WordPressi veebisaidi varundamise olulisus: VaultPressi kasutamise juhend

WordPressi pakkumised


Kujutage ette stsenaariumi, kus kogu teie veebisait lihtsalt kaob. Ilus tellimusel disainitud disain, sajad postitused, mille üle olete töötanud, ja kõik need kommentaarid, mille genereerimiseks olete väsimatult tööd teinud – läinud! See pole kena mõte, kas see on?

Võite arvata, et olete WordPressi kõik välja töötanud ja et pole vaja muretseda, et midagi valesti läheb – aga tõsi on see, et alati on teie kontrolli alt väljas asju, mida on võimatu ennustada, näiteks kindlameelne häkker , tõsine hostikatkestus, katkenud värskendused, inimlikud vead ja / või ühilduvusprobleemid (kui nimetada vaid mõnda).

Need on kõik väga reaalsed riskid, mis võivad üllatusena võtta ka kõige ettevalmistatud veebimeistrid, kuid piisavalt hirmutavalt – pöörake meie tähelepanu sellele, kuidas kaitsta oma veebisaiti mõeldamatu eest: kadumise eest.

Lahendus on lihtne: regulaarselt varukoopiaid tegema.

Peate oma veebisaidilt varukoopia tegema – selle tegemata jätmine on üks suurimaid vigu, mida saate teha.

Mõelge varukoopiale natuke nagu oma veebisaidi hetkeseisust konkreetsel ajahetkel – hetkeseisust, mille abil saate selle endisesse olekusse taastada.

Seega, kui teie veebisaidil peaks midagi valesti minema, saate lihtsalt taastada eilse varukoopia, kui kõik töötas nagu kellavärk. Lihtne ja loogiline, eks?

Veebisaidi varundamise plussid ja miinused

Enne mis tahes veebitoimingute alustamist on hea mõte uurida plusse ja miinuseid.

Teie veebisaidi varundamine ei tohiks erineda, nii et alustame lähemalt mõne positiivse küljest.

 • Parem karta kui kahetseda – võite arvata, et olete eriti ettevaatlik, kuid asjad lähevad valesti. Kui peaks juhtuma halvim, olete oma veebisaidi varundamise üle rohkem kui pisut tänulik.
 • Kaitske turvaohtude eest – kui viirus võtab teie veebisaidi kätte (või häkker pääseb juurde), saate selle enne kompromissi vähemalt oma olekusse taastada.
 • Uuenduste / ühilduvuse probleemid – mitte kõik WordPressi pluginad ja teemad ei ühildu WordPressi uusima versiooniga. Võite teha kõike õigesti, kuid kui ilmneb mõni ühilduvusprobleem, millest te ei tea, võib see põhjustada surma valge ekraani. Selle stsenaariumi korral olete jällegi nende varundamiste eest tänulik.
 • Lihtne migratsioon – kui soovite oma veebisaidi uuele URL-ile või hostikontole teisaldada, saate lihtsalt oma veebisaidi varundatud versiooni üles laadida. Lihtne.
 • Meelerahu – kui teil pole WordPressi turvalisuse kohta vihjet (või isegi siis, kui olete), võib teil tekkida püsivaid kahtlusi, kas teie veebisait on tõesti turvaline, annab saidi täielik varundamine teile viimase kaitseliini ja kui midagi läheb, vale, saate selle töötava versiooni ikkagi päästa. Ärge alahinnake meelerahu väärtust – tahaksime ju kõik magada pisut lihtsamalt, eks?

Nüüd miinuste pärast ja räägin siin siiralt, kui ütlen neid pole.

Puudub. Nada. Zilch.

Teie veebisaidi varundamata jätmiseks ei saa mõelda ühtegi mõistlikku põhjust – jaa, see on nii oluline.

Vaatame koos põhjusega, mille eest hoolitseti, vaatame, kuidas varundada WordPressi veebisaiti – ja tutvustame vaieldamatult parimat seal pakutavat WordPressi varuteenust: VaultPress!

Tutvustame VaultPressi

Kui otsite taskukohast ja usaldusväärset varundusteenust, siis soovitan tungivalt kasutada VaultPressi – ja palju teisi spetsialiste -.

“Miks just VaultPress?” Kuulen sind küsimas.

Kuna tegemist on kõige lihtsama, usaldusväärsema ja muretu teenusega, mida toetab – seda toetab tõsiasi, et WordPress.com Automatticu taga olevad inimesed haldavad ja toetavad seda eriti hästi *.

VaultPressi veebisait

Alustamiseks installige oma WordPress-toega veebisaidile ametlik pistikprogramm VaultPress, registreeruge tellimuse saamiseks ja sisestage vajalikud üksikasjad (sellest lähemalt allpool). Pistikprogramm sünkroonib teie saidi automaatselt VaultPressi serveritega ja kui asjad lähevad valesti, saate ühe nupuvajutusega täielikult taastada kogu oma veebisaidi ja kogu selle sisu..

See on suurepärane meelerahu – ja seda kõigest alates 5 dollarist kuus (või 55 dollarist aastas) Lite-litsentsi eest, mis pakub teile igapäevaseid varukoopiaid ja veebisaitide automaatne taastamine (kui teil neid vaja on) 30-päevasest varundusarhiivist.

Põhjalikumat kaitset soovides võiksite siiski kaaluda põhiplaanile üleminekut. See litsents tagastab teile 15 dollarit kuus või 165 dollarit aastas, kui ettemaksu makstakse.

Mida see lisaraha teile teenib? Noh, reaalajas varukoopiad alustamiseks – iga kord, kui teete oma veebisaidil muudatusi, loob VaultPress automaatselt varukoopia. Seejärel võtab see ka teie veebisaidi tunnikujutisi ja võimaldab teil valida selle taastamise kogu varundamise ajaloo põhjal (mitte ainult viimase 30 päeva jooksul).

Kui soovite rämpsposti vähendada, kaaluge VaultPress Bundle’i paketi hankimist, mis võimaldab juurdepääsu ka Automatticule kuuluvale Akismet Plusile.

Kui olete kogenematu WordPressi kasutaja, võite arvata, et VaultPressi on keeruline konfigureerida. Selles jaotises tahan teile näidata, kui lihtne see on, kui külastate veebisaidi täielikku varundamist ja taastamist.

Alustamine VaultPressiga

Alustamiseks registreeruge VaultPressi veebisaidil tellimusega, logides sisse oma WordPress.com kontoga.

VaultPress registreerumine

Järgmisena palutakse teil sisestada oma andmed ja veebisaidi URL ning teha makse krediitkaardiga (vabandust, PayPali ei aktsepteerita).

Pärast tasumist on järgmine samm VaultPressi konto konfigureerimine. Teilt küsitakse teie WordPressi veebisaidi serveri üksikasju (eriti FTP ja / või SSH-ühenduste kontrollimiseks) ja sisselogimisandmeid. Need toimingud on ühe klõpsuga veebisaidi taastamise võimaldamiseks kriitilised, nii et kui te pole tehnilise serveri üksikasjades kindel, pöörduge oma veebi poole.

Kui sisestatud üksikasjad, klõpsake ühenduse testimiseks sinist nuppu. Kui test õnnestub, saate kinnituse ja on aeg installida VaultPress WordPressi pistikprogramm.

Installiprotsessi lihtsustamiseks installib VaultPress pistikprogrammi automaatselt ühe nupuvajutusega või saate seda käsitsi teha, minnes pluginate juurde > Lisa uus > VaultPress > Installeeri nüüd > Aktiveerige pistikprogramm.

Installige VaultPress

Järgmine samm on VaultPressi konto registreerimine. Minge armatuurlaua külgribal uude VaultPressi suvandisse ja kleepige siis registreerimisvõtmesse, mis saadetakse teie e-posti aadressile. Lõpetage, vajutades nuppu „Registreeri”.

Veebisaidi varundamine

VaultPress alustab automaatselt teie veebisaidi varukoopia loomist – see võib võtta sõltuvalt teie veebisaidi suurusest natuke aega, võib-olla tunde, kuid see protsess toimub taustal, nii et võite brauseri sulgeda või jätkata oma veebisait.

VaultPressi varundus

Ja selleks on vaja oma esimese varukoopia loomist – kiire ja valutu. Edaspidi toimub kõik taustal ja on täielikult automatiseeritud, nii et teie tööd ei sega kunagi VaultPressi ootamise ajal. Teie varukoopiaid hoitakse ka usaldusväärsetes Automatticu serverites, kus teate, et need on turvalised.

Siinkohal tasub selgitada kahe litsentsi erinevusi.

Kui olete valinud 5-dollarise Lite-litsentsi, kordab VaultPress seda protsessi iga 24 tunni järel, luues oma veebisaidile igapäevase varukoopia.

Kui olete siiski üle läinud 15-dollarisele põhilitsentsile, on VaultPress palju aktiivsem. Lisaks põhjalikule igapäevasele skannimisele võtab see ka teie veebisaidi tunnipilte. Mis kõige parem – VaultPress võtab teie veebisaidilt vastu reaalajas teateid, nii et kui midagi muudab, hakkab varukoopia tekkima – näiteks kui olete avaldanud uue postituse või installinud pistikprogrammi.

Ehkki enamikul juhtudest piisab igapäevasest varundamisest, annab Basic-litsents teile pisut suurema meelerahu, et kui midagi peaks valesti minema, saate oma veebisaidi taastada ilma midagi kaotamata – isegi oma viimase töö.

Oma veebisaidi varukoopiate üksikasjade kuvamiseks peate pääsema juurde VaultPressi juhtpaneelile, mis on WordPressi tagapõhjast eraldi. Minge aadressile VaultPress.com ja logige sisse oma WordPressi konto abil või hüpake WordPressi armatuurlaual otse VaultPressi armatuurlauale (eraldi VaultPressi armatuurlaua omamine on kasulik, sest kui teie veebisait jookseb kokku ja te ei pääse WordPressi armatuurlauda juurde, saate ikkagi oma varukoopiate juurde pääsemiseks ja saidi taastamiseks).

Armatuurlaua avaleht näeb välja umbes selline:

VaultPressi armatuurlaud

Varunduste vaatamiseks klõpsake lihtsalt soovitud veebisaidi varundamise nuppu. Siin näete kõigi oma varundamiste kalendrivaadet koos viimaste varukoopiate loendiga.

VaultPressi varundamisekraan

Veebisaidi taastamine

Muidugi on VaultPressi tellimuse üheks eeliseks võimalus oma veebisait hõlpsalt täielikult töötavasse olekusse taastada, kui midagi peaks valesti minema. Loodetavasti ei pea te seda funktsiooni kunagi kasutama, kuid kui asjad valesti lähevad, osutub see hindamatuks.

Kui probleemid ilmnevad, muudab VaultPress teie veebisaidi endise hiilguse taastamise ülilihtsaks – tänu ühe klõpsuga veebisaidi taastamise funktsioonile. Vaatame:

VaultPressi armatuurlaual liikuge varukoopiate juurde. Kui teil on Lite-litsents, saate kasutada viimase 30 päeva jooksul mis tahes taastamispunkti. Kui valisite siiski põhilitsentsi, saate kasutada kõiki VaultPressi tellimuse eluea varukoopiaid.

Valige taastepunkt, kui teate, et teie veebisait oli täielikult töökorras, ja klõpsake siis nuppu Taasta. Ilmub hüpik, mis küsib, mida taastada – andmebaas, pluginad, teemad, üleslaadimised ja sisu. Kui midagi on valesti läinud, soovitan varundada kogu oma veebisaiti, valides kõik viis võimalust. Kui olete oma valikutega rahul, klõpsake nuppu Varundamise ettevalmistamine.

VaultPress valmistage varukoopia

Kas mäletate selle õpetuse alguses, kui ma palusin teil luua FTP või SSH-ühenduse? Noh, see oli sellepärast, et vajate seda ühendust oma veebisaidi taastamiseks. Kui olete oma ühenduse juba seadistanud, pole probleemi – näete allpool olevat ekraani, mis näitab, et olete valmis minema. Kõik, mida peate tegema, on klõpsata sinist nuppu Taasta kohe.

VaultPress taastage kohe

See paneb veebisaidi taastamise tööle, mis võib sõltuvalt teie saidi suurusest lõpule viia. Taastamisprotsessi saate jälgida, jälgides edenemisriba.

Ja sellega teie veebisait taastatakse! Veebisaidi taastamine peaks võtma palju vähem aega kui varundamine ja see peaks toimuma mõne minutiga (kuigi see sõltub muidugi teie veebisaidi suurusest). Kui taastamine on lõpule jõudnud, saate meilisõnumi.

VaultPressi taastamine on lõpetatud

Lõplikud mõtted

VaultPressi kasutamine on imelihtne. Kogu protsess – alates konfigureerimisest kuni varundamiseni kuni taastamiseni – on uskumatult intuitiivne ja isegi kõige kogenematumal WordPressi kasutajal ei tohiks tekkida probleeme.

Võite end veenda selles, et kuna teie saidiga pole kunagi midagi valesti läinud, ei vaja te tegelikult varuteenust. Iroonilisel kombel on varukoopia teenust vaja ainult siis, kui asjad lähevad valesti – selleks ajaks on juba liiga hilja.

Nii tehke endale teene ja tehke oma veebisaidi varundamine absoluutne prioriteet. WordPressi kasutajate jaoks on seal palju suurepäraseid varunduslahendusi, kuid enamik eksperte peab VaultPressi paketi absoluutseks parimaks – Automatticu toetatud teenus on tõhus, usaldusväärne, taskukohane ja, mis kõige tähtsam, äärmiselt hästi toetatud..

Mõelge vaid sellele, kui palju aega, vaeva ja raha olete oma veebisaidi loomiseks investeerinud. Kujutage nüüd ette, kui tunnete seda kõike ühe hoobiga kaotada!

Sellele ei maksa mõelda, eks?

* Märkus. Vähesed muud varundusteenused aitavad teil oma veebisaidi uuesti üles töötada ja käitada sama innuga nagu VaultPressi tugitiim (tõepoolest, paljud WordPressi varundusteenused / pistikprogrammid ei paku üldse tuge).

Kas kasutate VaultPressi (või võib-olla midagi muud)? Mõtted?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map