7 populiariausi „WordPress“ populiariausių verslininkų pranešimai ir dalyvių sąrašas

„WordPress“ pasiūlymai


Ar galimas biudžetas, ar ne, ar ne, ar ne, ar jūs negalėsite pakeisti „WordPress“ svetainės? Ne cherchez plius. Que vous gériez votre svetainės internetinis personalas ou celui d’Une petite entreprise, un budget serré ne veut pas forcément direct que vous devez renoncer à uné hébergement rapide et fiable.

Et même si votre budget n'est pas si serré que ça, in estile de souscrire un forfait coûteux dont vous ne profiterez pas pleinement. „WordPress“ programa yra suderinta, o ne „WordPress“ suderinta.

Si vous voulez profitez des meilleurs prix d'„WordPress“ vaizdo įrašų svetainė, internetinė svetainė „les mieux cotés sans“, skirta spektakliui, l'pagalba ou les fonctionnalités, tęskite votre paskaitą …

(Remarque: Cet Article est traduit de l'original en anglais: 7 geriausios pigiausios „WordPress“ hostingo paslaugos asmeniniam ir smulkaus verslo tinklalapiams 2019 m

Les meilleurs forfaits d'kaip WordPress ir perversmo d'œil

Avanto d'Dalyvis, gavęs žanrą dėl aukšto lygio ir nemokamų diskusijų, gali suvienyti ir palyginti kompaktiškus gyvenimo aprašymus:

 • „Bluehost“: 2,95 USD suma, lygi JAV dolerių sumai (2,38 €), jei ji bus įtraukta į interneto svetainę 50
 • „GoDaddy“: Dalyvaukite 2,99 €, sumokėdami per internetinę svetainę, kurioje pateikiamos atsargos ir leidimų peržiūra
 • „A2“ priegloba: 3,92 USD suma, lygi JAV dolerių sumai (3,17 € aplinka) per svetainę, kurioje pateikiamos atsargų atsargos ir leidimų iliustracijos
 • „HostGator“: 3,95 USD suma, sumokėta už 3,20 € už vienetą svetainėje, kur pateikiamos visos atsargos ir pavyzdžiai
 • „SiteGround“: 3,95 USD suma, lygi JAV dolerių (3,20 € aplinka) suaktyvinus 10 internetinių svetainių
 • „InMotion“ priegloba: ir Dalies už 4,19 USD už mokestį (3,39 €) už deux svetainių internetines svetaines, kuriose pateikiamos atsargos ir leidimai.
 • „DreamHost“: Dalyvaukite 7,95 JAV dolerių (6,43 euro), naudodamiesi ne tik žiniatinklio svetainių iliustracijomis, bet ir vietinėmis iliustracijomis.

Svarbiausia, kad „souligner“ eilė būtų perkama, kai bus sumokėta 12 mėnesių po mėnesio.'Avansas au moment de la souscription (jei pasirenkamas mokėtojo pasirinkimas, bet ne daugiau kaip 100 eurų).

Svarbiausias savo verslą skatinančių verslininkų pasiūlymas dėl reklamos skatinimo ar atnaujinimo, „que signifie que“ – „WordPress“ geriausias abstraktus pasirinkimas, keičiantis régulièrement.

Choisir le meilleur hébergeur Web au prix le plus aborvable

Quand il s'agit de choisir l'Žiniatinklio „WordPress“ žinutės, kurios bus pateiktos, yra „nemokamos“, o tada „nerašykite“. Nemokami priedai (vardiniai ir sertifikuoti SSL neatlygintinai pažymėjimai, pavyzdys) yra teisinga ir teisinga..

Paiements initiaux et remises de bienvenue

Apskaičiuokite, ar mokestinis mokėjimas yra susijęs su mokėtojo inicijavimu, jei reikia'oubliez pas de vérifier le montant à payer au moment du renouvellement de votre forfait quand toutes les réductions de bienvenue auront expiré.

Qu'est-ce que l'iliumitas ?

Unfared avec stockage and bande passante illimités (ou Unmetered) užpildantis pagrobėjų praeivių tropas'oubliez pas de lire tous les détails (mème ceux en petits caractères) de chaque hébergeur pour savoir exactement ce qu’illimité veut dire. Kaip pavyzdys, „SiteGround“ rekomenduojama, kad nepagrįstų bazių rinkimas būtų pagrįstas, nes tikėtina, kad lankytojų laukia 10 000 unikalių lankytojų..

Sachez également que pour tous ceux qui se lancent, les forfaits de base pakankamas ir bendras didinimas.

Dans le cas de la migracija d'vienintelis žiniatinklio egzempliorius, pateikite visus klausimus, pasinaudokite tiesioginėmis pokalbių tarnybomis ir kreipkitės į tiesioginius pokalbius, norėdami sužinoti, kas yra jūsų internetinis puslapis, jei esate trafinis aktas ir tikėtina, kad jūsų prekių atsargos yra suderinamos su „lefa forfait le moins cher“.

Priedai, kuriuos galima įsigyti iš mais

Tam tikri fondai, automatiniai telefonai, visos „WordPress“ logistikos ir visų kitų svetainių perkėlimo į svetaines versijos. Toutefois, si ces Suppléments ne sont pas fournis chez l'hébergeur web le moins cher, vous pouvez vous en occuper and les implémenter vous-même santykinio palengvinimo avec les bons outils. Nous mettons à votre disposition de nombreux articles for le sujet sur notre site américain.

Maintenant que vous savez ce qu'geriausias „WordPress“ skaitytojas, atsakingas už „WordPress“, „marcer“, „voici and aperçu détaillé des meilleurs forfaits“ aktuali disponibles.

Aperçu détaillé des meilleurs forfaits d'„WordPress“

L'offre de ces forfaits abordables ne se limite pas aux éléments clés dont nous avons parlé plus haut. Découvrez ci-dessous toutes les précisions dont vous avez besoin pour bien comprendre l'„mažų biudžetų“ ir pan. internetinių meteorologų sąrašą.

Nous avons classe les forfaits par ordre de prix kruasanas (du moins cher au plus cher).

„Bluehost“

Hébergement Bluehost

„Bluehost est“'un des plus grands noms de l'internetinis tinklas. Paremkite 2,95 JAV dolerio kainą, palyginti su 2,95 JAV doleriais, nes tai yra lengva perparduoti..

Peržiūrėkite „WordPress“ programinę įrangą, kad galėtumėte naudoti logotipus, kuriuos galite įdiegti automatiškai. Par contre, ils regretteront peut-être l'nebuvimas perkėlimo į svetainę „WordPress“ ir paslaugų teikimo tarnyba, kuri nėra įtraukusi neatlygintinos nemokamos chez d'autres hébergeurs dans la même gamme de prix.

„WordPress“ yra atsakinga už „Bluehost“

Įveskite „Bluehost Basic“ kainą už 2,95 USD:

 • Hébergement d'un svetainės žiniatinklis
 • 50 Eik d'„espace de stockage SDD“
 • Bande passante illimitée
 • „WordPress“ diegimas ir klaidų automatizavimas
 • CDN svetainės užraktas
 • „Cinq“ skaičiuoja el
 • „MySQL“ iliustracijų pagrindas
 • Visos „cPanel“ konfigūracijos ir diegimo programos, spustelėjus „Softaculous“
 • Pagalba 24/24 ir 7/7 telefonu, tiesioginis pokalbių tarnyba ir el. Pašto bilietas (angliškai)
 • Garantie 30 m

Pour 3 € de plus par mois, vous pouvez passer forfaits qui prennent en charge l'hébergement de plusieurs sites web ainsi que d'autres fonctionnalités utiles telles que les sauvegardes automatiques.

„En savoir plus sur les forfaits“ d'hébergement web les moins chers Pasiūlymai dėl „Bluehost“

Varyk Tėti

Puslapis d 'accueil de l' hébergement GoDaddy

Pristatykite atsargas ir gaukite vienkartinius pasienio pavyzdžius už 2,99 euro, jei norite sumokėti'„GoDaddy“ ekonominis pranešimas yra puikus ir kokybiškas, tačiau nenusakomas, nes neatlygintinai gaunamas domenas.

Il fut un temps o l la réputation de l'pagalbos kliento ir „GoDaddy“ klientų aptarnavimo tarnybos klientas, kuriam buvo suteikta pagalba,'hébergeur s'Scenarijaus keitėjo sūnaus paveikslėlis, rėmėjas ir dalyvis, palaikantis aux conférences, „WordCamps WordPress“ ir „en-travail“ bendradarbiavimas, „WordPress“.

En plus de leur tarnyba d'Geriausias „WordPress“ našumo našumo skirtumas, „GoDaddy“ siūlo nemokamą našumą'„WordPress“ abipusis susiejimas, neleidžiantis pasiekti naudos.

„Faut toutefois note que“ patvirtina artimiausius „WordPress“ atstovus'appel, comme par exemple les sauvegardes gratuites que l'ant trouve ailleurs pour le même prix. Užpilkite raganosių raisonu, leurs forfaits d'„WordPress légèrement plus coûteux peuvent s“'avérer plus attractifs.

„Meilleurs“ tikisi, kad „WordPress“ panaikins „GoDaddy“

Įskaičiuokite 2,99 € už „Economy de GoDaddy“:

 • Hébergement d'un svetainės žiniatinklis
 • 100 Eiti d'espace de stockage ne SDD
 • Bande passante illimitée
 • „WordPress“ diegimas
 • Pašalinkite nemokamą „Microsoft Office 365“ el. Pašto tarnybą
 • „MySQL“ iliustracijų pagrindas
 • Visos „cPanel“ konfigūracijos ir diegimo programos, spustelėjus „Softaculous“
 • Pagalba 24/24 ir 7j / 7 par telefoną
 • Garantie 30 m

Jei naudojate „WordPress“, galite naudoti d'tyrinėtojų les différents tipai d'„GoDaddy“ pasiūlymai dėl patikinimo davėjo, kuris bus vertinamas kaip paprastas fondas, bus pateiktas kaip „eur de plus par an“.

„En savoir plus sur les forfaits“ d'Geriausias internetinis puslapis yra „GoDaddy“ pasiūlymas

A2 talpinimas

Puslapis d 'accueil d' A2Hosting

En terme d’vaizdas de marque, A2Hosting n'est pas un grand nom de l'Žiniatinklio, esančio „Bluehost“, „GoDaddy“ ir „HostGator“, palaikymo tarnybų d'Žiniatinklio „WordPress“ nemokami komponentai. Peržiūrėkite SSL sertifikatą ir perkelkite į šią svetainę visas paslaugas, kurios reikalingos norint įsigyti bazę. A2 priegloba yra lygiagreti.

„Forfait de base d“ A2 talpinimas

Įskaitant „Lite Lite“ d'A2 priegloba nuo 3,92 USD:

 • Hébergement d'un svetainės žiniatinklis
 • SDD iliustracija „Espace de stockage“
 • Bande passante illimitée
 • „WordPress“ diegimas ir klaidų automatizavimas
 • „CDN Cloudflare“
 • 25 sudaro el
 • 5 bazės „MySQL“
 • Visos „cPanel“ konfigūracijos ir diegimo programos, spustelėjus „Softaculous“
 • Pagalba 24/24 ir 7/7 telefonu, tiesioginis pokalbių tarnyba ir el. Pašto bilietas (angliškai)
 • Garantie patenkinti arba pakartoti akimirką

Negalima perskaityti pranešimo, kad A2 priegloba yra vienintelė priemonė, leidžianti pritraukti paskolą, tačiau nenaudojant jokių papildomų požymių. En plus de ses paslaugos d'internetinių akcijų rinkinys, „A2 Hosting“ – tai VPS populiariausias specialiųjų versijų žaidimų planas:'hébergement dans le cloud qui sauront prendre le relais des forfaits de base quand votre site web aura pris de l’svarba.

„En savoir plus sur les forfaits“ d'internetinis puslapis „A2 Hostingas“

„HostGator“

Puslapis d 'accueil de l' hébergement Hostgator

„Les forfaits“ „HostGator“ yra tobulas, abipusiai suderinamas ir atiduodamas pajamoms’aukščiausiasis debesis ir aux tarnaujantys asmeniniams poreikiams. Pirma, žiūrėkite, naujausias daiktų sąrašas unikalus verslas, skirtas sūnaus ekonomikai, „Hatchling“, nuo 3,95 USD.

„Forfaits d“ hébergement activisé d ’HostGator

Įskaičiuokite Hatchling d'„HostGator“ už 3,95 USD:

 • Hébergement d'un svetainės žiniatinklis
 • Espace de stockage non SDD illimité
 • Bande passante illimitée
 • „WordPress“ diegimas
 • „Création automatique hebdomadaire de sauvegardes du site web“ („sauvegardes manuelles instantanées“)
 • Sudaro el. Pašto iliustracijas
 • „MySQL“ iliustracijų pagrindas
 • „Panneau de configuration“ „cPanel“
 • Pagalba 24/24 ir 7/7 telefonu, tiesioginis pokalbių tarnyba ir el. Pašto bilietas (angliškai)
 • Garantie patenkinta arba atnaujinta po 45 kelionių

„Les forfaits Baby“ ir „Business Business“'d) pasiūlyti variantus d'evoliucija (après le forfait Hatchling) yra išlaikomi abortai. Si vous avez besoin d'encore plus de performansai, numatomos paslaugos d'hébergement „WordPress“ išleido debesis d'„HostGator“. Užpilkite siūlomą kainą 5,95 USD (suvestinė 4,80 €), „WordPress“ paslaugų optimizavimas'žiūrėkite daugiau nei pliusus, žiūrėkite, kaip gausite spektaklius ir gausite siūlomų fondo įrašų sąrašą.

„En savoir plus sur les forfaits“ d'Geriausias interneto svetainės „HostGator“ pasiūlymas

„SiteGround“

Puslapis d 'accueil de l' hébergement SiteGround

„Depuis“ sūnus, 2004 m., „SiteGround“ įsigijęs vieningą teisinę bazę'internetinis tinklas. Įsigiję mokestį už 3,95 USD, sumokėkite už mokestį (sumokėkite už mokėtoją)'avansas 12 mėn. paslaugų, kainuoja 47,40 USD, o aplinkai 38,30 €), „SiteGround“ – tai vieta, kur galima pamatyti milotonišką pelno dydį,

mais il gagne des points avec l'acès qu’Siūlykime nebereikalingą vertinimą, be to, pateikite daugiau nei keturis klausimus, pateikdami intresantus naudodami „WordPress“, pateikdami daugiau informacijos apie bazinę talpyklą ir neperkėldami tinklalapio į nemokamą versiją, taip pat pateikdami nemokamą informaciją..

„Fafait d & hébergment“ galima nutraukti iš „SiteGround“

Įskaičiuokite datą už „StartUp de SiteGround“ už 3,95 USD:

 • Hébergement d'un svetainės žiniatinklis
 • 10 Eik d'„espace de stockage SDD“
 • Bande passante jusqu'à 10 000 lankytojų par mois.
 • „WordPress“ diegimas ir klaidų automatizavimas
 • „CDN Cloudflare“
 • „Création de sauvegardes quotidiennes du site“.
 • Sudaro el. Pašto iliustracijas
 • „MySQL“ iliustracijų pagrindas
 • Visos „cPanel“ konfigūracijos ir diegimo programos, spustelėjus „Softaculous“
 • Pagalba 24/24 ir 7/7 telefonu, tiesioginis pokalbių tarnyba ir el. Pašto bilietas (angliškai)
 • Garantie 30 m

Si votre svetainės žiniatinklis be gyventojų, ou si vous avez besoin d'Héberger plusieurs svetainėse, bet ne 2 vienetų mokestį už praeivius. „SiteGround“ siūlo de plus une gamme de forfaits d'hébergement suffisamment étoffée pour que vous n'ayez pas besoin d'aller voir ailleurs même lorsque votre site gagne en popularité.

Si vous aimez ce que siūlo „SiteGround mais n“'Norėdami patekti į teisingą pagrindą, galite įsigyti 1 €, palyginti su „Bluehost“, „DreamHost“ ir „Flywheel“ (anglų k.).

„En savoir plus sur les forfaits“ d'hébergement web les moins chers Pasiūlymai iš „SiteGround“

„InMotion“ talpinimas

„InMotion Hostingas“

Bien que airèrement plus coeteux que les hébergeurs web WordPress palyginti su versijomis, „InMotion“ priegloba skirta vienintelėms domenų svetainėms, sertifikuotiems SSL ir vienintelėms migracijos vietoms, skirtoms žiniatinklio nemokamoms programoms..

Vous obtenez également l'accès à la suite de sécurité d'„InMotion“ priegloba, ypač saugi apsauga nuo piratavimo, automatiniai automatiniai nemokamos apsaugos ir vienodi apsaugos DDoS.

„Forfaits“ yra „InMotion Hostingas“

Įveskite dans le forfait Pradėti d'„InMotion Hostingas“ nuo 4,19 USD:

 • „Hébergement de deux“ svetainių internetas
 • SDD iliustracija „Espace de stockage“
 • Bande passante illimitée
 • „WordPress“ diegimas ir klaidų automatizavimas
 • „Création de sauvegardes quotidiennes du site“.
 • Sudaro el. Pašto iliustracijas
 • „MySQL“ pagrindinės versijos
 • Visos „cPanel“ konfigūracijos ir diegimo programos, spustelėjus „Softaculous“
 • Pagalba 24/24 ir 7/7 telefonu, tiesioginis pokalbių tarnyba ir el. Pašto bilietas (angliškai)
 • Garantie 90 arba 90 naujų kelionių

Si vous avez besoin d'netapsite žiniatinklio svetainių, kurias galite paleisti d'„InMotion“ prieglobos paslaugų teikimas d’Pasirinkimo galimybės, neleidžiant praeiviui, bet nepriėmusiems prieigos prie plius Coûteux comme avec les autres hébergeurs de ce.

„En savoir plus sur les forfaits“ d'„hMebergement web les moins chers“ siūlo „InMotion Hostingas“

„DreamHost“

„DreamHost“ puslapių kaupimas

Les forfaits d'„DreamHost“ pagrindinės savitarpio pagalbos santraukos, kurios yra įprastos internetinių svetainių sąrašai, yra dienoraščiai ir aplankai. Si l'dėl tiriamo SSD duomenų kaupimo, de la bande passante illimitée and autres caractéristiques du forfait, cela pourrait bien être vrai.

„Avec“ sūnaus premjeros kaina 7,95 USD, „DreamHost“ sertifikatai pridedami ir papildomi pinigai, taip pat parduodami sprendimai, taip pat abortai, palyginus su kitais'éliminez pas d’biure užpilkite autantą. „Sūnaus paslaugų standartinės paslaugos“ ir „SSL neatlygintinų sertifikatų sertifikatai“ ir 100 proc. Garantinių garantijų lapeliai (jei jūsų svetainė yra populiariausia, o po to gausite lėšų grąžinimo dalį).

„Forfaits dé hébergement jointisé de DreamHost“

Įskaitant dans le forfait d'JAV dolerių: „DreamHost“ tarpusavio susitarimas:

 • Žiniatinklio iliustracijų svetainė
 • SDD iliustracija „Espace de stockage“
 • Bande passante illimitée
 • „WordPress“ diegimas ir klaidų automatizavimas
 • „Création de sauvegardes quotidiennes du site“.
 • Sudaro el. Pašto iliustracijas
 • „MySQL“ iliustracijų pagrindas
 • „Panneau de configuration“ „DreamHost“
 • Pagalba tiesioginių pokalbių ir bilietų el. Paštu (angliškai)
 • Garantie patenkinta arba atmesta iš 97 kelionių

Malgré sa capacité d'débergement d'neinternetinis svetainių internetinis vaizdas, sūnaus pagrobimas ir gabenamų pasienio gyvenimo pavyzdžių rinkimas, nesvarbu, ar jūsų vaikas gali patekti į pliusą, bet ir supilkite vyrus pagalbinius gaminius (jei norite, kad neteisingi vaizdai būtų iliustruoti, plius „Bluehost“ užpilkite 5,95 USD).

Kalbėkite apie „DreamHost“ kritikų kritiką ir skaitykite apie tai, kas buvo paskelbta.'essayer sesijų paslaugos, neleidžiamos, kai reikia sumokėti už 7,95 USD. „Cette offre reste reliation bon marché pour unfafait d“'hébergement web en illimité de la dalis d'une société aussi réputée.

„En savoir plus sur les forfaits“ d'hébergement web les moins chers Pasiūlymai apie „DreamHost“

Nereikia daryti išvadų

„Bluehost Offre“ akcentas l'Aukščiausias žiniatinklio pasirinkimas, kurį galima įsigyti tik tada, kai 2,95 USD kainuoja vienoje interneto svetainėje. Si vous avez besoin d'Aukščiausio lygio internetinių puslapių lankytojai, norėdami išvengti prekių kaupimo ir pasyvaus gyvenimo aprašymo, „BlueHost“, „GoDaddy“ ir „HostGator“ palaikysime 6 mėnesius..

Svarbiausias aukų tropikų žudynių aspektas yra tam tikras aspektas, kai patenkinamas paprastas pasitenkinimas savo troškimu, o po to, kai įmanoma,'hébergement de votre svetainės žiniatinklis.

Palyginamasis bandymų testas „Pingdom sur Bluehost“, „SiteGround“ ir „GoDaddy“

7 testų apžvalgos „Pingdom Lire le Comparatif Complet and Anglais“ sąrašas.

Jei mokėsite tik po 1 €, sumokėdami už „StartUp“, jei „SiteGround“ kainuoja 3,95 USD už JAV dolerį, o tai gali būti mokama tik už impulsantus. Testuojame testus, žiūrime į „StartUp“, „SiteGround“ pateikiamus palyginimo elementus, skirtus palyginti „Bluehost“ ir „GoDaddy“ tinklalapiams, kuriuose pateikiami visi apmokėjimo tempai, „South Performance“ ir „Disponibilité“..

Si vous ne savez pas de quel type d'„WordPress“ vadovas (anglų k.), skaitykite svarbiausius „WordPress“ vadovo vadovus.

(Dernière’o remarkas: Comme nous l'avons paminėti dans notre įvadas, cet straipsnis est une traduction de l'originalus angliškai, supilkite raisoną, nous ne nous sommes paskui penšečius ant debiutantų, naudodamiesi utiliateurs qui souhaitent une help spécifiquement en français. Si c'geriausios kokybės konsultacijos, susijusios su svetainių tinkamomis rekomendacijomis: O2Switch, 1&1 ir WPServeur

Vous utilisez ou avez utilisé l'un des hébergeurs présentés ici? Que pensez-vous de chacun d'eux ?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map