מדריך לקריאת חובה למציאת – וקנייה של נושאים בנושא ThemeForest!

מבצעי וורדפרס


מחפש למצוא את הנושא המושלם של וורדפרס? ואז אתה במזל. להלן, אני אבחון את ThemeForest – אחד המקומות הפופולריים ביותר לקנות נושאים של וורדפרס – ואשתף כמה טיפים חיוניים כדי להבטיח שלא תסתיים עם גוון..

בעת בניית אתר מצליח, הנושא שבחרת הוא אחד החלקים החשובים ביותר בפאזל. אחרי הכל, נושא אחראי בעיקר לא רק לסגנון ולעיצוב של אתר, אלא לעיתים קרובות גם לחלק גדול מהפונקציונליות שלו.

במילים אחרות, קניית נושא אינה החלטה שעליכם לקבל בקלילות. במקום זאת, תרצו לשקול את כל האפשרויות לפני שתקפצו פנימה – וכשמדובר באפשרויות, ThemeForest הוא אתר שבאמת לא ניתן לנצח..

אז, שבו, התרווחו ותיהנו, כשאני אומר לכם כל מה שאתם צריכים לדעת על קניית ערכות נושא ב- ThemeForest.

מה זה ThemeForest?

ThemeForest, שהושק בשנת 2008, הוא שוק הנושאים הפופולרי ביותר בעולם של וורדפרס, תוך התאמה בין מפתחי העיצוב של WordPress לבין קונים רעבים. ThemeForest הוא חלק ממשפחת השוק Envato Market בן שבעת הנכסים (אוחדה בשנת 2014), הכוללת גם את שוק תוספי הוורדפרס הידוע כיום ביותר, CodeCanyon.

דף הבית של ThemeForest

בגלל הפופולריות שלו, ThemeForest היא אחת הדרכים הטובות ביותר עבור מפתחי וורדפרס להתפרנס – פשוט פיתוח נושא, העלה אותו ל- ThemeForest, ואחרי אימות באמצעות בקרת איכות, התחל למכור לבריכה ענקית של קונים מוסמכים. תלוי אם הם מוכרים באופן בלעדי באמצעות ThemeForest ומה היקף המכירות שלהם, מפתחי הנושאים מרוויחים איפשהו בין 45% ל- 87.5% מהמכירות שלהם..

אף על פי שהפרטים הכספיים של Envato אינם נחשפים בפומבי, הנתונים הסטטיסטיים הקיימים הם מדהימים לחלוטין. בשנת 2014 נחשף כי אנוואטו שילמה מוכרי רבע מיליארד דולר קרירים, כאשר 48 ממוכריה הניבו מכירות בשווי של יותר ממיליון דולר כל אחת. ובשנת 2017 הרוויחה אנוואטו רווח נקי של 29.4 מיליון דולר.

מנקודת מבט של קונה נושא – המוקד העיקרי של פוסט זה – מפונקת לבחירה. ThemeForest מציגה נושאי וורדפרס מרשימים של 12,000 פלוס, במחיר של בדרך כלל כ- $ 60 כל אחד, אם כי אנווטו עברה לתת למחברים לקבוע תמחור משלהם בשנת 2016.

תחילת העבודה: מציאת נושא

עם כל כך הרבה ערכות נושא לבחירה, צמצום הבחירה שלך קשה – אני יודע מניסיון אישי שכל כך קל לבלות כמה שעות (אפילו ימים!) בההות ריקות במאות נושאים שונים.

עם זאת, ThemeForest מצויד במספר תכונות שיעזרו לכם למצוא את הנושא המושלם שלכם.

ראשית, ThemeForest תומך בפונקציית חיפוש שימושית, המאפשרת לך למצוא ערכות נושא המבוססות על מילות המפתח המועדפות עליך. העיצובים מפוצלים גם על פני 14 קטגוריות ברמה העליונה (נושאים ארגוניים, ערכות נושא לבלוגים, ערכות נושא של מסחר אלקטרוני וכן הלאה), שאמורות לעזור לכם למצוא משהו מתאים.

לאחר שתבצע את החיפוש הראשוני (או בחירת הקטגוריה), ThemeForest יחזיר רשימה ארוכה של ערכות נושא רלוונטיות. כדי לעזור לך לצמצם את החיפוש עוד יותר, תוכל למיין את אלה על סמך חמישה קריטריונים המופיעים למעלה מתוצאות החיפוש:

 • רבי מכר
 • החדש ביותר
 • המדורג ביותר
 • מגמות
 • מחיר

אפשרויות לסנן ערכות נושא ב- ThemeForest

כדי לעזור לקצץ את הרשימה עוד יותר, ThemeForest מציעה גם מערכת סינון ידידותית למשתמש, שתמצא משמאל לרשימת תוצאות הנושא העיקרית. אתה יכול לסנן את הרשימה על סמך:

 • קטגוריה
 • תגיות
 • מחיר
 • מכירות
 • דירוג כולל
 • תאריך הוסף
 • גרסת תוכנה (מועילה יותר לתבניות שאינן וורדפרס)
 • תאימות (למשל נושאים תואמים WooCommerce)

לאחר מיון וסינון הרשימה בהתאם לדרישותיך, עליך לעבוד עם מספר נושאים הרבה יותר לניהול.

כמובן שאם באמת אין לך זמן לכל זה (או אם כבר ניסית, ומסיבה כלשהי, אין לך מקום לשום מקום), אתה תמיד יכול לקפוץ לדף הנמכר הנוכחי של ThemeForest, או לבדוק כמה מהם תיקי הכותבים המובילים על ידי מציאת הנושאים הנמכרים ביותר ולחיצה על שמות המחברים המופיעים בסרגל הצד הימני..

לפני הקנייה: כיצד לבחור נושא

לאחר בחירת הקריטריונים שבהם ברצונך להשתמש כדי לצמצם את המועמדים, הגיע הזמן לחקור ביתר פירוט. בחלק זה אדון בכמה מהדברים הספציפיים שצריך להסתכל עליהם כשאתה שוקל נושא:

חקור את אתר ההדגמה

כל נושא ב- ThemeForest כולל תצוגה מקדימה חיה – כלי מועיל המאפשר לראות נושא בפעולה באתר מוגדר מראש, אשר אמור להדגים את התכונות העיקריות והפונקציונליות שלו..

התצוגה המקדימה החיה תיתן לך גם אפשרות לבדוק כמה מהגדרות ההתאמה האישית של נושא, כגון שינוי ערכת הצבעים או ניסוי פריסות ורקעים שונים. כדאי לבדוק את ההתאמות האישיות הללו בהרחבה, מכיוון שהדבר ייתן לך מושג טוב יותר כיצד ייראה נושא כשיהיה מצויד במיתוג שלך..

מילת זהירות אחת: נסה להעריך את הנושא מבלי שתושפע מהתמונות. רוב התצוגה המקדימה של הנושא כוללת תמונות מלאי ספציפיות במיוחד באיכות גבוהה. אבל, במקרים רבים, מדובר בתמונות מלאי פרימיום שלא תהיה לך זכות להשתמש בהן (אלא אם כן אתה רוכש אותן בנפרד).

לעתים קרובות, מפתח הנושא יציין בתיאור אם הנושא אכן מגיע עם הזכויות להשתמש בתמונות.

כשאתה מסתכל באתר הדגמה, עליך גם להקפיד לפתוח אותו במכשיר נייד, או להשתמש במשהו כמו כלי המפתחים של Chrome כדי להציג תצוגה מקדימה של הגרסה הניידת. בימינו, כמחצית מתעבורת האינטרנט מתרחשת במכשירים ניידים, כך שאתה רוצה שהנושא הנבחר שלך ייראה נהדר גם לגבי אלה.

אמנם כמעט כל נושא וורדפרס מודרני מגיב, אך עדיין תרצו לחקור את ההדגמה הניידת כדי לוודא שהעיצוב המגיב מיושם היטב.

שקול פרטים של ניטי-גרטי בסרגל הצד

הסרגל הצדדי של דף הרישום האישי של כל נושא מספק מידע חשוב ביותר שיעזור לך לקבל את ההחלטה שלך:

 • מספר המכירות – אם נושא יימכר באלפים, סביר להניח שזה יהיה נושא טוב, ולמפתח יהיו המשאבים להמשיך ולעדכן ולשפר אותו.
 • דירוג קונה – נושאים טובים ימשכו דירוגים גבוהים ולהיפך (שימו לב גם למספר הדירוגים).
 • עודכן לאחרונה – נושא וורדפרס שלא עבר עדכון מזה זמן הוא נוטה יותר לפגיעויות אבטחה ובעיות תאימות. אם עברו שישה חודשים פלוס מאז העדכון האחרון, זה לא סימן טוב.
 • הערות – פחות חשוב מבעבר, אבל קטע ההערות הוא מקום טוב לחפש בו מחשבות מפורטות יותר של קונים. זה גם ייתן לך תובנה עד כמה היזם מגיב ואיך הם בדרך כלל מטפלים בבעיות.

מידע חשוב בסרגל הצד של ThemeForest

קרא את התיאור

כדאי לקרוא את תיאור המכירות בדף המוצר של הנושא. זה המקום בו המחבר יפרט את התכונות העיקריות וישתף בונוסים כלשהם – לדוגמה, כמה נושאים כוללים כמה תוספים פרימיום במחיר, לפעמים שווה יותר מ 100 $ בערך..

תוכלו למצוא מידע רלוונטי אחר, כגון תאימות לתוספי וורדפרס והאם התמונות כלולות או לא.

תמיכה

קל לחשוב: היי, אני כבר יודע להשתמש בוורדפרס – זה לא כל כך קשה. אני לא אצטרך שום עזרה, אז מה באמת משנה התמיכה? לרוע המזל, לפעמים דברים נשברים, או שאולי אינך מצליח להגדיר את הנושא בצורה שקיווית. בתרחיש כזה, מפתח הנושא הוא ללא ספק מקור העזרה המוסמך ביותר.

בשנת 2019, כל הנושאים מגיעים עם שישה חודשי תמיכה של היזם הכלולים במחיר הרכישה. יש לך גם אפשרות להרחיב את התמיכה הזו ל 12 חודשים בתשלום נוסף. תשלום נוסף זה תלוי במחיר המחירון של הנושא – בדרך כלל מדובר בכ- 30% ממחיר המחירון להרחבת התמיכה.

מדיניות התמיכה של מפתחים ThemeForest

בתוך תקופת תמיכה זו המחבר מחויב לענות על כל שאלה בנושא אופן הפעולה של הנושא, תכונותיו וכיצד להגדיר פונקציות ספציפיות. עם זאת כדאי לציין ששירותי התמיכה לא כלול התקנה או כל עבודת התאמה אישית (זה עדיין, כביכול, על קונה הנושא כדי למיין).

חלק ממפתחי הנושאים מספקים תמיכה ישירות דרך קטע התגובות של Envato, בעוד שאחרים משתמשים באתר משלהם ובמערכת פורום / כרטיסים. חלקם עושים את שניהם.

ערכות נושא וורדפרס הנמכרות ביותר

אם אינך בטוח איזה נושא לקנות, אני ממליץ לבדוק את רשימת רבי המכר.

אלה הנושאים שכבר מכרו מאות אלפי עותקים. זה לא אומר שהם בהכרח הנושאים ‘הטובים ביותר’ ב- ThemeForest – וזה בהחלט שלא לומר שהם בהכרח הנושאים הטובים ביותר לאתר / עסק שלך. אבל הם נוטים ללכת לא מעט בשבילם, כמו שילוב של עיצובים מסוגננים, שפע של פונקציונליות (משהו שיכול לפעול נגדם במובנים מסוימים, מכיוון שככל שיש לנושא יותר פונקציונליות, כך הוא חשוף לסיבוכים. ו / או מהירויות טעינה איטיות) ודירוג משתמשים חזק.

אפשר לומר שמפתחי נושא עם מספר רב של משתמשים יקבלו הרבה פידבק, יעשו מאמץ ניכר לגיהוץ כל הכיורים, ויהיו מוטיבציה להמשיך ולפתח ולשפר את הנושא במשך שנים רבות..

דבר חשוב לציין בנושאים הנמכרים ביותר ב- ThemeForest הוא שהם כמעט כולם רב תכליתיים. המשמעות היא שכולן עמוסות המון אפשרויות התאמה אישית, הפוטנציאל ליצור פריסות מרובות ותכונות מובנות שונות שלרוב לא תוכל למצוא במקביליהם הפשוטים יותר (כגון גרירה ושחרור מובנית. בוני דפים, סליידרים וגלריות תמונות). זה נכון לעתים קרובות עד לנקודה בה הם מגוונים מספיק כדי לשמש כמעט בכל נישה – מה שהופך אותם לרוב פופולריים אצל סוכנויות לעיצוב אתרים ופרילנסרים הבונים אתרים עבור לקוחות..

להלן מבט מהיר על כמה מהנושאים הפופולריים ביותר ב- WordForest של WordPress – כולם הרוויחו את המפתחים שלהם בהיקף של יותר ממיליון דולר.

Avada (549,000 פלוס מכירות)

אתר הדגמות נושא של אבדה

מחיר: $ 60 | הדגמה חיה | פרטים מלאים

מאת ThemeFusion.

נושא X (מכירות של 205,000 פלוס)

אתר נושא X

מחיר: 59 $ | הדגמה חיה | פרטים מלאים

מאת Themeco.

התפשט (מכירות של 194,000 פלוס)

כפל את אתר הדגמת הנושא

מחיר: $ 60 | הדגמה חיה | פרטים מלאים

מאת קריסי.

BeTheme (מכירות של 174,000 פלוס)

אתר הדגמה של BeTheme

מחיר: 59 $ | הדגמה חיה | פרטים מלאים

מאת קבוצת מאפין.

יופיטר (מכירות של 124,000 פלוס)

אתר הדגמה של צדק X

מחיר: 59 $ | הדגמה חיה | פרטים מלאים

מאת Artbees.

חסרונות של ThemeForest

למרות היקף הלקוחות שקונים מ- ThemeForest, זה לא פופולרי באופן אוניברסלי, ויש כמה חסרונות לקנות משוק זה.

החיסרון הראשון (והגדול ביותר) הוא האיכות: ThemeForest העניק באופן היסטורי כמעט לכל מפתח וורדפרס פלטפורמה למכירת ערכות נושא, ולא כולם נוצרים באופן שווה.

למרות ש ThemeForest הציב הנחיות לגבי קוד נושא, אבטחה ועוד, ל- ThemeForest יש עדיין קצת מוניטין של נושאים מנופחים וקודודים בצורה לא טובה. אתה יכול למזער את הסיכוי להיתקל בנושא כזה על ידי ביצוע הטיפים מלמעלה, כגון בדיקת הדירוגים והתאריך המעודכן לאחרונה..

ביקורת נוספת המכוונת ל- ThemeForest היא נעילת הנושא – תרחיש שמתרחש לעתים קרובות עם כמה מהנושאים העל-רב-תכליתיים שכבר הזכרנו (ואכן, עם הרבה נושאים רב-תכליתיים שלא ב- ThemeForest).

כשאתה בוחר נושא רב תכליתי, יש לך מידה כמעט בלתי מוגבלת של גמישות – מבחינת פריסות, אפשרויות התאמה אישית ותכונות. עם זאת, כדי להשתמש בכל האפשרויות הללו, הנושא בדרך כלל תלוי במידה רבה בקודים קצרים המותאמים או בוני דפים בנויים בהתאמה אישית..

הבעיות מגיעות כשאתה רוצה לשנות את העיצוב שלך בהמשך הקו, מכיוון שהנושא החדש שתבחר לא יזהה את קודי הקיצור או את תוכן בונה הדפים. במקום זאת, הם יוצגו בדף כקוד חסר תועלת (ולא כמו כל מה שהקודקוד תוכנן להציג), וכל אותם פריסות מקסימות שביליתם שעות בעבודה יצטמצמו להריסות בכל עניין של לחיצות. ייקס!

למרבה הצער, אלא אם מפתח הנושא כולל את קודי הקיצור או בונה העמודים כתוסף נפרד, אין דרך לעקוף זאת.

דבר אחרון, ונפוץ למרבה הצער, לגבי נושאים רבים של ThemeForest הוא שחלק מהמפתחים החדשים יעלו נושא, יבצעו כמה מכירות ואז ימשיכו הלאה – כלומר הם לא ימשיכו לפתח ולעדכן אותם (במיוחד אם הנושאים האמורים לא לא מוכיח את כל כך פופולרי / משתלם).

אם הנושא נוצר היטב, זו לא צריכה להיות בעיה, אך כדאי לקחת בחשבון אם אתה מתכנן להשתמש בערכת הנושא לשנים הבאות, מכיוון שאתה עשוי לגלות שהוא בסופו של דבר לא יציב ו / או מיושן. אין שום ערובה לכך, אך אם תעשה מעט מחקר על המחבר (על ידי התבוננות בהיסטוריה שלהם, בתיק הנוכחי וכן הלאה), לפחות תוכל להגביל את הסיכוי שזה יקרה.

אינדיקטור טוב נוסף הוא מספר המכירות שהנושא ביצע – מכיוון שבמידה מסוימת יש סיכוי גבוה שתמשיכו הנושאים הפופולריים.

מעבר ל ThemeForest: האלטרנטיבות

כמובן שיש הרבה מקומות רבים לקנות נושאים של וורדפרס באופן מקוון וכמעט תמיד כדאי לשקול את האפשרויות שלך לפני שאתה מתחייב.

ישנם כמה מקומות שווקים גדולים אחרים שיש להם מגוון רחב של נושאים – תבנית מפלצת, ערכות נושא של MOJO ושוק קריאייטיב הן שלוש הדוגמאות הידועות ביותר (גלה עוד כאן על שתי האחרונות).

בנוסף, יש גם המון חנויות נושא מוערכות של וורדפרס בסביבה – כמה מהידועים שבהם הם נושאים אלגנטיים, סטודיופרס, Themify ו- ThemeIsle. למקרה שתהיה מעוניין, הרכבנו למעשה רשימה ענקית של כמעט כל אפשרויות האיכות השונות שקיימות כאן.

ואם אתה עובד לתקציב, מאגר העיצוב הרשמי של וורדפרס הוא המקום לקבל איכותי ואמין. חינם ערכות נושא!

מחשבות אחרונות

אם אתם מחפשים אחר נושא וורדפרס חדש, זה יהיה טיפשי לשלול את ThemeForest. אתה יכול לשמוע כמה רעשונות על סוגיות איכות, אבל אם אתה מתייצב עם הנושאים המוערכים והמבוססים ביותר, אתה לא באמת יכול להשתבש – הנושאים האלה נמכרים היטב מסיבה מסוימת, וזה בדרך כלל בגלל שהם בסוף האיכותיים של הספקטרום.

כמובן שנקודת המכירה העיקרית של ThemeForest היא הבחירה. ועם יותר מ 12,000 נושאי וורדפרס זמינים, באמת יש משהו לכולם!

האם אתה משתמש – או השתמשת בעבר ב- ThemeForest? מחשבות?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map