WordPress SEO põhialused – kõik, mida peate teadma!

WordPressi pakkumised


Peaaegu kõik tahavad, et nende WordPressi veebisait või ajaveeb oleks Google’is hästi järjestatud – loodetavasti esimese lehe ülaosas. Selleks peate õppima vähemalt WordPressi SEO põhialused.

See on koht, kus see ressurss mängu tuleb! Tere tulemast täielikku WordPress SEO algajate juhendisse, kus tutvume kõigega, mida peate teadma – ilma lünki jätmata!

Pärast selle juhendi lugemist saate täpselt teada, mis on WordPressi SEO põhiolemus, kuidas oma veebisaiti otsingumootoritele optimeerida ja mida saate teha saidiväliselt, et parandada oma võimalusi soovitud sihtrühma leidmiseks.

Siin on sisukord:

 • Leheline SEO
  • Alustage veebimajutusest
  • Hankige SSL-sertifikaat
  • Integreerige oma sait Google’i otsingukonsooliga
  • Hankige oma peamised WordPressi seaded järjekorras
  • Hankige teema, mis on SEO-valmis
  • Installige need SEO pistikprogrammid
  • Looge sisu SEO silmas pidades
  • Kuidas läbida lisa miil
 • Leheväline SEO
  • Saate kuuli veeretada algsete aktsiatega
  • Hankige linke Quorast
  • Esitage sotsiaaluudiste saitidele
  • Liituge Facebooki gruppidega
  • Uurige ühendust inimestega, keda olete maininud
  • Uurige oma võrku
  • Sildi mõjutajad Twitteris
  • Külaliste postitus
 • WordPressi SEO kontrollnimekiri

Contents

WordPress SEO põhialused: mündi kaks külge

Alustame suuremat:

SEO-l on kaks elementi: lehel ja väljaspool seda.

Tõenäoliselt olete neid termineid paar korda kuulnud, kuid WordPress SEO põhioskuste omandamiseks on oluline mõista, mida need tegelikult tähendavad..

 • Leheküljepõhine SEO on kõik, mida teete oma WordPressi veebisaidil oma positsiooni parandamiseks. See tähendab seadete täpsustamist, sisu avaldamist, kasulike SEO pistikprogrammide installimist, SEO-sõbraliku teema hankimist jne. Iga väike element aitab kaasa teie üldisele lehendatud SEO-le.
 • Leheväline SEO on kõik, mida teete väljaspool oma veebisaiti. Tavaliselt hõlmab see teie sisu reklaamimist sotsiaalmeedias, linkide hankimist teistelt saitidelt, külma teavitustegevuse läbiviimist, et veenda teisi blogijaid teie sisu mainima jne..

Oluline on siinkohal see, et nii lehe- kui ka leheväline SEO on mõlemad teie tulemuste jaoks olulised.

See on midagi sellist:

WordPress SEO: Lehekülje SEO vs Leheküljeväline SEO

Üks ei saa eksisteerida ilma teiseta. Mitte siis, kui soovite tegelikult mingeid väärt tulemusi saada.

Kui aga peaksin valima, mis on pisut olulisem, oleks see lehel olev SEO. Mis on hea, kuna see kõik on teie kontrolli all! Alustame siis sellest:

I peatükk. Lehekülje SEO valdamine

Siin on kõik, mida saate oma WordPressi veebisaidil oma parema asetuse saavutamiseks teha:

1. Alustage veebimajutusest ?

Veebimajutus ei ole lehel SEO-d palju räägitud. Kuid see on tegelikult üks kõige olulisematest elementidest, kuidas õigesti jõuda.

Ma riskiksin öelda, et isegi kui teil õnnestub kõik muu märgatavaks saada, kannatab teie SEO parlamendiga halvemini palju.

Selle põhjused:

 • Hea host = madal seisakuaeg. Kui teie sait on palju alla jäänud, ei ole see paremusjärjestuses. Lõppude lõpuks, miks peaks Google järjestama saidi, mis pole enamasti saadaval? Hea host pakub teile head tööaega – umbes vahemikus 99,99%.
 • Hea host = hea saidikiirus. Teine asi, mis Google’i SEO teguriks on, on teie saidi kiirus (või laadimisajad). Kui teie saidi laadimine võtab palju aega, ei meeldi see Google’ile. Head võõrustajad pakuvad head esinemist.
 • Hea host = parem turvalisus. Halvim, mis SEO-tarkusega juhtuda võib, on Google’ilt teate saamine, et teie saiti on häkkinud ja seepärast eemaldatakse see Google’i registrist ajutiselt. Ma ütlen seda jutumärkides, kuna ajutine keeld võib mõnikord jääda teie juurde kuudeks. Head võõrustajad kaitsevad teid tavaliste häkkimiste eest või aitavad teil kiiresti taastuda.
 • Hea host = SSL tasuta. Google on avalikult teatanud, et SSL-ita saite ei järjestata eriti hästi. Arutame SSL-i teemat # 2-s.

Hea hostiks saamiseks on veel palju põhjuseid ja enamik neist pole isegi SEOga seotud. Seega, kui te pole oma hostis kindel, peaks see olema teie esimene töökorraldus – vaadake meie soovitusi siit.

2. Hankige SSL-sertifikaat ?

SSL (Secure Sockets Layer) sertifikaat võimaldab teie veebisaidil luua krüptitud lingi teie veebiserveri ja külastaja brauseri vahel. See tagab, et keegi ei kuula pealt seda, mida külastaja teie saidil teeb, ega teavet, mida nad sisestavad (vormid, e-poe ostukorv jne).

Saidi jaoks SSL-i hankimine on tänapäeval kohustuslik mitmel põhjusel (turvalisus on neist peamine). Samuti on Google’il oma viis, kuidas julgustada veebimeistrid SSL-e saama, karistades põhimõtteliselt saite, millel neid veel pole.

Seega, kui teil pole SSL-i, ei saavutata te oma täielikku paremusjärjestust.

Õnneks hõlmab SSL-i saamine tavaliselt 0 dollarit ja ka seadistamine on lihtne. Siin on nimekiri hostiettevõtetest, kes pakuvad lihtsat SSL-i integreerimist.

3. Integreerige oma sait Google’i otsingukonsooliga (GSC) ?

Google’i otsingukonsool (endine Google Webmaster Tools) on veebimeistritele tasuta tööriist oma veebisaitide indekseerimise oleku ja nähtavuse jälgimiseks.

GSC-st leiate märguandeid kõigi oma saidi SEO-probleemide kohta koos mitme paneeliga, kus saate kontrollida erinevaid mõõdikuid ja saada näpunäiteid asja paremaks muutmiseks. Soovitame teil seda kindlasti kontrollida!

Siit saate teada, kuidas oma sait nõukogu peasekretariaati ühendada.

3.1. Valige veebiaadressi www või mitte-www vahel

Integreeritud GSC-ga on aeg hoolitseda oma esimese näpistamise eest. Andkem Google’ile teada, kas nad peaksid indekseerima teie veebisaidi aadressi www või mitte-www.

See on piisavalt lihtne: külastage lihtsalt oma veebisaiti ja vaadake, kas aadressiribal on „www”.

ei-www

Selle põhjal, mida näete, minge nõukogu peasekretariaati ja seejärel Saidi seaded, ja määrake oma eelistatud domeen, näiteks nii:

seada www

(Otsustasite kogu selle www-asja üle juba siis, kui oma saidi alguses oma hostiga seadistasite. See, kas käisite koos www-ga või mitte-www, ei erine SEO puhul hästi, kuid hea tava on Google’ile teada anda, milline versioon eelistate.)

4. Hankige oma peamised WordPressi seaded järjekorras ⚙️

4.1. Otsingumootori nähtavus

Minge oma WordPressi juhtpaneelil aadressile Seadistused → Lugemine. Veenduge selles jääb kontrollimata:

otsingumootori nähtavus WordPress SEO jaoks

Vastasel juhul võib Google ignoreerida teie saiti täielikult.

4.2. Permalinkid

Püsilinkid on URL-id (veebiaadressid), mida näete oma brauseri aadressiribal oma WordPressi saidi postitusi või lehti lugedes.

Näiteks on siin selle juhendi püsilink:

hädavajalik-of-wordpress-seo

Kõik alalised lingid pole SEO jaoks võrdsed.

Ideaalis soovite, et saaksite oma postituse või lehe pealkirja või peamised märksõnad (täpsemalt nende kohta hiljem) lisada URL-i / püsilinki.

Kuna pealkiri on umbes URL-is, muudate lugeja jaoks hõlpsamaks aimu, mis postituses on.

Sel põhjusel on alaline link nagu sõnade olulisus – seo hea, samas kui alaline link nagu? Pageid = 128gh6 on halb.

Püsilinkide määramiseks minge oma WordPressi juhtpaneelile ja seejärel saidile Seadistused → Permalinkid. Valige see suvand:

permalinkid

Kui olete selle teinud, saab iga uus teie avaldatud postitus URL-i, mis sarnaneb postituse pealkirjaga.

5. Hankige SEO jaoks valmis teema ?

WordPressil endal on SEO vaatepunktist suurepärane välimise struktuur. Siiski on seda potentsiaali lihtne raisata, kui valite teema, mis on alamparameetriga.

Päeva lõpus näeb Google enamasti teie teema HTML-koodi, mitte WordPressi oma. See tähendab, et kui valite optimeerimata teema, siis teie SEO saab löögi.

Seetõttu vajate lihtsat teemat (selle koodistruktuuris) – see, mis ei kasuta vananenud HTML-struktuure ja mis ei mata teie sisu mitme HTML-i elemendi kihi alla.

Tõsi, seda on keeruline kontrollida, kui te pole veebisaidi kodeerimise suhtes eriti osav, kuid on mõned üldised näpunäited, mida peate oma teema valimisel meeles pidama:

 • Populaarsemaid teemasid on tavaliselt ka paremini optimeeritud. See on puhas ökonoomika – suure kasutajaskonnaga on rohkem vigu ja probleeme, mis vigade ja probleemide ilmnemisel ja parandamisel lõpuks suurenevad.
 • Hiljuti värskendatud teemasid on tavaliselt parem optimeerida. Kui teie teemat pole rohkem kui ühe aasta jooksul värskendatud, on see otsingumootori optimeerimise osas ilmselt pisut vananenud. Teema aktiivsete installimiste arvu ja viimase värskenduse kuupäeva saate kontrollida saidil WordPress.org. Näide:

 • Mobiilisõbralikud teemad on tavaliselt üldiselt paremini optimeeritud. Mobiilseadmete teema optimeerimine ei ole arendaja jaoks alati lihtne, kuna mobiilseadmete sisu haldamine ja kuvamine on piiratud ning seetõttu vajavad nad rohkem tööd kui töölauale vaatamine. Need täiendavad optimeerimised on SEO jaoks kasulikud.

Selle viimase asjaga seoses hakkas Google sel aastal eelistama veebisaite, mis on optimeeritud mobiilis vaatamiseks. Loe: kui teie veebisaiti ei ole mobiilile optimeeritud, siis kannatab teie paremusjärjestus.

Tegevuspunkt:

Kui teil on juba teema valitud, kontrollige selle viimase värskenduse kuupäeva ja ka seda, kui optimeeritud see on. Selleks võite kasutada Google’i enda mobiilisõbraliku testi tööriista. Kui tulemus on madal, võib olla aeg otsida asendusteema. Teema, mis pole mobiilisõbralik, optimeerimine on tavaliselt keeruline, nii et lihtsam on hankida uus teema.

mobiilne sõbralik test

 • Kui te pole veel teemat valinud, minge ametlikku kataloogi ja hankige üks populaarsemaid tasuta teemasid või vaadake meie teemaFoorum populaarsemate teemade loendit.

6. Installige need SEO pistikprogrammid ?

Siin on pistikprogrammid, mida peaksite oma WordPressi saidi SEO täiustamiseks installima – alustades absoluutsest kohustusest:

6.1. Pärmi SEO

Pärm SEO on kõige populaarsem SEO pistikprogramm – ja ka üks populaarsemaid pistikprogramme üldiselt.

See teeb teie jaoks kahte asja: aitab teil õppida SEO-d, andes näpunäiteid oma saidi optimeerimise parandamiseks, samuti võimaldab teil oma saidi teatud sätteid otse reguleerida.

See on tõeline tööhobune, mis hoolitseb peaaegu kõigi saidi pisidetailide eest, mida võib pidada WordPress SEO olulisteks osadeks.

Kui pistikprogramm on installitud (WordPressi pistikprogrammide installimine on järgmine, toimige järgmiselt:

Genereerige XML-saidikaardid

Otsimootoritele meeldib kasutada saidiplaane veebisaitidel paremaks navigeerimiseks ja kõigi nende üksikute lehtede leidmiseks.

Pärmi SEO loob teile saidikaardi automaatselt. Funktsiooni lubamiseks minge lehele Vahekaart SEO → Üldine → Funktsioonid.

xml saidikaardid

Ühendage oma sait veebimeistri tööriistadega

Yoast SEO saab teie saidi integreerida kõige populaarsemate veebimeistriplatvormidega, sealhulgas GSC (nagu varem mainitud), Bing Webmaster Tools, Baidu Webmaster Tools ja Yandex Webmaster Tools.

Selle konfigureerimiseks minge lehele SEO → Üldine → Veebimeistri tööriistad.

pärmi veebimeistri tööriistad

Esmalt järgige linke iga üksiku tööriista registreerumislehele ja sisestage siis oma kinnituskoodid Yoasti väljadele.

Lisaks ülalkirjeldatud toimingutele võimaldab Yoast SEO optimeerida ka kõiki teie postitusi, lehti ja avalehte. See on kõige väärtuslikum funktsioon, mida Yoast teile pakub, ja see, millega kavatsete suhelda iga päev / nädal. Tutvume sellest juhendist hiljem põhjalikult.

Siit leiate rohkem Yoast SEO kohta ja kuidas seda kasutada.

6.2. W3 kogu vahemälu

W3 kogu vahemälu on WordPressi parim vahemälupulgaldus.

Lihtsustatult öeldes tähendab vahemällu salvestamine teie veebisaidi staatilist koopiat ja selle külastajale edastamist, selle asemel, et seda saiti iga kord lennult luua. See kiirendab teie laadimisaega märkimisväärselt, kahjustamata seejuures kasutajakogemust.

Nagu me selles juhendis varem ütlesime, on kiirus edetabelitegur ja üldiselt eelistab Google kiire laadimisega saite pingereas nende aeglasema konkurentsi ees. Põhimõtteliselt on nii, et mida kiiremini saate oma saidi muuta, seda kõrgem see on.

W3 kogu vahemälu on praktiline lahendus, mis tähendab, et saate selle ühe korra seadistada ja lasta sellel automaatselt oma võlu teha.

Kuigi W3 kogu vahemälus on lugematu arv sätteid, on minimaalse seadistuse seadmine lihtne.

Esiteks peate esmalt lubama vahemällu salvestamise. Selleks minge saidile Toimivus → Armatuurlaud ja veenduge, et pistikprogramm oleks lubatud.

vahemälu lubamine

Siis minge Toimivus → Üldseaded. Alustage lubamisest Lehe vahemälu:

vahemälu leht

Järgmisena lubage Brauseri vahemälu:

vahemälu brauser

Võite jätta Minify, Opcode Cache, Object Cache ja Database Cache praegu inaktiveerituks, kuna need võivad mõnedes jagatud hostimise seadetes probleeme põhjustada..

Järgmisena minge aadressile Toimivus → lehe vahemälu ja vahemälu sätete peenhäälestamine.

 • Luba Vahemälu postituste leht.
 • Luba Vahemälu toidab.
 • Luba Ärge vahemälu lehti sisse loginud kasutajatele

Ülejäänud pistikprogrammi seaded saate jätta nende vaikeväärtustele.

6.3. Google Analytics WordPressile, autor MonsterInsights

MonsterInsightsi Google Analytics WordPressile on WordPressi kõige populaarsem Google Analyticsi (GA) pistikprogramm.

Ehkki see ei aita teid paremal järjestamisel, integreerib see teie saidi GA-ga ja võimaldab teil seega kontrollida, kuidas teie SEO jõupingutused on viinud vaadete ja liikluse hulka.

Pärast pistikprogrammi installimist ja aktiveerimist minge sisse Insights → Seaded → sakk Üldine, ja klõpsake nuppu Autentige oma Google’i kontoga.

GA autentimine

Siis saate minna Jälgimiskaart ja kohandage seadeid, et välistada teatud kasutajarollid jälgimisest:

ignoreeri kasutajaid

Kui see seadistamine on tehtud, võite minna GA-sse ja hakata seal vaatama oma saidi statistikat.

6.4. Kõik ühes skeemis rikkalikud katkendid

Süsteemiga kõik ühes skeemis rikkalikud katkendid aitavad teil kuvada oma Google’i kirjete kõrval ka nn rikkalikke katkendeid.

Näiteks kui avaldate arvustuse, saate tähistada tärnide arvu, mida arvustate. Seejärel võtab Google selle üles ja kuvab selle hinnangu otse kirje kõrval, näiteks nii:

rikkalik katkend

Süsteemi “kõik ühes skeemis” rikaste fragmentide abil saab märkida mitte ainult ülevaateid, vaid ka sündmusi, inimesi, tooteid, retsepte, tarkvara, videoid ja standardseid artikleid.

Selle peamine eelis on see, et inimesed klõpsavad tõenäolisemalt teie kirjetel, kui nad näevad sellist lisateavet.

Kasutate pistikprogrammi otse üksikutel postitustel / lehtedel, millele soovite rikkalikud katkendid omistada; selle ala all, kus sisu redigeerite, on uus jaotis. Arutleme seda selles juhendis hiljem.

6.5. Katkise lingi kontrollija

Broken Link Checker on väga kasulik hooldusplugin. Selle idee on lihtne – see annab teile teada kõigist teie saidi katkistest linkidest.

Kuigi ma pole kindel, et te ei ühenda katkiste saitidega tahtlikult, aja jooksul tühjenevad saidid lihtsalt või lakkavad olemast mis tahes põhjusel, ei märka te sellist asja, kui teil pole automatiseeritud tööriista, mis töötaks teie – näiteks pistikprogramm Broken Link Checker.

See on SEO jaoks oluline, kuna te lihtsalt ei soovi, et otsingumootorid jälgiksid teie saidi katkiseid linke. Kui leitakse, et teie sait seob pidevalt olematuid veebisaite, siis ei näe see teie Google’i andmetes hea välja.

Pistikprogrammi on väga lihtne kasutada. See analüüsib teie saiti taustal automaatselt ja seejärel annab teile kõigi purunenud linkidega lehtede / postituste loendi. Seejärel saate sisse astuda ja neid parandada. Tehke seda kindlasti iga kuu või nii.

katkised lingid

6.6. Smushi pildi tihendamine ja optimeerimine

Smush on plugin, mis optimeerib teie pilte. See võtab teie pildifailid ja muudab need lihtsalt kettaruumi väiksemaks, tehes taustal optimeerimise võlu.

Oluline on see, et pilt ise ei näe teisiti välja, nii et te ei kaota oma kvaliteeti. Fail hakkab lihtsalt vähem ribalaiust ja serveriruumi tarbima.

Miks on see SEO jaoks oluline? Kujutised moodustavad suurema osa mis tahes veebilehe suurusest (kettaruum). Ja mida suurem on teie veebileht, seda kauem on vaja laadimist. Mida kauem laadimine võtab, seda halvem see on. Nii et see on jällegi teie saidi laadimiskiirus.

Smush töötab automaatselt ja töötleb teie pilte, kui laadite need postitusele või lehele. Saate sätteid kohandada, kui lähete Smush oma WordPressi juhtpaneelilt.

smush

6.7. Jagage nuppe saidil GetSocial.io

GetSocial.io on lahe plugin, mis annab teile koos sotsiaalse meedia jagamisnuppudega ka mõned sotsiaalse analüüsi tööriistad.

Ehkki sellel ei pruugi olla SEO-le vahetut tähendust, mõjutab teie sisu sotsiaalne populaarsus SEO-d ja seetõttu on mõistlik julgustada külastajaid teie postitusi oma sotsiaalmeedia kanalite kaudu jagama..

Pärast selle pistikprogrammi installimist ja aktiveerimist saate valida mõne erineva stiilinupu seast, nii et leiate tõenäoliselt midagi oma saidile sobivat.

getocial

Nupud kaasatakse automaatselt, nii et nendega ei kaasne kodeerimist ja need peaksid töötama kõigi teemadega.

7. Looge sisu SEO silmas pidades ✍️

Lisaks tavapärastele optimeerimistele, mida saate teha oma WordPressi administraatori liideses ja pistikprogrammide kaudu, on sama oluline luua ka sisu, mis on optimeeritud hanke kaudu. See on järgmine:

7.1. Alustage alati märksõnade uurimisega

Iga teie avaldatud sisu peaks olema üles ehitatud konkreetset märksõna (või võtmefraasi) silmas pidades.

Lubage mul seda korrata, kuna see on oluline komponent, millest sageli valesti mõistetakse: te tõesti tahate ehitage iga teie saidil olev sisu kindla märksõna ümber.

Märksõna, nagu me siin aru saame, on täpne fraas, mille inimene Google’isse midagi otsides paneb.

Mida soovite saavutada, on see, et teie sisu kuvatakse alati, kui inimesed teevad teie veebisaidi jaoks asjakohaseid otsinguid.

Näiteks kui teete kodusisustust New Yorgi piirkonnas, võiksite kuvada märke „kodukaunistused new yorkid” – teie peamine märksõna.

Väljakutse on see, et inimesed kipuvad Google’i kasutamisel asju asju sõnastama erinevalt ning pole alati nii lihtne aru saada, milline võiks olla kõige populaarsem viis millegi sõnastamiseks..

Sellepärast peaksite kasutama märksõna uurimistööriistu, mis aitavad teil seda mõistatust lahendada. Kaks minu lemmikut on Google’i märksõnade plaanija (GKP) ja KWFinder.

kwfinder

GKP on mõeldud pigem AdWordsi reklaamijatele, mitte inimestele, kes optimeerivad oma veebisaite Google’i orgaaniliste tulemuste saamiseks, seega kipun eelistama teist tööriista – KWFinder.

Seda on üsna lihtne kasutada. Alustage seemnesõnast – põhiteemast, millest soovite postitust kirjutada – laias laastus sõnastada ja laske KWFinderil aidata teil välja mõelda selle postituse parim märksõna..

Mis teeb hea märksõna?

Seal on kolm peamist tegurit:

 • maht
 • raskused
 • kasutaja kavatsus

Märksõna tasub otsida, kui sellel on kuus rohkem kui 500 otsingut.

märksõna maht

Uue saidi jaoks on samuti hea, kui märksõna on hinnatud nii lihtsaks või võimalikuks.

märksõna raskus

Kõike kõrgemat ja te ei saa lihtsalt fraasi kõrgendatud konkurentsi tõttu paremusjärjestusse pääseda. Konkurentsivõimelisemate märksõnade jaoks on ka teisi silmapaistvamaid veebisaite, kes soovivad nende jaoks paremusjärjestust luua ja neid on peaaegu võimatu ületada..

Järgmisena soovite veenduda, et kasutaja kavatsus vastab teie sisule. Tähendab, see ei tähenda lihtsalt väärtusliku märksõna juhuslikku valimist ja enda teada andmist, et optimeerite selle jaoks oma sisu, vaid selle tagamist, et teie sisu oleks selle konkreetse niši jaoks parim ressurss selle konkreetse teema jaoks.

Teisisõnu, kujutage ette inimest, kes otsib teie valitud märksõna: kas see inimene on teie lehele jõudes täiesti rahul,?

Otsitaval märksõnal peab olema piisavalt suur otsingumaht, saavutatavad raskused ja see peab vastama kasutaja kavatsustele samal ajal. Ükski element ei saa puududa.

Kuna see juhend käsitleb konkreetselt WordPressi SEO-d, ei hakka ma üksikasjalikumalt uurima, kuidas märksõna uurimist samm-sammult läbi viia. Lisateabe saamiseks lugege seda vinge ressurssi.

Omades vöö all mõnda märksõna uurimise kogemust, saate tööle asuda:

7.2. Optimeerige oma kodulehe pealkirja ja kirjeldust

Enamikul veebisaitidel peaks avaleht olema see, mida peaksite kasutama oma kõige väärtuslikuma märksõna sihtimiseks.

Selle saavutamiseks (lisaks märksõnauuringute tegemisele ja reaalsele otsusele, mis see nr. 1 märksõna olema peaks) peate kohandama oma kodulehe metapealkirja ja kirjeldust.

Meta pealkirja ja kirjeldust ei kuvata tegelikul kodulehel kuskil. Neid kasutatakse ainult teie saidi kirje vaatamisel Google’is.

meta

Eesmärk on veenduda, et teie pealkiri ja kirjeldus on piisavalt huvitavad, et külastaja neid klõpsaks, ja ka märksõnaderikkad, nii et Google tõstab fraasi loendis esile (nagu näete ülaltoodud näites).

Kui installitud on Yoasti SEO pistikprogramm, saate kohandada oma kodulehe sätteid, kui lähete WordPressi juhtpaneelile ja seejärel SEO → otsingu välimus.

pärmi koduleht

Saate eemaldada seal nähtud kohahoidja elemendid (need punakad plokid) ja asendada need märksõna rikka pealkirja ja kirjeldusega.

Mis puutub kirjeldusse, siis on hea mõte seda käsitleda oma veebisaidi sildilisena. Kasutage neid 156 tähemärki, et kutsuda lugeja teie saiti kontrollima – öelge neile, mis selles on.

Märkus. Kui olete määranud oma koduleheks staatilise lehe, ei näe te Yoasti SEO seadetes ülaltoodud paneeli. Kodulehe kohandamiseks peate minema oma menüüsse Lehed ja töötama oma avalehel, nagu ka mis tahes muu saidi leht. Klõpsake siin, et liikuda edasi selle juhendi osani, kus ma selgitan, kuidas seda teha.

7.3. Kirjutage sisu, mis on auaste

“Noh, duh!”

Kuid mis on saladus sisu jaoks, mis on au sees?

Esiteks, pikkus.

Nagu selgub, on pikema sisu üldiselt parem. Selle kohta on tehtud palju uurimusi, näiteks see uuring) ja pika vorminguga sisu on ikka ja jälle osutunud paremaks kui lühemad tükid.

Sisu pikkuse ja järjestamise vahel on järgmine seos:

auaste vs sõnad

Mida peetakse pikakujuliseks? Ükskõik 1500 sõna ja rohkem.

Siis on ka sügavus.

Ilmselt ei vii kuhugi kaugele lihtsalt pika sisu väljapumpamine selle huvides. Peate selle tüki muutma ka väärtuslikuks ja abistavaks kõigile, keda see teema huvitab.

Selle üksikasjaliku sisu kirjutamine ei ole kiire hommikueine ülesanne. Peate pühendama aega ja tähelepanu ning investeerima teadusuuringutesse, kavandama, kirjutama ning seejärel oma artiklit redigeerima ja avaldama. Otseteed pole.

7.4. Pealkirjad, pealkirjad ja märksõna tihedus

Nii et olete oma märksõna valinud uuringu põhjal, mille te tegite enne artikli kirjutamist. Hea küll!

Nüüd on aeg seda märksõna optimeerida.

Kui töötate WordPressi liidese mis tahes postituse või lehe kallal ja installite rakenduse Yoast, kuvatakse see peamise sisu välja all olev kast:

pärmi põhikarp

See ütleb teile, kui optimeeritud on teie sisu teie fookuses oleva märksõna jaoks.

Oluline märkus siin: määrake alati fookusesõna iga teie lehe ja postituse jaoks. Ilma fookuses oleva märksõna määramiseta ei saa Yoast teid aidata, kuna ta ei tea, millist märksõna soovite optimeerida.

fookuse märksõna

Kui olete Yoastile teada andnud märksõna, siis on teie antud näpunäited kuldsed!

Yoast võtab teid kättpidi ja osutab igale väiksemale detailile selle kohta, kuidas saate oma sisu selle fookus märksõna jaoks optimeerida.

Siin on mõned märksõna optimeerimised:

Märksõna postituse pealkirjas / pealkirjas

Ehkki selle sobivaks muutmine ei pruugi alati tunduda lihtne, on seda siiski võimalik teha mõne sõnavõimlemisega.

Vaadake seda näidet saidil Backlinko.com – üks SEO niši enda ajaveebidest:

backlinko

Siin on tähelepanu keskmes märksõna tõenäoliselt veebisaidi liiklus. Brianil – autoril – on õnnestunud see ilusti pealkirja mahutada.

 • Siit leiate üldise juhise heade pealkirjade kirjutamiseks.

Märksõna meta pealkirjas & kirjeldus

Yoast võimaldab teil määrata postituse / lehe jaoks kohandatud SEO pealkirja ja kirjelduse. Need tekstid ilmuvad ainult selle sisutüki otsingumootorite loendites.

pärmi pealkirjade komplekt

 • Pealkiri peaks olema postituse pealkirjale üsna lähedal, kuid lühendatud nii, et see ei oleks pikem kui 70 tähemärki, mida Google lubab.
 • Kirjeldus kipub kõige paremini toimima postituse kokkuvõttena ja kiireks põhjuseks, miks keegi peaks seda lugema.

Teil on vaja oma fookuse märksõna nii metapealkirjas kui ka kirjelduses.

Märkus. Siin saate ka oma kodulehe pealkirja ja kirjelduse määrata, kui olete valinud oma koduleheks staatilise lehe.

Märksõna alamrubriikides

WordPressis sisu kirjutades peate kasutama päisetaset H1 kuni H6.

rubriigid

Te ei pea neid kõiki siiski kasutama – 2. ja 3. pealkirjaga kleepimine on enam kui piisav. 1. pealkiri reserveeritakse tavaliselt teie WordPressi teema jaoks, mis kasutab seda automaatselt teie postituste pealkirjade jaoks.

See, mida teete, on jagada teie postitus umbes sama pikkusteks seeditavateks tükkideks ja asetada alamrubriigid nende vahele. Proovige nendes alamrubriikides märksõnu kasutada.

Märksõna URL-is

Kui salvestate postituse või lehe WordPressi, saate selle URL-i häälestada.

URL muutmine

Lisage sinna selle sisutüki peamine märksõna.

Kasutage üldiselt lühikesi URL-e – siin on mõned andmed selle kohta.

Märksõna postituse kehas

Konkreetse märksõna jaoks optimeerimisel peaksite proovima kasutada ka seda märksõna, nagu see on teie artikli põhiosas.

Te ei pea siin metsikuks minema, kuid Yoast soovitab seada tiheduse vahemikku 0,5–2,5%.

pärmi tihedus

7.5. Kasutage pilte

Kui teie sisul on pilte, on see loetavuse tagamiseks suurepärane. Just see, et nad seal on, muudab teie sisu hõlpsamaks lugemiseks, pakkudes visuaalseid murdepunkte.

Kuid pilte saab kasutada ka täiendava SEO serva saamiseks.

Google püüab alati kindlaks teha, kui asjakohased on teie pildid ümbritseva teksti suhtes, ja nad kasutavad teie pilte ka Google’i pildiotsingus.

Nii et see, kuidas te Google’ile oma pildi endast räägite, toimub selle kaudu, mida nimetatakse pildi alt-sildiks.

Alt-silte saate pildi üleslaadimisel WordPressis hõlpsalt seada:

pilt alt

Kasutage oma märksõna vähemalt ühes pildi alt-sildis.

7.6. Oma sisu omavahel siduda

Siselingid on lingid, mis osutavad teie saidi ühelt alamlehelt teisele (või ajaveebipostitusele).

Need suunavad teie lugejad fantastiliselt teie saidi muudesse piirkondadesse, mis tähendab, et inimesed lihtsalt püsivad kauem ringi (see on asi, mida Google märkab ja hindab).

Siselingid võimaldavad teil luua ka parema sisustruktuuri. Näiteks saate oma parimad sisutükid esile tõsta, lingides neid sageli ja suurendades tõenäosust, et inimesed neid väärtustavad.

Lõpuks jälgib Google teie sisemisi linke samamoodi nagu teie lugejad. Mida rohkem lingite konkreetsete sisutükkidega, seda olulisem on, et sisu muutub Google’i vaatenurgast.

Sisemiste linkide lisamine on WordPressis lihtne. Lihtsalt tõstke esile tekstiosa, mille soovite lingiks muuta, seejärel klõpsake lingiikoonil ja sisestage sihtlehe URL, näiteks nii:

lisa link 1

Või klõpsake URL-i sisestamise asemel hammasrattaikoonil ja otsige sisemise otsingu funktsiooni kaudu konkreetset lehte:

lisa link 2

Peaksite püüdma iga 1000 sisusõna kohta lisada kolm kuni viis linki oma lehtedele.

7.7. Link välistele allikatele

Lisaks sisemistele linkidele peaksite lisama ka mõned õiglased lingid, mis osutavad välistele allikatele.

Teete seda selleks, et suunata oma lugejad muu toetava teabe juurde, millest nad võivad kasu saada (nt lisaandmed, uurimistöö, täiendavad kommentaarid ja nii edasi).

Need lingid, mis on teie sisus, parandavad selle kvaliteeti veelgi, muutes kogu sõnumi terviklikumaks ja lugejale väärtuslikumaks. Olete lihtsalt võimaldanud neil õppida rohkem kui lihtsalt teie postituses sisalduv.

Google märkab seda ja hindab seda. Samuti võivad teie sait, mida linkite, märgata, mis võib viia nende uuesti teiega linkimiseni ja suunata teile otsest liiklust.

7.8. Kasutage Rich Snippets

Rikkalikud katkendid võivad olla suurepäraseks võimaluseks oma Google’i kirjele täiendavate silmamunade saamiseks. Mainisin seda, kui räägime kõik ühes skeemis sisalduvate rikaste lõikude pistikprogrammist meie soovitatavate WordPressi SEO pistikprogrammide loendis.

rikkalik katkend

Kui pistikprogramm on installitud, saate oma saidi postitustele või lehtedele seada rikkaliku katkendi.

Kõigile lehtedele rikaste koodilõikude määramine pole kuigi mõistlik, kuid võib olla kasulik, kui see, mida soovite avaldada, võib liigitada arvustuse, tootelehe, sündmuse, retsepti, tarkvara või teenuse teabe hulka.

Kõik ühes skeemis rikkalikud katkendid võimaldavad teil seada kõik üksikasjad:

määrake rikkalik katkend

7.9. Sunnib indekseerima – oluline sisu

Kui avaldate midagi uut, võtab Google aega, et uuele lehele tulla ja seda indekseerida. Seda protsessi saab kiirendada.

Minema Google’i otsingukonsool → indekseerimine → toomine Google’ina. Sisestage oma uue lehe või postituse URL ja klõpsake nuppu Too.

tõmba nagu google

Kui teie leht on midagi sellist, mida Google pole kunagi näinud, indekseeritakse see kohe.

8. Minge Extra Mile? ️

Siin on, mida veel saate oma lehel oleva SEO parandamiseks ära teha, ehkki see võib teie saidi kapoti all nõuda veel pisut varjamist.

8.1. Liituge CDN-iga

CDN tähistab sisu edastamise võrku. Põhimõtteliselt on see serverite võrk, mis kõik hoiab teie veebisaidi koopiat ja edastab selle seejärel lugejatele lähimast võimalikust asukohast. Tavaliselt põhjustab see saidi kiiruse märkimisväärset suurenemist.

Tavalise stsenaariumi korral – ilma CDNta – hostitakse teie veebisaiti ühes veebiserveris, mis asub mõnes konkreetses asukohas, näiteks Atlanta, GA. Kui teil on külastaja Inglismaalt Londonist, peab teie veebisait nende juurde jõudmiseks reisima välismaale. See võtab paar sekundit liiga palju.

Olukorra paremaks muutmiseks on CDN-võrgus palju servereid kogu maailmas. Niisiis, kui Suurbritannia külastaja üritab teie saidile jõuda, ei pakuta seda täielikult USA-st, vaid lähimast Euroopast.

Nagu me selles juhendis juba mainisime, on saidi kiirus teie WordPressi SEO jaoks oluline.

Head CDN-id on tavaliselt tasulised teenused. Võite oodata, et maksate midagi alates 20 dollarist kuni 100 dollarini kuus, kuigi ka seal pakutakse tasuta võimalusi. Kõige märkimisväärsem neist on CloudFlare.

8.2. Keelake blogi arhiivid, mida te ei vaja

Karbist loob WordPress käputäie arhiivilehti, mida te tõenäoliselt ei vaja.

Seal on andmepõhised arhiivid, autoriarhiivid, kategooriaarhiivid ja sildiarhiivid. Kuigi kategooriad ja sildid on mõne saidi jaoks kasulikud, pole teised kaks olulist.

Kui haldate ühe autoriga ajaveebi, genereerib autoriarhiiv palju dubleerivat sisu, mis Google’ile eriti ei meeldi. Kuupäevaarhiivid loovad suure osa samast probleemist.

Probleemi tuumaks on see, et kõik need dubleerivad sisuarhiivid lahjendavad teie veebisaidi SEO väärtust.

Yoast SEO võimaldab teil paari hiireklõpsuga mittevajalikud arhiivid keelata. Selleks minge saidile SEO → vahekaart Otsi välimust → arhiiv.

yoast keela arhiivid

Kui teie saidil on rohkem autoreid, võiksite jätta autoriarhiivi puutumata.

8.3. Takistage piltide manustamislehtede indekseerimist

Iga kord, kui laadite oma WordPressi ajaveebisse uue pildi, juhtub naljakas asi.

Lisaks pildi meediumiteegis kättesaadavaks tegemisele ja selle lisamisele oma postitustele või lehtedele loob WordPress selle pildi jaoks ka eraldi manustamislehe. See on leht, millel on just see pilt ja mitte ükski teie blogi sisu selle ümber.

Probleem on selles, et Google indekseerib need lehed. Nii et mõnikord võivad inimesed asjakohaseid termineid otsides jõuda teie manuse lehele ja mitte teie ajaveebi postitusele või lehele, mis oleks eelistatavam.

Õnneks saate nende manustamislehtede indekseerimise ära hoida ja selle asemel suunata kõik auastmed nende vanemate postitustesse.

Selleks minge aadressile SEO → Otsi välimust → vahekaart Meediumid, ja märkige järgmine ruut:

meedia manus

8.4. Uuendage oma sisu regulaarselt

‘Värskus’ on nüüd teada saadav järjekoefitsient. Lihtsamalt öeldes: mida uuem teie sisu on, seda parem see on.

Muidugi, kuna teie saidil on kümneid või isegi sadu postitusi, on peaaegu võimatu neid kõiki värskendada, eriti kui olete ühe inimesega bänd.

Alustuseks minge oma Google Analyticsi ja hankige nimekiri viimase 12 kuu jooksul enim külastatud lehtedest / postitustest. Selle nimekirja saate, kui lähete Käitumine → Saidi sisu → Kõik lehed:

GA top sisu

Seejärel minge läbi näiteks kümme parimat ja proovige iga postitust vähemalt kord kuus värskendada.

Sisu värskena hoidmine annab teile sageli eelise, mida peate oma konkurentsis ületama.

8,5. Uuendage oma sisemisi linke regulaarselt

Lisaks sisu värskendamisele peaksite töötama ka vanemate postituste sisemise linkimisstruktuuri parandamise nimel.

Kui vanemad postitused avaldasite, siis linkisite nad loomulikult ainult nende postitustega, mis olid sel ajal juba võrgus.

Hea mõte on vaadata läbi oma arhiivid ja veenduda, et teie uuemad postitused oleksid sama sageli lingitud.

Hea lähtepunkt on kõigepealt keskenduda oma 20 populaarseimale vanemale postitusele (postitused, mis avaldati rohkem kui aasta tagasi). Leiate neid GA-s hõlpsalt.

Tehke seda vähemalt kord kahe kuu jooksul.

Selle peamine väärtus on see, et teie parema asetusega vanemad postitused võivad teie uut sisu tõesti aidata ja suurendada nende seoste kaudu selle autoriteeti.

8.6. Kasutage AMP for Mobile

AMP – kiirendatud mobiilsed lehed – on kontseptsioon, mille Google tutvustas 2016. aastal. Idee on optimeerida mobiilne vaatamine maksimaalselt, pakkudes tõeliselt lihtsustatud veebisaitide versioone, mis laadivad välkkiirelt ja panevad sisu tähelepanu keskpunkti, tehes samal ajal ära enamiku visuaalsete elementidega, mis muidu lehel võivad olla.

AMP for WP on plugin, mis võimaldab teil selle oma WordPressi veebisaidil lubada. See pakub mitmesuguseid sätteid ja valikuid, mis võimaldavad teil kontrollida, kuidas teie veebisait näeb läbi AMP.

Katsetage nende seadetega ja vaadake, mis on paneelide kaudu võimalik.

Tahan veel kord rõhutada, et tänapäeva SEO on seotud ainult mobiiliga. Ma ei saa seda piisavalt rõhutada. Google’i mobiiltelefoni esimese asetuse korral on põhimõtteliselt võimatu saada oma veebisaiti nendel päevadel paremusjärjestusse, kui see ei näe mobiilis hästi.

See võtab kokku WordPress SEO olulisuse, kuna need on seotud teie lehel olevate optimeerimistega. Järgmine, leheväline SEO:

II peatükk: Lehevälise SEO-ga alustamine

Selle saate parema asetuse saavutamiseks väljaspool oma saiti teha järgmiselt.

a) Saate kuuli veeretada algsete aktsiatega ?

Nagu selles juhendis varem mainitud, on sotsiaalmeedia populaarsus tugev indikaator selle kohta, kui tähelepanelik teie sisu on. Ja see on mõistlik – kui palju inimesi jagab teatud sisu, siis peab see olema oluline, väärtuslik, uudisväärt või meelelahutuslik. Seetõttu soovib Google ka selle nähtavaks teha.

Kuid palli veerema saamiseks peate kõigepealt oma uut sisu ise jagama.

See on tõesti pikk tee ja seda ei tohiks alahinnata.

 1. Tweet oma uue postituse kohta. Selle asemel, et pealkirja praegusest hetkest välja tõmmata, kasutage asjakohaseid räsimärke või lisage isegi mõned populaarsed Twitteri räsimärgid. Need leiate järgmiselt.
 2. Jagage oma postitust Facebookis. Sama asi siin – pealkirja kasutamise asemel kirjutage lühike kirjeldus, mis see postitus on ja mida see arutab. Saate seda muuta Facebookis keerukamaks kui Twitteris. Eesmärk on vestlus üles seada ja mitte muuta see sarmikaks. Kui lisate oma aktsiale pildi või GIF-i, saate selle ka rohkem nähtavaks saada.
 3. Kui teie sait asub Pinteresti väärilises nišis, looge tihvt ja lisage see asjakohastesse tahvlitesse. Kui olete DIY, kokanduse, ilu, tervise, fitnessi, kunsti või põhimõtteliselt kõige muu juures, kus kvaliteetne visuaal läheb kaugele, kasutage Pinterestit oma eeliseks. Siit leiate lisateavet selle kohta, kuidas Pinteresti SEO jaoks kasutada.

Selle sammu eesmärk ei ole sotsiaalmeedia vale sisu asustamine, vaid seemne istutamine ja esimeste jagamiste julgustamine. Isegi paar aktsiat on palju paremad kui üldse.

b) Hankige linke Quorast ?

Quora on minu lemmikküsimuste ja vastuste veebisait. See on koht, kuhu igaüks saab minna ja ükskõik millist küsimust esitada. Seejärel paneb kogukond sisse, et proovida sellele vastata.

Quora juures on lahe see, et seal on ka palju kuulsaid inimesi. Näiteks võin kihla vedada, et selle küsimuse autor ei oodanud Netflixi tegevjuhi Reed Hastingsi sekkumist ja vastust.

kvoor

Kuid te ei pea olema kuulus, et kasutada Quorat oma saidi huvides.

Mida teha:

 1. Minge Quorasse ja otsige küsimusi, mis on seotud teie ajaveebi teemaga.
 2. Proovige vastata küsimusele ehtsalt, pakkudes tõelist teavet.
 3. Oma vastuse lõpus linkige oma saidi asjakohase artikli juurde, et saada rohkem konteksti.

Oma vastuste nähtavamaks muutmiseks kasutage kõrvuti pilte.

kvoor

c) edastada sotsiaaluudiste saitidele? ️

Sellised saidid nagu Hackeri uudised, GrowthHackers, Kujundusuudised, Tootejaht, ManageWP.org ja nii edasi võivad teie uue sisu kohta sõna saamiseks suurepärased olla. Selliseid saite on paljudes niššides, nii et leidke just see, mis on teie seas kõige populaarsem, ja liituge sellega.

Tähtis! Ärge kasutage seda saiti ainult oma sisu jagamiseks. Teid keelatakse. Selle asemel võtke sellest tõepoolest osa kogukonnast, lugege teiste sisu, hääletage see üle ja nii edasi. Esitage oma asju ainult aeg-ajalt.

d) Liituge Facebooki gruppidega ?

Kõigi jaoks on olemas Facebooki grupp. Kriimusta seda – kõige jaoks on mitu rühma.

Kas olete huvitatud näiteks pikaajalisest rentimisest Barcelonas? Palun. Kas olete huvitatud Paleo retseptidest poola keeles? Palun.

Mõne oma niši tippgrupiga liitumine võib teie sisu jaoks imet teha.

Strateegia sarnaneb sotsiaalsete uudiste saitide strateegiaga. Minge sisse, osalege, jagage oma sisu vaid harva.

e) Võtke ühendust inimestega, keda olete maininud ?

Kui lingite oma artiklist välise allika juurde, pöörduge selle inimese / veebisaidi poole Twitteris või e-posti teel ja andke neile sellest teada.

Te ei pea reklaamima ega midagi muud tegema. Öelge lihtsalt midagi sellist: „Kuule, mainisin just teid oma uues ajaveebi postituses aadressil http: // URL. Terviseks! ”

Mida lihtsam on kiri, seda tõenäolisemalt keegi seda loeb ja on teie uudise kontrollimiseks piisavalt uudishimulik. Kui neile meeldib, jagavad nad seda oma jälgijatega.

f) Uurige oma võrku ?

Kui teie käsutuses olev sisutükk on tõesti kvaliteetne ja seda võib pidada teie nurgakivi sisuks, siis peaksite seda kindlasti oma kontaktide võrguga jagama..

Saatke neile lihtne e-kiri, andke neile teada, mida olete avaldanud, ja kutsuge neid seda kontrollima.

Kuid!

Tehke seda väga harva. Te ei soovi, et kirjutate inimestele iga teie avaldatud sisu kohta e-kirju. Teid keelatakse lihtsalt nende postkastide kaudu ja saate seda suhet kahjustada.

g) Sildi mõjutajad Twitteris ?

Igal nišil on oma mõjutajad. Mõnikord on nad tegelikult mõjukad; mõnikord nad pole.

Mõlemal juhul tasub neid Twitteris sildistada.

Näiteks kui teie nišis on keegi tõeline superstaar, siis saatke neile kõigile oma uue sisu mainimiseks säutsu ja kasutage ka asjakohaseid räsimärke.

Siin on kicker. Ärge tegelikult oodake, et see inimene loeks või retweeteks – nad on liiga hõivatud. Teie soovite vaid saada nende jälgijate tähelepanu, et nad saaksid võimaluse teie sisu lugeda.

h) külalise postitus ✍️

See on loendis kõige töömahukam meetod, kuid ka pikemas perspektiivis võib-olla kõige väärtuslikum.

Külaliste postitamine tähendab originaalse ajaveebi postituse kirjutamist ja seejärel teistele blogijatele avaldamiseks postitamist.

Tavaliselt mängitakse seda järgmiselt:

 1. Uurige oma nišis olevaid ajaveebid ja valige mõni sarnase vaatajaskonnaga.
 2. Ajurünnaku ideed selle kohta, millist postitust võiksite neile kirjutada, mis oleks nende publikule väärtuslik.
 3. Küsige blogijalt, kas nad on sellisest asjast huvitatud.
 4. Kirjutage postitus ja mainige ühte linki oma postitusega. Muutke mainimine loomulikuks ja teemaga seotuks.
 5. Saatke postitus blogijale.

Lihtsustan siin natuke, vabandan, et siin on parem postitus külaliste saatmiseks, kuid saate siiski kokkuvõtte.

Kui asjad lähevad hästi ja blogija avaldab teie sisu, saate vähemalt kaks asja:

 • Saate kokku puutuda uue vaatajaskonnaga, kes tõenäoliselt jälgib teie linki ja loeb teie sisu.
 • Saate väärtusliku lingi, mis osutab teie saidile tagasi. Google märkab seda linki ja arvestab seda teie saidi asetuse määramisel.

Selle meetodiga saate alustada aeglaselt. Kuu jooksul ühe või kahe külalise postituse tegemine on suurepärane algus.

Kõigil neil WordPress SEO-le mõeldud lehevälistel meetoditel on üks peamine eesmärk – teenida teile lingid. Nagu ka lingid teistelt veebisaitidelt, mis viitavad teie omadele.

Google käsitleb neid linke hääletusena. Põhimõtteliselt on see nii, nagu iga sait hääletab teie sisu eest, linkides sellele. Mida rohkem hääli saate, seda kõrgemale auaste saate.

Arvatakse, et linkide arv ja kvaliteet on nende kõigi kõige olulisem järjestamise tegur.

See, mida me siin teeme, on lihtsalt palli veeremine, nii et ärge lootke, et saate kohe-kohe tohutul hulgal linke. Kuid aja möödudes ja kui teie võrk ja teie järgnevad teenused kasvavad, saate üha rohkem linke teie teostatava lehevälise SEO-tegevuse kohta.

See võtab kokku nii lehe- kui ka lehevälise WordPress SEO olulisuse teema. Selle uue teadmisega ei jää muud üle, kui kõike seda praktikas rakendada!

WordPress SEO põhialused: kontroll-leht

Siin on veel midagi aktiveeritav WordPressi SEO kontrollnimekiri – kaasa arvatud kõik, mida selles juhendis arutasime:

Põhitõed:

 • Hankige hea peremees
 • Hankige SSL-sertifikaat
 • Integreerige oma sait Google’i otsingukonsooliga
 • Valige veebisaidi www või mitte www vahel
 • Seadistage otsimootori nähtavus seadistuses WP
 • Kasutage optimeeritud püsilinke
 • Hankige SEO jaoks valmis teema

Installige need pistikprogrammid:

 • Pärmi SEO
 • W3 kogu vahemälu
 • Google Analytics WordPressile, autor MonsterInsights
 • Kõik ühes skeemis rikkalikud katkendid
 • Broken Link Checker ja kontrollige siis regulaarselt, kas pole katki linke
 • Smushi pildi tihendamine ja optimeerimine
 • Jagage nuppe saidil GetSocial.io

Sisu:

 • Tehke märksõna uurimistööd iga uue postituse / lehe kohta, mida avaldate
 • Optimeerige oma kodulehe pealkirja ja kirjeldust
 • Kirjutage sisu, mis on vähemalt 1500 sõna pikk
 • Lisage oma märksõna kategooriasse: Pealkiri, metapealkiri & postituse kirjeldus, alapealkirjad, URL, postituse sisu
 • Kasutage oma märksõna sisaldavate alt-siltidega pilte
 • Siduge oma sisu omavahel
 • Link välistele allikatele
 • Kasutage rikkalikke katkendeid, kui see on mõttekas
 • Sundige olulist sisu indekseerima

Täiendav miil:

 • Liituge CDN-iga
 • Keelake blogi arhiivid, mida te ei vaja
 • Takistage piltide manustamise lehtede indekseerimist
 • Uuendage oma sisu regulaarselt
 • Uuendage oma sisemisi linke regulaarselt
 • Kasutage mobiiltelefoni jaoks AMP-d

Väljaspool lehte:

 • Hankige pall algsete aktsiatega veerema
 • Hankige linke Quorast
 • Esitage sotsiaaluudiste saitidele
 • Liituge Facebooki gruppidega
 • Võtke ühendust inimestega, keda olete maininud
 • Uurige oma võrku
 • Märgistage mõjutajad Twitteris
 • Külaliste postitus
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map