כיצד להקים תוכנית שותפים באמצעות WordPress + WooCommerce

מבצעי וורדפרס


עבור כל מי שיש לו חנות מקוונת, הנהגת תנועה וייצור מכירות היא בעדיפות קבועה, אך ברצונך לוודא שאתה משתמש בכל המשאבים העומדים לרשותך, תוך שמירה על כמות המאמץ שאתה מכניס לשליטה. תמריץ ומתגמל את מי ששולח מבקרים לאתר שלך הוא דרך מנוסה וייצור יותר לידים ומכירות.

למרות שהרעיון של שימוש במודל סניף בכדי להניע מכירות אולי נראה מסובך, הוא למעשה די פשוט. מה שכן, מכיוון שתשלומי סניפים מבוססים על ביצועים, תצטרך לשלם דמי הפניה רק ​​לאחר ביצוע מכירה ויצרת הכנסות מהמבקר שהופנה. אתה עלול להרהר ברעיון לשלם אחוז מהרווחים שלך למי שמקדם את החנות שלך, אבל, אם אתה מסתכל על החזר השקעה פוטנציאלי וחוסר סיכון פיננסי בהשוואה לסוגים אחרים של קידום ופרסום, תתחיל לראות במהירות את הערעור!

אם תרצה להקים תוכנית סניפים לחנות המקוונת המופעלת באמצעות WooCommerce ו- השג גלגלי עיניים נוספים על המוצרים שלך ללא עלויות מקדימות של פרסום מסורתי, מדריך זה יראה לכם כיצד תוכלו לעשות זאת.

מדריך ליצירת תוכנית שותפים משלך ל WooCommerce

הגדרת תוכנית סניפים היא הרבה יותר קלה משאתה חושב. כאן, נסקור:

  • המאפשר שילוב של תוספי WooCommerce ושילוב של תוספים
  • הגדרת התנאים של תוכנית השותפים שלך
  • כיצד יכולות חברות כלולות להצטרף לתוכנית שלך
  • דור קישורים מסונפים
  • לוח המחוונים המסונף
  • מעקב אחר הפניות ומכירות
  • משלם לסניפים שלך
  • עבודה עם קופונים שלוחות
  • תכונות מתקדמות אופציונליות לתוכנית השותפים שלך.

כשמדובר בהוספת תוכנית שותפים לחנות WooCommerce שלך, אחת הדרכים הטובות ביותר להתמודד עם זה (אם לא ה הדרך הטובה ביותר לעשות זאת) היא להשתמש ב- AffiliateWP: תוסף שיווק שותפים חזק במיוחד שכיסינו לאחרונה בסקירה קודמת..

מדוע להשתמש ב- AffiliateWP?

לא רק ש- AffiliateWP נוח לשימוש במיוחד, יש לו גם מערך תכונות נהדר ומגוון תוספים שימושיים, ונבנה לשילוב חלק עם WooCommerce. אם אתה כבר מכיר את דפי הניהול של WooCommerce, תחילת העבודה עם AffiliateWP לא אמורה להיות בעיה בכלל.

הגדרת תוכנית השותפים שלך

לאחר התקנת והפעלת התוסף AffiliateWP – אך לפני שתתחיל לאפשר למבקרים שלך להיות חברות כלולות – תרצה הגדירו את הפרטים של תוכנית השותפים שלך.

הגדר את פרטי תוכנית השותפים שלך

AffiliateWP מעניק לך שליטה מלאה על אופן הפיצויים של השותפים שלך.

ניתן לעשות זאת דרך דף ההגדרות של התוסף, שם תוכלו קבע את שיעור העמלה (באחוזים או בתשלום), בחרו את המטבע, והרבה יותר מכך – הסימוכין עליהם כיסינו ביתר פירוט במאמר הקודם שלנו.

הפעלת שילוב של AffiliateWP

הבא, אתה צריך אפשר שילוב עם WooCommerce בהגדרות AffiliateWP. ניתן למצוא הגדרה זו בכרטיסייה אינטגרציות בעמוד ההגדרות הראשי של התוסף, ומבטיחה כי כל מכירות המוצר עוקבות אוטומטית על ידי התוסף. עם העדכונים האחרונים ל- AffiliateWP, התוסף משתלב כעת עם שירותים רבים יותר מתמיד.

אפשר את שילוב WooCommerce AffiliateWP

AffiliateWP עודכן לשילוב עם שירותים רבים יותר.

למרבה המזל, הפעלת שילוב זה קלה כמו סימון תיבה. ברגע שהוא מופעל, בכל פעם שלקוח מופנה לחנות שלך באמצעות קישור סניף ומבצע רכישה, AffiliateWP תפיק אוטומטית רשומות הפניה.

הפעלת רישום עצמי של שותפים עצמאיים

כשמדובר בשותפות עם השותפים העוסקים בקידום המוצרים בחנות המקוונת שלך, התוסף מאפשר לך לרשום ידני שלוחות עצמאיים באופן ידני. יש לך גם אפשרות לאפשר למבקרים שלך הגש בקשה להצטרף לתכנית שלך דרך הקצה הקדמי של אתר האינטרנט שלך. אם אתה רוצה שהמבקרים שלך ירשמו לתכנית השותפים שלך בדרך זו, יהיה עליך לאפשר תכונה זו בהגדרות AffiliateWP. ניתן למצוא אפשרות זו בכרטיסייה שונות בדף ההגדרות הכלליות.

הגדרות רישום שותפים

באמצעות AffiliateWP אתה יכול להגדיר את אופן הטיפול ברישומי שותפים.

אם אתה מחליט לאפשר הרשמה עצמית לתוכנית השותפים שלך, מומלץ לאפשר גם את התראות הניהול והגדרות האישור הנדרשות. בכך תוכל להגיב במהירות לכל אפליקציה, ובכל זאת לשמור על השליטה במי אתה מאפשר לקדם את החנות והמוצרים שלך כגורם סניף..

אפשר התראות רישום שותפים חדשים

אתה יכול לאפשר בקלות התראות בדוא”ל כדי לקבל התראות על הרשמות חדשות לשותפים.

לאחר שתאפשר הרשמה עצמית לתוכנית השותפים שלך, עליך לעשות זאת צור את הדף באתר שלך לטופס ההרשמה שלך. שוב, מפתחי AffiliateWP הפכו את זה לקל ככל האפשר. אתה פשוט מעתיק והדבק את הקיצור המקביל בפוסט או בדף חדש או קיים כדי להוסיף את הטופס לאתר שלך.

יצירת דף רישום עם קיצורי דרך

AffilateWP כולל קיצורי דרך מרובים שיעזרו לכם ליצור דפי רישום וכניסה.

לאחר פרסום הדף, אתה יכול להנגיש אותו מהתפריט הראשי של אתר האינטרנט שלך, או פשוט להעביר את כתובת האתר של הדף לאנשים / חברות שתרצה במיוחד להזמין להצטרף לתכנית שלך ולקדם את המוצרים שלך..

טופס הרשמה לשותפים

הטפסים של AffiliateWP צריכים להשתלב בצורה חלקה עם שאר אתר WordPress שלך.

תלוי איך הגדרת את התוסף, גם אתה תעשה זאת קבל הודעה בדוא”ל כאשר בקשה מוגשת או מקבלת התראה חזותית דרך לוח המחוונים הניהולי של החנות שלך.

ניהול יישומי שותפים

אתה יכול לנהל את השותפים שלך ואת היישומים שלהם מהקטע השותפים של התוסף AffiliateWP בלוח המחוונים של וורדפרס. מכאן, אתה יכול הצג יישומים ממתינים, יחד עם אלה שכבר אושרו או נדחו.

נהל יישומי סניפים ממתינים

קל לנהל רישומי סניפים ממתינים ואושרים דרך לוח המחוונים של וורדפרס.

עבור כל בקשה בהמתנה, אתה יכול לבדוק את פרטי ההגשה שלהם ואז להחליט אם לאשר או לדחות אותם.

עיין במסך יישום השותפים

ניתן לצפות באפליקציות שותפים ולקבל אותן או לדחות אותן בלחיצת כפתור.

כדי להקל על חייך, פרטי הכניסה והסיסמאות של כל הפונים מנוהלים על ידי AffiliateWP. זה חוסך לך את הבעיה ליצור ולשלוח את ההוראות לגישה לאתר שלך לסניפים.

דוא

התראות דוא”ל נשלחות אוטומטית לסניפים המוצלחים.

לאחר שתקבל בקשה, למשתמש נשלח אוטומטית דוא”ל לספר להם על זה, השלם עם קישור לדף הכניסה לאזור השותפים באתר שלך.

כיצד שותפים יוצרים קישורי קידום מכירות

עכשיו הגיע הזמן לסקר כיצד השותפים המאושרים שלך מקדמים את המוצרים שלך ולהבטיח את המעקב אחר המבקרים שהם שולחים לחנות שלך. החדשות הטובות הן ש- AffiliateWP דואג גם לך זה. כאשר אחד מהגורמים השותפים שלך מתחבר לאזור השותפים באתר שלך, הם מייד מוצגים להם את המידע הדרוש להם בכדי להתחיל להוסיף את קישורי השותפים לאתר שלהם, או למיקומים האחרים שבהם הם מקדמים את החנות והמוצרים שלך..

אזור יצירת קישורים לסניפים בלוח המחוונים

סניפים יכולים להיכנס ולצפות בסטטיסטיקות שלהם ולייצר קישורים לסניפים.

זה לא רק נותן להם את כתובת האתר המסונפת של דף הבית שלך, אלא גם מאפשר להם ליצור קישורים משל עצמם לדפים ומוצרים בודדים באתר האינטרנט שלך. זה אומר הם יכולים לקשר עמוק לדפים הפנימיים של האתר שלך – מאפשר להם למקד ספציפית למוצרים מסוימים ולמכור נקודות באופן ישיר יותר.

מחולל Deeplink

AffiliateWP מקל על השותפים שלך ליצור קישורים עמוקים לדפים ומוצרים ספציפיים.

כדי להשתמש בכתובת האתר המשויכת שנוצרה, המשתמש פשוט צריך לנווט את דרכם לעמוד או למוצר בחנות שלך, ואז להעתיק את כתובת הדף הרלוונטית. לאחר מכן ניתן להדביק כתובת זו במחולל ה- URL להפניה אל תן להם את כתובת ההפניה הייחודית שלהם להשתמש בכדי להבטיח שכל אחת מההפניות שלהם עוקבת אחר כראוי על ידי החנות שלך.

כיצד השותפים שלך עוקבים אחר הפניות ומנהל את חשבונם

לאחר שהשותפים שלך נרשמים (בתקווה שהתחלת לקדם את המוצרים שלך באמצעות קישורי הפניה שלהם), הם יוכלו להיכנס לאתר שלהם לוח מחוונים לסניפים באתר שלך. דרך לוח המחוונים הקדמי ש- AffiliateWP מוסיף לחנות שלך, שלוחותיהם יכולות להציג את הסטטיסטיקות שלהם, כולל הפניות בתשלום ולא שולם, את מספר הביקורים בחנות שהם יצרו, שיעור ההמרות שלהם, וגם את הרווחים ששולמו וגם לא שולמו..

הצג נתונים סטטיסטיים של משתמשים מסונפים

שלוחות יכולות להציג בקלות את הנתונים הסטטיסטיים שלהן מאזור השותפים לאתר שלך.

מאזור השותפים יכולים גם חברות כלולות לעשות זאת להציג הדמיה גרפית של סטטיסטיקות שונות ופרטי כל הביקורים שפרסמו, ניגשים לקריאייטיבים שהעלית – כגון פרסומות באנר – כדי לעזור להם לקדם את החנות והמוצרים שלך, ולהגדיר את כתובת הדוא”ל בה הם משתמשים כדי לקבל תשלומים ולאפשר התראות הפניה. אם תרצה שהסניפים שלך יוכלו להציג מידע מפורט על ההזמנות שהפניות שלהם ביצעו, תוכל להתקין את התוספת בחינם של פרטי ההזמנה לאתר שלך. טיפ עליון: כדי לעזור לך לקבל הבנה טובה יותר של האופן שבו כלולות חברות קשורות עם האתר שלך, זה כדאי ליצור חשבון מבחן ושליחת כמה הזמנות דמה דרך החנות שלך באמצעות קישורי ההפניה לשותפים.

כיצד אתה עוקב אחר הפניות שותפים

לאחר שהיה לך יותר מאפליקציה אחת מצליחה והרשמת לפחות סניף אחד לתוכנית שלך, תוכל התחל לעקוב אחר הפניות הם שולחים לחנות שלך. זה נעשה מהקצה האחורי של אתר האינטרנט שלך דרך מסך הפניות בדפי AffiliateWP.

מסך הפניות לשותפים

כבעל אתר, אתה יכול להציג את כל הפניות השותפות מתוך לוח המחוונים של וורדפרס.

ממסך הפניות אתה יכול להציג הפניות ומכירות שסניפי כלולות יצרו. הערה: תכונה שימושית ב- AffiliateWP היא בכך שהיא מאפשרת לך לחיצה על ההזמנות האישיות של WooCommerce המשויכות לכל הפניה, כך שתוכל לקבל פרטים נוספים.

ממסך הפניות אתה יכול צור קובץ תשלום לסניפים שלך בהתבסס על טווח תאריכים מסוים, או לנהל את התשלומים באופן ידני. אתה יכול גם למחוק או לדחות כל הפניות, כמו גם לסמן אותם בתור תשלום כדי לשנות את הסטטוס שלהם.

דו

אזור ה- AffiliateWP בלוח המחוונים של וורדפרס מכיל המון דוחות שימושיים.

בנוסף לצפייה בכל ההפניות הבודדות שהשותפים שלך הניבו, אתה יכול הצג דוחות הפניה עבור כל סניף. בכך תוכלו לעקוב אחר הביצועים האישיים שלהם ולראות כמה ביקורים, הפניות ומכירות הם יצרו.

דו

דוחות נוספים נוספו ל- AffiliateWP עם העדכון האחרון שלה.

הגרסה האחרונה של AffiliateWP הוסיפה פונקציונליות דיווח נוספת לתוסף, והפכה את זה אפילו יותר קל לראות את הביצועים של הסניפים שלך..

משלם לשותפים שלך

כאמור, אתה יכול להציג את המכירות שהשותפים שלך הקלו, ואז ליצור קובץ תשלום על סמך הביצועים שלהם. על ידי יצירת קובץ התשלום הזה, אתה יכול שלח תשלום המוני לסניפים מרובים בבת אחת באמצעות מעבד תשלום. שירותים נתמכים כוללים שחקנים גדולים כמו PayPal ו- Skrill / Moneybookers.

צור קובץ תשלום עבור תשלומי השותפים שלך

היכולת לייצר קבצי תשלום מפשטת את תהליך התשלום לסניפים שלך.

אתה יכול גם אוטומציה של תשלומים לסניפים שלך על ידי התקנת אחת מהתוספות המתאימות ל- PayPal או Stripe. מכיוון ש- AffiliateWP עוקב אחר מי ששולם ומי לא, הדבר מסיר משימה נוספת מהידיים שלך, ובכך מפשט את תהליך הפעלת תוכנית השותפים שלך..

ניהול קופונים שותפים

קופונים הם דרך נהדרת עבורכם לא רק למשוך סניפים פוטנציאליים לתכנית שלכם, אלא גם להעביר תמריצים לקהלים שלהם. WooCommerce מאפשרת לך ליצור קופוני הנחה לחנות שלך, ו- AffiliateWP מאפשרת לך לעשות זאת קשר את התלושים הללו לסניפים פרטיים. זה נותן לך את היכולת ליצור קופון לסניף מסוים, אשר בתורו יכול לסייע לך לגייס חברות כלולות נוספות לקידום המוצרים שלך. לאחר מכן יכולים שותפים לחלוק קופון הנחה עם הקהל שלהם. קוראי השותפים מקבלים הנחת בונוס על המוצרים שלך, ואילו חברות כלולות מרוויחות לעצמם עמלה בתהליך. יצירת קופון הנחה כה מיוחד מועיל במיוחד עבור בלוגרים בעלי פרופיל גבוה שתרצו להעלות על הסיפון. מכיוון שקופונים פועלים ללא תלות בכתובות אתרים להפניה, הם גם כן אידיאלי לגיוס פודקאסטים כסניפים, מכיוון שהם יכולים למסור את קוד ההנחה שלהם למאזינים תוך שהם עדיין מרוויחים עמלה.

אם תרצה להשתמש בתכונה זו, תעשה זאת צריך ליצור קופון ב- WooCommerce. מהמסך הוסף קופון, יש לך את היכולת להזין את שם המשתמש של השותף אליו תרצה לחבר את ההנחה.

יצירת קופון WooCommerce לסניף

ניתן להקצות שוברים של WooCommerce לסניפים פרטיים לצורך מעקב קל יותר.

עכשיו, בכל פעם שקופון הנחה זה משמש להזמנה בחנות שלך, אותו סניף יזוכה בהפניה ולהרוויח עמלה על ההזמנה הזו.

תכונות מתקדמות של AffiliateWP

על ידי ביצוע המדריך שלמעלה, עליך להפעיל תוכנית שותפים משלך בחנות המקוונת WooCommerce תוך זמן קצר. כעת תקווה גם את הביטחון לקחת את תוכנית השותפים שלך לשלב הבא עם כמה תכונות מתקדמות מ- AffiliateWP שתרצה ליישם בחנות שלך.

הגבלת מוצרים לסניפים מסוימים: תכונה זו מאפשרת לך להגדיר אילו חברות כלולות יכולות להרוויח עמלות על מוצרים מסוימים – תכונה שימושית אם יש לך מוצר פופולרי שבמקום לשלם על כל הפניות, אתה רוצה שהסניפים המוערכים ביותר שלך ירוויחו עמלות לקידום.

השבתת הפניות לקטגוריות מוצר ספציפיות: אם יש לך קטגוריות מוצר מסוימות עליהן אינך מעוניין לשלם דמי הפניה, תוכל להחריג אותן מהתוכנית שלך. אולי יש לך מוצרים שמוכרים את עצמם ללא צורך בקידום, או כאלה שמהם אתה לא מרוויח הרבה ורוצה מעדיף לא לשלם לסניפים עצמאיים עבור קידום. זה לגמרי הפררוגטיבה שלכם, אך הקפידו להסביר את זה לסניפים לפני כן כדי להבטיח שהם יבינו שהם לא יוכלו להרוויח עמלה על מוצרים מסוימים אלה..

סכום הפניה למוצר, לכל סניף: באמצעות הגדרות פרופיל השותפים, אתה יכול לעקוף את שיעור העמלות הכולל באתר ולהציע לסניפים פרטיים שיעורים מותאמים אישית משלהם. תכונה מתקדמת זו מאפשרת לך להגדיר שיעור לכל מוצר, לפי שיעור שותפים, עם היכולת תן לשותף יחיד שיעור עמלה משלהם עבור מוצר ספציפי. שיעור זה פועל באופן עצמאי משיעור ההפניה העיקרי שלהם.

את קטעי הקוד לתכונות מתקדמות אלה ניתן למצוא בדף התיעוד של AffiliateWP.

כמה תוספות מועילות שיש לקחת בחשבון

ממש כמו התוסף WooCommerce עצמו, ל- AffiliateWP יש מבחר תוספים או תוספים המאפשרים לך לענות על הצרכים האישיים שלך על ידי הוספת תכונות ופונקציונליות נוספות לתוכנית השותפים שלך. להלן כמה תוספות שעשויות להיות מועילות לחנות המקוונת שלך:

תוספות התשלום של PayPal ו- Stripe שהוזכרו קודם לכן מקטינות את העבודה הכרוכה בתשלום לסניפים שלך בלחיצה אחת. מודולים אלה מעניקים לך אפשרות לשלם לסניפי חברות בנפרד או בכמויות גדולות.

אם תרצה להציע לסניפי הדת שלך תמריץ גדול יותר לקדם את המוצרים שלך מעבר לאלה של יריביך, למשל, התוסף “עמלות חיים” יכול להאריך את התקופה בה חברות יכולות להרוויח עמלה מההפניות שלהם. עכשיו, כל הרכישות העתידיות על ידי לקוח שהופנה יזכו בסניף מי שלח אותם לאתר שלך.

אם אתה מעדיף שלם לסניפיך אשראי בחנות, ואז התוספת בחנות אשראי בחינם היא בשבילך.

למי שכן מתקשה לגייס כלולות, התוספת בונוס ההרשמה מציעה תמריץ לסניפים חדשים בצורת תשלום עבור הרשמה לתכנית שלך.

אם תרצה תגמל את השותפים שלך עם הביצועים הגבוהים ביותר, אז אתה יכול להשתמש בתוסף תעריפים שותפים גמישים ומשופרים בחינם כדי להגדיל את הסכום שהשותפים שלך מרוויחים ככל שהם מייצרים יותר הזמנות בחנות שלך. השלוחות יכולות להעלות את הרמות בהתאם לרווחים שהניבו, או על סמך מספר הפניות שצברו.

אתה יכול להציג את רשימה מלאה של הרחבות מקצוענות וחינמיות בדף ההרחבות של AffiliateWP.

סיכום

הגדרה וניהול של תוכנית שותפים לחנות המקוונת שלך לא חייבת להיות משימה מפחידה. שימוש ב- AffiliateWP יכול עזור להוריד את החלק הגדול ביותר של המאמץ מהידיים שלך, והוריד את הסניפים והקהל שלהם לעבוד עבורך ועבור החנות המקוונת שלך המופעלת באמצעות WooCommerce בקלות יחסית..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me