25 התוספים המובילים של וורדפרס עבור סרגל צידי ווידג’טים (2020)

מבצעי וורדפרס


עם הצגתם לראשונה, בגרסת 2.2 של וורדפרס, ווידג’טים היו מחליף משחקים מוחלט. מאז הם הפכו לאבן עיקור בעולם וורדפרס. כמעט כל נושא וורדפרס שאפשר לדאוג לו להוריד מתגאה בשטח מותאם – ולא בכדי.

בקיצור, ווידג’טים מאפשרים למשתמשים בוורדפרס להציג תכונות שימושיות, מושכות עין ו / או פונקציונליות בדף אינטרנט. ניתן למקם דברים כמו פונקציית חיפוש, קישורים לפוסטים קשורים וארכיוני בלוגים באמצעות ווידג’טים.

רוצה לראות יישומונים בפעולה? פשוט הציצו מימין לדף זה. תראה רשימה ארוכה של אותם באזור הסרגל הצדדי, כולם מיועדים למטרה אחת למעשה: להפנות תשומת לב לחלקים חשובים באתר.

וורדפרס 4.8 הביאה שדרוג גדול לווידג’טים, וורדפרס מגיעה כעת עם 17 ווידג’טים המוגדרים כברירת מחדל – כולל ארכיון, לוח שנה, וידאו וטקסטים. עם זאת, זה עדיין רק קצה הקרחון של מה שתוכלו לעשות איתם.

כעת יישומי פלאגין של וורדפרס מגיעים בשני טעמים: תוספי יישומון ייעודיים ותוספי WordPress כלליים עם תמיכה בווידג’טים. ברשימה של היום, אנו מערבבים ומתאימים 25 תוספים בחינם ופרמיום משתי הקטגוריות, כשאנחנו מוציאים את התוספים הטובים ביותר לוורדפרס להוספת ווידג’טים חדשים ולשיפור סרגל הצד.

ובניגוד לסיכונים רבים של יישומונים, אנו נכלול רק תוסף אחד לכל פונקציונליות – ובכך ניתן לך את המקסימום עבור הדולר שלך מבחינת רעיונות לאותו שטח יישומון / סרגל צד חשוב..

בואו נצלול לתוספים, ללא סדר מסוים …

1. חבילה של יישומי אתר מקוריים (בחינם)

צרור יישומונים של SiteOrigin

בואו נתחיל את העניינים בעזרת תוסף יישומי All-in-One מעולה – חבילה של יישומי אתר אורגין.

התוסף מציג את כל הפונקציונליות של הווידג’ט שאתה יכול לבקש, עם יישומונים ייעודיים עם פלוס 22 פלוס. להלן מבחר של כמה מהווידג’טים הכלולים בתיבה:

 • לחצני קריאה לפעולה
 • טופס יצירת קשר
 • גוגל מפות
 • טבלת תמחור
 • המלצות
 • מחוון תמונה

גם הווידג’טים ניתנים להתאמה אישית מלאה, עם תמיכה בצבעים אינסופיים ויותר מ -1,500 סמלים.

אתר רשמי

2. סרגל צדדי מודע לתוכן (בחינם)

סרגל צידי מודע לתוכן

סרגל צידי מודע לתוכן הוא תוסף רב עוצמה שמאפשר לך להציג ווידג’טים וסרגלי צד לתכנים שונים. לדוגמה, באפשרותך להציג קבוצה אחת של ווידג’טים עבור פוסטים בקטגוריה אחת וקבוצה אחרת של ווידג’טים עבור פוסטים בקטגוריה אחרת.

בעזרת יכולת זו אתה יכול ליצור סרגל צד ממוקד ומותאם יותר.

תוכל להגדיר את סרגל הצד ההיגיון המותנה שלך באמצעות ממשק פשוט, ותקבל אפשרויות של 13 פלוס להצגת סרגל צדדי, כולל סוג הודעה, טקסונומיה, מחבר, תבנית ועוד.

אתר רשמי

3. רלוונטיות (בחינם)

רלוונטיות

וורדפרס לא יוצא מהקופסה נשלחת עם פונקציית חיפוש ווידג’ט מובנית. לרוע המזל, מרבית המשתמשים רואים שהוא די גרוע בעבודתו.

אם אתה רוצה לעזור למבקרים שלך למצוא תוכן שימושי ביתר קלות, שקול לשדרג את פונקציית החיפוש המוגדרת כברירת מחדל באמצעות Relevanssi (כפי שהיא משמשת ממש באתר זה. למעשה, התוסף מסוגל להתאים חלקית לשאילתת החיפוש של מבקר, ובנוסף הוא עדיף ב- מיון לפי רלוונטיות מאשר אפשרות ברירת המחדל.

כאשר התוסף מותקן, אתה עדיין צריך להשתמש בווידג’ט ברירת המחדל לחיפוש וורדפרס. עם זאת, מאחורי הקלעים, הווידג’ט מופעל כעת על ידי Relevanssi.

אתר רשמי

4. טפסים של Ninja (בחינם)

טפסים של נינג'ה

סרגל הצד הוא מרחב מצוין להציב טופס יצירת קשר, כך שהמבקרים שלך יכולים לפנות אליך.

אולם לא כל תוסף של טופס יצירת קשר מכיל יישומון ייעודי. אם אתה רוצה אחת שתעשה זאת, טפסים של Ninja היא אחת האפשרויות החינמיות הטובות ביותר – היא קלה מאוד לשימוש ומגיעה עם המון התאמות אישיות ושדות מתקדמים..

אתר רשמי

5. יישומון המלצות (בחינם)

יישומון המלצות

שטח הווידג’ט באתר שלך מושלם לבניית הוכחה חברתית. שקול להוסיף כמה המלצות, שאומרות לעולם איזו עבודה נפלאה אתה עושה, ממש מפיהם של לקוחות אמיתיים.

תוסף יישומון המלצות מאפשר לך להציג המלצות טקסט, תמונה או וידאו בסליידרים מסוגננים. אתה יכול גם להתאים את ההמלצות המוצגות על פי קטגוריית הפוסט.

הגרסה האחרונה מאפשרת לך להציג פריטי תיקים בנוסף להמלצות, וזו דרך נהדרת נוספת לבנות את המוניטין שלך.

אתר רשמי

6. יישומון אחרון להודעות מורחב (בחינם)

יישומון אחרון להודעות מורחב

רוב המבקרים מצפים לראות קישורים לפוסטים בבלוג שלך בסרגל הצד – הם תלויים בזה לניווט.

כעת, באופן כללי, ישנם שלושה סוגים של ווידג’טים לניווט: פוסטים אחרונים, פוסטים פופולריים ופוסטים קשורים.

עבור ווידג’ט של הודעות אחרונות, אני ממליץ על התוסף המורחב של יישומון הפוסטים האחרונים. זה מאפשר לך להציג תמונה ממוזערת וקטעה עבור כל פוסט, ואתה יכול גם למקד לפוסטים אחרונים על סמך הקטגוריה. התוסף מאפשר לך להזמין את הפוסטים שלך לפי תאריך הפרסום או התגובות האחרונות.

אתר רשמי

7. פוסטים פופולריים בוורדפרס (בחינם)

פוסטים פופולריים בוורדפרס

אם לא תאהב פוסטים אחרונים, מה עם הפוסטים הפופולריים ביותר שלך? אחרי הכל, הפוסטים האלה פופולריים מסיבה מסוימת, נכון? הם ככל הנראה הכי כתובים או הכי אינפורמטיביים, כך שהם מספקים ערך יוצא דופן לכל המבקרים.

פוסטים פופולריים בוורדפרס הוא התוסף הטוב ביותר למשימה. הוא מציג את התמונות הממוזערות של הפוסטים, בנוסף תוכל למקד לפוסטים הפופולריים על סמך קטגוריה וטווח זמן. אתה יכול אפילו להציג יישומונים רבים של פוסטים פופולריים בבת אחת, כל אחד עם הגדרות שונות.

כדי להגדיר מה המשמעות של ‘פופולרי’, אתה יכול להשתמש בתנאים שונים כמו תנועה ביממה האחרונה, שבעה ימים או 30 יום.

אתר רשמי

8. הודעות קשורות בהקשר (בחינם)

פוסטים קשורים להקשר

ווידג’ט פוסטים קשור הוא ווידג’ט הניווט המתוחכם ביותר – התוסף זקוק לאלגוריתם כדי לקבוע אילו פוסטים קשורים, אחרי הכל.

יישומון ההודעות הקשורות להקשר משתמש גם בכותרת של הפוסט וגם בתוכן כדי לגלות פוסטים קשורים. עם זאת, אתה יכול להשמיט פוסטים או קטגוריות שלמות מהחיפוש אם תרצה. ניתן להציג פוסטים קשורים עם תמונות ממוזערות, בנוסף לפוסטים שמורים במטמון כדי להגביר את מהירות האתר.

אתה יכול לכלול גם תוצאות פוסטים מותאמים אישית בתוצאות הקשורות שלך, וזה מועיל לאתרים מותאמים אישית.

אתר רשמי

9. מונרך (עם חברות נושאים אלגנטיים החל מ 89 $ לשנה)

מונרך

רובנו כבר מוסיפים כפתורי שיתוף חברתיים לפוסטים בבלוג שלנו – אם אתם לא, מדוע לא? עם זאת, לא מספיק בלוגרים מבינים שאזור סרגל הצד הוא מקום נהדר לסטור בו המון כפתורי מעקב חברתיים.

Monarch הוא ללא ספק התוסף הטוב ביותר למדיה החברתית סביבו, מתחתן עם השימושיות, הרבה תכונות מתקדמות ועיצוב מדהים.

זכור: כל פוסט שאתה מבצע במדיה החברתית מגיע לעוקבים שלך. התמקדות במניות חברתיות בלבד היא טעות גדולה.

אתר רשמי

10. אפשרויות יישומון (בחינם)

אפשרויות יישומון

אפשרויות יישומון מעניקות לך המון הגדרות חדשות ומועילות לבקרה כיצד כל יישומוניך האחרים מתפקדים. יש לו כמה קווי דמיון לתוסף סרגל הצד של Content Aware, בכך שהוא מאפשר להציג באופן תנאי / להסתיר ווידג’טים עבור פוסטים / דפים מסוימים – אבל זה גם עושה הרבה יותר מזה.

לדוגמה, אתה יכול להציג / להסתיר יישומונים על בסיס מכשיר של מבקר, להוסיף יישור מותאם אישית לווידג’טים, להסתיר כותרות של ווידג’טים והרבה יותר.

אתר רשמי

11. הרסק בלון הזנת תמונות חברתיות (בחינם)

עדכון צילומים חברתיים של בלון לרסק

במקום ספריית המדיה שלך, אולי אתה מעדיף למשוך את התמונות שלך היישר מאינסטגרם. אם כן, אתה זקוק לתוסף Smash Balloon Social Photo Feed (לשעבר ידוע בשם Instagram Feed, לפני שסוגיה מסחרית אילצה את היזם לשנות את השם). הוא פעיל באתרי 900,000 פלוס, וקיבל דירוג 5/5 מושלם על יותר מ -2,400 ביקורות, וזה די מרשים.

התוסף מאפשר לך להציג תמונות ממוזערות, תמונות בגודל בינוני וגודל מלא, ותוכל גם לערבב והתאמה של חשבונות אינסטגרם מרובים. גם התמונות לא חייבות להיות מחשבון שלך – אתה יכול להציג תמונות מכל חשבון שאינו פרטי. ואם מבקרים אוהבים את מה שהם רואים, הם יכולים לבחור לטעון תמונות נוספות על ידי לחיצה על כפתור טען עוד.

אתר רשמי

12. מהפכת הסליידר ($ 26)

מהפכת הסליידר

אם אתה מחפש תמונות סרגל צידי דינמיות יותר, מומלץ לשקול תוסף להחלפה.

עם ערכת תכונות עוצמתית ותג מחיר סביר, Slider Revolution נקראה לאחרונה על ידי WinningWP כתוסף הסליידר הטוב ביותר של וורדפרס. הוא נשלח עם ווידג’ט ייעודי לסליידר, ומאפשר לך למקם תמונות גלילה בכל אזור המותאם.

אתר רשמי

13. ארכיונים קומפקטיים (בחינם)

ארכיון קומפקטי

ארכיון של תוכן הבלוג שלך הוא דרך נהדרת לעודד את המבקרים לקרוא תוכן “ירוק-עד” ישן יותר. עם זאת, אם פרסמת פוסטים בבלוג בשווי מספר שנים, יישומון ברירת המחדל של ארכיב וורדפרס יכול להיות מבולגן – הוא תופס מקום רב.

אם אתה רוצה שקטלוג התוכן האחורי של הבלוג שלך יהיה מעובה, אל תסתכל רחוק יותר מהתוסף Compact Archives. הוא מציע כמה אפשרויות עיצוב כדי להבטיח שהארכיון של הבלוג שלך יתאים למרחב הווידג’ט.

אתר רשמי

14. יישומון מחבר חכם של Meks (בחינם)

יישומון מחבר חכם של מייקס

ווידג’ט המחבר החכם Meks מאפשר לך להציג ביו-מחברים מסוגננים של מחברים במרחב הווידג’טים של האתר שלך. לפלאגין משתמשים בבלוגים רב מחברים ובלוגים של אדם אחד.

עבור בלוגים מרובי מחברים, התוסף מזהה את הכותב של פוסט מסוים ואז מציג את הביוגרפיה הרלוונטית.

אם אתה התורם הבלעדי לבלוג שלך, אתה יכול פשוט להציג את הביוגרפיה האישית שלך בכל עמוד – השתמש בזה כווידג’ט ‘אודותיי’. על ידי חשיפת מידע על עצמך, אתה הופך להיות קרוב יותר לקוראים.

אתר רשמי

15. הובלות משגשגות (החל מ- $ 67)

משגשגת הובלות

רוב הנושאים של וורדפרס מציגים סרגל צד בכל עמוד. זה הופך את שטח סרגל הצד להצגת טופס הצטרפות להגדלת רשימת הדוא”ל שלך.

התוסף הטוב ביותר של צורת ההצטרפות הוא שאלה לוויכוח אינסופי – לחץ כאן להערכת WinningWP על שלושת השחקנים העיקריים.

עם זאת, עבור הפוסט הזה אני ממליץ על הובלות משגשגות. התוסף נשלח עם ווידג’ט אופטי-אין ייעודי, ובנוסף הוא מגיע עם המון תבניות מדהימות ואפשרויות עיצוב למקסום ההמרות.

אתר רשמי

16. טאקיים (29 $)

טאקיים

אם אתה מפרסם ביקורות בבלוג שלך, אולי תרצה לקשר לחלק מהביקורות הללו בסרגל הצד. זה יאפשר למבקרים להעריך באופן מיידי אם מוצר ראוי לזמנם.

לדעתי, טאקיים הוא תוסף הביקורות הכי יפה שיש. יש לו עיצוב מדהים, עם צבעים, גופנים וסגנונות ביקורת הניתנים להתאמה אישית.

Taqyeem תומך גם בשלושה סוגים של ווידג’ט: ביקורות טובות, עדכניות ואקראיות ביותר. אתה יכול לבחור באותה מידה משלושה סגנונות ביקורת שונים – כוכבים, נקודות ואחוזים.

אתר רשמי

17. ווידג’טים ליצירת קשר (בחינם)

צור קשר עם ווידג'טים

יישומונים ליצירת קשר הוא ווידג’ט פשוט מ- GoDaddy שעוזר לך להציג את פרטי הקשר שלך בסרגל הצד. אתה יכול להציג תיבת קשר פשוטה, להשלים עם כתובת הדוא”ל שלך, מספר הטלפון, הכתובת הפיזית שלך ומפה, או שאתה יכול להציג את פרופילי המדיה החברתית שלך בכדי לעזור לך להגדיל את הבאים שלך.

אתר רשמי

18. שלב חוות דעת (בחינם)

חוות דעת

יש לך שאלה בוערת לשאול את המבקרים שלך? אולי אתה רוצה את הקלט שלהם על תוכן עתידי. אולי אתה רוצה תשובות לשאלות אקטואליות בנישה שלך. או אולי אתה פשוט רוצה להפעיל חידונים מטופשים כדי לגרום לאנשים לחייך.

כך או כך, אתה צריך את התוסף Opinion Stage – אתה יכול אפילו להשתמש בו כדי להריץ תחרויות.

הווידג’טים נראים מהממים, ומאפשרים לך להעלות תמונות בהתאמה אישית ולהחיל מיתוג משלך. ניתן גם לייצר רווחים מהווידג’ט על ידי יצירת הכנסות ממודעות או לדרוש מהמבקרים להירשם לרשימת תפוצה.

אתר רשמי

19. יישומון מפות למפות Google (בחינם)

יישומון מפות למפות גוגל

רוצה להציג למבקרים את המיקום הפיזי שלך על גבי מפה? אז אתה זקוק לתוסף מפות widget עבור מפות Google – תוסף מפות ייעודי עבור שטח הווידג’ט שלך.

התוסף מתגאה בממדי מפה וברמות זום הניתנות להתאמה אישית, בנוסף אתה יכול להחיות את המפות שלך על ידי יצירת סיכות בהתאמה אישית.

זה גם ידידותי לביצוע מכיוון שהוא משתמש בממשק ה- API של Google Maps Static Maps, הדורש רק בקשת HTTP יחידה. אתה יכול גם להשתמש במפות האינטראקטיביות פחות ידידותיות לביצועים, אך תזדקק לגירסת ה- Pro בשביל זה.

אתר רשמי

20. מציג מודעות (בחינם)

מציג מודעות

אם אתה מציג סוג כלשהו של מודעות בסרגל הצד שלך, אתה תאהב את התוסף Inserter מודעות. החל מ- AdSense ועד באנרים מקושרים לכל דבר אחר, Inserter Ad מסייע לך לנהל ולהציג את המודעות שלך בכל מקום באתר שלך, כולל סרגל הצד שלך, באמצעות ווידג’ט ייעודי..

תוכל גם לסובב מודעות כדי לגלות אילו מהן משיגות את הביצועים הטובים ביותר.

Ad Inserter הוא דירוג של 4.9 כוכבים על יותר מאלף ביקורות, והוא גם מומלץ על ידי Google AdSense וגם Amazon Associates.

אתר רשמי

21. יישומון מזג אוויר מדהים (בחינם)

יישומון מזג אוויר מדהים

עבור עסקים מסוימים – נניח, השכרת נופש או בילוי בחוץ – מזג האוויר יכול להשפיע מאוד על הסחר. אם מזג האוויר רלוונטי לעסק שלך, מדוע לא לספק למבקרים את המידע הדרוש להם באמצעות התוסף Awesome Weather Widget?

יישומוני מזג האוויר נראים מדהימים, עם ערכות צבע הניתנות להתאמה אישית. והכי חשוב, נתוני מזג האוויר מסופקים על ידי OpenWeatherMap, כך שתוכלו לסמוך שהם אמינים. יהיה עליך ליצור מפתח API כדי להשתמש בשירות OpenWeatherMap, אך השירות עצמו הוא בחינם.

אתר רשמי

22. יישומון ל- YouTube מגיב (בחינם)

מגיב ל- widget של YouTube

אם ברצונך לכלול סרטונים בסרגל הצד שלך, תרצה לבדוק את הפלאגין התגובה של יישומון YouTube. בעוד שוורדפרס כללה יישומון וידיאו ייעודי בליבה מאז וורדפרס 4.8, יישומון YouTube Youtube נותן לך שליטה רבה יותר על אופן תפקודם של YouTube שלך.

תוכל לשלוט במדויק כיצד מתנהגים הסרטונים שלך, כולל אפשרויות להסתרת חלקים מסוימים בנגן, להפעלה אוטומטית של הסרטונים שלך, השתקת אודיו ועוד.

אתר רשמי

23. Q2W3 יישומון קבוע לוורדפרס (בחינם)

יישומון קבוע Q2W3 עבור וורדפרס

אמנם אינני יודע מה פירוש שמו של התוסף הזה, Q2W3 יישומון קבוע לוורדפרס הוא תוסף מסודר המאפשר לך להפוך את אחד מהווידג’טים האחרים שלך ‘דביקים’. כלומר, הווידג’ט ‘ידבק’ בדף אפילו כשהמבקרים גולשים מטה.

זוהי אפשרות נהדרת אם יש לך ווידג’ט ספציפי שברצונך לקדם, כגון טופס הצטרפות למודעה או דוא”ל מאחד מהתוספים האחרים של הווידג’טים עליהם דיברנו. אתה יכול גם להפוך יישומונים מרובים לדביקים במידת הצורך.

אתר רשמי

24. יישומון קוד PHP (בחינם)

יישומון קוד PHP

יישומון קוד PHP הוא תוסף שימושי למפתחי וורדפרס ומשתמשי כוח המאפשר לך לכלול קוד PHP ישירות בסרגל הצד שלך באמצעות ווידג’ט..

זה נוח בעת הצורך, אך היזם ממליץ שלא להשתמש בו כפתרון לטווח ארוך מכיוון שהוא סיכון אבטחה, מכיוון שכל מי שיש לו גישה לווידג’טים בלוח המחוונים של וורדפרס יכול לבצע קוד PHP.

אתר רשמי

25. יבואן יישומונים & יצואן (בחינם)

יבואן ויצואן יישומונים

נסכם את הרשימה של היום עם יבואנית הווידג’טים & תוסף היצואן. אף על פי שתכונה זו אינה מציגה תכונות חדשות, היא מאפשרת לך להעביר את הווידג’טים שלך מאתר לאתר אחר. אם יש לך הגדרת סרגל צידי שאתה אוהב, התוסף מאפשר לך להעביר אותו לאורך כל תיק האתרים שלך.

אתר רשמי

מחשבות אחרונות

וזה מסכם את הסקירה שלנו של 25 מהתוספים הטובים ביותר לחלל ה- widget של וורדפרס.

כפי שציינו בתחילת הפוסט, כללנו רק תוסף אחד לכל פונקציונליות מסוימת. כיוון שכך, כמעט בלתי נמנע שפספסנו שלא בכוונה פלאגין יישומון ראוי אחד או שניים. אם אתה רוצה להמליץ ​​על אפשרות חלופית – או שאולי חסר לנו פונקציונליות ספציפית לחלוטין – אל תהסס להשתמש בקטע ההערות שלהלן.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map