Fitimi i marrëveshjeve, kuponave dhe zbritjeve të WordPress-e Premten e Zezë dhe Cyber-e hënë (2015)

Marrëveshjet me WordPress


Përditësimi: Po kërkoni versionin 2016? Shko këtu në vend!

Po kërkoni për disa të pashëm E premte e zeze dhe / ose E hënë në internet Marrëveshjet dhe zbritjet e WordPress? Këtu keni një listë të preferuarave (afro 60 të listuar deri më tani). Nëse nuk keni qenë në gjendje të kurseni në tema, shtesa ose madje edhe pritjen, hidhini një sy disa prej këtyre bukurive.

Shënim: pothuajse me siguri do të shtojmë më shumë marrëveshje (plus shpresojmë se një ose dy oferta ekskluzive) si dhe kur i gjejmë ato, prandaj sigurohuni që të regjistroheni sërish si Cyber ​​Weekend – d.m.th. 28/29 nëntor 2015 – afrohet!

Të renditura në asnjë rend të veçantë:

Contents

Themify

Një nga ofruesit më të mirë të temës WordPress (dhe gjithashtu tani shtesë), Themify po ofrojnë një zbritje prej 40% të të gjitha blerjeve (me përjashtim të ‘Anëtarësimeve të Klubit Lifetime’ – i cili do të zbritet me një $ 100 të drejtë) këtë Fundjavë Cyber ​​(plus ato gjithashtu do të mbani një dhuratë iPad Mini):

Themify

Detajet e marrëveshjes:

Kodi i Zbritjes: ‘E PREMTE E ZEZE’

*** shënim: oferta shkon nga 27 nëntor deri më 30 nëntor 2015 ***

Merre marrëveshjen!

Motori WP

Një nga hostet më të mirë të menaxhuar të WordPress në biznes, WP Engine po ofron pagesa fillestare prej 30% në planet e përbashkëta për Fundjavën në Cyber:

Motori WP

Detajet e marrëveshjes:

Kodi i Zbritjes: ‘CYBERWPE’

*** shënim: oferta shkon nga 26 Nëntori 12 e mëngjesit CST deri më 30 Nëntor 11:59 pasdite CST 2015 ***

Merre marrëveshjen!

MyThemeShop

Një kompani e shkëlqyeshme premium WordPress dhe kompani shtesë, MyThemeShop po ofrojnë ndonjë nga temat e tyre premium WordPress ose shtojcat për vetëm 19 dollarë (ulur nga 69 dollarë për temat dhe 39 $ për shtojcat):

MyThemeShop

Detajet e marrëveshjes:

Kodi i Zbritjes: ‘TheMTSDeal’

*** shënim: oferta shkon nga 23 nëntori deri më 7 dhjetor 2015 ***

Merre marrëveshjen!

ThemeIsle

Ofruesit e temave të WordPress dhe ThemeIsle po ofrojnë një 35% të bukur të zbritshëm nga të gjitha produktet:

ThemeIsle

Detajet e marrëveshjes:

Kodi i Zbritjes: ‘TIBF2015’

*** shënim: oferta shkon nga tani deri më 27 Nëntor 2015 ***

Merre marrëveshjen!

SiteGround

Një nga ofruesit më të mirë të planeve të pritjes me kosto të ulët në biznes, SiteGround po ofron zbritje deri në 70% (kursimet ndryshojnë sipas planit):

SiteGround

Detajet e marrëveshjes:

(nuk kërkohet kod)

*** shënim: oferta shkon nga 27 Nëntori deri më 30 Nëntor 2015 ***

Merre marrëveshjen!

volant

Një kompani e menaxhuar e mrekullueshme e WordPress-it me një mori karakteristikash të shkëlqyera – që synojnë kryesisht freelancer dhe agjensi projektimi – Flywheel po ofrojnë zbritje prej 25% në të gjitha planet e reja vjetore të pritjes për këtë fundjavë në internet:

volant

Detajet e marrëveshjes:

Kodi i Zbritjes: ‘Blackflyday15’

*** shënim: oferta shkon nga ora 12:01 e mëngjesit më 27 nëntor dhe mbaron në 11:59 të 30 nëntorit 2015 ***

Merre marrëveshjen!

Temat Elegante

Një nga dyqanet më të mëdha të temave në biznes, Temat Elegant po ofrojnë 25% të të gjitha anëtarësive të reja (zbritja e tyre më e madhe ndonjëherë):

Temat Elegante

Detajet e marrëveshjes:

(nuk kërkohet kod)

*** shënim: oferta shkon nga tani deri më 29 Nëntor 2015 ***

Merre marrëveshjen!

Temat e Tesla

Ofruesit inovativë të temave të WordPress Temat e Tesla po ofrojnë një zbritje 50% veçanërisht bujare për të gjitha blerjet:

Temat e Tesla

Detajet e marrëveshjes:

Kodi i Zbritjes: ’50OFF’

*** shënim: oferta shkon nga 26 nëntori deri më 2 dhjetor 2015 ***

Merre marrëveshjen!

Temat e përparimit

Ofruesit e temave të WordPress Temat Headway po ofrojnë një zbritje shumë të bukur prej 40% në licencat personale, të biznesit dhe të zhvilluesit:

Temat e përparimit

Detajet e marrëveshjes:

Kodi i Zbritjes: ‘Headway40’

*** shënim: oferta shkon nga 26 nëntori deri më 30 nëntor 2015 ***

Merre marrëveshjen!

Bluehost

Ofruesit e programeve të hostimit ndonjëherë të njohura Bluehost planifikojnë nga $ 3.25 / muaj:

Bluehost

Detajet e marrëveshjes:

(nuk kërkohet kod)

*** shënim: oferta shkon nga 27 Nëntori deri më 30 Nëntor 2015 ***

Merre marrëveshjen!

WP Migjeni DB Pro

Nëse jeni duke kërkuar një mënyrë për të lëvizur ose migruar WordPress, do të dëshironi të kontrolloni WP Migrate DB Pro – të cilët nga tani e hënë në Cyber ​​po ofrojnë shtojcën e tyre të mrekullueshme të migracionit WordPress me një çmim 20% me zbritje:

WP Migjeni DB Pro

Detajet e marrëveshjes:

(nuk kërkohet kod)

*** shënim: oferta shkon nga tani deri më 30 nëntor 2015 ***

Merre marrëveshjen!

AffiliateWP

Një shtojcë e shkëlqyer WordPress për krijimin e programeve tuaja partnere, AffiliateWP do të dalë në shitje me 30% zbritje të këtij fundjava në internet:

Shkarkime të Lehta dixhitale

Detajet e marrëveshjes:

Kodi i Zbritjes: ‘BFCM2015’

*** shënim: oferta shkon nga 27 nëntor deri më 30 nëntor 2015 ***

Merre marrëveshjen!

Shkarkime të Lehta dixhitale

Mundësisht zgjidhja më e mirë e tregtisë elektronike në dispozicion për shitjen e produkteve dixhitale në internet, Shkarkime të Lehta Dixhitale po ofrojnë një lehtësim prej 30% të këtij fundjava në internet:

Shkarkime të Lehta dixhitale

Detajet e marrëveshjes:

Kodi i Zbritjes: ‘BFCM2015’

*** shënim: oferta shkon nga 27 nëntor deri më 30 nëntor 2015 ***

Merre marrëveshjen!

Shtojcat e Pippin

Pippin Williamson dhe ekipi krijojnë disa shtojca vërtet fantastike në Plugins të Pippin. Dhe këtë fundjavë Cyber ​​ai dhe ekipi i tij po ofrojnë shumë prej tyre me një zbritje të bukur 30%:

Shkarkime të Lehta dixhitale

Detajet e marrëveshjes:

Kodi i Zbritjes: ‘BFCM2015’

*** shënim: oferta shkon nga 27 nëntor deri më 30 nëntor 2015 ***

Merre marrëveshjen!

OptinMonster

Një shtojcë e shkëlqyer e formës optike me email, OptinMonster po ofron një ulje prej 35% joshëse këtë të Premte të Zezë / Cyber ​​Monday:

OptinMonster

Detajet e marrëveshjes:

Kodi i Zbritjes: ‘BF2015’

*** shënim: oferta shkon nga 24 nëntori deri më 1 dhjetor 2015 ***

Merre marrëveshjen!

Ndërtues kastor

Me siguri një nga shtojcat më të mira për krijimin e faqeve, Beaver Builder po ofron një zbritje prej 25% këtë fundjavë në internet:

Ndërtues kastor

Detajet e marrëveshjes:

Kodi i Zbritjes: ‘HAPPYHOLIDAYS’

*** shënim: oferta shkon nga 27 Nëntori deri më 30 Nëntor 2015 ***

Merre marrëveshjen!

Pritja për lëvizje

InMotion Hosting kanë rënë dakord me mirësi të ofrojnë lexuesve WinningWP një zbritje prej 47% këtë fundjavë në Cyber:

Pritja për lëvizje

Detajet e marrëveshjes:

(nuk kërkohet kod)

*** shënim: oferta shkon nga 23 nëntori deri më 30 nëntor 2015 ***

Merre marrëveshjen!

monolog

Po kërkoni një plugin rrëshqitës fab? Shikoni Soliloquy me 35% zbritje:

monolog

Detajet e marrëveshjes:

Kodi i Zbritjes: ‘BF2015’

*** shënim: oferta shkon nga 24 nëntori deri më 1 dhjetor 2015 ***

Merre marrëveshjen!

Galeria Envira

Keni nevojë për një plugin galeri? Shikoni në Galerinë Envira me 35% ulje:

Galeria Envira

Detajet e marrëveshjes:

Kodi i Zbritjes: ‘BF2015’

*** shënim: oferta shkon nga 24 nëntori deri më 1 dhjetor 2015 ***

Merre marrëveshjen!

SearchWP

Me siguri në lidhje me shtojcat më të mira për përmirësimin e kërkimit WordPress përreth, SearchWP do të dalë në shitje me një zbritje prej 40% këtë fundjavë në internet:

SearchWP

Detajet e marrëveshjes:

Kodi i Zbritjes: ‘BFCM40CMA’

*** shënim: oferta shkon nga 27 Nëntori në 12:00 deri më 30 Dhjetor në 11:59 pasdite (Ora Lindore) 2015 ***

Merre marrëveshjen!

Tempulli i mediave

Kurseni 40% në pritjen në internet të Tempullit të Media (e vlefshme vetëm e hënë në internet):

Tempulli i mediave

Detajet e marrëveshjes:

Kodi i Zbritjes: ‘CYBER2015’

*** shënim: oferta shkon nga 30 nëntori 12:00 e mëngjesit deri më 30 nëntor 11:59 pasdite 2015 ***

Merre marrëveshjen!

WooThemes

Kurseni një 35% dajak në çdo gjë Woo këtë fundjavë:

WooThemes

Detajet e marrëveshjes:

(nuk kërkohet kod)

*** shënim: oferta shkon nga tani deri më 30 nëntor 2015 ***

Merre marrëveshjen!

Mbështetje WPLift

Kurseni 50% zbritje muajin e parë me Mbështetjen WPLift:

Mbështetje WPLift

Detajet e marrëveshjes:

Kodi i Zbritjes: ‘E PREMTE E ZEZE’

*** shënim: oferta shkon nga 23 nëntori deri më 1 dhjetor 2015 ***

Merre marrëveshjen!

Cloudways

Një opsion i mirëpritur (dhe relativisht i lirë) i opsionit të pritjes së cloud, Cloudways po ofron një kredi falas për $ 30 $ me një migrim falas në internet për klientët e rinj:

Cloudways

Detajet e marrëveshjes:

Kodi i Zbritjes: ‘HOLIDAY15’

*** shënim: oferta shkon nga 30 nëntor deri më 30 nëntor 2015 ***

Merre marrëveshjen!

Shtyp letre grafiku

Duke shënuar vitin e tetë të biznesit të tyre dhe natyrisht, të Premten e Zezë / Cyber ​​Monday, Graph Paper Press po ofron një zbritje prej 68% nga të gjitha 54 temat e tyre (çmimi i rregullt 99 $ – ulur në 31.68 $):

Shtyp letre grafiku

Detajet e marrëveshjes:

Kodi i Zbritjes: ‘BLACKCYBER2015’

*** shënim: oferta shkon nga 26 nëntor deri më 30 nëntor 2015 ***

Merre marrëveshjen!

MotoPress

Kurseni 50% në shtojcën e krijuesit të faqeve MotoPress WordPress:

MotoPress

Detajet e marrëveshjes:

Kodi i Zbritjes: ‘Motopresswwp50’

*** shënim: oferta shkon nga tani deri më 2 dhjetor 2015 ***

Merre marrëveshjen!

Hero i CSS

Një mënyrë e shkëlqyeshme për të shtuar vizualisht CSS me porosi në faqen tuaj, CSS Hero po ofrojnë nga 50% deri 60% zbritje të planeve të zgjedhura (Pro, Personal dhe Starter):

Hero i CSS

Detajet e marrëveshjes:

(nuk kërkohet kod)

*** shënim: oferta shkon nga tani deri më 29 Nëntor 2015 ***

Merre marrëveshjen!

Përbindësh shablloni

Kurseni 60% me Monster Template:

Përbindësh shablloni

Detajet e marrëveshjes:

(nuk kërkohet kod)

*** shënim: oferta shkon nga 25 nëntori deri më 30 nëntor 2015 ***

Merre marrëveshjen!

CSSIgniter

Kurseni 25% në temat e CSSIgniter WordPress:

CSSIgniter

Detajet e marrëveshjes:

Kodi i Zbritjes: ‘E PREMTE E ZEZE’

*** shënim: oferta shkon nga 27 Nëntori deri më 30 Nëntor 2015 ***

Merre marrëveshjen!

ThemeShift

Një dyqan me temë shumë të gjatë, me të vërtetë, ThemeShift po ofron një 50% të pashëm të gjithë temave:

ThemeShift

Detajet e marrëveshjes:

Kodi i Zbritjes: ‘TS-BLACK-2015’

*** shënim: oferta shkon nga 23 nëntori deri më 30 nëntor 2015 ***

Merre marrëveshjen!

Galeria NextGen

NextGEN Pro me Ecommerce do të ketë 40% zbritje (rregullisht 99 $ – deri në 59 $) nga
Galeria NextGen:

Galeria NextGen

Detajet e marrëveshjes:

(nuk kërkohet kod)

*** shënim: oferta shkon nga 27 Nëntori deri më 30 Nëntor 2015 ***

Merre marrëveshjen!

FrogsThemes

Për Black Friday, ofruesit e temave FrogsThemes po ofrojnë 50% zbritje për çdo temë:

FrogsThemes

Detajet e marrëveshjes:

Kodi i Zbritjes: ’50off’

*** shënim: oferta shkon gjatë gjithë dhjetorit 2015 ***

Merre marrëveshjen!

A2 Hosting

Po kërkoni një host të lirë në internet? A2 Hosting po ofron 60% zbritje të të gjitha paketave të përbashkëta të mbajtjes së uebit:

A2 Hosting

Detajet e marrëveshjes:

Kodi i Zbritjes: ‘FAST60’

*** shënim: oferta shkon nga 25 nëntor deri më 30 nëntor 2015 ***

Merre marrëveshjen!

Raketë WP

Një plugin i shkëlqyeshëm i shkëlqyeshëm i memorjes për WordPress, WP Rocket është në shitje me 35% zbritje:

Raketë WP

Detajet e marrëveshjes:

Kodi i Zbritjes: ‘BF2015’

*** shënim: oferta shkon nga 27 Nëntori deri më 30 Nëntor 2015 ***

Merre marrëveshjen!

Marketingu i truallit në internet

Kurseni 25% në çdo temë premium të WordPress nga Marketingu në internet i kursyer:

Marketingu i truallit në internet

Detajet e marrëveshjes:

Kodi i Zbritjes: ‘GOBBLE15’

*** shënim: oferta shkon nga tani deri më 30 nëntor 2015 ***

Merre marrëveshjen!

Temat e Array

Kurseni 50% në çdo temë të WordPress nga Temat e Array:

Temat e Array

Detajet e marrëveshjes:

Kodi i Zbritjes: ‘E PREMTE E ZEZE’

*** shënim: oferta shkon nga 27 Nëntori deri më 1 Dhjetor 2015 ***

Merre marrëveshjen!

Buddyboss

Kurseni 35% në temat e BuddyPress në Buddyboss:

Buddyboss

Detajet e marrëveshjes:

Kodi i Zbritjes: ‘BlackFriday15’

*** shënim: oferta shkon nga tani deri më 30 nëntor 2015 ***

Merre marrëveshjen!

WPMU DEV

Kurseni një grumbull të plotë parash në WPMU DEV këtë fundjavë në internet:

WPMUDEV

Detajet e marrëveshjes:

(nuk kërkohet kod)

*** shënim: oferta shkon nga tani deri më 28 Nëntor 2015 ***

Merre marrëveshjen!

Designmodo

Kurseni një 60% të shkëlqyeshme të madhe në të gjitha pajisjet dhe kornizat e Designmodo UI:

Designmodo

Detajet e marrëveshjes:

Kodi i Zbritjes: ‘BLACK’

*** shënim: oferta shkon nga tani deri më 1 dhjetor 2015 ***

Merre marrëveshjen!

EngineThemes

Një e shkëlqyeshme për të blerë tema të ndryshme të aplikacioneve të ngrohta, EngineThemes po ofrojnë një 35% të pashëm të gjithë produktet:

EngineThemes

Detajet e marrëveshjes:

Kodi i Zbritjes: ‘THANKS35’

*** shënim: oferta shkon nga tani deri më 29 Nëntor 2015 ***

Merre marrëveshjen!

Temat e nenexhikut

Kurseni një absolutisht mega 80% në çdo temë të WordPress nga MintThemes:

MintThemes

Detajet e marrëveshjes:

Kodi i Zbritjes: ‘cybermonday2015’

*** shënim: oferta shkon nga tani deri më 30 nëntor 2015 ***

Merre marrëveshjen!

ThemeTrust

Kurseni 30% në temat e bukura + funksionale të WordPress të ThemeTrust:

ThemeTrust

Detajet e marrëveshjes:

Kodi i Zbritjes: ‘?’

*** shënim: oferta shkon nga tani deri më 29 Nëntor 2015 ***

Merre marrëveshjen!

CalderaWP

Kurseni 40% në grumbuj të shtojcave të shkëlqyera në CalderaWP:

CalderaWP

Detajet e marrëveshjes:

Kodi i Zbritjes: ‘AWESOME2015’

*** shënim: oferta shkon nga tani deri më 1 dhjetor 2015 ***

Merre marrëveshjen!

Dreamhost

Kurseni 40% të menaxhuar të WordPress dhe 50% në VPS në DreamHost:

Dreamhost

Detajet e marrëveshjes:

(nuk kërkohet kod)

*** shënim: oferta përfundon shumë shpejt! ***

Merre marrëveshjen!

Dizajn Anariel

Nëse jeni duke kërkuar për një temë të re të WordPress, shikoni disa nga ofertat e dizajnuara bukur nga Anariel Design – ‘Standard’ dhe if Lifetime ’të ulura me 30% këtë fundjavë në internet:

Dizajn Anariel

Detajet e marrëveshjes:

Kodi i Zbritjes: ‘ADBF30’

*** shënim: oferta shkon nga tani deri më 31 Dhjetor 2015 ***

Merre marrëveshjen!

MemberPress

Kurseni 10% në Liçensat e Biznesit AnëtarPress:

MemberPress

Detajet e marrëveshjes:

(nuk kërkohet kod)

*** shënim: oferta shkon nga 28 Nëntori deri më 30 Nëntor (11:59 e MST) 2015 ***

Merre marrëveshjen!

WPZoom

Kurseni 40% në çdo temë të WordPress-it, Zoom Builder ose të gjithë Paketën e Temave në WPZoom:

WPZoom

Detajet e marrëveshjes:

Kodi i Zbritjes: ‘BLACK2015’

*** shënim: oferta shkon nga tani deri më 1 dhjetor 2015 ***

Merre marrëveshjen!

Një Portokalli e Vogël

Kurseni 75% në një host të vogël Portokalli:

Një Portokalli e Vogël

Detajet e marrëveshjes:

Kodi i Zbritjes: “E premte”

*** shënim: oferta shkon nga 27 Nëntori 12:00 am CST deri më 29 Nëntor 11:59 pasdite CST 2015 ***

Merre marrëveshjen!

Junkie teme

Kurseni 50% me Junkie Theme:

ThemeJunkie

Detajet e marrëveshjes:

Kodi i Zbritjes: ‘BLACK2015’

*** shënim: oferta shkon nga tani deri më 24 Nëntor 2015 ***

Merre marrëveshjen!

Plugmatter

Kurseni 50% në shtojcat e WordPress në Plugmatter:

Plugmatter

Detajet e marrëveshjes:

Kodi i Zbritjes: ‘CYBERBF50’

*** shënim: oferta shkon nga tani deri më 30 nëntor 2015 ***

Merre marrëveshjen!

DealFuel

Kurseni 15% me DealFuel:

DealFuel

Detajet e marrëveshjes:

Kodi i Zbritjes: ‘DFBLACK2015’

*** shënim: oferta zgjat deri më 6 dhjetor 2015 ***

Merre marrëveshjen!

SlideDeck

Një plugin popullor rrëshqitës WordPress, SlideDeck po ofron 40% zbritje të të gjitha planeve:

SlideDeck

Detajet e marrëveshjes:

Kodi i Zbritjes: ‘SDBF40’

*** shënim: oferta shkon nga tani deri më 5 dhjetor 2015 ***

Merre marrëveshjen!

WPEka

Merrni zbritje prej 30% në të gjitha planet e klubeve me temë në WPEka këtë fundjavë Cyber:

WPEka

Detajet e marrëveshjes:

Kodi i Zbritjes: ‘WPEKABF30’

*** shënim: oferta shkon nga tani deri më 5 dhjetor 2015 ***

Merre marrëveshjen!

Vrapimi dhe vrapimi

Të interesuar të mësosh zhvillimin e WordPress? Kontrolloni dhe Running – një ebook nga WPShout: reduktuar me 40% këtë fundjavë në internet:

Vrapimi dhe vrapimi

Detajet e marrëveshjes:

Kodi i Zbritjes: ‘UARBLACKFRIDAY

*** shënim: oferta shkon nga tani deri më 2 dhjetor 2015 ***

Merre marrëveshjen!

Optimus

Kurseni diku në rajonin prej 66% në Optimus HQ (një shtesë relativisht e re e kompresimit të imazhit nga KeyCDN):

Optimus SHQ

Detajet e marrëveshjes:

(nuk kërkohet kod)

*** shënim: ofertë në dispozicion vetëm të hënën 30 nëntor 2015 ***

Merre marrëveshjen!

CyberChimps

Kurseni 30% në të gjitha planet e CyberChimp:

CyberChimps

Detajet e marrëveshjes:

Kodi i Zbritjes: ‘CYBERBF30’

*** shënim: oferta shkon nga tani deri më 5 dhjetor 2015 ***

Merre marrëveshjen!

***** END *****

Po kërkoni një marrëveshje që nuk është këtu? Shihni marrëveshjet tona të zakonshme të Fitimit të WordPress-it & Faqe e Zbritjeve?!

Njoftoni për ndonjë ofertë tjetër joshëse që lidhet me WordPress ose oferta speciale këtë të Premte të Zezë / Cyber ​​Monday?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me