Ieteicamie pārvaldītie WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzēji

Jūsu mitināšana ir jūsu WordPress vietnes pamats. Līdzīgi kā jūs nebūvētu māju uz nestabila pamata, jūs nevēlaties izvēlēties zemas kvalitātes WordPress mitināšanu, jo tas jūsu vietnes darbību padarīs daudz grūtāku, nekā tam nepieciešams..


Kad jūs meklējat WordPress mitināšanu, tas nozīmē ne tikai resursdatora atrašanu, kas jūsu vietni var ātri ielādēt un apkalpot gandrīz 100% no darba laika. Tas ir arī par saimnieka atrašanu, kas padarīs jūsu dzīvi vieglāku, runājot par WordPress vietnes ikdienas pārvaldīšanu..

Tas ir tas, ko pārvalda WordPress mitināšana.

Labi pārvaldīts WordPress resursdators ne tikai neaptvers WordPress vietnes apkalpošanas tehniskos aspektus, bet arī palīdzēs jums ar šādām funkcijām:

 • ērti vadības paneļi
 • drošība, ieskaitot gan proaktīvus ugunsmūrus, gan noteikumus, kā arī palīdzība, ja kaut kas nokļūst caur jūsu aizsargfunkcijām
 • automātiskas ikdienas rezerves kopijas
 • pieturvietas un citi noderīgi izstrādes rīki
 • uzraudzība un analītika.

Lai iekļautu to mūsu ieteicamo pārvaldīto WordPress mitināšanas sarakstā, šie četri resursdatori nagla abas daļas:

 • Tie piedāvā lielisku veiktspēju un darbspējas laiku ar veiktspējas korekcijām, piemēram, servera līmeņa kešatmiņu un iebūvētiem satura piegādes tīkliem (CDN).
 • Tie piedāvā daudz ērtu funkciju un rīku, kas palīdzēs pārvaldīt jūsu vietni.

Lai gan mūsu četri ieteiktie pārvaldītie resursdatori nav absolūti lētākais mitināšanas rīks, tie visi piedāvā lielisku naudas vērtību.

Tātad, ja jūs to varat palielināt budžetā, ieguldiet savas vietnes pamatos. Jūsu ieguldījums maksās dividendes, ja jums ir vietne ar augstu veiktspēju, un jums nav jātērē laiks ikdienas pārvaldīšanai..

Šeit ir WinningWP ieteiktie pārvaldītie WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzēji …

WP dzinējs

WP Engine WordPress mitināšana

WP Engine, iespējams, ir lielākais vārds pārvaldītajā WordPress mitināšanā, nesen saņemot 250 USD miljons ieguldījumu un iegādāto spararatu (citu resursdatoru, kuru redzēsit mūsu ieteiktajā sarakstā).

WP Engine piedāvā optimizētu tehnoloģiju paketi, kas balstīta uz Amazon Web Services (AWS) infrastruktūru, kā arī pielāgotu mitināšanas informācijas paneli, lai palīdzētu jums pārvaldīt visus jūsu vietnes aspektus. Informācijas panelis nav tik draudzīgs lietotājam kā Kinsta vai Spararats, taču tas sniedz jums daudz vadības un daudzveidīgu attīstības vidi..

WP Engine arī cenšas būt vairāk nekā tikai pārvaldīta WordPress saimniece. Viņi nesen ir iegādājušies populāro Genesis ietvaru un visas StudioPress bērnu tēmas, un WP Engine klienti var piekļūt visām šīm tēmām bez maksas. Viņi ir iegādājušies arī citus WordPress produktus, piemēram, atomu blokus, un dara tos pieejamus arī klientiem.

Izlasiet pilnu WP Engine pārskatu.

Cenu noteikšana: WP Engine plāni sākas no USD 35 mēnesī līdz 25 000 apmeklējumu.

Kinsta

Kinsta WordPress mitināšana

Lai arī viņi ir jaunākie saimnieki šajā sarakstā, Kinsta ir ātri izveidojuši reputāciju, ka tiem ir augstas veiktspējas un kvalitatīvs WordPress mitināšanas produkts..

Kinsta kā Google pamatu izmanto Google Cloud Platform infrastruktūru un veido to, izmantojot uz veiktspēju vērstu kaudzīti, ieskaitot Nginx, servera līmeņa kešatmiņu, iebūvētu CDN un daudz ko citu..

Papildus augstajai veiktspējai un pieejamībai, Kinsta piedāvā lietotājam draudzīgu pielāgotā mitināšanas informācijas paneli, kā arī ērtas funkcijas, piemēram, automātiskas ikdienas dublējumkopijas, vienkāršas vietņu iestatīšanas vietas, drošības aizsardzības (kā arī haka labošanas garantiju, ja kaut kas tiek cauri), kā arī daudz noderīgu uzraudzību un analītikas rīki.

Izlasiet visu Kinsta pārskatu.

Cenu noteikšana: Kinsta plāni sākas no USD 30 mēnesī vienai vietnei ar līdz 20 000 apmeklējumiem mēnesī.

Spararats

Spararata WordPress mitināšana

Kā minēts iepriekš, WP Engine iegādājās spararatu 2019. gada jūnijā. Pat ar šo iegādi spararats joprojām ir pilnīgi atsevišķs produkts ar savu tehnoloģiju steku un pielāgotu mitināšanas informācijas paneli..

Faktiski spararatam, iespējams, ir ērtākais, ērti lietojamais visu mūsu saimniekdatoru informācijas panelis (lai gan Kinsta ir tuvu). Viņiem ir arī veiktspējai draudzīga tehnoloģiju kaudze – spararats izmanto Google Cloud Platform savai pamata infrastruktūrai un pievieno tādas funkcijas kā servera līmeņa kešatmiņa, iebūvēts CDN (papildu maksa) un daudz ko citu.

Vēl dažas ievērojamas lietas par spararatu ir to dizaineru un aģentūru darbība. Spararats piedāvā patiešām jaukas attīstības darbplūsmas, ieskaitot ciešu integrāciju ar viņu vietējo WordPress izstrādes rīku, un jūs varat arī viegli pārsūtīt rēķinus klientam, kad esat pabeidzis viņu vietnes izveidi. Lai gūtu labumu no spararata, jums nav jābūt dizainerim, taču šīs funkcijas ir lieliskas, ja veidojat WordPress vietnes iztikai.

Izlasiet visu spararata pārskatu.

Cenu noteikšana: Spararata plāns sākas ar tikai 25 USD par vienu vietni ar līdz 25 000 apmeklējumiem, kas padara tos par vispieejamāko resursdatoru mūsu sarakstā.

Peidža

Vietņu WordPress mitināšana

Peļņa ir visdārgākā saimniece šajā sarakstā. Bet, ja jūs varat mainīt cenas, viņiem ir lieliska reputācija, strādājot ar misijai kritiskām WordPress vietnēm un uzņēmumiem, kuri vēlas vairāk konsjerža pārvaldītu WordPress mitināšanas produktu.

Viena ievērojama lieta ir tā, ka Peidžs nepiemēro nevienu patvaļīgu apmeklētāju ierobežojumu, tāpat kā pārējie trīs šī saraksta mitinātāji, – jūs iegūstat savus īpašos resursus bez ierobežojumiem.

Lappusei veidojiet savu tehnoloģiju paketi vietnē Amazon Web Services (AWS) un ieviesiet vairākas veiktspējas un drošības optimizācijas, ieskaitot premium DNS, integrētu CDN, servera līmeņa kešatmiņu, attēlu optimizāciju, drošību un daudz ko citu..

Kopumā Pagely bija pirmie resursdatori, kas 2009. gadā piedāvāja pārvaldītu WordPress produktu, un desmit gadu laikā viņi pamatoti ir izveidojuši lielisku reputāciju..

Cenu noteikšana: Pagely lētākais VPS plāns sākas ar 199 USD mēnesī par 2 vCPU, 4 GB RAM, 30 GB SSD krātuvi un neierobežotu PHP darbinieku.

Kā izvēlēties vislabāk pārvaldīto WordPress mitināšanu

Mēs iesakām visus šos saimniekus, taču jums joprojām jāizvēlas tikai viens – kā jūs izvēlaties?

Tā kā visi šie saimnieki izmanto pārvaldītu pieeju, starp tiem ir daudz līdzību. Piemēram, visi tie piedāvā:

 • servera līmeņa veiktspējas uzlabojumi, parasti optimizēta kaudze, kešatmiņa un CDN
 • proaktīvi drošības noteikumi un aizsardzība
 • automātiskas dublējumkopijas
 • inscenēšanas vide
 • mākoņa arhitektūra (vai nu Google Cloud Platform, vai AWS)
 • visaugstākā līmeņa WordPress ekspertu atbalsts.

Bet joprojām ir daži faktori, kas var norādīt uz jums vienā vai otrā virzienā. Ja vēlaties garo versiju, varat iepazīties ar mūsu pilnīgo ceļvedi par vislabākā WordPress mitināšanas izvēli. Bet īsā versija ir tāda, ka jums jāņem vērā šie trīs faktori …

1. Cena

Dū! Cenai ir arī vairāk nekā tikai skaitļi cenu lapā. Piemēram, trīs no šiem saimniekiem ierobežo savus plānus ar mēnesī saņemto apmeklējumu skaitu. Tātad, veicot aprēķinus, vēlaties ņemt vērā arī viena apmeklējuma cenu.

Turklāt, ja jūs pārsniegsit šos ierobežojumus, no jums tiks iekasēta pārsniegta maksa. Piemēram, Kinsta, WP Engine un Spararats iekasē USD 1 par tūkstoti apmeklējumu, pārsniedzot jūsu limitu, savukārt Pagely nepiemēro pārsnieguma ierobežojumus.

2. Informācijas panelis

Visi šie mitinātāji piedāvā pielāgotu mitināšanas informācijas paneli (bez cPanel!), Taču to lietojamība atšķiras. Kinsta un Spararatam ir lietotājdraudzīgākie paneļi, taču tas nenozīmē, ka jūs nedosit priekšroku WP Engine vai Pagely elastīgumam..

Piemēram, WP Engine ļauj jums izveidot gan pieturvietu, gan attīstības vidi, turpretī Kinsta un Spararats ļauj izveidot tikai vienu pieturvietu vidi.

Tāpat Pagely ļauj jums izveidot neierobežotu inscenēšanas vidi, lai gan process ir nedaudz tehniskāks.

3. Tehnikas steks un veiktspēja

Protams, sniegums un darbspējas laiks ir divi no vissvarīgākajiem apsvērumiem, izvēloties mitināšanu. Bet visi četri piedāvātie saimnieki piedāvā lielisku sniegumu un darbspējas laiku, tāpēc tas nav kaut kas, par ko jāuztraucas, kamēr vien turaties pie šī saraksta saimniekiem.

Tomēr katrā resursdatora tehnoloģiju kaudzē ir dažas atšķirības, kas varētu patikt pieredzējušākiem lietotājiem.

Piemēram, gan Kinsta, gan spararats servera līmeņa kešatmiņā izmanto Google Cloud Platform un Nginx FastCGI, savukārt WP Engine izmanto AWS un Varnish un Pagely izmanto AWS kopā ar viņu pašu PressCACHE risinājumu, kas gan kešatmiņā satur jūsu saturu, gan to apkalpo caur CDN..

Ja nezināt, ko šie termini nozīmē, varat tos ignorēt un būt drošs, ka kāds no šī saraksta mitinātājiem jums iegūs uzticamu un ātri ielādējamu WordPress vietni.

Sāciet darbu ar pārvaldīto WordPress mitināšanu šodien

Šie WordPress mitinātāji ir labākie no labākajiem pārvaldītajā WordPress mitināšanas telpā, tāpēc neatkarīgi no tā, kādu lēmumu pieņemat, jūs nekļūdīsities.

Atrodiet sev piemērotāko cenu, informācijas paneli un tehnoloģiju steku, un jums patiks daudz ērtāka WordPress mitināšanas pieredze.

Jūsu resursdators uztrauksies par veiktspēju, drošību un uzturēšanu – jūs varat koncentrēties tikai uz savas WordPress vietnes audzēšanu!

*** Pēdējo reizi atjaunināts 2020. gada 1. maijā ***

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me