WordPress for Dummies Book – با WordPress (نقد کتاب) شروع کنید

WordPress for Dummies - توسط لیزا سابین-ویلسون


نوشته شده توسط وردپرس-متخصص لیزا سابین-ویلسون – مالک وب WebDevStudios – وردپرس برای Dummies (اکنون در نسخه ششم خود) مقدمه ای عالی برای وردپرس برای هر کسی است که به دنبال یک منبع مکتوب است تا به آنها کمک کند تا در ایجاد و درک تکنیک های اولین وب سایت با وردپرس خود شروع به کار کنند..

واضح است که مبتدیان WordPress با هدف وردپرس قرار دارند ، WordPress for Dummies بیش از 350 صفحه از مطالب مکتوب را به خوبی ارائه می دهد – با مضامین مختلف از مزایای استفاده از WordPress (برای هر کسی که هنوز قانع نشده است که وردپرس در واقع ابزاری عالی است که می تواند اولین آنها را ایجاد کند) وب سایت) برای درک بسیاری از پیچیدگی های ایجاد و شخصی سازی مضامین و عملکرد وردپرس.

این درباره چیست?

وردپرس برای Dummies به شش قسمت اصلی متول مولنویگ (کسی غیر از بنیان گذار وردپرس) ، به شش بخش اصلی تقسیم می شود:

 • قسمت 1 مزایای استفاده از WordPress برای ایجاد وب سایت ها ، بسیاری از اصول اساسی وبلاگ نویسی به طور کلی ، و تفاوت های اصلی بین نسخه میزبانی شده وردپرس را دارد (یعنی WordPress.com و نسخه خود میزبان وردپرس (یعنی WordPress.org.
 • بخش دوم به استفاده از WordPress.com (یعنی نسخه میزبانی شده وردپرس) متمرکز شده است – پوشش نحوه شروع ، نوشتن و مدیریت وبلاگ تازه ایجاد شده خود ، و بهبود ظاهر و احساس کارها با مضامین ، ابزارک ها و به روز رسانی ها..
 • قسمت 3 با تمرکز بر WordPress.org (یعنی نسخه خود میزبان وردپرس) قسمت دوم را تضاد می کند – پوشش موضوعات مهم مانند نحوه ثبت نام دامنه ، نحوه انتخاب میزبانی مناسب وردپرس و چگونگی دستیابی به نصب وردپرس ( این به خصوص پوشانده شده است) سپس در ادامه در مورد حرکت در داشبورد وردپرس و ایجاد روال وبلاگ نویسی صحبت می کنیم.
 • قسمت چهارم كتاب در مورد استفاده بيشتر و گسترده از WordPress است: با رسانه ، افزونه ها و مضامین.
 • قسمت 5 به دنیای شخصی سازی وردپرس می پردازد – با وارد کردن خواننده به ساختار پرونده وردپرس و چگونگی ایجاد ویرایش های اساسی با استفاده از HTML ، CSS و ابتدای PHP.
 • قسمت 6 سپس با ارائه ده افزونه محبوب وردپرس و ده تم رایگان وردپرس به پایان می رسد.

و در آخر ، ضمائم وجود دارد – که مباحث اساسی به روزرسانی و تهیه نسخه پشتیبان از سایت شما ، مهاجرت یک وبلاگ موجود به وردپرس و انتقال وب سایت شما به هاست جدید را در بر می گیرد. همچنین وجود دارد دو فصل جایزه تلاش برای پوشاندن چند موضوع پیشرفته تر ، یعنی طراحی برای وردپرس به عنوان یک سیستم مدیریت محتوا و میزبانی سایت های متعدد با وردپرس.

آیا این خوب است?

به روز ، دقیق و جذاب ، این کتابی است که اصول اولیه تنظیم و راه اندازی وب سایت وردپرس را با همان نوع اطمینانی که از یک نویسنده متخصص انتظار دارید.

لیزا با شفافیت می نویسد و به نظر من ، تعادل ارائه اطلاعات کافی به مبتدیان را بدون بار بیش از حد در مورد درست دریافت می کند.

به گفته این ، وقتی صحبت از دو کتاب بزرگترین سؤال درباره هر كدام از کاربران تازه وارد وردپرس است ، بدون تردید علاقه مند به پاسخ دادن به آن خواهیم بود – یعنی 1) چگونه می توان در دنیای انتخاب میزبانی وردپرس جستجو كرد؟ و 2) از کجا می توانم مضامین با کیفیت بالا و قابل اعتماد وردپرس را خریداری کنم؟ – من نمی توانم کمکی به احساس کنم کتاب بیش از کمی کوتاه است. در اصل تنها تعداد معدودی از میزبانان مختلف WordPress را Bluehost ، HostGator ، Kinsta ، WP Engine و Pressable و فقط دو ارائه دهنده تم برتر وردپرس iThemes و StudioPress ذکر می کند. این واقعاً کمی شرم آور است ، زیرا انتخاب نوع سرویس میزبانی (مانند اشتراکی ، VPS ، مدیریت شده و غیره) که برای راه اندازی سایت خود استفاده می کنید واقعاً مستحق کمی فضای بیشتری نسبت به کتاب در اختیار شماست – و تا آنجا که همانطور که ارائه دهندگان تم premium-WordPress می روند ، انتخابهای بیشتری برای انتخاب فقط از دو مورد ذکر شده وجود دارد (مانند Themify ، تم های زیبا و البته WooThemes – برای نامگذاری آنها اما سه مورد بسیاری از آنها).!

همچنین می توانم تصور کنم که ممکن است برخی از قومها این کتاب را کمی بیشتر روی وبلاگ نویسی متمرکز کنند. اعطاء شده ، یک فصل جایزه وجود دارد که از WordPress به عنوان CMS استفاده می کند ، اما واقعاً فقط همین است: یک فصل جایزه. هسته اصلی این کتاب هنوز هم در مورد استفاده از وردپرس برای وبلاگ نویسی است و نه مخالف استفاده از آن برای راه اندازی یک وب سایت تجاری ، تجارت الکترونیکی یا نمونه کارها.

انتقاد ناچیز فوق ، وردپرس برای Dummies ، موضوعات بسیار خوبی را در بر می گیرد ، از جمله مکان ثبت نام دامنه ، مراحل نصب و تاپیک تقریباً همه تازه های WordPress (و بعضی اوقات حتی برخی از کاربران پیشرفته) در مورد گیج شدن: بین WordPress.com و WordPress.org!

علاوه بر این ، این یک خواندن بسیار سریع نیز هست و به جرات می توانم آن را بگویم: نسبتاً ارزان – من یک نسخه در قدیمی قدیمی آمازون را فقط با 15 دلار برداشت کردم: قیمتی که با بسیاری از کتابهای متمرکز دیگر در وردپرس در بازار مقایسه می شود ، بیشتر به نظر می رسد. از معقول!

خلاصه:

نوشتن کتاب در وردپرس برای مبتدیان کامل (آدمک؟) کار ساده ای نیست ، به این دلیل که فرض کنید که دقیقاً چقدر دانش مربوط به چنین موضوعی پیچیده ای که خواننده از قبل داشته باشد ، ارزیابی تقریبا غیرممکن است. و با داشتن تعداد زیادی کتاب در مورد وردپرس ، می توانم ببینم که چگونه انتخاب صحیح معمولاً می تواند کمی از مین باشد. بنابراین ، برای اینکه به چالش برخیزید ، از لیزا متنفر هستید!

آیا این است کتاب ایده آل برای کامل مبتدی ها؟ خوب ، شاید نه ، اما مطمئناً یک مدعی قوی است – به ویژه ، به نظر من فروتنانه ، اگر: الف) سایتی که می خواهید ایجاد کنید یک وبلاگ است ، و ب) شما فردی هستید که دوست دارد با آن بیاموزد در حقیقت در حال انجام همه چیز – برعکس فقط نشستن در حاشیه تا زمانی که قبل از کثیف شدن دستان خود ، همه اطلاعات در مورد یک موضوع را به دست نیاورید!

به طور خلاصه ، اگر شما از آن دسته افرادی هستید که در مورد شروع وبلاگ وردپرس خود صحبت می کنید اما هنوز برای تنظیم همه این موارد تلاش نکرده اید ، وردپرس برای Dummies هر دو اعتماد به نفس لازم را برای به دست آوردن شما ایجاد می کند. با WordPress در حال اجرا باشید و اطمینان حاصل کنید که پایه و اساس محکمی برای ساختن آن دارید!

آن را در آمازون بررسی کنید

*** برای کتابهای بیشتر در مورد یادگیری وردپرس ، از قفسه کتاب WinningWP بازدید کنید ***

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map