מעבר ממקדש המדיה לגלגל תנופה – פלוס השוואה מהירה מהירה!

מבצעי וורדפרס


אירוח וורדפרס מנוהל נראה בימים אלה זירה תחרותית יותר ויותר – שמבחינת הלקוח היא דבר נהדר. יש את WPEngine הפופולרי והמדהים לחלוטין (ספק אירוח מאוד מבוסס וורדפרס שמציע מגוון רחב של חבילות אירוח עבור מגוון רחב של לקוחות שונים), Pagely (חברה הממוקדת בעיקר ללקוחות גדולים יותר בגודל ארגוני), קינסטה (מאוד הילדים החדשים בחסימה – ושוב, לכאורה מכוונת בעיקר ללקוחות ברמת הארגון), SiteGround (ספק אירוח מעולה עם תפריט רחב של תוכניות וורדפרס מנוהלות במיוחד במחירים סבירים לאתרים קטנים יותר) ועוד אחד אני יש לי עין במשך זמן מה: גלגל תנופה.

כאמור בפוסט שפורסם בעבר, גלגל תנופה מייחד את עצמם מהקהל בכך שהוא מכוון בעיקר את שירותיו למעצבים, סוכנויות וקריאייטיבים – ומציע מספר שירותים חדשים ומרתקים שלא ניתן (למיטב ידיעתי) למצוא במקום אחר. אנו מדברים על שירותים כמו אתרי הדגמה בחינם, העברה לחיוב לקוח ומערכת sftp מדומיינת מחדש, המיועדת במיוחד לפשט את זרימות העבודה של מעצבי אתרים ומפתחי אתרים. בנוסף, גלגל תנופה מגיש גם לוח מחוונים לאירוח קל להפליא – ומהמם לחלוטין – הנה צילום מסך, הגירות באתר בחינם ושלל יתרונות מרכזיים אחרים שכל שירות אירוח וורדפרס מנוהל צריך להיות אידיאלי (לדעתנו) להציע. – כולל שילוב CDN מובנה!

ממקדש המדיה לגלגל תנופה

במשך השנה הראשונה לערך של קיומה, WinningWP התארחה על ידי DreamHost. לאחר מכן עברנו לאירוח הוורדפרס החדש של וורדפרס החדש של מדיה טמפל במאי 2014 על מנת לנצל את היתרונות הרבים של שימוש בשרת מותאם וורדפרס והתקנת אירוח מנוהלת לחלוטין. עם זאת, לאחרונה התחלנו להיאבק בזמני תגובה שרתים גרועים מדי פעם – על פי הדיווחים, בשל מספר יציבות ביצועים כלל-מערכתיים – וחוסר היכולת להוסיף רשימת כתובות IP מסוימות להן אנו צריכים בכדי לשלב בצורה נכונה את האתר עם MaxCDN ו- לפקח על זמן הפעילות עם Pingdom.

שילוב הנושאים הספציפיים הללו עם הפיתוי לבדוק מארח חדש ומבטיח ביותר שעוד לא חווינו חוויה משמעותית באמת (ויותר ממעט דרבנו עניין רב לנסות את כל הדברים החדשים הקשורים לוורדפרס) ואנחנו תארנו לעצמנו שעכשיו זמן טוב כמו לנסות את גלגל התנופה.

השוואת מהירויות

כמובן שיש הרבה יותר בחירה בחברת אירוח מאשר פשוט במהירות השרתים שלה, ואם אתה מנסה להחליט בין שני השירותים שהוזכרו לעיל, אני לא יכול לעודד אותך מספיק כדי לקרוא קריאה ממש טוב על מה לכל אחד יש להציע. ישנם מספר הבדלים ניכרים בין השניים שיכולים בקלות להניף את החלטתך לכאן או לכאן – עם זאת, מהירות היא דבר שלא רק חשוב להפליא אלא גם קל יחסית למדוד ולהשוות.

כדי להרגיש תחושת השירות המהירה יותר, נסתכל על המהירות של WinningWP ב- Media Temple ואז נשווה את זה למהירות של אותו אתר בדיוק (ללא כל שינוי בין שני המקרים) המתארח ב- גלגל תנופה *.

לבדיקות הבאות השתמשתי ב- GTMetrix כדי למדוד את מהירות הטעינה של דף הבית שלנו (כלומר https://winningwp.com) ממקומות שונים ברחבי העולם (כלומר: ונקובר, דאלאס, הונג קונג, לונדון, מומבאי, סידני וסאו פאולו – השארת כל ההגדרות האחרות בתוך GTMetrix לחלוטין כסטנדרט). השלמתי כל אחת מהבדיקות הללו בשני העמודים עשר פעמים (תוצאות מפורטות בהמשך) לפני שלקחתי תוצאה ממוצעת – סופית. מה שכן, גם אני עברתי את הקילומטר הנוסף בכך שהתחלתי לראשונה את השילוב המובנה של ה- CDN המובנה של Flywheel לכל אחת מהבדיקות (ובכך השווה כמו למשל, מכיוון שמדיה מקדש אינה מציעה שילוב CDN עם ​​אף אחת מתוכניותיה) לפני שהפעלתי את ה- CDN האמור. לראות בדיוק כמה זה משנה למהירויות לטעון. (הערה: לעיון, השרת של Media Temple ממוקם בפיניקס, אריזונה, ושרת גלגל התנוף ממוקם בניו יורק).

תוצאות מבחן

זה די ברור מהבדיקות שלי (ראה הגרף שלהלן), שגלגל תנופה יוצא למעלה. אפילו ללא CDN מופעל, WinningWP ב- גלגל תנופה עדיין מבצעת את אותו אתר שמתארח על ידי מדיה מקדש בעת בדיקה מכל אחד ממקומות הבדיקה של GTMetrix.

תוצאות גרף:

גרף של מקדש המדיה לעומת מבחני מהירות גלגל תנופה

המעניין מכול, אולי, הוא בעצם כמה מעט ההבדל שה- CDN עושה – אם כי הוא מזרז דברים בחצי שנייה בערך משניים או שלושה מיקומים (בעיקר מהונג קונג, לונדון וסידני), משני מיקומי בדיקה (מומבאי וסאו פאולו) נראה כי ה- CDN מאט את העניינים בשבריר שנייה! מישהו יכול להסביר את זה?!

נתוני הבדיקה המלאים:

WinningWP בנושא מקדש המדיה – תוצאות מבחן

WinningWP על נתוני מבחן מהירות מדיה של מקדש

סיכום:
 • זמן טעינה ממוצע מוונקובר: 2.4 שניות
 • זמן טעינה ממוצע מדאלאס: 2.2s
 • זמן טעינה ממוצע מהונג קונג: 3.8 ש ‘
 • זמן טעינה ממוצע מלונדון: 3.5s
 • זמן טעינה ממוצע ממומבאי: 4.9 שניות
 • זמן טעינה ממוצע מסידני: 3.5s
 • זמן טעינה ממוצע מסאו פאולו: 3.7 ש ‘

WinningWP על גלגל תנופה (ללא CDN) – תוצאות מבחן

WinningWP על גלגל תנופה - ללא CDN - נתוני בדיקת מהירות

סיכום:
 • זמן טעינה ממוצע מוונקובר: 1.8 שניות
 • זמן טעינה ממוצע מדאלאס: 1.3 שניות
 • זמן טעינה ממוצע מהונג קונג: 3.3s
 • זמן טעינה ממוצע מלונדון: 1.8 שניות
 • זמן טעינה ממוצע ממומבאי: 4.7s
 • זמן טעינה ממוצע מסידני: 3.1s
 • זמן טעינה ממוצע מסאו פאולו: 2.6s

WinningWP על גלגל תנופה (עם CDN מופעל) – תוצאות הבדיקה

WinningWP על גלגל תנופה - עם נתוני בדיקת מהירות CDN

סיכום:
 • זמן טעינה ממוצע מוונקובר: 1.7 ש ‘
 • זמן טעינה ממוצע מדאלאס: 1.4 ש ‘
 • זמן טעינה ממוצע מהונג קונג: 2.6s
 • זמן טעינה ממוצע מלונדון: 1.4 ש ‘
 • זמן טעינה ממוצע ממומבאי: 4.7s
 • זמן טעינה ממוצע מסידני: 2.7 ש ‘
 • זמן טעינה ממוצע מסאו פאולו: 2.7 ש ‘

בדיקת השפעות עומס

בנוסף לשימוש ב- GTMetrix כדי למדוד את המהירות של WinningWP בשני המארחים, ניצלתי גם את ההזדמנות לבצע בדיקות השפעה של עומס בכדי להבטיח שהאתר יוכל להתמודד עם סוג פסגות התעבורה בהן הייתם מצפים שהוא יטפל. אני שמח לדווח שהאירוח של גלגל תנופה עבר שוב. אם אינך מכיר את הבדיקות המשפיעות על עומס, הנחת המוצא היא לדמות את ההשפעה של ספייק במבקרים באתר לאורך זמן קצר, להגדיל את העומס בשרת כדי לראות כיצד הוא מתמודד. להלן תוצאות הבדיקה בה שלחתי 250 משתמשים וירטואליים לאתר המתארח ב- Flywheel במהלך תקופה של 10 דקות – כמוצג, השרת של Flywheel שומר על זמן תגובה מהיר במיוחד של 150-200 מטר * לאורך כל הדרך!

תמיכה

עד כה כל כך טוב בתחום הזה. בתגובה לכמה שאילתות מהירות שהיו לנו בנושא שינוי הגדרות DNS, התמיכה הייתה מצוינת והכל באמת היה משב רוח בלתי צפוי. התקשורת ביחס להגירה הייתה מהשורה הראשונה, לוח המחוונים שמחה לנווט (רחוק מאנשים כמו cPanel ואפילו מספר פתרונות אחרים המותאמים אישית) ויש כמות משמעותית של תיעוד ברור וקל להבנה – ובכך מקטין את הצורך ליצור קשר מלכתחילה עם התמיכה.

מסיימים

ללא ספק, גלגל תנופה הוא חברת אירוח מתקדמת לצפייה – ואם אתה סוכנות עיצוב המתמחה בוורדפרס, הייתי ממליץ לך לבדוק את השירותים שלהם במלוא הנוחות שלך. עכשיו אני יכול להתחייב באופן אישי לשירותי ההגירה החינמיים שלהם (הם היו ללא כאבים ופנטסטיים באופן מוחלט) ועל פי המבחנים שלי עד כה, זמן הפעילות שלהם היה עד כה לא פחות מ- 100%.

למעשה, בערך המקום היחיד בו יכולתי אפילו לנסות להאשים אותם הוא התמחור של תמיכת ה- SSL שלהם, שעל תוכניותיהם הקטנות (15 $ לחודש) והאישיות (30 $ לחודש) עולה 10 $ לחודש נוספים לאתר – מה שכן נראה מעט בצד הגבוה (אם כי יש להודות שלא בכמות אדירה).

WinningWP מתארחת כרגע על ידי גלגל תנופה, ועומדת כעת בצורה משמעותית מהירה מבעבר (לא רק בחצי הכדור המערבי, אלא גם ברחבי העולם) ואני עד כה נהנה ביסודיות מהחוויה של לבדוק חדש ומגיע (עבורי) ) שירות אירוח!

גלגל תנופה נחמד עבודה!

אם אתה מעוניין לראות מה גלגל תנופה יכול להציע לעצמך, המשך לאתר הרשמי שלהם לקבלת מידע נוסף.

* אנחנו בתוכנית המקצועית שלהם.

** בניגוד לזה עם אותו מבחן ב- Media Temple (שיצא בערך 2000-5000 מטר.

כל חוויה עם אירוח וורדפרס מנוהל של Media Temple או של גלגל תנופה?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me