7 labākās Mailchimp alternatīvas vienkāršam un efektīvam e-pasta mārketingam (2020)

WordPress piedāvājumi


Mailchimp ir viens no pazīstamākajiem pieejamajiem e-pasta mārketinga rīkiem – tas agrāk piedāvāja dažus no visaugstākās kvalitātes biļetenu pakalpojumiem, un tā biļetenu rīks joprojām satur plašu profesionālo iespēju klāstu. Daudzus gadus tās bezmaksas un zemo izmaksu plāni padarīja to par vienu no labākajiem variantiem maziem un vidējiem uzņēmumiem. Tātad, kāpēc daudzi cilvēki tagad meklē Mailchimp alternatīvas?

Atbilde nāk no divām lielām izmaiņām, kuras Mailchimp veica 2019. gadā. Pirmkārt, tā pavērsās, lai kļūtu par pilna servisa mārketinga rīku ar pilnīgi jaunu cenu plānu. Otrkārt, tas izlaida jaunus pakalpojumu sniegšanas noteikumus. Šie jaunie noteikumi nosaka, ka no kontiem tagad tiks iekasēta maksa, pamatojoties uz visu to auditoriju, ieskaitot abonētos, abonētos un transakciju kontaktus. Tas mākslīgi palielina jūsu kontaktu skaitu un, savukārt, cenu, ko maksājat par Mailchimp.

Sliktākais ir tas, ka esošajiem klientiem par šīm izmaiņām nebija īpaša brīdinājuma. Mailchimp klientiem paziņoja par izmaiņām tikai pēc to ieviešanas. Turklāt e-pasts, ko viņi nosūtīja, lai informētu cilvēkus par izmaiņām pakalpojumu sniegšanas noteikumos, bija vispārīgs un neizcēla vissvarīgākās daļas. Daudzi Mailchimp lietotāji, arī es, uzmācīgās detaļas uzzināja nevis no pašiem Mailchimp, bet gan no trešajām personām. Manā gadījumā tas radīja neuzticēšanos, kas iedvesmoja mani tuvāk izpētīt Mailchimp alternatīvas. Galu galā, ja uzņēmums šīs izmaiņas veiktu bez iepriekšēja brīdinājuma, kurš zina, ko vēl varētu mainīt bez brīdinājuma?

Mailchimp ir arī stingri ierobežojumi saturam, ko cilvēki var sūtīt, izmantojot platformu, atsakoties sadarboties ar uzņēmumiem, kas piedāvā produktus, pakalpojumus vai saturu, ko tā uzskata par paaugstinātu risku. Lielākā daļa saraksta vienumu ir lietas, kuras jūs varētu gaidīt, piemēram, eskorta un iepazīšanās pakalpojumi, taču tas arī aizliedz uzņēmumiem darboties mājās, pelnīt naudu tiešsaistē un radīt potenciālo klientu. Šī plašā terminoloģija ietver daudzus satura veidus, ieskaitot lielu daļu no satura, ko mēs ražojam šeit, vietnē WinningWP.

Tātad, ja jūs vēlaties pāriet no Mailchimp vai sākaties ar e-pasta mārketingu un vēlaties apskatīt labākās iespējas, izlasiet mūsu ceļvedi par labākajām pašlaik pieejamajām Mailchimp alternatīvām..

Kā mēs izvēlējāmies labākās Mailchimp alternatīvas

Daudzus gadus mazo uzņēmumu īpašnieki un jaunie uzņēmēji ir paļāvušies uz Mailchimp bezmaksas plānu un pieņemamām cenām piemaksu plāniem. Mēs esam izvēlējušies koncentrēties uz e-pasta mārketinga rīkiem ar bezmaksas un lētu prēmiju plāniem, lai turpinātu apkalpot šīs vajadzības.

Labākās Mailchimp alternatīvas piedāvā arī vairākas tās pašas funkcijas kā Mailchimp:

 • Segmentācija – Tas ļauj sadalīt sarakstu precīzās grupās. Piemēram, jūs varat sadalīt savu sarakstu cilvēkiem, kuri ir iegādājušies noteiktu preci, un cilvēkiem, kuri to nav iegādājušies. Pēc tam jūs varat izveidot šī produkta mārketinga kampaņu un nosūtīt to tikai cilvēkiem no pēdējās grupas.
 • A / B pārbaude – A / B pārbaude ļauj jums pārbaudīt konkrēta biļetens variantus pirms tā nosūtīšanas. Piemēram, jūs varētu novietot attēlu virs teksta vienā versijā un novietot to pašu attēlu zem teksta otrajā versijā. Tas ļauj jums redzēt, kurš formāts vislabāk atbilst jūsu auditorijai.
 • Automatizācija – Šī ir spēja izveidot e-pastus vai e-pasta ziņojumu sērijas, kas automātiski tiek nosūtīti jūsu auditorijai, kad notiek noteikti sprūda notikumi. Piemēram, jūs varētu vēlēties nosūtīt e-pastu, abonentiem jautājot, kā jūs varat labāk palīdzēt viņiem vienu mēnesi pēc tam, kad viņi reģistrējas jūsu biļetenam.
 • Analytics – Tāpat kā vietņu analīze, e-pasta analītika sniedz datus par jūsu auditorijas demogrāfiskajiem datiem un uzvedības modeļiem. Ja vēlaties, jūs zināt, cik daudz cilvēku atver jūsu e-pastus un cik daudz cilvēku noklikšķina uz katras saites. Jūs arī vēlaties izsekot abonēšanas un abonēšanas likmēm.
 • Pielāgotas reģistrācijas formas – Jums vajadzētu būt iespējai noformēt pierakstīšanās formas, lai atspoguļotu jūsu zīmolu. Jums arī vajadzētu būt iespējai izvēlēties, kāda informācija abonentiem jāsniedz, reģistrējoties.
 • Personalizēšana – Tas ļauj jums izmantot informāciju par abonentiem, lai personalizētu saturu. Tehniski segmentēšana ir personalizācijas veids, bet šī raksta vajadzībām personalizācija īpaši attiecas uz spēju personalizēt saturu ar abonentu vārdiem..
 • Liels abonentu skaits – Palielinoties abonentu skaitam, biļetenu plāni kļūst dārgāki. Jūs vēlaties pārliecināties, vai biļetenu pakalpojuma pamatplāns, ar kuru vēlaties strādāt, dod jums daudz audzēšanas vietas.

Šajā rokasgrāmatā mēs izvēlējāmies piedāvāt tikai Mailchimp alternatīvas, kas piedāvā visas iepriekš uzskaitītās priekšrocības.

Labākās Mailchimp alternatīvas

1. SendinBlue

SendInBlue

SendinBlue ir viens no labākajiem e-pasta biļetenu rīkiem, un vislabākais ir tas, ka jūs varat piekļūt gandrīz visām tā funkcijām, izmantojot bezmaksas plānu. Tas ietver automatizētas kampaņas, modernu segmentēšanu, A / B testēšanu un pilnīgu piekļuvi savai e-pasta veidņu bibliotēkai. Jums pat var būt neierobežots kontaktu skaits, nemaksājot ne centa.

SendinBlue piedāvātie e-pasta mārketinga rīki ir savienoti arī ar tā CRM rīkiem, ļaujot ērti pārvaldīt visas klientu mijiedarbības vienuviet..

Vienīgais iespējamais SendinBlue trūkums ir tas, ka, pārspējot 2000 klientus, kuriem jums ir atļauts sūtīt automātiskus e-pastus, lietas kļūst dārgas. Lai varētu nosūtīt automatizētas kampaņas vairāk nekā 2000 cilvēkiem, jums būs jāmaksā 25 USD mēnesī.

Bezmaksas plāns: Jā, neierobežots kontaktu skaits (līdz 2000 kontaktu mārketinga automatizācijas darbplūsmām) un līdz 300 e-pastu mēnesī.

Cenu amplitūda: Bezmaksas, 25 USD mēnesī, 39 USD mēnesī vai 66 USD mēnesī.

Kam šī opcija ir vispiemērotākā: SendinBlue ir lieliska iespēja maziem uzņēmumiem, kas plāno palikt mazi un vēlas bezmaksas, taču spēcīgus e-pasta mārketinga rīkus. Mēs iesakām arī SendinBlue jau reģistrētiem uzņēmumiem, kuri vēlas e-pasta biļetenu rīkus integrēt ar CRM un kuriem ir budžets piemaksu plāna uzturēšanai.

2. MailerLite

Mailer-Lite

MailerLite ir ērti lietojams biļetenu rīks ar stabilu bezmaksas plānu. Bezmaksas lietotāji var sūtīt automatizētas mārketinga kampaņas, izmantot segmentēšanu, lai izveidotu mērķtiecīgākas kampaņas un atklātu katra e-pasta potenciālu, izmantojot A / B testēšanu. Tas arī ļauj jums viegli iekļaut aptaujas savos e-pastos.

MailerLite var arī integrēt ar daudzām vietņu platformām un mārketinga rīkiem, ieskaitot WordPress un WooCommerce.

No otras puses, tai nedaudz pietrūkst uzlabotas funkcionalitātes, pat premium līmenī. Iespējas personalizēt saturu un izveidot automatizētas darbplūsmas ir ierobežotas. Tā e-pasta veidņu bibliotēka ir arī maza, salīdzinot ar citām iespējām šajā sarakstā.

Bezmaksas plāns: Jā, līdz tūkstoš kontaktiem vai 12 000 e-pastiem mēnesī.

Cenu amplitūda: Bezmaksas, 10 USD mēnesī, 15 USD mēnesī, 30 USD mēnesī vai 50 USD mēnesī.

Kam šī opcija ir vispiemērotākā: MailerLite ir viena no labākajām Mailchimp alternatīvām uzņēmumiem ar minimālu budžetu un vienkāršām e-pasta mārketinga vajadzībām. Ja vēlaties izveidot plašu automatizētu klientu braucienu kolekciju, ieteicams apsvērt citas šī saraksta iespējas.

3. Moosend

Moosend

Moosend ir vēl viena e-pasta mārketinga platforma ar augstas kvalitātes bezmaksas plānu. Uzņēmumi, kuriem ir mazāk nekā tūkstotis abonentu, var nosūtīt neierobežotu e-pastu, izveidot automatizētas darbplūsmas, izmantot uzlaboto segmentēšanu, lai atlasītu savas kampaņas, un A / B testēt katru e-pastu pirms tā nosūtīšanas. Tas arī piedāvā veidnes automatizētām darbplūsmām, padarot automatizāciju vienkāršu – pat tam, kurš iepriekš nekad nav nosūtījis e-pasta kampaņu.

Tāpat kā MailerLite, arī Moosend piedāvā integrāciju ar dažādiem rīkiem, ieskaitot WordPress un WooCommerce.

Vienīgais reālais Moosend trūkums ir ierobežotās pieteikšanās veidlapu iespējas. Platforma neļauj izveidot izvēles logus, tikai HTML veidlapas.

Bezmaksas plāns: Jā, neierobežots e-pasts līdz tūkstoš abonentu.

Cenu amplitūda: Apmaksātie plāni sākas no USD 10 mēnesī tūkstošiem līdz 2000 abonentiem un pilnībā maksā USD 3 650 mēnesī no 801 000 līdz miljonam abonentu. Moosend piedāvā arī iespēju maksāt, kā jums iet, kas ļauj jums iegādāties kredītus. Katrs kredīts ir vienāds ar vienu e-pastu, kuru varat nosūtīt.

Kam paredzēts šis plāns: Moosend ir viena no labākajām Mailchimp alternatīvām apkārt, it īpaši maziem uzņēmumiem. Bezmaksas plānā varat piekļūt gandrīz visām tā funkcijām, un izmaksas palielinās par saprātīgu ātrumu.

4. GetResponse

GetResponse“>

GetResponse nepiedāvā bezmaksas plānu, taču tas piedāvā dažas no labākajām uzlabotajām funkcijām, kas pieejamas no jebkuras Mailchimp alternatīvas. Kopā ar parastajām funkcijām, piemēram, segmentēšanu un A / B testēšanu, GetResponse piedāvā pārdošanas piltuves un pat iespēju pārdot e-produktus tieši no jūsu biļetens. Tas arī piedāvā dažas no vismodernākajām automatizācijas iespējām apkārt, ar plašu aktivizētāju klāstu mērķtiecīgām kampaņām.

Augstākajos līmeņos GetResponse ļauj rīkot tīmekļa seminārus un sadarboties ar komandas biedriem, lai koordinētu savas kampaņas.

Arī GetResponse plāna struktūra ir nedaudz atšķirīga. Lielākā daļa biļetenu nodrošinātāju ļauj jums samaksāt par dārgu plānu ar nelielu biļetenu, bet automātiski novirza jūsu biļetenu uz augstāku līmeni, kad abonentu skaits sasniedz noteiktu punktu. Tas nozīmē, ka jūs automātiski iegūsit jebkuru papildu funkcionalitāti, kas nāk ar augstākā līmeņa plānu.

No otras puses, GetResponse koriģē jūsu izmaksas, pamatojoties uz abonentu skaitu, nepielāgojot plānu. Tas nozīmē, ka, ja jūs sākat ar tūkstoš abonentiem un sasniegsit 2000 abonentus, jūs neiegūsit nekādas papildu funkcijas, bet jums būs jāmaksā vairāk. Izmaksu starpība starp plāniem paliek aptuveni vienāda neatkarīgi no saraksta lieluma.

Bezmaksas plāns: Nē.

Cenu amplitūda: No 15 USD mēnesī līdz 1199 USD mēnesī. Izmēra auditorijai noteikto likmi.

Kam šī opcija ir vispiemērotākā: Ja vēlaties, lai spēja izveidotu daudzas un sarežģītas automatizētas kampaņas, multimediju iespējas un spēja pārdot tiešsaistes produktus tieši no jūsu adresātu saraksta, jums nepieciešamais rīks ir GetResponse.

5. Kampaņas monitors

Campaign-Monitor

Campaign Monitor ir izcils rīks, kuru ir ļoti viegli izmantot. Tas piedāvā dažas no pievilcīgākajām e-pasta veidnēm, kuras varat atrast. Šīs veidnes var viegli pielāgot, izmantojot vilkšanas un nomešanas redaktoru, kurš izmanto intuitīvāku saskarni nekā daudzi no Campaign Monitor konkurentiem.

Visos Campaign Monitor plānos ir arī A / B pārbaude, e-pasta priekšskatījumi galddatoriem un mobilajām ierīcēm, pilienu kampaņas, automātiskie atbildētāji, uzlabota analītika un uzlabota saraksta pārvaldība. Tāpat kā redaktors, šie rīki ir izstrādāti, paturot prātā mārketinga iesācēju. Pats kampaņas monitors var tikt integrēts arī ar dažādiem rīkiem, ar kuriem klienti jau var iepazīties, piemēram, WordPress un Shopify.

Diemžēl Campaign Monitor izmanto to pašu cenu modeli kā GetResponse, un tas ir vēl dārgāks. Pamata plāns sākas ar USD 9 mēnesī 500 abonentiem, bet pieaug līdz 39 USD, kad jūs sasniedzat tūkstoš sekotāju. Rīkam, kas nenodrošina tādu pašu uzlaboto funkciju līmeni kā GetResponse vai SendinBlue, šī ir ievērojama naudas summa.

Bezmaksas plāns: Nē.

Cenu amplitūda: No 9 USD mēnesī līdz 1 249 USD mēnesī. Pastāv arī “pay-as-you-go” plāns, kas iekasē pamatlikmi 7 USD par kampaņu vai 1,4 USD par katru nosūtīto e-pastu.

Kam šī opcija ir vispiemērotākā: Ja jums ir ievērojams budžets, lai pielāgotos izaugsmei, un jūsu galvenā problēma ir lietošanas ērtums, kampaņas monitors ir viena no labākajām Mailchimp alternatīvām, kas jāņem vērā.

6. AWeber

AWeber

AWeber ir viens no vecākajiem un visvairāk ievērotajiem nosaukumiem e-pasta mārketingā. Visi plāni ļauj lietotājiem sūtīt neierobežotu e-pastu, izveidot automatizētus klientu braucienus, izmantot uzlaboto segmentēšanu, lai atlasītu savas kampaņas, un piekļūt detalizētai analītikai. Lietotāji var piekļūt arī vairāk nekā 700 e-pasta veidnēm un 6000 akciju attēliem.

AWeber piedāvā arī desmitiem integrāciju ar tādiem rīkiem kā WordPress, WooCommerce, Shopify un PayPal. Tam pat ir AWeber for WordPress spraudnis, kas vienkāršo abonentu pieauguma procesu.

AWeber ir divi nelieli trūkumi. Pirmkārt, daudzas veidnes ir novecojušas, tāpēc jums, iespējams, nāksies meklēt kādu laiku, pirms atradīsit to, kuru varēsit izmantot. Otrkārt, nav iespējams vienā biļetenā iekļaut vai izslēgt vairākus saraksta segmentus.

Bezmaksas plāns: Nē.

Cenu amplitūda: 19 USD mēnesī, 29 USD mēnesī, 49 USD mēnesī, 69 USD mēnesī vai 149 USD mēnesī. Sarakstiem ar vairāk nekā 250 000 abonentu ir nepieciešams pielāgots piedāvājums.

Kam šī opcija ir vispiemērotākā: AWeber ir ideāli piemērots uzņēmumu īpašniekiem, kuri vēlas maksimālu elastību no savas e-pasta mārketinga platformas.

7. Pastāvīgs kontakts

Pastāvīgs kontakts

Pastāvīgais kontakts ir vēl viens sens vārds e-pasta mārketinga pasaulē, kas dibināts jau 1995. gadā. Pastāvīgais kontakts piedāvā milzīgu funkciju klāstu, ieskaitot kuponu noformējumu tieši jūsu biļetenos un iespēju pieņemt ziedojumus pa e-pastu. Jūs atradīsit arī simtiem e-pasta veidņu un augstas kvalitātes e-pasta veidotāju.

Pastāvīgā kontaktpersona piedāvā arī vairāk nekā e-pastu. Tās bezmaksas vietņu veidotājs ļauj dažu minūšu laikā izveidot dinamisku vietni, ieskaitot bezmaksas tiešsaistes veikalu ar ne vairāk kā trim produktiem. Arī hostinga plāni ir diezgan pieņemami, sākot no 6 GBP mēnesī.

Diemžēl pastāvīgais kontakts ir ierobežots dažos diezgan nozīmīgos veidos. Tās automatizācija neļauj izmantot notikumu aktivizētājus vai citas uzlabotas funkcijas. Arī izvēles formu pielāgošanas iespējas ir ļoti ierobežotas.

Bezmaksas plāns: Nē (ir pieejams bezmaksas 60 dienu izmēģinājums).

Cenu amplitūda: Pastāvīgā kontakta pamata plāns sākas ar USD 20 mēnesī 500 abonentiem un sasniedz USD 225 mēnesī par 15 000 līdz 25 000 abonentiem. Lielākiem sarakstiem ir vajadzīgas īpašas cenas.

Kam šī opcija ir vispiemērotākā: Pastāvīgā kontaktpersona var būt “veca uzticama”, taču tā nebūt nav viena no labākajām Mailchimp alternatīvām mūsdienu tirgū. Tomēr, ja jūs meklējat risinājumu, kas ietver arī tīmekļa mitināšanu, Constant Contact var jums palīdzēt.

Noslēguma domas

Pāreja uz jaunu e-pasta mārketinga rīku var būt drausmīga izredzes, taču tam tam nav jābūt. Kad esat sapratis pieejamās Mailchimp alternatīvas, varat pieņemt pārdomātu lēmumu par to, kas ir vislabākais jūsu biznesam.

Vai nezināt, kas jums ir vislabākais? Izpildiet šīs vadlīnijas:

 • Izmantojiet SendinBlue ja esat mazs uzņēmums, kas cer palikt uz mūžīgi brīvo plānu, jo šis bezmaksas plāns ļauj izveidot lielāko kontaktu skaitu. SendinBlue ir arī lieliska iespēja, ja vēlaties visu savu klientu attiecību pārvaldību veikt vienuviet.
 • Izvēlieties MailerLite ja vēlaties kaut ko vienkāršu, kas integrējams ar visiem jau izmantotajiem mārketinga rīkiem.
 • Izmantojiet Moosend ja vēlaties augstas kvalitātes bezmaksas plānu, kas kļūst par ļoti pieejamu plānu, pārspējot tūkstoš abonentu.
 • Izvēlieties GetResponse ja vēlaties multivides saturu veidot tieši savās e-pasta mārketinga kampaņās, rīkojiet tīmekļa seminārus un izveidojiet plašu automatizēto kampaņu kolekciju.
 • Izmantojiet kampaņu monitoru ja jūsu budžetā ir daudz vietas e-pasta mārketingam un vēlaties strādāt tikai ar skaistākajām e-pasta veidnēm.
 • Izvēlieties AWeber ja vēlaties maksimizēt savas iespējas pielāgot savu e-pastu izskatu.
 • Izmantojiet pastāvīgu kontaktu ja jūsu budžetā ir daudz vietas e-pasta mārketingam un vēlaties tajā pašā vietā pārvaldīt savu e-pasta mārketingu un vietni.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me