چه در نسخه وردپرس نسخه 4.3 جدید است


به رهبری کنستانتین اوبنلند و لقب “بیلی” (پس از بیلی تعطیله موسیقی جاز ، وردپرس 4.3 وارد شده است – و به طور کامل در برنامه!

هیچ چیز همه چیز در این نسخه های مختلف در حال برهم خوردن زمین نیست ، اما مطمئناً حداقل دو مورد پیشرفت بسیار خوب وجود دارد که اکثر کاربران از آنها قدردانی می کنند.

به طور خلاصه ، واقعاً چهار پیشرفت قابل توجه وجود دارد. اینها به منظور تأثیرگذاری شخصاً از نظر شخصی تأثیرگذار است: 1) تعدادی از میانبرهای صفحه کلید جدید برای کمک به ایجاد مواردی مانند عناوین ، لیست ها و نقل قول ها در ویرایشگر وردپرس. 2) امکان ایجاد ، به روز رسانی ، اختصاص و فهرست های پیش نمایش زنده در سفارشی سازی. 3) یک رویکرد بهبود یافته در استفاده از گذرواژه‌ها. و 4) امکان اضافه کردن یک نماد سایت که در برگه مرورگر و در صفحه اصلی دستگاه های تلفن همراه هنگام بازدید از سایت شما نشانک می دهد.

بیایید در این مقاله بررسی کنیم:

میانبرهای قالب بندی جدید

علاوه بر اینکه می توانید با کلیک بر روی آیکون های قالب بندی مربوطه در ویرایشگر تصویری وردپرس ، ایجاد عنوان ها و لیست ها با ماوس ایجاد کنید ، اکنون می توانید با استفاده از برخی میانبرهای صفحه کلید نسبتاً ساده و مانند Markdown ، اینها را ایجاد کنید..

گزینه های جدید قالب بندی متن

به عنوان مثال: نوشتن نماد هش (#) دو یا چند بار به دنبال متن و سپس زدن کلید بازگشت ، متنی را که تایپ کرده اید در یک هدر تغییر خواهد کرد. نوع سرصفحه ای که ایجاد می شود ، مانند H1 ، H2 یا H3 و غیره (تا H6) ، با توجه به تعداد نمادهای هشی که تایپ می کنید تعیین می شود. مانند این:

 • ## = H2
 • ### = H3
 • #### = H4
 • ##### = H5
 • ###### = H6

چنین میانبرهای دیگر شامل ایجاد لیست های ناموزون با تایپ کردن ستاره (*) و یا یک hyphen (-) و به دنبال آن یک فضا است. لیست های مرتب شده با تایپ کردن 1 یا 1) به دنبال آن فضا. و نقل قولها (از نظر فنی: اینها با استفاده از نماد بزرگتر از نماد (“blockquotes” هستند)>) هر متنی را که می خواهید نقل کنید ، دنبال کنید.

اوه ، و اگر به طور تصادفی هر یک از این موارد را به اشتباه ایجاد کردید ، می توانید از یک صفحه کلید استاندارد برای خنثیسازی یا دستور esc برای بازگشت / لغو استفاده کنید.

توجه: برای اطلاعات بیشتر در مورد این ویژگی خاص ، نوشتن مقاله های جف چندلر در WPTavern را بررسی کنید.

منو در Customizer است

ایجاد منوها در وردپرس به طور سنتی کاری بود که شما در داشبورد وردپرس انجام می دهید ، تحت “ظاهر” > “منوها”. با وردپرس 4.3 ، کاربران اکنون گزینه ایجاد ، بروزرسانی ، اختصاص منوها به صفحات – و حتی پیش نمایش زنده آنها – از درون شخصی سازی WordPress را دارند..

منوها در Customizer

اگرچه ممکن است برای بعضی از اینها کمی عجیب به نظر برسد ، امیدوارم این حداقل یک قدم در جهت صحیح باشد ، یعنی ساخت چیزها برای کاربران جدید بصری تر باشد و یک رابط کاربری مناسب برای موبایل و در دسترس تر ایجاد کند که بتواند از آن استفاده کند..

کلمات عبور بهتر

امنیت آنلاین به طور فزاینده ای به یک معامله بزرگ تبدیل می شود … به ویژه برای کاربران وردپرس و سایتهای آنها – بنابراین هرگونه پیشرفت در این زمینه بیش از استقبال است! متأسفانه ، هکرها به طور فزاینده ای در تشخیص رمزهای عبور مهارت دارند و کاملاً صریح ، وقت آن است که کاربران در همه جا مطمئن شوند که از هر کجا امکان استفاده از گذرواژه های STRONG استفاده می کنند!

مدیریت رمز عبور بهبود یافته

WordPress 4.3 اکنون به طور پیش فرض برای ایجاد خودکار رمزهای عبور برای کاربران تازه ایجاد شده ، به کاربران کمک می کند و دیگر هیچ رمز عبوری را در ایمیلهایی که ارسال می کند شامل نمی شود (کاربران به جای آن یک پیوند تنظیم مجدد رمز عبور دریافت می کنند). خوب!

آیکن سایت

ایده آیکون های سایت که نمایانگر وب سایت شما در برگه های مرورگر است ، برای هر کسی که favicons را درک کند ، از قبل آشنا خواهد بود. با این حال ، برای بسیاری از کاربران ، favicons (و نحوه ایجاد و اختصاص دادن آنها) دانش عادی نیست. وردپرس 4.3 با ساده کردن چیزهای دیگر در اینجا یک قدم عالی را در جهت درست انجام می دهد: این بار با دادن یک رابط کاربری آسان برای بارگذاری یک آیکون (از طریق شخصی ساز) که آنها مایل به استفاده از آنها نه تنها به عنوان فاویکون هستند. ، بلکه همچنین به عنوان نمادی که وب سایت آنها را در صفحه اصلی دستگاه های تلفن همراه نشان می دهد وقتی کاربران آن را علامت گذاری می کنند.

نمادهای سایت جدید در Customizer

علاوه بر این ، نماد انتخاب شده حتی وقتی کاربران تم ها را تغییر می دهند در مکان خود باقی می مانند – که در واقع یک تماس بسیار خوب است!

و همچنین:

در آخر ، اکنون نظرات خواهد بود به طور پیش فرض خاموش است در صفحات تازه ایجاد شده! … ما نمی توانیم به شما بگوییم که چند بار به طور اتفاقی آنها را روشن کرده ایم!

توجه: برای لیست کاملی از موارد جدید در وردپرس 4.3 ، نسخه رسمی 4.3 codex را بررسی کنید.

برای اخبار و اطلاعات در مورد وردپرس 4.4 (برنامه ریزی شده برای انتشار در دسامبر 2015 – با ما در ارتباط باشید) همراه باشید و مثل همیشه ، به یاد داشته باشید که قبل از بروزرسانی ، یک نسخه پشتیبان کامل از سایت خود تهیه کنید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map