راه های برتر برای زندگی با وردپرس – توضیح داده شده!

معاملات وردپرس


من مرتباً با افرادی آشنا می شوم که یا با وردپرس کار خود را شروع می کنند و یا فکر می کنند که جهش را به یک برسانند.

این موارد معمولاً تحت یکی از دو عنوان قرار می گیرند: افرادی که مدتی است که از WordPress استفاده کرده اند و می خواهند از مهارت های خود برای کسب درآمد استفاده کنند و افرادی که از تخصص دیگری که به وردپرس می آیند ، می توانند پتانسیل این پلتفرم را ببینند.

بنابراین اگر شما جزء آن دسته از افرادی هستید که می خواهید با محبوب ترین سیستم مدیریت محتوا در جهان شغلی ایجاد کنید ، گزینه های موجود برای شما چیست؟ در این مقاله ، من به برخی از فرصت های شغلی ارائه شده (از جمله برخی از مواردی که احتمالاً قبلاً در نظر نگرفته اید) تحقیق خواهم کرد..

اینها تحت پنج عنوان اصلی قرار دارند:

 • توسعه دهندگان
 • طراحان
 • سازندگان محتوا
 • مربیان
 • بازاریابان (از جمله سئو).

همانطور که از این لیست می بینید ، برای زندگی با وردپرس نیازی به فکر فنی ندارید. در حقیقت ، افراد زیادی این کار را می کنند که نمی کنند.

بنابراین بیایید به نوبه خود نگاهی به هر دسته بگذاریم.

توسعه دهندگان

فرصت های زیادی برای توسعه دهندگان وجود دارد تا بتوانند با وردپرس شغلی را ایجاد کنند ، اما اینها فقط برای توسعه دهندگان PHP محدود نمی شوند. وردپرس همچنین می تواند مناسب خوبی برای توسعه دهندگان جلویی باشد.

برای مدیر ارشد وردپرس در Spark تبلیغ کنید

مشاغل برای توسعه دهندگان شامل این نقش توسعه دهنده WordPress است که در حال حاضر تبلیغ می شود.

توسعه دهندگان PHP

اگر یک توسعه دهنده PHP هستید ، یا مهارت های PHP را از کار با WordPress آموخته اید ، گزینه های شغلی وجود دارد که می توانید دنبال کنید از جمله:

 • نوشتن مضامین برای آژانس ها یا مشتری ها ، بر اساس طرح ارائه شده
 • نوشتن افزونه ها برای آژانس ها یا مشتری ها. آژانس های تخصصی وردپرس اغلب دارای توسعه دهنده هایی هستند که تمرکز آنها روی توسعه پیشرفته افزونه ها است.
 • نوشتن افزونه ها و / یا مضامین برای فروش از طریق یک بازار (یا حتی از طریق وب سایت خود). اگر کد شما از کیفیت بالایی برخوردار است و افزونه ها و مضامین ایجاد شده شما یک نیاز بالقوه پرسود را برآورده می کنند ، می توانید از این طریق زندگی بسیار سالم داشته باشید.

توسعه دهندگان جلویی

اما مشاغل WordPress فقط برای توسعه دهندگان پشتیبان محدود نمی شوند. با افزایش نقش API WP-REST ، نیاز به توسعه دهندگان JavaScript برای همکاری با WordPress و همچنین نیاز مستمر برای توسعه دهندگان HTML و CSS که می توانند طرح ها را به مضامین وردپرس تبدیل کنند وجود خواهد داشت..

وب سایت WP-REST API

WP-REST API به معنی فرصت های شغلی بیشتر در وردپرس برای توسعه دهندگان JavaScript خواهد بود

فرصت ها عبارتند از:

 • نوشتن تم برای مشتری یا آژانس ها. مشتریانی که نیاز به طراحی دقیق و ابتکاری دارند ، به توسعه دهندگان ماهر CSS نیاز دارند تا این طرح ها را به کد تبدیل کنند.
 • فروش تم از طریق یک بازار. شما باید مهارت های جلویی خود را با مهارت های PHP تقویت کنید تا بتوانید مضامین کار را بنویسید ، اما اگر بتوانید از مهارت های CSS خود برای ایجاد مضامین زیبا استفاده کنید ، بازاری برای آنها وجود خواهد داشت.
 • نوشتن افزونه ها (یا کمک به آنها) با استفاده از JavaScript. به عنوان یک توسعه دهنده جاوا اسکریپت ، شما می توانید بخشی از تیمی باشید که شامل توسعه دهندگان PHP نیز می باشد ، یا ممکن است به تنهایی روی یک افزونه کار کنید که عمدتا مبتنی بر JavaScript است.
 • ایجاد (یا همکاری با آنها) با استفاده گسترده از JavaScript. این امر دیگر محدود به استفاده از JavaScript به روشهای سنتی (به عنوان مثال انیمیشن ها و افکت ها) نیست ، اما با وجود WP-REST API ، برای توسعه دهندگان JavaScript فرصتی برای نوشتن کدهایی وجود خواهد داشت که داده ها را از پایگاه داده بدست می آورند. ممکن است این کار را برای آژانس انجام دهید یا مضامین فروش را از طریق یک بازار بنویسید.

فکر می کنم به راحتی می توان گفت بزرگترین رشد در اینجا برای توسعه دهندگان JavaScript خواهد بود. جاوا اسکریپت در وردپرس یکپارچه تر شده است ، و با پیشرفت همه چیز آژانس های وردپرس به توسعه دهندگان JavaScript نیاز دارند.

طراحان

یک کار موفقیت آمیز با وردپرس فقط به توسعه دهندگان محدود نمی شود. تمام وب سایتهایی که قصد کدنویسی آنها را دارند باید طراحی شوند و این فقط طراحی بصری نیست بلکه طراحی رابط ها و تعامل نیز هست.

آگهی شغلی طراح رابط کاربری برای Automattic

فرصت های شغلی برای طراحان شامل نقش های طراح UI در Automattic است.

در اینجا برخی از گزینه ها وجود دارد:

 • طراحان ویژوال برای طراحی سایت برای مشتری و ارائه طرح هایی برای موضوعات مورد نیاز هستند. برخی آژانس ها شامل طراحانی در کارمندان خود هستند که این کار را انجام می دهند (احتمالاً همچنین با نام تجاری و طراحی گرافیک) ، در حالی که برخی دیگر با طراحان خارجی کار می کنند ، شاید به صورت آزاد..
 • طراحانی که می توانند HTML و CSS را کدگذاری کنند برای آژانس ها مهم هستند زیرا می توانند نقشه های طراحی وب سایت را ارائه دهند. طراحان بیشتر و بیشتر یاد می گیرند که این کار را انجام دهند ، و این یک مهارت است که ارزش افزودن به مجموعه کارنامه شما را دارد.
 • طراحان تجربه کاربری (UX) و رابط کاربری (UI) به طور فزاینده ای به دنبال طراحی واسط ها در سایت ها و مضامین وردپرس هستند. به عنوان مثال ، Automattic در حال حاضر طراحان رابط کاربری و همچنین Wranglers Excellence را با مسئولیت آزمایش کاربر استخدام می کند..
 • کارشناسان دستیابی غالباً در سایتهای وردپرس به صورت آزاد یا برای آژانسها کار می کنند و نقش مهمی در اطمینان از تثبیت دسترسی دارند. بعضی اوقات مشاوران دستیابی توسط مشتریان برای بررسی و بهبود سایت وردپرس خود استخدام می شوند..

جانی آلبوت

جانی آلبوت

جانی آلبوت – طراح عاشق وردپرس

جانی آلبوت نمونه ای عالی از کسی است که از وردپرس به عنوان یک طراح درآمدزایی می کند. او به دلیل انعطاف پذیری و سهولت کار با یک وردپرس ، کار خود را شروع کرد. “آنچه من را به وردپرس سوق داد (و طراحی موضوع) چقدر منطقی بود که سیستم تم وجود داشته باشد. حتی اگر شما واقعاً PHP را نمی شناسید و فقط برای طراحی استفاده می شوید ، ممکن است تعجب کنید که چقدر سریع می توانید یکی از مضامین پیش فرض را تغییر دهید تا آن را به خود اختصاص دهید. “

سازندگان محتوا

وردپرس همه چیز در مورد انتشار است. هدف اصلی آن ، دموکراتیک کردن انتشار است و این امکان را برای هر کسی فراهم می کند که محتوای خود را به صورت آنلاین منتشر کند.

نوشتن مشاغل در وب سایت استودیوی مبتکر - گرفتن صفحه

فرصت های سازندگان محتوا شامل نوشتن توضیحات محصول با کیفیت است – همانطور که در استودیوی دعوت نشان داده شده است

این بدان معنی است که WordPress طیف گسترده ای از فرصت های شغلی را برای نویسندگان و سازندگان محتوا ارائه می دهد ، مانند:

 • مدیریت وبلاگ خود. این کار آسانی نیست که بتوانید از این طریق امرار معاش کنید ، اما اگر در این کار سخت تلاش کنید و محتوای با کیفیت داشته باشید که مردم بخواهند به آن برگردند ، می تواند یک گزینه شغلی موفق باشد.
 • نوشتن برای سایر سایتهای دارای وردپرس. اگر شما یک روزنامه نگار یا نویسنده هستید که به دنبال شغل در انتشار آنلاین هستید ، پس داشتن مهارت های وردپرس بسیار مفید خواهد بود. وب سایت ها و وبلاگ های جدید و بیشتر از WordPress بهره می گیرند و امکان همکاری با این پلتفرم باعث می شود در کنار کیفیت نوشتار خود لبه دیگری به دست بیاورید..
 • انتشار فیلم و عکاسی. در حالی که سایتهایی مانند YouTube و Flickr مکانهای بسیار مهمی برای اشتراک گذاری فیلم و عکاسی به صورت آنلاین هستند ، با استفاده از سایت وردپرس خود این انعطاف پذیری را به شما می دهد تا بتوانید هر نوع محتوا را به راحتی اضافه کنید و کنترل آن را به روشی که می خواهید انجام دهید. همچنین به شما می دهد مالکیت کاملی از هر آنچه را منتشر می کنید و همچنین کنترل جنبه هایی مانند کسب درآمد و تبلیغات را کنترل کنید.
 • تهیه نسخه برای سایت های تجاری مانند فروشگاه های آنلاین و وبلاگ های تجاری. بزرگترین بستر فروشگاه های آنلاین اکنون WooCommerce است و صاحبان فروشگاه هایی وجود دارند که به نویسندگان نیاز دارند تا محتوای جذاب را ایجاد کنند که به آنها در فروش محصولات کمک می کند. اگر می توانید با WordPress (و افزونه هایی مانند WooCommerce) کار کنید ، شروع به کار خواهید کرد.

مربیان

وردپرس یک بستر عالی برای مربیان و زبان آموزان است. اگر یک مدرس هستید که به دنبال راه اندازی یک سرویس آموزش آنلاین یا تجارت هستید یا از دانشجویان خود به صورت آنلاین پشتیبانی می کنید ، احتمالاً یک سرویس یا افزونه وردپرس برای شما وجود دارد. به عنوان مثال ، edublogs می تواند برای ایجاد وبلاگ برای خود و یا دانش آموزان خود استفاده شود ، در حالی که طیف وسیعی از افزونه های وردپرس با کیفیت به شما امکان می دهند محتوای آموزشی را بصورت آنلاین منتشر کنید..

وب سایت Edublogs

Edublogs به مربیان اجازه می دهد تا از WordPress با دانش آموزان استفاده کنند

فرصتهایی برای پیشبرد کار خود با WordPress وجود دارد:

 • معلمانی که می خواهند با تهیه منابع آنلاین از یادگیری دانش آموزان پشتیبانی کنند.
 • معلمانی که می خواهند وبلاگ خود را ایجاد کنند تا مهارتهای خود را به اشتراک بگذارند و با سایر معلمان ارتباط برقرار کنند یا به دانش آموزان خود اجازه دهند وبلاگهایی ایجاد کنند.
 • مشاغل آموزشی و مربیانی که می خواهند مطالب یادگیری را به صورت آنلاین منتشر کنند و مخاطبان وسیع تری نسبت به روشهای سنتی سنتی آموزش پیدا کنند.

بازاریابان

ممکن است فکر کنید شغل بازاریابی هیچ ارتباطی با مهارتهای فنی ندارد اما با تسلط SEO ، این تغییر کرده است. شرکت های بازاریابی زیادی در خارج از کشور وجود دارند که از وردپرس به عنوان یک بستر برای فروش کالاها و خدمات و کمک به مشتریان خود در انجام همان کار استفاده می کنند.

وب سایت WooCommerce

فرصت های شغلی زیادی برای بازاریابان وجود دارد – خصوصاً متخصصان WooCommerce.

تخصص ها عبارتند از:

 • تجارت الکترونیک. متخصصان تجارت الکترونیک بسیار مورد توجه مشتری ها قرار می گیرند زیرا مهارت های آنها شامل ایجاد فروشگاه اینترنتی بلکه شامل بهینه سازی آن فروشگاه برای فروش و نگهداری مشتری نیز می باشد. با توجه به اینکه WooCommerce اکنون محبوب تر از خدمات تجارت الکترونیکی شخص ثالث است ، مهارت های وردپرس برای متخصصان تجارت الکترونیکی بسیار با ارزش است.
 • سئو. شما می توانید مهارت های سئو را مستقیماً به مشتری ها بفروشید و آنها را در سایت های وردپرسی خود پیاده سازی کنید یا آموزش و راهنمایی برای مشتریان فراهم کنید تا از خودشان پیروی کنند. کارشناسان سئو مانند اندی کینزی خدمات مشاوره ای را برای مشتریان ارائه می دهند و وبلاگ SEO را با استفاده از وردپرس اجرا می کنند.
 • رسانه های اجتماعی مشتریان اغلب می خواهند رسانه های اجتماعی را در سایت خود ادغام کنند و اگر یک متخصص رسانه های اجتماعی باشید ، امکان ادغام این کار در یک سایت وردپرس به شما در جذب مشتری بیشتر کمک می کند. بسیاری از شرکتها و مارک های بازاریابی از متخصصان رسانه های اجتماعی بهره می گیرند و تعداد بیشتری از آنها از وردپرس استفاده می کنند.
 • تبدیل وب سایت SEO بازدید کنندگان را به سایت شما می آورد ، اما تبدیل آنها را به مشتری تبدیل می کند. وردپرس با ایجاد آسان “قیف فروش” از طریق سایت خود به شما کمک می کند ، و اگر می توانید با انجام این کار به مشتریان خود کمک کنید مشتریان بیشتری را بدست آورند ، دیگر برای این کار دوباره برمی گردند.

دیو پولیگ

دیو پولیگ

دیو پولیگ دوست دارد به مشاغل کمک کند تا از وردپرس بهره مند شوند

دیو پولیگ مثال عالی دیگری است که کسی با وردپرس زندگی می کند. دیو در زمینه توسعه سئو و وردپرس تخصص دارد و گروههای ملاقات وردپرس را در شمال انگلیس اداره می کند. “کار من با وردپرس از زمانی شروع شد که من یک راهنمای رستوران آنلاین را اجرا می کردم که ما آن را از کد نوشتاری دلخواه خود تغییر دادیم. این سایت و نحوه انتشار مطالب را دگرگون کرد. من اکنون یک آژانس را اداره می کنم و دوست دارم ببینم چگونه سایر مشاغل می توانند از انعطاف پذیری و سهولت استفاده از وردپرس بهره مند شوند. “

خلاصه

وردپرس بزرگ است ، و در حال رشد است: شما به من نیازی ندارید که آن را به شما بگویم. اما با رشد وردپرس ، پایگاه کاربری آن متنوع تر خواهد شد و دامنه مهارت های مورد نیاز متخصصان وردپرس افزایش می یابد.

چه شما یک توسعه دهنده ، طراح ، ایجادکننده محتوا ، مربی یا بازاریاب باشید ، فرصت های زیادی برای کسانی که مایل به همکاری با WordPress هستند وجود دارد. اگر می توانید بیش از یکی از موارد بالا را ترکیب کنید (به عنوان مثال با کد کردن یک افزونه رسانه اجتماعی با کیفیت یا ساختن مضامین در دسترس) ، حتی بهتر.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map