סקירת פלטפורמת Rainmaker: בונה האתר הטוב ביותר ב- All One בסביבה?

מבצעי וורדפרס


אם אתה רוצה להקים אתר באופן מקוון במהירות – או אפילו פשוט למצוא אלטרנטיבה לניהול אתר וורדפרס שלך המארח את עצמך – Rainmaker יכול להיות בדיוק מה שאתה מחפש. להלן, נבדוק בדיוק את מה שיש ל- Rainmaker, פלטפורמת אתר מבוססת WordPress מבוססת WordPress, ולעזור לך להחליט אם זו האפשרות הטובה ביותר לפרויקט שלך או לא..

Rainmaker מקודם כפתרון שלם לשיווק ומכירות דיגיטליות, אבל מה זה בעצם אומר? למי מיועד Rainmaker? מה יש לפלטפורמה הזו להציע? ובסופו של דבר, האם זה טוב? אלה רק חלק מהשאלות שנענה עליהן.

בוא נקפוץ פנימה.

מהי מצע הגשם?

בבסיסה, Rainmaker היא גרסה שונה של תוכנת וורדפרס שמטרתה לפשט את תהליך קבלת אתר מקוון ופרסום תוכן במגוון רחב של פורמטים..

פלטפורמת גשם

Rainmaker הוא פיתרון אתר של כל אחד בנוי על גבי וורדפרס, ומציע תהליך הגדרת אתר פשוט, מבחר קטן, אך איכותי, של ערכות נושא לאתר, ומערכת תכונות שנבחרה בקפידה..

זה לא קשור רק לעזור לך ליצור דף בית לעסק שלך – זה הרבה יותר מזה, וכולל כלים ליצירת כל הדברים הבאים:

 • דפי נחיתה
 • מבחני ייעול תוכן A / B
 • תוכן חברות מוגן
 • קורסים מקוונים
 • פודקאסטים
 • קבוצות דיון
 • תיקים
 • קמפיינים שיווקיים בדוא”ל
 • חנויות מסחר אלקטרוני המוכרות מוצרים ושירותים דיגיטליים
 • שילובי מעבד תשלום

על ידי הוספת שירותים נוספים לתמהיל, כגון אירוח אתרים, דרכים להאיץ את אתר האינטרנט שלך, גיבויים אוטומטיים ותכונות אבטחה, Rainmaker מוציאה את כמעט כל העבודה מהידיים שלך בכל הקשור ליצירה וניהול של אתר אינטרנט..

למה לבחור יצרנית גשם?

וורדפרס עשויה להכיל 25% מהאינטרנט, אך היא לא חסרת תקלותיה. אחת הסיבות לכך שוורדפרס אינה הבחירה הטובה ביותר עבור כולם היא קלות השימוש (או היעדרן). למרות שפרסום פוסט בלוג חדש עם וורדפרס הוא פשוט יחסית, יש הרבה שעליך לעשות לפני שתוכל להתחיל לפרסם את התוכן שלך.

הדגמת לוח המחוונים של סקיימר

Rainmaker שואפת לפשט את תהליך יצירת אתר אינטרנט ופרסום תוכן על ידי כך שתספק לך את כל מה שאתה צריך בחבילה אחת. החביבות על קניות לאירוח אתרים, הערכת אינספור נושאי וורדפרס וחיפוש אחר התוספים הטובים ביותר – שלא לדבר על טיפול בכל הפרטים הטכניים – מטופלים עבורך..

על ידי אספקת הכל בשבילך, Rainmaker מאפשרת לך להתמקד ביצירת תוכן, הפקת לידים ומכירת השירותים והמוצרים שלך – במקום לחקור, לרכוש ולהגדיר את התוספות שצריך אתר וורדפרס המארח בעצמו..

כשאתה מחפש פלטפורמה לאתר שלך, תרצה לוודא שהוא מנוהל על ידי ארגון מכובד. בהחלט, Rainmaker עונה על הקריטריונים הללו, לאחר שנוצר על ידי הצוות העומד מאחורי המותגים הפופולאריים של Copyblogger ו- StudioPress – שניים מהשמות הגדולים ביותר בתחום שיווק תוכן ונושאי וורדפרס..

בקיצור, מטרת Rainmaker היא לאפשר לכם להתמקד בפרסום תוכן, בעוד שכל הפרטים הטכניים ובחירת המוצרים דואגים לכם.

למה אתה לא צריך לבחור גשם

למרות היתרונות שלה, Rainmaker אינו מיועד לכולם. אם תרצה שליטה מלאה באתר שלך, התקן את WordPress בעצמך, בחירת אירוח אתרים משלך, הוספת התוספים המועדפים עליך ובחירה או יצירת נושא משלך זו אפשרות טובה יותר.

כפי שנראה לך בסעיף התכונות בסקירה של Rainmaker זה, אתה מקבל מידה רבה של שליטה יצירתית בעיצוב האתר שלך. עם זאת, כשמדובר בבחירה ובחירה של ערכות נושא ותוספים, החופש שלך מוגבל עם Rainmaker בהשוואה לאתר וורדפרס המארח את עצמו..

אם יש לך דרישות מתקדמות לאתר שלך, כגון התאמה אישית של קוד הוורדפרס הבסיסי או יצירת תוספים משלך כדי להוסיף פונקציונליות ספציפית, שוב Rainmaker לא יהיה מתאים.

עם זאת, אם אתה רוצה גישה לפלטפורמה שמאפשרת פרסום של תוכן באופן פשוט, כולל מבחר טוב של תכונות ונושאים, ודואג לכל הפרטים הטכניים, Rainmaker שווה לבדוק את זה.

התכונות הטובות ביותר של Rainmaker

על הנייר, Rainmaker הרבה מאוד הולך על זה. זה נוצר על ידי צוות מכובד ובעל ניסיון רב שנים בתחום השיווק והעיצוב לאינטרנט. זה מפשט את התהליך של קבלת אתר מקוון ופרסום תוכן, תוך הקפדה על משימות חשובות כמו אבטחת וגיבוי האתר שלך באופן שוטף.

אז בואו נסתכל על התכונות הללו ביתר פירוט.

יצירת וניהול אתרים מהירה וקלה

וורדפרס אולי מתהדרת בהתקנה של חמש דקות, אך לאחר התקנת התוכנה עדיין תידרש עבודה רבה יותר בכדי לגרום לאתר שלך להיראות מכובד. לכן, אם האתר החדש שלכם צריך להיות מקוון בהקדם האפשרי, או אם אינכם בטוחים איפה להתחיל כשמדובר בחיפוש אחר הנושאים והתוספים הטובים ביותר, Rainmaker יכול בהחלט להיות האפשרות הטובה ביותר..

סקירת פלטפורמת Rainmaker - תחילת העבודה

כפי שהובטח, ההצטרפות ל- Rainmaker ויצירת אתר אכן נמשכת מספר דקות בלבד.

לאחר שיצרת את חשבונך על ידי הזנת שמך וכתובת הדוא”ל שלך, אתה יכול להיכנס למרכז השליטה ולהתחיל לבנות את האתר החדש שלך..

לוח המחוונים של סקיימר -

סיור סקירה כללית מועיל בנושא Rainmaker לוקח כמה דקות להשלים ועושה עבודה טובה בכדי להראות לכם את היסודות של מה שיש ל- Rainmaker להציע. לאחר שהוצג בפני לוח המחוונים של Rainmaker, תוכל להמשיך לבחור עיצוב לאתר שלך לפני שתוסיף תוכן משלך..

התהליך כולו פשוט מאוד והרבה מאוד ‘כל אחד במערכת’ – לעולם אין צורך לעזוב את לוח המחוונים של Rainmaker וללכת למקום אחר בחיפוש אחר ערכות נושא ותוספים..

הודות לתקופת הניסיון ללא תשלום של 14 יום, אין צורך להזין עדיין פרטי תשלום עד כה. למעשה, אינך צריך אפילו שם דומיין משלך כדי להתחיל. לאחר שבניתם משהו שאתם מרוצים ממנו, תוכלו לרשום שם דומיין ולהפעיל את האתר במועד מאוחר יותר.

אנו נסקור את התהליך של יצירת אתר וורדפרס חדש עם Rainmaker בפירוט רב יותר בהמשך סקירה זו, אך לעת עתה, בואו נסקור כמה מהתכונות הטובות ביותר שלו.

ערכות נושא ותבניות של אתר Rainmaker

מכיוון ש- Rainmaker מובא אליך על ידי אותה חברה כמו StudioPress, יוצרי כמה מהנושאים הטובים ביותר בוורדפרס מסביב, אתה מקבל ספריה של נושאים מקצועיים לבחירה בעת הקמת האתר החדש שלך..

ערכות נושא סקירה של גשם

למעשה, ישנם יותר משלושים נושאים באיכות גבוהה לבחירה בכיסוי מגוון רחב של סגנונות, כולל עיצובים לסוכנויות, סופרים, בלוגים, מוסדות חינוך, מותגי סגנון חיים, אתרי חדשות ומגזינים, תיקים ומסעדות, וכן שלל תבניות ממוקדות עסק אחרות.

לאחר הפעלת נושא הבחירה שלך, יש לך אפשרות לייבא את תוכן ההדגמה שלו בכדי לגרום לאתר שלך להיות מלא ומוכן לתוכן משלך..

הדגמת ייבוא ​​סקירה של

מצאתי לייבא את תוכן ההדגמה ולהגדיר את הנושא עם Rainmaker כל כך הרבה יותר מהיר וקל מאשר לנסות להשיג את אותה תוצאה על ידי התקנת נושא StudioPress באתר וורדפרס המארח את עצמו..

הדגמת ביקורת של Rainmaker

מכיוון שהנושאים של Rainmaker StudioPress הם כולם מוצרים באיכות גבוהה, הם כוללים מבחר של תבניות דף שימושיות, כולל דפי נחיתה שיעזרו לך לקדם את השירותים והמוצרים שלך בצורה יעילה יותר..

מכיוון ש- Rainmaker משתמש במסגרת ג’נסיס כבסיס לנושאים שלו, אם כבר יש לך נושא כזה, אתה יכול לבקש כי נושא משלך ג’נסיס משלך יוחל על אתר Rainmaker שלך. לאחר בדיקת הקוד והנושא שלך אושר על ידי צוות בקרת האיכות של Rainmaker, לאתר החדש שלך יהיה עיצוב מותאם אישית משלו.

אפשרויות התאמה אישית

עיצוב סקירה של מייקר גשם

למרות שנושאי הגשם הם באיכות גבוהה ומוכנים להפעלה, אתה עדיין מקבל גישה למבחר אפשרויות התאמה אישית של אתרים. ניתן לגשת אל מערך אפשרויות ההתאמה האישית מלוח המחוונים של Rainmaker, כאשר הפקדים מוצגים דרך ממשק ההתאמה האישית של וורדפרס..

Custommaker סקירה

פקדי ההתאמה האישית של Rainmaker הם מעט בצד המוגבל, במיוחד בהשוואה לכמה מהנושאים הגמישים ביותר הזמינים באתרי וורדפרס המארחים בעצמם. עם זאת, חוסר חופש ובחירה זה מזרז ומפשט משמעותית את תהליך בניית האתרים, ועוזר ל- Rainmaker לפנות לקהל היעד שלה – אלו שרוצים ליצור אתר מקצועי במהירות ובקלות האפשריות..

צבעי התאמה אישית של סקיימר

Rainmaker אכן מקל מאוד על ביצוע משימות ההתאמה האישית החיוניות, כגון שינוי צבע המבטא לאתר שלך, או העלאת תמונה חדשה של דף הבית. במקביל, Rainmaker עוזר גם במניעת עייפות החלטות על ידי הסרת האפשרויות הגרעיניות יותר, כמו היכולת לבחור מתוך מגוון נרחב של הגדרות טיפוגרפיה או להזין גבהים ורוחבים מותאמים אישית לפריסות שלך.

סקירה של יצרנית גשם

אם אתה באמת צריך שליטה רבה יותר על המראה של אתר האינטרנט שלך, אתה יכול להוסיף CSS מותאם אישית משלך לנושא שבחרת. תכונה זו מאפשרת לך לכוונן את מראה האתר שלך לרבות העיצוב, הפריסה והעיצוב. כדאי גם לציין שתוכניות מתבצעות להביא הגדרות מתקדמות נוספות לבקרות ההתאמה האישית של Rainmaker.

פרסום תוכן קל

המטרה של Rainmaker היא להסיר את כל הסחות הדעת בהפעלת אתר, כך שתוכלו להתמקד בפרסום תכנים שיצמיחו את העסק שלכם. כדי לקדם מטרה זו, Rainmaker כולל תמיכה רבה בפרסום מגוון רחב של סוגי תוכן, כולל פוסטים בבלוגים, פריטי פורטפוליו, פרקי פודקאסט, מודולי קורס מקוונים, תוכן חברות, פריטי ספריית מדיה, ואם אתה מחבר, הקטלוג שלך של ספרים.

סקירה של יצרנית גשם דף נחיתה הוסף

כדי לעזור לך לקדם את המוצרים והשירותים שלך בצורה יעילה יותר, ישנן גם 15 תבניות לדף נחיתה הניתנות להתאמה אישית. דרך בונה דפי הנחיתה אתה יכול לבחור יעד לדף המכירה שלך ואז להוסיף לדף שלך את הבחירה באלמנטים ותוכן מותאם אישית..

Rainmaker סקירה עריכת דף נחיתה

האלמנטים שתוכלו להוסיף לדפי הנחיתה שלכם כוללים רשימות תכונות, נגני וידאו, טפסי הצטרפות, לחצני קריאה לפעולה, המלצות וקישורים לתוכן מותאם אישית ולפרופילי המדיה החברתית שלכם..

סקירה של מייקר גשם אלמנטים של דפי נחיתה

הודות לממשק המשתמש הפשוט של Rainmaker, הוספת תוכן מותאם אישית משלך לאלמנטים של הדפים ואזורים אחרים באתר שלך היא פשוטה מאוד. עם זאת, החלק העיקרי של זה הוא שאתה יכול לפספס כמה מהתכונות האופציונליות החזקות והגמישות העומדת לרשות המשתמשים בתוכנת WordPress הסטנדרטית המארחת את עצמה, כמו מספר גדול יותר של אלמנטים בעמוד ובקרות התאמה אישית מפורטות יותר אשר זמינים עם מיטב הנושאים והתוספים של וורדפרס.

המלצות סקירה של Rainmaker

עם זאת, עבור קהל היעד של Rainmaker, אי האטה על ידי קבלת החלטות אינסופית יהיה חלק מהערעור.

סקירה של מייקר גשם תצוגה מקדימה של דף הנחיתה

לאחר שתכניס את בחירת רכיבי הדף והוספת את התוכן שלך, הדף שיצרת באמצעות ממשק הבונה ייקח את הסגנון של נושא Rainmaker StudioPress שבחרת..

תיעוד ותמיכה מפורטות

מכיוון ש- Rainmaker עוסק בהפעלת האתר שלך בקלות רבה ככל האפשר, נהדר לראות מערך שימושי כזה של תוכן תמיכה. בנוסף לשאלות הנפוצות המפורטות, שצריכות לענות על כל השאלות שלך לפני המכירה, יש לוח תמיכה נגיש בלוח המחוונים של האתר שלך אם אתה זקוק לעזרה נוספת.

עזרה על סקירת יצרני הגשם

תקבל גישה גם לסדרת האימונים של Rainmaker, מערך סמינרים מקוונים, בסיס ידע מפורט ופורומי הקהילה Rainmaker. תוכן זה אינו מתמקד רק בסיוע לך להשתמש בפלטפורמת Rainmaker, אלא גם מכסה כיצד ליצור תוכן מעולה, לקדם את המוצרים והשירותים שלך באופן מקוון, ובאופן כללי להפוך את העסק שלך להצלחה – דרך נוספת בה Rainmaker מגדילה את תעודותיו כ פיתרון של כל אחד.

תכונות אחרות של יצרנית גשם

על פני השטח, Rainmaker היא פשוט דרך פשוטה להשיג אתר אינטרנט מקוון. עם זאת, ככל שתחקרו את מה שיש לה להציע, כך יתברר שמדובר בפלטפורמה רבת עוצמה שיכולה לעזור לכם להקים את העסק שלכם..

סקירה של Rainmaker המרה

תכונה מעניינת אחת של Rainmaker היא כלי ההמרה. Rainmaker רוצה לעזור לכם להפוך את התנועה להובלות, מכירות, לקוחות ולקוחות, וכלי ההמרה הוא חלק מרכזי במה שמקל על זה. דרך קטע ההמרות בלוח המחוונים שלך, אתה יכול ליצור מוצרים ומבצעים אחרים ואז לפקח ולנהל את הביצועים שלהם.

זה יכול לכלול יצירת מוצר דיגיטלי, הגדרת קורס חברות או הפעלת רשימת דוא”ל. לאחר מכן תוכל להשתמש בכלי ההמרות כדי להבין כיצד המבקרים שלך מגיבים להצעות אלה. על ידי שימוש בתכונת הבדיקה של Rainmaker A / B, אתה יכול לבצע ניסויים לייעול התוכן לקידום מכירות, מכירות ורווחים מוגדלים..

סקירה של תנועת הגשם

דרך קטע התנועה בלוח המחוונים של Rainmaker, תמצא כלים שיעזרו לך לקדם את האתר שלך ולקבל יותר חשיפה. לדוגמה, כלי הנגישות בסעיף זה יעזרו לכם למצוא אתרים אחרים עם קהלים דומים אליהם תוכלו לפנות בכדי להתחיל לבנות מערכות יחסים..

באמצעות הכלי לתזמון חברתי בקטע תנועה, אתה יכול לפרסם ולתזמן עדכונים ולהוסיף קישורים, תמונות ותכנים אחרים לרשתות החברתיות שלך מתוך לוח המחוונים של Rainmaker. כלי השותפים, בינתיים, נותן לך דרך קלה להפעיל את תוכנית השותפים שלך ולנהל את המסונפים שלך.

תוצאות סקירת יצרני הגשם

Rainmaker מספקת גם מערכת של כלי דיווח. אם ברצונך לפקח ולהבין את התנועה שלך, לבדוק נתונים שנאספו באמצעות טפסים, להעריך את הביצועים של הסניפים שלך, להציג את התוצאות של ניסויי A / B וללמוד עד כמה הפודקאסטים הפופולריים שלך הם, חלק התוצאות בלוח המחוונים של Rainmaker מכסה את כל מזה ועוד.

סקירה - -

כאשר Rainmaker משתלב בקלות עם גוגל אנליטיקס, באפשרותך להציג את מערך הסטטיסטיקות המלא עבור אתר האינטרנט שלך במרכז השליטה של ​​גוגל. עם זאת, מכיוון שהנתונים העצומים המסופקים על ידי גוגל אנליטיקס יכולים להיות גדולים, אתה יכול להציג גרסה מפוענחת של ניתוח האתר שלך דרך לוח המחוונים של Rainmaker..

חלק מהתכונות האחרות שאתה מקבל גישה אליה בעת ההרשמה ל- Rainmaker כוללות:

 • שירות שיווק בדוא”ל RainMail (בחינם עד 999 מנויים)
 • לחצני שיתוף חברתיים
 • מבחר פריסות תוכן וסרגל צידי
 • סרגל צידי דינמי
 • מחוונים מגיבים
 • מצב תחזוקה
 • פונקציונליות של תוכנית שותפים
 • שילוב של גוגל אנליטיקס.

אז עכשיו אנו יודעים מה יש ל- Rainmaker להציע, בואו לגלות כמה קל ליצור אתר עם פלטפורמת פרסום מקוונת זו.

כיצד ליצור אתר עם Rainmaker

בחלק זה של סקירת Rainmaker, נעבור במהירות על הקמה והקמה של אתר חדש. הודות לתקופת הניסיון ללא תשלום של 14 יום, אתה יכול לבדוק את עצמך באופן מלא את חוויית Rainmaker ולראות איזה סוג אתר אתה יכול ליצור – מבלי להזין יותר מאשר את שמך וכתובת הדוא”ל שלך..

הגדרת אתר סקירה של Rainmaker

לאחר השלמת טופס ההרשמה הפשוט, תוכל להוריד את מדריך ההתחלה המהיר או פשוט לקפוץ ישר להגדרת האתר החדש שלך. לאחר מתן שם ותיאור לאתר שלך, אתה יכול לצאת לסיור מהיר בלוח המחוונים, לפני שתצוגה מקדימה של הנושאים השונים כדי למצוא את העיצוב הרצוי..

תצוגה מקדימה של סקירת יצרנית גשם

לאחר שבחרת נושא מתוך האפשרויות הזמינות בתוספת 30, אתה יכול לבחור להתאים אישית את המראה שלו באמצעות ההתאמה האישית.

הדגמת ההתאמה האישית של סקיימייקר

שינוי הצבעים, החלפת תמונות הרקע ועריכת תוכן ההדגמה של עמוד הבית באתר שלך מתבצעים כולם באמצעות ממשק ההתאמה האישית הידידותי למשתמש. תפריטי הניווט, אזורי סרגל הצד, ווידג’טים של אתר האינטרנט שלך מוגדרים גם דרך ממשק ההתאמה האישית.

סקירה של Rainmaker דף הבית המותאם אישית

לאחר שתתאים אישית את תוכן ההדגמה של הנושא, תוכל להשתמש בכלי העיצוב כדי להתאים אישית את האתר שלך עוד יותר. עם זאת, אם אתה מרוצה מהמראה של האתר שלך, אתה יכול להתחיל ליצור דפים חדשים או להוסיף תוכן משלך לתבניות הקיימות..

סקירת יצרני גשם

מכיוון ש- Rainmaker היא למעשה גרסה שונה של וורדפרס, יצירת תוכן מתרחשת באזור לוח המחוונים שלך ולא באמצעות עורך חזיתי..

סקירה של מייקר גשם עריכת דף

כאשר היכולת לערוך פוסטים ודפים באמצעות עורך חזיתי זמינה עבור Rainmaker, היא תהפוך את זה לפלטפורמת פרסום הרבה יותר ידידותית למשתמש, ותעניק לו יתרון אמיתי על פני בחירת אתר וורדפרס המתארח בעצמו. עם זאת, כפי שנדמה, משתמשים חדשים לא צריכים להתאמץ להבין את הקשר בין מה שהם רואים בעורך Rainmaker, ואיך התוכן שלהם ייראה כאשר הוא יפורסם.

דף ביקורת על גשם

ניתן לנהל באותו אופן את התוכן האחר באתר שלך, כולל פוסטים בבלוגים, דפי נחיתה ופריטים בפורטפוליו.

סקירת תוכן

לאחר שבחרת נושא, ביצעת עבודת התאמה אישית והוספת את הדפים החיוניים, האתר שלך אמור להיות מוכן להפעלה. יש לך גם אפשרות להשתמש בתכונות המתקדמות של Rainmaker כדי למכור מוצרים ושירותים מהאתר שלך, ליצור אזור חברויות, להוסיף פורומי דיון וכל שאר התכונות השימושיות שכיסינו קודם..

אם אינך בטוח בשום דבר או שאתה מעוניין בביקורת על האתר שלך, אתה יכול להצטרף לפורומים של קהילת Rainmaker ולפרסם שם שאלות.

פרסום אתר האינטרנט שלך והנגשתו לעולם דורש ממך לרשום שם דומיין, לבחור תוכנית תמחור ולהזין את פרטי התשלום שלך.

האם Rainmaker מציע ערך תמורת כסף?

במבט ראשון, Rainmaker לא זול. במחיר של $ 125 לחודש שחויבים מדי שנה, או 145 $ לחודש שחויבים מדי חודש, זה מסתכם כ -1,500 $ חסכון למדי או 1,740 $ לשנה. כשאתה מחשיב ש- WordPress חופשי לשימוש, וכי יש המון נושאים ותוספים חינמיים שאינם מסחריים לבחירה, זה נראה לא מעט יקר.

עם זאת, כשאתה לוקח בחשבון את מה שאתה באמת מקבל עבור הכסף, המחירים מתחילים להיות הגיוניים. עם Rainmaker אתה יכול לבחור מבין מבחר נושאים מובחרים, עם גישה לתכונות שונות וחזקות של אתרים שאחרים ידרשו רכישה של מספר תוספים מסחריים. ואז יש את העלות של אירוח אתרים, שירותי תחזוקה וגישה לצוות התמיכה שיש לקחת בחשבון.

עם זאת, הערך האמיתי של Rainmaker הוא המהירות בה תוכלו לבנות אתר בעל מראה מקצועי. עם פחות החלטות לקבל וממשק ידידותי למשתמש באופן משמעותי יותר מאשר התקנה רגילה המארחת את עצמה ב- WordPress, Rainmaker בעצם מספקת אלטרנטיבה בעלת ערך טוב למדי למי שאין לו את הזמן (או שנקבע מערך המיומנות) להרכיב את שלו אתר שמתארח בעצמו, או שפשוט לא רוצים להשקיע בבניית פרויקט עיצוב אתרים המותאם אישית מאפס.

מחשבות אחרונות

עם Rainmaker, יש קצת פחות חופש מכפי שתקבל עם אתר וורדפרס המארח את עצמך – שבאופן תיאורטי, כמעט ללא הגבלות. עם זאת, בעוד שסחר מסוג זה בדרך כלל לא מסתדר טוב בטווח הרחוק (תלוי לחלוטין במה שאתה באמת צריך מאתר אינטרנט, כמובן), עם Rainmaker, מה שמקריב את תוצאות הבחירה והגמישות באחד מה דרכים מהירות ביותר להשיג באינטרנט אתר מאוד מסוגל, קל לניהול ומקצועי למראה.

ספריית הנושאים האיכותית ביותר והיכולת להשתמש בעיצוב ערכות נושא מותאם אישית משלכם (בתנאי שזה נושא לילדות של ג’נסיס), הן שתיהן נקודות ענק בתוספת עבור Rainmaker. ולמרות שאינך יכול להעלות את הבחירה שלך בפלאגינים, צוות Rainmaker אמר בפתיחות שהם מוכנים לשקול בקשות חדשות לתכונות.

בגלל המחיר, Rainmaker עשוי לא להיות בחירה מתאימה לאלה עם תקציב הדוק. אבל, אם אתה מחפש ליצור אתר עסק משלך ואין לך את הזמן או הכישורים לבנות ולנהל הכל בעצמך, אני ממליץ בחום לתת לצילום הניסיון ללא תשלום בן 14 יום של Rainmaker.!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map