Rekomenduojami valdomi „WordPress“ prieglobos paslaugų teikėjai

Jūsų priegloba yra jūsų „WordPress“ svetainės pagrindas. Panašiai, kaip nestatysite namo ant nestabilių pamatų, nenorite pasirinkti žemos kokybės „WordPress“ prieglobos, nes tai padarys jūsų svetainės vykdymą daug sunkesnį, nei reikia..


Kai ieškote „WordPress“ prieglobos, svarbu ne tik rasti pagrindinį kompiuterį, kuris padėtų greitai įkelti jūsų svetainę ir aptarnauti ją beveik 100 proc. Tai taip pat yra surasti prieglobą, kuri palengvins jūsų gyvenimą, kai kasdien tvarkysite „WordPress“ svetainę..

Štai kas yra valdoma „WordPress“ priegloba.

Gerai valdomas „WordPress“ priegloba ne tik nenurinks techninių „WordPress“ svetainės aptarnavimo aspektų, bet ir padės tokioms funkcijoms kaip:

 • patogus valdymo prietaisų skydelis
 • saugumas, apimantis ir iniciatyvias užkardas, ir taisykles, taip pat pagalba, jei kažkas patenka per jūsų gynybą
 • automatinės kasdieninės atsarginės kopijos
 • sustojimo svetainės ir kitos naudingos plėtros priemonės
 • stebėjimas ir analizė.

Norėdami patekti į mūsų rekomenduojamų valdomų „WordPress“ prieglobos sąrašą, šie keturi prieglobos nagai turi abi dalis:

 • Jie siūlo puikų našumą ir veikimo laiką, naudodamiesi našumo koregavimais, tokiais kaip serverio lygio talpyklos kaupimas ir įmontuoti turinio pristatymo tinklai (CDN).
 • Jie siūlo daug patogių funkcijų ir įrankių, kurie padės valdyti svetainę.

Nors mūsų keturi rekomenduojami valdomi kompiuteriai nėra absoliutus pigiausias priegloba, jie visi siūlo labai gerą kainos ir kokybės santykį.

Taigi, jei galite paslėpti tai savo biudžete, investuokite į savo svetainės pagrindą. Jūsų investicija mokės dividendus, kai turėsite našų svetainę, kuriai nereikia eikvoti laiko tvarkyti kiekvieną dieną..

Čia yra „WinningWP“ rekomenduojami valdomų „WordPress“ prieglobos paslaugų teikėjai …

WP variklis

„WP Engine WordPress“ priegloba

„WP Engine“ yra turbūt didžiausias vardas valdomoje „WordPress“ priegloboje, neseniai gavusiam 250 USD milijonas investicijos ir įsigytas smagratis (kitą pagrindinį kompiuterį matysite mūsų rekomenduojamame sąraše).

„WP Engine“ siūlo optimizuotą technologijų rietuvę, paremtą „Amazon Web Services“ (AWS) infrastruktūra, taip pat pasirinktinį prieglobos informacijos suvestinę, kuri padės valdyti visus jūsų svetainės aspektus. Prietaisų skydelis nėra toks patogus naudoti kaip „Kinsta“ ar „smagratis“, tačiau jis suteikia daug valdymo ir daugybės kūrimo aplinkų..

„WP Engine“ taip pat bando būti ne tik valdomu „WordPress“ pagrindiniu kompiuteriu. Neseniai jie įsigijo populiarųjį „Genesis Framework“ ir visas „StudioPress“ vaikų temas, o „WP Engine“ klientai gali nemokamai naudotis visomis tomis temomis. Jie taip pat įsigijo kitų „WordPress“ produktų, tokių kaip „Atominiai blokai“, ir juos taip pat teikia klientams.

Perskaitykite visą mūsų „WP Engine“ apžvalgą.

Kainodara: „WP Engine“ planai prasideda nuo 35 USD per mėnesį iki 25 000 apsilankymų.

Kinsta

„Kinsta WordPress“ priegloba

Nors „Kinsta“ yra pati jauniausia šiame sąraše, ji greitai įgijo reputaciją dėl to, kad turi našų ir kokybišką „WordPress“ prieglobos produktą.

„Kinsta“ kaip savo pagrindą naudoja „Google Cloud Platform“ infrastruktūrą ir kuria ją naudodama į rezultatus orientuotą pluoštą, įskaitant „Nginx“, serverio lygio talpyklą, įmontuotą CDN ir dar daugiau.

Be didelio našumo ir prieinamumo, „Kinsta“ siūlo patogią vartotojui pritaikytą prieglobos informacijos suvestinę kartu su tokiomis patogiomis funkcijomis kaip automatinės kasdieninės atsarginės kopijos, lengvos pastatymo svetainės, apsaugos priemonės (taip pat ir įsilaužimo pataisų garantija, jei kažkas įvyks) bei daugybė naudingų stebėjimo ir analizės įrankiai.

Perskaitykite visą mūsų „Kinsta“ apžvalgą.

Kainodara: „Kinsta“ planai prasideda nuo 30 USD per mėnesį vienai svetainei su 20 000 apsilankymų per mėnesį.

Smagratis

Smagračio „WordPress“ talpinimas

Kaip minėta pirmiau, „WP Engine“ „Flywheel“ įsigijo 2019 m. Birželio mėn. Net ir įsigiję „Flywheel“, vis dar yra visiškai atskiras produktas, turintis savo technologinę kaminą ir pasirinktinio prieglobos informacijos suvestinę..

Tiesą sakant, „smagratis“ greičiausiai turi patogiausią, lengviausiai naudojamą bet kurio mūsų sąraše esančio pagrindinio prietaiso skydelį (nors „Kinsta“ yra arti). Jie taip pat turi efektyvumui pritaikytą technologijų kaminą – „smagratis“ pagrindinei infrastruktūrai naudoja „Google Cloud Platform“ ir prideda tokių funkcijų kaip serverio lygio talpyklos kaupimas, įmontuotas CDN (papildomas mokestis) ir dar daugiau.

Dar keletas pastebimų dalykų, susijusių su smagračiu, yra jų dizainerių ir agentūrų funkcijos. „Smagratis“ siūlo tikrai gražius kūrimo darbo srautus, įskaitant glaudų integravimą su jų vietiniu „WordPress“ kūrimo įrankiu, ir jūs taip pat galite lengvai pervesti sąskaitas klientui, kai baigsite kurti jų svetainę. Jei norite gauti naudos iš „smagračio“, jums nereikia būti dizaineriu, tačiau šios funkcijos yra puikios, jei kuriate „WordPress“ svetaines pragyvenimui.

Perskaitykite visą mūsų smagračio apžvalgą.

Kainodara: „Smagračio“ planai prasideda tik nuo 25 USD vienoje svetainėje su iki 25 000 apsilankymų, todėl jie yra priimtiniausias mūsų sąrašo kompiuteris.

Pagely

„WordPress“ priegloba

„Pagely“ yra brangiausias kompiuteris šiame sąraše. Tačiau, jei galite svyruoti kainas, jie turi puikią reputaciją dirbdami su svarbiausioms „WordPress“ svetainėms ir įmonėms, kurios nori labiau prižiūrimo „WordPress“ prieglobos produkto.

Vienas pastebimas dalykas yra tai, kad „Pagely“ nevykdo jokių savavališkų lankytojų apribojimų, kaip kiti trys šio sąrašo pagrindiniai kompiuteriai, – jūs gausite savo skirtus išteklius be jokių apribojimų.

„Pagely“ sukuria savo technologijų rietuvą „Amazon Web Services“ (AWS) ir įdiegia daugybę našumo ir saugumo optimizacijų, įskaitant aukščiausios kokybės DNS, integruotą CDN, serverio lygio talpyklą, vaizdo optimizavimą, apsaugą ir dar daugiau.

Apskritai, „Pagely“ buvo pirmieji kompiuteriai, siūlantys valdomą „WordPress“ produktą dar 2009 m., Ir per devynerius metus jie teisėtai sukūrė puikią reputaciją..

Kainodara: Pigiausias „Pagely“ VPS planas prasideda nuo 199 USD per mėnesį už 2 vCPU, 4 GB atminties, 30 GB SSD atminties ir neribotą PHP darbuotojų skaičių..

Kaip išsirinkti geriausiai valdomą „WordPress“ prieglobą

Mes rekomenduojame visus šiuos šeimininkus, tačiau vis tiek reikia pasirinkti tik vieną – kaip pasirinkti?

Kadangi visi šie šeimininkai naudoja valdytą požiūrį, tarp jų yra daug panašumų. Pavyzdžiui, visi jie siūlo:

 • serverio lygio našumo patobulinimai, dažniausiai kaip optimizuotas rinkinys, talpyklos kaupimas ir CDN
 • aktyvios saugumo taisyklės ir apsaugos
 • automatinės atsarginės kopijos
 • inscenizacijos aplinka
 • debesies architektūra („Google Cloud Platform“ arba AWS)
 • aukščiausio lygio „WordPress“ ekspertų palaikymas.

Tačiau vis dar yra keletas veiksnių, kurie gali nukreipti jus vienaip ar kitaip. Jei norite ilgos versijos, galite peržiūrėti išsamų mūsų vadovą, kaip išsirinkti geriausią „WordPress“ prieglobą. Tačiau trumpas variantas yra tas, kad turėtumėte atsižvelgti į šiuos tris veiksnius …

1. Kaina

Duh! Bet kainuoja ne tik numeriai, esantys kainų puslapyje. Pvz., Trys iš šių šeimininkų riboja savo planus pagal jūsų apsilankymų skaičių per mėnesį. Taigi, jūs taip pat norite atsižvelgti į apsilankymo kainą skaičiuodami.

Be to, jei peržengsite šias ribas, turėsite sumokėti didesnius mokesčius. Pavyzdžiui, visos „Kinsta“, „WP Engine“ ir „smagratis“ imasi 1 USD už tūkstantį apsilankymų, viršijančių jūsų limitą, o „Pagely“ netaiko perteklinių limitų.

2. Prietaisų skydelis

Visi šie pagrindiniai kompiuteriai siūlo pasirinktinio prieglobos informacijos suvestinę („cPanel“ nėra!), Tačiau jų pritaikymas skiriasi. „Kinsta“ ir „smagračio“ prietaisai yra patogiausi vartotojui, tačiau tai nereiškia, kad jums nepatiks „WP Engine“ ar „Pagely“ lankstumas..

Pavyzdžiui, „WP Engine“ leidžia kurti tiek sustojimo, tiek kūrimo aplinkas, tuo tarpu „Kinsta“ ir „smagratis“ leidžia sukurti tik vieną sustojimo aplinką..

Panašiai „Pagely“ leidžia jums sukurti neribotą pastatymo aplinką, nors procesas yra šiek tiek labiau techninis.

3. Technikos kaminas ir našumas

Žinoma, našumas ir veikimo laikas yra du svarbiausi aspektai renkantis prieglobą. Bet visi keturi pagrindiniai pagrindiniai šeimininkai siūlo puikų našumą ir veikimo laiką, todėl nereikia jaudintis tol, kol laikysitės šio sąrašo šeimininkų.

Tačiau yra keletas skirtumų kiekvienoje pagrindinio kompiuterio technologijoje, kuri gali patikti labiau pažengusiems vartotojams.

Pavyzdžiui, „Kinsta“ ir „smagratis“ serverio talpykloje naudoja „Google Cloud Platform“ ir „Nginx FastCGI“, o „WP Engine“ naudoja AWS ir „Varnish“, o „Pagely“ naudoja AWS kartu su savo „PressCACHE“ sprendimu, kuris kaupia jūsų turinį ir aptarnauja jį per CDN..

Jei nežinote, ką reiškia šie terminai, galite jų nepaisyti ir būti tikri, kad bet kuris iš šiame sąraše esančių kompiuterių suteiks jums patikimą ir greitai įkeliamą „WordPress“ svetainę..

Pradėkite nuo valdomo „WordPress“ prieglobos šiandien

Šie „WordPress“ pagrindiniai kompiuteriai yra geriausi iš geriausių valdomoje „WordPress“ prieglobos erdvėje, todėl nesuklysite nesvarbu, kokį sprendimą priimsite.

Suraskite tai, kas turi jums tinkamą kainą, prietaisų skydelį ir technologijų krūvą, ir galėsite mėgautis žymiai patogesne „WordPress“ prieglobos patirtimi..

Jūsų kompiuteris jaudinsis dėl našumo, saugumo ir priežiūros – galite tiesiog susitelkti ties „WordPress“ svetainės plėtra!

*** Paskutinį kartą atnaujinta 2020 m. Gegužės 1 d. ***

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me