوت برای مقاله ها نسبت به پست های سریع وبلاگ داشته باشید ، می توانید از قالب های ارسال برای این کار استفاده کنید.

4) ویرایشگر متن

ویرایشگر کمی بیشتر بهینه شده است. اندرو اوزز می نویسد:

برخی از دکمه های نوار ابزار برای دسترسی راحت تر آنها و ترغیب استفاده صحیح از عناصر HTML درج شده ، مجددا تنظیم شده اند. سرفصل های سقوط اکنون به ردیف بالا منتقل شده و دکمه اعتصاب و قانون افقی به پایین منتقل می شود. این همچنین نشان دهنده کاربرد آنها است.

دکمه های زیربنایی و توجیهی از ردیف پایین حذف شده اند. برجسته سازی یک عمل بد است زیرا خوانندگان می توانند آن را با پیوندها (دسترسی بد) اشتباه بگیرند ، و یک عنصر معنایی در آن وارد نشود. توجیهی اجرای نابرابر مرورگر را دارد و در بسیاری موارد برای خوانایی بد است. کلیدهای میانبر صفحه کلید برای هر دو همچنان کار می کنند.

من ممکن است بدون اشاره به آنها متوجه این تغییرات شده باشم. به هر حال ، رابط کاربری جدید اینجا است:

ویرایشگر متن وردپرس در نسخه 4.7

5) كتابخانه رسانه

اکنون كتابخانه رسانه با نام پرونده قابل جستجو است ، در حالی كه قبلاً فقط می توانستید براساس پستی كه پرونده به آن پیوست شده بود جستجو كنید. این بسیار راحت است وقتی می خواهید تصویری که سالها پیش بارگذاری شده است را پیدا کنید ، و تمام آنچه را به خاطر دارید این است که نام پرونده شامل “آرم” است!

همچنین در کتابخانه رسانه ها ، PDF ها اکنون پیش نمایش تصویر کوچک را دارند ، که تشخیص اینکه کدام یک را انتخاب می کنید آسان تر می شود. مسافت پیموده شده شما ممکن است متفاوت باشد – من وب سایت شخصی خود را به روز کردم و PDF هایی که در گذشته بارگذاری کردم هنوز ریز عکسهای عمومی داشت.

…و بیشتر

این ویژگی های جدید جالب در وردپرس 4.7 هستند! این نسخه شامل تعداد بیشماری تغییرات دیگر – بومی سازی زبان در رابط سرپرست ، به عنوان مثال – اما برجسته ترین آنهاست. شما چی فکر میکنید؟ آیا از هر یک از این موارد به ویژه خوشحال می شوید یا متلاشی می شوید?

توجه: برای یک لیست کامل از همه موارد جدید در WordPress v4.6 ، نسخه رسمی 4.6 codex را بررسی کنید.

برای اخبار و اطلاعات در وردپرس 4.8 با ما همراه باشید (برای اطلاعات بیشتر نقشه راه وردپرس رسمی را بررسی کنید – و به یاد داشته باشید همیشه قبل از بروزرسانی از داشتن پشتیبان کامل از سایت خود اطمینان حاصل کنید)!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map