WPChat – Hangout קהילתי של וורדפרס עדכני ומגיע מ- Leland Fiegel

WPChat כבר הושק באוגוסט אשתקד על ידי מפתח הוורדפרס המנוסה Leland Fiegel (שרבים יכירו בו כמייסד המקורי של אחת מחנויות הנושאים המסחריות הראשונות שהגיעו לקיום – ThemeLab *). להפוך לאחד המקומות הנוסעים לדיון במגוון רחב של נושאים שונים הקשורים לוורדפרס. עם חוטים שנעים בין אם מפתחים צריכים למכור נושאים ב- Themeforest או לדון במה שעשוי לקרות לוורדפרס אם לא יעלה על הדעת שאפשר היה לקרות אי פעם עם מייסדו, Matt Mullenweg, אין רק ספקטרום רחב של נושאים פתוחים לדיון, אלא גם שפע של ידע מומחה. ודעות להקיש. יתרה מזאת, בניגוד לרבים מחורי השקיית וורדפרס הבולטים יותר בווידפרס (כמו קבוצת וורדפרס המתקדמת הפופולרית מתמדת בפייסבוק וקבוצת הוורדפרס של Google+ יותר ויותר פופולרית), ל- WPChat יש את כל הכלים שהייתם מצפים לקבל מלא פורום מנופח ומודרני, כולל היכולת לשלוח חוטים ותכונות המאפשרים למשתמשים למצוא בקלות נושאים שנדונו בעבר!


כדי לגלות עוד קצת על הפורום החדש והפנטסטי הזה, איך הוא התחיל ולאן הוא פנה, הצבנו כמה שאלות למייסד האתר: Leland Fiegel …

ש) לטובת מי שלא יודע כבר מי אתה, תן לנו קצת תובנה לגבי הרקע שלך.

אני עובד במשרה מלאה כמפתח וורדפרס במשרד פרסום באזור DC. אני מארגן משותף של קבוצת המפגשים בוורדפרס DC. ואני עובד עם וורדפרס כבר 8 שנים בערך.

ש) ומה דעתך על WPChat? מה ההיסטוריה של האתר?

הכל התחיל כשקניתי את הדומיין wpchat.com במכירה פומבית באוגוסט 2009. השקתי את זה כאתר אינטרנט פשוט בצ’אט חי, שהתאים לקהילת וורדפרס די מעט אחרי זה..

ניסיתי כמה פתרונות שונים אך בסופו של דבר השתמשתי ב- IRC [ed. צ’ט ממסר אינטרנט] מ- freenode, אותו הטמנתי בדף הבית של wpchat.com. שלחתי ציוץ מ- @wpchat (בדרך כלל צייץ מחדש מ- @themelab והצ’אט היה מתמלא די מהר עם כל מיני אנשים מקהילת וורדפרס..

חפירה אחר הציוצים הישנים ביותר @wpchat יכולה לתת לך מושג טוב על ידי מי עצר. ניסיתי לקרוא לכל אדם שהצטרף בטוויטר. כשהם ימליצו מחדש, הצ’אטים יכולים להיות די ויראליים.

האתר וערוץ ה- IRC הנלווים היו רדומים יחסית עד להפעלה מחדש, אך המשכתי לשלם את חשבון האירוח מדי חודש ומדי פעם אנשים היו נכנסים לשיחה מהירה, אך בשום מקום קרוב לרמות הפעילות שחוותה במהלך 2009-2010..

באמצע 2014, קירצתי לחלוטין את האתר הישן והקמתי פורום שיח. מה שמביא אותנו להיום.

ש) מה החשיבה מאחורי האתר? האם זה פרויקט לאהבה או כסף? מהן היעדים לטווח הארוך שלך לאתר?

בהחלט אהבה. תמיד הקפדתי מאוד על קהילת וורדפרס ומאז שמכרתי את מעבדת ה- Theme לא היה לי ממש הרבה פורקן עד עכשיו. בעיקרון אני שוקל את WPChat הבלוג שלי על קהילת וורדפרס.

זה די לא יקר לנהל, למרות שאני מחפש להרוויח ממנו רווחים בחסות מכיוון שאני מבלה בזה לא מעט זמן. שקלתי לבצע חשבונות “מקצוענים” שעשויים לספק גישה לפורום פרטי וכמה יתרונות אחרים, אך הפורום הראשי תמיד יהיה חופשי ופתוח לכל.

מטרות אחרות לטווח הרחוק כוללות רק הגדלת בסיס החברות ועידוד פעילות נוספת מהקבוצה שכבר יש לנו.

ש) מי קהל היעד? האם זה פורום בו כולם מוזמנים לשאול כל סוג של שאלה הקשורה לוורדפרס, או שמא זה משהו שמכוון בעיקר למפתחים?

למרות שאני בעצמי מפתח, אני בהחלט לא רוצה להגביל אותו רק למפתחים. בלוגרים, מעצבים, יזמים, מפתחים, מתחילים למתקדמים, כולם מוזמנים ב WPChat. כולם מוזמנים לשאול כל סוג של שאלה הקשורה לוורדפרס, ואני מנסה לוודא שאף קצה חוט לא נענה.

ש) קיימות מספר דרכים שונות ליצירת פורום מקוון בימינו, ואני כבר יודע שבחרת להשתמש בשיח במקום, נאמר, bbPress … מדוע שיח?

אני ממש אוהב את התחושה של חווית השיח. אני גם אוהבת את הוויברציה שאני מקבל מהקהילה. זה מאוד WordPress-esque.

bbPress הייתה הבחירה הראשונה שלי אלמלא השיח. לא באמת שקלתי שום דבר אחר.

היה קשה לבחור שיח על פני bbPress, אבל בנקודה זו אני פשוט חושב ששיח הוא פתרון פורום עצמאי מלוטש יותר..

אני חושב שזה קצת מוזר להשתמש בפתרון שאינו וורדפרס לאתר בנושא וורדפרס, אבל בהתחשב בשיח שהוא לגמרי בחינם ובמקור פתוח בדיוק כמו וורדפרס, תיארתי לעצמי שזה לא עניין רב מדי..

ש) אני רואה שיש כרגע שני מנהלים עבור WPChat: אתה וג’ף צ’נדלר (שרבים מכירים מהעבודה שלו על WPTavern. מה התפקיד של ג’ף? האם זה מאמץ לשני אנשים או שג’ף רק עוזר?

ג’ף היה החבר הראשון (חוץ ממני) ועזר לי להגדיר אותו בתחילת הפתיחה מחדש. כשהתקנתי את השיח לראשונה, שנינו רק הסתקרנו באזורי הניהול ובקצה הקדמי, פשוט התרגלנו לזה, מכיוון ששנינו לא השתמשנו בשיח לפני כן.

הוא היה די מכשיר בהעלאת WPChat מהאדמה. מכיוון שאין לי כמעט את ההישג של ג’ף בקהילה של וורדפרס, הוא הצליח לקדם את זה ב- WP Tavern ובערוצים האישיים שלו להשיג בסיס חברות ממש חזק כבר מההתחלה.

בימינו, אני בטוח שג’ף עסוק מספיק בטברנה ולכן לא ראיתי אותו ב- WPChat לאחרונה. למרות ששמרתי עליו כמנהל כיוון שאני סומך עליו וזה לא יכול לפגוע שיש מנהל אחר מהימן באתר.

ש) אני יודע מכיוון שקראתי באתרך האישי שאתה משתמש בוורדפרס עבור “כמעט כל האתרים שלך” – מדוע כל כך מתלהב מזה?

תוכנה מדהימה. קהילה מדהימה. זה שינה את חיי. אני פשוט לא יכול להתלהב מזה.

ש) אם הייתי צריך למנות כמה מתחרים לאתר, כמה שיגיעו מייד לידי ביטוי היו קבוצת ה- WordPress המתקדמת בפייסבוק, קבוצת Google+ WordPress וגם subreddit של WordPress, איך WPChat מבדיל את עצמו?

בהחלט ישנם כמה גורמים מבדילים.

WPChat אינו תלוי לחלוטין בכל רשת חברתית. בכוונה לא כללתי שום תכונה של “סימן חברתי”, אם כי השיח תומך בכך, רק כדי לשמור על זה כמה שיותר עצמאי. רבים אמרו לי שהם באמת מעריכים את WPChat שלא קשורה לרשת חברתית ספציפית כלשהי.

בניגוד לקבוצה בפייסבוק, כל התוכן של WPChat פתוח לחלוטין לקריאה לקהל מבלי להיות מוסתר מאחורי קיר רישום.

כמו כן, כאמור, WPChat אינו מיועד רק למפתחים. הצפת ערימה, AWP [עורכת. קבוצת וורדפרס מתקדמת], ואפילו פורומי התמיכה של WordPress.org הם כולם מקומות טובים יותר לקבל שאלות מתקדמות כמו זו שנענו.

אני רוצה לעודד כל מיני דיונים ב- WPChat, בעיקר על עסקים ויזמות הקשורים לקהילה של וורדפרס. אלה הם כמה מהדיונים האהובים עלי באתר (שאגיע אליהם באופן ספציפי בהמשך).

ש) כרגע יש איפשהו באזור של 250 חוטים ב- WPChat, מועדפים עד כה?

הסבר על עקומת התמחור: https://wpchat.com/t/explaining-the-pricing-curve/499 … לאו דווקא ספציפית לוורדפרס, אך יכולה להיות. בעיקרון מדובר על הסבר על תמחור שירותי אינטרנט לאנשים שאולי לא מכירים את הענף.

אתה מתחיל עסק נושא. האם אתה צריך למכור ב- ThemeForest? https://wpchat.com/t/youre-starting-a-theme-business-should-you-sell-on-themeforest/94 … די הסבר עצמי. יש לך מידע נהדר מכמה מוכרי ThemeForest הנוכחיים, כמו גם עובד באנווטו!

באמת שכל עסק או יזם יעבור ממני לאגודלים.

ש) אם מסתכלים על בסיס המשתמשים הנוכחי, ישנם כרגע 300 משתמשים ב- WPChat; מה עשית כדי לקדם את האתר עד כה – או שהכל באמצעות מפה לאוזן פשוטה?

זה כמעט הכל מפה לאוזן וטוויטר. הדרך מספר 1 שלי לקדם את זה עכשיו היא פשוט ליצור שרשורים חדשים ולציוץ שלהם.

לא ביליתי אגורה בפרסום.

ש) WPChat מתקרב לציון חצי שנה שלו (מאז ההפעלה מחדש באוגוסט), כל לקחים ו / או הפתעות בדרך.?

נו, באמת זה עבר כל כך הרבה זמן? אני פשוט נדהם מבסיס החברים והדיונים שהם יצרו. זו קבוצה כל כך נהדרת וממש מתרשמת מכל הדברים החדשים שלמדתי מהם.

ש) האם יש מישהו בקהילת WP שתהיה נפלא במיוחד שיש באתר שעדיין אינו חבר? אולי הם יראו את הפוסט הזה …;)

רבים מהאנשים האהובים עלי בקהילה של וורדפרס הם כרגע חברים, אז אני כבר די נרגשת מהעניין הזה.

אני לא כל כך עוסק בשמות גדולים בקהילת וורדפרס (יש יותר מדי שם) פשוט להצטרף ל- WPChat כמו שאני בטיפוח דיונים איכותיים מאנשים בכל הנקודות בקשת הקהילה של וורדפרס..

ש) אני יודע שצברת אישית הרבה ידע שקשור לוורדפרס לאורך השנים (באמצעות פרויקטים כמו ThemeLab ו- Pluginferno (אגב לוגו נהדר)) – כל עצה לאנשים שמנסים להתפרנס בוורדפרס או סביבו.?

תודה! (מחדש: לוגו נהדר)

המשך ללמוד ולמשיך להתנסות.

נוף פיתוח האינטרנט משתנה כל הזמן, כך שלא תוכלו להיות שאננים. אני יודע שאני באופן אישי מתמקד רבות בקידום כישורי ה- JavaScript שלי, משהו שיהיה חשוב יותר ויותר בגירסאות עתידיות של וורדפרס (לא שזה עדיין לא)..

תודה לילנד – המשיכו בעבודה הגדולה!

אם עדיין לא עשית זאת, המשך לאתר, הצב כמה שאלות, ענה על כמה נוספים והשתתף בבניית הקהילה החדשה והפנטסטית הזו!

* (הערה: ThemeLab נרכשה על ידי Syed Balkhi בתחילת 2014).

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map