Visiškai nauja „Designmodo“ programa „WordPress“

„Designmodo“ dizaino rėmo sutartis - 15% nuolaida!


Kai „Designmodo“ šių metų vasarį išleido novatorišką naują tinklalapio kūrimo sistemą, sudarydama iš anksto suprojektuotų (ir tikrai gana gražių) HTML blokų, vadinamų „projektavimo karkasu“, pasirinkimą, jie buvo užtemdyti komentarais, kuriuose prašė Ar tai veikia su WordPress? Deja, tuo metu to nebuvo. Tačiau po šešių mėnesių Adrianas ir jo komanda pagaliau išleido versiją, kuri ne tik suderinama su „WordPress“, bet ir teigiamai ją palaiko! Pristatome visiškai naują „WordPress“ sistemą:

Kas tai?

Na, pradedant nuo to, ko nėra: tai nėra tik dar viena pagrindinė „WordPress“ tema! Trumpai tariant, tai sąsaja, leidžianti surinkti savo dizainą iš šimto nuostabiai suprojektuotų teminių blokų (iš kontaktų formų, turinio sričių, skaidrių ir tt ir tt) bibliotekos, kurią galima sukrauti kartu (pagalvokite apie „Lego“ plytas) novatoriška naujoji nuvilkimo sąsaja! Be to, pasirinkę, kuriuos iš „Design Framework“ blokų naudosite savo svetainėje, galėsite pritaikyti tuos blokus, kad dar labiau suasmenintumėte dalykus.!

Norėdami greitai peržiūrėti ir pristatyti, kaip naudoti įvairius blokus, kuriuos galima rasti sistemoje, žiūrėkite oficialų vaizdo įrašą, kurį išleido „Designmodo“.

Kaip tai veikia:

Įdiegę „WordPress“ prietaisų skydelyje pamatysite naują meniu elementą pavadinimu „SFW puslapiai“, kuris pateks į redagavimo sritį, kurioje yra neištrinama didžioji mėlyna nuoroda į naujovišką temos vaizdo elementą.

pasirenkant antraštę

… nuo kurio galite pradėti rinkti savo naują puslapį iš įvairių skirtingų turimų pagrindų blokų ir lengvai atlikti įvairius paprastus kiekvieno bloko redagavimus, tokius kaip pagrindinis teksto formatavimas, nuorodų kūrimas ar derinimas, vaizdų keitimas, sukonfigūruoti meniu ir išsaugoti puslapį. Patinka taip:

redaguoti antraštę

Tada galite pridėti daugiau blokų (pvz., Pagrindinę turinio sritį ir poraštę ir tt), pertvarkyti blokus, peržiūrėti puslapio peržiūrą arba, jei norite atlikti sudėtingesnius redagavimus, spustelėkite krumpliaračio piktogramą, esančią viršuje dešinėje. temos vaizdinės redagavimo priemonės versiją, kad galėtumėte pasiekti ir redaguoti HTML – pastaba: taip pat galite pridėti savo CSS (kad atitiktų visus jūsų atliktus HTML pakeitimus) aplanke „Išvaizda“ → „Nustatymai“ arba „Išvaizda“ → „Redaguoti CSS“..

redagavimas-html-nuoroda

Norėdami sužinoti daugiau apie sistemos / temos redagavimą, skaitykite čia!

Visiškai reaguoja

Vienas iš originalių „Designmodo“ dizaino pagrindų (išleistas dar šių metų vasario mėn.), Kuris tikrai išryškėjo, buvo tai, kad „Designmodo“ ėmėsi didelių problemų, kad užtikrintų visus savo didžiulius HTML blokų, tinkančių ir derinančius, pasirinkimą. puikiai atrodė bet kokio dydžio ekranuose (įskaitant tuos, kuriuose yra tinklainės ekranai) … tai, ką jiems vėl pavyko pasiekti naudojant šią visiškai naują „WordPress“ versiją!

Apibendrinimas:

Nėra abejonių: ar kuriate nukreipimo puslapį, aplanką ar net aplikacijų svetainę – naujojoje „Wordmith“ programoje „Designmodo“ yra ką išskirtinio pasiūlyti (be to, „Designmodo“ taip pat siūlo gana dosnią 20 dienų pinigų grąžinimo garantiją). – tokiu būdu galėsite beveik tris savaites efektyviai išbandyti, nerizikuodami), ypač jei skubėdami norite sukurti stulbinantį savo svetainės dizainą ir (arba) naudodami vaizdo redaktorių!

– vienintelis mūsų linksminimasis: at 149 USD vienai licencijai per metus (metinis mokestis reikalaujamas už nuolatinį atnaujinimą), tai tikriausiai yra šiek tiek brangu individualiems / atsitiktiniams vartotojams – sakykim, jei jūs esate arba dizaino agentūra (pastaba: galite vienu metu pirkti dideles penkias licencijas 349 USD) ar planuodami užsidirbti krūvos pinigų iš savo svetainės, tikėkitės, kad galėsite bet kada susigrąžinti šias išlaidas!

Be to, mes nekenčiame to sakyti, tačiau neatrodo, kad būtų išleista pakankamai pakankamai dokumentų (vadovėlių / vartotojo vadovų ir kt.), Be gana paprastų DUK: tikimės, kad jie netrukus bus pateikti …

(atnaujintiSpalio 1 d. – išleistas naujas vaizdo įrašas apie tai, kaip čia sukurti svetainę su nauja „WordPress“ programa „Designmodo“.

Jei to dar nepadarėte, apsilankykite oficialioje „Designmodo“ svetainėje ir sužinokite daugiau! – O, ir pagaliau: nepamirškite patogiai naudoti mūsų išskirtinį kupono kodą 15% nuolaida ant šio (ar bet kurio kito) „Designmodo“ produkto!

Ar jame dar nėra nuostabių naujų svetainių? – nedvejodami palikite nuorodą į viską, ką norėtumėte parodyti komentaruose!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map