Desmit efektīvas stratēģijas, kas palīdz pilnīgi jaunām vietnēm kļūt pamanītām!

WordPress piedāvājumi


Labākais veids, kā iegūt atpazīstamību tiešsaistē, ir izveidot kaut ko tik labu, ko pats pārdod / pārdod – bet pat tad, kā jūs piesaistāt šiem pirmajiem pāris tūkstošiem apmeklētāju (dažreiz vairāk, dažreiz mazāk – atkarībā no tā, cik tieši paši šie apmeklētāji ir *) kas, cerams, novedīs pie tā, ka jūsu vietne kļūs populārāka / veiksmīgāka?

Tā kā visi šodien cenšas pievērst uzmanību aizvien vairāk aizņemtajām savstarpējo starplaiku plūsmām, skumjš fakts ir tas, ka, neveicot kaut ko patiešām īpašu, neesot kādam īpašam ** vai neļaujot piekļūt jau izveidotai platformai, no kuras sākt savu jauno ideju, tagad tas ir ārkārtīgi ir grūti pamanīt pavisam jaunu vietni … Šķiet, ka Google apgrūtina nezināmo (ti, cilvēku, kuriem nav sociālo savienojumu utt.) konkurēt ar citām jau ļoti populārām vietnēm SERP (Meklēšana Dzinēju rezultātu lapas), kas nozīmē, ka, ja vien jūs neveicat mērķauditoriju pēc dažiem diezgan neskaidriem atslēgvārdiem / frāzēm (kuras, iespējams, meklēs ļoti maz cilvēku), jūs, visticamāk, nesaņemsit nozīmīgu trafiku no meklētājprogrammām – vietnē vismaz uz brīdi … Tātad, kā jūs varat iegūt savu jaunizveidoto vietni “tur”? Kādas ir iespējas, lai cilvēki sāktu darbu ar jaunu vietni / emuāru / ideju, lai tiešsaistē iegūtu atpazīstamību? Šeit ir daži, daži varbūt saka samērā inovatīvas idejas, lai palīdzētu lietām virzīties tālāk:

1. Ievadiet savu jauno vietni dažos nozīmīgos dizaina konkursos

Tiešsaistes pasaule uzmundrina cilvēkus, kuri meklē novatoriskus jaunus vietņu dizainus – daudzi no viņiem pavada vietas tādās vietnēs kā Awwwards. Iesniegumi dažās vietnēs ir apmaksāti, taču ir arī nedaudzas bezmaksas vietas, kuras iesniegt, piemēram, Labākā Web galerija un CSSelite -, lai nosauktu tikai divas no tām!

Bet atcerieties, ka ir maz jēgas iesniegt jūsu vietni, ja vien tā patiešām nav kaut kas diezgan satriecošs, jo neviens dizaina konkurss, kas ir tā sāls vērts, jūsu vietni nerādīs, ja tā nepārsniegs nominālvērtību. Ja jūs gatavojaties piedalīties dizaina konkursā – vismaz mēģiniet to uzvarēt! lol

2. Viesu ziņa populārajos emuāros

Viesu ievietošana ir viens no populārākajiem veidiem, kā piesaistīt citu vietņu auditoriju, ne tikai tāpēc, ka tas parasti ir bezmaksas (vai vēl labāk, iespējams, ka jūs pat faktiski varat saņemt samaksu par savu rakstu / ziņu), bet arī tāpēc, ka papildus bieži milzīgai kaudzei papildu trafiks, tas sniedz arī vairākas citas mazāk acīmredzamas priekšrocības, piemēram, pastāvīgas saites uz jūsu vietni, lielīšanās tiesības un zināmā mērā tūlītēja atpazīšana no citiem, bieži ļoti ietekmīgiem apmeklētājiem, kuri regulāri apmeklē jūsu apmeklēto vietni viesis iesūtīts.

3. Reklāma populārās vietnēs (kur, jūsuprāt, jūsu potenciālā auditorija jau ir Hangout sesijā)

Ja esat devies tik tālu, lai izveidotu savu idejas vietni, jūs, visticamāk, nezināt (cerams!) Precīzi zināt, kāda veida cilvēki, jūsuprāt, tai pievilks. Turpmāk ir tikai mazs solis tālāk, lai uzzinātu (ja jūs vēl nezināt) vietņu veidus, kādus šie cilvēki jau lasa / apmeklē. Daži saka, ka tradicionālā reklāma ir mirusi, taču daudzos gadījumos reklāma joprojām var būt samērā efektīva – it īpaši, ja varat reklamēties cilvēkiem, kuri paši dalīsies ar to, ko atraduši! Laba vieta, kur sākt, varētu būt, piemēram, Google Adwords (esiet piesardzīgs, lai iestatītu ierobežojumus norādītajam budžetam, pretējā gadījumā jūs varētu nejauši nokārtot diezgan dūšīgu rēķinu) vai kaut kur, piemēram, BuySellAds – alternatīvi jūs vienmēr varat sūtīt e-pastu vietnei / vietnēm, kuras es vēlētos reklamēt vietnē, lai redzētu, kādas reklāmas iespējas viņiem ir atvērtas. Reklāma, protams, nekad nav bezmaksas (patiesībā tā bieži var būt sāpīgi dārga), un tieši tā, cik efektīva būs jūsu reklāma, ir atkarīga ne tikai no tā, kur jūs izvēlatiesies ievietot, bet arī no daudziem citiem faktoriem, piemēram, kā pievilcīgi izskatās un kā tieši jūs reklamējat utt.

4. Get Kickstarted!

Vai jūsu vietnes idejai būtu papildu finansējums? Vai jūsu vietnes ideja ir saistīta ar potenciālu pārdot miljonus un / vai mainīt pasauli – varbūt, piemēram, jauns, novatorisks produkts? Ja tā, tad viens no veidiem, kā diezgan burtiski sākt savu ideju (kas tik un tā ir jūsu vietnes eksistences būtība) vispārējā vidē, varētu būt Kickstarter kampaņas izveidošana – galu galā palīdzēt cilvēkiem finansēt viņu vēl nezināmas idejas ir tieši tas, par ko ir domāts Kickstarter!

5. Pērciet / pārņemiet citu emuāru!

Ja jūsu ideja ir pietiekami liela vai ja tur ir emuārs, kas ir piemērots jūsu auditorijai, bet nekur neiet (piemēram, vietņu īpašnieku acīmredzami mazinātās intereses dēļ), apsveriet iespēju to iegādāties – protams, pieņemot, ka tas ir vai nu kas jau ir pārdošanā, vai ka jūs varat sazināties ar pašreizējo īpašnieku un panākt vienošanos. Tomēr tas ir sarežģīts mēģinājums, un, iespējams, kaut kas tikai vislabākais mēģinājums ir izdarīts, ja jums jau ir kaudze tiešsaistes mārketinga UN tīmekļa dizaina pieredzes / zināšanu – jo ne tikai vietnes pirkšana var būt tehniski sarežģīta un ļoti laikietilpīga, bet arī arī visdrīzāk tev izmaksās vismaz dažus tūkstošus dolāru! Kad tas būs pilnībā izdarīts, jūs varēsit ne tikai piekļūt visai vietnes jau izveidotajai auditorijai (kurai jums, protams, jābūt vislielākajai cieņai), bet arī varēsit izmantot šo iespēju savas sākotnējās vietnes reklamēšanai. un / vai visa tā satura atklāta novirzīšana uz jauno vietni. Ar neseno šāda veida lietu, kas izdarīta, piemērs ir nesenā topošā WordPress ziņu emuāra WPDaily nesenā pārņemšana, ko veica Torque (īpašnieks ir WordPress specializētajiem tīmekļa mitinātājiem WPEngine!

6. Reklāma Facebook

Kaut arī kaut kas joprojām nav īpaši pazīstams plašai sabiedrībai, kopš dažiem gadiem Facebook pārdod reklāmas (protams, kaut kas ir senas ziņas šīs vietnes lasītājiem, protams), kas atkarībā no tā, kāda tā ir jūsu vietne, ir cenšoties sasniegt, varētu būt vērts padomāt. Kāpēc reklāma Facebook atšķiras no vispārējās reklāmas? – labi, daļēji tāpēc, ka milzīgs skaits Facebook lietotāju nav tādi cilvēki, kurus var sasniegt, izmantojot jau pieminēto reklāmas veidu; daļēji tāpēc, ka Facebook reklamēšana ļauj mērķēt uz vairākām lietām, kuras citas reklāmas iespējas nevar, piemēram, dzimumu, vecumu, atrašanās vietu un īpašas intereses; daļēji tāpēc, ka reklamēšana Facebook var palīdzēt jums izveidot tiešsaistes sociālo profilu!

7. Palūdziet draugiem dalīties ar jūsu saturu!

Kādreiz esat dzirdējuši par sešu atdalīšanas grādu teoriju, kurā teikts, ka “ievadīšanas ceļā visi ir sešu vai mazāk soļu attālumā no jebkuras citas pasaules personas”. Varbūt tā, ka, kaut arī jūs personīgi nepazīstat nevienu ļoti ietekmīgu cilvēku, kāds no jūsu draugiem vai viņu draugiem, iespējams, vienkārši! Svarīgi šeit NAV NOSLĒGT cilvēkus ar nepatīkamiem e-pasta ziņojumiem / ziņojumiem, kuros teikts: “Lūdzu, dalieties ar manu saturu” utt., Utt… Bet, ja jums ir vairāki draugi, kuri, iespējams, vispār interesējas par to, ko jūs darāt, tad tiešām nav nekas slikts, ja viņiem tiek lūgts aizdot reklāmas roku!

8. Pērciet tvītus – no ATKĀRTĀM reklāmas aģentūrām / avotiem!

Vai pērkat tvītus?! Nevar būt!!! Visi zina, ka tas nav atļauts! Vai tas ir? Vai esat kādreiz redzējis tvītu, kas beidzas ar * reklāmu? Vai esat kādreiz domājuši, ko nozīmē “reklāmas” daļa? Jā, tas nozīmē “reklāma” – tas nozīmē, ka kādam ir samaksāts par to, ka šis tvīts tiek iekasēts! Turklāt dažas ļoti cienījamas tiešsaistes reklāmas aģentūras, piemēram, BuySellAds, nodarbojas ar sponsorētiem tvītiem – tos piedāvā daudzi vadošie tiešsaistes tīmekļa dizaina žurnāli, piemēram, WebDesignerDepot, Designmodo un Naldz Graphics. Tomēr visi šie tvīti vispirms ir jāapstiprina attiecīgajā vietnē, un tāpat kā jebkura cita veida apmaksātās reklāmas gadījumā, ja vien jūs tajā neesat patiesi izveicīgs, varat secināt, ka tas neatbilst patiesībā jūsu cerībām – kaut arī dažreiz protams, šāda reklāma var būt tikai biļete!

9. Ienāc pāris blogrollos!

Blogrolls ir nedaudz veca cepure, tomēr, ja jūs zināt dažas tīmekļa vietnes ar blogrolls (protams, atbilst jūsu nišai), tad pastāv liela iespēja – ja jūsu vietne / saturs ir pietiekami labs – viņi labprāt pievienos jūsu vietni saraksts. Daži var teikt, ka tas ir tāls, tomēr tas ir tāls, ar diezgan lielu balvu, lai gūtu vārtus: ne tikai jūs saņemsit visu svarīgo pirmo saiti vai divas atpakaļ uz savu vietni no jau izveidotas vietnes līdzīgā laukā (un pastāvīgu trafika plūsmu caur minēto saiti) jūs arī izveidosit potenciāli vērtīgu saikni ar vietnes īpašnieku!

10. Izveidojiet vīrusu saturu citiem!

Infografika ir lielisks piemērs tam. Ja jums ir nepieciešamās prasmes (parasti piemērotība dizainam kopā ar speciālām zināšanām par kaut ko īpaši interesantu un ideja par to, kā to skaidri, interesanti un gudri attēlot) vai jūs zināt kādu, kas to dara, izsitiet to un , kad esat pārliecināts, ka tas ir absolūti satriecoši (atcerieties ievietot savu tīmekļa adresi kaut kur grafikā), pieklājīgi sazinieties ar dažiem galvenajiem cilvēkiem (nevienam mēstules nedodot), cerot, ka viņiem tas patiks, lai to koplietotu!

Bonusa ideja: vadiet neatvairāmu dāvanu!

Kāpēc šī ir bonusa ideja? Tā kā tas, iespējams, nedarbosies, kamēr jums nebūs vismaz pietiekami daudz cilvēku, kas apmeklēs jūsu vietni, lai saņemtu dāvanu, lai iegūtu pietiekamu impulsu, lai tā būtu vērts. Tomēr, tiklīdz esat pārliecināts, ka esat sasniedzis šo punktu, un pieņemot, ka jūsu dāvanas ir pietiekami pievilcīgas, jūs gandrīz noteikti varēsit iegūt papildu datplūsmu uz jūsu vietni, palaižot neatvairāmu dāvanu – vienkārši pārliecinieties, ka esat atdodot kaut ko tādu, ko jūsu auditorija vēlēsies, lai apniktu iekļūt caur ērtu sociālo dāvanu dalīšanas sistēmu, piemēram, Rafflecopter.

* Lai uzzinātu vairāk par šo tēmu, skatiet sadaļu Tipping Point: cik maz lietu var radīt lielas atšķirības autors Malkolms Gladvels!

** t.i. kāds, kam jau ir milzīga sekošana un / vai ietekme uz citiem, piemēram, Tims Feriss, Seth Godin vai Lady Gaga!

Citas idejas / ieteikumi?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me